OMGEVING I WOENSDAG 9 FEBRUARI 1938 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 5 HILLEGOM. Woningbouw. Het bouwen van 8 land- arbeiderswoningen aan de Margrietenlaan architect de heer W. Kuitems is opge dragen aan de fa. B. Imhorn Zn. alh;er. Rijwielpad verbeterd. Sinds lang be stond er gevaar voor ongelukken bij 't rij wielpad aan de Westzijde der Van den En delaan, omdat het voetpad er naast door een verhoogde klinkersteen was gescheiden. Het gemeentebestuur heeft nu $ver de ge- heele betegeling den klinker laten „zak ken". Gevaar is er nu niet meer. Het is een schitterende verbetering. Brand. Gisteravond ontstpnd brand op de badkamer van den heer J. C. Christof- fersen aan de Wilhelminalaan alhier. De brand ontstond, doordat een costuum over een stoel was gehangen, welke te dicht stond bij een brandende electrische kachel, v/elke in brand geraakte. De familie was beneden, zoodat de brand eerst werd be merkt toen een raam op de kamer sprong. Een der buren zette een tuinslang op de waterleiding, waardoor de brand werd ge- bluscht, zoodat de brandweer, die telefo nisch was geroepen, niet behoefde op te tre den. De schade aan huis en goederen wordt door verzekering gedekt. HAARLEMMERMEER. De politie heldert inbraak op. In ver band met de eenige dagen geleden in Haar lemmermeer bij den heer v. d. B. aan den Lisserdijk gepleegde inbraak en diefstal o.a. van eenige hammen, w.o. exemplaren van 16 a 18 pond, verneemt het Leidsch Dagbl. dat de politie haai voortgezet Ijve rig onderzoek in deze zaak, opnieuw met gunstig resultaat heeft bekroond gezien. Ze beschikt thans tegen de inmiddels reeds ter beschikking van de justitie gestelde verdachten H. en B. over zooveel bewijsma teriaal, dat de zaak nu wel tot volkomen opheldering is gebracht en het wel te ver wachten is, dat genoemde vermoedelijke daders thans een volledige bekentenis zul len afleggen. Op grond van verkregen aanwijzingen, is de politie er in geslaagd een gedeelte van het gestolene uit de Ringvaart bij Aals meer op te vissohen. Het was teneinde het spoedig tot zinken te doen brengen geborgen in groote gonjezakken, voorzien van een zwaren steen. Ook heeft de poli tie een jachtgeweer opgespoord, dat in den grond verborgen werd gevonden. LISSE. DE FEESTEN TER EERE VAN PRINSES BEATRIX. Een prachtige avond door de Kon. Militaire Kapel. Gymnastiekuitvoeringen. Hulde-telegram. Gisteren zijn de Oranjefeesten weder voortgezet. Te 9 uur werd begonnen met de reveille en koraalmuziek van de toren trans der St. Agatha-kerk door de Har monie „Adolf Kolping". De belangstelling was enorm. Hierna begaven groote stoeten zich naar de Veilinggebouwen van het H. B. G., waar te 10 uur de Volksspelen we derom begonnen. Aan de eene zijde van dit groote gebouw was er hardloopen met hindernissen voor jongens van 1418 jaar en aan de andere zijde ringsteken op de fiets, eveneens voor jongens van denzelfden leeftijd. Voor hardloopen waren 59 deel nemers en voor ringsteken 57. Bij het hardloopen was de uitslag: le pr. H. v. d. Putten, 2e pr. J. Schoone, 3e pr. S. Mielo en 4e pr. M. Beider. Het ringsteken had den volgenden uitslag: le pr. J. v. d. Peet, 2e pr. N. Ruigrok, 3e pr. J. Hoogervorst en 4e pr. H. Philipse. Des namiddags van 25 uur was er in de Hobaho-gebouwen spel met den voet bal voor mannelijken personen van 1630 jaar. Hiervoor waren niet minder dan 240 deelnemers. De hoofdprijzen werden ge wonnen door K. de Jong, W. J. Tulen, P. v. d. Lans, C. Meuwaard, J. Hessing, F. van Rijn, A. v. d. Lans, L. Elfering, W. de Bruin, C. J. Faas, F. J. de Vries en J. v. Haaster. De prijzen moeten Zaterdagna middag tusschen 25 uur aan Hobaho wor den afgehaald. Des avonds te 8 uur werd in het mid dengebouw, hetgeen central is verwarmd, de eere- of oranje-avond gehouden. Deze groote