DINSDAG 4 MEI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 SPORT UIT HET KATHOLIEKE KAMP. ZUID—NOORD OP ZONDAG 9 MEI. IN HET SPORTPARK TE BOXMEER. De opstelling der elftallen. De traditioneele wedstrijd Noord-Zuid, welke op Zondag 9 Mei in het fraaie Sport park te Boxmeer gespeeld wordt, is voor de Keuze-Commissie, die belast is met de samenstelling van het R. K. F.-elftal, dat op 23 Mei a.s. op het A. D. O.-terrein den strijd zal aanbinden tegen het sterke team van „Jugendkraft Wien", een pracht van gelegenheid om het uitmuntende mate riaal, dat in onze R. K. clubs schuilt, eens nader onder de loupe te nemen. De laat ste wedstrijden der vertegenwoordigende elftallen der diverse Diocesane Bonden hebben wel degelijk gedemonstreerd dat het spelpeil in onze R. K. F. belangrijk .is gestegen. Voor vele bezoekers van neu trale wedstrijden was de laatste Missiewed strijd in Breda een openbaring en deze wedstrijd was lang niet van de beste. De elftallen zijn als volgt samengesteld: Zuid: Niessen (S.V.D.) Veenhof Van Bree (Kimbria) (Kolping) Gerits De Kruyf Geybels (S.V.B.) (Mulo) (Wilhelmina) Goossens Beerenschot Thunissen (Zwaluwen) (Lachapelle) (Venl. B.) v. d. Veeken Seykens (Dongen) (Kolping) O De Hosson Wybenga (H.M.S.) (V.V.Z.) C. Alsemgeest Van Lingen Nienhaus (D.H.L.) (Excelsior) (S.D.O.U.C.) v. d. Linden Pik Trentelman (Zwal. Vooruit) (V.D.Z.) (Vosta) Schoonderwoerd Giegengack (B.E.G.) (Geel Wit) W. Alsemgeest (D.H.L.) Noord: Na een seizoen van hard werken en veel experimenteeren treedt a.s. Donderdag de afd. Voetbal van de eene Leidsche R. K. Sportver. Docos naar buiten in een twee kamp tegen V. V. L. uit Voorschoten. Wat is een tweekamp? Dat is strijd tusschen twee vereenigin- gen, waarbij elk winnend elftal 2 punten toegewezen krijgt. De vereeniging, die de meeste punten behaalt, is winnaar. De groote aantrekkelijkheid van zoo'n kamp is, dat een gewonnen wedstrijd van de kleinste junioren evenveel gewicht in de schaal legt als die van het eerste senio ren-elftal. Voor de winnende vereenging is een mooie beker beschikbaar gesteld. Zal het ons op dien dag aan belangstel ling ontbreken? Alleen reeds het spel van het eerste elf tal staat op voldoende peil om eiken voet balliefhebber te boeien. Dat heeft onze laatste thuiswedstrijd tegen D. O. S., waar bij de honderden toeschouwers opgetogen waren over het frissche, productieve spel van Docos, wel bewezen. In onze lagere elftallen schuilen meer dere veelbelovende spelers. Ook het voet ballen van de junioren met hun vurig, ietwat luidruchtig enthousiasme is altijd een lust om te zien. Van half een tot half vijf is er op onze terreinen aan den Haagweg heel wat te beleven. Rest ons nog voor onze leden te vermel den, dat de nieuwe trainer aanwezig zal zijn om het spelers-materiaal, waarmee hij moet werken, aan den slag te zien en, als het kan, om „ontdekkingen" te doen. Katholieke Leidsche sportvrienden, al len achter de Roomsche Sportbeweeing. K. H. KAIZER, Voorz. „Docos" (voetbal). WANDELSPORT POSTDUIVEN „De Uiver" (Leiden). Wedvlucht van Halle op Zondag jl., los gelaten 9 uur. Ie aank. duif 11.49.03, laatst aank. duif 12.27.01 uur. De uitslag was als volgt: 1. H. Moene, 2. W. van Steenbergen, 3 en 14 A. Dubbel aar, 4. A. Lancel, 5, 16, 18 en 19 Th. Fasel, 6, 12 en 22 T. v. d. Wetering, 7 en 24 N. de Meij, 8 en 17 J. Fakkel, 9, 10 en 26 A. v. Leeuwen, 11 W. Schouten, 19 J. Bavelaar, 15 D. Schaafstra, 20 J. Noordervliet, 23 A. Zierikzee en 25 J. v. d. Steen. Wassenaarsclie Postduivenclub. Wedvlucht met oude duiven vanuit Hal le (België) afstand pl.m. 157 km. De duiven werden aldaar in vrijheid ge steld te 9 uur met N. Oostenwind en hel dere lucht. De eerste duif werd geconsta teerd te 11 uur 36 min. 2 sec. en had het traject gevlogen met een gemiddelde snel heid van 995.34 meter per minuut. De laat ste prijswinnende vogel werd geconsta teerd te 11 uur 51 min. 56 sec. en had ge vlogen met een gemiddelde snelheid van 918.41 meter per minuut. De uitslag was: le, 8e, 10e, 15e en 16e K. I. Waasdorp. 