5PORTen ftpEL MAANDAG 4 OCTOBER 1937 DE LEIDSCHE COURANT /IERDE BLAD - PAG. 13 'HAAHDAO Jf0*5® BwOPGSEL Uit het katholieke kamp FRAAIE ZEGE VAN S. J. C. OP GRAAF WILLEM. OOK D. O S., LISSE, BLAUW ZWART EN V. E. P. WINNEN. Gelijk spel van V. V. L.„ nederlaag van Teylingen. In de eerste klasse van West II boekte S. J. C. gisteren dé grootste zege door een 52 overwinning op Graaf Willem. In derdaad een uitslag, welke doet zien, dat het er met de Noordwijkers nog niet zoo slecht uitziet. Zij hebben thans uit drie wedstrijden drie winst- en drie verlies- punten en dit als maatstaf nemend, mogen we wel verwachten, dat zij zich in deze competitie zullen weten te handhaven. D. H. L. wist in Rotterdam een moei lijke overwinning op Leonidas te behalen. Ret ééne doelpunt je levert wel bijzonder voordeel op! Excelsior bleef met 32 de baas over Santpoort en Onze Gezellen zagen zich het eerste punt ontnomen door T. Y. B. B. De stand in deze klasse is nu: D. H. L. Excelsior Onze Gez. Spartaan H. B. C. S. J. C. Santpoort T. Y. B. B. Leonidas Gr. Willem gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. 3 2 1 10—2 5 3 2—1 7—6 4 2 1 1 7—2 3 2 1 1 4—2 3 2 1 1 5—4 3 3 111 8—10 3 3 1 2 6—7 2 2—11 2—9 1 2 2 '2—4 2 2 4—9 Voor de tweede klassers is het gisteren een prachtige dag geweest. Van de 12 te behalen punten kwamen er 9 binnen. Alleen Teylingen stelde weer teleur; we derom werd een zware nederlaag geleden, zoodat het er dit seizoen voor de Sassen- heimers niet al te rooskleurig uitziet en de eenige hoop nog gevestigd is op de wedstrijden tegen Vitesse. D. O. S. daarentegen voelt zich in haar nieuwe omgeving opperbest. Ook de eer ste thuiswedstrijd werd een klinkende overwinning. V. V. E., dat vorig seizoen een uitstekende rol speelde werd met niet minder dan 52 naar Wijk aan Zee te ruggestuurd. Lisse deed het al niet minder mooi. Een 51 zege op A. D. O. werd gisteren ge boekt, hetgeen dertien doelpunten in twee wedstrijden beteekent. D. S. S. H. blijkt dit seizoen toch inder daad niet zoo sterk te zijn, want gisteren werd met 52 van D. E. M. verloren en eenzelfde nederlaag ontving Vitesse van de Santpoortreserven. Al met al een goede dag voor de vijf thuisclubs, die 27 doelpunten maakten, terwijl er slechts 9 door de bezoekende vereenigingen werden gemaakt. D. O. S. D. E. M. Lisse O. I. V. Santpoort II 3 3 14—6 6 3 2 1 12—5 5 2 2 13—3 4 3 2—1 11—7 4 3 2—1 12—10 4 D. S. S. H. 3 1—2 7—8 2 A. D. O. 3—12 5—12 1 V. V. E. 1 1 2—5 Vitesse 2 2 3—10 Teylingen 3 3 821 In de B-afdeeling heeft Blauw Zwart een 31 zege behaald op Wilhelmus en daarmede de leiding genomen. V. E. P. deed het opnieuw uitstekend en zond thans Celer met een 43 nederlaag naar Rotterdam terug. V. V. L., op bezoek bij Aeolus, bracht het niet verder dan een gelijk spel, doch ook dit is een uitstekend resultaat voor de club uit Voorschoten. D. O. N. K. won verder met 31 van Oliveo en V. V. P. zond G. D. A. met een 43 nederlaag naar Loosduinen. De stand is hier: Blauw Zwart 2 2 52 4 D. O. N. K. 3 2 1 10—4 4 V. E. P. 3 2—1 8—11 4 V. V. L. 2 1 1 6—3 3 V. V. P. 2 1 1 5—4 3 Aeolus 3 111 6—6 3 Wilhelmus 3 111 8—9 3 G. D. A. 2—11 6—7 1 Celer 3—12 5—7 1 Oliveo 3 3 59 De uitslagen. Zuid le kl.: RKONS—RKWL 1—0; LauraKimbria 10; ChèvremontSit- tardsche Boys 24; ValkenburgKerk- rade 2—2; WH—KRNAC 3—0. Zuid II 1 e k 1.: EendrachtBrabantia 1—0; Schijndel—RKTVV 2—8; Dongen— Venlosche Boys 14; WilhelminaKol- ping 75; Best VooruitSVB 22; Tref fersMulo 42. Oost le kl.: VDZ—Vosta 2—3; EMOS —Quick 3—0; Vogido—SDOUC 1—1; Lo bitsche BoysAltior 11; NEOAchilles 1—4; WG—Huihuizen 3—4. West I le kl.: VVZ—WA 2—3; Wils kracht—NE A 2—2; HMS—GVO 3—0; VVY —De Meer 10. West II l'e kl.: ExcelsiorSantpoort 32; LeonidasDHL 01; Graaf Willem S. J. C. 2—5; Onze Gezellen—TYBB 2—2 2 e k 1. A.Santpoort IIVitesse 52; DOS—WE 5—2; OIV—Teylingen 7—2; Lisse—ADO 5—1; DEM—DSSH 5—2. 