PIAÜQ's t ZATERDAG 13 FEBRUARI 1937 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 STILLE ARMOEDE. Wat een wereldje van zorg, leed, ja wan hoop openbaren deze twee simpele woor den aan ieder edeldenkend, maar vooral aan ieder echt Katholiek-voelend mensch, die, temidden zyner eigen zorgen, zich even den benarden toestand dezer beproefde evenmenschen wil indenken, gedachtig het hoogste gebod „Bemin uw naaste gelijk uw zeiven". En het pynlykste is nog, dat misschien juist door de zich langzaam verbeterende economische toestand deze ongelukkigen, die daarentegen nog in aantal toenemen, zoo licht vergeten worden. En wat is pijnlijker nood te hebben en niet te kunnen klagen, steeds er naar te streven een verloren positie te herwinnen en intusschen vrouw en kinderen het hoogst noodige niet te kunnen geven, voor het uiterlijk den stand, waarin men door ge boorte of ontwikkeling geplaatst is, te moe ten handhaven en in huiselyken kring de verbittering der zijnen, aan wier redelijke eischen niet meer kan voldaan worden te zien toenemen, terwijl zelfs de primaire schulden van huur of electriciteitsrekenin- gen dikwijls niet meer kunnen worden vol daan. Wij vragen U dringend, ons te helpen, gij allen, die iets missen kunt, maar vooral gij, die door den verbeterden toestand hier toe beter in staat zijt gekomen. En de Vastentijd leent zich zoo heerlijk voor een ieder een offertje te brengen voor de stille Armen. Wilt ons dus spoedig verblijden, ons, die moeten helpen, maar vooral ook U zeiven, gedachtig de stellige belofte, dat zij, die goede voor de Armen geweest zijn, eenmaal gerust kunnen sterven. De Commissie voor de Stille Armen der St. Vincentius-Vereeniging, Postgiro „St. Vincentiushuis no.: 131200. Adres Lorentz- kade 32. VERPLEGER VAN „ENDEGEEST" DOOR PATIëNT NEERGESLAGEN. Donderdagmorgen te half elf is 'n verpleger van het krankzinnigen-gesticht „Ende geest", de heer Kruizinga, sociaal-democra tisch raadslid van Oegstgeest, door een der verpleegden met een schop neergeslagen en zeer ernstig verwond. Omtrent de toedracht van het gebeurde vernemen wij, dat enkele verpleegden on der toezicht bezig waren met in het park van de inrichting doode struiken te verwij deren en deze door nieuwe te vervangen.^ Een verpleegde liet bij dit werk de klacht hooren dat de schop, die hij gebruikte, te bot was, waarop de heer Kruizinga hem eenige aanwijzingen gaf om te toonen, dat het werk met eenige inspanning wel ver richt kon worden. Toen de heer Kruizinga zich even om wendde, viel de patiënt hem plotseling aan en bracht hem met de schop enkele zware slagen op het hoofd toe De heer Kruizinga stortte neer, doch vóór de verpleegde hem opnieuw kon aanvallen, werd hij door an dere toegeschoten verplegers overmeesterd. Het slachtoffer werd in bewusteloozen toestand naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd, waar bleek, dat in den schedel een gat was ontstaan, doch dat de hersenen niet waren geraakt. Ofschoon de heer Kruizinga vanmiddag nog bewuste loos was, wordt zijn toestand niet levensge vaarlijk geacht. Opgenomen in een gedeelte onzer vori ge oplaag). De heer Kruizinga was hedenmiddag 1 uur nog steeds niet tot bewustzijn geko men. PROF. DR. G. VAN DER LEEUW OVER „GEMEENSCHAP". Vanwege het Leidsch Universiteitsfonds is weer een serie van een drietal lezingen georganiseerd, welke ditmaal worden ge houden door prof. dr. G. van der Leeuw van Groningen. Deze lezingen zijn be stemd voor de studenten van alle facul teiten en handelen over 'het onderwerp: „Gemeenschap, gezag en geloof". De eerste lezing /verd gisteravond gehou den in het Groot-Auditorium van de