RADIO-PROGRAMMA'S UIT DE OMGEVING VRIJDAG 11 JUNI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 ZATERDAG 12 JUNI 1937. HILLEGOIVÏ. Auto-tocht ouden van dagen. Woens dag had voor onze Hillegomsche ouden van dagen de jaarlijksche feest-autotocht plaats. Dit jaar was het doel het Uitspannings- en Pannekoekenhuis Oud-Valken veen in het Gooi. Na een grondige voorbereiding van het liefdewerk startten Woensdagmiddag 75 auto's met niet minder dan 294 perso nen. De leiding berustte bij het Comité, terwijl door de goede zorgen van den heer J. H. Versteege een 3-tal motors zorgden, dat de geweldige stoet intact bleef. Nadat de mooiste plekjes waren gezien vanuit de wagens kwam men in beste stemming te Oud-Valken veen aan, waar een mooie ver siering in de groote gelegenheid was aan gebracht. Voor den aanvang van den maal tijd werd de heer P. Klaver, de nieuw- gekozen voorzitter door den secretaris, den heer P. D. van Mourik, geïnstalleerd. Ver volgens wijdde de nieuwe voorzitter harte lijke woorden van waardeering aan zijn voorganger, den hëer Th. Jonkheer, die thans te Nijmegen woonachtig is. Onder luide instemming werd aan laatstgenoemde namens de ouden van dagen een telegram van hulde en dank gezonden voor hétgeen de oud-voorzitter voor dit mooie doel heeft gedaan. De heer Klaver dankte daarna al len, die met zoo groote welwillendheid we der tot het welslagen van dezen dag heb ben gearbeid. Een drietal paren, dat van 57 tot 60 „trouwjaren" telde, word harte lijk gecomplimenteerd. De secretaris bracht een bizondere hulde aan den heer Verstee ge, die ondanks zijn verjaardag zich dezen dag voor de oudjes gaf en aan het echt paar Kat, dat heden zijn koperen bruiloft vierde en waarvan toch de bruidegom hier zijn diensten bewees. Een der deel nemers dankte namens allen het Comité, dat hun dezen blijden dag had bereid. Het onthaal, dat geboden werd was zoo over vloedig, dat de bonbons zelfs onaangeroerd bleven. Het was een goede gedachte van het Comité om deze te distribueeren onder de kleuterscholen en de laagste klassen der lagere scholen. Daar werden blijde gezich ten gemaakt bij honderden kleintjes. Te ongeveer 9 uur dus juist voor den groo- ten regenstroom was men w^der hier gearriveerd, waar eenige honderden (jong en volwassen) was uitgetrokken, om getui ge te zijn van de thuiskomst dezer zoo dankbare oudjes. De muziek deed ter ver- hooging der feestvreugde het hare; zoo is deze groote dag weder voorbij en wach ten de oudjes reeds weer op zijn opvolger! KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Na de warme, we kunnen wel zeggen heete dagen van vorige week kwam er Maandag eenige ontspanning en aangezien met het erge warme weer het product veel te snel groeide, had dit tot gevolg dat er begin dezer week een slechts matige aanvoer was. En hieruit volgde weer dat de prijs van sommige artikelen als sla en bospeen naar boven ging. Sla ging in de goede kwaliteit voor beste prij zen. Koude grondsla die van 1.502.70 per 100 opbrengt, dat komt niet iederen dag voor. Ook voor bospeen was goede vraag doch de prijs was toch niet in ver houding van vraag en aanvoer, 9.70 12.10 per 100 bos. Voor Radijs was goede vraag met bevredigende prijs. Goede kwa liteit bracht van ƒ1.20 tot ƒ1.60 per 100 bas op. Ook vöor Rabarber was veel ani mo. De noteering hiervoor was van 3.70 4.50 per 100 bos. Spinazie kwam niet in goede kwaliteit voor. Het warme weer had dit product parten gespeeld. Het aange voerde was hoogstens 2de soort te noe men. Het werd gekocht voor ƒ2.3.40 per 100. Een klein gedeelte werd ook afge keurd. Volgende week komen de vroege aardappelen, Eerstelingen. De gewassen staan in het algemeen niet best. Sommige perceelen hebben te