RADIOPROGRAMMA'S mW - DINSDAG 9 MAART 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN MOTOR BOTST OP EEN AUTO. Wagen in gsch student zwaar gewond. GLsternamiddag om ongeveer half zes is le Wageningen de heer C. D. S., student aldaar, di^ per motor over den rijksstraat weg reed in botsing gekomen met een luxe auto, bestuurd door den heer C. v. d. K. uit Amsterdam, welke plotseling achter de boomen vandaan ien straatweg opreed. De heer S. werd zeer ernstig aan het hoofd gewond en is opgenomen in Ziekenzorg. Het linkerportier van de auto werd inge drukt terwijl de motor geheel werd ver nield. VRACHTAUTO BIJ BOTSING IN BRAND GEVLOGEN. Gisternamiddag om ongeveer zes uur is een groote autobestelwagen, toebehoorende aan de firma Coppelmans te Eindhoven en geladen met aardewerk, bestemd voor Bre da, op den Tilburgschen weg nabij Heide- hof onder Breda tengevolge van de glad heid van den weg, geslipt en tegen een boom gereden. Door den schok vloog de auto in brand. De chauffeur Herreygers kon zich, hoewel hij eenigszins was ver suft door de botsing, nog bijtijds in veilig heid stellen. De wagen werd geheel door het vuur vernield. Van het aardewerk bleef bovendien wei nig heel doordat de wagen in tweeën brak. GROOTE BOERDERIJBRAND TE SCHAYK. Van het vee konden slechts twee kalveren gered worden. Gistermiddag omstreeks half zeven is brand uitgebroken in de veestallen van de kapitale boerderij /an den landbouwer H. Manders te Schayk. Het vuur breidde zich snel uit en binnen enkele minuten had het zich verplaatst naar de boerderij. De bewoners moesten in allerijl hun haardstede verlaten. Een oude vrouw, die zich op de vliering bevond, kon met moeite gered worden. De boerderij brandde geheel af, evenals de stallen, waar in zich het vee bevond. Van het vee kon den slechts twee kalveren worden gered. Een tiental koeien en kalveren, vele var kens en eenig pluimvee kwamen in de vlammen om. Alle aanwezige landbouw werktuigen, landbouwproducten en de ge- heele inboedel werd door hét vuur ver teerd. De brandweer, die kort na het .uitbreken van den brand ter plaatse verscheen, heeft tegen de groote vuurzee niets kunnen- uit richten. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. De oorzaak van den brand is waar schijnlijk kortsluiting. DUBBEL WOONHUIS UITGEBRAND. Vanmorgen acht uur is, door tot nog toe onbekende oorzaak, .brand, uitgebroken in een dubbel woonhuis; gelegen aan dëri Zed- damschen grintweg te 's-Heerenberg. De brand greep zoo snel om zich heen, dat de brandweer van 's-Heerenberg zich moest bepalen tot het nathouden van de aan grenzende woningen, welke zij wist te be houden. Het dubbele* woonhuis, dat be woond werd door d^ gezinnen Gemmink en Van Bree. is evenwel geheel uitgebrand. De inboedels gingen verloren. DE BRAND TE LEERDAM. Een schade van 50.000. De Zaterdagmiddag in de timmerwerk plaats van de glasfabriek Leerdam ontstane brand zal geen stagnatie voor het bedrijf veroorzaken. De werkzaamheden gaan ge woon door. De schade wordt op ten minste 50.000 geraamd. DE MOORD TE HOOFDDORP. Het slachtoffer niet overleden Inzake den moord te Hoofddorp hebben wij vermeld dat het slachtoffer zou zijn overleden. Nader vernemen wij, dat dit gelukkig niet het geval is en de heer Damme het naar omstandigheden goed maakt. DE VOGELS EN DE KOUDE. Opnieuw trek naar het Zuiden. In de laatste dagen van de afgeloopen week zijn groote zwermen vogels over Overijssel getrokken van noordelijke in zuidelijke richting. Het waren