zaal, waarin 2400 zitplaatsen zijn en waarvan geen plaats onbezet was (er moesten er nog worden afgewezen) was feestelijk versierd. De firma A. Tibboel had op smaakvolle wijze oranje-versiering aan gebracht. Boven de tribune zoowel als bo ven het podium, waar de Koninklijke Mi litaire Kapel haar plaats had, was een bal dakijn van oranjedoek aangebracht, het geen met de talrijke oranjelinten en vlag getjes een schitterend pffect gaf. Door de firma W. F. A. Grimmen werd de groen en bloemenverziering verzorgd, waarvoor op belanglooze wijze door enkele bloemist firma's alhier honderden bloeiende hyacin then en tulpen waren ter beschikking ge steld. Het reusachtige gebouw was dan ook in een waren lusthof herschapen. Van het eerecomité, dat op de eeretribune had plaats genomen, waren met kennisgeving afwezig de zeereerw. heer pastoor v. Zuij- len van de St. Agathaoarochie, wiens ge zondheidstoestand nog niet toelaat derge lijke feesten bij te wonen, en wethouder P. Warmerdam Czn., tevens directeur van de Veilingvereeniging H. B. G., die in een schrijven mededeelde, dat zijn gezondheid van dien aard is, dat hij tot zijn spijt niet aanwezig kon zijn, doch de beste wenschen uitsprak voor het welslagen van dit grootsch opgezette Oranjefeest. Verder wa ren aanwezig luitenant-kolonel Voorthui zen uit Den Haag, kapitein Dulfer, com mandant van de K. M. K., eveneens uit Den Haag, de leden /an den gemeenteraad en vele notabelen uit Lisse en omgeving. Deze eere-avond zou worden verzorgd door de Koninklijke Militaire Kapel on der leiding van den kapitein-directeur C. L. Walther Boer, terwijl tevens ook me dewerking werd verleend door de drie plaatselijke gemengde zangvereenigingen onder leiding van den heer W. Mizee te Leiden, de Lisser Sportvereeniging „Spar ta" en de gymnastiekvereniging „D. O. K." onder leiding van den heer ten Broeke. Geen plaatsje was onbezet. Te ruim 8 uur werd begonnen. De voor zitter, de heer dr. H. A. Marcus, hield de openingsrede. Openingsrede van dr. H Marcus. Spr. verwelkomde der burgemeester en de leden van het eere-comité. Het was niet alleen een teleurstelli^ voor de betrokkenen, maar ook voor ons comité, aldus spr., dat zoowel pastoor van Zuylen als wethouder Warmerdam door ziekte verhinderd zijn in ons midden plaats te nemen. Het zal u ongetwijfeld in teresseeren, te vernemen, dat de heer War merdam in zijn woning althans m staat is via deze microfoon dezen avond te beluis teren. Ook voor de belangstelling van de hee- ren leden van den gemeenteraad is ons comité zeer erkentelijk. Een ten slotte wil ik een bijzonder woord van welkom rich ten tot de dames en heeren genoodigden, die zoo vriendelijk zijn geweest onze uit- noodiging, om dezen avcnd te willen bij wonen, te aanvaarden. Hoewel de verleiding groot is, om ver schillende dezer gasten persoonlijk te be groeten, meen ik te mogen volstaan met de mèdedeeling, dat in ons midden is de com mandant van het Regiment Grenadiers, de luitenant-kolonel van Voorthuysen. Overste van Voorthuysen, het zij mij vergund u te verzekeren, dat ons Comité uwe aanwezigheid in hooge mate waar deert. Het is slechts weinig, meer dan een jaar geleden, dat ons Oranje-Comité het voor recht had ter gelegenheid van het huwe lijk van Prinses Juliana met Prins Bern- hard, om in deze zelfde zaal een eere-avond te mogen organiseeren, waar „geheel Lisse" aanwezig was. En thans heeft ons comité weer „verza melen" geblazen, nu ons Nederlandsche volk verblijd is met de geboorte van Prin ses Beatrix. U zult van mij niet kunnen verwachten De botsing tusschen tram en auto te Oegstgeest Omtrent 't ongeluk dat gistermiddag nabij den nieuwen Rijksweg plaats had, ver nemen wij nader, dat de verongelukte was de heer H. G. uit Linschoten. Hij kwam er met slechts lichte verwondingen en een