2e kl. B.: VEP—Celer 4—3; Donk—Ol-i veo 31; AeolusWL 22; Wilhelmus Blauw Zwart 1—3; WP—GD A 4—3. GRAAF WILLEM— S. J. C. 2—5. In een goed gespeelden wedstrijd is het S. J. C. mogen gelukken de beide punt jes mee naar huis te nemen, een resul taat, dat na het gelijke spel tegen H. B. C. vorige week behaald, wel eenig vertrou wen geeft voor de toekomst. Als te half drie wordt afgetrapt volgt er eerst eenig wederzijdsch verkennen, maar al spoedig oefent S. J. C. eenig overwicht uit, wat zij na een kwartier spelen weten uit te drukken in een goed doelpunt door Ruig- rok (01), terwijl na ongeveer een half uur de rechtsbuiten van Dam den voor sprong vergroot (02). Hierna volgde een kleine inzinking bij S. J. C., waarvan Graaf Willem dankbaar gebruik maakte en door Diesfeldt een tegenpunt scoort (12). Na de rust deed S. J. C. het wat te kalm aan met als gevolg, dat Koecke- bakker voor Graaf Willem gelijk maakt. (22). Nu ziet S. J. C. het gevaar echter in en goed gesteund door de geweldig zwoegende halflinie wist de voorhoede door toedoen van Vos en Ruigrok nog 3 doelpunten te maken, zoodat het einde kwam met een verdiénde overwinning van 52 vcoor S. J. C. Een mooi succes, want het is en blijft voor S. J. C. steeds een moeilijke opgave om van het veelal zwak kere Graaf Willem-elftal te kunnen win- Het tweede speelde thuis tegen A. D. O. II en wist te winnen met 20, een resul taat dat in hoofdzaak door de verdediging werd behaald. S. J. C. III trok naar Lisse en moest de puntjes daar laten (52). De A-Junioren brachten het er beter af dan vorige week en verpletterde V. V. L. a met niet minder dan 200. De Benjamins tenslotte konden het nog niet tot een overwinning brengen en gin gen met 41 ten onder tegen Foreholte a. Moed houden maar jongens, ook voor jul lie komen betere tijden! D. O. S—V. V. E. 5—2. Als scheidsrechter Haverkorn beginnen blaast verschijnt D. O. S. met een inval ler, terwijl V. V. E. volledig is. Direct na den aftrap ontwikkelt zich een mooi open spel. Beide partijen geven elkaar niets toe, zoodat een aantrekkelijke strijd ont staat. Alleengs worden de D. O. S.-aan- vallen veelvuldiger, doch het goede schot blijkt nog goed te zijn. Toch heeft V. V. E. het eerst succes. Uit een algemeenen aanval is het de rechtsbinnen, die met een hard schot de Koning verrast (01). D. O. S. laat zich hierdoor niet het minst ontmoedigen, en uit een mooien voorzet van den linksbuiten weet de rechtsbuiten den bal over den uitloopenden keeper heen schitterend in te koppen (11). Van nu af speelt D. O. S. een spel, waartegen V. V. E. niet is opgewassen, en spoedig weet de linksbuiten met een van zijn be kende schoten D. O. S. de leiding te ge ven (21). Kort hierna laat v. Es de ver dediging zijn hielen zien en nummer drie ligt in de touwen (31). Nog voor de rust is het wederom de linksbuiten, die met een harden schuiver de score verhoogt. (4-1). Na de rust doet de thuisclub eenigszins kalmer aan, waardoor V. V. E. iets meer in den aanval komt. Na enkele vergeefsche aanvallen, weet hun midvoor uit een cor ner den bal schitterend in te koppen. (42). Hierna is D. O. S. wederom aan het woord, en het V. V. E.