DINSDAG 2 FEBRUARI 1937 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 RECHTZAKEN KANTONGERECHT TE LEIDEN. Overtreding crisismelkbesluit. P. B. te N o o r d w ij k heeft door zijn dochtertje een hoeveelheid consumptiemelk laten vervoeren, bestemd ter aflevering, zonder de vereischte vergunning. Eisch 15 subs. 10 dagen. De verdediger van verdachte, mr. Nord Thomson, hield een uitvoerig pleidooi, waarbij hij tot de conclusie kwam. dat zijn cliënt volgens de dagvaarding geen over treding had begaan en vroeg, gezien het feit, dat de minister voor het rayon, waar in verdachte woont, opschorting heeft toe gestaan inzake het crisis-melkbesluit even tueel schuldig verklaring zonder oplegging van straf. Na re- en dupliek werd de uitspraak be paald op 8 dagen. Verkeersovertredingen en aanrijdingen. A. C. v. d. W. te den Haag was ten laste gelegd, dat hij met een auto gereden heeft op den Veurschen Weg te Voorscho ten en toen bij het inhalen en passeeren van een voetganger, die rechts van den weg liep, niet voldoende had uitgehaald, waar door de voetganger door het uitstekende deel van de lading werd aangereden. Verdachte ontkende daar dien tijd ge weest te zijn, aangezien dit onmogelijk was, daar zijn auto in de reparatie was geweest, hetgeen door den reparateur werd beves tigd. De ambtenaar achtte de overtreding bewezen omreden de getuigen a charge hadden verklaard, dat verdachtes naam op de auto had gestaan en de aanrijding was geschied een uur nadat verdachte de auto uit de werkplaats had gehaald. Eisch ƒ20 subs. 10 dagen. Uitspraak vrijspraak we gens gebrek aan bewijs. M. S. te Leiden was ten laste gelegd het nemen van een bocht te Sassenheim zonder een richtingaanwijzer uit te steken of een signaal te geven, wat tot gevolg had gehad, dat een achter hem rijdende auto tegen de auto van hem, verdachte, was op gereden. Aangezien 3 getuigen verklaar den, dat er geen richtingaanwijzer had uit gestaan en twee getuigen a décharge en de verdachte pertinent verklaarden, dat de richtingaanwijzer wel had uitgestaan, wa ren zoowel de eisch als de uitspraak vrij spraak wegens gebrek aan bewijs. J. Z. te Rotterdam heeft des nachts ge-*" probeerd een tractor met oplegger te draaien op den Haagschen Straatweg te Oegstgeest. Aangezien deze lange wa gen de geheele breedte van den weg in- beslag nam had hij terweerszijden iemand opgesteld met een brandende roode lan taarn om het andere verkeer te waarschu wen. Niettemin was een auto, bestuurd door zekeren Z. te Veur, tegen de draaiende auto opgereden voor welk feit deze laatste nu terecht moest slaan. Ook hier spraken de getuigen elkaar tegen. De eene partij verklaarde, dat de lantaarn heeft gebrand, terwijl de tegenpartij vol hield, dat dit niet het geval was geweest, zoodat ook deze verdachte werd vrijge sproken. Veroordeeld werden alsnog: F. A. K. te Noordwfjkerhout, die was aangetroffen op verboden grond, ter wijl hij in het bezit was van een wild strik. Eisch voor het in het bezit hebben van de strik ƒ10 subs. 5 dagen en voor het loopen op verboden grond ƒ3 subs. 1 dag. Uitspraak resp. 10 subs. 4 dagen en 2 subs. 1 dag. F. D. te Leiden wegens het niet op volgen van een stopteeken van een ver keersagent. Eisch 5 subs. 3 dagen. Uit- spraak ƒ7.50 subs. 3 dagen. PI. K. te K a t w ij k wegens het links berijden van den weg te Katwijk met een driewieler en bovendien zonder licht tot 5 subs. 2 dagen. Uitspraak conform. G. R. te Leiden wegens het inhalen en j passeeren met zijn auto van een met een paard bespannen wagen op' de Vischmarkt 1 te Leiden, terwijl tegenliggend verkeer zulks niet toeliet. Eisch 15 subs. 10 dagen. Uitspraak 10 subs. 4 dagen. H. de H. te Voorschoten, omdat hij in de Gortestraat te Leiden met zijn auto een bocht linies heeft genomen zonder gel dige reden. Eisch 5 subs. 3 dagen. Uit spraak conform. I1AARLEMSCHE RECHTBANK. De ambtenaar eischte tegen A. de K. uit L i s s e een geldboete van 2.subs. 2 dagen hechtenis wegens het rijden met een rijwiel zonder licht op 18 Dec. '36 in de Kanaalstraat te Lisse. Terzake van het rijden met een auto zonder in het bezit te zijn van een rijbe wijs en te veel personen in zijn cabine aanwezig gehad te hebben stond terecht J. M. S. uit Hillegom. De ambtenaar cischte tegen verdachte voor het eerste feit 5.subs. 3 dagen hechtenis en voor het tweede feit een geldboete van 3.