Academienieuws Wilt U iets weten? Laatste berichten BIOSCOPEN Burgerlijke Stand TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN H. K. W. WREDE DINSDAG 2 NOVEMBER 1937 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 LEIDEN. Geslaagd: Candidaatsexamen Rechten: de dames E. J. de Waardt, Middelburg. C. C. Meyers, Leiden en de heeren W. M. Scheurleer, Den Haag. M. Jongebreur, Capelle aan de IJssel. Dotoraal examen Geneeskunde: de hee ren H. Wagenaar, Overschie, I. Hellman, Vlaardingen, F. L. J. M. Haase, L i s s e, F. Kroes, Den Haag. Vraag: Welke is de kortste weg van Zoeterwoude naar Naarden? Hoeveel K.M.? Antwoord: Zoeterwoude, Alphen, Bo degraven, Woerden, Utrecht, Maartensdijk, Hilversum, Bussum, Naarden. Afstand 78 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Alphen aan den Rijn naar Heemstede? Antwoord: Alphen, Leimuiden, Nieuw Vennep, Hillegom, Bennebroek, Heemstede. Vraag: Hoeveel K.M. is de afstand Lei denUtrechtDen BoschMaastricht Luik en terug, via NijmegenUtrecht? Antwoord: Heenreis 268 K.M., terug reis 293 K.M. Vraag: Welke is de kortste en beste weg van Noordwijkerhout naar Maastricht? Hoe veel K.M.? Antwoord: Noordwijkerhout, Leiden, Alphen, Woerden, Utrecht, Culemborg, Zalt-Bommel, Den Bosch, Helmond, Deur- ne, Liesel, Meiel, Roggel, Halen, Roermond, Sittard, Maastricht. Afstand 250 K.M. Vragen, omtrent het presidentschap van Masaryk. Antwoord: Masaryk legde op 14 De cember 1935 zijn functie als president van de Tsjecho-Slowaaksche republiek neer. Op 14 September 1937 is hij overleden in den ouderdom van 87 jaar. Benesj is na het aftreden van Masaryk op 18 December 1935 door de nationale verga dering, bestaande uit de Kamer van Afge vaardigden en den Senaat, tot president gekozen. De volksvertegenwoordiging in Tsjecho- Slowakye komt overeen met de onze. De Kamer heet bij ons Tweede Kamer en de Senaat bij ons Eerste Kamer. DE NEGEN-MOGENDHEDEN- CONFERENTIE. De Nederlandsche delegatie. Naar wij vernemen zijn bij K. B. be noemd tot leden van de Nederlandsche de legatie naar de conferentie, betreffende den politieken toestand in het Verre Oosten welke op 3 November te Brussel, op voor stel van de Belgische regeering bijeen zal komen, de heeren jhr. mr. A. C. D. de Graeff, oud-minister van buitenlandsche zaken en oud-gouverneur-generaal van Ne- derlandsch-Indië leider, en prof. dr. B. J. O. Schieke, oud-directeur van het depar tement van onderwijs en eeredienst in Ne- derlandsch-Indië, hoogleeraar in de Vol kenkunde aan de Gemeentelijke Universi teit té Amsterdam, terwijl de heer G. W. Boissevain, consul-generaal der Nederlan den te Sjanghai als deskundige aan de de legatie is toegevoegd. Voorts zullen daar van deel uitmaken de heeren A. J. Lieve- goed, chef van den regeeringspersdienst en mr. A. W. C. baron Bentinck van Schoon- heeten, van het departement van buiten landsche zaken, secretaris der delegatie. DOOR DEN ELECTRÏSCHEN STROOM GEDOOD. De 17-jarige J. van Sonbeek, wonende in de Boterstraat te Oss, had vanmiddag bij het verrichten van eenige werkzaam heden aan een electrische laschmachine het ongeluk met den stroom in aanraking te komen. De jongeman werd op slag ge dood. JONGETJE TE ROTTERDAM SINDS GISTERMORGEN VERMIST. Men vermoedt een ongeluk. Sinds gistermorgen half twaalf wordt uit de woning aan de Puntstraat 66 te Rotter dam vermist de drie en een half-jarige Martinus Antonius Louis Speters. die tij dens het spelen op straat is verdwenen. Met