Laatste berichten TELEGRAMMEN VUURWERK Burgerlijke Siand Academieuseuws MARKTBERICHTEN BIOSCOPEN TE LEIDEN DONDERDAG 27 JANUARI 1938 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 CENTRALE ORGANISATIE VAN BUURTVEREENIGINGEN. Onder presidium van den heer Joh. G. van der Kloot, alhier, kwamen in „Ro- yal'' bijeen de leden der commissie, aan wie de voorbereiding van de oprichting van bovengenoemde organisatie was opge dragen. In deze vergadering werden be handeld de door den secretaris, den heer Th. J. van der Heijden, voor de centrale organisatie ontworpen statuten en huis houdelijk reglement, alsmede de daarbij aansluitende model statuten en huishou delijk reglement voor de buurtvereni gingen. In de concept-statuten voor de Centrale Organisatie werd nu reeds uit drukkelijk vastgelegd, dat deze organisa tie zich niet zal bewegen op het arbeids veld van de bestaande drie middenstands- vereenigingen, doch in het bijzonder zal behartigen de belangen van de buurtver- eenigingen. Besloten werd de ontwerpen binnen korten tijd aan de bij de commissie be kende burtvereenigingen in enkele exem plaren te doen toekomen. Daarna zal een vergadering worden uitgeschreven, tot bijwoning waarvan de buurtverenigingen zullen worden uitgenoodigd. Op die ver- IHEATER Trianon: Lido: t Casino: Luxor: De Raad kwam in voltallige zitting bi, een en waar het de eerste vergadering wa. in 1938wenschte burgemeester Van der Weijden de leden een voorspoedig nieuw jaar voor zich en hun gezin en hoopte, datzelfde voor alle gemeentenaren. Vervolgens deelde de voorzitter mede een Koninklijk besluit zijner herbenoeming als burgemeester van deze gemeente. Spr.. zegt dankbaar voor het opnieuw in hem gestelde vertrouwen zijn tweede ambtspe riode te zijn ingegaan met den vasten wiJ om de belangen van de gemeente Nieuw koop met al zijn vermogen voor te staan en te behartigen. De heer Stam feliciteert den burgemees ter met deze herbenoeming, hoopt, dat Gods zegen op zijn werk mag rusten en dat hij in gezondheid zijn taak mag vervullen. De burgemeester zegt den heer Stam er kentelijk te zijn voor zijn attentie. Te elfder ure is een verzoek ingekomen van het bestuur van den R.-K. Volksbond om den kindertoeslag in de steunregeling van 50 cents per kind te brengen op 75 cents. De voorzitter zegt, dat burgemeester en wethouders zich over lit verzoek nog niet hebben kunnen beraden, doch wel is over wogen om de beperking tot een maximum van 9 kinderen, gelijk dit thans bestaat, te laten vervallen, doch vieest, dat bij in williging van dit verzoek het verschil tus- schen loonbedrag en steunbedrag vaak vrij wel geheel verdwijnt, waardoor de prik kel om arbeid te zoeken vervallen zou. De heer Verhaar vraagt of de Minister van Sociale Zaken bezwaar zou maken, hetgeen de voorzitter ontkennend beant woordt, waarop -spr. met klem vraagt het verzoek, indien eenigszins mogelijk, in te willigen. Het leven wordt steeds duurder, de loonen blijven hetzelfde, de werkloos heid heeft al zoolang geduurd, waarom de menschen steeds meer verarmen, terwijl de armbesturen ook niet meer kunnen geven. De heer Eijs sluit zich hierbij aan en ziel er volstrekt geen bezwaar in om gestrenge maatregelen te 'lemen tegen elke geble ken arbeidsschuwheid. De heer Sloof zegt, dat de moderne ar beidersorganisatie vermoedelijk een ver zoek zal indienen om een tegemoetkoming in de premie van het doktersfonds. Wethouder Breedijk schijnt hiervoor nog niet alles te gevoelen, doch de voorz. zegt overweging van beide wenschen in B. en W. toe. De verlaten spoorbaan. Een veelomstreden, dankbaar en inte ressant onderwerp vormde het volgende punt. De voorz, leidt dit punt uitvoerig in. Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland stel len alles in het werk om de verlaten spoor baan van Gouwesluis naar Uithoorn om te bouwen tot provincialen weg. Zij zitten echter vast aan een Statenbesluit, waar bij een bijdrage van de localiteit verplich tend is gesteld. gadering hoopt de commissie te kunnen komen tot oprichting van de Centrale Or ganisatie van Buurtvereenigingen. In verband hiermede worden de secretaris sen van de diverse vereeniging, die niet aanwezig waren op de in October 1937 ge houden vergadering, nogmaals verzocht hun adressen op te geven bij den secreta ris der commissie, Hooge Rijndijk 105, al hier. Aan het slot der vergadering sprak de voorzitter, de heer van der Kloot, ook namens zijn mede-commissie-leden zijn waardeering uit voor den arbeid, die de secretaris reeds voor de Centrale Organi satie had verricht. Onze stadgenoot de heer A. G. Hooyer alhier, beëedigd makelaar in roerende goe deren, is door de Arrondissements Recht bank te Den Haag ook beëedigd als ma kelaar in onroerende goederen. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g: 3380. J. Bink. Leiden, N. Beestenmarkt 21. Handel in tabak en si garen. Uittr. E.: J. Bink, Leiden, d.d. 22 Dec. 1937. KEURING Goedgekeurd v volwassenen Goedgekeurd v volwassenen Toelaatbaar v volwassenen Toelaatbaar v. Volwassenen Op 30 December 1936 neeft hierover ter provinciale griffie een hespreking plaats gehad met de gemeentebesturen. De leng? te'van de baan in de gemeente Nieuwkoop is 4075 Meter, ter plaatse moest 600 per K.M. per jaar worden bijgedragen oftewel een bedrag van 2445. De baan loopt parallel met aanwezige wegen, welke in onderhoud zijn by den Polder Nieuwkoop, zoodat B. en W. met verantwoord hebben geacht hiervoor mede werking te verleenen, welk standpunt uit voerig per brief aan Gedeputeerde Staten is medegedeeld. De voorzitter leest hierop voor een schrij ven van Ged. Staten, waaruit blijkt, dat het vak GouwesluisAarlanderveen is uitgelicht en vanaf Aarlantderveen een nieuwe aansluiting is ontworpen naar den weg langs de Oostzijde van het Aarka naal nabij het stoomgemaal Neptunus, waardoor de bijdrage ook evenredig lager gesteld kon worden en wel voor Nieuw koop op 1355.— per jaar. B. en W. hebben echter geantwoord, dat ook dit bedrag nog verre overtreft het belang, dat voor de gemeente aanwe zig wordt geacht. Het plaatselijk verkeer is met den nieuwen weg op geen enkele wijze gebaat en de gemeente wordt niet in 't minst ontlast van haar wegenonder- 'houd. De gemeente zou echter in zeer bi- zondere mate gebaat zijn met de open stelling en verbetering van den Ziende- weg, waarom gevraagd is opname vdn den Ziendeweg op het plan met doortrekking van het gedeelte vanaf de woning Zuid hoek naar de baan in Achttienkavels om op deze wijze een regeling te verkrijgen dat aan den wensch van de provincie kan worden voldaan en de belangen van de gemeente op andere wijze tot hun recht gebracht kunnen worden. Aansluiting van de spoorbaan in Acht tienkavels naar Zwammerdam zou ook in het algemeen het verkeer ten goede ko men, omdat dit een veel verkorte verbin ding zou geven in de richting Bodegra ven. De verbinding in het dorp Zwammerdam is gebrekkig, doch B. en W. lichten in hun schrijven aan Ged. Staten toe, dat uit de toelichting op de begrooting voor 1938 van het Verkeersfonds gebleken is, dat het wegvak AmsterdamBodegraven via Nieuwkoop, op het rijkswegenplan gehand haafd blijft en het kan wel niet anders of het tracé van dezen weg doorsnijdt geheel onze gemeente, doch