hfjrf- SPORT™ <8D==--=^r SPEL lit JSpI Ifjr DE VARSITY OP DE NIEUWE BOSCHBAAN VRIJDAG 7 MEI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 WlIBHmt BÊm Triton wint het hoofdnummer Njord begint met drie overwinningen, daarna was het mis Triton heeft het hoofdnummer der jaar- lijksche Universiteitswedstrijden, de Oude Vier, gewonnen na een fraaie race, waarin Laga tot op 1500 meter de leiding had, maar deze op de laatste 500 meter, dank; zij het uitstekende roeien der Utrechtenaren, aan Triton moest afstaan. Een mooi succes van coach en stuurman D. Willebrandt, die zijn vier tactisch ter overwinning heeft geleid. Het was een zuivere krachtmeeting, ook op deze 2000-meter baar. en geen bondsoffi- cial of vereenigingsbestuurslid zal spijt hebben gehad, dat het Noordzeekanaal voor de Boschbaan werd opgeofferd. Een periode van ruim 20 jaren in 1915 werd voor de eerste maal het Noordzeekanaal als baan gekozen, nadat men voor 1900 Haar lem en tot en met 1914 de Zweth als ter rein van den strijd had gebruikt is hier mede afgesloten. Met de traditie is gebro ken, nieuwe wegen werden ingeslagen. Ge zien de groote belangstelling, gezien de uitstekende outillage, gezien ook de guns tige.... weersomstandigheden zijn wij van meening, dat deze verandering een verbe tering mag worden genoemd. En dat op deze baan, in komende jaren temidden van groote bosschen gelegen, een nieuwe tra ditie zal worden opgebouwd, daarvan zijn wij overtuigd. De baan is overigens breed genoeg om 5 ploegen naast elkaar in volle spurt te laten roeien. Dat wil zeggen, we hebben hier de gestuurde nummers op het oog. Want in de ongestuurde vieren ging het even mis. Vlak na den start reeds ging Triton uit de baan, kwam in aanvaring met Laga en de Utrechtsche vier moest gedis- qualificeerd worden. De vier overblijvende ploegen moesten toen opnieuw starten. Het zal wel zeer moeilijk blijken te zijn vijf ploegen der ongestuurde vier in één heat te laten uitkomen. De successen van Triton. Triton heeft van de negen nummers er drie gewonnen, waaronder het hoofdnum mer en tevens drie maal op de tweede plaats beslag gelegd. De Utrechtenaren zijn wel bijzonder goed voor den dag gekomen. Behalve Triton heeft ook Njord reden tot juichen. De Leidenaars wonnen eveneens drie nummers, waaronder de ongestuurde vier, Aegir, Laga en Nereus gingen ieder eenmaal als eerste door de finish, zoodat het nogal gelijkelijk verdeeld is. Jonge Twee. Er stond een vrij harde westenwind, die vrijwel geheel in de lengte van de baan was, van start tot finish. Later in den mid dag nam de wind in kracht af. de wolken verdwenen, er scheen een weldadig zonne tje. De Jonge Twee van Triton en Njord waren de ploegen, die de wedstrijd-baan in wijdden. Triton startte aan boei 1, de z.g. Am- sterdamsche zijde, Njord aan boei 2. Water- padvinders hielden de punten der booten bij de startsteigers vast. Welk een verschil met de losse startbootjes in de ringvaart bij Sloten of die in het Noordzeekanaal. De starter, ir. W L. Z. van der Vegte, stond op een hoog bruggetje, voor iedereen goed zichtbaar, de laatste aanwijzingen te geven. De kamprechtersboot lag in het zij haventje, vlak bij de steigers aangelegd. Kamprech ter Marres kon dus eerst de ploegen zien vertrekken, voor zich langs laten gaan en daarna de deelnemers volgen. De roode vlag van den starter ging om hoog en onmiddellijk daarna waren de twee van Triton en Njord vertrokken: de nieuwe Boschbaan was m gebruik genomen. Over de race viel weinig te vertellen. Njord nam de leiding om deze niet meer af te staan. Met vele lengten voorsprong gingen de Leidenaars het eerst door de Finish, zonder dat Triton ook slechts een oogenblik goeden weeistand had kunnen bieden. De uitslag was: 1. Njord met J F. Houwert (boeg), W. Tj. Hepkema (slag), M. C. Cohen Tervaert (st.) tijd 8 minuten 12,6 sec.; 2. Triton, vele lengten achter. Tijd 8 min. 21,8 sec. Wederom weinig strijd. In het skiffnummer was ook weinig strijd te zien. Laga startte met F. A. van Vliet aan boei 1, Njord met H. K. Roessingh aan boei 2. Roessingh was vlot weg, met zijn rustigen slag en langen doorhaal nam hij direct een voorsprong op van Vliet, die een veel hoo- ger tempo roeide. De veel lichtere Delfte naar zakte met zijn korte slagen echter spoedig af, op 500 meter was er reeds een halve lengte licht. Steecs verder liep Roes singh weg en won tenslotte met vele leng ten verschil. De uitslag was: 1. Njord, tijd 8 min. 14,4 sec.; 2. Laga op vele lengten. Stuurmanlooze Vier. De eerste groote strijd ontspon zich in het nummer vier zonder stuurman, waar- i voor aan den start kwam 1. Lage; 2. Tri- ton; 3. Nereus I; 4. Nereus II; 5. Njord. Direct na den start, op 100 meter, kwam Triton reeds in aanvaring met Laga, door dat de Utrechtsche ploeg haar baan had verlaten. Kamprechter Marres disqualifi- ceerde Triton en riep de andere ploegen terug voor een nieuwen start. Bij den twee- den start was Njord veel beter weg. en Dupon c.s. trokken er zoo hard aan, dat zij I al dadelijk uitliepen. Op 450 meter dreigde I het tusschen Laga en Nereus I, die vlak j bij elkaar lagen, weer mis te loopen. Nr. 3 van Laga maakte reeds een protestbewe- I ging, doch daar bleef het bij, van een aan varing was nu geen sprake. Op 1000 meter lag Njord een lengte voor op Nereus 2, Nereus 1 lag op de derde plaats en Laga was vierde. Even voor de 1500 meter spurtten Schu- ringa c.s. fraai en. aangezien Njord deze spurt niet beantwoordde, liep Nereus een halve lengte van haar achterstand in. Op de laatste 500 meter zag Njord echter weer kans haar voorsprong te vergrooten. Het was voor de toeschouwers op de tri bune en het paddock en ook voor hen, die aan den anderen kant per auto of per fiets deze race volgden, een fraai gezicht, deze spannende kamp op de laatstt 200 meter. Met 1 lengte voorsprong ging Njord als eerste door de finish, daarmede drie achter eenvolgende overwinningen behalend. De uitslag was: 1. No^d met G. A. Catta- lini (boeg), W. Th. C. van Doorn, J. Kolk man en H. J. du Pon (slag), tijd 7 min. 2,8 sec.; 2. Nereus II op 1 lengte; 3. Nereus I op 11/2 lengte; 4. Laga ver achter. Overnaadsche Twee. Was deze stuurmamooze vier eigenlijk het eerste interessante nummer geweest, in de Overnaadsche Twee, waarvoor Njord, Triton en Nereus in deze volgorde aan den start kwamen, viel weinig fraais waar te nemen. Triton won met vele lengten voor sprong op Nereus, die Njord weer een lengte achter zich liet. De uitslag was: 1. Triton, tijd 8 min. 32,2 sec.; 2. Nereus, 8 min. 50 sec.; 3. Njord. Eindelijk Laga in de Jonge Vier. Voor het nummer Jonge Vier vertrok ken aan boei 1 Triton; 2. Njord, 3. Aegir en 4. Laga. Op 500 meter lag Laga iets voor, Triton was tweede, vervolgens Njord en Aegir.- Op 800 meter had de Laga-vier 1 lengte voorsprong verkregen en op 1000 meter was er reeds licht tusschen dt booten van Lag en Triton. Laga roeide rustig door, krachtig en vrü gelijkmatig, alhoewel het waterwerk verre van traai was. Op 1500 meter was het onderling verschil nog iets grooter geworden en met enkele lengten voorsprong gingen de Delftenaren als eersten door de finish. De uitslag was: 1. Laga met J. A. van Slingelandt (boeg), H. van Nes. J. R. Wier- sum, C. Th. de Iongh (slag), P A. van der Hoeven (st.). Tijd 7 min. 13,4 sec.; 2. Tri ton 7 min. 20,2 sec.; 3. Njord; 4. Aegir, ver achter. Het hoofdnummer. Door verschillende omstandigheden be gon men 20 minuten te laat aan het hoofd nummer, de Oude Vier, waarvoor aan boei 1 lag Aegir, 2. Nereus, 3. Njord, 4. Laga, 