-heiligdom beleeft benauwde oogenblikken. Niet mindèr dan 5 corners worden er achtereenvolgens op hun doel genomen, echter alles zonder re sultaat. Bij een volgenden aanval wordt de midvoor hardhandig van den bal geloo- pen, waardoor D. O. S. een penalty krijgt. De rechtsbinnen schiet echter in keepers handen, zoodat ook deze kans verkeken is. Toch is het aan te zien, dat op den duur succes niet uit kan blijven, en het is dan ook de rechtsbinnen, die uit een aanval van links den stand op 52 brengt. Nu is het pleit beslecht, en hoewel V. V. E. nog niet opgeeft, speelt D. O. S. een gewon nen spel. En als de scheidsrechter, die naar beide genoegen leidde, einde blaast heeft D. O. S. haar derde overwinning in successie behaald. Ook D. O. S. III wilde blijkbaar voor het eerste niet onderdoen, en door met 51 van Lisse IV te winnen behaalde zij even eens hun derde overwinning. D. O. S. IV vertrok onvolledig naar Nieuwveen en kon daardoor niet verhin deren, dst zij beide puntjes daar moest laten. LISSE—A. D. O. 5—1. Het eerste begi,n is een beetje zenuw achtig, doch dit duurt slechts kort. Als het terreinverkennen gebeurd is, ontwikkelt er zich een fraaie snelle strijd met Lisse iets meer gevaarlijker voor doel. In het veld zijn beide partijen goed aan elkaar gewaagd en er is dan ook nog niets te zeggen van den uitslag. Reeds in de eerste minuut moet de keeper van A. D. O. han delend optreden, doch dit ging hem goed af. A. D. O. komt dan in het offensief, doch zij vindt de achterhoede van Lisse in prima vorm. Enkele corners zijn het re sultaat, doch deze leveren niets op, dan weet de middenlinie van Lisse het spel te verplaatsen en is Lisse weer het meest in den aanval, doch de juiste plaats van den doelmond kan men toch niet vinden. Eens denken we der midvoor van Lisse te zien doelpunten, doch het schot was te tam. In deze periode doen de A. D. O.- backs heel gevaarlijk, doch het loopt ook weer goed af, verschillende corners wa ren het resultaat, doch deze worden het veld ingewerkt. Nog enkele minuten res ten nog voor de rust. De linksbuiten van A. D. O. rent op doel af, lost een scherp schot, de keeper kan den bal niet vast krijgen en de rechtsbinnen geeft van dicht bij zijn club de leiding (01). Met dezen stand wordt gedraaid. Fanatiek valt Lisse aan en men kan zien, dat Lisse nu over meerdere techniek beschikt dan A. D. O., want als er 5 minuten gespeeld is wordt van links een corner genomen. De bal be landt bij den vrijstaanden rechtsbuiten en deze maakt geen fout en de stand is gelijk (11). Vol energie werpt Lisse zich in den strijd en de volgende 5 minu ten ziet Lisse zijn kans schoon en tus- schen de beenen van een A. D. O.-speler door, doelpunt de midvoor van Lisse (21) Steeds weer komt Lisse terug, de rechts buiten van Lisse krijgt den bal te pak ken, een schitterende voorzet volgt, maar met een nog mooier kopbal van den mid voor in den uitersten bovenhoek verhoogt Lisse de score (31). Lisse speelt nu rus tig doch zeker verder en het is de links buiten, die tegen den keeper aanschiet, waarna deze den bal tusschen zijn beenen door in doel laat loopen (41). A. D. O. zit in deze periode ook niet stil, doch de achterhoede van Lisse blijft safe en is niet te passeeren. Dan snelt de rechtsbin nen van Lisse op doel af, een schot volgt, de keeper stopt, maar het direct daarop volgende schot kan hij niet bereiken en de stand is 51. Hiermede kwam het einde en heeft het beste elftal verdiend gewonnen. De leiding was in goede handen. V. E. P.