— subs. 2 dagen hechtenis. De kantonrechter veroordeelde verd. voor het eerste feit tot een geldboete van 4.subs. 2 dagen hechtenis en voor het tweede feit tot 2.subs. 2 dagen hechtenis. De garagehouder S. de J. uit Hiïle- g_o m stond terecht terzake dat hij op 18 Nov. '36 te Hillegom aan een zekere J. M. S. aldaar een auto had afgegeven waar van de rechtervoorband in een slechten staat verkeerde en een gat vertoonde, waardoor ieder oogenblik de binnenband er uit kon springen. Verd. beweerde dat hij niet aansprakelijk er voor was daar hij de auto in een goeden staat heeft ver- hurud. S. had een andere buitenband om het wiel gedaan zonder medeweten van verd. De ambtenaar achtte hetgeen verd. SPORT SCHAATSENRIJDEN KOPPELWEDSTRIJD TE HEERENVEEN. Dr. Dijkstra en Keetman winnaars. Hoewel het ook gisteren sterk gedooid heeft en de baan zeer zwaar te berijden was, heeft het bestuur van de koninklijke ijsvereeniging „Thialf" te Heerenveen toch een koppelwedstrijd in het hardrijden op de schaats voor amateurs laten verrijden. Dit was de eerste keer, dat een derge lijke wedstrijd in ons land verreden werd. Na dezen wedstrijd, welke van een twee- uurskoppelwedstrijd met achte klassemen ten was teruggebracht tot een koppelwed strijd van vijf kwartier met vijf klasse menten, werd, in overleg met de rijders, besloten den afvalwedstrijd, welke was vastgelegd, af te lasten in verband met de buitengewoon slechte gesteldheid van het ijs, dat toen vrijwel niet meer te be rijden was. Het koppel dr. L. Dijkstra (Akkrum) en K. Keetman (Winkel) werd winnaar met 17 punten, gevolgd door J. G. de Jager (Wolphaarts) met A. S. de Vries (Dron- rijp), met 15 punten en C. Jongert (Wie- ringen) met G. Gaastra (Heerenveen) met 10 punten. De overige koppels lagen twee tot drie ronden achter. DE VIERDE TOETSWEDSTRIJD. AUSTRALIë—ENGELAND. Engeland's eerste innings 330 all out. In den vierden toetswedstrijd Australië— Engeland te Adelaide ging Engeland in de eerste innings uit voor een totaal van 330 runs. Hierna kwam Australië voor de twee de maal aan het wicket en aan het einde van den derden dag was de score 63 runs voor 1 wicket. SCHAKEN SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De stand der competitie op 1 Februari: Eerste klasse: gesp.gw.gel.vrl. v.-t. totaal L. S. G. I 4 3—1 21*S-18H 6 p. Philidor I 4 1 3 22 -18 5p. Bodegraven 14 2 1 1 21 ys-18% 5 p. Leiderdorp I 4 1 2 1 21 -18 4 p. Voorschoten I 4 1 1 2 17 -23 3 p. Studentenfed. I 41 3 16^-23^ lp. Tweede klasse B: Katw. a. Zee I 4 3 1 25 -15 6 p. Alphen I 5 2 1 2 25 -25 5 p. Caïssa I 3 2—1 15%-14% 4p. L.Arb.Sch.cl. I 4 1 2 1 20 -20 4 p. U.D. I(R'veen) 4 2 2 19 -21 4 p. Philidor II 4 112 17&-22& 3 p. D. Noteboom I (Noordwijk) 4 1 3 18 -22 2p. Tweede klas A: R.K. Sch.club 2 Koningen I 4 3 1 22%-n% 7 d. Boskoop 3 2 1 16 -14 4p. Bodegraven II 4 2 2 10 -24 4 p. Taveno I 5 2 3 27 -23 4 p. Hazerswoude I 4 1 1 2 19^-20 3 p. Oegstgeest I 3 1—2 15 -15 2 p. Leiderdorp II 3 1 2 14 -16 2p. Derde klasse A: Lisse I 5 533%-16% lOp. L.Arb.Sch.cl. II 4 3 1 23)4-16 J* 6 p. Katw. a. Zee II 4 3 1 22 -18 6 p. Student.fed. II 3 1 2 11 -19 2 p. Gymn.sch.cl. I 4 1 3 18^-21^ 2 p. Taveno II 4 I 3 16 -24 2 p. R.K. Sch.club 2 Koningen II 44 15%-24% Op. Derde klasse B: D. Noteboom II (Noordwijk) 4 3 1 23 %-16% 7 p Kolpato I (Lisse) 5 3 1 1 31 -19 7 p. Caïssa II 4 2 1 1 23 -17 5 p. Zwammerd. I 4 2 1 1 23 -17 5 p. V. T. L. I (Leiderdorp) 4 2 2 18 -21 4 p. Oegstgeest II 4— 1 