veel van het koude voorjaar te lijden gehad. Toch zal de aan voer wel zoodanig zijn, dat als er niet vol doende export is, er al spoedig een ge deelte zal doordraaien. LISSE. E.H.B.O. Door de afd. Lisse van de E.H.B.O. werd op het terrein van de hee- ren Gebr. Vreeburg een buitenoefening ge houden (een gefingeerd auto-ongeluk). De patiënten waren voorzien van een kaart waarop de omschrijving van het letsel was vermeld, terwijl op de armen, beenen en hoofd de wonden in rood waren aangege ven. Als patiënten fun geerden de jon gens van de K.J.C. onder leiding van den heer J. Reeuwijk. Om 8.32 werd het alarmsignaal gegeven en reeds drie minuten later was de eerste gediplomeerde dame, mej. A. Tromp, op het terrein aanwezig. Met een kwartier wa ren alle E.H.B.O.'ers met hunne verband en zuurstofkoffers aanwezig. De doktoren Duymaer van Twist en van Dijk contro leerden het werken van de E.H.B.O.'ers. Met een patiënt, liggende op de brancard Winters, werd door mej. C. Buitenhuis in haar auto ter demonstratie een ritje over het terrein gemaakt, waarbij het bleek, dat deze brancard uitstekend voldoet. De afd. wil gaarne een woord van dank uitspreken ten opzichte van de heeren Vreeburg door het welwillend afstaan van het terrein. Ook de heer Reeuwijk komt een woord van dank toe voor zijn medewerking met zijn K.J.C.-jongens. Rest nog te vermelden, dat de organisatie van deze oefening goed was voorbereid, waardoor deze oefening een vlot verloop had, waarmede wij het bestuur, in het bij zonder den leider der oefening, den heer B. L. Hooijer, gaarne willen complimen teeren. Voor de doktoren Duymaer van Twist en Van Dijk moet het wel een groote voldoe ning geweest zijn de leerlingen op deze wijze te hebben zien werken. Door deze oefening heeft de E.H.B.O. weer eens be wezen, dat zij in onzen tijd met het snelle verkeer een onmisbaar korps is, dat op de steun van alle ingezetenen ten volle moet kunnen rekenen. Wij besluiten daarom gaarne met.de aansporing, de E.H.B.O. bij hun werk te steunen in den vorm van een gift. Geboren: Johonnes Cornelis z. van J. van Velzen en P. M. de Jeu. Christina Catharina Maria d. van H. G. Rooijakkers en M. C. M. van der Voorn. Josephina Paulina Maria d. van J. J. F. van Riel en M. Wassenaar. Johanna Elizabeth doch ter van S. Smit en G. Vis. Ondertrouwd: Jacob Johannes van der Me ij 27 j. te Oegstgeest en Helena Eli zabeth Claziena van Rijn 25 j. te Lisse. Leendert van der Reep 23 j. en Maria Prochazka 22 j. Bastianus Leonardus Lieverse 27 j. en Maria Wilhelmina Meeu- wissen 24 j. Overleden: Hendrikus Grimbergen 20 jaar. Gevestigd: Anna de Vrie uit Am sterdam. Th. J. Boon geb. Mesman uit Haarlemmermeer. P. J. en J. Kortekaas uit Heemstede. A. Augustinus uit Zand- voort. G. de Clo geb. Kwetters uit Veen. A. A. van der Veelt uit Noordwijker- hout. A. D. van der Laan uit 's-Gra- vehage. Vetrokken: C. M. Jonkman naar Hoogkarspel. A de Graaf, naar Haar lemmermeer. W. P. Verschoor naar Hil- legom. S. den Boer, naar Hillegom. F. Zietsma, naar Franekeradeel. A. G. H. in 't Zandt en gezin naar Tegelen. C. Lagerweij en gezin naar Haarlem. M. Langelaan geb. van der Voorst, naar Delft. Chr. Zuiderwijk, naar Haarlem. A. C. van den Berg, naar Heemstede. NOORD WIJKERHO UT. Autotocht ouden van dagen. De Don derdag gehouden autotocht voor de ouden van dagen is een groot succes geworden. Om 1 uur 's middags was het verzamelen van de auto's op den Koninginneweg, waar na om half 2 met een vijftigtal auto's en een autobus de tocht met stralend zomer weer werd begonnen met ongeveer 250 deelnemers. Aan den tocht namen mede deel de burgemeester, pastoor Maas en de pastoor uit de Zilk, dr. Kerstens van het St. Bavo-gesticht en dr. van Embden, voorts