De wedstrijd om het kampioenschap van den Amstel MAANDAG 4 APRIL 1938 DE LE'DSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 12 Nereus wint den Poseidon- Jubileumbeker, Laga den Carel W. Kokbeker De wedstrijd om het kampioenschap van den Amstel, de „Head of the River-race" is gistermiddag gehouden op den Amstel tus- schen Ouderkerk en het clubgebouw van de Hoop, een afstand van 8 K.M. Zooals alle jaren was het aantal suppor ters en vooral dat der officials zeer groot. Voor Nederland is deze wedstrijd het offi- cieele begin van het roeiseizoen. Een goe de inzet van het seizoen geeft wel is waar niet de zekerheid op een groote reeks van overwinningen, doch vormt toch een be langrijke bijdrage voor een vergelijking der krachten na de wintertraining, vooral voor de jongere ploegen. Dat is althans de bedoeling van den wed strijd, waarvoor Poseidon ter gelegenheid van haar 25-jarig jubileum een beker heeft beschikbaar gesteld. Gisteren waren de weersomstandigheden evenwel zoodanig, dat uitsluitend, goed ge oefende oudere ploegen er wat van konden terecht brengen. Het was daardoor meer een wedstrijd in zeemanschap dan een roei- wedstrijd. Al was de wedstrijd dus voor de toe schouwers, mede door den vinnigen wind, niet aantrekkelijk, voor de roeiers was het, op zijn zachtst uitgedrukt, niet aangenaam. Te grooter mag derhalve de waardeering zijn voor de winnaars der beide prijzen. Nereus, den winnaar der eerste divisie, die de baan aflegde in 35 minuten 27 seconden en Laga, den winnaar der tweede afdeeling, die er 25 minuten 401/5 seconden voor noodig had en daarmede 12 1/5 seconden sneller was dan nummer twee der eerste r.ivisie Etuf (Essen), de eenige deelnemende buitenlandsche ploeg. Het water was zeer woelig. Op vele plaat sen stonden schuimkoppen en daar waar het tamelijk gunstig leek, blies de wind op vaak zeer verraderlijke wijze. Achtereenvolgens vertrokken Nereus, Etuf (Essen), dat van Nereus een boot ter beschikking had gekregen, doch met eigen riemen roeide, Argo, de Hoop, de Amstel en Willem III, als ploegen der eerste divisie, en Njord I, Laga, Njord II, Spaarne en Tri ton als deelnemers in de tweede divisie. In de eerste divisie kon Argo haar plaats niet handhaven. De Wageningsche studenten moesten geleidelijk hun plaats afstaan, ach tereenvolgens aan de Hoop, de Amstel en Willem III en zich ten slotte met de laatste plaats in hun afdeeling tevreden stellen. In de tweede divisie was Laga verreweg de sterkste. Njord was minder succesrijk. De eerste ploeg van Njord moest haar plaats afstaan aan Laga, terwijl Njord II den slechtsten tijd van allen maakte. De uitslag luidt: Eerste divisie: 1. Nereus tijd 35 min. 27 sec.; 2. Etuf (Essen) 35 min. 52 2/5 sec.; 3. de Hoop 36 min. 15 sec.; 4. de Amstel 36 min. 32 3/5 sec.; 5. Willem III 37 min. 25 sec.; 6. Argi 37 min. 30 3/5 sec. Tweede divisie: 1. Laga 35 min. 401/5 sec.; 2. Njord I 37 min. 11 4/5 sec.; 3. Spaar ne 37 min. 53 2/5 sec.; 4. Triton 39 min. 34 2/5 sec.; 5. Njord II 40 min. 41 4/5 sec. De voorzitter van den Amsterdamschen Roeibond, dr. R. J. Th. Meurer, heeft op het clubgebouw van de Hoop met eenige toepasselijke woorden de prijzen uitge reikt. De traditionele bootrace Oxford-Cambridge is Zaterdag gewonnen door Oxford (links). - Met twee lengten voorsprong ging de zegevierende ploeg als eerste door de finish OXFORD WINT VAN CAMBRIDGE. Bijzonder enerveerende race. Zaterdagmiddag is op het 6840 meter lange tratject tusschen Putney en Mortla- ke op de Theems de 90ste