—CELER 4—3. In een spannenden, maar soms harden wedstrijd is het V. E. P. gelukt, Celer zon der een winstpunt naar Rotterdam terug te sturen. Met deze verdiende overwinning heeft V. E. P. tevens getoond, dat die van verleden week geen toeval was. Zoo spe lend als gistermiddag na de rust, kunnen nog velen op een warme ontvangst reke nen. Scheidsrechter Steens was ook in vorm en leidde correct. Over den wedstrijd het volgende: Voor een zeer talrijk pu bliek brengt Celer den bal aan het rol len en boekt al dadelijk succes, als een ver uitloopen van den V. E. P.-keeper hem noodlottig wordt en Celers midvoor rustig voor zijn club de leiding kan nemen (01) Doorloopend bleven de Rotterdammers aanvallen, waarbij V. E. P. het bij enkele gevaardlijke uitvallen hield. Hierbij gim gen de V. E. P.-backs den buitenspelval openzetten, waar de Celer voorhoede wel telkens intippelde, maar wat ook meer malen zeer gevaarlijk was, als de Celer spelers, niet overplaatsten maar zelf den bal hielden, en de backs daarop niet re kenden. Langzamerhand maakte V. E. P. zich echter uit de omknelling los en bracht nu meermalen het Celerdoel in ge vaar. Bij een dezer aanvallen gaf midvoor Friejé een uitstekenden pass naar zijn rechtsbuiten, die even doorliep en toen prachtig hoog voorzette, de vrijstaande linksbinnen kopte echter keihard tegen de paal. Even later wipte Friejé den bal over den spil, nam gelijk den neerdalen den bal op z'n schoen, doch de gloeiende kogel ging over. V. E. P. nam het spel nu geheel in handen. De spil plaatst keurig naar de rechtsbuiten, deze zet weer hoog voor en Friejé staat op z'n plaats, om met een kopbal de partijen op gelijken voet te brengen. (11). Als Celer den bal weer afgetrapt heeft, neemt de rechtshalf van V. E. P. het' leer over en zet meteen z'n voorhoede aan het werk, waar Friejé nu keihard voor langs doel schiet. Even laten de V. E. P.-backs de harten sneller klop pen, als zij bij een Celer aanval weer den buitepspelval openzetten, waar de midvoor nu echter met den bal tusschen doorglipt en z'n hielen laat zien. Niet meer door de V. E. P. backs te achterhalen, komt hij bij den uitloopenden keeper, waar hij ech ter tegen aanschiet, zoodat de V. E. P.- keeper het gevaar kan afwenden. Dit bui tenspelvalletje moesten de backs bijna met een doelpunt bekoopen. Zij zagen het echter in en gingen nu achter elkaar spe len, wat veel beter ging. Na nog eenige wederzijdsche aanvallen, waarbij V. E. P. doelrijpe kansen kreeg, die echter door treuzelen of naast schieten verloren gin gen, blies de scheidsrechter voor de thee. De thee bleek den V. E. P.'ers echter geen goed gedaan te hebben. Tot 20 minuten na de rust was het alleen Celer, dat voet balde. De snelle Celer-linksbuiten ging er vandoor, passeerde den rechtsback, gaf toen over naar zijn linksbinnen, die van dichtbij Celer de leiding hergaf (12). Na den aftrap ging Celer er weer vandoor, de midvoor kreeg den bal in z'n bezit, en met beide backs naast zich, die echter ver gaten aan te vallen, maakte hij z'n fout van voor de rust goed, door nu in te schie ten. (13). Het ging er nu, met nog pl.m. 25 minuten spelen, voor V. E. P. somber uitzien. De V. E. P.-midvoor Friejé dacht er echter anders over en bij een aanval van V. E. P. kreeg hij den bal in z'n bezit en van zeker 40 meter afstand gaf hij zoo'n formidabelen kogel in den uiterst rechtschen benedenhoek, dat er voor den Celerkeeper geen houden aan was (23). Nu ging V. E. P. ineens met zoo'n geest drift spelen, dat het spel van Celer geheel in elkaar gedrukt werd. Aanval op aanval werd onder luide aanmoedigingen van het publiek opgezet. Bij een van deze wist Scholten een voorzet van den zeer hard werkenden Friejé in een doelpunt om te zetten. (33). Nu ging het bij V. E. P. van een leien dakje, terwijl bij