Leid- sche Universiteit. Prof. dr. v. d. Leeuw be handelde hierin het onderwerp „Gemeen schap". DE JONGSTE ONTDEKKINGEN OP KRETA Voordracht dr. Sp. Marinatos Dinsdagavond a.s. hoopt dr. Sp. Marina tos, directeur van het museum te Hera- cleion op Kreta, een voordracht te houden in het Rijksmuseum van Oudheden alhier over de jongste ontdekkingen in het dis trict Arkalochori op dit eiland. Daarbij is de rijkste van de tot nu tot op het Minoï- sche Kreta ontdekte grotten gevonden, die vermoedelijk de beroemde Zeusgrot was van de traditie volgens Hesiodus. Rijk was deze ontdekking ook aan voorwerpen: on geveer honderd koperen Minoïsche bijlen, een groot aantal enorme zwaarden, het grootst aantal praehistorische zwaarden, ooit in Europa gevonden, een aantal zil veren bijlen en gouden dubbelbijlen. De belangrijkste vondst is die van een kope ren dubbelbijl met een hiëroglyphische in- scryptie van drie regels. Deze voorwerpen behooren tot de gouden eeuw der Mino- ische kunst (plm. 1600 vóór Chr.) en zijn thans opgenomen in het museum te He- racleion. Toegangskaarten voor deze lezing zijn nog verkrijgbaar aan bovengenoemd mu seum. HET 4e REGIMENT OP REIS. Van 8 tot 17 Maart zal het 4e regiment in fanterie alhier garnizoen houden te Does burg, onder commando van luitenant-kolo nel A. W. F. Koningsfeld, Recollectie K. J. C.-leiders. De recollectie voor de K. J. C.-leiders, die a.s. Vrijdag moest plaats hebben is uit gesteld tot Vrijdag 26 Februari a.s. De vervoeropbrengsten der Noord-Zuid- Hollandsche Tramweg Maatschappij N.V. gedurende Januari 1937 (ongecontroleerd) bedroegen 1937: 265.407; 1936: 243.017. BIOSCOPEN. Luxor. De hoofdfilm van deze week brengt de uitstekende UFA-film „Hofkonzert" met Martha Eggerth en Johan Heesters in de roofdrollen. Het Duitsche tooneelstuk „Das kleine Hofkonzert" oogstte daar te lande een uitbundig succes. Waaraan zulks te danken was? Misschien aan het Bieder meier milieu, dat altijd zooveel charme geeft. Misschien aan het andere milieu, waarin geteekend worden een Hoogheid in een afgelegen klein vorstendom, een dichter Knips in een klein, niet-waterdicht zolderkamertje, een bibliothecaris van ouden, onverbeterlijken stempel? We we ten het niet. Maar zeker is, dat de film het niet minder doet. We krijgen hierin de ge schiedenis te aanschouwen van de jeugdige zangeres Christine Holm, die in Munohen leeft en op zoek L naar haar onbekenden vader. Ze komt in Immendingen, waar de dichter Knips wonachtig is. Deze zou haar moeder hebben gekend. Ze rijdt onder haar eigen naam als de zangeres Be- lotti treedt ze in de theaters op in de postkoets naar Immendingen, doch op het zelfde oogenblik vertrekt vandaar een hof- équipage naar Munchen om de beroemde zangeres Belotti te gaan halen. Men heeft haar dringend noodig om op het hofcon- cert te zingen, daar de zangeres, die daar zou optreden, een keelaandoening gekregen had. Er worden komische episoden, die door deze persoonsverwisseling HolmBelotti ontstaan, geweven door het ernstig motief van het jonge meisje, dat haar vader zoekt. De charme van het Biedermeiermilieu en de romantiek der landelijke wegen gaan vergezeld van een avontuurlijke lief de tusschen Christine Holm en den jongen luitenant Walter von Arnegg, voor wie de postkoets, de douaneloods, het Bieder- maier-hotel en het tooverachtige Rokoko- park van de vorstelijk residentie aange name verblijfplaatsen bieden. Dit liefdes paar wordt gespeeld door Martha Eggerth en onzen landgenoot Joh. Heesters. Hun lie deren werden gecomponeerd door dr. Ed mund Nick, van wien de muzikale bewer king zoowel van het tooneelstuk als ook van de film