roei wedstrijd tusschen de achten van Oxford en Cam bridge gehouden. Oxford won met twee lengten in den tijd van 20 min. 32 sec. Oxford heeft ook het vorige jaar gewon nen na een periode van 13 nederlagen. Een enorm aantal toeschouwers heeft Zaterdagmiddag den 90sten roeiwedstrijd tusschen de universiteits-achten van Ox ford en Cambridge, de donker- en de licht- blauwen, bijgewoond. Het is een bijzonder spannende race geworden, waarin beide ploegen de leiding hebben gehad, doch wlke tenslotte is geëindigd in een overwin ning voor Oxford, dat met twee lengten voorsprong door de finish te Mortlake ging. In verband met den minder gunsti- gen weertoestand er stond een stevige tegenwind mag de tijd van 20 min. 32 sec., welken de donkerblauwen voor den afstand van 6840 M. tusschen Putney en Mortlake noodig hadden, zeker goed wor den genoemd. Kort na den start lagen beide ploegen nog gelijk, maar spoedig nam Oxford de leiding en hoewel Cambridge een iets hoo- ger tempo sloeg (39 slagen per minuut te gen Oxford 37), vergrootte de donkerblau we acht zijn voorsprong tot 1 Yt lengte. Oxford roeide in ruwer water, daar Cam bridge, dat den tos had gewonnen, de Surrey-zijde had gekozen. Oxford trok zich hier echter weinig van aan en bleef constant en in schitterenden stijl door roeien. Bij de mile post bedroeg de voor sprong reeds 2J4 lengte, maar toen kwam Cambridge opzetten. Steeds meer achter stand haaide deze ploeg in. Met 33 slagen per minuut tegen Oxford 29 kwam Cambridge een taflengte voor. maar meer ook niet. Want spoedig kwam Oxford weer naar voren en hernam on der luide toejuichingen de leiding. Met twee lengten voorsprong schoot de Oxford-acht door de finish en won op deze manier een van de fraaiste races uit de serie sedert 1329. BILJARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. De competitie. De uitslagen van de wedstrijden, ge speeld voor de competitie van den L. B. B. luiden als volgt: le kl. libre: DOS IbDes Amie I 60; DOS lb—TOP I 2--4. 2e kl. libre: Des Amie naDOS lib C—0; TOP Ha—Des Amie lib 8—0: DOS HaDes Amie Ha 60; Des Amie lib— TOG II 3—3; TOG II—DOS lib 6— 0; Des Amie HaPoort van Cleef II 33; Des Amie lib—DOS lib 6—0. De Leidsche Biljartbond schrijft weder om wedstrijden uit, om het persoonlijk kampioenschap van Leiden, voor de leden aangesloten bij bovengenoemden bond. Er zal gespeeld worden in 6 klassen Inschrijvingen worden ingewacht voor 8 April bij het secretariaat Magd. Moon- straat 32, Leiden. De eindstand van de competitie is: Cadreklasse: gesp. gew. gel. verl. v.t. w.p. D. O. S. a 12 9 3 44—28 18 T. O. G. 12 6 6 36—36 12 D. O. S. b 12 5 7 32—40 10 P. v. Cleef 12 4 8 32—40 8 le kl. libre: Des Amie I 14 10 1 3 58—26 21 T. O. G. Ia 14 10 4 51—33 20 P. v. Cleef I 14 3 6 44—40 16 T. O. P. I 14 7 1 6 44—40 15 Foede'aars I 14 7 7 36—48 14 D O. S. Ib 14 6 8 39—45 12 T. O. G. Ib 14 5 9 34—50 10 D. O. S. Ia 14 2 12 30—54 4 2e kl. libre: T. O. P. lib 16 16 78—18 32 Poedelaars II 16 9 7 60—36 18 P. v. Cleef II 16 7 2 7 52—44 16 D. O. S. Ha 16 7 9 46—50 14 T. O. P. Ila 16 6 2 8 44—52 14 Dsc Amie Ila 16 6 2 8 40—56 14 T. O. G. II 16 6 1 9 37—59 13 Des Amie lib 16 5 1 10 43—53 11 D. O. S. lib 16 5 11 32—64 10 OM HET NED. KAMPIOEN SCHAP EERSTE KLASSE DRIEBANDEN Nieuw Ned. record ge middelde van Bos Tijdens de gisteren te Amster dam voortgezette wedstrijden om het Nederlandsch kampioenschap eerste klasse driebanden heeft de Amslerdammer Arie Bos in zijn partij tegen Sweering de pheno- menale prestatie geleverd om de partij