zoowel leeu werikken, kieviten, aalscholvers alsmede andere gevederde trekkers, die blijkbaar te vroegtijdig weer noordwaarts waren ge trokken en die nu na het wederom inval len van de koude hun broedplaatsen weer hebben verlaten, om nog voor eenigen tijd warmere streken op te zoeken bericht de ..N.R.Crt." Dat de vogels niet op het omslaan van het weer gerekend hadden, blijkt uit het feit dat de kieviten reeds met nestbouw waren begonnen en eenige aalscholvers al op eieren broedden. De koude van thans zal het wel onmogelijk maken dat het record van verleden jaar toen op 14 Maart reeds het eerste kievitsei werd gevonden wordt verbeterd. Vooral nu het voed sel zoeken door de sneeuw wordt belem merd is de uittocht zeer algemeen; langs de oevers van de Vecht zochten heele zwermen vogels nog even voedsel om dan weer verder te wieken naar zonniger stre ken. DE WEDSTRIJD NEDERLAND—ZWITSERLAND Wat de pers ervan zegt. Er is ook ditmaal na den den derden in- ternationalen wedstrijd van het seizoen veel overeenstemming in het oordeel der pers. Maar die overeenstemnyng is toch tweezijdig. Van Ned. zijde is men het eens, dat het geen grootsche strijd was, waar in de Oran jemannen de overv/inning toekwam. De Zwitsers zijn op 'n enkele uitzondering na van meening, dat de bergbewoners zeker een gelijk spel verdiend hadden. Wij laten hier een kort resumé der persstemmen volgen: DE HOLLANDSCHE PERS. De „Maasbode" zegt o. m.: Het spel van beide partijen, hoewel niet slecht, kon geen voldoening schenken. Het miste tempo, was vlak en zonder grootsche momenten, werd niet door geestdrift gedragen en bood een minimum aan spanning. Behalve de ongunstige weers omstandigheden, heeft ook de onvolledig heid der ploegen het peil omlaag gedrukt. De „N. R. Crt." oordeelt: Menigeen, die nu niet bepaald al te veel verstand heeft van voetbal, zal van dezen wedstrijd zeggen: ,,niet veel aan". En dui zenden die er eigenlijk niet zoo over den ken, maar die het wel goed vinden staan om met de experts mee te praten, zullen van een goeden wedstrijd spreken. Vraagt men dan waarom, dan blijven zij het ant woord schuldig of zij falen bij de motivee ring. Deze wedstrijd was er een zonder sen satie, zonder fanfare, stil en rustig ver speeld, zonder emotie, met bijna niets wat naar het uiterlijk den wedstrijd spannend en aantrekkelijk kon maken. Heel weinig narrow escapes, weinig angstige momen ten, geen opwindende gebeurtenissen. Maar wat was er dan wel? Er was weldoordacht, goed beredeneerd en technisch zuiver spel tusschen de lij nen. Men had hier te doen met twee en twintig spelers, die hun sport verstaan en begrijpen, die voetbal geleerd hebben. Er werden mooie staaltjes vertoond van tak- tiek, zoowel bij aanval als verdediging: er was goed samenspel en onderling begrij pen en bij de uitvoering van de beraamde plannen schoot de. technische vaardigheid geenszins te kort. Twee partijen waren er in het veld, die uitstekend aan elkaar gewaagd waren, die ongetwijfeld beide zwakke momenten "'had den, maar die toch goed voetbal lieten zien. Dat we de overwinning voor de onzen verdiend noemen, ontleenen we aan het feit, dat - tenslotte onze voorhoede beter gebruik gemaakt heeft van de wemig?