man en macht heeft de politie het onder zoek ingezet, maar tot dusver heeft men geen enkel spoor van het kind gevonden. Men vreest, dat een ongeluk is geschied. Het ventje is om half twaalf Maandag morgen naar buiten gegaan om nog wat te gaan spelen. Toen de moeder een tijdje later het. kind kwam roepen, was het in geen velden of wegen te zien en nadat na eenig wachten de kleine ook niet uit eigen beweging terugkwam, is de politie van de vermissing op de hoogte gesteld. Direct heeft deze alle noodige maatregelen ge nomen. De politiebureaux in de stad en in de omliggende gemeenten zijn van het ge beurde op de hoogte gesteld terwijl zooveel mogelijk bijzonderheden over het kind zijn verspreid. Het is een tenger ventje, dat bij het spre ken slist en dat, wanneer het lacht, een kuiltje in den linkerwang krijgt. Het was gekleed in een bruine broek, een grijze trui met ritssluiting, lange grijze kousen, hooge zwarte schoenen, een petje en een grijzen jekker met ceintuur. Op de daarvoor in aanmerking komende plaatsen in de omgeving is gedregd, maar tot dusver zonder resultaat. Ook de politie honden, die lucht van eenige kleertjes heb ben genomen en er daarop uitgegaan zijn, vonden geen spoor. Uit het onderzoek is komen vast te staan, dat het knaapje omstreeks 1 uur in den middag nog is gezien in gezelschap van twee kameraadjes in de buurt van de Ford hallen aan het Marconiplein. Daarna heeft men niets van hem vernomen. Vrije surveillance leverde niets op. De agenten van het bureau Oostervant- straat hebben vannacht vrije surveillance gekregen, maar ook dit heeft niets opge leverd. Inmiddels is gebleken, dat de vader van het verdwenen knaapje een roeiboot heeft, die gemeerd ligt bij het zwembad achter den Kous. Vermoed wordt, dat het ventje daarheen is gegaan en aldaar is te water geraakt en verdronken. Te dien ein de heeft de rivierpolitie op die plaats van morgen gedregd, maar tot 12 uur was nog niets gevonden. De commissaris van politie van het bu reau Oostervantstraat verzoekt diegenen, die eenigerlei inlichting omtrent het ver dwijnen van het knaapje kunnen geven, zich daartoe te willen wenden tot genoemd bureau. ARGELOOZE DIENSTBODEN, SLACHTOFFER VAN EEN OPLICHTER. Twee buitenlandsche dienstmeisjes, een Oostenrijksche en een Duitsche, beiden in betrekking bij families te 's-Gravenhage, zijn het slachtoffer geworden van een ge- wetenloozen oplichter. Deze man, de 21-ja- rige A. A. I., electricien van beroep, ge trouwd en vader van een kind, had met de twee meisjes kennis gemaakt, eerst met het Oostenrijksche, daarna met het Duit sche meisje. Elk van deze gevallen stonden op zichzelf. De man gaf zich uit voor jonkheer Har- denberg, vertelde de meisjes, dat hij stuur man was ter kpopvaardij, deed de argeloo- ze kinderen de schoonste voorspiegelingen en vergat natuurlijk niet er bij te vertellen, dat hij niets liever zou willen dan trou wen. De man, die een zeer net voorkomen heeft en het volle vertrouwen van zijn be wonderaarsters wist te winnen, slaagde er in het Oostenrijksche meisje voor 150 en het Duitsche meisje voor 750 op te lich ten. De niets kwaads vermoedende meisjes hadden de verhalen van hun „toekomstigen echtgenoot" geloofd hadden medelijden met hem gekregen, omdat hij „tijdelijk geldge brek" had, en waren er jammerlijk inge vlogen. Eerst deed het Oostenrijksche meisje aangifte; de politie arresteerde den man en ond hem na proces-verbaal te hebben opgemaakt, heen. Korten tijd later kwam het Duitsche meisje met haar aangifte bij de politie, die den man toen opnieuw arresteerde en hem in bewaring heeft gehouden. THEATER j HOOFDFILMS INHOUD AANVANGSUUR KEURING Trianon: Julika (Paula Wessely). Hoe raak ik mijn geld kwijt. (Jack Buchanan, Lila Da- mita). Romantisch Komisch Dag. 8._511.15 uur, Zondags bovendien 27 uur, Matinee Zat. en Woensd. 