3-14^-25# lp. Gymn.sch.cl. II 5 1 4 16 -34 1 p. Vierde klasse: Alphen II 4 4 27 -13 8 p. L.Arb.Sch.cl. Ill 4 2 2 24 -16 6 p. Philidor III 4 2 1 1 22 -18 5 p. Hazerswoude II 5 2 1 2 28 -22 5 p. Lisse II 4 112 nyt-22% 3 p. Katw. a. Z. IH 5 1 4 20 )4 -29 J4 2 p. Taveno III 4—1311 -29 1 d. ten laste was gelegd niet bewezen en sprak hem vrij. Overeenkomstig de eisch werd verd. ontslagen van rechtsvervolging. In hooger beroep stond terecht Th. J. R. v. d. W., bloembollenkweeker uit Lis- s e, die bij vonnis van den kantonrechter te Haarlem was veroordeeld tot 100 subs. 25 dagen hechtenis, terzake dat hij op 18 Juni '36 te Noord wij kerhout narcis sen geteeld heeft zonder vergunning. De officier van Justitie vroeg bevesti ging van het vonnis van den kantonrech ter. DE KWAKZALVER FICK VEROORDEELD. De rechtbank te Almelo veroordeelde heden den Duitscher K. Fick, die in het Noorden van Overijsel als kwakzalver is opgetreden, tot ƒ1500 boete of vijf maan den hechtenis. Vorige week was tegen Fick bevestiging van het vonnis van den kantonrechter ge- eischt, namelijk 1500 boete of zes maan den. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. Volksbond. De jaarüjksche feest avonden van den R. K. Volksbond zijn weer geweest en ze zijn uitstekend ge slaagd: volle zalen en beste stemming. De laatste avond kon geopend worden door den voorzitter, den heer C. Seijsener die weer van zijn ziekte hersteld is. Crescendo speelde na het openingswoord onberispe lijk een 6-tal nummers. Na de pauze gaf „Kunst na Arbeid" het zeer mooie tooneel- stuk „Zwarte Willem" in 3 bedrijven. Het spel was uitstekend en getuigde van ern stige studie. De voorzitter dankte zoowel directeur H. A. Maas voor de Crescendo prestaties en den regisseur Klinkenberg. Ook de Geest. adv. kapelaan Voortwist sprak een krachtig wc/brd. Thans maar weer met nieuwen moed aan 't vereeni- gingswerk. St. Josephsgezellen. In de vacature P. Turkenburg is tot secretaris gekozen gezel Frans Out. Mede is tot bestuurslid gekozen de heer Gerrit Ruigrok. Zondag a.s. worden er 38 nieuwe leden geïnstal leerd. Onze mooie Gezellenvereeniging neemt steeds in bloei toe! Harmonie „Crescendo". Op het Na tionaal Solisten Concours, uitgeschreven door de R. K. Harmonie „St. Caecilia" te Loosduinen behaalde onze R. K. Harmonie in de 3e afdeeling met 137 punten een 2en prijs, in de 3e afd. met 129 p. een 3en pr. en in de le afd. met 135 p. een 2en prijs. Dit is voor Crescendo inderdaad een schit terend succes. De eerste bebouwing. Men is thans begonnen met den eersten bouw aan de verlengde Van den Endelaan (Nieuwe Weg): een tweetal mooie burgerwoonhui zen zullen de „entree" vormen. KATWIJK AAN DEN RIJN. E. H. B. O. Op initiatief van het be stuur van het Wit-Gele Kruis werd 1.1. na jaar het denkbeeld naar voren gebracht om een cursus Eerste Hulp bij ongelukken te organiseeren. Op een desbetreffend ver zoek verklaarde dr. W. Hueting zich da delijk bereid deze cursus onder zijn lei ding te doen plaats hebben. Al spoedig ver- klaaixïe zich een ruim 40-tal personen be reid dien cursus te volgen. Het materiaal hiervoor werd door het W.-G. Kruis aange schaft en spoedig mocht Pastoor Hesp de cursus openen. Onder de aangename leiding van dr. Hueting werd de cursus door alle opgegeven personen tot het einde gevolgd en gisterenavond dan had de sluiting van dezen cursus plaats. Pastoor Hesp, die ook de cursus geopend had, nam namens het stuur van het Wit-Gele Kruis hei eerst het woord en bracht hartelijke woorden van dank aan dr. Hueting, aan wie de cursisten het te danken hadden, dat zij dezen mooien, en leerza- men cursus hadden kunnen volgen. Ook het bestuur van het W.