FAILLISSEMENTEN RECHTZAKEN Laatste berichten TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Burgerlijke Stand t t Dr.G.J.A.vanlTERSON DONDERDAG 28 OCTOBER 1937 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 DE LEIDSCHE KOOP- EN GESCHENKENWEEK. Omtrent de Leidsche Koop- en Geschen ken week, welke zooals wij reeds vroeger hebben gemeld, van 19 November tot en imet 4 December zal worden gehouden, ver nemen wij, dat reeds ruim 100 deelnemers zich hebben aangemeld. De Commissie die deze „Week" organi seert is vol vertrouwen, dat zij haar om vangrijken arbeid met succes bekroond zal zien. Nog dagelijks komen aanmeldingen bij het secretariaat, Oude Vest 29, binnen. Voor het te 's-Hertogenbosch door den R. K. Politiebond „St. Michaël" afgenomen politie-examen is geslaagd de agent van politie L. den Houter, alhier. Gisteravond te 8 uur is de 22-jarige P. v. A. in een winkel aan de Maarsmans- steeg achter de toonbank van een trapje gevallen, waardoor de rechterarm hem uit de kom schoot. Door den E. H. D. werd hij naar het Acad. Ziekenhuis ver voerd. Personen te Leiden gevestigd: A. G. L. Adelbert, Boerhaavelaan 9. A. v. d. Akker, slager, Schutterstraat 16a J. v. d. Berg en Fam., Rijn en Schieka- de 123. L. R. v. d. Bergh, Rijn en Schie- kade 9. K. Bezuijen, leerl verpleegster, Rijnsburgerweg 10. W. A. te Boekhorst en Fam., magazijnbediende, v. Galenstraat 8. P. van Bostelen, loswerkman, Peli kaanstraat 12. D. Bruin, sergeant-capt., Morschstraat 62-64. H. Brussee, dienst bode, Witte Singel 71. J. B. de Bruijn, kleermaker, de M. v. Streefkerkstraat 16. M. Bruijnen, Mariënpoelstraat 41. C. Chrispijn en Fam., Lombokstraat 5a. P. Cleveringa, Bloemmarkt 24. M. M. Cor- des, verpleegster, Rijnsburgerweg 10. J. H. v. Die, kinderjuffrouw, Jac. Catslaan 36 B. C. M. Divendal, R.K. ordebroeder, Haagweg 13. M. W. v. Dorp, sergeant capt. Morschstraat 62-64. H. Eerdmans, planter, Roodenb.straat 11. A. H. J. v. Es, Hooigracht 67. J. Gans, Rijnsburger weg 163. G. de Graaf, Rijnsburgerweg 20. B. Grobbe, leerl. verpleegster, Rijns burgerweg 10. A. C. de Groot, Terweej park 2. C. J. Hakman, Huga de Groot straat 2. W. ten Have en Fam., scheeps- werktuigk., Jac. Catslaan 36. J. W. v. Waning-de Heer, Mariënpoelstraat 2a. A. W. Homburg, Rijnsburgerweg 10. A. C. Hoos, Lammenschansweg 16. Hu San, Chin, koopman, Vestestraat 114. A. A. Kampman, wetensch. bedrijfsl. Roodenb. straat 41. H. v. Kempen, leerl. verpleeg ster, Rijnsburgerweg 10. F. Kerkhoven, Rapenburg 83. J. W. M. Keunen, Nieuwe Rijn 23a. Th. S. P. Kleijhans en Fam., steenhouwer, Levendaal 170a. J. G. Koe- brugge, huishoudster, Pieterskerkhof 34. A. Koenis, kloosterbroeder, Haagweg 13. A. C. Koppers, dienstbode, Witte singel 32. T. Korver, teekenaar, Meloenstraat 32. H. J. Kruithof, Langebrug 63. J. Kummer, verkoopster, Jan v. Goyenkade 30. A. v. d. Kwaak, sergeant capt., Morschstraat 62-64. W. G. v. d. Lee, Fa- gelstraat 1. C. van Leeuwen, dienstbode, Breestraat 163. T. F. Leopold, Witte Sin gel 90. M. v. d. Linden, sergeant capt., Morschstraat 62-64. J. C, Lindenberg, Hasebroekstraat 2. L. W. Luijke, ser geant capt. Morschstraat 62-64. H. J. Maarleveld, Mariënpoelstraat 37. W. C. Malgo, matroos KN.S.M., Anna van Sak senstraat 6. P. J. A. Molenaars, Zonne veldstraat 7. J. A. Moltzer, Nieuwe Rijn 3. P. C. M. v. Nobelen, dienstbode, L. Pieterskerkchoorsteeg 15. W. M. Olman- v. Norde, Meidoornstraat 4. J. A. Nuijs- senborgh, Oude Singel 152. E. C. v. Oef- felen, Rijnsburgerweg 10. F. Otti, dienst- boed, Haarlemmerstraat 