hersenschudding af. De schok was zoo hevig, dat de heer G. dwars door de linnen-autokap boven uit de auto vloog en naast de tramlijn bleef ligen. Zijn wagen een Chevrolet werd over een afstand van 37 meter meege sleurd en totaal versplinterd. Aan het feit, dat de heer G. op de bo venomschreven wijze uit de auto werd ge^ worpen, dankt deze waarschijnlijk zijn le ven. Hij kreeg nu enkele verwondingen en kneuzingen. De tram had bijna een uur vertraging. POLITIE-AGENT UIT LISSE AANGEREDEN Ernstige verwondingen Gisteravond omstreeks 6 uur had een ernstige aanrijding plaats bij de oversteekplaats bij Ter Leede. De po- litie-agent Kromhout uit Lisse, die een bijeenkomst van de Politieschietver- eeniging „Wilhelmina" bezocht had, is bij het oversteken door een person- nenauto gegrepen, welke bestuurd werd door v. d. P. uit Lisse. De politie-agent werd tegen den grond gesmakt en ern stig aan het achterhoofd verwond. Dr. Dommissie verleende de eerste hulp, waarna de patiënt in bedenkelijken toestand naar het Academisch Zieken huis te Leiden overgebracht werd. Hoewel niet onmiddellijk levensge vaarlijk geeft de toestand van agent Kromhout reden tot bezorgdheid. een uitvoerig betoog over de groote staat kundige beteekenis van de eboorte van deze Prinses van Oranje. En evenmin wil ik uitweiden over onze vreugde, omdat er vreugde is in onze Koninklijke Familie. De Minister-President, dr. Colijn, en ook andere vooraanstaande persoonlijkheden hebben in zulke voortreffelijke bewoordin gen uiting gegeven aan hetgeen er in elk onzer leeft, dat*het zinloos zou zijn, indien ik zou trachten daaraan het mijne toe te voegen. Maar we] mag van mij, als voorzitter van het Oranje-Comité worder verwacht, dat ik de gelegenheid, om mij in persoon tt kun nen richten tot al degenen, die ons werk hebben gesteund, aangrijp, om iets te zeg gen over de ervaringen en de resultaten van dat werk. In ons programma, dat huis aan huis werd bezorgd, heeft u k'innen lezen, wat wij deze dagen reeds gedaan hebben en nog zullen doen. Aan meer dan 600 deelnemers aan onze volksspelen werd spek en worst uitgereikt ongeveer 2600 schoolgaande kinderen werden getracteerd, terwijl voor meer dan 2000 daarvan feestelijkheden werden ge organiseerd. Het mag bekend worden verondersteld dat een dames-comité zich beijverd heeft om alle, in de maand Januari geboren Lis- sers, die daaraan behoefte hadden, in de kleeren te steken. Nu door onvoorziene omstandigheden de feestvreugde zich eerst in Februari kon uiten, heeft ons comité gemeend het werk van het Januari-Comité te moeten voortzetten en werd besloten, om in alle gezinnen, die in de eertsè helft van Februari werden of zullen worden verblijd met jong leven, een behoorlijk bedrag aan bons te verstrekken, waar voor bij plaatselijke leveranciers le vensmiddelen kunnen worden betrok ken. Dat wij dit alles konden doen is te dan ken aan de zeer groote medewerking en of fervaardigheid, die wij van u allen moch ten ondervinden. Het is natuurlijk, waar dat vele kleintjes een groote maken, maar het is evenzeer waar, dat vele groote een mooi bedrag vor men en aan die kleintjes en aan die groote heeft ons Comité te danken, dat het kon doen, wat het zoo graag wilde doen. Maar ook in ander opzicht hadden wij medewerking. Van het gemeentebestuur in allerlei op zicht, van de directie van het H. B. G., die ons weer de meest denkbare gastvrijheid verleende voor dezen avond en voor ande re feestelijkheden. En daarnaast onze andere gastvrouw, de Hobaho, die ook de deuren van haar ge bouw wagenwijd openzette voor onze kin derfeesten, volksspelen en behendigheids wedstrijden. Voor al deze steun en medewerking is ons Comité zeer dankbaar en wij hebben gemeend deze dankbaarheid te moeten too- nen, door u wederkeerig iets aan te bie den, wat de