van 50 caramboles in 28 beurten te beëindigen. Zijn gemid delde bedroeg 1.785, waarmede Bos een nieuw Nederlandsch record gemiddelde over een partij heeft gevestigd. Het oude record stond op naam van Sengers met 1.033, gemaakt tijdens de Nederlandsche kampioenschappen 1934 te Haarlem. Bos' uitzonderlijke prestatie zou te vens een nieuw wereldrecord heb ben beteekend, ware het niet, dat wereldrecords alleen gevestigd kun nen worden in officieele interna tionale kampioenschappen. Het be staande wereldrecord staat op naam van den Portugees Puingvert met 1.163. Bos is hier dus ver boven gekomen. Het gistermiddag bereikte gemiddelde van Bos is volgens de officieele gegevens tot nu toe slechts eenmaal bereikt en wel door den Franschen beroepsspeler Grange, die in 1935 in een partij tegen Ranson even eens een gemiddelde van 1.785 noteerde. De eindsta«rt van het tournooi is: gew. gel. pnt brt. h.s. gem. A. Bos 6 1 350 452 10 0.774 A. Sengers 6 355 483 7 0.693 H. Petersen 4 1 324 544 6 0 595 Ph. Schmidt 2 2 319 535 5 0 596 N. Gobits 3 298 517 6 0.576 J. A. Lambermont 1 2 286 523 5 0.508 P. I. H. Gastman 1 1 273 512 10 0.533 T. H. Sweering 1 1 264 498 6 0.530 Met een algemeen gemiddelde van 0 774 :eeft Bos dus bijna het in 1933 gevestigd sTederlandsch record van Robijns (0.783) Teëvenaard. LAWNTENN1S NED. LAWNTENN1SBOND. Jaarlijksche algemeene vergadering. Zaterdagmiddag heeft de Ned. Lawnten- ïisbond in een der zalen van hotel „Coo- mans" te Rotterdam, zijn jdarlijksche al gemeene vergadering gehouden. In zijn in leidend woord heeft de voorzitter, de heer mr. C. Punt, de. talrijke aanwezigen gewe- :en op de groote belangrijkheid van deze /ergadering. „Ik sta, aldus spr., voor de zware taak /oor de 'aatste maal een vergadering te leiden, die in het teeken staat van een ernstige crisis in den Lawntenni~bond, die van een voorzitterskwestie is uitgegroeid Lot een kwestie, die voor den geheelen Bond van belang is. In deze vergadering zal men zich moe ten afvragen hoe het er nu met den Bond vcrorstaat en welke richting men in de toekomst zal hebben in te slaan. Hiermede in verband achtte spr. het van het groot ste belang voor het welzijn van den Bond, dat de oude, sportieve geest zal terugkee- ren. Aan de orde was vervolgens een /oorstel om te komen tot het instellen van een com missie van tenminste zeven personen ter bestudeering van het vraagstuk van de reorganisatie der algemeene vergadering en met de opdracht, nadere voorstefen in te dienen met inachtneming van de daar over te berde gebrachte wenschen. Er ontstond over dit punt een zeer le vendige discussie. Met algemeene stem men werd dit voorstel tenslotte in principe aangenomen. Het district Rotterdam had een inter pellatie ingediend over de inschrijving en terugtrekking voor de Koning Gustaaf-be- ker-competitie. De voorzitter deelde hierop mede, dat ingeschreven was onder voorbehoud, om dat de financiën eenigen twijfel toelieten. Men had zich voorgesteld, dat een ploeg, welke in Hamburg moest spelen, door zou reizen naar Stockholm, ..maar daar men in Zweden inmiddels een wedstrijd tegen Frankrijk had vastgesteld, heeft men, af geschrikt door de korten, besloten de spe lers niet naar Stockholm te zenden. De beide volgende punten raakten de kern van de bondscrisis, nl. een verklaring van het bestuur inzake het beleid van het dagelijksch bestuur, benevens de te volgen richtlijnen voor het toekomstige dagelijksch bestuur en de verkiezing van een voorzit ter en van bestuursleden. De voorzitter