48a. J. C. M. J. Peterse, kok, Noordeinde 31. W. Prins, sergeant capt., Morschstraat 62-64. H. M. Weers-Roefstra en Fam., Kerksteeg 9. C. de Roode, Noordeinde 53. J. G. Roos, décorateur, Levendaal 170a. P. v. Root- zelaar en Fam., bloemist, Heerensteeg 4. A. I. Ruijer, sergeant capt., Morschstraat 62-64. J, H. Saveur en Fam., broodbak ker, Nic. Beetsstraat 44a. A. M. van Schelle, Pieterskerkhof 38. T. v. Schie en Fam., landbouwer, Middelstegracht 64b E. Sweep, onderwijzeres, Zoeter woud - schesingel 33. M. J. Tauber, verpleegster, Rijnsburgerweg 10. M. v. Trigt, Morsch- singel 8. M. C. P. Tijssen, Rijnsburger weg 10. G. J. Vannes, Rijnsburgerweg 189. G. R. van Veen, Gerech' 12. A. Velema, sergeant capt., Morschstraat 62-64. E. M. Verleun, hulp in de huishouding, Lage Rijndijk 120a. J. Vernes en Fam., machinist, Lammenschansweg 61. M. S. Visser, J. v. Goyenkade 11. W. J. van Kesteren-Waaijer, Atjehstraat 73. K. Westmijze, leerl. instrumentmaker, Vree wijkstraat 17. M. H. Willink, Zoeterw.- singel 9. W. G. F. Winia, Kagerstraat 12. G. Wijbenga, verpleegster, Rijnsburgerweg 10. D. v. d. Wijngaard en Fam., chauf feur, Hasebroekstraat 2. D. N. Yap, Hu- go de Grootstraat 1. Surséance van betaling: H. H. Bosman te Ruurlo definitieve sur- séeance van betaling verleend voor den tijd van 1J4 jaar, ingegaan op 13 Septem ber. Bewindvoerder mi'. P. E. Barbas te Hengelo. Aan T. Fokkens, betonfabrikant te Dok- kum, is op diens verzoek voorloopige sur séance van betaling verleend, met benoe- HAAGSCHE RECHTBANK. UITSPRAKEN. De oneerlijke incasseerder. De Haagsche rechtbank deed hedenmor gen de volgende uitspraken: De Leidsche incasseerder F. J. M. G. hoorde zich, wegens verduistering van een bedrag van 407.25 veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 maanden, waarvan 6 maanden voorwaardelijk met een proef tijd van drie jaar. De officier had een gevangenisstraf ge- eischt van een jaar. De ontduiking van de belastingen. C. de J., hotelhouder uit K a t w ij k, had wegens valsche aangifte aan de belas tingen den maximum eisch tegen zich ge hoord van acht maanden. De rechtbank uitspraak doende veroor deelde hem tot drie maanden gevangenis straf. Het overvaren visschers- bootje. H. H., schippersknecht, uit Alkema- d e, hoorde zich wegens het overvaren van een roeibootje op de Braassemermeer ver oordeeld tot een geldboete van 20 subs. 5 dagen. De eisch was geweest 40 subs. 40 dagen De niet gesloten Overweg- boomen. Tenslotte werd A. de G., overwegwach ter te Leiden, die in verzet was geko men van een vonnis van den Leidschen Kantonrechter vrijgesproken. De eisch was hier geweest een geldboe te van 10 subs. 4 dagen. Dronken autobestuurder in hooger beroep. Een inwoner uit Sassenheim was niet tevreden geweest met een uitspraak van den Leidschen kantonrechter, die hem wegens het dronken besturen van een auto nabij het Haagsche Schouw te Voor schoten veroordeeld had tot een hech- tenisstraf van een week en intrekking van het rijbewijs voor den tijd van een jaar. Als eerste getuige werd gehoord de agent van politie T. uit Leiden, die verklaarde, dat verdachte wezenloos achter het stuur zat, toen hijaangehouden was, omdat ver dachte een aanrijding had veroorzaakt. Vol gens den agent was verdachte dronken. Een tweetal automobilisten, die achter de auto van den verdachte gereden hadden, verklaarden als getuigen, dat de auto van verdachte slingerend over den weg had ge reden. Verdachte gaf toe eenige Oranjebitters gedronken te hebben ter eere van de ver loving