afkomstig is. Het geheel is uitstekend geslaagd, mede omdat een keur van artisten de hoofdver tolkers terzijde stond. Voor de pauze gaat „De vrouw van den dokter" een Warner Brosfilm, welke een zeer juist beeld schetst van den strijd van twee personen: een doktér, die zijn patiën ten wil verzorgen zooals het behoort en zijn jonge vrouw, die daardoor teveel alleen is. Een programma voor volwassenen. Lido. Vele boeken zijn geschreven waarvan de geschiedenis zich afspeelt in het oud-Tsa ristische rijk, zij bieden steeds dankbare onderwerpen voor een film, waarvan ver schillende reeds op het witte doek versche nen. Een der laatste producten is de film „Schild en Boete" naar het bekende boek van Dostojewski. Dit filmwerk werd ver vaardigd door een Fransche filmmaat schappij en behoort tot een der beét ge slaagden van den laatsten tijd, waarin ar tisten van den eersten rang, hun medewer king verleenden. Pierre Blanchar maakte hierin een buitengewone creatie van den student Roskolnikof. Treffend weet hy de angst en de gewetenswroeging uit te beel den, waarbij vooral opviel het prachtige spel na zijn sinistere daad. Harry Baur, bekend door zijn prachtig spel uit diverse andere films, is ook in deze film als de politie-commissaris die de in structie van den moord leidt, weer indruk wekkend. Het dramatische gegeven speelt- zich af in St. Petersburg in 1865 waar de student Roskoinikow een armoedig bestaan leidt. Om zijn moeder en zuster geld te kunnen bezorgen begaat hij het verschrikkelijke misdrijf om een pandjes-huishoudster te vermoorden en van haar geld te berooven doch wordt daarbij verrast door haar zus ter, die hij eveneens vermoordt. Na dezen dubbelen misdaad sluipt hij door de straten en kent zijn geweten geen rust meer. Phor- phyre, de politie-commissaris, toevallig een neef van Roskolnikow's vriend, maakt ken nis met hem en heeft uit het onderzoek reeds ontdekt, wie de moordenaar is. Daar echter de noodige bewijzen ontbreken, kan hij hem nog niet arresteeren, doch drijft hem steeds meer in het nauw. Tenslotte bekend hij, na zwaren strijd, zijn afschuwe- lijken misdaad. Voor de pauze draait de spannende film De pseudo-Spion", waarin de intrigues uitgebeeld worden van een internationale Amunitie Mij., die belang heeft bij een grooten wereldoorlog. In deze film krijgt men ook nog van een spookhistorie te ge nieten, waarvan de ontknooping evenals de liefdeshistorie die er doorheengeweven is, ons niet geheel en al kan bevredigen. Dit programma, dat voltooid wordt met een journaal, is geschikt voor volwassenen. Trianon. Wanneer een theater-directie aankondigt per advertentie, dat zij alléén maar „zóó'n programma" kan brengen, dan zegt dat den lezer niet zoo heel veel, want het blijft dan maar de vraag, wat onder zóó'n pro gramma wordt verstaan. Maar als Trianon een film op die wijze aan het publiek aan beveel, dan kan men ervan verzekerd zijn, dat het „in orde" is. Zoo is 't ook deze week. Voor de pauze wordt vertoond, wat alweer per adver tentie een „komisch drama" werd ge noemd, een wonderlijke koppeling van twee tegenstrijdige begrippen, welke toch voor de film „De Fatale Bruid" niet onaar dig bedacht is. Weliswaar worden twee lieden voor het oog van het publiek ver moord, terwijl een derde geweldadige dood gememoreerd wordt, weliswaar haalt de elegante hoofdpersoon in dit verhaal (Mary Ellis) strop na strop, zoodat zij ten langen laatste in de Parysohe Apachen- rommel verzeild raakt, maar tóch is de ontspanning van dit drama zoo, dat men in de pauze met opgelucht gemoed een biertje naar binnen speelt. „De Fatale Bruid" is een geweldig span nende film, een zeer