„Die duizenden votraVkUrt- dragers kunnen geen ongelijk hebben 19.75 25.75 29.75 35.- 40.- 45.- 7.50 9.75 12.50 15.75 „Zou 't niet hooidzakelijk de reclame zijn, die ze er toe brengt?" „Daardoor ging ik het ook probeeren, maar ik draag nu al 'n paar jaar nooit anders dan C A Vormvast-Costuums. En 'n massa van m'n kennissen is het precies zoo gegaan." „Ben je zóó tevreden?" „Volkomen, die pakken zijn af. Ze sparen me veel geld, moeite, tijd en ergernis!" „Hoe dat zoo?" „Wel, met 'n C A Vormvast-Costuum slaag ik altijd binnen een half uur en je hebt niets te maken met aanmeten, afpassen enz. Dan heb je met het C A Binnenwerk Vormvast geen last meer van kreuken of plooien. En ten slotte heb ik twee C A Vormvast-Costuums tegen één maatpak!" „Wat is dat Vormvast eigenlijk?" „C A heeft 't als binnenwerk gebruik te linnen vervangen door 'n weefsel van met wol omsponnen dierenharen. Die buigen wel, maar breken niet. Dat Vormvast-binnenwerk is dan ook enorm veerkrachtig en trekt de stof steeds glad, zoodat plooien, welke er door het dragen in mochten komen, weer ver dwijnen. Heusch, ik kan het jullie aanbevelen!" C A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam- garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten, alsmede in zeer aparte dessins, waaronder vooral de moderne, breede streepdessins Uw aandacht vragen: Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor Ook voor Demi-Saisons, Regenjassen, Kinderkleeding en Mode-Artikelen kunt U elders alleen duurder, maar niet beter slagen dan bij C A! Doet Uw voordeel!

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 20