-kan sen, die zij kreeg, dan de ZwitserscheCdiè er misschien meer had, maar die slechts een accepteerde. Er is bijzonder fair gespeeld, wat ook volkomen in het karaktér van dezen wed strijd paste. De heer Baert heeftslechts weinig vrije schoppen moeten toekennen en dan nog meestal voor onbelangrijke vergrijpen. De „Sportkroniek" schrijft: Wat in dezenwdestrijd wel een rol gespeeld heeft, is het feit, dat 't eigen lijk een vrij kalme overwinning voor de onzen geworden is, een overwinning die practisch gesproken niet in gevaar is ge weest. Een voorsprong in 't begin van den strijd, een vergrooting daarvan direct in de tweede helft, een Zwitsersche voorhoede die in improductief spel bleef volharden, 't waren geen factoren, die waarlijk in spireerend op de Oranje-hemden konden v/erken. Achteraf kan men gemakkelijk zeggen, dat de overwinning best grooter had kunnen zijn, als het Ne<j. elftal na rust in zijn besten vorm, al wa_. het maar in goéden vorm, had gespeeld, doch dat gebeurde nu eenmaal niet. Goed be schouwd, was de 20 voorsprong ook eigenlijk een te groote belooning voor het vertoonde spel, want krachtsverschil was er haast niet geweest. 't Consolideeren van dien voorsprong leek dan ook voorals nog een dankbare opgave, en dat zou het ook geweest zijn tegen een tegenstander van-klasse. En dat nu was Zwitserland, met alle respect voor het vertoonde spel, stellig niet, als we den internationalen maatstaf aanleggen, 't Spel van de gasten was te eenzijdig, te weinig verrassend, ze voelden de zwakke momenten van de onzen niet aan, profiteerden dus niet van de foutjes, die soms gemaakt werden. Zoo werd het dus een kalme overwin ning, al werd dan enkele minuten voor tijd de Zwitsersche achterstand verkleind. Toen kwam er zoowaar, en feitelijk onnoo- dig al was het doelpunt meer dan ver diend nog eenige spanning, maar daar aan dient direct te worden toegevoegd, dat op den gelijkmaker geen schijn van kans heeft bestaan. WAT ZWITSERLAND ZEGT. De correspondent van het „Hbld" te Genève meldt: Aangezien vrijwel alle Zwitsersche dag- bladen een zelfde verslag over den wed strijd hebben, dat hun door het Zwitser sche sport-agentschap geleverd is, zou er heel weinig aan Zwitsersche persstemmen te vermelden zijn, indien niet door de „Neue Züricher Zeitung" en natuurlijk ook door het groote Züricher Sporttijd schrift „Sport" voor een eigen verslag was gezorgd. Allen zijn het -erover eens, dat, gezien het goede spel van de Zwitsers in het veld, j Zwitserland den wedstrijd zou hebben kunnen winnen, indien de Zwitsersche BELGIë—NEDERLAND NIET TE ANTWERPEN? Werkzaamheden bij het stadion een beletsel. Naar wij vernemen, heeft het uitvoerend comité van den Koninklijken Belgischen Voetbalbond een bezoek gebracht aan het stadion te Antwerpen, waar op 4 April a.s. de voetballandenwedstrijd BelgiëNeder land 'moet worden gespeeld, teneinde den stand der werkzaamheden aan de toegangs wegen van dit stadion in oogenschouw te nemen. Het comité was niet geheel tevreden over de situatie en zal ten spoedigste een onder zoek instellen naar de mogelijkheid, om dezen wedstrijd alsnog te Brussel te doen houden. voorhoede slechts wat meer doortastend voor het Nederlandsche doel zou zijn ge weest. De verslaggever van het sportagent- schap en van de „Neu Zurcher Zeitung" spreken op dezen grond van een onver diende Zwitsersche nederlaag. De zeer deskundige voetbalredacteur van „Sport", Kleiner, verbetert deze op vatting door de opmerking, dat schieten ook tot het voetbalsspel - behoort, en dat de Zwitsersche voorhoede door haar angst om te schieten haar nederlaag ook inder daad verdiend heeft. De formule van Klei ner is dus: de Zwitsersche nederlaag was niet onverdiend, doch zij was onnoodig. Allen stemmen verder