NIEUWS STADS t BIOSCOPEN ZATERDAG 12 JUNI 193? DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 N.V. LEIDSCHE DUINWATER MAATSCHAPPIJ Algemccnc jaarvergadering van aandeelhouders In de gistermorgen onder voorzitterschap van den heer M. G. Verwey gehouden al- gemeene vergadering van aandeelhouders der N.V. Leidsche Duinwater-Maatschappij waren vertegenwoordigd 15 aandeelen, uit brengende 15 stemmen. Aan het door den directeur, ir. P. C. Lindenbergh. uitgebrachte verslag is het volgende ontleend: In het afgeloopen jaar werden te Katwijk uit het duinreservoir opgepompt 2.981.962 M3 duinwater, tegen 2.893.196 M3. over 1935 of 88.766 M3. meer. Gemiddeld werden per etmaal opgepompt 8.147 M3., tegen 7.926 m3. over 1935. De volgende uitbreidingswerken kwamen tot stand: Ten behoeve van een beteren aanvoer van water naar de stad is van den water torens ie Katwijk af tot aan den molen te Katwijk een 600 mm. transportbuis gelegd. Deze buis is met een 500 mm. zinker door den Rijn aangesloten op de bestaande 500 mm. transportleiding in de Sandtlaan, ter wijl de in deze transportbuis voorkomen de 300 mm. zinker door het Additioneel ka naal met een 500 mm. brugpijp werd aan gevuld. Hiervoor is een 500 m.m. Mannes- mannbuis gebruikt, welke gelegd is in een naast de brug gemaakte betonkoker. Door deze werken werd bereikt, dat de werk druk in het pompstation te Katwijk ver minderde van pl.min. 45 m. tot 27 m. Eveneens werd voor een beteren aan voer naar de stad het buizennet in de ge meente Oegstgeest langs Hof dij ck, Poel geest en Haarlemmerweg in verbinding ge bracht met de 300 mm. buisleiding in de Singels te Leiden. Daar in het afgeloopen jaar tweemaal stoornis optrad aan de bestaande hooge- druk pomp, bleek, dat deze, wat bedrijfs zekerheid betrof, te wenschen overliet. Er is dan ook overgegaan tot het aanschaffen van nieuwe hooge-druk pompen. Onder de gemeente Wassenaar is in het duingebied „Berkheide" een nieuw kanaal (kanaal IV) gegraven tot 4m. A.P. Dit werk is in werkverschaffing geschied. Begonnen werd met het leggen van een draineerleiding in dat kanaal. Om het water van' het nieuw gegraven kanaal IV te kunnen verplaatsen, .was een nieuwe pomp in Berkheide noodig. Uit overwegingen van bedrijfszekerheid en van economie is een transportleiding van plm. 3 k.m. gelegd van deze nieuwe pomp en de bestaande pompen in Berkheid direct naar de .voorfilters. Tevens werd een aanvang gemaakt met het systematisch vernieuwen van in slech ten toestand verkeerende hoofdbuizen in de binnenstad. Met inachtneming van het bepaalde in art 5 der concessie werd uitbreiding aan het buizennet gegeven tot een totaal van 5.072Yi m. De lengte van het buizennet bedroeg op 1 Januari 1936: 174.518 m., zto- dat de totale lengte van het buizennet op 31 December 1936 bedroeg 179.590 XA m. Het buizennet in de omliggende gemeen ten, eigendom dier gemeenten, bedraagt te Katwijk 24.950 m., te Valkenburg 575 m., Ie Rijnsburg 5419 J4 m., te Oegstgeest 20.81414 m. en te Voorschoten 630 m. To taal 52.389 m. Met de hydrophone-toestsllen werden de leidingen van 13.320 perceelen met 10.637 closets onderzocht, waarbij werden aange troffen 669 lekkages is 5 pet. Gesloten werden 412 abonnements- en 69 metercontracten. Vervallen zijn 43 abonne ments- en 22 metercontracten. Het water werd het geheele jaar geregeld onderzocht door ir. A. M. van Deventer. Zijn oordeel was: „Zeer goed drinkwater, voorzoover dit langs scheikundigen weg is uit te maken". Bacteriologisch werd het' water geregeld onderzocht aan het Che misch en Bacteriologisch Laboratorium van Ir. W. G. N. van der Sleen te Haarlem. Op 31 December waren in bedrijf 4721 watermeters, waaronder 298 