2e, 4e, 6e, 11e en 17e L. H. de Kleine. 3e, 12e, 13e en 14e C. Versteeg Jr. 5e W. C. van Beekum. - 7e J. F. van der Lely. 9e J. H. M. Brouwer. Winnaar van den beker uitgeloofd voor de twee eerstgetoonden van de stations Duffel, Vilvoorde cn Halle werd de heer K. I. Waasdorp. LEIDSCHE WANDELSPORTVER. De heer N. Slootjes heeft Zaterdag deel genomen aan de 125 km. marsch, uitge schreven door Graaf Willem II te Den Haag, welke hij met succes volbracht. Het bestuur van de L. W. S. V. is als volgt samengesteld: le voorzitter W. v. d. Linden, Lombokstraat 43; le secreta ris A. J. Brouwer, Zoeterwoude H. R. F 120; penningmeester W. C. de Wekker, Resedastraat 19; 2e voorzitster mej. N. Ouwerkerk, 2e secretaresse N. de Jager. WIELRENNEN Op Zaterdag Mei zal de Leidsche Bur gerwacht een terreinrit per rijwiel hou den. Startplaats: Hotel-Café-Restaurant „Den Burcht". Aanvang start: 5 uur 30 namiddag. Deze rit is opengesteld voor alle Bur gerwachters. De rit is 60 K.M., waarvan ongeveer 40 K.M. bij dag on ongeveer 20 K.M. bij duisternis gereden wordt. Er wordt gereden in patrouille's van 4 man en 1 commandant of individueel. Er wordt gelet op: le. behoorlijk op tyd rijden (ongeveer 14 K.M. per uur). Te vroeg of te laat pas- seeren van een controlepost levert straf- punten op; 2e. houding tijdens de rit, het melden bij de controleposten enz.; 3e het in acht nemen van de verkeers reglementen; 4e. juiste mededeeling omtrent plaats en houding der vier, zich in het bij dag licht te rijden gedeelte bevindende pa trouille's (elke patrouille wordt voorge steld door 5 kopschijven). Men meldt deze bij de eerstvolgende controlepost. De rit wordt één uur vóór de start be kend gemaakt op een „ten Brink's" Pro- vinciekaart voor Zuid-Holland. Deelnemers, die in het bezit zyn van een uniform der B. W. verschijnen in uni form, ongewapend, met vuldmuts. Zij, die geen uniform bezitten moeten tijdens de rit een B. W.-armband om den rechter bovenarm dragen. Iedere deelnemer moet van een legitimatiebewijs voorzien zijn. Voor de in den rit voorkomende „Verbo den wegen" is toestemming verkregen om deze te berijden. SCHAKEN. SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. Promotie-degradatiewedstrijden. In Hotel Centraal te Leiden, het club lokaal van Philidor, werd gisteravond de laatste wedstrijd in dit seizoen voor pro motie of degradatie gespeeld. Caissa II was op bezoek bij Philidor II. Dit laatste tiental, het laagst uitgekomen in 2B, stond door de 73 overwinning op Lisse I en bovendien door het gelijke spel 5—5 van Lisse ICaissa II reeds veilig. Het was slechts de vraag, of Caissa II boven Lisse zou uitkomen. Reeds een gelijk spel was hiervoor voldoende. Sen nederlaag lag echter meer voor de hand en dat is het ook geworden en wel zulk een nederlaag, dat Caissa II kansloos is geworden en Lisse I dus naar een hoogere groep pro moveert. De uitslag was de volgende: Philidor IICaissa. J. H. AalbersbergG. W. Horrée 1/2—1/2 J. A. P. MoonenP. Vlugt 10 A. J. J. NicaiseH. J. M. v. Mastrigt 10 W. F. Wakka—Ir. D. J. Houthoff x—x P. FlippoH. J. M. Sieverding 10 J. van LeeuwenF. P. Hemerik x—x B. LindeyerA. J. v. Driesten 10 C.