5. Triton. Het werd de fraaiste race van den dag. Nereus nam na den start de leiding en op 250 M. lagen de Amsterdammers een kwart lengte voor op Laga, Njord en Triton, die onderling heel weinig in positie ver schilden. Triton, dat heel rustig roeide, ver hoogde het tempo, en kwam gelijk met Laga te liggen, terwijl Njord iets achter ge raakte. Nereus had op 500 M. nog steeds de leiding met een halve lengte voorsprong op Laga en Triton. Op de volgende 250 meter werd de strijd nog feller De slag van Laga verscherpte het tempo een fraaie spurt gaf de ploeg de leiding en op 750 meter lag Laga een kwart lengte voor op Nereus, Triton was derde op een kwart lengte en Njord lag toen reeds uit den strijd, terwijl Aegir ver achter was. Op 1000 M. was de onderlinge positie al weer veranderd. Laga had nog steeds de leiding op een halve lengte gevolgde door Triton en Nereus, die op gelijke hoogte roeiden. Njord was enkeie lengten achtergeraakt. Op 1400 M. kwam de groote verras sing. Reeds was het fraaie technische werk van de Tritonploeg opgevallen, den rustigen stijd van deze vier, het goede sturen van coach Willebrandt. Met een langen spurt liep Triton nu in, kwam gelijk met Laga, zette door en lag spoedig bijna een bootlengte op de Delftenaren voor, terwijl Nereus de derde plaats bezette. Op de laatste 500 M. wist Triton haar voorsprong nog iets te vergrooten, geen moment kwam er onrust in de ploeg, gelijk matig trokken de riemen, niet te diep, door het water. Met 11/4 lengte voor Laga gin gen de Utrechtenaren het eerst door de finish in den goeden tijd van 6 min. 57,8 sec. De uitslag was: 1. Triton met L. C. Brands (boeg), H. V. Kalt, J. I. van der Leeuw, H. de Langen (slag), D. Willebrandt (st.). Tijd 6 min. 57,8 sec.; 2. Laga tijd 7 min. 0.8 sec.; 3. Nereus; 4. Njord; 5. Aegir. Nog een Tritonzege. Aegir verscheen niet in het nummer Lichte Vier, zoodat alleen Triton en Njord aan den start verscheren. Triton had al spoedig de leiding en op 1000 M. bedroeg haar voorsprong 1 lengte. De ploeg roeide veel beter dan die van Njord en op 1500 M. was er al zeker anderhalve lengte licht tus schen de booten. Het werd tenslotte een gemakkelijke zege voor Triton De uitslag was: 1. Triton met G. Mansees (boeg) H. Deenstra, H. H. F. Hobbel, H. Sloos (slag), J. S. S. Cohen (stuurman), tijd 7 min. 33,2 sec.; 2. Njord op 21/2 lengte. Aegir-Triton gevecht. Voor de Overnaadsche Vier kwamen weer vijf ploegen in de baan n.l. in deze volg orde: Njord, Laga, Aegir. Triton en Nereus. Triton iiep dadelijk na den start weg en aanvankelijk scheen hier wederom een gemakkelijke zege voor de Utrechtenaren weggelegd. Maar Aegii hielo goed bij en op 1000 M.» bedroeg het onderlinge ver schil nog geen kwart lengte Langzaam maar zeker lieper. de Groningers in, op 1500 meter streden de ploegen boord aan boord. De andere ploegen waren achter ge komen en speelden in den strijd om de eerste plaats geen rol meer. Op 1600 M. liep Aegir weg, meer door krachtwerk, dan door fraai roeien. Met. een halve lengte voorsprong gingen de noordelijken het eerste door de finish. De uitslag was: 1. Aegir met U. A. Mes dag (boeg), F J. Maathuis, G. Iwema Bak ker, G. J. Ubbink (slag), W. H. Holst (st.). Tijd 7 min. 27 sec.; 2. Triton op halve lengte. Tijd 7 min. 28,8 sec.; 3 Laga op 3 1/2 leng te; 4. Njord op 4 lengten; 5. Nereus ver achter. Eindelijk Nereus. Het slotnummer was de Jonge Acht. Bij het oproeien was de boot van Njord met een balk in aanraking gekomen zoodat de „Fjoengyn" onklaar was geraakt. Men be sloot toen dat een der Tritonpioegen de Utrechtenaren hadden voor dit nummer twee ploegen ingeschreven zou uitvallen. In de Tritonboot namen de Njordroeiers met hun eigen riemen plaats, doch het was begrijpelijk, dat zij niettemin