controleme ters. Aan meterafnemers is geleverd 1.124.557 m3., zoodat gerekend naar het to- taalgebruik van 2.981.962 m3 door de abon nementen moet zijn gebruikt 1.857.405 m3, waarin echter het water voor spuiën, brandblussching en lekkage begrepen is. Van de geplaatste watermeters werd een gedeelte .vervangen door nieuwe of gere pareerde en opnieuw op juistheid gecon troleerde me.ters. Over het naar het oordeel van contrac tanten „te hoog aanwijzen" kwam in het afgeloopen jaar één klacht binnen, doch de meter bleek bij onderzoek juist aan te wij zen. Het saldo der exploitatierekening in 1936 bedraagt 456.959.6514. Na afschrij ving op de rekening „eigendommen" blijft een bedrag van ƒ350.015.6214 over, waar van na aftrek van de daarop vallende be lastingen aan aandeelhouders een dividend van 24 pet. (als vorig jaar) kan worden uitgekeerd. Aan de gemeente Leiden zal uit de winst totaal uitgekeerd worden: 312.726.02)4. (Men vestigt er onze aandacht op, dat dit voor de gemente neerkomt op een ren- dit voor de gemeente neerkomt op een ren en aflossing der aangegane geldleening moet betalen. Red.). DE ZUID - AMÉRIKAANSCHE STATEN ALS EMIGRATIE-GEBIEDEN. De R. K. Emigratie-Vereeniging (geves tigd te 's-Gravenhage), houdt op Donder dag, 15 Juli a.s. in Hotel „De Witte Brug" eene groote vergadering voor hare leden en voor genoodigden. Op deze vergade ring zal de Hoogedelgestrenge heer Ch. J. I. M. Weiter, oud-minister van Kolo niën en lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, die deel heeft uitge maakt van de ambassade-van Karnebeek, welke gedurende 4 maanden in Zuid-Ame- rika heeft vertoefd en onlangs in het va derland is teruggekeerd, eene voordracht houden over de beteekenis der Zuid-Ame- rikaansche Staten voor de emigratié van Nederlanders. Leidsche Kon. Fokkers Vereeniging „Eigen Fok" Bovenstaande vereeniging hield haar maandelijksche vergadering in clublokaal P. Bremmer, Beestenmarkt 34. Te 8 uur opende de voorzitter, de heer P. Vintges, de druk bezochte bijeenkomst en heette allen harteiljk en kan tevens wederom zes nieuwe leden voorstellen, welke allen als lid werd aangenomen. Spreker ver heugde zich dat de L. K.V. „Eigen Fok" sinds Januari met 51 leden in groei toe nam, hetgeen te danken was aan de pro paganda der leden en de vele voordeelen, die de vereeniging biedt. De voorzitter deelde mede, dat er thans 200 dieren geta- toueerd zijn, en de loterij naar wensch loopt, daar er nu 2400 nummers weg zijn. Hierna volgde de notulen en ingekomen stukken, welke werden goedgekeurd. De heeren W. v. Eek en P. Vintges zullen als afgevaardigden aan het congres te Utrecht deelnemen. Met algemeene stemmen werd de heer J. Slegtenhorst als commissaris ge kozen, die de functie aanvaardde. Beslo ten werd de tentoonstelling te houden op 18 en 19 Dec.; inschrijfgeld op 50 cent per nummer, terwijl gezorgd zal worden on danks deze lage inschrijving, dat ieder in zender kan rekenen op een passenden prijs. Ook werd besloten collectief in te zenden op de a.s. bondstentoonstelling met de Kerstdagen te Apeldoorn, waarvoor zeer veel animo bestond. De' konijnenbeurs had een vlot verloop. De gelukkige winnaars der gehouden ver loting ten bate van het eereprijsfonds wa ren de heer J. Verwer (een kon, grijs VI. Reus) en J. Schouten (een zwarte VI. Reus). De rondvraag werd op bevredigende wijze beantwoord. Te 11 uur sloot de voorzitter deze gezellige vergadering en wekte op voor de a.s. vergadering cp 5 Juli. AUTO'S GEVRAAGD Het comité autotocht voor ouden van dagen komt nog zes auto's te kort. Wie helpt? Opgave bij mevr. S. Smits—de Wit, Rapenburg 82, tel. 2605. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 5918. A. de Haas, Lei den, van Bemmelenstraat 15. Manufactu- renhandel. Uittr. Venn.: A. de Haas Jr. 6709. J. Booy Mz., firma Mar. Booy en Zonen, Alpren a. d. Rijn, Paagpad 4. Han- delskweekerij. De zaak is verplaatst naar: Boskoop, Zijdeweg 125. 6931. A. C. F. van Luyk (f.). Leiden, 2e Binnenvestgraoht 4, Hoofdz.: Amsterdam, C-arillonstr. 3hs. Slagers-installatie-bureau. Het hoofdkantaoor is verplaatst van Am sterdam naar Leiden, 2e Binnenvestgr. 4. Nieuwe inschrijvingen. 6952. N. V. Leidsche Lompen-, Metalen- en Zakken- handel, Leiden, Pr. Hendrikplein 8. (Ned. Staatscrt. 7 Juni 1937, Bijvoegsel no. 788). Dir.: F. P. Kluivers, Leiden. Maatsch. kap. ƒ10.000, waarvan geplaatst en gestort 4000. 6951. Vereenigde Amsterdamsche Melk inrichtingen (V.A.M.I.) (f). Leiden, Mau- ritsstraat 15. Hoofdz., Amsterdam, Prinsen gracht 737/745. KOEL. DE BILT SEINT: Zwakke tot matige Noord-Westelijke tot Noord-Oostelijke wind, half tot zwaar be wolkt, weinig of geen regen, iets koeler. Hoogste barometerst.: 767.8 te Lerwick. Laagste barometerst.: 751.9 te Vardö. De depressie, welke gisteren over West- Duitschland lag, trok Noord-Oostwaarts zoodat df hoogedrukking in het Oosten ge heel uit het waarnemingsgebied verdween. De depressie over Scandinavië trok Noord- waarts, benoorden Schotland ontwikkelde zich een gebied van hoogeluchtdruk, ook over Frankrijk steeg de luchtdruk aanmer kelijk. In het Zuid-Westen bleef de lucht druk laag, in Noord-Scandinavip waait het nog krachtig uit Noordelijke richthigen, de lucht is hier meest gedeeltelijk bewolkt. Op het Zuiden van de Britsche Eilanden, in onze omgeving en West-Duitschland is de wind meest zwak tot matig 'uit Weste lijke richtingen, terwijl de lucht zwaar be wolkt tot betrokken is. In het overige waar nemingsgebied is de wind zwak en de luchthelder tot licht bewolkt. De tempera tuur is in het geheele waarnemingsgebied aanmerkelijk gedaald. In Scandinavië is zij onder normaal gekomen, overigens is zij nog overal boven normaal. Voor onze omgeving wordt voor Zondag vrij koel weer verwacht met zwakke tot matige Noordelijke winden. Regen zal vermoede lijk niet of slechts in geringe hoeveelheden vallen. LUCHTTEMPERATUUR. 17.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e. a. Van Zaterdagnamiddag 9.52 uur tot Zondagmorgen 4.08 uur; van Zondagnamid dag 9.52 tot Maandagmorgen 4.07 uur. HOOG WATER. Te Katwijk aan Zee op Zondag 13 Juni voorm. 6.48 en nam. 7.24 uur; Maandag 14 Juni voorm. 7.42 en nam. 8.16 uur. WATERTEMPERATUUR. De Zijl 20 gr. C. Poelmeer 22 gr. C. Koninklijk bezoek aan Amsterdam H. M. de Koningin bezichtigt de zomertentoonstelling van „Arti". Het bezoek van H. M. de Koningin aan de kunstzalen van „Arti et Amicitiae" aan het Rokin, hetwelk zooals'was medege deeld in de ochtenduren niet had kunnen doorgaan, is door de landsvrouwe toch nog gebracht, en wel in den laten middag. Het bezoek gold de heden te openen zo mertentoonstelling van werken van kunste naars, aan wie in de periode van 1901 1937, de gouden medaille, die door wijlen koning Willem III is ingesteld, to.egekend is. Van elk dezer kunstenaars, wier aan tal 36 bedraagt, onder wie 3 beeldhouwers, waren op de expositie drie kunstwerken tentoongesteld, waartoe o.m. de gelegen heid was geschapen door inzendingen uit openbare en particuliere verzamelingen. Hare Majesteit werd aan den ingang ont vangen door het bestuur van „Arti", t.w. prof. Huib Luns, voorzitter, prof. J. H. Jurres, tweeden voorzitter, en de heeren A. F. Reicher, secretaris, A. J. G. Colnot, penningmeester, en H. v. d. Poll, tweeden secrearis. De voorzitter leidde Hare Majesteit ver volgens naar de kunstzalen, waar aan haar werden voorgesteld de heeren