2.30 uur. Goedgekeurd Lido: De man, die een an der was. (Robert Taylor, Barbara Stanwyck, Victor Mac Laglan). Een nacht in het Warenhuis (Robert Young, Florence Rice)). Speelfilm Detectieve- film. Dag. 8—11 uur. Zon dags bovendien 27 uur. Matinée Zaterd en Dond., 2 uur Matinee, Zaterd. Woensdag en Donderdag Goedgekeurd v. volwassenen Luxor: Alarm in Peking. (Gustav Fröhlich). En toch trouwden zij. (Douglas Astor, Melvin Mary). Sensatie. Komisch Goedgekeurd v. volwassenen Casino: De Roode Pimpernel (Lesly Howard, Mer le Oberon). Roman Scandals 1 (Eddy Cantor) Speelfilm Komisch Dag. 8—11, Zondags bovendien 47 en 811 uur. Matiné Zaterdag en Woens dag 2.30 uur. Goedgekeurd v. volwassenen AUTODIEVEN ONTMASKERD. De Haagsche politie is er na een omvang rijk en zeer nauwgezet onderzoek, waarbij een 16-jarige jongeman haar goede diensten bewees, in geslaagd, twee individuen te ar resteeren en achter slot en grendel te zet ten, die er in de laatste weken in geslaagd waren twee nieuwe auto's te stelen, de wa gens op te bergen met de bedoeling, deze na een half jaar te verkoopen. Zoover zijn ze echter niet gekomen. Vrijdag 15 October vervoegde zich bij een garagehouder in de residentie een on geveer 30-jarige man. Hij wilde een auto huren en toonde zeer veel interesse voor een nieuwe „Chevrolet" model 1937, welke wagen in de garage, stond en welke hij wenschte te huren. Zooals te doen gebruikelijk is, legitimeer de hij zich met een rijbewijs. Tegen een kleine, niet noemenswaardige borgstelling gaf de garagehouder zijn nieuwen wagen aan zijn klant af. Toen de auto den volgenden dag nog niet terug was, kreeg de garagehouders arg waan. Hij controleerde naam en/ódres van den huurder, zooals deze voorkwamen op het hem getoonde rijbewijs, waarna hij moest vaststellen, dat het rijbewijs valsch was geweest. De politie, van een en ander in kennis gesteld, ontdekte bij haar onderzoek, dat op denzelfden dag, ongeveer een uur later, eveneens een nieuwe „Chevrolet" type 1937 was gehuurd bij een anderen Haagschen garagehouder. De huurder van dezen wagen bleek dezelfde persoon te zijn als in het eerste geval, want het valsche rijbewijs, dat den eersten garagehouder was getoond, had de huurder ook aan den anderen auto handelaar laten zien. Dat deZe beide diefstallen met elkaar verband hielden, stond voor de politie vast. Eenige dagen later Zaterdag 16 Octo ber liep de 16-jarige knecht van den eerstbedoelden garagehouder in de stad, toen hij een man zag loopen, die nhij her kende als de metgezel van den „huurder", toen hij een man zag loopen, dien hij her- nengekomen. De oplettende jongeman waarschuwde oogenblikkelijk zijn werkge ver en'tezamen met zijn baas volgde hij den man. Toen deze ten slotte zijn woning had be reikt, waarschuwde de garagehouder de po litie, die den man op het hoofdbureau van politie een verhoor afnam. Hij bleek te zijn de 24-jarige H. A. V., wonende te Scheveningen. Hij ontkende echter hard nekkig, iets met den diefstal van auto's te maken te hebben en moest na korten tijd, wegens gebrek aan bewijs, worden vrij gelaten. Dezen man