MGEVING RIJNSTREEK WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1937 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 8 LISSE. Jubileum-concert „Trou moet Blijcken". Ter gelegenheid van het 40-jarig be staan van de Harmonie „Trou moet Blijcken" gaf deze muziekvereeniging een jubileumconcert in den tuin van het café- restaurant „De Nachtegaal". Het concert stond onder leiding van den heer M. Bolderdijk te Leiden, directeur der Harmonie. Het concert ondervond een groote be langstelling en onder de aanwezigen merk ten wij op den heer en mevr. A. H. Schra- ma, eere-voorzitter der vereeniging. Een bijzonderheid is het dat de heer Ne- derpelt gedurende 40 jaren werkend lid der vereeniging is geweest, terwijl de heer J. W. A. Lefeber gedurende 40 jaren dona teur der vereeniging is geweest. Gedurende 8 jaar is de heer M. Bolder- dijk reeds dirigent geweest en hij heeft de vereeniging wederom in de 1ste afdeeling gebracht. Van verschillende vereenigingen en par ticulieren waren felicitaties ingekomen Tijdens een pauze sprak de heer A. H. Schrama een kort woord van welkom tot de belangstellenden. Spreker feliciteerde de vereeniging en haren directeur met het 40-jarig bestaan. Spreker ging in zeer korte trekken de geschiedenis der vereeniging na. De be langstelling van het publiek was in het begin zeer goed en financieel werd de ver eeniging dan ook flink gesteund. De ver eeniging heeft ups en downs gehad. Spre ker herinnerde er aan dat de directeuren Verheij en Bolderdijk zeer veel voor het voortbestaan der vereeniging hebben ge daan. Directeur Bolderdijk heeft zich steeds als een goede dirigent doen kennen, ter wijl de oud-directeur Verheij, vooral in de oorlogsjaren, veel voor de vereeniging heeft gedaan. De belangstelling van het publiek, die eenigszins verflauwde, leeft gelukkig weer op, zoodat de vereeniging weer een stimulans heeft om haar werken voort te zetten. Spreker wenscht „Trou moet Blijcken" een goede toekomst toe. Met enkele woorden bood spreker den directeur, namens den jubileerenden Ne- derpelt een bloemenmand aan, waarvoor de directeur zijn dank betuigde. Tot slot wenschte de heer Schrama de aanwezigen een genoeglijken avond. Het verdere muziekprogramma werd hierna afgehandeld. De gegeven nummers werde nallen in een vlot tempo afgewerkt en op voortreffe lijke wijze, zooals „Trou moet Blijcken" steeds doet. Na het muzikale programma volgde het gezellig samenzijn en werd er een dans ten beste gegeven. HOOGMADE Hanze. In de Maandag gehouden ver gadering drukte de voorzitter er zijn tevre denheid over uit voor"de deelname van de leden naar Heiloo, terwijl hij er van den anderen kant zijn teleurstelling over uit sprak over het geringe bezoek wanneer een H. Mis voor een der leden welke overleden is, wordt opgedragen. Na de notulen, welke onveranderd wor den goedgekeurd, komt aan de orde de vergadering van den Centralen Raad. Het blijkt echter, dat geen voorstellen aanwe zig zijn of worden ingediend waarom wordt begonnen aan de bespreking van een han delscursus in verband met de eischen een er vehtigingswet. Door den geestel. adviseur wordt doel en werking van deze wet en een te geven cursus uitvoerig toegelicht, waarna nog enkele vragen omtrent dit on derwerp worden beantwoord. Reeds gaven enkele jonge middenstanders zich voor deze cursus op. Tot uiterlijk Woensdag avond 25 Augustus bestaat nog gelegenheid zich op te geven bij den secretaris den heer H. Beelen te Rijpwetering. Onder een woord van dank voor de op brengst der Santos-bloemen sluit de voor zitter na een rondvraag welke niet veel op leverde, de vergadering, In de twee jaren, waarin hij in ons mid den verkeerde, heeft hij een band gevloch ten, die nu verbroken moet worden. Met geheel zijn hart heeft kap. v. Bregten zich gegeven aan de talrijke organisaties, waar