kapelaan Hofstede van de St. Victor-paro- chie en eenige eerw. Zusters-verpleegsters van het St. Jozefhuis. Via de Zilk, waar de Zilker-deelnemers zich bij den stoet aan sloten werd gereden over Zandvoort naar Overveen, Santpoort, Driehuis-Westerveld, IJmuiden-Oost naar het doel van den tocht Badhuis List. Hier werd aan de ouden van dagen eerst een verversching aangeboden, waarna zij zich eens konden „verstappen". Dankbaar werd eenigen tijd later gebruik gemaakt van den meegenomen mondvoor raad hetgeen allen zich lieten smaken. Na dat den inwendigen mensch goed was ver sterkt werd de terugtocht aanvaard over Haarlem langs den Rijksstraatweg via Hil legom, Lisse, Sasenheim, Kerkstraat. De ouden van dagen genoten van den tocht en alles verliep best. Aan den ingang van het dorp hadden zich om ongeveer half negen opgesteld de beide muziekvereenigingen, zoodat de ouden van dagen onder vroolij- ke tonen van de muziek en begeleid door een groote menigte glorieus het dorp wer dén ingehaald. Het eindpunt was het Kerk plein. Nadat allen zich verzameld hadden nam de burgemeester het woord. Deze zei- de, dat het hem elk jaar frappeert dat de jeugd van Noordwijkerhout vooral, zich op zoo'n spontane wijze geeft om de ouden van dagen een blijde thuiskomst te ver schaffen. Het is prettig te zien, dat de jeugd sympathie heeft voor de ouden van dagen. Zooals ieder jaar hebben we, aldus de bur gemeester, weer volop van den mooien tocht genoten, prachtig weer en alles is zon der ongelukken op een kleinigheid na verloopen. Met genoegen kunnen de ouden van dagen hierop terugzien. Spre ker hoopt, dat het volgend jaar de tocht weer door zal kunnen gaan. Na een muzieknummertje nam pastoor Maas het woord. Deze bracht dank aan de doktoren en de Zusters die de tocht heb ben mee willen maken. Namens de ouden van dagen bracht hij ook dank aan de le den van de commissie die de tocht geor ganiseerd en veel werk er aan hebben ge had. Hierna sprak de pastoor uit de Zilk nog een woord van dank aan het adres van den burgemeester voor zijn medewerking, alsook aan de doktoren en verpleegsters. Spreker zeide niet geweten te hebben, dat ouden menschen zulke jeugdige harten kunnen hebben, dezen middag heeft hij dit kunnen zien. Ten slotte sprak de heer P. P. van Denzen in zijn kwaliteit van voorzitter het comité een oprecht woord van dank tot den burgemeester voor diens spontane medewerking en tevens een har telijk dankwoord tot de doktoren, de ver pleegsters en de dames die de tocht hebben meegemaakt tot hulp en steun voor de ouden van dagen. Een oprecht woord van dank sprak hij tevens tot de autobezitters en de chauf feurs voor hun steun aan het comité ver leend. Ook de gemeentepolitie werd dank gebracht voor de goede leiding bij den te rugkomst 's avond§. Ook de muziekver eenigingen kregen een dankwoord te in- casseeren alsmede de voetbalvereenigingen die een wedstrijd gehouden hebben ten bate van het comité. Hierna gingen de ouden van dagen met hun resp. „wagens" huistoe, blij en vol daan over den gezelligen dag die achter den rug was Men kon aan hun glundere gezichten zien, dat zij hoogst voldaan wa ren. Vaccinatie. Donderdag 1 Juli om 12 uur zal in de Ned. Herv. school op het dorp en Vrijdag 2 Juli om 12 uur in de R.K. School in de Zilk, gelegenheid gege ven worden tot kostelooze vaccinatie, wel ke door dr. Wösten verricht zal worden, Aanmelding hiervoor kan geschieden tot Zaterdag 26 Juni a.s. 12 uur ter gemeen te-secretarie of bij de hoofden van scho len. ZILK. Bijtijds gered. Het driejarig dochter tje van den heer P. alhier raakte al spe lende van den hoogen walkant langs de Beek in het water. Daar de speelmakker tjes niet in staat waren de kleine uit het