OMGEVING RIJNSTREEK MAANDAG 9 AUGUSTUS 1937 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 12 PAALTJES OP HET WATERTJE. Een sluwe vondst in Zoeterwoude Hoewel de Dorpstraat en de Noordbuurt sinds 5 Juli afgesloten zijn voor het ver keer, hebben de meest belanghebbenden toch nog gelegenheid gekregen tot passee- ren. De burgerij gaat straatmaken. Nu echter de Dorpsstraat geheel open gebroken ligt en alle straatsteenen als een puinhoop liggen te wachten door de groote wals tot een fundeering te worden zaam- gedrukt, is het niet meer mogelijk om er door te komen. Evenwel de burgerij weet raad, want Zaterdagavond gingen de dorps bewoners zelf het opgebroken plaveisel weer tot een vlakke baan leggèn en zijn de auto's er nog weer over gehobbeld. Om aan ernstige bezwaren tegemoet te komen zijn B. en W. tot een zeer bijzon dere maatregel overgegaan. Dr. Kortmann had met recht gewezen op de moeilijkhe den door het isolement in zijn praktijk. Vaak 's nachts en meermalen daags moet de dokter langs het Dorp rijden voor het be zoeken van de patiënten in Zoeterwoude en Stompwijk. De eenige oplossing was dus: aan dr. Kortmann vergunning verlee- nen over het Watertje te rijden maar daar staan de paaltjes, die B. en W. nooit hebben willen vrijgeven. Toen is er Zaterdag de ijzeren paal uitgehaald en vervangen door een houten paal, in lossen koker geplaatst, met slot en sleutel ge sloten. Als de dokter nu wil passeeren, moet hij stoppen, de paal met de hem verstrekte sleutel ontsluiten, de paal uit den grond trekken om dan weer verder te kunnen gaan, nadat hij eerst de paal weer ge plaatst en op slot heeft gelegd. Zoo is de paal toch nog gebleven op lossen voet. Het Watertje zal wel eeuwig tot voetpad gedoemd blijven, want de paaltjes worden steeds in hunne positie behouden. Goede plannen, die in de doof pot gingen. Nu echter voor het eerst zij het door omstandigheden een vergunning is ver leend, op het Watertje door te rijden, wil len wij er toch even op wijzen, dat reeds 40 jaar geleden ernstige plannen hebben bestaan, om van het Watertje een rijweg te maken. De Schoutenbrug was in hare houten con structie langzaam in een zwakte-toestand gekomen, maar men achtte het beter niet door geleidelijke herstelling de brug te be houden, maar te wachten tot een algeheele vernieuwing, want dan kon de brug 20 Me ter meer Noordelijk gelegd Worden en kon de vaart door het z.g. kampje loopen. Hier door zou dan een plein gevormd worden op het samenkomen van Dorp-, Watertje en Noordbuurt. De plannen waren reeds ge heel verder uitgestippeld. Het water van „het Watertje" zou op enkele plaatsen om gelegd worden, waardoor de weg breeder kan worden. Met de Bakkersbrug had Wethouder La- gerberg ook een bijzonder plan. Deze moest geruild worden met de Geerbrug. Hierdoor zou de Bakkersbrug zonder opritten ko men en bij het weinig bevaren van de Korte Meining was een beweegbare brug waar voor de oude valbrug had moeten dienen geen groot bezwaar. Het plan stond reeds zóó sterk in voor bereiding, dat de gemeente-opzichter de uitdrukkelijke order kreeg: de Schouten- brug wordt niet meer hersteld, omdat deze verlegd moet worden. Er was in die dagen nog een belang, dat met het plan kon gediend worden: de ha ven was te klein en het doorgaande stuk Noordbuurtsche vaart zou de haven zijn, die aan het plein lag. Met het heengaan van Wethouder Lager- berg zijn ook zijn plannen verdwenen. De Schoutenbrug is successievelijk geheel in ijzer en steen omgebouwd. Er zijn huizen aan den Oostelijken waterkant van het Wa tertje bijgebouwd, waardoor omleggen be zwaarlijker werd en de Geerbrug is ge sloopt en niet naar het Watertje gegaan om de burgerij van de klauterpartij af te hel pen. Wij leven nu in een tijd waarin aan de wegen wel veel