overeen, dat de wedstrijd weliswaar niet buitengewoon interessant is geweest, doch toch levendig en van een goede doorsnede. Bovenal roe men alle Zwitsersche verslagen de ridder lijkheid van het spel der beide elftallen. Kleiner verklaart in geen tien jaren zulk een fairen wedstrijd te hebben bijgewoond, ofschoon het spel toch allerminst lauw te noemen was. Te Amsterdam stonden ech ter twee en twintig gentlemen in het veld, en dit gaf den wedstrijd een zoo buitenge woon aangenaam karakter. De Belgische scheidsrechter Baert had het hierdoor ook bijzonder gemakkelijk, doch wat hij te doen had, heeft hij góed" gedaan. Het Nederlandsche spel. Ten aanzien van het spel der elftallen en spelers prijst Kleiner in het bijzonder den geestdrift der Oranjespelers. Geest drift was hun voornaamste tactiek. Zij speelden bovendien frisch en zonder ge hinderd te zijn door al te veel nadenken over wat zij eigenlijk moesten doen, aan welke kwaal de Zwitsers blijkbaar leden. I In tegenstelling tot de" „"Neue Züricher Zeitung", die Bakhuys verreweg den bes- Iten speler van het gëheele veld vond, is „Sport" van oordeel, dat Bakhuys na zijn prachtig, doelpunt, dat den Nederlanders j ongeloofelijk veel zelfvertrouwen gegeven I heeft-,- niet veel meer heeft kunnen doen. Vóör Kleiner was Caldenhove, die met zijn ongekunsteld, frisch spel een heerlijke verdediger was, de groote figuur van den wedstrijd, die verder eigenlijk geen uit blinkers! doch ook geen bepaalde zwakke plek in een der elftallen .vertoonde. „Sport" prijs verder de geheele Neder landsche middenlinie, en ook de voor hoede om haar weerbaarheid en haar vreugde om te schieten. De „Neue Züricher Zeitung' roemt na Bakhuys ook Van Heel en Caldenhove, terwijl het betrekkelijk korte bericht van het Sportagentschap eveneens Eakhuys en Van Heel prijst. De Zwitsersche spelers. Van de Zwitsers worden de achterspeler Lehmann en de spil Vernati geprezen. Van de voorhoede waren Aebi en Xam Abegglen het beste, doch ook zij leden aan gebrek aan initiatief in het strafschopge bied. De middenvoor Frigerio deed wel veel, doch stelde als leider van de voor hoede teleur. Dat de rechtsbuiten Bickei niet zoo uitblonk als veertien dagen te voren te Praag, schrijft het blad aan het goede spel van Van Heel toe. dat heel wat beter was dan dat van den Tsjecvischen middenspe ler, dien Bickei te Praag tegenover zich had. Kleiner geeft in „Sport" ook nog uiting aan den- warmen dank voor het sportieve Nederlandsche publiek. De warme bijval, dien Abegglen van de toeschouwers verkreeg, toen hij het doel punt voor Zwitserland had gemaakt, stond in lijnrechte tegenstelling tot de ijskoude stilte te Praag, toen Bickei zijn doelpunt daar maakte. Een portiviteit als van het Nederland sche publiek zal men niet gemakkelijk el ders in Europa aantreffen. Ook de diTectie van het Amsterdamsche stadion wordt door „Sport" geprezen om de goede zorgen aan het veld besteed, waar door dit zich ondanks het hoogst ongunsti ge weei\ toch in een uitstekenden staat bevond. Tenslotte wil ik nog lie aa.dige en voor de ZwitserschNederiand che vriendschap zoo kenteekenend v/oord van den alge meen secretaris van den Zwitserschen Voetbalbond Kurt Gassmann vermelden, die aan den sportredacteur Kleiner te ken nen gaf, dat het natuurlijk jammer is, dat Zwitserland wederom een nederlaag heeft geleden, doch, zoo zeide Kleiner: „Tegen Holland te verliezen doet steeds minder verdriet, dan een andere nederlaag. WOENSDAG 10 MAART. Hilversum II. 301 M. NCRV-Uitzending. 