door een en ander ten zeerste gehandicapt waren. Door dit voorral begon men bijna drie kwartier te laat. In deze volgorde werd gestart: Triton, Njord, Laga, Nereus. Laga maakte een zeei slechten start, Ne reus en Triton vertrokken goed. Op 259 M. lag Nereus voor, gevoigd door Triton, Laga en Njord. Op 750 M. had Nereus reeds een lengte voorsprong, Laga lag in tweede positie, de Delftenaren hadden zich uitste kend hersteld na hun siechten start. Triton was derde, terwijl Njord toen reeds ver achter lag. De onderlinge positie werd op de volgende 500 M. gehandhaafd, Laga bracht het op 1500 M. door een goede spurt tot op 3/4 lengte van Nereus maar geen moment werd de zege van de Amsterdam mers, de eersten laatste van dezen middag, bedreigd. De uitslag was: 1. Nereus met H. C. Vier hout (boeg), A. A. Scherpenhuysen, D. Mulder, H. J. Zeydner, J. A. W. C. Smit, S. H. H. Berghuisen, C. Brandt Corstius, C. E. van der Ploeg (slag), J. A. Smit, (st.). Tijd 6 min. 28,8 sec.; 2. Laga, tijd 6 min. 32 sec.; 3. Triton; 4. Njord ver achter. I. V. C. B. V. V. L.—V. V. P. 2—2. In een aangenamen wedstrijd deelden V. V. P. en V. V. L. de beide puntjes weer broederlijk te samen. Als de scheidsrechter de beide elftallen in het veld blaast, ontwikkelt zich al spoe dig een vlug spel, met V. V. L. iets in de meerderheid. Als na 10 minuten midden voor Knura een mooien pass naar voren geeft, twijfelt J. Niersman geen moment, en deponeert het leer achter den V. V. P.- doelman (10). Nog geen vijf minuten la ter weet V. V. P. echter met een prachtig schot den gelijkmaker te schoren (11). V. V. P. komt steeds meer in den aanval. Weer vijf minuten later is het 12 voor V. V. P. Er ontstaan dan hachelijke mo menten voor het V. V. L.-doel, doch kee per Stikvoort weert zich schitterend. Tot tweemaal toe, weet hij een bijna zeker doelpunt te voorkomen, door den bal over de lat te tippen. Rust 12. Na de thee heeft V. V. L. met den wind in het voordeel de veldmeerderheid. 7 minuten na hervatting weet Koevoet den stand op gelijken voet te brengen in welke geen verandering meer komt. (22). A.s. Maandagavond 8 uur Ledenverga dering. Agenda: Bespreking Zomerpro- gramma. OM DEN ZILVEREN LEIDSCHE COURANT BAL. S. J. C. I—D. O. S. n 5—2. Gisteren speelde SJC I tegen DOS II op eigen terrein de halve finale om den Zil veren Bal. Niettegenstaande tusschen beide ploegen een tamelijk groot krachtsverschil is, is deze wedstrijd zeer meegevallen en hiervoor dan ook een eere-saaluut aan de stoere Veenders voor hun taai volhouden en enthousiast spel. In de eerste helft wist SJC den stand op 20 te brengen, welke stand direct, na rust door DOS gewijzigd werd in 21. Met dezen stand werd nog geruimen tijd doorgespeeld, doch tenslotte werd de druk op het DOS-doel te groot en in 7 min. wist SJC driemaal onhoudbaar den keeper te passeeren (51). Alles speelt zich nu af op het DOS gedeelte, DOS houdt echter moedig vol, zoo zelfs dat zij in de laatste minuut bij verrassing nog een goal wisten te maken. Het derde elftal trok naar Nic. Boys te Nieuwveen en wist daar een 21 over winning te behalen. R. K. Sportver. „Docos". 't Was gisteren een gezellige drukte op het Sportpark, waar een zestal elftallen van Docos in het veld kwamen. Docos I speelde te half drie tegen Blauw zwart. Docos telde twee invallers. Reeds spoedig bleek, dat Blauw Zwart een beter combinatiespel ten beste gaf dan Docos. Vooral was het verschil in de middenlinie duidelijk zichtbaar. Spoedig wist Blauw Zwart de score te openen uit een algemee- nen aanval. De Docos-voorhoede bleef echter door snelle aanvallen steeds gevaar lijk en al spoedig was de stand gelijk. De Blauw Zwart keeper had dit schot echter kunnen houden. Blauw Zwart verkrijgt door mooi aanvalspel spoedig weer