aandacht besteed wordt; de tijd waarin de plannen bleven liggen was misschien meer gewijd aan de vraag stukken van licht en watervoorziening, scholenbouw en (tweemaal) Raadhuis- bouw. Nu er één paaltje los is gekomen.wie weet wat er nu nog bebeurt. Eerw. heer L. P. B. Prins M.S.C. De Eerw. heer L. P. B. Prins M.S.C., die morgen 10 Aug. uit de handen van mgr. dr. Lemmens, Bisschop van Roer mond, de H. Priesterwijding hoopt te ont vangen in de kapel van de Missionarissen van het H. Hart te Stein L. HILLEGOM. Zilveren jubileum. Donderdag zal de heer L. Schipper, fabrieksbaas aan het ge meentegasbedrijf, den dag herdenken, waarop hij voor 25 jaar bij de gasfabriek in dienst trad. In 1912 als fitter begonnen, werd de heer Schipper later monteur:fit- ter en in 1934 fabrieksbaas. DE KWAKEL. Poldervergadering. Op de Vrijdag avond gehouden poldervergadering wer den de renten van verschillende leeningen verlaagd tot 3% pet. of tot 3% pet. De voorzitter deed mededeeling van een be spreking over de verbetering van den Drechtdijk en noemde hiervoor de glo bale kosten. Van demping van de sloot voor Leenders zou niets komen wegens de groote kosten. De burgemeester pro testeerde hiertegen. Het polderbestuur is uitgenoodigd om met afgeronde voorstel len te komen. Eerst daarna zal de verga dering uitmaken wat wél en wat niet kan aan de hand van de kostenbegrooting. Hoewel de voorzitter zei, dat het een dure geschiedenis zou worden, ontkwam hij er toch niet aan, een uitgebreid on derzoek in te moeten stellen naar de kos ten en dit op een speciale vergadering ter behandeling aan de vergadering voor te leggen. LEID SCHEND AM. Samenwerking Door het be stuur der Chr. Oranjevereeniging „Ju liana" is aan de leden een circulaire ge zonden tot deelname aan een boottocht op 8 September a.s., als de vereeniging „Wilhelmina" hier ter plaatse de Konin- ginnefeesten viert. In een bericht in de Kerkbode wordt vooral de rijpere jeugd opgewekt tot deelname aan dezen boot tocht, omdat, zoo wordt in dit bericht ge zegd op 8 September a.s. voor onze jonge menschen zulke groote gevaren dreigen in verband met de „Kermisvermakelijk heden". Hier is toch wel van overdrijving sprake, daar wij niet kunnen inzien waar deze groote gevaren schuilen. Ge vaarlijker vinden wij het, dat zoovele plaatsgenooten de laatste jaren, toen Leidschendam van zijn Koninginnefeesten verstoken was, hun plezier gingen zoeken op de „Kermisvermakelijkheden" op de omliggende plaatsen. Jubileum. De heer J. Kappetein, terreinwerker aan het Gemeentelijk Gas- en Electriciteitsbedrijf te Stompwijk-Veur herdacht Vrijdag den dag. dat hij voor 12J4 jaar in dienst trad bij genoemd be drijf. Namens zijn collega's werd hem een theekast aangeboden, terwijl des avonds Burgemeester Keijzer namens de Commissie van Beheer den jubilaris met een toepasselijk woord een enveloppe met inhoud overhandigde. VEUR—LEIDSCHENDAM. R. K. Jeugdwerkloozenzorg. Dank zij de schitterende medewerking van de le den der St. Josephs-Gezellen-Vereeniging te Leidschendam heeft de nationale inza meling voor de R. K. Jeugdwerkloozen in deze Parochie opgebracht de som van 118.34. Een hartelijk dankwoord aan helpers en schenkers is hier zeker op zijn plaats. Slechts 3 zakjes werden leeg te rugontvangen, terwijl de laagste inhoud van een zakje 2 cent was en de hoogste 3.