afgewacht moet worden, hoe dit gelegd wordt en waar de brug over den Rijn komt. Hier in zien B. en W. een reden, waarom ook gewacht kan worden of en in hoeverre verbetering behoort te komen in het dorp Zwammerdam. Tevens zal men dan over ervaring kunnen beschikken omtrent het gebruik, dat van den Ziendeweg alsdan gemaakt wordt. De provincie heeft meerdere mogelijk heden aldus licht de voorz. toe, óm de ge meente ten goede te komen, hetzij den Ziendeweg op het provinciaal wegenplan te brengen, hetzij een bedrag beschikbaar te stellen uit het fonds ten behoeve van de tertiaire wegen, wat ook het geval is ten aanzien van-den Voorweg door de ge meente. Zeer uitvoerig wordt over dit punt van gedachten gewisseld. De heer Verhaar ziet in het spoorbaanplan geen enkel belang, ook de heer Augustinus spreekt in die richting. De heer Stam ontkent dit en ziet er wel eenig belang in. Het interlocaal verkeer, dat thans door het dorp komt, wordt als dan omgeleid en geeft een ontlasting aan onze wegen en juicht dan ook de idee van B. en W. ten zeerste toe. De heer Verhaar zegt, dat indien deze baan niet aanwezig was, niemand er over denken zou om aldaar een weg te maken. De heer Van der' Laan ziet er wel eenig belang in doch indien de Rijksweg gelegd wordt, geschiedt zulks geheel buiten be zwaar van de gemeentekas en aan een bij drage aan de provincie zit men eeuwig vast. De voorz. verdedigt de gedachte van B. en W„ een bijdrage van 1355 is te hoog, doch het spoorbaanplan is niet geheel zon der belang voor de gemeente. Goede ver bindingswegen zijn een eerste eisch van den tijd. Ook weth. Breedijk licht dit nog nader toe. Uiteindelijk blijkt, dat 9 van de 11 le den zich met het ingenomen standpunt van B. en W. kunnen vereenigen. De hee- ren Verhaar en Van der Laan vormden de minderheid. Overeenkomst met de N.V. „Gekro". Bij raadsbesluit van 13 Februari 1936 is met de N.V. „Gekro" te Overschie een over eenkomst aangegaan tot afname van alle Slachtafval. Deze overeenkomst loopt op 31 December 1938 ten einde. Voorgesteld wordt thans opnieuw een overeenkomst af te sluiten en wel tot 31 Dec. 1941, en tege- iijk eenige ondergeschikte punten nader te regelen. De vergadering is het er over eens, dat de regeling uitstekend werkt, klachten kwa men nog nimmer voor, zoodat het voorstel eenparig de goedkeuring verwerft. Onderwijzerswoning. De onderwijzers woning behoorende bij de openbare school wordt oud en slecht. Reeds eerder is onderhandeld met den heer G. Bodegraven, die het gebouw koopen wil om ex een dubbel woonhuis voor in de plaats te bouwen onder voorwaarde, dat de nieuwbouw op welstandseischen gekeurd zou worden, terwijl als koopsom bedongen is 1540.De heer Bodegraven heeft thans opnieuw van zijn koop- en bouwlust doen blijken. B. en W. wenschen thans echter de voor waarde nog daaraan te verbinden, dat een der beide woningen beschikbaar komt voor het Hoofd der School. De heer Van Noort maakt in Juni a.s. aanspraak op pensioen en het is mogelijk, dat ofschoon ten-dien aanzien geen verplichtingen bestaan voor ae gemeente om hiervoor zorg te dragen nochtans behoefte bestaat aan een woning voor het nieuw te benoemen hoofd en; het wonen in de nabijheid van de school een belang is. Na eenige bespreking gaat de vergade ring hiermede accoord. Stroomprijs voor krachtgebruik. De voorzitter leest voor een ingekomen verzoek dd. 2 Augustus 1937 van eenige der grootste krach taf nemers om verlaging van den stroomprys. De voorzitter merkt allereerst namens E en W. op, dat het electriciteitsbedrijf niei tot taak heeft de nood, waarin diverse be drijven zouden verkeeren, te