een voorsprong (21), met welken stand de rust aanbrak. De thee schijnt Docos goed gedaan te hebben want de partijen wegen na de rust aardig tegen elkaar op. Het harde werken van alle Docos-spelers wordt beloond met den gelijkmaker (22). Beurtelings komen beide doelen nog in gevaar, maar vooral door het minder goede schieten van de voorhoeden en goed verdedigingspel blijft de stand 22. Docos TI speelde tegen het sterke VVL II, een kampioensploeg. Het werd van de zi/de der verdediging van Docos een uit nemende partij, maar de aanval bleek wei nig schotvaardigheid te bezitten. WL won met 40. Docos III was niet fortuinlijk tegen WL IIT en verloor een wedstrijd, die met eenig meer samenspel niet verloren behoefde te werden. Resultaat 32 voor 32 voor VVL III. Docos a speelde een goeden wedstrijd tegen VVL a en wist met 31 te winnen Docos b en Docos C, welke elftallen te gen VVL b en VVL c speelden deden voor elkaar niet onder en wisten ieder een ge lijk spel (11) te behalen. Het totaal van den bekerwedstrijd tegen VVL is thans VVL 6 punten, Docos 4 pun ten. Gespeeld moet nu nog worden Docos 1WL I, weake dus door Docos gewonnen moet worden om nog gelijk te komen. Een woord van dank aan de verschillen de scheidsrechters, die zoo bereidwillig waren de wedstrijden te leiden is hier ze ker op zijn plaats. Er is door alle elftallen ir.et enthousiasme gespeeld en wanneer er dezen zomer flink getraind wordt; dan zullen in de toekomst nog betere resulta ten bereikt kunnen worden. Hedenavond 3 uur bijeenkomst van alle junioren in de K. J. C. Burcht aan de Ga- renmarkt. Nieuwe junioren zijn welkom. R. K. Sportver. „Van Nispen." Op Hemelvaartsdag speelde van Nispen onder fraaie weersomstandigheden een liefdadigheidswedstrijd ten bate van de ouden van dagen. Om half één traden eerst de reserven in het veld tegen B. S. M. II en verloren dezen wedstrijd met 20, zoo dat B. S. M. in het bezit kwam van de uitgeloofde medaille. Daarna kwam de clou van den middag: de veteranen match. Als er eerst een rondgang met muziek door het dorp is geweest, trade te ongeveer 2 uur de „Boeren" en de „Advocaten" in het veld, allen schitterend gecostumeerd onder de bekwame leiding van den Engelschen ar biter Katjepril. De advocaten wonnen met 2—1. Na nog een rondwandeling gemaakt te hebben met begeleiding van muziek ver lieten de oudjes onder donderend gejuich het terrein. Daarna traden „Van Nispen I" en „B. S. M. I" in het strijdperk, voor welken wed strijd een fraaie beker was uitgeloofd. Als er te ruim drie uur begonnen wordt onder de goede leiding van den heer Bee- len is Van Nispen volledig en heeft BSM één invaller. Direct wordt er aan beide zij den goed aangepakt en het laat zich aan zien, dat we een mooien wedstrijd te zien krijgen. Om beurten verkeeren beide doe len in gevaar met Van Nispen iels meer in den aanval, wat dan ook al spoedig tot uitdrukking komt door den linksbinnen, die na eerst door de geheele BSM-defensie te zijn geloopen, Aars onhoudbaar het nakijken geeft (10). BSM antwoordt met een geweldig tegenoffensief maar onze verdediging houdt braaf stand. Maar de midvoor doelpunt toch onhoudbaar (11), waarmee tevens de rust aanbreekt. De thee schijnt den zwarthemden goed gedaan te hebben, want ze zetten een offensief in, waar BSM niet aan tippen kan, wat de linksbinnen ook al spoedig tot uiting brengt door drie mooie goals (41). Daarna ver slapt Van Nispen een weinig, waarvan BSM weet te profiteeren en nog een te- genpunt scoort. Zoo kwam het einde'van dezen in de beste verstandhouding gespeel den wedstrijd. Na afloop reikte de zeer- eerw. heer Pastoor met eenige toepasselijke woorden de uitgeloofde prijzen uit, waarbij hij den wensch uitsprak, dit nog vele ma len voor dit mooie doel te mogen