prof. H. J. Wolter, C. M. Garms, Bart Peizel en me juffrouw Lizzy Ansingh, leden van de commissie voor de kunstzalen, zoomede dc voorzitter en secretaris van het weduwen- en weezenfonds* resp. de heeren F. Bobel- dijk en Georg Rueter. Aanwezig waren iiier mede de heeren Ed. Carstens en A. Briët, twee der oudste van de in leven zijnde winnaars der medaille. Met een groote belangstelling bezichtig de Hare Majesteit de kunstwerken dei- voorname expositie, waarvan mede deel uitmaakte de geteekende portretten van de vier laatste overleden voorzitters van -„Arti": Bart van Hoven, Abr. Hesselink, A. M. Gorter en C. G. 't Hooft, terwijl er tevens waren de oorkonde en de eerste gouden medaille, door koning Willem den derde toegekend. Het bezoek der landsvrouwe vorderde drie kwartier. Te kwart over zes geschied- Eucharistisch Ziekentriduum te Leiden 23, 24 en 25 Juni a.s. Zooals reeds gepubliceerd is, zal het Zie kentriduum dit jaar in de parochiekerk van O. L. Vr. Hemelvaart en S. Joseph aan den Heerensingel alhier met bijzonderen luis ter worden gevierd, omdat wij dit jaar het tweede lustrum herdenken van dit zoo hoogst zegenrijk werk voor onze Leidsche zieken en voor de zieken van ver buiten de stad. Z. H. Exc. de Internuntius Mgr. Paolo Gio'obe zal het openen met een Pontificale H. Mis en Z. H. Exc. Mgr. dr. Michael Buckx, oud-Vicarius Ap. van Finland, zal het sluiten met een Pontificaal Lof, waar onder de feestpreek zal worden gehouden door den'bekenden Augustijner Pater Euse- bius Peeters uit het klooster te Eindhoven. Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem heeft op verzoek van het Permanent Co mité als Beschermheilige van het Zieken triduum aangewezen de H. Liduina van Schiedam, de groote Nederlandsche Hei lige, die door jaren van ziekte en ellende een Hemel van eeuwig geluk heeft ver diend. Tot die H. Liduina zal te beginnen met a.s. Maandag 14 Juni een novene om zegen over het Triduum gehouden worden in ge noemde parochiekerk. Gaarne wek ik alle zieken en hun familieleden en allen, die bij "het Triduum geïnteresseerd zijn, op, om die novene, hetzij thuis hetzij in hun respec tieve parochiekerken, mede te houden, op dat, door de voorspraak onzer nationale Zieken-Heilige, Gods overvloedige zegen moge neerdalen over dit heerlijk werk van naastenliefde. Iedereen weet, dat aan het jaarlijksch Ziekentriduum enorme kosten zijn verbon den. (Denkt u maar eens aan cle zieken auto's, die gedurende die drie dagen her haaldelijk rijden, aan het voedsel van meer dan 250 zieken, enz.). Deze kosten worden telken jare bestreden uit aalmoezen en ga ven in natura, ^oals brood, boter, eieren, melk en vruchten vruchten niet te ver geten! enz. enz. Ais dus Comité-leden dezer dagen een beroep komen doen op uw vrijgevigheid, helpt dan mede naar vermogen, om uit dankbaarheid jegens God voor de weldaad der gezondheid drie dagen van hooggestemd geluk te schenken aan arme zieke mede- menschen, van wie er zoovelen een heel jaar lang niet ter kerke konden gaan, niets anders zagen dan de muren hunner zieken kamer, steeds dragend het kruis van lijden en krankheid. Zij danken u in overgroole erkentelijk heid voor uw gaven en God loont u er voor, overvloedig! A.HOMULLE. Deken. GEMEENTERAAD. GELDLEENING. Aan de agenda van de Raadszitting op Maandag a.s. is nog volgend punt toege voegd: Voorstel tot wijziging van de met de Nationale Levensverzekering-Bank N.V., te Rotterdam, d.d. 1 October 1936 aangegane overeenkomst inzake het aangaan van een geldleening en tot vaststelling van den des- betreffenden begrootingsstaat. Ingevolge Raadsbesluit van 7 September 1936 werd bij de Nationale Levensverze kering Bank N.V. te Rotterdam