van hij als Geestelijk Adviseur de stuwen de kracht was. Een bijzondere plaats namen de congregaties en het jeugdwerk bij hem in. De jongens droegen hem op de handen. Maar bovenal was hij priester in den vollen zin des woords. Als uitstekend redenaar wist hij Gods woord in het hart te brengen van zijn toehoorders. Oprechte dankbaarheid en de beste wen- schen vergezellen kapelaan van Bregten naar Dordrecht. A.S. Donderdagavond 8 uur is er in het Blesse Paard voor de parochianen gelegen heid afscheid te nemen van hun kapelaan. Het fanfarecorps „Juliana" zal zijn mede werking verleenen. Als opvolger van kapelaan v. Bregten is benoemd de weleerw. heer E. R. C. M. Kla ver neom. Deze is géén familielied zoo als velen meenen van kapelaan C. M. Klaver, eertijds in onze parochie en thans benoemd tot kapelaan te Alphen aan den Rijn. Tragisch sterfgevel. Hedenmorgen werd de alleenwonende P. Glas door de buren dood in bed gevonden. De man was 56 jaar oud en eenigen tijd ongesteld. Hij werd op den dag verpleegd. Oudste inwoner. Morgen herdenkt on ze oudste inwoner, de heer W. Langerak, zijn 94ste verjaardag. VOORSCHOTEN. Een priesterwijding. Zondag j.l. is onze plaatsgenoot de wel eerwaarde Frater C. Smit S.V.D., in de kapel van het missiehuis te Teteringen door Z. D. H. Mgr. P. Hopmans, Bisschop van Breda, tot priester gewijd. Op Zondag 5 September a.s. zal de neomist in onze pa rochiekerk zijn eerste plechtige H. Mis op dragen. Geslaagd. Te Amsterdam is geslaagd voor voetspecialist, onze plaatsgenoot, de heer B. L. den Boef. Het examen is afge nomen door de vereeniging voor voetver zorging. Geboren: Bernardus Antonius, z. van P. van Beek en C. J. van der Meer Ca- tharina Cornelia, d. van M. den Hollander en M. P. van Boheemen. Ondertrouwd: H. Kreb 30 j., wo nende te Zuid- en Noord-Schermer en L. de Groot, 28 j., wonende alhier. Gehuwd: P. Th. van der Lubbe 23 j., wonende te Veur en J. P. van Wissen 22 j., wonende alhier. Overleden: Niesje Spierenburg 75 j., wonende te Veur. Gevestigd: M. van Egmond, echtg. van L. Kooien van Amsterdam D. J. Brouwer van Rotterdam Mej. L. Lonski van den Haag J. Posthmus en gez. van Leiden Mej. Th. M. Koetsier van de Büdt Vertrokken: Jhr. W. J. Quintus naar Wassenaar Wed. W. KI ink-de Ruiter naar Leiden Mej. E. Klink naar Am sterdam Mej. H. P. Kuneken naar den Haag Mej. J. M. C. Luyckx naar Tilburg N. P. v. d. Pouw Kraan naar den Haag J. J. A. Boer en gez. naar Rotterdam Mej. M. I. Vink naar Voorburg Mej. O. J. Vink naar Voorburg Mej. D. M. Vink naar Voorburg A. van Kalkeren naar Leiden Wed. H. M. Mulder-Hülstein naar Koudekerk Z.-H. Mej. H. J. M. Hooge naar Nijmegen M. L. v. d. Hoek en gez. naar Leiden Mej. C. G. M. Rijnderhoff naar Schiedam. WARMOND. Personalia. Onze plaatsgenoot, de heer J. Schoneveld, die voor een paar maanden werd aangesteld tot zomeragent te Noord- wijk, is met ingang van 1 September in vas ten dienst benoemd tot agent van politie te Amsterdam. NOORDWLJKERHOUT Wonderlijke speling der natuur. Op het land van den heer Oostdam aan den Lee- weg alhier heeft men een kikker gevangen die in het niet alledaagsche bezit is van een visschenstaart. Men zal trachten het dier zoolang mogelijk in het leven te houden. OUDE-WETERING. Scheepsbouw. Op de jachtwerf „De Wetering" van N. Th. van der Meer Zo nen werd gebouwd het 12.5 Meter lange Motorjacht „Christina" voor den heer D. C. Schuit, oud-Schoolhoofd, Bilderdijkstr. 