—. LISSE. Concert. De harmonie „Trouw moet Blij eken", directeur de heer M. Bolderdijk te Oegstgeest, zal morgen, Dinsdagavond te half negen een concert geven in de Ge meentelijken muziektent aan de Veld- zantstraat. Personalia. Mej. Annie v. d. Eist, on derwijzeres aan de R.K. Meisjesschool in de St. Agathaparochie alhier, behaalde op het te Haarlem gehouden examen de hoofdacte L.O. NOORD WIJKERHOUT. Piet Gijzenbrug. De noodbrug naast de Piet Gijzenbrug is bijna in gereedheid gebracht. A.s. Dinsdag zal de oude brug worden afgebroken om voor een nieuwe breedere plaats te maken. Er zullen maatregelen genomen worden, dat het ver keer zoo weinig mogelijk stagnatie onder vindt. Onderwijs. Tot hoofd der R.K. Meis jesschool „St. Jozef' alhier is benoemd de Eerw. Zuster M. Baptista, vroeger hoofd der school in Hatert. ZILK. Schuur verbrand. Zaterdagavond brak brand uit in een houten schuur, dienende voor stalling van vee en hooi, staande achter een rij wo ningen aan den Zilkerduinweg. In een minium van tijd stond de schuur in lichte laaie en viel aan redden niet meer te denken. Gelukkig kon het veer en eenige tuinbouwgereedschappen tijdig ge red worden. De motorspuit van Noordwij- kerhout was spoedig ter plaatse. Onder leiding van den brandmeester van der Klucht, was de brand spoedig gebluscht en in den kiem gesmoord. Ook de burge meester van Noord wij kerhout was op het terrein van den brand aanwezig. Dat het aan belangstelling bij het druk ke verkeer van en naar de Jamboree, niet ontbrak laat zich licht begrijpen. Door den rijks- en gemeenteveldwachter werd het publiek op een afstandje gehou den en het drukke verkeer geregeld. Het omvallen van een petroleumlamp schijnt de oorzaak van een en ander te zijn. Gelukkig stond er geen wind, anders waren de gevolgen in deze dicht aaneen gebouwde buurt niet te overzien geweest. Arm gebroken. Mejuffrouw K kwam in de duinen zoo ongelukkig van haar rij wiel te vallen, dat zij een arm brak en naar een ziekenhuis vervoerd moest wor den. Aanrijdingen. Op den Zilkerweg re den twee luxe auto's tegen elkaar omdat een der bestuursters niet zag dat een voor hem rijdende auto links af wilde slaan. Beide motorrijtuigen moesten per kraan wagen weggesleept worden. Op den Vogelenzangscheweg werd een wielrijdster aangeredn door een luxe auto. De dame bleef bewusteloos op den weg liggen en werd per ziekenauto naar Haar lem vervoerd. Ook een wielrijder moest het tegen een autobus afleggen, daar de wielrijder te veel links reed. Gevolg, het rijwiel werd gedeeltelijk vernield terwijl aan de pan talon van den wielrijder een pijp ontbrak. SASSENHEEVÏ. Boottocht van de K. J. M. V. „St. Ste- phanus". Zondagmorgen tegen 10 uur trok er een file vroolijke jongelui, te voet, per rijwiel, per motor en auto langs de 3e Poellaan, op naar de aanlegplaats van de Boerderij van Van Eeden, waar de Salon boot „Kagermeer" aan den wal lag. In kor ten tijd kwamen de deelnemers van den boottocht allen aan boord en gingen, zooals gebruikelijk, de boot verkennen. „The Marinucci's" waren inmiddels ge arriveerd en installeerden zich op het voor schip waar de dansvloer zich bevond. On geveer half elf werd de loopplank' inge haald en de kabels losgegooid, en onder een vroolijke inzet van de band ging de „Ka germeer" aan zijn tocht beginnen. Al spoe dig gingen, door de muziek uitgenoodigd, verschillende paren over tot dansen, wat tot gevolg had dat de stemming steeds vroo- lijker werd. De boot voer intusschen over het Kageermeer en zette koers naar het Brasemermeer, vandaar langs Woubrugge en 's Moolenaarsbrug de Rijn op tot voor bij Alphen, hier werd gedraaid en ging het „stroomaf" naar het Restaurant ,,'s Mole- naarsbrug", waar de boot aanlegde en de vroolijke lading loste in den tuin op de stoelen en' banken. Hier stilde men zijn honger met de meegebrachte lunch. Om kwart over twee arriveerde onze Modera tor per auto uit Sassenheim. Na enkele fo to's gemaakt te hebben, ging men weer aan boord en zette de „Kagermeer" zijn tocht voort via Brasemermeer naar de West Ein derpiassen. Langs Aalsmeer en Kudel- staart ging de boot de Ringvaart weer op, om hierna over het Kagermeer en een tochtje over de Zijl de Boerderij van Van Eeden weer