Celer het ver band er totaal uit was. Nadat Bertus Briejé een vuurpijl tegen de lat gegeven had en de Celer-keeper een keihard schot van denzelfden speler weggestompt had, kreeg Scholten den bal weer, maar ook zijn harde schuiver werd gestopt. De linksbuiten de bal krijgend, zette scherp voor en het was de rechtsbuiten die V. E. P. de leiding gaf om, hem niet meer af te staan (43). Hiermede had V. E. P. een 31 achterstand in 43 omgezet. Met nog 5 minuten spelen ging Bertus Friejé de verdediging versterken. Maar toch wist de Celer linksbuiten nog een paar maal met een paar felle schoten onze zenuwen op de proef te stellen, waarna de scheids rechter het lang verwachtte einde blies. Hiermede had V. E. P. I z'n tweede ver diende overwinning. Ook de lagere elftallen brachten het er goed af. Het 2de wist thuisspelend Trek vogels II uit Boskoop met 30 te slaan en de junioren kwamen met een 32 over winning van de Trekvogels junioren uit Boskoop terug. Het 2de elftal was vrij. AEOLUS—V. V. L. 2—2. i Gisteren heeft het 1ste weer eenig succes geboekt door een gelijk spel tegen Aeolus. Na eerst met 20 achtergestaan te heb ben. mocht het toch gelukken den stand op gelijken voet te brengen, n.l. 22. Zeker nog een schitterend resultaat. Het 2de helft zich schitterend hersteld door Rava met een 41 nederlaag naar huis te sturen. Het 3de elftal is bij S. V. T. op bezoek geweest. Hoewel S. V. T. met 10 man be gonnen en er toen nog één uitgestuurd werd is het V. V. L. gelukt met een 92 overwinning naar huis te komen. De a Junioren kwamen van S. J. C. met een 200 nederlaag naar huis toe. Jon gens dat gaat zoo niet goed! Het moet beter.. De B-junioren brachten het er beter af tegen K. R. V. en stuurden deze met een 30 nederlaag naar huis. Denken de leden hedenavond aan de vergadering te 8'uur. Stille leden zijn ook welkom! O. I. V.—TEYLINGEN 7—2. De wedstrijd O. I. V. ITeylingen I is voor de Teylingers weer misgeloopen. Met niet minder dan 72 moesten zij het on derspit delven. Was dit noodig geweest? Neen.... maar een halflinie, welke buiten gewoon zwak is in een elftal, kan geen overwinning behalen. De voorhoede, waar in een nieuwe middenvoor was geplaatst, voldeed heel goed, doch had geen steun van de halflinie. Het backstel was er heel wat beter in dan de vorige week, doch de rechtsback miste nog al eens. Oud keeper de Zwart voldeed heel goed, maar toch was hij schuldig aan drie doelpun ten, door verkeerde opstelling. Over den wedstrijd het volgende: Als scheidsrechter F. Hendriks beginnen fluit, mist Teylingen haar midhalf v. d. Klugt, vanwege een opgeloopen blessure van de vorige week. Na wat terreinver kenning is O. I. V. het eerst ingespeeld en krijgt al spoedig een corner te nemen, welke naast wordt geschoten. Teylingen gaat ten aanval, doch de O. I. V.-backs re- tourneeren. Bij een aanval van O. I. V. is het de rechtsbinnen, die keurig inschiet (10). Bij een Teylingen aanval wordt de rechtsbinnen in het beruchte gebied ge mangeld. De penalty wordt in 's keepers handen geschoten. Kort hierop maakt de rechtsbinnen van O. I. V. op eenzelfde wij ze als voorheen (20). Bij een Teyl. aan val denken wij hen te zien doelpunten, doch de lat is de juiste verdediging. Met 20 voor O. I. V. komt de rust, en na de thee weten de gastheeren door een mis verstand in de Teylinger achterhoede 30 te maken. Dit wordt Teylingen te bar, zij pakt heel wat beter aan, en toont het toch wel te kunnen. Het geheele elftal geeft zich en in een periode van 5 minuten is de stand 32 door den links- en rechts binnen. Geruimen tijd wordt stand gehouden