een geld leening aangegaan van 500.000 tegen een rente van 41/4 pet. en met een looptijd van 35 jaren. Volgens een der bepalin gen van de leeningovereenkomst is de ge meente, wanneer vóór 1 October 1941 ver sterkte aflosing plaats heeft, een boete van 1 pet. over het bedrag der extra-aflossing verschuldigd. Aangezien deze leening tegen 1 October a.s. voor conversie in aanmerking komt, hebben B. en W. zich ter zake tot genoem de Maatschappij gewend. Zij deed daarop voor die leening, per 1 October a.s. pro res- to groot 485.714.29 een aanbieding tot con versie in dien zin, dat de rente voor de eerste 15 jaren wordt gesteld op 3 3/4 pet. met het recht der geldgeefster om de ren te daarna te verhoogen tot max. 4 pet. en de bevoegdheid van de gemeente om als dan tot aflossing over te gaan, terwijl ver der de thans te betalen boete zal worden verlaagd van 1 pet. tot 1/2 pet. over ƒ485.714.29. Het College van B. en W. acht met de Commissie van Financiën deze offerte aan nemelijk. zoodat het den Raad in overwe ging geeft daartoe te besluiten. de onder veel belangstelling van de zijde van het publiek via het Rokin de te rugkeer naar het koninklijk paleis. PRINS BERNIIARD WEDEROM BIJ „FESTINA". Z. K. H. prins Bernhard was gister voor de derde maal de gast van de tennisclub „Festina". Om kwart voor vijf vertrok de prins met zijn auto van het paleis op den Dam naar het Vondelpark. Z. K. H. bleef tot half zeven tennissen op de voor hem gereserveerde baan. Bij zijn vertrek hadden zich velen bij het Melkhuis verzameld, die den koninklijken bezoeker een hartelijke ovatie brachten. Een vijftien-jarig meisje, Margot Schot, die met haar moeder aanwezig was, trad op den prins toe en overhandigde hem een fraaie bouquet bloemen. Zichtbaar verrast nam prins Bernhard deze spontane hulde lachend in ontvangst. Ten overtsaan van notaris J. Fuhri Snethlage alhier. Huis -n erf Langegracht 252 in bod ƒ2.100, kooper de heer H. Kors- wagen qq alhier, voor 2.100. Voor het examen ter verkrijging van het „Groot-Diploma" autobestuurder te Utrecht, afgenomen door de Centrale Com missie voor Autobestuurder, slaagde de heer M. C. W. Boon, alhier. Bij de hier ter stede gehouden examens slaagden de heeren L. D. Barthen, H. J. de TEcluse, W. J. Geeve, J. Hillebrand, A. aMas, K. Mulder, H. J. Rozier en J. M. Weima, allen alhier. AGENDA LEIDEN. Woensdag. Ledenvergadering „St. Ra- phaël", Bondsgebouw, 8 uur. De Zondagsdienst der huisartsen te Lei den wordt waargenomen door de dokters: Flim, De Graaf, De Jager, Renaud, Win kler. De Zondagsdienst der huisartsen te Oegstgeest wordt waargenomen door dr. Hugenholtz, Tel. 390. De avond-, nacht en Zondagdienst dei- apotheken wordt van Maandag 7 Ju li i tot en met Zondag 13 Juni a.s. waar genomen door apotheek C. B. Duyster, N. Rijn 18, Tel. 523 en J. Doedens, Wilhelmi- napark 8, Oegstgeest, tel. 274. Bij beschikking van den Minister van Staat, Minister van Defensie a.i. is dë lui tenant ter zee der 2e klasse H. Bos, ge plaatst alhier, den 5den Juli a.s. ter be schikking gesteld. Hedenmorgen te half negen is de 20-jari ge C. B., voorslaander bij de kettingfabriek alhier, bij het lossen van staven ijzer uit een motorboot op het terrein, uitgegleden waarna eenige staven aan het rollen gin gen. Deze raakten hem tegen het rechter- onderbeen, dat vermoedelijk is gebroken. Door den E.H.D. werd hij naar het Acad. Ziekenhuis overgebracht. Hedennacht is door de politie alhier aan gehouden een 16-jarige jongen uit Zeist, die de ouderlijke woning was ontvlucht en per rijwiel de wijde wereld inging. Gistermiddag heeft in de Lange Agnie- tenstraat een ruzie plaats gehad tusschen twee buurvrouwen. Daarbij werd