op te zoeken. The Marinucci's hebben hun beste krachten gegeven, zoodat van het begin tot het eind de stemming er prachtig in bleef. Om acht uur gingen we, na nog enkele afscheidsnummertjes van den band, voldaan over den mooien dag, naar huis. De K. J. M. V. van Sassenheim kan met plezier terugzien op den boottocht van 8 Augustus 1937, want die is ge slaagd!!! VOORSCHOTEN. DE WEG LEIDEN—HAAGSCHE SCHOUW. Een voorrangsweg met kwikdamp- verlichting. Naar wij uit bevoegde bron vernemen zal met ingang van 15 Augustus a.s. ook het gedeelte rijweg „Haagsche SchouwLei den" worden aangewezen als voorrangsweg. Daar een groot gedeelte van dit weg- vak in deze gemeente ligt, voornamelijk den Rijndijk, is dit besluit niet van be lang ontbloot. Nabij de Haagsche Schouw zijn nog meerdere veranderingen in wor ding. Sedert kort is door het aanbrengen van vluchtheuvels en rijwielpaden het verkeer op dit zeer drukke punt reeds in veiliger banen geleid. Thans zal worden overgegaan om de betegeling van de rij wielpadovergangen in het wegvak door te trekken met tegels en wordt door het Rijk een moderne kwiklampen-verlich ting aangebracht. Dit zal één der eerste Rijkswegen zijn door het Rijk verlicht en het veilige verkeer zeer ten goede ko men. KINDEREN VERMAAKTEN ZICH AAN ZEE. Een navolgenswaardig voorbeeld. In de afgeloopen week gingen, vijf da gen lang, de leerlingen van de beide ALPHEN AAN DEN RUN. ZILVEREN PRIESTERJUBILEUM Pastoor C. S. M. Breukel. Hoewel de flinke bries, welke in later uren het leven kwam veraangenamen, gis terenmorgen nog niet present was, had de vlag, welke de toren van de St. Bonifatius- kerk sierde, toch kans gezien zich om de stok te wikkelen. Het was daarboven in de toren een mengeling van rood, wit en blauw dwars en overlangs gestreept, en niemand kon nog uitmaken, of het de Ne- derlandsche of de Fransche driekleur was, welke op dezen intiemen feestdag over het groene Rijnland zegevierde. De Jubilaris van dezen dag had verdiend, dat bei de vlaggen werden uitgestoken; het mor gen-zuchtje had evenwel de moeilijkheid hoe aan een Fransche tricolor te komen, spitsvondig opgelost. Degene, wien deze internationale vlag- genhulde gold, was de zeereerw. heer C. S. M. Breukel, pastoor van Mourvilles-Hau- tes in Zuid-Frankrijk, een Alphenaar van geboorte, die kortelings zijn zilveren jubi leum passeerde, welk feestgetij gisteren in zijn geboorteplaats op bescheiden, doch hartelijke wijze is gevierd. Frankrijk is een Katholiek land met prachtige kerken en prachtige heiligen, en toch is Pastoor Breukel daar een echte mis sionaris. Het geloofsleven in het schoone Frankrijk lig uitgeschud en half-dood langs den weg, evenals „zeker man op den weg naar Jericho" van wien het Evangelie gis teren verhaalde. De landgenooten gaan voorbij en bekommeren zich niet om het vervallende Christendom; er is een nijpend gebrek aan jongemannen, die zich willen opofferen voor het eeuwig heil van het Fransche volk. Maar een Samaritaan, een vreemdeling dus, „werd door medelijden bewogen". Pastoor Breukel heeft thans reeds meer dan tien jaren gewerkt in het bisdom Tou louse missionaris-arbeid, maar zonder de voldoening, die het bekeeren van nieuwe volkeren schenkt. Daarom was het een goe de gedachte hem in zijn geboorteplaats te eeren wegens deze ondankbare en toch zoo verdienstelijke arbeid. Met een plechtig Veni Creator werd de Hoogmis ingeluid, welke door den jubilaris werd opgedragen. Pastoor Breukel werd hierbij geassisteerd door den hoogeerw. heer deken J. M. Hellegers als presbyter assistens, door zijn broer, den weleerw. heer P. Breukel, vroeger Missionaris in Noor wegen, thans slotkapelaan te Amstenrade, als diaken, en door den weleerw. heer Kos- sen, kapelaan der parochie als subdiaken. De lagere functies