lenigen. Over gelegd zijn tarieven van andere gemeenten. E. en ,W. merken op, dat het bedrijf te Nieuwkoop zijn eigen kosten en inkomsten heeft en vergelijking met andere bedrijven vrijwel onmogelijk is. Allereerst moet gelet worden op een behoorlijke verhouding tus schen de tarieven der licht- en die der krachtverbruikers. Hierover is ook het oor deel gevraagd van de Directie der Licht fabrieken te Leiden, die na een serieus on derzoek tot de conclusie kwamen, dat de verhouding tusschen de alhier geldende prijzen voor licht en die voor kracht niet ongebruikelijk en ongunstig genoemd kan worden. Wel heeft de Directie zich afge vraagd, of hei specifieke karakter van deze gemeente niet wettigt om ter wille van de nijverheid de krachtprijzen, met name voor de jaarver bruiken beneden 500 K.W.U. wat lager te stellen, indien de overige omstan digheden zulks zouden toelaten. In verband met een en ander hebben B. en W. zich er over beraden om alsnog en dan maar over de geheele linie van de kracht verb ruikers, een verlaging toe te pas sen. Echter is gebleken, dat in tegenstelling met 1936, toen ruim ,800.winst is ge maakt, het bedrijf in 1937 vermoedelijk met een tekort zal sluiten, aangezien rond t 600.meer aan steenkolen betaald moet worden aan Leiden wegens verhooging van ce prijzen van deze branostot en ongeveer 460.wegens andere kosten, hoofdzake lijk wegens het advies, uitgebracht door den Directeur van de P.U.E.M. over de om zetting van het bedrijf. B. en W. verklaren thans genoodzaakt te zijn om te adviseeren het verzoek af te wijzen. De heer Stam, die blijkt mede tot de ver zoekers te bëhooren, zegt, dat de aanvra ge gebaseerd is over het verbruik in 1936, in dat jaar is ruim 800.winst gemaakt, zoodat het thans niet aangaat om on macht aan te voeren. De voorz. antwoordt, dat over 1935 een verlaging is toegestaan, wat ten laste is gekomen van 1936, en dat. een verlaging over 1936, noodzakelijk ten laste moet ko men over 1937 en uit een eventueel tekort kan nu eenmaal geen reductie betaald worden. De heer Stam wil de advieskosten ver- deelen over 2 of meer jaren. De voorz. maakt ook hier ernstig be zwaar tegen, temeer omdat de finantieele positie van het bedrijf niet slecht, maar ook allerminst gunstig is te noemen. Er is dan ook geen schijn van kans zegt spr. dat een dergelijke overheveling goedgekeurd zou worden. Lang en breed wordt nog over dit punt gediscussieerd, soms op vrij scherpe toon, totdat de voorz. met een hamerslag een eind aan de besprekingen maakte en het voorstel van B. en W. tot afwijzing van het verzoek in stemming bracht, wat een groote meerderheid haalde. Bij de wijziging van de begrooting voor 1938 werd f 300.uitgetrokken voor oranje-feesten en 3000.werd overge bracht van den post wegens ondersteuning aan werkloozen naar den post werkver schaffing, waarmede is uitgemaakt, dat de steuntrekkende werkloozen te werk ge steld zullen worden bij de rietland verbe tering in werkverschaffing, zoodra dit doorgang kan hebben. De heer Stam vreest, dat zulks duizen den guldens kan kosten aan de gemeente, waarop de heer Blijleven laconiek ant woordt, dat op een uitgetrokken bedrag van 3000 geen duizenden verlies ge leden kan worden. Alleen de heer Stam stemde tegen. Bij de rondvraag breekt de heer Sloof een lans voor het salaris van den Admi nistrateur van de Steun verleening, den heer C. J. Verlaan, dat thans 200.be draagt. Het werk breidt zich steeds uit. Spr. acht dergelijke belooning niet in ver houding tot hetgeen gepraesteerd moet worden. B. en W. zullen dit nader bezien. De heer Eijs stelt voor by den Minister van