12, te Leiden. De aflevering had plaats op den dag der tewaterlating van de „Piet Hein". LEIDSCHENDAM. Jubileum. Zaterdag 28 Augustus a.s. zal de heer S. Mijnsbergen, bestuurder der Ned. Spoorwegen, depot Leidschen- dam-Voorburg, den dag herdenken, dat hij voor 25 jaren in dienst trad bij ge noemde Maatschappij. STOMPWIJK. Afscheid Kapelaan Van Bregten. Kapelaan v. Bregten verlaat Stompwijk. Met droefheid hébben de parochianen de tijding vernomen dat kapelaan v. Bregten de parochie van St. Laurentius gaat ver laten. Concert. Ter gelegenheid van den ver jaardag van H. M. de Koningin zullen de beide muziek vereenigingen een concert geven op de gemeentelijke muziektent, waarna een muzikale rohdgang door het dorp zal worden gemaakt. Zal het helpen?. Als gevolg van het vaak te snelle varen door de Warmonder Leede, worden namens het Gemeentebe stuur aan het vaarwater borden geplaatst met aan de eene zijde het opschrift „Ver zoek langzaam te varen" het Gemeente bestuur, en aan de andere zijde „Dank U". Vele bewoners aan de Leede zullen deze maatregel ten zeerste toejuichen en hopen ook, dat aan het verzoek van het gemeente bestuur zal worden voldaan. LEIMUIDEN. Gevonden. Bij den gemeente-veld wachter zijn inlichtingen te bekomen om trent een gevonden gouden verlovings ring met inscriptie. WASSENAAR. Tuinfeest op de Wiltzangk. Het tuinfeest, dat de heer en mevrouw Van den Bergh te Wassenaar gisteren ter gelegenheid van hun vijftigjarig huwe lijk op hun buiten hebben gegeven, is er een geweest, zooals er in ons land wel zelden voorkomt. De prachtige plaats heeft ruimte voor zeer veel gasten, er waren er honderden en honderden genoodigd en opgekomen, wij zullen wel niet ver van de werkelijk heid af zijn zoo wij het aantal aanwezigen op een vijfhonderd schatten. Een heerlijk zonnetje, deed het prachti ge buiten op zQn voordeeliigst uitkomen en het was reeds een plezier op zich zelf in het fraaie park van de Wiltzangk te wandelen en zich aan de schoonheid van zijn dreven te meien. Wij zagen mr. Wendelaar, mr. Rut gers, den secretaris van den Vrijheids bond, de oud-ministers Van Lidth de Jeude en Deckers, den burgemeester van Rotterdam mr. Droogleever Fortuyn en tal van andere bekende persoonlijkheden meer. In een groote tent kon men een caberet onder leiding van Louis Davids bijwonen met medewerking van hemzelf in de eer ste plaats (als conferencier en liedjes zanger), van Willy Derby Adelaide Hall en Fientje de la Mar; op het gazon van het buiten werden voor de gasten die er pleizier in hadden, aardige dansen uitge voerd en een climax in deze categorie der vermakelijkheden werd wel gevormd door een modeshow van zeer bizonder ka rakter, waarbij men niet alleen de modes van den dag te zien kreeg, maar ook en vooral een show van costums, zooals zij te Nice op den dag der Cathérinettes worden gedragen. Dit was iets zeer speciaals! De meis jes van Nice ontplooien voor dien dag een bizonder vindingrijkheid in het vervaar digen van bizondere costuums uit.... krantenpapier. De nadruk werd erop gelegd, dat er aan deze costuums uitsluitend kranten papier was gebruikt en dat er niets was bijgekleurd. Hoe het dan mogelijk was zulke fraaie kanten, chichilla e. d. te imi- teeren bleef een raadsel. Ook buiten de tent was er allerlei ver maak. Op het buiten waren tal van ten tjes opgeslagen, die zich in buitengewoon bezoek verheugden, o.a. een old-Dutch Inn met den aangrenzende dansvloer, ALPHEN AAN DEN RUN Afscheidsavond kapelaan Kossen In verband met het vertrek van onze kapelaan J. N. Kossen, naar Heemstede, wordt er aan besturen van vereenigingen en tevens ook aan alle parochianen de ge legenheid geboden om van dezen zielzor ger afscheid te nemen, Donderdagavond 8 uur a.s., in de groote zaal van de St. 