van Prinses Juliana, het was ge beurd op 12 September. De Officier van Justitie, mr. Rouffaert, achtte het vonnis van den kantonrechter juist gewezen, behalve ten aanzien van de straf. Spr. wilde de hechtenisstraf vervan gen zien door een groote geldboete, dit grondende op het feit, dat verdachte te Sassenheim heel goed bekend staat. Al deze redenen doen de Officier thans een geld boete vragen van ƒ300 subs. 50 dagen, maar de intrekking van het rijbewijs blijft gehandhaafd voor den tijd van een jaar. De verdediger van verdachte mr. Trap man uit Leiden, kan zich met de geldboete vereenigen, maar vroeg het rijbewijs niet in te trekken, daar verdachte dit noodig heeft voor zijn zaken. De" uitspraak werd bepaald op 14 dagen. Boter-knoeierijen. T. G. R., veehouder te Boskoop, was in verzet gekomen van een vonnis van den Aiphenschen kantonrechter, die hem ver oordeeld had tot een hechtenisstraf van twee weken wegens het aanwezig hebben van 32 eenheden margarine, welke verbor gen waren in een kist, die later bleek een dubbelen bodem te bevatten. De margarine voldeed niet aan de gestelde eischen zooals later was vastgesteld. Reden voor den Oofficier om bevestiging van het door den kantonrechter uitgespro ken vonnis te vragen n.l. twee weken hech tenis en verbeurdverklaring van het in beslag genomene. Dezelfde verdachte moest nogmaals ver schijnen voor een dergelijke overtreding ming van den heer mr. W. Ruitinga te Dokkum tot bewindvoerder. Uitgesproken B. F. Bronner, kapper, Bussum, cur. mr. R. Meurs, Hilversum. J. de Rooy, Naarden, cur. als voren. Hendrikus Visser, bakker, Hilversum, cur. als voren. Frans van Eunen, sigarenwinkelier, Am sterdam, cur. mr. W. L. E. M. Reuser. Coenraad Frans Roth, kleedermakers knecht in gemeenschap van goederen ge huwd met Jacoba Alida Smit, Amsterdam M. Frank, koopman, Amsterdam, cur. mr. F. B. Dozy. J. Wijnands, Amsterdam, cur. als voren. Marinus Jan Engel van Rossum Jr., zon der beroep, voorheen houthandelaar, wo- mr. J. Wiarda. D. Rijkers, timmernam en aannemer, Landsmeer, cur. W. Ruitinga. De Handelsvenn. onder de firma „The Dutch Shipper Works". Gevestigd te Amsterdam, en haar firmanten Antony Mozes Menco, Henri Menco, en Erich Sehollmann, cur. mr. F. Ph. Küthe. G. A. A. Hoffman, Amsterdam, cur. mr. C. J. de Bruyn Kops. der lan^bouwcrisiswet. Ook hier betrof het weer een boterkwestie. De kantonrechter had verdachte destijds veroordeeld tot een geldboete van 100 subs. 40 dagen. In hoo ger beroep vond de Officier geen termen aanwezig om de straf te wijzigen en eisch- te dan ook bevestiging. Ten derde male moest de verdachte in het verdachtenbankje plaats nemen. Ook in deze zaak liet hij, evenals in de vorige, verstek gaan. Thans betrof het, het ver voeren van een drietal pakjes boter, welke niet voorzien waren van de vereischte mer ken. Ook hier vond de Officier geen ter men aanwezig om het vonnis van den Ai phenschen kantonrechter te wijzigen en vroeg dan ook bevestiging van het vonnis n.l. een geldboete van ƒ30 subs. 14 dagen met verbeurdverklaring van hetgeen in be slag was genomen. In deze drie zaken zal de rechtbank over 14 dagen vonnis wijzen. Een aanrijding te Ter Aar. Eveneens werd dr. P. U. vrijgesproken van een aanrijding van mej. V., te T e r Aar. De Officier had bevestiging van het door den kantonrechter te Alphen geno men vonnis geëischt n.l. een geldboete van 25 subs. 10 dagen. OUD-GEMEENTESECRETARIS VEROORDEELD. De Haarlemsche Rechtbank deed uit spraak in de zaak tegen den 53-jarigen oud-gemeentesecretaris