-W. J. Conijn—D. Vrij- 1/2—1/2 C. Visser—H. M. W. de Koning 1—0 Chr. de LaafP. Beimers 01 GEMEENTERAAD VAN ALPHEN AAN DEN RIJN Totaal 62 en twee afgebroken partijen, waarvan de eene zeker en de andere zeer waarschijnlijk voor Philidor gewonnen staat, zoodat Phi lidor den wedstrijd gewonnen heeft met minstens 7.52.5, doch vermoedelijk met 8—2. De eindstand dezer groep is dan de vol gende: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Philidor II 2 2 15 - 5 4 Lisse I 2 1 1 8 -12 1 Caissa n 2 1 1 7 -13 1 AMSTERDAM WINT DE INTER ACADEMIALE DAMESKAMPIOEN- SCHAPPEN. De Leidsche dames leggen beslag op 3 eerste, 4 tweede en 2 derde prijzen. De interacademiale dameskampioen schappen van Nederland, welke te Utrecht zijn gehouden, zijn thans voor de vierde maal door Amsterdam gewonnen. De Amsterdamsche dames veroverden daarmede tevens den B. V. S. V.-beker. Het hoogste persoonlijk gemiddelde be haalde Amsterdam eveneens. De uitslagen luidden: 1. Amsterdam, 6012.1 punten; 2. Leiden, 5901.7 p.; 3. Utrecht, 5665.6 p.; 4. Groningen, 3561.4 p.; 5 Rotterdam, 1166 p.; 6. Wageningen 798.3 p.; 7. Delft 748.6 punten. Hoogst persoonlijk gemiddelde: 1. Am sterdam, 6012.1 punten; 2. Leiden. 5901.7 5p.; 3. Utrecht, 5868.5 punten; 4. Delft, 5240.2 punten.; 5. Groningen, 4399 punten; 6. Wageningen, 3593.6 punten; 7. Rotter dam, 2040.5 punten. Roeien (plaquette): 1. Leiden, 886.2 punten; 2. Amsterdam, 333 punten; 3. Gro ningen, 627.6 punten; 4. Utrecht, 608.6 pun ten; 5. Wageningen, 138.4 punten. Schermen equipe (medaille): 1. Utrecht De Raad dezer gemeente kwam gister avond in vergadering bijeen. De voorzitter, de heer P. A. Colijn, opent de vergadering met gebed. Bij de mededeelingen was een circulaire van den minister van Sociale Zaken in zake extra-hulp aan werkloozen. In antwoord op een bemerking van den heer Ruyssenaers deelt de voorz. mede, dat B. en W. er bij den minister op heb ben aangedrongen zoo min mogelijk uit breiding te geven aan het verstrekken van extra-steun in natura. De regeling van het verkeer Medegedeeld werd, dat door B. en W. is vastgesteld een besluit tot uitvoering van onderscheidene bepalingen der ver- keers-verordening. De heer Spreij heeft verschillende be zwaren ,in 't bijzonder wat parkeeren be treft. Spr. vraagt daarover in de volgende vergadering te mogen interpelleeren. De voorz. zegt, dat de besluiten zyn vastgesteld in overleg met de Commissie voor Straatverordeningen. Spr. adviseert een en ander eerst in de practijk aan te Om een medaille Bij de ingekomen stukken ontwikkelde zich een langdurige discussie over het ver zoek van de Konijnenfokvereeniging „Ons Belang" om beschikbaarstelling van een medaille. De heer van Keef, Boeren en Lam verzoeken alsnog een medaille beschik^ baar te willen stellen. De heer Boeren meent, dat hier een so ciaal belang door de betrokkenen onder ling wordt behartigd. De voorz. zegt, dat B. en W. bereid zijn aan het verzoek te voldoen, wanneer de heeren kunnen aantoonen, dat het belang van dezekonijnenfokkerij het geven van een medaille wettigt. De heer Lam zegt, dat de tentoonstelling wel degelijk een algemeen belang be treft, daar er inzendingen komen uit alle deelen van het land. De heer Boeren meent, dat door de hou ding van B. en W. de vereeniging in haar pogen wordt gediskwalificeerd. Weth. Herngreen is het niet met de hee ren eens. Spr. ziet niet in, dat aan de aar digheid van eenige menschen een ge meentelijk cachet moet worden gegeven. Van een gemeentebelang is geen sprake. De voorz. zegt, dat in het college van B. en W. is besproken op de volgende be grooting een postje uit te trekken voor het beschikbaar stellen van medailles. Weth. Spreij spreekt