'jo- sephsvereeniging. Mogen velen op dezen avond tegenwoordig zijn, opdat Alphen a. d. Rijn den scheidenden kapelaan nog lang in herinnering zal blijven. Zuster Rigardat Na een kortstondige ziekte overleed in den afgeloopen nacht in het St. Josephs- gesticht alhier op 48-jarigen leeftijd, de eerw. Zuster Maria Rigarda in de we reld Maria Dekker te Wervershoef N.H.). Zuster Rigarda was voor zeer velen in deze parochie en ook daar buiten geen on bekende. Zij had haar kloosterleven ge heel gesteld in den dienst van God, door het beoefenen der naastenliefde in het ver plegen van zieken en de verzorging van ouden van dagen. Ongetwijfeld zullen ve len gevonden worden, die haar heengaan met weemoed zullen vernemen. Bloedplassen op straat. De Juliana- straat en Stationsstraat hadden gisteren morgen een vreemd aanzien. Op tal van plaatsen troffen we groote bloedvlekken aan, die, naar we later vernamen, afkom stig waren van een koe, die langs de Sta tionsstraat op een ijzeren hek was ge sprongen, waardoor het dier, dat toebe hoorde aan v. d. A., ernstig werd verwond en de hulp van de veearts moest worden ingeroepen. Begin van brand. Gisteravond om streeks elf uur ontstond ten huize van den heer K. Tolk in de Zaalbergstraat een begin van brand, doordat een pa piermand, door onbekende oorzaak vlam vatte. De familie had zich reeds ter ruste begeven, doch de heer des huizes, ont waarde door de gelukkige omstandigheid dat de kamerdeuren waren opengelaten, een sterke brandlucht. Toen hij dan ook voor alle zekerheid zftn ronde door het huis deed werd het vermoeden, dat er bij hem brand was, werkelijkheid. Erger kon nog worden voorkomen door de vuur haard naar buiten te transporteeren. BOSKOOP. Gemeenteraad. Morgenochtend om 11 uur zal de Raad dezer gemeente in een spoedeischende vergadering bijeen komen. Het punt va nbehandeling is: een voorstel om te besluiten tot conversie van eenige geldleeningen. NIEUWVEEN. Personalia. Met ingang van 1 Sep tember a.s. zal het nieuwe hoofd der Openbare School alhier, de heer P. Baur- doux, zijn nieuwe functie aanvaarden. Zooals reeds eerder gemeld was genoem den heer onderwijzer aan de O. L. school E. te Voorburg. HAZERSWOUDE Bouwen. Aan de heeren J. L. v. Ben- nekom en B. P. Boers, is opgedragen, als zijnde de laagste inschrijvers, het bouwen van een veestalling en een afzonderlijke schuur te Leimui den, voor rekening van het R.K. Kerkbestuur aldaar. waar de jeugd ijverig in de weer was met dansen, in den historischen koepel van het buiten aan den Leidschen Weg was een uitspanning ingericht in den trgnt van het Weisse Rüssl met Tiroolsche be diening, in een oud-Hollandsche poffer tjes- en wafelenkraam kon men van het geurige en smakelijke oud-Hollandsche gebak genieten en zoo was er nog veel meer. Er viel kortom veel te ontdekken op den Wiltzangk en de gasten van het gou den paar hebben er met animo gebruik van gemaakt. De stemming was buitengewoon en het was slechts een zeer natuurlijk slot, dat zy culmineerde in een rondedans van een aantal der genoodigden rondom gastheer en gastvrouw, waarbij een hartelijk lang zullen zij leven de dankbaarheid ver tolkte. ZOETERMEER. Eerste lustrum „De Spar". Op 2 September a.s. viert de afdeeling Zoeter- meer van de Winkeliersinkoopvereeniging „De Spar" haar 5-jarig bestaan. Dien dag zullen te Zoetermeer aanwezig zijn het volledig afdeelingsbestuur benevens een 140 tot deze afdeeling behoorende Spar- winkeliers en hunne dames, teneinde dit eerste lustrum op eenigszins feestelijke wij ze te vieren, 's Morgens wordt met een 30 a 40-tal auto's, waaronder een geluidswa gen, een reclametocht gemaakt door ver schillende gemeenten in Zuid-Holland. Des middags wordt gezamenlijk de lunch ge bruikt in een gelegenheid te Pijnacker en des avonds zal in het gymnastiekgebouw al hier een diner worden gehouden. Aan tafel zal o.a. het woord worden ge voerd door den heer A. J. M. van Well al hier, stichter van de „Spar"-organisatie. Des middags wordt er een handelsbeurs ge houden en met dit programma hoopt de Sparafdeeling Zoetermeer op waardige wijze uiting te geven aan haar feestvreug de by haar eerste lustrum. HAZERSWOUDE (Groenendijk) Kruisvaart. De op verleden Zondag gehouden Maria-hulde van de Kruisvaart is hoewel het programma nog werd veranderd