mej. C. V. R. door mej. F. v. Z. met een stoffer op het hoofd geslagen. Met eenige bloedende verwondingen werd de vrouw naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd ter be handeling, BIOSCOPEN. Lido. Met twee groote en sterk gespeelde sen satie-films vraagt het Lido-theater deze week de aandacht van iedere filmliefhebber en niet zonder succes, want reeds in de eerste film „Opgejaagd", naar de roman van John Harly, over de ontsnapping en de verwoede jacht op de Engelsche officier Mc. Grath, tijdens de groote wereldoorlog in 1917, zit zooveel spanning door hei magnifieke spel van Constance Bennet (Douglas Montgomery) en Oscar Homolka, dat het programma al meer dan aantrek kelijk is. En als wij dan moeten getuigen, dat de „Zonen van de Zuidzee", een ex- pediti&rfilm. der -Metro Goldwyn Mayer, op genomen in Fransch Polynesië en gespeeld door inboorlingen, de eerste nog ver over treft, is de uitdrukking: een rijk program ma, niets te sterk. De natuuropname en de geheel andere levenswijze van onze tegen voeters vragen reeds onze volle bewonde ring en aandacht en niet minder het spel van Mala en Lotus, een paar zwarte film sterren bij uitnemendheid. Deze geschiedenis speelt zich af op het eiland Tafoa in de Zuidzee, waar het thans nog gebruikelijk is, dat de krijgers hun bruiden rooven bij vijandige stammen. Ta- ro, een jong en moedig krijgsman, maakt zich op één dezer krijgstochten meester van den schoonen Lilleo en brengt haar naar zijn eiland over. Het opperhoofd van Taro, begeert Lilleo echter voor zich zelf. Taro beroept zich eohter op het inheemsch krijgsrecht, hetwelk bepaalt, dat hij die een bruid heeft veroverd, haar mag hu wen en voert de jonge Lilleo naar zijn wo ning. Een vreemd schip brengt intusschen een bezoek aan Tafoa en de blanke zee kapitein koopt door aanbieding van ge schenken en bedwelmende dranken het ge- wetenlooze opperhoofd om, om. hem een aantal krachtige mannen te leveren, die als slaven zullen moeten werken op het eiland Patoca in de phosfaatmijnen en zoo ontdoet het opperhoofd zich van Taro om zich Lilleo toe te kunnen eigenen. De plan nen van het opperhoofd worden na veel wederwaardigheden niet verwezenlijkt en na spannende momenten worden Taro en Lilleo weder vereenigd. Het prachtprogramma, verlucht met een actueel wereldjournaal, kunnen wij vol wassenen aanbevelen. eex oij onaerzoex juist aan te wjj- ldo der exploitatierekening in Iraagt 456.959.65)4. Na afschrij- de rekening „eigendommen" blijft 'ag van 350.015.62)4 over, waar- iftrek van de daarop vallende be- aan aandeelhouders een dividend pet. (als vorig jaar) kan worden rd. gemeente Leiden zal uit de winst tgekeerd worden: 312.726.02)4. vestigt er onze aandacht op, dat de gemente neerkomt op een ren de gemeente neerkomt op een ren ting der aangegane geldleening talen. Red.). GEVEILDE PERCEELEN. HOOFDFILMS De Privé-secreta- resse (Herman Thi- mig Renate Mül- ler). Een man van de daad (John Waye). Zonen van de Zuid zee (Mala en Lotus) Opgejaagd (Con stance Bennett) De Spion (Willy BirgelLida Baa- rova) Dansmuziek. Fraulein Lilly (Fran- ziska Gaal Szöke Szakall). Ons Dagelij ksch Brood (Karen Mor- ley Tom Keene). Speelfilm Sensatie Kluchtig Komisch Speelfilm AANVANGSUUR Dag. 8—11, Zondags bovendien 47 uur. Matinee Zaterd. en Woensd. 2.30 uur. Dag. 8.-511.15 uur. Zondags bovendien 27 uur, Matinee Zat. en Woensd. 2.30 uur. Dag. 8—11 uur, Zon dags bovendien 27 uur, Matinee, Zaterd. en Dond., 2 uur. Dag. 8—11 uur. Zon dags bovendien 27 uur. Matinée Zaterd. en Woensdag 2 uur. Toelaatbaar v volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen Volwassenen Goedgekeurd

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 2