Sociale Zaken op spoed aan te drin gen, dat de werkverschaffing in het Riet land doorgang kan hebben. Hiertoe wordt eenparig besloten. De heer Eijs vraagt afschrift van alle bepalingen, welke gemeentelijk geregeld zijn en die gericht zijn op de openbare ze delijkheid. Wordt toegezegd. De heer Van der Laan informeert naar het uitbreidingsplan. De voorz. zegt, dat dit nagenoeg gereed is. De heer Verhaar lokt een uitvoerige be spreking uit over de cultiveering van het ontginningsbedrijf, zonder dat bepaalde besluiten genomen worden. Hierna sluiting. BURGEMEESTER VAN VLAARDINGEN, DE HEER A. VAN WALSUM BENOEMD TOT BURGEMEESTER VAN ZWOLLE. Naar wij vernemen zal met ingang van 15 Februari a.s. worden benoemd tot bur gemeester der gemeente Zwolle de heer A. van Walsum, burgemeester van Vlaardin- gen. De heer Van Walsum werd 30 Januari 1890 te Krimpen a. d. IJssel geboren. Hij genoot lager en middelbaar onderwijs en werd vervolgens opgeleid in de gemeente administraties ter secretarie van Ouder kerk a. d. IJssel door burgemeester Jas. van Waning. In 1912 werd hij benoemd tot adjunct commies ter secretarie van Zandvoort. Bij K. B. van 26 Juni 1915 volgde zijn benoeming tot burgemeester der toen 3500 zielen tellende gemeente Krimpen aan de IJssel. Met ingang van Mei 1920 werd hij daar nevens benoemd tot dijkgraaf van den polder Prins Alexander en met ingang van April 1921 tot hoofdingeland van Schie- land. Op 1 Februari 1928 verkreeg hij eervol ontslag als burgemeester van Krimpen a. d. IJssel wegens zijn benoeming tot bur gemeester van Vlaardingen. Hij nam toen ook ontslag als dijkgraaf van den polder Prins Alexander. BOTERNOTEERING. De commissienoteering voor Nederland- sche boter is heden vastgesteld op 78 cent per K.G. HET TORENHUIS IN DE WETSTRAAT TE BRUSSEL MOET WORDEN AFGEBROKEN. BRUSSEL, 27 Januari. (A.N.P.) De rechtbank te Brussel heeft thans in hooger beroep het vonnis van den politierechter, die de afbraak heeft gelast van het toren huis op den hoek van de Wetstraat en de Blijde Intredelaan te Brussel, bekrachtigd. De bouwer van het huis werd veroordeeld tot een boete van 70 franken. DE TOESTAND IN DE OMGEVING VAN SJANGHAI. SJANGHAI, 27 Januari. (A.N.P.)Rond om Sjanghai zijn voortdurend ongeregelde Chineesche afdeelingen in actie, terwijl zich regelmatig incidenten voordoen, waar bij Japanneezen betrokken zijn. Vandaag kwam te Sjanghai een Japansche vracht auto aan met de lijken van 25 Chineezen, die tusschen Sjanghai en Soetsjau in een hinderlaag gelokt en doodgeschoten waren. Even buiten de Fransche concessie tracht te een Chineesche boer een vrouw, die door Japanneezen wetd weggevoerd, te hulp te komen. Hij werd door twee Japansche sol daten doodelijk gewond. HANKAU, 27 Januari. (A.N.P.) Vijftien Japansche vliegtuigen hebben vanochtend een aanval op Nankau gedaan. Zij slaag den er niet in het tuighuis te Hanjang te bambardeeren. en oranjeartikelen koopt U hel voordeeligst in Jean van zijp's feestmagazijn, Hoogt. Kerkgracht 40 Vreugdeschoten vanaf 3 ct. Wasfakkels, bengaalsch vuur, oranje wimpels, guirlandes, lampions 10 ct. m. stok en kaars, petten, mutsen Steeds de laagste prijzen LEIDEN. Geboren: Cornelis z. v. C. v. d. Meij en A. v. d. Meij. Guus z. v. A. v. Eg- mon'd en C. Schellevis. Theodorus Adrianus Jacobus z. v. H. M. v. Zoen en M. E P. Timmers. Johannes an z. v. J. Bij land en Th. G. v. Veen. Johanna d. v. A. Polderman en J. C. Hensing. Johan nes z. v. J. Barnhoorn en N. Plug. Ja cobus z. v. D. Zwol en A. Hekman. Margje d. v. W. Zuidam en P. Pijper. Jacomina Johanna d. v. H. Spies en J. W. de Tombe. Johannes Arnoldus Pe trus