water te halen, zag het er een moment voor de kleine zeer slecht uit. De heer J. van der Linden, die ter plaatse woont, sprong echter gekleed te water en had het genoegen de kleine op te duiken en behouden op het droge te brengen. Een woord van lof voor den heer van der Linden is hier zeker op zijn plaats. NOORDWIJK. Bouwen. B. en W. hebben aan de gebrs. Ouwehand te Katwijk aan Zee toe stemming verleend voor het bouwen van een woonhuis met stal aan den Heeren- weg en aan .J. de Wit alhier, voor het bouwen van een slaapgelegenheid voor kampeerders in het Langeveld. OEGSTGEEST. Ncderlandsch Roodc Kruis. Bij het op 9 Juni gehouden examen als helper van het Nederlandsche Roode Kruis zijn geslaagd de volgende heeren: M. van Tol, M. v. d. Burch, W. Versteeg, A. Ver steeg, G. A. J. Hogervorst, C. Th. v. d. Horst en B. van Ees, allen te Oegstgeest. Examinatoren waren dr. H. J. M. Boo- nacker te Oegstgeest en dr. G. J. Rijksmans te Rijnsburg. RIJNSBURG. Tuinbouw. De aanvoer is de laatste week van weinig beteekenis. Nog pl.m. 14 dagen en het vroege aardappelseizoen is weer daar en hiermede zet het eigenlijke zomerseizoen in. De gewassen zijn later dan normaal. Hier en daar ook nog al wat op aan te merken. Prei is van afwijkende kwaliteit. Brengt ook weinig op, ƒ1.20 1.50 per 100 K.G. Radijs gaat wat beter. Ook hiervan komt maer weinig. Betaald werd van ƒ1.201.50 per 100 bos. Er is iog een enkel partijtje waspeen te koop. Dit product brengt thans niet meer dan 1.20—1.40 per 100 K.G. op. SASSENHEIM. Concours. De zangvereeniging „De Lofstem" alhier behaalde op het concours te Den Haag in de eerste afdeeling, een tweede prijs met 269 punten. Directeur is de heer C. v. d. Keur. Aanrijding. Gisterenmiddag toen het 7-jarig dochtertje van de familie M. de Hoofdstraat wilde oversteken werd zij aangereden door een voorbijgaand mo torrijder. Het meisje bekwam een hoofd wonde, welke door dr. Dommisse werd verbonden. Deze heeft het kind weer thuis gebracht. De politie maakte van het gebeurde procesverbaal op. Ouden van dagen-tocht. Naar men ons meedeelt is thans definitief vastge steld, dat de boottocht des morgens zal aanvangen. Het doel van de reis is Am sterdam, waar een bezoek aan Artis zal gebracht worden. Hedenavond zal het be stuur der Oranjevereeniging zitting hou den voor opgaven in de zaal van „Het Bruine Paard" van 7 tot 9 uur. Geboren: Johannes Petrus Maria, z. van Th. A. A. van der Voort en van F. Ruigrok Helena Alida Elisabeth, d. van G. D. van Beelen en van L. van Duyn. Ondertrouwd: M. Bakker 27 j. en M. E. van der Zwart 19 j. J. Benschop 29 j. en A. Bloemendaal 27 j. Getrouwd: C. Th. Meeuwissen 27 j. en C. H. Noordermeer 25 j. M. H. van der Vlugt 28 j. en L. W. M. Wesseling 26 j. Overleden: M. C. van Berkesteijn 50 j., echtgenoote van C. Noordermeer. Vertrokken: W. Moolenaar naar Leiden M. Elberse naar Heemstede J. W. Snep en gezin naar Schiedam H. Lv J. van der Lans en gezin naar Lisse J. Lindeman naar Nieuw-Vennep (Haarlem mermeer) Gevestigd: E. J. Willemse van Utrecht L. M. D. Bischops van Heem stede C. van dei' Vlugt van Maassluis M. H. van der Vlugt van Lisse Hi Land man en gezin van Warmond A. J. van Duijn van Amsterdam G. van der Lans geb. van Dijk van Lisse M. L. van Dorp geb. Diemei van Voorhout A. Hoekstra van Wassenaar L. Hoekstra van Was senaar H. C. Westening en gezin van Katwijk J. C. A. Schallenberg en gezin van Amsterdam P. M. Geuze van Poort vliet G. A. M. van Dam van Haarlem. WARMOND. Gouden huwelijksfeest. Het echtpaar Cozijn zal zeer zeker steeds men dankbaarheid terugdenken aan zijn gouden huwelijksfeest, want het is, zoo- Hilversum I, 1875 M. K. R. O.-uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 Ds K. R. O.