er zijn bevreem ding over uit, dat als een voorstel aan de orde komt, waarbij een bedrag van 30.000 is gemoeid er geen woord over wordt gezegd. Nu is er een half uur ge sproken over een medaille van 10. De heer Boeren protesteert tegen deze opmerking; wanneer een voorstel, als door den heer Spreij genoemd, stilzwijgend wordt aangenomen, sluit dat geenszins in, dat men er geen belangstelling voor zou hebben. Veeleer kap. het beschouwd wor den als een gevolg van het vertrouwen, dat men in de betreffende commissie stelt. Het voorstel, een medaille beschikbaar te stellen, in stemming gebracht, werd aangenomen met 125 stemmen. 5 Voorstel van B. en W. inzake heFver- zoek van bewoners van de omgeving der spoorbrug-Gouwsluis, om te bevorderen de openstelling van die brug voor het publiek. De heer B. Sprey vroeg, of bij de gevoer de correspondentie ook ter sprake was ge bracht de openstelling van de brug voor enkele uren per dag. De voorzitter zeide, dat de eisch van de Spoorwegen, dat de gemeente al het risico voor aan-aring etc zou dragen, B. en W. algeheel heeft afgeschrikt. B. en W. zien in verdere onderhandelingen geen heil. De brug is niet noodzakelijk; ook van de Bruggestraat tot Koudekerk wordt in de passage voorzien door de veren. 6. Voorstel van B. en W. inzake wijzi ging in de aanwijzing van een tweetal stem lokalen voor de verkiezing van leden van den Raad. Z.h.st. goedgekeurd. 7. Voorstel van B. en W. inzake aankoop van een perceeltje Voeistraat van de N.V. broodfabriek „De Zeeuw" v.h. F. de Rooij. 1000 (49 ontvangen treffers); 2. Amster dam 1000.(55 ontvangen treffers); 3. Lei den 250. Personeel (2 medailles): 1. N. Wolde- ringh (Utrecht), 3 gew. part.; 2. B. Mom (Amsterdam), 4 gew. part. (Wolderingh wint na barrage). Hockey (beker): 1. Leiden 1000 punten, 2. Amsterdam 750 punten, 3. Utrecht 500 punten; 4. Groningen 250 punten, 5. Rot terdam 0 punten. Tennis (beker): 1. Utrecht 1000 punten, 2 Leiden 888.9 punten, 3 Amsterdam 777.8 punten, 4. Groningen 333.3 punten; 5. Wa- punten. Zwemmen (beker): 1. Utrecht 971.2 p.; 2. Groningen 961.4 punten, 3. Leiden 915.4 punten, 4. Amsteram 831.6 punten. 5. Rot terdam 819.1 punten; 6. Delft 748.6 punten. Gymnastiek (beker): 1. Amsterdam 976.5 punten, 2. Leiden 865.6 punten, 3. Utrecht 843.1 punten, 4. Groningen 514.1 punten, 5. Rotterdam 346.9 punten, 6. Wa geningen 326.6 punten. Paardrijden (stijgbeugel): 1. Leiden 995.6 punten, 2. Groningen 875.6 punten; 3. Amsterdam 843.2 punten; 4. Utrecht 732.6 punten. Beste dressuurrijdsler was mej. T. Kra mer (Groningen): 199 punten. (Medaille, uitgeloofd door de Utrechtsche Caroussel- club). Aangehouden tot besloten vergadering. 8. Voorstel van B. en W. inzake aankoop van een perceeltje voetstraat van den heer J H. Maan. Z.h.st. goedgekeurd. 9. Voorstel van B. en W. inzake wyzigiog der verordening gemeente-politie. Z.hst. goedgekeurd. 10. Voorstellen van B. en W. inzake ver huring van perceelen weiland aan: a. D. M. Binnendijk; b. P. N. de Kwaatsteniet. Z.h.st. goedgekeurd. 11. Voorstel van B. en W. inzake ontslag uit hypothecair verband van een perceeltje grond van de Nutsstichting tot verbetering van de volkshuisvesting. Z.h.st. goedgekeurd. 12. Voorstel van B. en W. inzake het aan gaan eener gemeenschappelijke regeling met Nieuwkoop voor de toelating van leer lingen op de openbare lagere school te Nieuwkoop. Z.h.st. goedgekeurd. 13. Voorstel van B. en W. inzake be schikbaarstelling van gelden voor den aan koop van vijf banken ten behoeve van de R. K. school voor g.l.o. te Aarlanderveen. Z.h.st. goedgekeurd. De regeling van de particuliere bouwlust. 