toch goed geslaagd. Aan het mooi versierde priesterkoor gaven de fleu rige vaandels een feestelijk aanzien, waar in temidden van bloemen het Mariabeeld neerzag op ouders, leiders, Kruisvaart en St. Jansknapen. Onder het plechtige Lof, gecelebreerd door den directeur en geas sisteerd door pater G. Mensch,, O.F.M. en pater P. de Groot van de Congr. van Mill- Hill, sprak de directeur zijn jongens toe, Vooral wees hij op de getrouwheid, die door de KruiSvaartwet wordt verlangd, waarmee samenhangt volgzaamheid voor him leiders. Op deze wijze zal er ongetwij feld een niet te onderschatten gunstige in vloed van uitgaan op hun karakter: en dat is in wezen vorming. Na de zegen met het Allerheiligste hield de zeereerw. heer Rector Beime, een gloed volle en pittige toespraak voor de ouders en de jongens. Duidelijk liet hij de noodzakelijkheid van de jeugdbeweging zien; de nu eenmaal ge wijzigde tijdsomstandigheden vragen en bieden zooveel, wat buiten het bereik van vader en moeder ligt. Zoo nu en dan een ongedwongen glimlach over zijn rake uit eenzetting maakte het luisteren al heel ge makkelijk. Na een aansporing tot de jon gens om zich zelf te geven aan Koning Christus en Maria, de Hooge Bescherm vrouwe van de Kruisvaart, kwam de bloe menhulde aan de beurt. De St. Janskna pen traden hier voor het'eerst op. In een kleine processie kwamen ze bin nen met bloemen in de hand, en de een na den ander defileerde voor Maria, ter wijl de ruikertjes zich opstapelden. Wat ze met bloemen vertelden aan Ma ria, zeiden ze nog eens met woorden aan Koning Christus. De Litanie" en het „Wees gegroet", gebeden door een leider en een Kruisvaarder, terwijl van eiken ban en van de St. Jansknapen een jongen als vertegenwoordiger voor Maria knielde, maakten het hoogtepunt uit van deze spon tane toewijding. De plechtigheid werd be sloten met het mooie leid: „Aan Maria, Koningin van de Kruisvaart." Ongetwijfeld zal de Koningin van de Kruisvaart tevreden zijn met deze hulde; moge Haar machtige bescherming zich uit strekken op dit schoone jeugdwerk, de lei ders, leidsters en jongens. LEIDERDORP Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert morgen, voorm. elf uur. 1. Optning. 2. Notulen. 3. Mededeelingen en ingekomen stukken. 4. Voorloopige vast stelling gemeenterekening 1936 en rekening 1936 grondbedrijf. 5. Aanbieding gemeen- tebegrooting 1938 en begrooting grondbe drijf 1938. 6. Benoeming begrootingscom- sie. 7. Vaststelling verordening regelende het beroep, bedoeld in Reglement Auto vervoer Personen. 8. Uitneming gronden uit het grondbedrijf. 9. Verzoek subsidie Chr. H.B.S. te Leiden. 10. Verzoek subsidie Chr. Oranjevereeniging voor het Kinder feest. 11. Goedkeuring rekening Burger lijk Armbestuur 1936. 12. Wijzigingen be- grooting 1937 en begrooting grondbedrijf 1937. 13. Reclames schoolgeld en straatbe- ïasting. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Eerste Leidsche Begrafenisonderneming voor Roomsch Katholieken GEVESTIGD 1882 G. H. KLE1MHANS Pieter de la Courtstraat 22 TRANSPORT. TELEFOON 1455 DE ONBEWOONBAARVER KLARING TE RIJNSBURG Openbare behandeling van de beroepen bij Ged. Staten Voor Ged. Staten zijn gistermiddag in openbare behandeling genomen de beroe pen inzake de onbewoonbaarverklaring van woningen te Rijnsburg. Er was voor deze zitting groote belangstelling. De rapporteur, de heer Mr. J. D. Ver broek, deed voorlezing van de betreffende stukken. Het beroep van den inspecteur der Volkshuisvesting, den heer G. F. E. Kiers, omvatte 41 woningen, waarvoor hij onbewoonbaarverklaring had geadviseerd, doch welke de Raad niet in het besluit had opgenomen. Het advies van den hoofdin genieur van den Provincialen Waterstaat, den heer van Driel, was nagenoeg gelijk aan dat van den heer Kiers. De deskundi ge van de gemeente, de heer Van Katwijk, was van