en we denken zelfs nog den gelijkmaker te zien, doch O. I. V. is in deze niet onfor tuinlijk. Nog een kwartier is er te spelen en de O. I. V.'ers maken geleidelijk nog 4 doelpunten, wat zijn oorzaak vond in halflinie en keeper. Volgende week volgt een versterking in de halflinie door eenige nieuwe spelers, zoodat wij nog niet behoe ven te vreezen. Teylingen II wist al niet beter te doen dan de punten af te staan, zij het dan ook met heel wat kleiner cijfers. Met 32 werd verloren van T. Y. B. B. ni. De Jun., onze toekomst, wisten hun eer sten wedstrijd met 60 te winnen van O. D. I. a, zoodat de eerste twee puntjes binnen zijn. VAN DE D. H. V. B.-Velden. Nieuwe nederlagen voor Docos eri Alph. Boys, terwijl ook v. Nispen verliest. 't Is gisteren weer 'n magen resultaat geweest met de uitslagen, welke ons wer den doorgegeven. We hoorden niets van: v. NispenDEK., NVCDocos, Geel Wit Alph. Boys, alle eerste klassers, we hoor den ook niets van SJC IIADO II, Con cordiaSNA, KRVWSB. St. Bernardus —SMC, Teylingen II—TYBB enz. Dat is toch geen medewerking om een goed overzicht te krijgen? Verschillende clubs hebben gisteren bo vendien in haar spel ernstig teleurgesteld. Docos liet zich door NVC met 51 kloppen, de Alphen Boys verloren met 42 van Geel Wit en v. Nispen moest beide pun ten aan DEK laten. Van VogelenzangBS M bereikte ons geen uitslag. Zonder deze is de stand op het öogenblik als volgt: gesp.gew.gel.verl. v.t. pnt. Geel Wit 2 2 9—2 4 DEK 2 2 5—1 4 N. V. C. 2 1—1 6—5 2 v. Nispen 2 1 1 55 2 Alph. Boys 2 2 69 0 Docos 2 2 110 0 B. S. M. Alliance Vogelenzang Iu de 2e klasse B. was het een succes dag voor de thuisclubs. Vooral Concordia beet danig van zich af en zond SNA ove rigens na een minder prettigen wedstrijd met niet minder dan 50 naar huis te rug. KRV boorde vijf gaten in het VVSB- net en zag drie doelpunten tegen zich ge plaatst, terwijl SMC, naar verwacht kon worden, met dikke cijfers van St. Bernar dus verloor. De stand: St. Bernardus 2 2 81 4 K. R. V. 1 1 5—3 2 Meerburg 2 1 1 62 2 V. V. S. B. 2 1 1 10—7 2 Concordia 2 1 1 66 2 S. N. A. 2 1—1 4—5 2 S. M. C. 3 2 3—18 0 St. Hooger Foreholte In de 3de klasse B verloopt de strijd tot dusver zeer merkwaardig. Slechts drie clubs behaalden tot dusver punten, nl. D. O. S. III, O. D. I. en Nic. Boys en telkens winnen zij met groote cijfers. Het resultaat van gisteren in drie wedstrijden was 203 wel een bewijs, dat deze drie clubs te sterk voor deze afdeeling zijn. De stand is nl.: Nic. Boys 3 3 17—1 6 O. D. I. 3 3 23—5 6 D. O. S. III 3 3 13—5 6 Majella 1 1 0—7 Docos II 1 1 0—10 Lisse TV 2 2 1—8 D. E. S. II 2 2 5—10 D. S. V. 3 3 5—18 V. C. H. 0—0 In de res. le klasse A boekte de S. J. C.- reserven een 20 zege op de nieuwelinge A. D. O. II, terwijl de Lisse-reserven met een 31 overwinning uit Haarlem terug kwamen. In de res. 2e klas B versloeg Lisse ni het derde elftal van S. J. C. met 52, ter wijl de Teylingen-reserven met 32 van T. Y. B. B. III verloren. Voor de rest verwijzen we naar de re sultaten hieronder. De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. le kl. B.: Van Nispen—D. E. K. 0—1; N. V. C.—Docos 5—1; Geel Wit—Alphen- sche Boys 42. Res. le kl. A.: T. Y. B. B. 2—Lisse 2 1—3; S. J. C. 2—A. D. O. 2 2—0. 2e kl. B.: Concordia—S. N. A. 5—0; K. E. V.—V. V. S. B. 5—3; St. Bernardus— S. M. C. 7—1. Res. 2e kl. B.: Lisse 3—S. J. C. 3 5—2; Teylingen 2—T. Y. B. B. 3 2—3. 3e kl. B.: D. O. S. 3—Lisse 4 5—1; O. D. I.D. S. V. 82; Nicolaas BoysMa jella 70. Res. 3e kl. D.: Nicolaas Boys 2D. O S. 4 4—1.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 13