6.307.00 Onderwijs fonds v. d. Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing, meditatie, gewijde mu ziek (gr.pl.). 8.30 Gramofoonplaten. 9.30 Gelukwenschen. 10.30 Morgendienst. 11.00 Harmonium, sopraan en alt. 12.00 Berichten. 12.15 Gramofoonplaten. I.00 Kwintetconcert. 2.30 Postzegelpraatje. 3.00 Fluit en piano. .454.45 Het Haarlemsch Piano-kwartet. 5.00 Kinderuur. 6.00 Landbouwhalfuur. 6.30 Causerie over het binnen-aanva- ringsreglement en stoommachines. 7.00 Berichten. 7.15 „De taak van het Ned. Chr Gymn. Verbond", lezing. 7.30 Gramofoonplaten. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 NCR V-Orkest. 9.00 Voor jonge menschen. 9.30 Vervolg conceit. 9.55 Berichten ANP. 10.00 Schaakcursus. 10.15 NCRV-Orkest (vervolg) m.m.v. so listen. II.0011.30 Gramofoonplaten. Hierna Schriftlezing. Hilversum I, 1875 M. VAR A-Uitzending. 10.0010.20 vjn. en 7.30—8.00 V.P.R.O. 8.00 Gramofoonplaten. 9.30 „Onze keuken". 10.00 Morgenwijding. 10.20 Causerie over het ziekenfondswe zen (Gr.pl.), „Gemengde Berichten", (Gr. pl.), en gramofoon. 11.30 „Hoe staat het Internationaal met de veertigurige werkweek", causerie. 12.001.45 VARA-Groot-orkest, en gra mofoonplaten. 2.00 Orgelspel. 2.30 Voor de vrouw. 3.00 Voor de '-inderen. 5.30 „Orvitropia", en solist. 6.15 Ramblers, en gramofoonplaten. 7.00 Zang. 7.30 „Humanisme en mystiek", causerie. 3.00 Herh. SOS-Berichten. 8.03 Berichten ANP, VARA-Varia. 8.15 Oratorium-uitzending, m.m.v. Resi dentie-orkest, Toonkunstkoor, jongenskoor en solisten. 11.00 .Berichten ANP. 11.05 „Huwelijksverhoudingen", causerie. 11.3012.00 Gramofoonplaten. Droitwich, 1500 M. 11.05 Orgelspel. 11.3511.50 Gramofoonplaten. 12.05 BBC-Northern Ireland Orkest, en solist. 12.50 Gramofoonplaten. 1.202.20 Het Birminghamsch Hippodro me Orkest. 3.10 Het Northern Ireland Fanfare-or kest. - 3.50 Pianorecital. 4.20 Vesper. 5.10 Het MacArthur Kwintet 5.35 BBC-Dansorkest. 6.20 Berichten. 6.40 Fransche causerie. 7.00 Orgelspel. 7.20 BBC-Variété-orkest, mannenkoor en solisten. 8.05 BBC-Symphonio-orkest. 9.25 Vervolg concert. 10.20 BBC-Harmonie-orkest. 11.05 Johnny Rosen's Band. 11.50f2.20 Dansmuziek (Gr.pl.). R a d i o-P a r i s, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Lamoreux-kamerorkest en zang. 2.50 Orkestconcert. 4.50 Zang. 5.05 Gramofoonplaten. 5.50 Pianorecital. 6.05 en 8.20 Zang. 9.05 Sel. „La lepreuse", opera. K e u 1 e n. 456 M. 5.50 Westduitsoh Kamerorkest. 7.50 Militair concert. 8.50 Gramofoonplaten. 11.20 Fabrieksorkest. 12.35 Omroeporkest, boerenkapel èn so listen. 1.35 Gevar. concert. 3.50 Ruhrland-orkest. 6.10 Omroeptrio, sopraan en fluit. 7.35 „Jahrgang 1914", rijks-zending. 8.05 Gramofoonplaten. 9.50 Omroepkoor en cembalo. 10.2011.20 Omroepkleinorkèst Brussel, 322 e n 484 M. 322 M:. 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salonorkest. 1.30 Omroepdansorkesl. 1.502.20 Gramofoonplaten. 6.20 Salonorkest. 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 Salonorkest. 8.45 Radiotooneel. 9.20 Omroepdansorkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroepdansorkest. 1.30 Salonorkest. I.502.20 Gramofoonplaten. 5.25 Fud Candrix's dansorkest. 6.35 Zang. 6.55 Vioolrecital. 7.20 Zang. 8.20 Omroepsymhonie-orkest m.m.v. so listen en koren. 9.50 Gramofoonplaten. 10.3011.20 Omroepdansorkest. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35 „Jahrgang 1914", rijkszending. 8.2011.40 Uit Milaan: ...Manon", opera. In de pauze: Berichten. Gem. Radiodistributiebedrijf te Leiden. 