meening, dat nog 11 van deze 41 woningen voor onbewoonbaarverklaring in aanmerking kwamen. De Technische Dienst achtte het met den toestand dezer 41 woningen zeer treurig gesteld, de woningen waren vochtig en moeilijk te verbeteren en zeer slecht voor de gezondheid der bewoners. Voorts was er een drietal beroepen om vernietiging van de door den Raad onbe- woonbaarverklaarde woningen, nl. van de wed. Glasbergen, den heer Van Tol te Lis- se en den heer Goemaat. De inspecteur der Volksgezondheid had er voorts de aandacht op gevestigd, dat de heer Kort twee verschillende adviezen heeft geteekend. Dit raadslid was voor on bewoonbaarverklaring van een woning, welke hij later heeft geadviseerd als zijn de nog te verbeteren. Daarna werden de belanghebbenden in de gelegenheid gesteld hun bezwaren toe te lichten. Voor de wed. Glasbergen trad als gemachtigde op, de heer De Lange en voor den heer Goemaat, de heer Van Wei zen. De heer Van Weizen deelde mede, dat de heer Kort over de bedoelde eene wo ning niet apart zijn stem heeft kunnen uit brengen, omdat de 28 woningen tegelijk waren voorgedragen. Hij bestreed voorts de adviezen der inspecteur en gaf aan hoe de verschillende woningen te verbeteren waren en verzocht het college de woningen te gaan zien. De burgemeester van Rijnsburg, de heer Bosschieter, verdedigde daarna de onbe woonbaarverklaring en bestreed die van de door den heer Kiers geadviseerde wo ningen. Daarna was het woord aan den heer Kiers, die de gebreken aan de woningen nader toelichtte en in het bijzonder den nadruk legde op het brandgevaar bij diver se woningen, die met houten afscheidingen op de zolders aan elkaar grenzen. De heer Van Tol verdedigde als eige naar persoonlijk de bewoonbaarheid van twee woningen. De burgemeester vond deze groot en ongeriefelijk en de onbewoon baarverklaring daarvan gegrond. De burgemeester hield een algemeene be schouwing en drong er bij het college op aan, niet tot onbewoonbaarverklaring van de 41 over te gaan en het raadsbesluit te handhaven. Tenslotte gaf wethouder Kralt nog enkele aanvullingen, o.a. wees deze er op, dat de gemeente-opzichter het plan tot verbou wing van een woning had goedgekeurd, en dat hij ongeveer een jaar later onbewoon baarverklaring adviseerde. De heer Kralt vond dit vreemd. Hij verdedigde nog en kele woningen. Een van deze had een goed dak, want er was geen sneeuw op den zol der gewaaid. Twee anderen hadden een closet en in een woning aan de Vliet woon den wel 15 a 16 personen, maar het huis was goed. De burgemeester achtte het niet noodig, dat de deskundige der gemeente, de heer Van Katwijk, nog een technisch toelichting gaf. Nadat de heer Kiers nog had medege deeld, dat door artikelen in de couranten, die hem door het Departement waren toege zonden, opnieuw zijn aandacht was geves tigd op deze treurige woningtoestanden, deelde hij mede, zich te refereeren aan het rapport van den hoofdingenieur. De voorz. deelde mede dat Ged. Staten laten uitspraak zullen doen, waarna de be handeling van deze kwestie werd gesloten 475ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 25 Augustus 1937 Hooge Prijzen 1500.— 19118 21623 100.— 12645 Prijzen van 45. 44 1061 1164 1308 1955 2530 2673 2713 3177 3316 3535 3621 3712 3723 3799 4061 4191 4507 4644 4724 4737 4780 5C01 5025 5052 5380 5542 5575 6204 6212 6646 7190 7289 7668 7802 8025 8331 8607 8955 9050 9721 9903 10484 10559 10669 11171 11519 12053 12282 12382 12443 12702 12831 13342 13454 13457 13510 14167 14284 14357 14627 14644 14772 14789 14960 15495 15822 15955 16158 16175 16293 16303 16583 16625 16966 16976 17025 18152 18184 18304 18783 19080 19594 19641 19734 19906 19953 20293 20601 20825 20859 21143 21680 22452 22468 22692 Verbeteringen 3 e klasse, 2e lijst: 20202 m. z. 20209

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 8