werden waargenomen door priester-studenten, alle leden van de familie Breukel-Boeren. Het altaar was feestelijk getooid met veel Christelijke scholen alhier, benevens en kele leerlingen van de openbare school, per autobus naar het Slag, om des mid dags gebruind en hongerig terug te kee- ren. Verschillende onderwijzers en onder wijzeressen en een 20-tal dames, die hier voor een gedeelte van hun vacantie of vrije dagen hebben opgeofferd, hadden zich belast met het toezicht op en bezig houden van een 250-tal kinderen, en alles is in de beste orde verloopen. Tot besluit werden op het strand spelletjes gedaan, waarvoor de firma D. v. d. Nieuwendijk en de familie van Hattum prijsjes be schikbaar hadden gesteld, terwijl de heer H. Oudshoorn, brood en banketbakker, een groote doos versnaperingen had me degegeven. Na beëindiging van de spelen nog even pootje baden. Burgemeester M. F. Berkhout bracht een bezoek en gaf hiermede blijk van zijn belangstelling in dit jeugdwerk. De tijd van vertrek begon te naderen en daarom riep de heer G. G. Verrips, hoofd der Ger. school alhier, nog eenmaal alle kin deren en grooten bijeen. Na een kort woord te hebben gesproken tot de kin deren, dankte spreker allen voor hunne medewerking. Spr. wilde geen namen noemen, omdat hij bang was er anders één te vergeten, maar één uitzondering moet worden gemaakt voor den heer P. J. H. Pieron, die zich zoo buitengewoon heeft uitgesloofd. Oud van jaren, maar jong van hart is hij de man, de kinder vriend, die den stoot heeft gegeven voor deze plezierige dagen. Namens allen bracht spreker hem hartelijk dank voor alles wat hij heeft gedaan. Zoo eindigden wederom deze prettige dagen voor de kinderen. Eerste plechtige H. Mis. Onder de geplaatste photo in de courant van Za terdag j.l. van den eerwaarden Father C. Smit staat vermeld, dat hij alhier op 22 Augustus a.s. zijn eerste plechtige H. Mis opdraagt, wat echter onjuist is. Wel wordt de eerw. Father C. Smit op 22 Augustus a.s. tot priester gewijd, doch zal zijn eer ste plechtige H. Mis in zijn parochie al hier opdragen op Zondag 5 September a.s. St. Laurentius Harmonie. De St. Laurentius Harmonie zal op Zaterdagen 14 en 21 Augustus a.s. een muzikale rondgang door de gemeente houden, waarbij door eenige dames wordt gecol lecteerd. De vereeniging, die dringend j eenige instrumenten noodig heeft en de j daarvoor benoodigde gelden niet bezit, doet een beroep op alle ingezetenen deze collecte mild te gedenken. Gezien de op brengst van de collecte van het vorige jaar, waaruit is gebleken dat de burgerij deze vereeniging zeer goed is gezind, twijfelt zij dan ook niet of de ingezetenen i zullen haar dit jaar weer goed gedenken. licht en veel witte bloemen. Rond het priesterkoor stonden de kleurige banieren van eenige organisaties. Na het Evangelie hield de Deken een korte predicatie, waarin zijneerw. herin nerde aan de feestelijkheid van dezen dag. Vijf-en-twintig jaar geleden ontving Pas toor Breukel de priester-wijding uit han den van den Bisschop; vijf-en-twintig jaar geleden heeft de jubilaris van heden in deze zelfde kerk en aan ditzelfde altaar voor het eerst op plechtige wijze een H. Mis opgedragen. Ter gelegenheid van deze plechigheid wilde de predikant spreken over het pries terschap, om in de priesters zelve de ge dachte aan him hooge waardigheid leven dig e houden en om bij de geloovigen de eerbied voor den priester zoo mogelijk te vergrooten. Thomas a Kempis noemde het priester schap een groot geheim en een groote waar digheid, omdat aan den priester is gege ven, wat aan de engelen niet is geschon ken. Niet aan de engelen, maar aan de pries ters zijn de sleutels des hemels gegeven; niet tot de engelen maar tot de priesters is gezegd: ..