waren eenige foto's ge toond van personen die, volgens het oordeel der politie, in aanmerking kwamen voor den diefstal. Hierbij bevond zich ook een foto van den 30-jarigen L. J. W., wonende té 's-Gravenhage. De man hield even hals starrig vol, geen van de op de foto's afge beelde personen te kennen, ook niet ge noemden W. Het onderzoek scheen op een dood spoor te zijn gekomen, doch aangezien de garage knecht zijn getuigenis pertinent volhield, werd het recherchewerk met kracht in de zelfde richting voortgezet. En met succes. Want korten tijd later kon worden vast gesteld, dat deze L. J. W. een zeer goede bekende was van H. A. V. Zelfs had W. in een door zijn kennis gehuurde woning gewoond. In verscheidene steden van ons land zette de Haagsche politie nu het onderzoek voort. Zij kwam te weten, dat V. vroeger een auto had bezeten, welke in Scheveningen gestald was geweest. Nu was de politie op het goede spoor, want zij kwam te weten, dat een eigenaar van autoboxen eenigen tijd geleden twee boxen in Scheveningen had verhuurd aan een persoon, die hij alleen telefonisch had gesproken. De politie liet zich deze boXen aanwij zen, ging er heen en kwam tot de verras sende ontdekking, dat de twee gestolen auto's in deze boxen waren gestald. Op de deuren van deze boxen waren nieuwe sloten gemaakt, teneinde te ver hinderen, dat de eigenaar van de boxen met reservesleutels binnen kon komen, ter wijl voor nieuwsgierigen de deuren aan den binnenkant met karton waren dicht ge maakt. Nog denzelfden dag. werd H. A. V. gearresteerd en opnieuw in bewaring ge steld. Hoewel hij ook nu bleef ontkennen, stapelden de bewijzen zich zoo tegen hem op, dat hij ten slótte móest toegeven. De politie had intusschen te Scheveningen ook al den winkelier gevonden, die V. de nieu we sloten had verkocht. Deze winkelier herkende V. onmiddellijk. De „huurder" van de auto's bleef voort vluchtig, doch werd gisteren door de Haag sche recherche in een woning te Amster dam gearresteerd. Ook hij heeft bekend en o.m. medegedeeld, dat het in d» bedoeling lag de wagens ongeveer een half jaar ver stopt te houden én ze daarna te verkoopen. LEIDEN. Geboren: Pieter, z. van J. A. Brouwer en L. Sloos. Daannette, d. van D. Par- mentier en E. Roorda. Marinus Leonar- dus, z. van M. L. van Rossum en C. de la Rie. Jacobus, z. van W. Neuteboom en E. Bekooij. Jacobus Wilhelmus, z. van M. Prins en H. M. Boekkooi. Peter, z. van H. Wijdeman en S. C, Quaadgras. Jansje Petronela, d. van P. G. M. de Win ter en H. C. Wouters. Gerrit, z. van J. Filippo en N. Verhoeven. Constance Charlote, d. van F. P. Devilee en C. M. Geeve. Cornelia Christina, d. van J. Verkade en C. G. Vogelaar. Joseph us Johannes, z. van J. de Haas en A. H. van Oosten. Nanette Marcelle, d. van S. v. d. Kwast en J. M. Zonneveld. Ondertrouwd: B. A. P. de Bruin jm. 31 j. en M. M. A. Morsch, jd. 27 j. P. I. J. Dijk, jm. 29 j. en L. de Witte jm. 26 j. H. Barendse, jm. en S. Hartevelt, jd. J. Starre, wedr, en G. E. Broomans wede. W. Beij, jm. 23 j. en N. Visser, jd. 19. J. Dirriks, gesch. 40 j. en J. Dek ker gesch. 37 j. L. G. J. Schrijvers jm. 29 j. en E. J. de Vreugd, jd. 26 j. Gehuwd: J. v. Iterson, jm. en O. C. M. Pierlot jd. C. v. d. Kwast, jm. en A. M. v. Zuijlen, jd. Overleden: M. C. Langeveld-Kok, vr. 80 j. W. Kooreman, M. 75 j. P. J. Gertenaar, ongeh. 