der gemeente Vo gelenzang, die terecht heeft gestaan we gens valschheid in geschrifte. Hij had n.l. in een Ambtenarenreglement van het Waterschap „Vogelenzang" tal van wijzigingen aangebracht en deze met een valsche handteekening bekrachtigd en voorts een aanstelling van hem zelf als Se cretaris-Penningmeester vervaardigd. De Officier van Justitie mr. A. R. An- dringa had tegen verdachte geëischt een gev^traf voor den tijd van 6 maanden, ge zien den ernst van het feit. De verdediger van verdachte mr. Drilsma uit Haarlem had een nieuw onderzoek wil len doen instellen naar de geestvermogens van verdachte. De Rechtbank achtte verd. schuldig aan valschheid in geschrifte en veroordeelde hem tot 6 maanden gevangenisstraf. DE VRIJE UNIVERSITEIT HERDENKT Dr. A. KUYPER. De Vrije Universiteit te Amsterdam heeft vandaag op grootsche, indrukwek kende wijze zijn stichter dr. Abraham Kuyper herdacht. De belangstelling in de Apollohal was overweldigend groot, doch in de enorme ruimte konden de duizenden gemakkelijk een plaats vinden. De minister-president, dr. H. Colijn, werd bij zijn binnentreden met gejuich en applaus begroet. Achter hem kwamen de ministers van Dijk en de Wilde, de bur gemeester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt, en de curatoren en hoogleeraren van de vrije universiteit, die allen op het verhoogde podium plaats namen. De bijeenkomst begon met het zingen van Psalm 146, het eerste en derde vers, en het voorlezen van Psalm 138, waarna dr. Colyn in gebed voorging. Aan de pre sidente en eere-presidente van het vrou wencomité, mevrouw S. VerdamOkma en mevrouw dr. H. Colijn, werden bloe men aangeboden door kleinkinderen van drie mannen, die leven en werk gaven aan de vrije universiteit, n.l. de heeren J. van Oversteeg, C. Verweyk en D. Schut. Dr. Colijn zeide, dat deze vergadering eigenlijk een gewone ledenvergadering is van de vereeniging voor hooger onder wijs, wellicht met meer introducees dan gewoonlijk, doch spreker wenschte te volstaan met de korte openingsformule. De vergadering werd daarop officieel geopend. Verschillende sprekers voerden het woord. INBRAAK IN EEN GEMEENTEHUIS. Burgemeesterlijke ambtsketen gestolen. De burgemeester der gemeente Oter- leek maakt bekend, dat, zeer vermoedelijk in den nacht van Zondag op Maandag, is ingebroken in het gemeentehuis van die gemeente, waarbij uit de brandkast de ambtsketen van den burgemeester en een bedrag van 1J24.is ontvreemd. De da der moet gebruik gemaakt hebben van den sleutel van de brandkast, die in een kast verborgen was. Het gemeentehuis moet hij met een valschen sleutel heb ben geopend. De rijkspolitie heeft een onderzoek inge steld, doch tot heden zonder resultaat, waarom de burgemeester opsporing van den dader verzoekt, zoo mogelijk met in beslag neming van het ontvreemde. EEN REDE VAN MUSSOLINI. Hij legt den nadruk op de samenwerking met Duitschland. ROME, 28 October .(A.N.P.) In zijn rede ter gelegenheid van den vijftienden ver jaardag van den opmarsch naar Rome ver klaarde Mussolini na te hebben herinnerd aan de gebeurtenissen der afgeloopen vijf tien jaren, dat „het regime steeds meer één is met het Italiaansche volk, het nieuwe en sterke Italiaansche volk, waarmede een gewapend conflict voor wien ook uiterst gevaarlijk zou zijn". De Duce sprak zijn vreugde uit over de komst der Duitsche gasten. Hun aanwezig heid zeide hij, beteekent dat zich naast de politieke as een steeds nauwere solidari teit tusschen de regimes ontwikkelt en een steeds reëelere vriendschap