doen. R.K. Sportver. „St. Bernardus*. Na weken van rust is gisteren op het St. Bernardus-terrein een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tusschen St. Bernardus I en Meerburg I. Al spoedig kon men aan de onzen constateeren, dat zij het voetbal len bijna waren verleerd. De bezoekers wis ten in 't eerste half uur viermaal den kee per te verschalken. Na de rust waren de onzen blijkbaar beter ingespeeld, want nu was het een gelijk opgaande strijd, waar uit nog drie doelpunten voortkwamen, twee voor de thuisclub en een voor de bezoekers, zoodat deze wedstrijd met een 25 over winning voor Meerburg ten einde liep. De Junioren, die bezoek hadden van de dito Junioren van Meerburg wisten een schitterende overwinning te behalen van 20. Het is voor het eerste een goede oefenwedstrijd geweest voor de nog te spe len Leidsche Courant-bal-wedstrijd tegen S.N.A. I. Ned. Bondselftal-West Ham United 1-1, Caldenhove weer de uitblinker Gisteren is de tournee, welke de Engel- sche tweede klas profclub West Ham United door Nederland zal maken, te Arnhem aan gevangen met een wedstrijd tegen een bondselftal van den K. N. V. B. De wedstrijd, welke op het Vitesse-ter- rem door 12.000 toeschouwers werd bijge woond, eindigde in een 11 gelijk spel. In de eerste helft van den wedstrijd wa ren beide ploegen volkomen tegen elkaar cygewassen Het spel ging snel heen en v.eeer, waarbij aan beide zijden kansen werden geboden, zonder dat het evenwel geiukte, de dceNerdedigers te passeeren. Niettemin ontsnapten beiie aoelen ver schillende malen aan een doorboring. Zoo beleefde o.m. het Nederlandsche doel eeni ge benauwde oogenblikken, toen niet min der dan drie hoekschoppen achter elkaar moesten worden verwerkt. Caldenhove die weer een uitstekende partij speelde, redde eens, toen Halle uit doel was geloo pen, door resoluut- ingrijpen. Er waren nauwelijks vijf minuten in de tweede helft gespeeld, toen de Engelsche rechtsbinnen Green bij een schermutseling voor het Nederlandsche doel zijn kans schoon zag en met een zacht, zuiver schot {iaatste hij den bal onhoudbaar voor Halle in den hoek (01). Hoewel het bondself tal nog eenige malen de kans kreeg, den gelijkmaker te scoren, gebeurde dit niet en reeds dacht men aan een Engelsche over winning, toen Lungen de partijen op ge lijken voet bracht. Vijf minuten voor het emde gaf Nagels een prachtigen voorzet en met een laag schot in den linkerhoek gaf Lungen den Engelschman, doelman Weare, het nakijken (11). In de resteerende minuten speelden de Nederlanders met een geestdrift, zooals zij daarvoor nog niet hadden getoond, maar tct een overwinning brachten zij het toch r.iet. In de Engelsche ploeg waren geen be paalde uitblinkers, maar men speelde een voortreffelijke partij, waarbij evenwel het schot niet erg verzorgd was. In het bondselftal speelde Caldenhove uitstekend en hij was weer een der beste spelers van het veld. Lungen voldeed op I de middenvoorplaats uitstekend, zijn doel punt was zeer fraai. Ook de linkshalf Roe- lofs vertolkte een goede partij. LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-competitie. Het wedstrijdprogramma voor morgen middag luidt als volgt: le klasse: Noordwijk 1ARC 1, 3.30 uur; Katwijk 1Quick 1, 3.30 uur; Ons Clubje 1SCO 1, 3.30 uur; Rijnsb. B. 1LRC 1, 4.30 uur; SLF 1Ter Leede 1, 3.30 uur. 2e klasse A: Quick B. 2Katwijk 2, 3.30 uur; SCO 2Noordwijk 2, 3.30 uur; Ter Leede 2Woubrugge 1, 3.30 uur. 2e klasse B: ARC 3Quick B. 3, 3.30 uur; Rijnsb. B. 2ASC 2.45 uur. 3e klasse: LRC 3Katwijk 3, 3.30 uur; Quick B. 4Ons Clubje 2, 4 uur (bijter rein); Weter. B. 2SCO 3, 3.30 uur. 4e klasse: ARC 4LRC 4, 3.30 uur (bjj- terrein). Adspiranten: Quick B.—Noordwijk 2.15 uur (bijterrein).

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 10