las de verklaring van het bestuur, dat zelf niet bevredigd is wat be treft den gang van zaken, voor. Het nieu we dagelijksche bestuur zal zich minder hebben te beraden en in het algemeen de loopende zaken hebben te bevorderen. De voorzitter van den bond, de heer ir. A. Broese van Groenou, die in de zestien jaren, in welke hij voor den Bond gear beid heeft, veel goeds tot stand bracht, wenscht zich echter, gezien de bezwaren, welke tegen zijn beleid zijn te berde ge bracht, niet herkiesbaar te stellen. Wat betreft de benoeming van een nieu wen voorzitter heeft men het aftredende bestuurslid, den heer D. Croll, verzocht zich voor deze functie beschikbaar te stel len. De heer Croll zal eventueel, wanneer men er op staat, voor den tijd van één jaar deze functie willen aanvaarden. Een motie van het district Amsterdam, om voor een tijd van twee maanden in deze functie met een vice-voorzitter te voorzien, werd toen aan de orde gesteld. Nadat de beperking van twee maanden geschrapt was, nam het bestuur deze motie over, terwijl de vergadering er mede ac- coord ging. Vervolgens werd gestemd over de bezetting van met inbegrip van den vice-voorzitter zes plaatsen in het be stuur. De heeren D. Croll en J. J. B. J. Swaan stelden zich herkiesbaar. Een voorstel, om het aantal bestuursleden uit te breiden tot zeven, wordt in stemming gebracht en met 185 tegen 162 stemmen aangenomen. Voor de bezetting van deze 7e plaats werden door de verschillende districten candidaten genoemd. Na schriftelijke stem ming werden in het algemeen bestuur ge kozen de heeren D. Croll, J. J B. J. Swaan, J. van der Heyde, ir. R. van Her wijnen, P. Eenhoorn, D. Nieman en G. Leembruggen. De begrooting voor 1938 werd na eenige discussie goedgekeurd. Wegens periodiek aftreder van het lid der kas-commissie, den heer mr. Th. A. Palte, werd als plaatsver vangend lid gekozen de beer mr. C. Jon ker, te Gouda. Op vlette wijze werden hierna een vijf tal reglementswijzigingen aangenomen, evenals eenige voorstellen, ingediend door het district Amsterdam en overgenomen door het algemeen bestuur. Ter tafel kwam nog een bestuursvoorstel om terug te komen op het besluit van de algemeene ledenvergadering van 12 De cember 1925 waarbij werd besloten om de winnaars van de énkelspelen der nationale kampioenschappen naar Wimbledon af te vaardigen. Deze bepaling is indertijd vast gesteld, om de belangstelling voor de na tionale kampioenschappen aan te wakke ren, maar om verschillende redenen wil het hoofdbestuur op dit punt de handen vrij hebben. Na eenige bespreking werd het voorstel aangenomen. De heer G. J. Scheurleer bracht na mens de vergadering het scheidende be stuurslid, den heer mr. C. Punt, dank voor hetgeen hij voor den Bond heeft gedaan. NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. De kampicenrcompetitie. 't Is gisteren voor de Westelijke kam pioenen weer een goede dag geworden. Weliswaar was het verschil in uitslagen nogal groot. Blauw Wit 10 op W. W. M. D. en Deetos 70 op P. S. V. maar beide clubs hebben de punten binnen. De stand in de kampioenscompetitie is nu Afd. I.: gesp. gewl. gel. verl. v.t. pnt. Blauw Wit 3 3 185 6 Rigtersbeek 2 2 517 W. W. M. D. 1 1 0—1 Afd. II: Deetos Z. K. C. P. S. V. 3 3 22—0 6 2 1—1 4—6 2 3 3 1—21 De uitdagen. Om het kampioenschap van Nederland: WV7MD—Blauw Wit 0—1; PSV—Deetos 0—7. Promotie-degradatie competitie: le kl. West: N.-Holland: OosterkvvartierD. E. E. 1—1. Competitie. 2e kl. West Z.