groote steden u misschien, maar de provincie u zeker niet zou kun- nenbieden. Ons geschenk aan u allen is het concert dat de Koninklijke Militaire Kapel onder leiding van kapitein-directeur Walther Boer hedenavond zal geven. Ik moge de militaire autoriteiten, in het bijzonder ook u, kapitein Walther Boer, die het mogelijk hebben gemaakt, dat dit con cert kon doorgaan, reeds thans de erkente lijkheid van ons Comité betuigen. Het muzikale genot, dat wij vanavond nog van u verwachten, is de hoofdzaak, maar daarnaast is er nog een andere sen satie, die ruim 2500 personen aanleiding heeft gegeven om dezen Oranje-avond te willen bijwonen. En dat is deze. Het is gebruikelijk, dat bij nationale ge beurtenissen de inwoners van onze ge meente naar de Residentie trekken, om daar van de Haagsche sfeer tegenieten. En nu is het bijzondere dit, dat van avond met de Koninklijke Militaire Kapel een typisch stuk den Haag naar Lisse is gekomen. En daarvoor zijn wij dankbaar. Wij zijn ten onrechte geneigd de medewerking van de plaatselijke zang- en gymnastiekvereenigïngen als iets vanzelf sprekends te aanvaarden; daarom is het goed en noodzakelijk ook met waardeering van deze medewerking te getuigen. Geachte aanwezigen, ik zoude zoo'kun nen doorgaan ik zal dat niet doen. Ook ons Comité stoot zich slechts een maal aan dezelfde steen en dus is het „ge sproken woord" vanavond tot een minimum teruggebracht. Ik wensch u allen een prettige avond, die een blijvende mooie herinnering zal zijn aan de geboorte van Prinses Beatrix en ook aan de wijze, waarop in onze ge meente Lisse dit heuglijke feit eendrachtig kon worden gevierd. Na deze rede, waarop een daverend applaus volgde, werd door de gecombi neerde zangvereen. met begeleiding van de K.M.K. het Wilhelmus gezongen. Ver volgens bracht de K.M.K. de Prinses Juli- anamarsch gevolgd door de Jubel Ouver ture, ten gehoore. De 7 ••gkoren zongen vervolgens „Domine Salvam fac" waarna de Kapel een drietal oud Hol'rndsche liederen „O Heer, die daar", „O Heemskerk" en „Piet Hein" ten gehcre bracht. Sparta gaf vervolgens enkele, goedge slaagde demonstraties op den brug. Hierna speelde de Kaoel een Polka en de Ouverture „Guillaume Teil". Vervol gens trad „L.O.K." op met enkele vrije oefeningen van jongens met rhytmische gymnastiek van meisjes en knotszwaaien voor dames. Na de fantasie „Faust" uit de opera Gounod door de Kapel brachten de gecomb. zangkoren „Neerlandsch Vorsten kind" ten gehoore. Ten slotte speelde de Kapel „Rhapsodie Hongroise No. 11" ge volgd door een viertal militaire marschen getiteld „Marche des Tambours" „Leve het Regiment Grenadiers",, Huldigingsmarsch" er „Grenadiersmarsch", waarna de burge meester, Baron van Wijnbergen, als voor zitter van het eere-comité, het slotwoord sprak, waarna v er allereerst op wees, dat deze avond weer duidelijk atntoonde, dat we het met elkaar eens zijn! Met groote vreugde hebben we op dezen prachtigen •avond het schitterende concert van de K. M. K mogen beluisteren. Een avond als deze kan alleen tot zijn recht komen als er organisatie is. Het Oranjecomité weet een feest te organisee ren, dat vér buiten de grenzen van Lisse eerboed afdwingt Menigmaal is alhier reeds de wensch geuit om de nationale feestdagen algemeen te vieren; daarvoor is noodig een permanent Oranjecomité. Wij zende op de vele bloemen hier in deze zaal wees spreker er op, dat we de bloemen straks weggooien, doch de „bol" bewaren, om deze later weer een bloem te doen voortbrengen. Zoo is het ook met dit feest. Dit is aanstonds voorbij, doch het comi té blijft om bij een volgende gelegenheid weer van zich te doen hooren. Komende tot de reden van dit Oranjefeest sprak de burgemeester den wensch uit, dat Prinses Beatrix moge opgroeien tot een waardige loot aan de Oranjestam Spreker