verdienstelijke pot pourri van aria's en revolverschoten met als vuurpijl een huwelijk. Maar met wie van de vijf mannen de bekoorlijke zange res ter kerke tijgt, zullen wij niet vertel len anders is de spanning verslapt. Harry Baur heeft ons reeds menige mooie film - gegeven en „Donkere Oogen" is één daarvan. Een film van Harry Baur is een film van groote conflicten en dit con flict ontstaat in „Donkere Oogen" tusschen vader en dochter. De vader is een afper ser, een uitzuiger en een koppelaar al les op charmante wijze als maïtre d'hotel, maar als vader is hij een door en door goed mensch. Hoe groot was dus zijn ont- steltnis te bemerken, dat het appeltje niet ver van de boom viel en ook zijn dochtertje-van-duizend-weken groote ap petijt ontwikkelde voor een wufte levens wijze....! Een film, die volwassenen wel kunnen apprecieeren. Actueele journaals en een allerprach tigst gekleurd teekenfilmpje vormen de hors-d'-oeuvre, welke dit stevige menu in leidt. UIT DE OMGEVING LEIDSCHENDAM. St. Josephsgezellen. Zondag 14 Febr. te 12 uur Paladynenvergadering. Te half 12 en na het Lof bijeenkomst. Dinsdag te 7.30 uur Maria-Congregatie, daarna bijeenkomst. Woensdag, Donder dag en Vrijdag van 7—7.50 uur herhalings cursus. Donderdag te 7.30 uur Biljartclub A.D.O. Vrijdag te 8 uur vergadering van de t.oo- nealclub „Adolf Kolping". Zaterdag na het Lof bijeenkomst. K. J. M. V. (L.T.B.) Dinsdag 16 Febr. te 7.30 uur Maria-Congregatie. Dinsdag 16 Febr. te 7.30 uur Maria-Con- gregatie. Donderdag 18 Febr. Studieclubavond en te 7 uur ontwikkelingsavond voor de Jonge L.T.B. over de Wieringermeer. In leider de heer Vergouwen. STOMPWIJK Oranje-Comité. In de afgeloopen week kwam het Oranje-Comité in laatste zitting bijeen, teneinde de inkomsten en uitgaven te verifieeren. De inkomsten bestonden uit: opbrengst straatcollecte 42.13 'A', bijdragen van ver schillende vereenigingen ƒ83.50; afdracht gem.bestuur ƒ63.50; derhalve in totaal 189.1314. 'n Woord van dank aan de vereenigingen, die hun kas hebben aangesproken om het Comité te steunen. Hierdoor werd het mo gelijk de navolgende uitgaven te doen: kindervoorst, en tractatie ƒ90.6814, optoch ten en zanghulde ƒ29.59, armen en ouden van dagen 65, totaal ƒ185.2714. Er restte dus een batig saldo van ƒ3.86. Besloten werd, dit over een paar daarvoor in aanmerking komende gezinnen, te ver- deelen. Rekening en verantwoqrding van den penningmeester werden nu onder dank goedgekeurd. Voorts bracht de voorzitter zijn bijzon deren dank over aan den heer A. van Bregten, die als secretaris heel wat werk voor het Comité had verricht, en aan den heer H. Smits, voor de keurige inrichting van het gymnastieklokaal. Hierna bedankte de voorzitter allen, die op eenigerlei wyze aan de feestviering hadden meegewerkt en sloot de bijeen komst. TER AAR. Begrafenis C. Mank. Onder groote belangstelling had heden morgen de uitvaart en begrafenis plaats van den zoo tragisch om het leven geko men heer C. Mank. Te 10 uur werd de ge zongen H. Mis van Requiem opgedragen door den weleerw. kapelaan A. Groen. Het kerkgebouw was geheel met geloovi- gen gevuld, waaronder wij o.m. opmerk ten een deputatie van de centrale veiling en verschillende personen uit den handel, waarmede de overledene in relatie had gestaan. De absoute werd verricht door den zeereerw. pastoor Bielars. Door zijn .personeel werd het stoffelijk overschot grafwaarts gedragen. Op de kist lagen twee kransen, waarvan een van het gezamen lijk personeel. VOORHOUT. Jubileum. De heer P. v. d. Berg, zal op 15 Februari 40 jaar in dienst zijn bij de firma P. van Reisen en Zonen alhier. Op 17 Mei a.s. hoopt hij