-Melodisten en solist. (Om 1.00 Gramofoonmuziek en postduiven- berichten). 2.00 Voor de jeugd. 2.30 K. R. O.-orkest. 3.00 Kinderuur. 4.00 KRO-orkest en gramofoonmuziek. 5.30 Gramofoonmuziek. 5 45 De KRO-Nachtegaaltjes. .6.15 Gramofoonmuziek. 6.20 Journalistiek weekoverzicht. 6.45 Gramofoonmuziek. 7.00 Berichten. 7.15 Een bezoek bij de Melaatschen, cau serie. 7.35 Aetherflitsen. 8.00 Berichten A. N. P. Mededeelingeri. 8.10 Overpeinzing met muzikale omlijs ting. 8.30 Residentie-orkest en het Ballet van de Wagneryereeniging. In de pauze: Re portage en actueele causerie. 10.45 Internationale Sportrevue. 11.00 Berichten A. N. P. 11.10 De K. R. O.-Melodisten en solist. 11.4512.00 Gramofoonmuziek. Hilversum II, 301 M. VARA-Uitzending, 10.0010.20 v.m. en 7.30—8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Orgelspel, radiotooneel en VARA- Grootorkest. 12.001.45 Gi-amofoonmuziek. 2.00 „Melody Circle". 2.40 Raketvliegen, causerie. 3.00 ,.De Flierefluiters" en solist. 3.40 De Frans Hals-tenteoonstelling te Haarlem, Causerie. 4.00 Viool en piano. 4.30 Esperanto-uitzending. 4.50 Gramofoonmuziek. 5.00 Zang en piano. 5.40 Literaire lezing. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.10 Sportreportage. 6.30 De Ramblers. 7.00 Filmland. 7.30 Van Evangelie tot gemeente, cau- 8.05 Herhaling SOS-Berichten. 8.07 Berichten A. N. P., VARA-Varia. 8.15 „Fantasia", gramofoonmuziek en „Op den Dolder", toespraak. .9.15 „The Four Keaths". 9.30 Radiotooneel. 9.45 Vervolg accordeonconcr.rt. 10.00 Berichten ANP. 10.05 VAR A-Orkest. 11.00 Berichten. 11.0512.00 Gramofoonmuziek. D r o i tw i c h, 1500 M. 11.05 Voor de vrouw. 11.20 Orgelspel. 11.50 BBC-Northern orkest en solist. I.20 Het Commodore-Grand-orkest. 2.20 Gramofoonmuziek. 2.50 Orgelspel. 3.20 Het Olof Sextet. 3.50 Sportreportages. 4.50 Gramofoonmuziew. 5.20 Het BBC-Dansorkest. 6.20 Nieuws- en sportberichten. 6.50 Welsch intermezzo. 7.05 Solistenconcert. 7.50 ABC-Cabaret. 8.20 Variètè-programma. 9.20 Berichten. 9.40 Nieuws uit Amerika. 9.55 BBC-Theaterorkest m. m. v. de Gresham Singers. 10.25 Reportage Aldershot Taptoe. 10.45 Vervolg concert. 10.10 Vervolg reportage. II.40 Ambrose en zijn Band. 11.50 Berichten. 12.0012.20 Vervolg reportage. als te verwachten was, voor hen een on- vergetelijken dag geworden. Des morgens om half tien werd ter intentie van bruid en bruidegom door den pastoor der paro chie een plechtige H. Mis opgedragen, en vele belangstellenden waren in de kerk aanwezig. Hoewel geen officieele receptie was aangekondigd, hebben toch zeer ve len van de gelegenheid even gebruik ge maakt om het beminde bruidspaar even te complimenteeren. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op den burgemeester, de beide wethouders, den gemeente-secretaris, den pastoor en kapelaan en vele vooraan staande ingezetenen der gemeente. Arie zoowel als zijn echtgenoote hebben heel wat handjes moeten drukken en met een ieder knoopte Arie even een praatje aan, hetgeen voor hem met zijn schat van her inneringen en ervaringen niet zoo moei lijk was. Des avonds werd het bruidspaar een se renade gebracht door de muziekvereni ging „St. Matthias". Het volledig hoofdbe stuur der vereeniging had zich bij den stoet aangesloten en toen de vereeniging voor hotel „De Stad Rome" gekomen was, waar bruid en bruidegom dien dag „recipieer den", nam na een paar vroolijke en op gewekte muzieknummers, de voorzitter der vereeniging, de heer C. Zwetsloot, het woord om het gouden echtpaar in harte lijke bewoordingen toe te spreken. Na mens de vereeniging complimenteerde hij het bruidspaar met dit zeldzame jubileum en sprak de wensch uit, dat God hun nog de gezondheid zou geven om ook nog een maal hun diamanten huwelijksfeest te kun nen herdenken. Getroffen door de zoo ve le bewijzen van sympathie op dezen dag ontvangen dankte de jubilaris mede na mens zijn echtgenoote allen hiervoor har- Rad io Paris, 1648 M. 7.10 en 8.20 Gramofoonmuziek. 