14, Voorstel van B. en W. inzake vast stelling eenei verordening tot regeling van het in bouwexploitatie brengen van gron den door particulieren. De heer Bergshoeff zou het billijk ach ten, dat exploitanten een grootere vergoe ding wordt toegekend voor het afstaan van plantsoenen en pleinen. Voorts zou spr. gaarne weten, wanneer de gemeente het onderhoud overneemt. De heer Van Kleef had enkele redactio- neele aanmerkingen. De heei Den Ouden wijst erop, dat na de behandeling in de Commissie voor Open bare Werken, ingrijpende veranderingen zijn aangebracht. Spr. stemt in met de op merking van den heer Bergshoeff. Boven dien is art. 10 gehee? weggelaten. Spr. wenscht, dat B. en W. deze verordening terugnemen en opnieuw brengen in de Commissie. De heer Ruting vroeg eenige inlichtingen over enkele bepalingen. Ook spr. achtte het beter dat B. en W. deze materie nog eens bezien. De voorzitter achtte aanhouding der ver ordening niet noodig. Men moet in deze verordening de belangen van de exploitan tenten van de gemeente tegen elkaar af wegen. Het moet niet zóó zijn, als in het verleden, dat de gemeente blijft zitten met stukken, die de bouw-exploitant maakt. Daarom wordt er wat strenger opgetreden d.w.z. op het belang der gemeente gelet. De gemeente moet opletten dat de winst niet in de zakken van de particulieren komt, terwyl de gemeente de mogelijkheid daartoe heeft geschapen, door plein- en plantsoen- aanleg, uitbreidingsplan etc. Men moet er rekening mede houden, dat de gemeente groote uitgaven heeft gedaan. Het is de vraag, of Ged. Staten overdrachten goed zullen keuren als geen som wordt gestort, waaruit het onderhoud a 11 ij d zal worden bekostigd. B. en W. hebben den aanleg van de kleine straatjes bij Oosthoek erdoor ge kregen, omdat zij bij Ged. Staten konden aantoonen, dat deze aanleg was in 't alge meen belang. Bij elke aanvraag voor straataanleg moet de vergoeding door den Raad worden goed gekeurd. Wanneer een extra-breede straat moet worden aangelegd, zou er reden zijn voor een tegeling. Eén jaar onderhoud achten B en W. veel en veel te kort. B. en W. \#illen het onder houd overnemen als de straat volgebouwd is De straat wordt zwaar belast door den aanvoer van allerlei bouwmaterialen. B. en W wenschen in 't minst niet particuliere straataanleg tegen te gaan, maar de exploi tant moet de werkelijke kosten betalen, omdat hij ook de winst in de zak steekt. De Raad moet hier een wakend oog heb ben; anders komt de gemeente tekort. Wat de aanleg van pleinen, plantsoenen enz. betreft; wanneer deze meer dan 'n 1/3 van zijn terrein zouden bedragen, komt de exploitant vooi schadevergoeding in aan merking. Bovendien kan de Raad ieder ge val afzonderlijk bezien, om in bizondere ge vallen tegemoet te komen. Als de Raad een maximum van 5 jaren voor onderhoud door den exploitant wenscnt, hebben B. en W. daartegen geen overwegend bezwaar. De heer Boeren was van dit laatste even wel geen voorstander; dan wachten de exploitanten 5 jaar met de straat vol te bouwen. Vervolgens wees de voorzitter op de weg lating van het art. 10 (schadevergoeding bij aanleg van piemen en plantsoenen) uit de concept-verordening. Er is voor deze ma terie geen goede redactioneele vorm te vin den. Spr. wees ten slotte af, dat in de ver ordening belangrijke wijzigingen zouden zijn aangebracht. De heer Den Ouden opperde bezwaren tegen de regeling voor den aanleg van pleinen etc. Ook wat de duur van het on- i derhoud betreft, zag spr. onbiliijlkheden. Als voorbeeld noemde spr. het Burg. Visser park. Volgens deze verordening wordt de gemeentelijke exploitatie bevoordeeld op de particulieren. Spr. verlangt, dat