bovendien zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Het zal hem zeker niet aan belangstelling ontbre ken! UIT DE RIJNSTREEK HAZERSVVOUDE. Geitenkeuring. Vrijdag 5 Februari gaf de heer I. de Jong, assistent-Rijksvee- teeltconsulent te den Haag alhier een le zing in café Vreeburg over de geiten. De opkomst was goed. Hij zette uiteen over het houden van geiten op het platte- BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Johannes z. v. E. A. Bever wijk en H. H. v. Duist. Helena Elisabeth d. v. W. Nieboer en C. Selier. Wilhelmina Johanna d. v. A. Bekooij en A. M.A. Ge- men.Thomas z. v. J. Cuperus en H. D. Alberts. Emma Engelina d. v. J. Strocsma en E. E. Dijns. Korstiaan d. v. J. Mar kus en J. P. Bochhoven Lijndert Johan nes z. v. J. v. Nieuwkoop en C. Daudeija Roelof z. v. J. v. d. Wijngaard en N. A. v. Kooij. Hendrik z. v. H. Ju en M. v. Dijk. Joanna Dina Anna Maria d. v. H. J. M. de Graaf en A. P. A. Leenen. land en het nut er van voor den werkman in zijn gezin. De uitslag van de gehouden stalkeuring was als volgt: J. Bos met 95 punten bo venaan, no. 2 kwam Adr. v. Luyk met 92 punten, no. 3 D. de Wolf met 89 punten, no. 4 L. van Gorkum met 88 punten, no. 5 A. van Gorkum met 87 punten en C. Bos ook 87 punten; dit zijn 6 mooie stallen. Daarna volgde de inschrijving van jon ge lammeren, kooper werd de heer Adr. Gordijn voor 35 cent per stuk. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: Doctoraal examen Rechten, mej. J. H. Kroes en, Den Haag; Candidaatsexamen Indisch Recht de hee- ren W. R. Weisfeit, Rotterdam en G. A. Barnstijn, Oegstgeest; Candidaatsexamen Rechten mej. T. ten Noever Bakker, Utrecht en de heeren A. C. A. J. Greebe, Voorburg en J. Brauti- gam, Amsterdam; Doctoraal examen geneeskunde: mej. J. H. Moes, Den Haag; Artsexamen le gedeelte de heeren W. J. Kolff, Beekbergen en W. J. Wissema, Oegstgeest. Bevorderd: tot arts de heeren A. J. Bouwman, Den Haag en Que Keng Lead, Leiden. I S3 LAATSTE BERICHTEN AANKOOP VAN DE IJZEREN MAN. In een gisteravond gehouden spoedeischen de vergadering heeft de gemeenteraad van Vught besloten tot aankoop van de bekende badplaatss „De IJzeren Man" met uitzondering van het paviljoen. „De IJzeren man" die 53 H. A. groot is en eigendom was van den heer E. de Jong, is aangekocht voor de som van 50.000 gul den. Een combinatie van Beuningen heeft 5 H.A. bosch, grenzende aan „De IJzeren Man", voor de som van 100.000 gulden aan gekocht. Het ligt in het voornemen „De IJzeren Man" als badplaats te blijven ex- ploiteeren. MOTOR RIJDT VOETGANGER AAN. Drie gewonden, van wie twee zwaar gekwetst. Gisteravond, te ongeveer 8 uur, kwam de 52-jarige heer Th. E. v. d. G. zijn wo ning, aan de Koninginnegracht 99 te Den Haag uit en stak dén rijweg over. Vermoedelijk heeft hij daarbij niet vol- deende uitgekeken, waardoor hij door een motor, welke juist aan kwam rijden, ge grepen werd. De gevolgen van de aanrijding waren zeer ernstig. De motorrijder, de 35-jarige A. H. de M., wonende in de Jurriaan Kokstraat be kwam een schedelbreuk en een zware hersenschudding. Ook de duo-rijder, de 44-jarige A. K., uit de Dirk Hoogenraad- straat, liep een hersenschudding op. Beiden werden door den geneeskundi gen dienst naar Bronovo overgebracht. De heer v. d. G. was er iets minder ern stig aan toe. Met een bloedende wonde aan het achterhoofd, een gebroken rib en een kneuzing van den linkerhiel werd hij zijn woning binnengedragen. Hedenochtend waren de twee motorbe rijders nog niet tot bewustzijn gekomen. GEVAAR VAN OP EEN TRAM SPRINGEN Vanmorgen te omstreeks acht uur ge beurde op den hoek van de Amstellaan en de Kromme Mijdrechtstraat te Amsterdam een ongeluk waarbij een man ernstige ver wondingen opliep. Hij wilde op den rijdenden motorwagen van lyn 25 springen, kwam te vallen en ge raakte tusschen motor- en bijwagen. Met een beenbreuk en een bekkenfrac tuur is hij naar een ziekenhuis vervoerd. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 12 Febr. Groentenveiling. Per 100 stuks: pieterselie f 1.903.20, kropsa lade 1.00—2.70, selderie 0.60—1.50, knolselderie 2.305.50, per 100 kg.: kro ten 1.701.80, kroten, gekookt 45, witlof 212 boerenkool 1.504.spi nazie 19—29, uien 1.10—2 80, wortelen 1.003.10, spruiten I f 27, spruiten II 1.505.00, andijvie 818, nero ƒ4—, roodekool 1.402.20, gelekool 1.403.60, groenekool 1.203.30 en prei 2.403.50 13 Febr. Boter. Aanvoer 160 kg. Prij zen: prima fabrieksboter 1.57, prima boerenboter f 1.501.55 per kg. Handel vlug. Turfmarkt van 8 tot en met 13 Febr. Aangevoerd 100.000 stuks lange turf, prij zen 68 per 1000 stuks. BIOSCOPEN. Lido: Volwassenen. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. BOSKOOP, 12 Febr. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Briarcliff 94 cent, Aug. Noack 91 cent, Seringen 4058 cent, Azalea 1.50—2.30, Calla 70 cent, Cerasus Hisakura 1.702.60, Cerasus rosea 1.201.60, Prunus triloba 3070 Tulpen 15—21 cent, Narcissen 1215 cent, Crocus 36 cent, Andromeda 1015 cent, Mahonia 1016 cent, Wilgenkatjes 4.7 cent. KATWIJK a. d. RIJN, 12 Febr. Groen tenveiling. Waspeen 30—45 cent, kroten 30 40 cent per kist van 20 kg.; groenekool 1-402.80, knolselderie f 3.104.60 per 100 stuks, prei 2.00—2.40 per 100 bos, uien 1.70—2.60, gelekool 1.20—1.60 en roodekool f 1.40—1.80 per 100 kg. NOOTDORP, 12 Febr. Eierenveiling. Op de eierenveiling werden deze week de volgende prijzen genoteerd: kippeneieren 3.254.20 (aanvoer 2468 stuks; eenden eieren 2.853.20 per 100 stuks; hanen 7585 cent per stuk, kaas 20—26 cent per pond. TER AAR, 12 Febr. Centrale Veiling. Andijvie 31—47 cent, spruitkool 4 20— 5 90, witlof 3.80—7.00, prei 2.10—3.20, boerenkool 10—13 cent, selderie 0.80 1.40. Volgende week Woensdag en Vrydag veiFng. VINKEVEEN, 12 Febr. Groentenveiling. Witlof I 5 00—7.00, idem II 3.50—4.50. idem III 3.00 per 100 kg. Aanvoer 11000 kilogram. W1SSELNOTEEK1NUEN (AMSTERDAM) Londen 8.99l/2 Berlyn 73.90 Parys 8.551/0 Brussel 30 99 Zwitserland 4193 Kopenhagen 40 15 Stockholm 46 40 Oslo 45.20 New York 1.83" L Praag 6.40 Eenige en Algemeene Kennisgeving. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze jongste lieveling L0EK, 21/2 maand oud. Fam. J. J. VAN KINS- v. KERKHOFF Leiden, 12 Februari 1937 Cobetstraat 60. 983 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondigziekbed, voor zien van de Genademid delen der H. Kerk, onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer C0RNELIS 0TT0 DE VR00MEN, Wednr. van Mej. WILHELMINA MARIA OVERES, Eerder wdnr. van CORNELIA II EN RICA MARIA HAZER3LOOT, in den ouderdom van ruim 75 jaren. 991 Uit aller naam C.OTTO DE VROOM EN Warmond, 12 Febr 1937. Heerenweg A 67. De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben op Dinsdag 16 Februari a s. in de Bar.kerk van St. Mathias te Warmond, 's morgens om 8 30 uur, waarna de beg'afenis op het R.K. Kerkhof aldaar. wymwuaira Wegens huwelijk van de tegen woordige, per 1 Mei a.8. gevraagd in gezin (7 k. k te Nijmegen, esn flinke RlDIEüSTBDDE gewend alle voorkomende werk zaamheden zelf et. te verrichten en goed kunnende koken, leef tijd niet beneden 25 jaar Brieven met uitv inl. en opgave van leeftijd onder No. 4186 bureau vau dit blad. bij Het van ouds bekende en soliede adres U74

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3