„Doe dit te Mijner gedachtenis"; niet tot de engelen maar tot priesters is gezegd: „Gaat en onderwijst alle volke ren". Geen enkele priester zal het wagen zich te beroemen op deze hooge waardigheid, want niet om zijn persoon, niet om zijn hei ligheid, zelfs óndanks zijn mindere waar digheid werd hij uitverkoren; het pries terschap werd hem geschonken voor het gansche volk. De Deken wenschte den jubilaris geluk, die vijf-en-twinig jaar lang heeft gearbeid ter eere Gods onder de velen, die, wijd en zijd, aan zijn zorgen werden toevertrouwd. De predikant besomde de weldaden Gods, die gedurende die vijf-en-twintig jaren zijn uitgedeeld, en wekte de geloovigen op tot gebed, opdat God dezen priester nog meer dere jaren zal sparen, om voor Hem en het volk veel te mogen werken. Daarbij moeten wij tevens bidden, dat God de arbeid van den priester zal zegenen, want „de Heer is het, die wasdom geeft", zelfs al blijven onze moeiten oogenschijnlijk onbeloond. De priester bedenke aldus besloot de predikant bij alle moeilijkheden, dat hij Priester is in eeuwigheid en ook in den he mel bevoorrecht zal worden door Christus. Wanneer hij ongeschonden het eeuwig merkteeken zal hebben bewaard, wanneer hij gearbeid zal hebben tot eer van God, tot zegen van de Kerk, tot hulp en steun van het volk, zal hij, priester in eeuwig heid, de kroon des hemels ontvangen. Ten besluite van de plechtige Hoogmis voerde het zangkoor een meerstemmig „Haec Dies" uit. Des middags was er gelegenheid in het ouderlijk huis van den jubilaris, hem geluk te wenschen, welke gelegenheid door velen werd benut. Ruitersport. Den Djiguiten Kozakken heeft het Zaterdagavond op het A. V. V.- terrein aan belangstelling niet ontbroken, Velen hebben van de prestaties dezer rui ters kunnen genieten. Eerst te half elf was deze schitterend geslaagde demonstratie ten einde. BODEGRAVEN. Roode Kruis-demonstratie. Zaterdag middag hebben de transportcolonne-leden van het Nederlandsche Roode Kruis afd. Gouda in samenwerking met de afdee- lingen Bodegraven en Schoonhoven een buitenoefening gehouden op het terrein aan den Rotterdamschen Dijk, nabij den watertoren, te Gouda. Er werd verondersteld, dat een auto bus fen gevolge van een verkeerde ma noeuvre van den chauffeur met een boom in aanraking was gekomen, zoodat en kele passagiers eruit geslingerd en allen door glassplinters ernstig verwond wer den. Op het signaal snelden ongeveer 40 leden in uniform en eenige Roode Kruis- dames naar de 25 slachtoffers, van wie enkelen er erg aan toe waren. Allen wer- den met bekwamen spoed behandeld, i Aan het einde van de demonstratie dankte de luitenant-kolonel voor de groo te opgewektheid, waarmede de belangrijke oefening verricht werd. Hij deelde mede aan het hoofdbestuur rapport te zullen uitbrengen over de practische bruikbaar heid van het nieuwe apparaat. BOSKOOP. Geboren: Adriana, dochter van C. van Veen en A, v. d. Weijde Gerda Jo hanna Henriëtte, dochter van K. J. Jonker en G. van Eek Jan, zoon van H. G. De kens en J. Blauw. Ondertrouwd: J. J. Stapper en H. Wiegman J. J. Lourier en J. Jongen. Getrouwd: W. H. Hardijzer 31 jaar en W. Verkade 29 jaar C. L. H. Mar- chant 30 jaar en A. E. Rooker 25 jaar. Overleden: Dirk Willem Schouten 50 jaar Lena Molenaar wed. van L. Bras 85 jaar Arie de Loos 81 jaar. ZW AMMERD AM. Geboren: Dirkje, d. v. Pieter Weissen bach en Adriana Petronella Baelde Jo hannes Anthonius, z. v. Laurentius Adria- nus Antonius van Zuijlen en Theodora Aida Vendrig Gerritje, d. v. Cornelis van Duuren en Helena Fokker. Ingekomen: Franciscus van de Poll, Overtocht 53, van Voorhout; Gerardus W. de Wit, Molenkade 30, van Heiloo; Walte- rus J. F. de Lange, Overtocht 79, van Beem- ster. Vertrokken: Aaltje E. van Sprang, naar Hilversum.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 12