Wilhelm z. v. C. L. v. d. Voort en L. C. J. Soonius. Overleden: J. v. d. Stok m. 77 j. K. GoedraadMelet wed. 61 j. P. Schouten m. 85 j. Gehuwd: P. Cornet jm. en E. H. Den- da jd. N. v. Hooven jm. en Th. Hanno jd. W. Kappee jm. en F. Hansma wed. D. Megchelse jm. en E. Molenaar jd. R. Molenaar jm. en M. v. d. Linden jd. D. L. Penseel jm. en E. Binnendijk jd. J. J. Roosendaal jm. en A. Plezier jd. A. Springer jm. en G. Doesburg Lanooy jd. W. Walaart jm. en P. J. Neuteboom jd. R. E. A. C. Flaman jm. en C. C. v, d. Steen jd. Ondertrouwd: J. C. Stolwijk jm. 27 j. en M. G. v. d. Poel jd. 26 j. VRAAGT ONZE PRIMA Het is NU tijd om Uw Vruchtboomen te spuiten! F. VAN DORP HAARL.STRAAT 5 TEL. 439 LEIDEN. Geslaagd: doctoraal-examen rechten: de heeren C. N. Geise, Rotterdam, C. J. H. van Buuren, Leiden, C. G. Pel, Wassenaar en mej. N. E. Lissauer, Rotterdam. LEIDEN, 26 Jan. Groentenveiling. Per 100 kg.: wittekool 1.20, roodekool f 5.70 6.90, savoyekool 1.602.60, groenekdol 1.604.60, boerenkool 1.504.00, prei f 5.408.0, kroten 2.004.20, kroten, ge kookt 48, uien 14.3015.80, peen f 1.205.10, spruiten 211, aardappelen 2.803.20, andijvie 1221, sla 19, Nero 3.001.10, witloof f 420, spinazie 40, per 100 stuks: salade 0.901.80, knolselderie 1.002.70, per 100 bos pie terselie 1.702.10, selderie 0.801.30, peen 8.—. Melkveiling. Week van 30 Januari tot 5 Februari. Consumptiemelk 1ste klas J 7.50, 2e klas 7.25, 3e klas 7.—. Prijs voor te leveren boven taxemelk, in georganiseerd overleg voor het district Leiden voor de week van 30 Januari tot 5 Januari 1938, gelijk aan den door de re geering vastgestelden prijs. DELFT, 26 Jan. Vette Varkens. Aange voerd 9 vette varkens. Prijs 2929 30 cent per pond. NIEUWKOOP, 26 Jan. Eierenveiling. Aanvoer 3423 stuks. Prijzen: kippeneieren 2.853.60 per 100 stuks. BODEGRAVEN, 26 Jan. Eierenveiling. Aanvoer 8809 stuks. Prijzen: kippeneieren wit 2.803.30, bruin 3 203.60, eenden eieren f 3.403.60 per 100 stuks. GOUDA, 27 Jan. Vee. Aangevoerd in to taal 867 stuks, waarvan 12 slachtvarkens vette 28.529.5 per pond, levend met pet. korting; 292 magere varkens 3048, 435 biggen 1722, Geldersche biegen f 22 24, 4 runderen 230350, 117 nuchtere kalveren 512, 7 bokken of geiten 27 per stuk. Handel redelijk. Kaas. Aanvoer 109 partijen. Prijzen le kwal. met rijksmerk 2626.50, 2de kwal. 2425, zware 29.50. Handel ma- tig. Boter. Aanvoer 265 ponden Goeboter 7580 cent, en Weiboter 7075 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 112.000 stuks..Prij zen: kippeneieren f 3.10—3.70 en eenden eieren 3.30—3.60 per 100 stuks. Handel matig. VVISSELNüTEERINGtN Londen 8.96'5/16 Berlijn 72.241 /2 Parijs 5.791/2 Brussel 30 281/2 Zwitserland 41 46 KnDenhasen 40 05 Stockholm 46 25 Oslo 45.05 New York I.791/4 Praag 6.301/2 HOOFDFILMS AANVANGSUUR De groote illusie. (Erich van Stroheim Dita Parlo Jean Gabin). Rijk en geen geld (Cary Grant Mary Brian). Wanneer bent u ja rig. (Joe Brown). Café Metropole. (Loretta Young, Adolphe Menjou). Stars over Broad way (Pat O'Brien, Jane Froman). Chandu, de geheim zinnige (Beia Lugo- si). Hanège (Attila Hörbiger). De wereld wil be drogen zijn. Klucht Kom. film Muz.-kom. film Circusfilm Kom. film lederen avond 8 uur Zaterdag en Zondag van 27 uur.Woens- dag 2 uur matinée. lederen avond 8.15 uur. Zaterdag en Zondag van 2-7 uur Woensdag 2.30 uur matinée. lederen avond 8 uur Zaterdag en Zondag van 47 en 811 uur. Woensdag 2.30 uur matinée. •lederen avond 8 uur. Zaterdag en Zondag om 2, 4.3v/ en 8 uur. Matinée Woensdag en Donderdag 2 uur. GEMEENTERAAD VAN N1EUWKOG?

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 3