12.20 Symphonie-concert en zang. 3.20 Gramofoonmuziek. 3.50 Violaconcert. 5.50 Andolfi-orkest. 8.35 Zang. 8.50 Omroeporkest. 10.50 Gramofoonmuziek. 11.201.20 J. Bouillon-dansorkest. Keulen, 456 M. 6.50 H. Kavlies-orkest, 8.50 La.ries-symphonie-orkest Saarpalts. 9.50 Gramofoonmuziek. 12.20 Omroeporkest^ 2.35 Gramofoonmuziek. 4.20 Westduitsch Kamerorkest en solis ten. 6.35 Omroepkwintet. 7.20 Solistenconcert. 8.30 Omroepkleinorkest. 10.50 Melodie-Sere nader-dansorkest en kwintet. Brussel, 322 en 484 M. 322 meter: 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Kleinorkest. 1.30 Salonorkest. I.50 Gramofoonmuziek. 2.22 Kamermuziek. 3.20 Gramofoonmuziek. 4.20 Ed. Louiseau's orkest. 5.20 Gramofoonmuziek. 5.35 Vervolg concert. 6.20 Gramofoonmuziek. 6.35 Zang. 6.50 Pianovoordracht. 7.20 Zang. 7.35 Pianovoordracht. 8.20 Bonte Avond. 10.30 Omroepdansorkest. II.2012.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Salonorkest. 1.30 Kleinorkest. I.50 Gramofoonmuziek. 2.23 A. Fellemna's orkest. 3.20 Zang. 3.35 Vervolg orkestconcert. 4.35 Kamermuziek. 5.35, 6.35 en 7.45 Gramofoonmuziek. 8.20 Kleinorkest. 9.20 Radiotooneel. 9.50 Vervolg concert. 10.30 Gramofoonmuziek. II.3512.20 Omroepdansorkest. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 „Juni-Kafer", gevarieerd programma. 10.20 Berichten. 10.50 Pianoduetten. 11.05 Weerbericht. 11.201.15 G. Hoffmann's orkest en het Helden-kwintet. Gem. Radiodistributiebedrijf te Leiden. 3de Programma. 8.00 Keulen. 11.20 Droitwicbu 12.50 Brussel VI. 14.20 Keulen. 15.35 Brussel Fr. 18.20 Parijs. R. 19.20 Keulen. 20.20 Brussel Fr. 21.20 Keulen. 22.20 Brussel VI. 22.30 Brussel Fr. 23.35 Boedapest of diversen. 4de Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 diversen.' 10.35 London Reg. 13.05 Droitwich. 15.50 London Reg. 16.30 Droitwich. 18.20 diversen. 18.50 Brussel VI. 19.05 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). telijk. Met een lang zullen zij leven werd afscheid genomen, doch het bruidspaar voelde zich weer jeugdig opnieuw en zette het feest onvermoeid voort. Wij hebben nog even gelegenheid gekregen om inzage te nemen van de vele ontvangen telegra fische en schriftelijke gelukwenschen en hebben gezien dat de populariteit van het echtpaar geweldig is, vooral onder de vele watersportbeoefenaars. Deze populariteit hebben zij echter ten volle verdiend want door hun bereidwililgheid en hulpvaar digheid hebben zij veler harten gewonnen. Wij sluiten ons gaarne aan bij den wensch van den voorzitter van „Matthias" en ho pen eveneens van harte, dat het echtpaar in de beste gezondheid ook zijn diamanten huwelijksfeest moge beleven. Personalia. Voor e-indexamen gymna sium B is aan het R.-K. Lyceum voor meis jes te Den Haag geslaagd mej. Joke Wa lenkamp. Concert. Zaterdag a.s. des avonds om half negen zal de R.-K. Muziekvereeniging „St. Matthias" haar eerste zomerconcert van dit seizoen geven op de gemeentelijke muziektent. Zoowel door het bestuur van de Fanfare als „Matthias" wordt met aan drang verzocht tijdens de concerten de noo- dige stilte te willen betrachten, daar an ders veel van de mooie muziek verloren gaat en het bovendien voor de vele muziek liefhebbers zeer hinderlijk is. Voor de ver- eenigingen, die cns toch tlekens jare van zulke mooie muziek doen genieten, is dit toch wel een zeer bescheiden eisch en wij twijfelen niet, of in deze kan op de mede werking van de burgerij gerekend worden.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9