3de Programma; 8.00 Keulen of div. -9.50 DeutschLsender. II.50 London R. 11 20 R. Danmark.-. 12.20 Parijs R. 13.05 Brussel VI. 14.20 Keulep. IT'.J TC.-. 14.50 Parijs R, 16.20 Keuleh. 17.20 Brussel F.R. 18.10 Keulen. 18.55 Brussel F.R. 19.50 Diversen. 20.05 Keulen. 21.20 Brussel. VI. 21.40 Weenen, daarna Milaan of div, 4de Programma. 8.00 Brussel. VI. 9.20 Gram.muz. G.R.D. 10.35 Droitwich. 11.50 London Reg. 12.50 Droitwich. 14.25 London Reg. 15.10 Droitwich. 18 20 Diversen. 19.00 Droitwich. WATERPOLO WEDSTRIJDEN VAN DE NOS. 2 L\ DE EERSTE KLAS. Op initiatief van de vereeniging Hera cles is beslo'ten een competitie te spelen tusschen de nos. 2 der vijf eerste klas af- deelingen. „N. R. Crt." SELECTIE-TOURNOOI TE HAARLEM. Voor de training van de waterpoloploeg. Naar men weet is onlangs de training hervat van de waterpot -elers, die onder leiding van den oud-internationaal Frans Kuiper eiken Zaterdag en Zondag in het Sportfondsenbad te Amsterdam bijeen komen, ten einde uiteindelijk te komen tot een sterke ploeg, wei„e ons land bij de komende internatte *.e wedstrijden zoo goed mogelijk zal kunnen vertegen woordigen. Het ligt, naar wij vernemen, echter in de bedoeling, verder te gaan. Daarbij heeft men het oog geslagen -p een groot aantal jeugdige spelers, die elkaar Zondag 14 Maart in het Sportfondsenbad te Haai-lem zullen ontmoeten, waarbij men hoopt, en kele goede krachten te kunnen ontdekken, die in de omende weken verde' onder lei ding van den heer Kuiper te Amsterdam zullen oefenen. Men heeft speciaal het oog op jongens van 14 tot 18 jaar. De verschillende krin. van den K. N. Z. B. zulen ploegen naar Haarlem zen den, hier zal men tegen elkaar spelen met eventueel verliezers- en winnaarsronden. Er worden jeugdzeventallen verwacht van Rotterdam, Den Haag (2\ Haarlem, Het Gooi, Utrecht en Amsterdam v2). Ongetwij feld zal men uit het spelersmateriaal, dat te Haarlem bijeenkomt, een keus kunnen I doen, ten einde het aantal spelers, het- welk onder leiding van den heer Kuiper elk weekeinde oefent, te vergrooten tot ongeveer 20. Met dit materiaal hoopt men zóóver te komen, dat het aanstaand seizoen voor Ne derland gunstiger zal worden dan het voorafgaande. Vooral heeft men daarbij het oog op het tournooi, dat in Augustus te Boedapest tusschen de zes sterkste Eu- ropeesche landen wordt gehouden en waar in ook Nederland zijn plaats heeft. De stand van den borden-, beker- en prijs wedstrijd van K.D.C. te Katwijk aan den Rijn na de 9e ronde is thans als volgt: Groep A: gesp. gew. rem. verl. pnt. T. v. Beelen 9 7 2 14 J. Freke 8 6 1 1 13 A. Schouten 8 6 1 1 13 A. Barnhoorn 9 6 1 2 13 J. v. d. Meij 8 5 2 1 13 L. de Haan 7 5 1 1 11 P. v. d. Gugten 8 4 2 2 10 W. Bottcher 8 4 1 3 9 C. J. de Jong 10 4 1 5 9 J. v. Elk 7 3 1 3 7- C. v. Rossum 8 3 1 4 7 C. v. Veen 3 3 6 A. v. Beelen 6 3 3 6 H. Koele wijn Gz. 8 2 2 4 6 G. v. Delft 9 3 6 6 M. v. d. Gugten 9 1 1 7 3 G. Peet 9 1 1 7 3 D. Kloos 8 1 7 2 K. Koelewijn Cz. 10 1 4 1 Groep B: C. Korpelshoek 9 6 1 2 13 C. v. Delft 8 6 2 12 J. Schoneveld 8 5 1 2 11 A. Vooys 8 5 1 2 11 F. Spierenburg 9 4 3 2 11 R. Haasnoot 8 4 2 2- 10 J. Laven 9 5 4 10 G. Varkevisser 5 4 1 - 9 A. Wassenaar 7 4 1 2 9 J. Stabij 5 3 1 1 7 J .C. v. Rijn 4 3 1 6 D. Hartkamp 7 2 2 3 6 C. Durieux 6 2 1 3 5 J. Langeveld 9 2 1 6 5 C. P. Schoneveld 8 1 3 4 5 J. Houwer 7 3 4 3 W. Koelewijn 8 1 1 6 3 G. Koelewijn 5 1 4 2 v. Delft 8 1 7 2

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9