stelde ten slotte voor aan ons Vorstenhuis een tele gram van gelukwensch te zenden, hetgeen een stormachtig applaus ontlokte. Na een driewerf hoera op de Koningin, Prinses Juliana en Prinses Beatrix te heb ben uitgebracht werd door allen het Wil helmus gezongen. Het was intusschen half tawalf geworden. De tweede feestdag was ten einde LEIDSCHENDAM. De gemeenteraadsverkiezing. Naar wij vernemen, heeft de Chr. Hist. Kiesvereeniging de A.R. partij medege deeld, dat zij bereid is voor de a.s. ge meenteraadsverkiezing de lijst te verbin den, mits een Chr. Hist, candidaat No. 1 wordt geplaatst, een A.R. candidaat No. 2 en dan 3 en 4 wederom 2 Chr. Hist, candi- daten. „Eierenveling „Het Wapen van Veur". Onder voorzitterschap van den heer A. v d. Akker hield de Eierenveling haar Jaarvergadering in het café van den heer J Al. In zijn openingswoord feliciteert de voorzitter allen met den geboren Oranje telg. God zegene het Koningshuis, aldus de voorzitter. Op zijn voorstel wordt door al len staande het Wilhelmus gezongen. Uit het financieel verslag van den pen ningmeester blijkt, dat over het jaar 1937 een winst is gemaakt van 409.74. De in komsten bedroegen 2503.96, de uitgaven f 2096.22, saldo 409.74, verder blijkt, dat het bezit der vereeniging 3334.be draagt. Een keurig jaarverslag van den secreta ris, de heer J. Al wordt onder dank en applaus goedgekeurd. Hieruit stipten wij o.a. aan, dat het aantal aangevoerde eieren over 1937 heeft bedragen 1.480.671, terwijl de totale omzet bedroeg 63.725.50. De middenprijs van kippeneieren was 3.78 per 100 en van eendeneieren 2.81. Bij de mededeelingen geschiedt o.m. voorlezing van een nieuw reglement, het welk z.h.s. wordt aangenomen, terwijl hier bij tevens werd besloten de Koninklijke goedkeuring aan te vragen. In het belang van de leden doet de heer van Santen mededeeling, dat steeds schoo ne eieren moeten worden geleverd, daar deze anders niet kunnen geveild worden. Tot lid van de controle-commissie wordt benoemd de heer J. A. van Beek, terwijl bij de bestuursverkiezing worden herkozen de heeren J. Al en C. van Santen. Na een geanimeerde rondvraag wordt de vergadering onder dank gesloten, waar na nog een verloting om niet plaats had, zoodat ieder voldaan met een kleine of groote prijs huiswaarts keerde. NOORDWIJK. De Gemeentebegrooting. Gelijk gemeld komt de raad a.s. Vrijdag middag in openbare vergadering bijeen, hoofdzakelijk ter behandeling van de ge meentebegrooting. Reeds hebben wij uit voerig over de begrooting voor 1938 ge schreven en men zal zich nog wel herin neren, dat het tekort voor 1938 in totaal 84.000.bedroeg en dat B. en W. bij Wij moeten Handhaven! Te land en ter zee, maar ook in de lucht. Steunt het: Postgiro 287177 Den Haag, ten name van de Vereeniging voor Nationale Veiligheid. de aanbieding der begrooting -den raad voorstelden, dit tekort geheel te dekken door te beschikken over de algemeene re serve, groot 89.000.—, waardoor laatst genoemde dus nog slechts 5000.— zou bedragen. De commissie voor het onderzoek van de begrooting heeft er echter eenigszins anders over gedacht. Zij vindt een alge meene reserve van straks 5000.wel wat al te weinig, ondanks het optimisme, of zoo men noemen wil gunstiger verwach tingen van B. en W. ten aanzien van de nabije toekomst. Zij heeft uitgerekend, dat een reserve van 21.000.