-H.: Afdeeling A.: Fluks II—HSV II 0—3 (gest.) Om den zilveren korf. Amsterdam ZuidRohda 24; Katten burgNieuwendammerham 42; Hercu- iesGroen Geel 67; ZKV -Sportief 11; WesterkwartierBlauw Wit II 92; Olym- piaAllen Weerbaar 43; FluksReady 43; het ZuidenRozenburg II 100; Ons Eibernest JIDKC 04; HKVSpangen 0—0. OM DEN ZILVEREN KORF FluksReady 43 Het veld, waarop Fluks II had gespeeld, was afgekeurd, zoodat deze wedstrijd op een ander gedeelte van het terrein moest plaats vinden. In 't eerste gedeelte van den wedstrijd geloofde Fluks het wel en Ready, dat met veel meer enthousiasme speelde, had dan ook spoedig een verdiende 02- voorsprong dooi Lelieveld. Na een half uur kwam pas het eerste Leidsche tegen- punt dcor een schot onder de paal van mej. v. d. Velde. Tien minuten later bracht Blanken na driemaal duiken en doelen den stand op 13. Na rust heeft Fluks wind mee. Het vak De WolfBuys valt flink aan, komt goed vdij en schiet veel, maar kan de mand niet vinden. Na een kwartier heeft De Wolf succes met een niet te ver schot (2 3). De Ready-aanval krijgt heel weinig te doen, in den Fluksaanval wordt hopeloos geschoten. Reedf is het een minuut of tien vóór tijd, als De Wolf den gelijkmaker weet te sccren. In de beginopstelling blijft Fluks de sterkste, al is deze Ready-aanval gevaarlijker dan den vorigen. Eenige mi nuten voor het eind maakt Van Weesel ten slotte het vierde Leidsche doelpunt, aan Fluks aldus de overwinning bezorgend FLUKS n—H.S.V n 0—3 (GESTAAKT) Deze wedstrijd, die om 12 uur moest aanvangen, begon een half uur te laat on der leiding van De Wolf, daar de scheids rechter niet was komen opdagen. Dat met den stormwind geen goed korfbalspel kon worden geleverd, was te voorzien. HSV bleek 't beste tegen de elementen opge wassen, en wist met schoten vlak bij de paal de mand al spoedig tweemaal te vin den. De Fluks-aanval bleef over 't alge meen te ver van de paal en had door den wind dan ook geen succes. Tien minuten voor rust maakt Van Loon heel handig het derde punt van HSV. Na de thee werd het spel ondanks sneeuw en hagel hervat, doch na een kwartier moest voor gced worden gestaakt, doordat het veld onbe speelbaar was geworden. J. J. SWAAN SABELKAMPIOEN VAN LEIDEN. In schermzaal „Gysberti" aan de Lange- brug, alhier, werd Zaterdag jl. het sabel kampioenschap van Leiden verschermd. Hoewel de deelname grooter had kunnen zijn, stond deze wedstrijd toch op een be hoorlijk peil. 't Was jammer, dat de kam pioen van verleden jaar, E. C. de Jager, niet uitkwam. De deelnemers werden ln één poule ingedeeld en de heeren D Gys- berti-Hodenpijl en E. C. de Jager traden beurtelings op als hoofdsecondant. Kop maakte het Swaan niet makkelijk. Op het kantje af wist laatstgenoemde met 54 te winnen. Westpalmv. Hoorn, een nog iong schermer, toonde vorderingen ge maakt te hebben. Naast een goede tech niek heeft hij een uitstekende stijl. De 2de p'aats kwam hem ongetwijfeld toe. De einduitslag luidt: 1. J. J. Swaan Jr. 5 gew. part., 12 on tv. en 25 geg. tr. 2. N. Westpalmv. Hoorn 41423; 3. N. Kop 3—16—22; 4. L. Segaar 2—19—14; 5. P. de Koek 1—20—17! 