tusschen de bei de volken. Kameraden, zoo vervolgde spr., in welk teeken willen wij het zestiende fascistische jaar inzetten? Dit teeken is vervat, in dit simpele woord, vrede. Van dit woord hebben de blatende schapen van de z.g. reactionnaire groote democratieën gebruik en misbfuik gemaakt. Doch wanneer dit woord van onze lippen vloeit, heeft het zijn volle plechtige en menschelijke beteekenis. Opdat echter de vrede duurzaam en vrucht dragend zij, is het noodig dat net bolsjewis me uit Europa wordt verdreven. Dan is het noodig, dat bepaalde belache lijke en onzinnige bepalingen der vredes verdragen herzien worden. En dan is het tevens noodig, dat een groot volk als het Duitsche opnieuw de plaats krijgt, die het toekomt, en die het onder de Afrikaansche zon innam. Tenslotte is het noodzakelijk, dat Italië met rust gelaten wordt, want het heeft zijn rijk geschapen met zijn bloed en met eigen middelen, zonder te raken aan een vierkanten meter van de rijken van anderen. DE STRIJD BIJ SJANGHAL SJANGHAI, 28 Oct. (A.N.P.) Een he vige veldslag woedt op den linkeroever van de Soetsjau nabij het dorp Sjenjoe, waar drie Japansche regimenten er in ge slaagd zijn het Chineesche front te door boren. De Chineesche troepen zijn in het begin van den middag tot den tegenaan val overgegaan. Sjenjoe, dat bijna geheel door het Japansche bombardement ver woest is, blijft in handen der Chineezen. Het Chineesche bataillon, dat zijn stel lingen in Tsjapei niet heeft willen verla ten, houdt heldhaftig stand in een groep gebouwen tegenover den Noordelijken oever van de Soetsjaukreek. De Japan sche autoriteiten hebben de Britsche en Amerikaansche buitenste wachtposten aan de andere zijde van de kreek in de internationale nederzetting gewaarschuwd dat zij zullen gaan trachten dit nieuwe Alcazar in de lucht te laten vliegen. De Japansche troepen beweren, dat zij gestadig Nansiang in hun greep krijgen. Het einde der vijandelijkheden is nog niet nabij. TOKIO. 28 Oct. (A.N.P.) De Japansche ministeries van oorlog en marine hebben een verklaring afgelegd ter gelegenheid van „de Japansche overwinning bij Sjanghai". In deze verklaring richten zij een waarschuwing tot het Japansche volk zegend dat „het feit de Chineesche troe pen te hebben teruggeslagen uit het ge bied van Sjanghai, niet beteekent, dat het einde van de vijandelijkheden nabij is. Integendeel er zijn nog vele moeilijk heden te overwinnen en men moet nog lang wachten alvorens te komen tot een volledige regeling van den toestand". WATERHOOS RICHT VERWOESTINGEN AAN. Reeds 12 lijken geborgen. DAMASCUS, 28 Oct. (A. N. P.). Een wa terhoos heeft het ten Noord-Oosten van Damascus gelegen dorp Dmeir geteisterd. Een honderdtal personen wordt vermist. Uit de overblijfselen van het dorp heeft men reeds een twaalftal lijken geborgen. De weg tusschen Damascus en Bagdad is versperd. VERLENGING DER PARIJSCHE TENTOONSTELLING. PARIJS, 28 October. (Havas). Het be sluit ten gunste van een verlening der tentoonstelling is genomen met 17 stem men tegen 1 en 2 stemmen blanco. Hoewel nog niet nauwkeurig bekend is op welke wijze de verlenging geschieden zal, denkt men, dat zij na een onderbre king van verscheidene wintermaanden in het volgende voorjaar voor zes maanden heropend zal worden. LEIDEN, 27 Oct. Groentenveiling. Per 100 kg.: wittekool 1.60, roodekool 1.50 —3.50, sovoyekool f 1.203.00, groenekool 2.103.30, boerenkool 1.503.prei 1.50—2 70, kroten 1.00—1.80, kroten gekookt 25, uien f 220, peen 1.00 5.10, spruiten 26, sla 23, nero f 3.40 --5.90, druiven 14—20, snijboonen 13 28, stokboonen 1425, pronkboonen 2 —6, stamboonen 524, per 100 kg.: wit lof 214, postelein f 312, spinazie f 2 13, tomaten A 418. idem B 8.20 17.60, idem C 4.00—11.80, idem CC 4—9 per 100 stus: andijvie 6080 cent, komkom mers 1.502.70, bloemkool f 1.507.90, meloenen 45, salade 0.601.60, per ziken 5.9011.80, knolselderie 2.00— 2.60, per 100 bos: kroten 5070 cent, pie terselie 3050 cent, radijs 0.501.20, selderie 3050 cent, peen 2.504.80, raapstelen 3060 cent. Melkveiling. Week van 30 October tot 6 November. Consumptiemelk 1ste klas 7.50—7.80. Prijs voor te leveren boventaxemelk in georganiseerd overleg voor het district Leiden voor de week van 30 October tot 6 November, gelijk aan den door de regee ring vastgestelden prijs. GOUDA, 28 Oct. Vee. Aangevoerd in totaal 1513 stuks, waarvan 31 slachtvar- kens vette van 3031.5 cent per pond, levend met 2 pet. korting; 519 magere varkens 3050, 864 biggen 1620, Geldersche biggen 1824, 1 rund, 38 LEIDEN. Geboren: Marinus z. van J. v. Wijk en J. v. d. Meer Maria Margaretha d. van J. Mostert en M. M. Krakernaak Geertruida d. van W. M. Vlasveld en W. S. Jansen. Ondertrouwd: E. M. J. v. d. Valk jm. 30 j. en C. J. M. Fontijn jd. 25 j. F. H. Montanus wedn. en J. E. Schrama jd. P. Voorhoff jm. 36 j. en M. M. Köp- ken jd. 26 j. Gehuwd: J. de Bolster jm. en E. H. Schlagwein jd. J. H. Brink jm. en A. Erades jd. C. v. d. Linden jm. en C. Lek jd. J. P. Meershoek jm. en A. H. Klein jd. C. Pont jm. en M. v. Maas dam jd. T. de Roode jm. en C. v. Wijn gaarden jd. J. D. B. Stijger jm. en M. v. d4 Steen jd. Overleden: J. LangezaalDraaisma wede. 79 j. A. N. den Eisen wedn. 71 j. H. L. Boter m. 63 j. G. de Kloe z. 4 dgn. M. M. OuwerkerkOnderwa ter vr. 69 j. nuchtere kalveren 611, 60 bokken of geiten 27. Handel redelijk. Kaas. Aanvoer 3163 partijen, prijzen le kwal. met rijksmerk 2930.50, 2e kwal. 2728, zware tot 33. Handel matig. Boter. Aanvoer 239 ponden. Goebo- ter 7580 en Weiboter 7075 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 67000 stuks. Prijzen: kippeneieren 5.005.40, eendeneieren 3.003.25, kleine kippeneieren 3.00 3.60 per 100 stuks. Handel willig. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM* Londen 8 963/g Berlijn 72.64i/2 Parijs 6 08i/.2 Brussel 30.53i/2 Zwitserland 41.71 Kopenhagen 39.95 Stockholm 46 15 Oslo 44.95 New York Praag 6.3Sl/2 i i =a In plaats van kaarten. Ondertrouwd: JO v. d. PLOEG en PIET STUIFZAND Hoofdstraat 7, Leiderdorp Haarl.straat 309, Leiden 28 Oct. '37. 7134 In plaats van Kaarten. Ondertrouwd: SIMON A. VAN LEEUWEN ANNA M. L. VERDEGAAL 28 October 1937. Leiden, Zoeterwoudscheweg 68 Noordwijkerhout, Tespelduin 210. De huwelijksvoltrekking zal plaat6 hebben op 17 November a.s. te halt 10 iu de parochie kerk van het H. Hart te Zilk. Receptie Zondag 31 October van 35 uur Tespelduin 210, Noordwijkerhout. 7141 Heden overleed tot onze diepe droefheid, ons in nigst geliefd Dochtertje, Kleindochter en Nichtje PAULA in den ouderdom v. 15 jaar Namens de Familie: Mej. de Wed. TH. C. STAATS-Veeben Leiden, 27 Oct. 1937 Mare 78. Eenige en algemeene kennisgeving Heden overleed, tot onze diepe droefheid, voorzien van de H.fcl. Sacramenten der Stervenden, ons inuig geliefd dochtertje en zusje ANTH0NIA ALIDA iu den jeugdigen leeftijd van 9 jaar. Uit aller naam: C. S. BORST J. P. BORST-v. d.. Meer en kinderen Rjjpwetering,27 Oct. 1937 Vrijdagmiddag GEEN Spreekuur. A.J.B. POORTMAN ARTS Morgen GEEN Middag-Spreekuur.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3