64 j. A. H. B. Eps- kamp-Kuijs, wede. 89 j. M. D. Heldoorn, m. 76 j. P. H. Kwakkenbos-v. d. Laan, vr. 38 j. J. Philippo, m. 61 j, M. v. d. Post, m. 60 j. S. E. Mac Lean-v. d. Beek, vr. 43 j. C. Tijksen, m. 71 j. C. Hart- wigsen, m. 73 j. G. Spanjer-Reekers, wed. 82 j. ONGELUK OP ONBEWAAKTEN OVERWEG, DAT GOED AFLIEP. Vanmorgen omstreeks half zeven is op den onbewaakten: overweg tusschen Sluis kil en Axel een niet een paard bespannen melkkar, bestuurd; door den landbouwer F. J. van Papenhove, dor den trein Sluiskil Axel gegrepen, Het ongeluk geschiedde op het oogenblik, dat het paard op de rails stond. Het dier werd, met een deel van de kar, welke totaal vernield werd, ongeveer vijftig meter meegesleurd en deerlijk ver minkt. De voerman," die van den wagen werd geslingerd, bleef naast den trein lig gen. Hij heeft geen letsel bekomen. DE ARRESTATIE VAN JULIUS BARMAT. BRUSSEL, 2 Nov. (Belga). De arresta tie van Julius Barmat is geschied op ver zoek van het parket te Brussel in vei'band met de aangelegenheid van de „Steenkool mijnen Flora". In de actie van de oprich ting der maatschappij was bepaald, dat een steenkoolmijn nabij Bochum in West- falen zou worden ingebracht en dat de financieele aangelegenheden zouden wor den behandeld door de bank Goldzieher en Penso. De maatschappij werd failliet verklaard en een onderzoek werd inge steld. Daarbij kwamen frauduleuze han delingen van Julius Barmat aan den dag. ZWARE REGENVAL AAN DE SOETSJAU-KREEK. SJANGHAI, 2 Nov. (A. N. P.). He vige tropische regenbuien hebben de Soets- jau-kreek sterk doen zwellen, waardoor dit gebied tot een ware modderzee is ge worden, hetgeen den Chineezen bij hun te genstand van groot voordeel is. De toe stand voor de Japanners op den zuidelij ken oever van de Soetsjau-kreek is klaar blijkelijk moeilijk. De Japanneezen leggen telkens een roodgordijn, teneinde onder dekking hiervan een brug over de kreek te slaan. De Chineezen richten hierop on ophoudelijk het vuur. Een Japansche lan- lingsdivisie, welke zich aan het Zuidelijk gedeelte heeft ingegraven, bevindt zich in een weinig benijdenswaardige positie. DE OVERSTROOMINGEN IN PALSETINA. JERUZALEM, 2 Nov. (A. N. P,). Men gelooft, dat negen Bedouienen verdronken zijn tijdens zware overstroomingen, welke zich ingevolge hevige regenbuien hebben voorgedaan te Aujalhafir, ten zuiden van Beersheba, in de woestijn Sinai. Vijf an deren worden vermist. Een Bedouienenkamp is volkomen weg gespoeld en meer dan vijftig gezinnen zijn dakloos geworden, terwijl vele kameelen en andere stuks vee zijn verdronken. De autoriteiten zenden in allerijl voedsel en tenten naar het geteisterde gebied. Op vele plaatsen staan de verkeerswegen onder wa ter. De weg naar Egypte is onbegaanbaar. Ook 't laag liggende deel van de stad Tel Aviv staat onder water. kwal. 4452 cent per kg. levend gewicht; 55 nuchtere kalveren 712 per stuk, 29 schapen 2032 per stuk, 429 varkens vleeschvarkens, wegende van 90110 kg. 7273 cent, een enkele hooger, zware var ken^ 7072 cent, vette varkens 7071 cent per kg. slachtgewicht; 9 paarden 100 170 per stuk, Aangevoerd 2 wagons ge slachte runderen uit Denemarken. ROTTERDAM, 2 Nov. Vee. Aanvoer: 3759 totaal, 154 paarden, 4 veultns, 1319 magere runderen, 674 vette runderen, 25 vette kalveren, 429 graskalveren, 709 nuch tere kalveren, 323 schapen en lammeren, 3 varkens, 119 bokken of geiten. Prijzen per kg.: vette koeien 75, 67 en 5054 cent, vette ossen 73, 66 en 5054 cent, stieren 64, 60 en 55 cent, vette kalveren 1.05, 95 en 7580 cent, schapen 54, 49 en 44 cent, lammeren 63, 58 en 53 cent, graskal veren 