6. P. Cohen—Stuart 0—25 —5. Met een toepasselijk woord reikte de heer Dr. P. Th. Oosterhoff de prijzen uit. SABELWEDSTRIJD OM DEN AERTS-BEKER. Deze jaarlijksche sabelwedstrijd werd gisteren verschermd in schermzaal Mast booms te Amsterdam. Een groot deel der hoofdklassers van den K. N. A. S. B. had ingeschreven, waardoor bij voorbaat een spannenden wedstrijd verwacht kon wor den. De voorronde, bestaande uit 2 poules van 7 deelnemers, onder leiding van de hoofd secondanten Kunze en Burger bracht de volgende schermers in de finale, t. w. Van Wieringen, Mosman, v. d. Voodt, Nix met 6, v. d. Berg met 4, Swaan, Munnik en Ma ter met 3 gewonnen partijen. De finale had een werkelijk spannende verloop, mede door het technisch hoog staande en snelle spel. Verrassingen ble ven ook niet uit. Zoo verloor Mosman, door het niet instellen op het langzame spel van z'n linksche tegenstander, van Mater met 54. Van Wieringen delfde onverwacht het onderspit tegen Nix met 53. Swaan was niet op dreef. Tegen Mosman schermde hij een fraaie partij, doch door plecht jugeeren verloor hij. De einduitslag was als volgt: 1. F. Mosman met 6 gew. part. 13 ontv. en 24 geg. tr. 2. F. v. Wieringen 51832; 3. G. Munnik 5—23—28; 4. W. v. d. Berg 4—27—27; 5. Th. Mater 4—27—27; 6. J. Nix 2—32—23; 7. J. v. d. Voodt 13221; 8. J. J. Swaan 1 32—15. De nummers 4 en 5 promoveeren naar de hoofdklasse, welke 24 April a.s. in Den Haag schermt om het Nationaal Sabelkam pioenschap. MOTORLOOTSPORT DE FRANSC13MAN CARON ONTNEEMT LIEVEN HET WERELDRECORD OVER 4 UREN De Bosschenaar Anton Lieven, die pre- c.es een week geleden op de Dieze in de X-klasse voor Duitenbcordmotorbooten de wereldrecords over vier en zes uren met respectievelijk gemiddelde snelheden van 50, 52 en 48,59 K.M. per uur vestigde, heeft gisteren reeds een van deze records, name lijk dat over vier uren, weer moeten af staan. De Franschman Caron heeft gistermiddag gedurende vier uren met een gemiddelde sneloeid van 55.128 K.M. per uur heen en weer gevaren en daardoor het wereld record van Lieven aanmerkelijk verbeterd. Caron deed ook een poging om het zesuur- record, dat Lieven hem had afhandig* ge maakt, te heroveren, maar hierin slaagde hij niet. Wel maakte hij een gemiddelde van 48,805 K.M., maar de reglementen bepa len, dat een nieuw wereldrecord slechts gevestigd kan worden, indien het bestaan de met ongeveer 1 K.M. gemiddeld per uur verbeterd wordt. Daar Caron echter het record van Lieven met slechts 0,215 K.M, gemiddeld per uur overtroffen heeft, kan onze landgenoot zich dus nog in het bezit van het wereldrecord over zes uren verheugen. PAARDENSPORT DRAVERIJEN OP WOUDESTEIN. Gisteren is het Nederlandsche paarden sport-seizoen begonnen met draverijen op Woudestein te Rotterdam. De uitslagen lui den: Prijzendraverij vierde klasse, afstand 2000 M. om den B. prijs: 1. Y. Kernei (2020 M.) eig. J. Haan, K.M. tijd 1 min. 31 9 sec.; 2. Bleriot (1960 M.), eig. van Dam, K.M. tijd 1 min. 34.3 sec. 3. Y. Zelda Peter (2020 M.) eig. van der Oord, tijd 1 min. 32.9 sec. Prij zendraverij tweede en derde klasse, afstand 2000 M. om den C. prijs: 1. Zora (2020 M.), eig. Kaiser, K.M. tijd 1 min. 28 4/5 sec.; 2. Zoo Doorlooper (2020 M.). eig. van de Pel, 1 min. 29 1/5 sec.; 3. Vorst Wahnfried (2060 M.), eig. Albers, 1 min. 29 9/10 sec. Prij zendraverij eerste klasse, afstand 2020 M. om den D. prijs: 1. Zus Braun (2000 M.), eig. stal Hollandia, tijd 1 min. 27 1/5 sec.; 2. Hannover Peters (2080 B.), eig. van Dam, 1 min. 23 4/5 sec.; 3. Silver Queen (2000 M.), eig. in 't Veen, 1 min. 31 4/5 sec. Kortebaan-handicapdraverij over maxi maal 790 M.: Draverij A: 1. Xerxes (750 M.), eig, Schoenmaker tijd 1 min. 5 sec.; 2. Admiral Guy (710 M.), eig. van Harlin- gen; 3. Fanfare (780 M.), eig. Knijnenburg. Draverij B: 1. Y. Kernei (730 M.), eig. de Vlieger, tijd 1 min. 6 sec.; 2. Fanfare (780 M.), eig. Knijnenburg; 3. Zora (750 M.), eig. Kaiser.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 12