— in plaats van 5000.mogelijk is, wat dus tengevolge heeft, dat het verschil van 16.000.op een andere manier gevonden moet worden. Zulks acht de commissie mogelijk door een tweetal maatregelen, die zij voorstelt, n.l. verlaging van den kostprijs per leer ling van de openbare lagere school (thans 17.20 hetgeen wel wat aan den hoogen kant is) en verlaging van sommige per centages van de afschrijving bij de ge meentebedrijven. Bij eerstgenoemde diene men in het oog te houden, dat als men de kostprijs per leerling der O. L. school ver laagt, dit tengevolge heeft, dat de vergoe dingen aan de bijzondere lagere scholen ook dienovereenkomstig worden verlaagd. De commissie geeft dan ook in overwe ging niet over te gaan tot de aanschaffing van nieuwe leerboeken, mede met het oog op de bestaande onzekerheid inzake de spelling, alsook het buitenschilderwerk van de O. L. school een jaar uit te stellen. Indien deze beide posten konden worden bezuinigd, zou dit in verband met den zoo even genoemden samenhang met het bij zonder onderwijs op de begrooting een verlaging van ongeveer 3000.betee- kenen. Ten aanzien van de afschrijving bij de bedrijven heeft de commissie zich laten voorlichten dat het mogelijk is, zonder eenige schade voor juist bedrijf beheer, sommige percentages van afschrijving, het zij voor een jaar, hetzij voor enkele jaren tot lagere percentages terug te brengen, omdat met betrekking tot die percentages in het algemeen kan worden gesteld, dat zij over den geheelen levensduur van het object genomen, iets aan den hoogen kant zijn. De commissie verzoekt B. en W. dan ook het voorstel te willen doen tot wijziging der afschrijvings-percentages, opgenomen in de beheersverordening, door verlaging voor 1938 of voor eenige achtereenvolgen de jaren. Dit zou voor 1938, dus voor deze begrooting, een voordeeltje beteekenen van een kleine f 13.000.—, zoodat de uit gaven dan in totaal 16.000 lager worden en de algemeene reserve voor 1939 16.000 hooger of in totaal 21.000 zal bedragen. B. en W. hebben hierop in hun memo rie van antwoord geantwoord, dat dit denkbeeld van de commissie om een ver minderde afschrijving bij de bedrijven toe te passen, hun volle instemming heeft en stellen den raad voor, dienovereenkomstig te besluiten. Ook met het denkbeeld van de commissie om den kostprijs per leerling van de openbare lagere school te verlagen op de wijze als door haar is aangegeven, kunnen B. en W. zich na hernieuwd on derzoek vereenigen, weshalve zij den raad eveneens verlaging voorstellen. Comité voor baby aanvullingsuitzetten. Bovengenoemd comité schrijft ons: Het zou ons te ver voeren in cijfers weer te geven het groot aantal babyartikelen, dat als aanvulling voor het baby-uitzet Woensdag j,l. op he't Raadhuis aan de ge lukkige moeders is uitgereikt. Dank zij de gehouden collecte, extra giften en ontvan gen babygoed op allerlei gebied heeft het comité 37 paketten, elk bestaande uit de kentje, laken, sloopje, 6 katoenen, 3 wol len luiers, flanelletjes, borstrokje, truitjes en wollen stuk bovenkleeding, keurig ver pakt en versierd met oranje lint, aan ieder, oie daarvoor in aanmerking kwam, uitge reikt. Ongetwijfeld zal de inhoud, gezien het groote aantal aanvragen, meevallen en onzen behoeftigen- moeders een moment van vreugde bezorgd hebben. Een mooi boekje, getiteld: „Tot geluk geboren", be vattende wijze lessen en praktische voor- Lcthing over Opvoeding van het kind, tot den schoolleeftijd, gratis voor dit doel ver spreid, zal door de moeders zeker zeker op prijs worden gesteld. Het comité brengt mede namens de moeders, gaarne dank aan allen, die hun bijdragen spontaan voor dit doel gaven, mede aan hen, die hun ga ven in den vorm van babykleertjes toe zonden en dankt ten slotte de verschillen de leveranciers voor hun medewerking. Gedachtig de keuze, koopt in eigen plaats, steunt den h a ndeldrij venden middenstand, heeft het comité zich daar stipt aan ge houden en zullen de moeders profiteeren van de uitstekende kwaliteit der artikelen hier ter plaatse gekocht. Tot slot uiten wij den oprecht gemeenden wensch, de Noord wij ksche baby's in gezondheid en voor spoed moge opgroeie tot geluk en zegen van ouders en huisgezin.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 5