52 en 42 cent, nuchtere kalveren 48, 44 en 40 cent, slachtpaarden 50, 45 en 40 cent, Prijzen per stuk: schapen 3027 24, lammeren 201715, nuchtere slacht kalveren 1186, nuchtere fokkalveren 181614, slachtpaarden 220180 120; werkpaarden 350300200; hitten i 210—170—110, stieren 290—250—180; kalkoeien 260230160; melkkoeien 265—235—170; varekoeien 205—170— 140; vaarzen 190145110; pinken 150120100; graskalveren 5545 20; bokken of geiten 1174. BODEGRAVEN, 2 Nov. Kaas. Aange voerd 221 partijen Goudsche kaas, alle met rijksmerk, totaal 9945 stuks, wegende 89515 kg. Prijs met rijksmerk le soort 29 31. 2e soort 2628. Zwaardere 33. Handel matig. WLSSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM* Londen 8 97!/2 Berlijn 72.68i/2 Parijs 6 101/4 Brussel 30.60 Zwitserland 41.80 Kopenhagen 40.10 Stockholm 46 30 Oslo 45.10 New York 1.8029/32 Praag 6.33i/2 LEIDEN, 1 Nov. Groentcnveiling. Per 100 kg.: roodekool 1.503.20, savoyekool 1.202.70, groenekool 1.603.60, boe renkool 1.503.00, prei 1.502.30, kro ten 0.602.00, kroten gekookt 37, uien 3.307.30, peen 1.003.70, sprui ten 2—11,, sla 2—6, Nero 6.70—7.00, druiVen 1232, snijboonen 1630, stokboonen 10., pronkboonen 37, stamboonen 3033, per 100 kg.: witloof 714, postelein 1213, spinazie 4 15, Tomaten A 4.4017.40, idem B 6 19.40, idem C 414, idem CC 4.00 7.20, per 100 stuks: andijvie 6090 cent, komkommers 2.40, bloemkool 1.50 8.70, salade 0.602.70, knolselderie f 2 3.20, per 100 bos: kroten 5080 cent, pieterselie 3080 cent, radijs 0.501.10, selderie 0.301.10, peen 2.505.60. 2 Nov. Vette Varkens. Aanvoer totaal 107 stuks, 107 zwaar 6264 cent per kg. levend gewicht. Handel vlug. AMSTERDAM, 1 Nov. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 408 vette koeien, waarvan de prijzen waren: 1ste kwaliteit 7076 cent, 2e kwal. 5868 en 3e kwal. 5056 cent per kg. slachtgewicht 58 melk- en kalfkoeien 170230 per stuk 78 vette kalveren, 2e kwal. 5460 en 3e Heden overleed, tot onze diepe droefheid, in het St. Elisabeth-Ziekenhuis, na een kortstondig doch geduldig gedragen lijden, voorzien van de Genade middelen der H. Kerk, onze geliefde Echtgenoot, "Vader, Behuwd-en Groot vader, C0RNELIS TUSSEN, in den ouderdom van bijna 72 jaar. Uit aller naam Wed. L. TIJSSEN- Kinderen, Kleinkin deren en Verloofde Leiden, 31 October 1937 Utrechtsche Jaagpad 71 Eenige en algemeene kennisgeving. Geen bloemen. Gaarne H.H. Missen. De gezongen H. Mis van Requiem zal gehouden worden Woensdag 3 No vember a.s om 8.30 uur in de kapel van het St. Elisabeth-Ziekenhuis, waarna om 10 uur de be grafenis op het R.K. Kerk hof (Zijlpoort). 7258 Rozenkrans bidden, Dins dagavond om 8.30 uur i/h. St. Elisabeth-Ziekenhuis. Heden overleed zacht en kalm tot onze diepe droef heid, in het St. Elisabeth Gesticht te Leiden, na een kortstondig lijden, voor zien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze innig geliefde Echt genoot en Vader MARINUS VAN DER POST Echtgenoot van AGATHA PIJNACKER in don ouderdom van bijna 61 jaar. Wed. A. VAN DER POST- PlJNACKER RIE. Zoeterwoude, 30 Oct. 1937 H. Rijndijk F 85 b. De gezongen Uitvaart dienst zal gehouden wor den in de Parochiekerk O. L. Vr. Onbevl. Ontv. (Meerburg), te II. Rijndijk Zoeterwoude, op Woens dag 3 Nov. 1937, v.m. 9 uur, waarna de begrafenis op het R.K.Kerkhof aldaar Rozenkransgebed 's avonds half 8 thuis. 7248 VERHUISD: 7350 Arts v. Tropenziekten van Fruinlaan 3 naar Boerhaavelaan 30

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3