in deze verordenüig een bepaalde termijn voor de onderhoudskosten wordt vastgelegd. Weth. Sprey merkte op, dat dit bezwaar ondervangen wordt door het telkens op nieuw vaststellen van ieder bepaald geval door den Raad. De heer Eergshoeff kan, na de toelichting van den voorzitter, zijn goedkeuring aan deze verordening hechten. De heer Boeren acht het na de toelichting van den voorzitter, volkomen verantwoord zijn stem aan deze verordening le geven, leder geval wordt dooi den Raad afzonder lijk bekeken en deze kan voor bijzondere gevallen verder gaan dan de termen van 5 jaar. De voorzitter zegt, dat B. en W. zioh niet nullen verzetten tegen een termijn voor onderhoud van 5 jaar. De heer den Ouden maakt daar een voor stel van. Dit voorstel wordt niet ondersteund. De heer Boeren ziet de bepaling, dat een straat „bebouwd" moet zijn soepeler in dan de heer den Ouden meent. De voorzitter beaamde dit. De verordening werd z.h.st. goedgekeurd; de heer Den Ouden vroeg aanteekening van tegenstemmen. 15. Voorstel tot B. en W inzake goed keuring eener wijziging in de begrooting voor het Algemeen Armbestuur, voor 1937. Na eenige bespreking goedgekeurd, 16. Voorstel van B. en W. inzake wijzi ging der begrootingen, diensten 1936 en 1937. ZJi.st. goedgekeurd. 17. Voorstel van B .en W. inzake een ver zoek van G. van der Neut Jr., betreffende aankoop van een perceeltje grond van hem, met bestemming tot openbare straat. Z.h.st. goedgekeurd. Na de gëheime zitting kwam in behande ling punt 7. Voorstel van B. en W. inzake aankoop van een perceeltje Voeïstraat van de N.V. broodfabriek „De Zeeuw" v.h. F. de Rooi). De heer Ruting ging met het voorstel mee, ofschoon de prys ongewoon hoog is. Spr. informeerde naar eventueele aankoop van grond van de Erven Van der Ent Braat. De voorzitter antwoordde, dat met de Erven voor rioolaanleg een schikking is getroffen; aankoop van grond is overbodig. Bij de rondvraag vestigde de heer Groe nendijk de aandacht op de hooge bedragen, welke van den steun worden afgetrokken voor uitwonende kinderen. Er wordt zoo veel afgetrokken, dat deze uitwonende kii> deren veel te hooge bedragen moeten af staan. Spr. wil een ruimere toepassing van de regeling. Weth. Sprey antwoordde, dat deze af trek vroeger niet werd toegepast; na een controle moest deze aftrek woren inge voerd. De regeling wordt echter zoo ge makkelijk mogeiijk toegepast. Spr. deelt mede, dat een bizondere regeling voor uit wonende zoons in ontwerp is. Met den leef tijd van de uitwonenden wordt reeds reke ning gehouden; ais de uitwonende kinderen vaste trouwplannen hebben wordt niets af getrokken. Ook de heer Ruyssenaers zeide, dat het „ruime standpunt" van B. en W. te eng wordt opgevat. Spr. vertrouwt, dat B. en W. de toepassing zullen herzien. De heeren Geerlof en Koren spraken in denzelfden geest. De voorzitter wees erop, dat een nieuwe regeling in ontwerp is; laat men deze af wachten. De heer Van Kleef herinnerde eraan, dat bij de begrooting een herziening van de ta rieven der waterleiding in uitzicht werd gesteld. Weth. Herngreen antwoordde, dat deze zaak in de commissie in behandeling is. De heer Boeren zou de hertjes eens wil len zien! Wanneer gaa.t het park open? De voorzitter antwoordde, dat het Bosch- pakr geheel gereed is. B en W hebben met de opening gewacht tot het groen uitloopt. Op den aanleg van den verbindingsweg wordt niet meer gewacht. Afgesproken werd, dat de Raad Zaterdagmiddag half 4 het park gaat bezichtigen. Hierna sluiting. Kapper, „Geeft U mij toestemming tot het huwelijk met uw dochter?"

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 10