-G. Kruis mocht woorden van dank in ontvangst nemen voor deze gebodengelegenheid, waarvan ongetwijfeld velen veel nut zullen onder vinden. De cursisten werd dank gezegd voor de aangename stemming en de trouwe opkomst. De heer v. d. Marei bracht woor den van dank, als oudste der cursisten, aan dr. Hueting voor diens bereidwilligheid om de kennis der cursisten op het terrein van hulp bij ongelukken te vergrooten. Mej. Cor Bellekom bood aan dr. Hueting, als tastbaar bewijs van dank en erkentelijkheid, een zilveren sigarettenkoker met inscrip tie aan. Dr. Hueting dankte zelf ook be stuur en cursisten voor de vriendelijke en aangename verstandhouding, waardoor het hem gemakkelijk was gemaakt deze cursus tot het einde toe te geven. Het bestuur van het W.-G. Kruis bood koffie aan en na alle speechen bleef men nog eenigen tijd in opgewekte, prettige stemming bijeen. Ver melden wij nog, dat dr. Hueting zich ook nog bereid verklaarde een volgend winter seizoen een korte repetitie van het verhan delde te geven. LEIMUIDEN. Kruisvaartinstallatie en oudersavond. Op Zondagavond vierden we de installatie der nieuwe leden in onze Kruisvaart. Op zeer fijne wyze was de zaal versierd met als achtergrond de vlag en de beeltenis van St. Michiel, patroon der Kruisvaart. Om even half 8 werd de openingsplech tigheid geleid door den Baljuw. Hierna wees de directeur op de zinrijke beteeke- nis der installatie. De districtsdirecteur, rector L. Beune, verrichtte daarna onder grootsche stilte de mooie installatieplech tigheid, welke met de zegen en 't Christus Koninglied besloten werd. Hierna hield rector Beune een enthou siaste rede tot de aanwezige ouders en jongens aangaande de jeugdbelangen in dezen tijd en de ouderplicht. Op zeer dui delijke wijze, geillustreerd met pakkende voorbeelden, zette hij uiteen de noodza kelijkheid en onmisbaarheid van 't jeugd werk, ook in onze dorpen. Alleen door de Kerk en 't huisgezin kan men er tegen woordig niet meer komen, daar de jongen op oudere leeftijd dan als een vreemdeling in de wereld staat. De Kruisvaart vormt daarbij met haar systeem een aanvullen de, maar ook onmisbare taak. Onverschil ligheid en niet medewerking der ouderen doen grootelijksch tekort aan de ontwik keling van 't rijke jongensleven, wat zich op ouderen leeftijd wreekt. En dan is het te Laat. Op een schitterende wijze besloot hij zijn met begeestering voorgedragen rede, dat niemand zich meer afzijdig zal houden en zijn kortzichtige onverstandig heid zal breken om alle moeite aan te wen den deze jeugdbeweging hier haar zegen rijk werk te doen verspreiden. Het lang durige applaus bewees dat de ouders hem begrepen hadden. De directeur dankte den spreker en hoopte dat zijn enthousias me over mocht slaan op de ouders en an deren die hier niet tegenwoordig zijn. Hierna werd 't jaarverslag voorgelezen, waaruit bleek de groote activiteit die er in 't vorig jaar heerschte in onze Kruis vaart. Vervolgens prijsuitreiking van Mis saal en jeugdboeken voor de Missieactie en daarna voor de konijnenhouders der K. J. C. Daarna werd gepauzeerd en over gegaan tot 't vroolijk programma, hetwelk tot tevredenheid van allen werd afge werkt. Het was een mooie avond. Daarom des te onbegrijpelijker dat in deze hoogst ernstige tijd sommigen op deze avond an dere belangen gesteld hebben boven de jeugdbelangen. Ter herinnering: In onze Kruisvaart is opgericht Het Roode Vendel (leeftijd 15- 17 jaar); de jongere groep (van 1215 jaar); de Sint Jansknapen van 12 jaar en jonger. Dat alle ouders dezer dagen de daad voegen aan 't woord van onze districtsdi recteur en alle jongens doen plaats nemen in onze Jeugdbeweging. Opgave bij den directeur. LISSE. Oranje-comité. Maandagavond had de slot-vergadering plaats van het Oranje- Cohiité. Na^ de raadsvergadering kwam de burgemeester ter vergadering, wien door den voorzitter, dr. Marcus, een woord van welkom werd toegeroepen. De voorzitter zegt, dat het thans 3 maanden geleden is, dat het comité met zijn werk begon en plannen maakte om het feest te vieren en thans 100 dagen daarna staan wij aan den avond, waarop het laatste zal worden afge wikkeld. Spreker herinnerde aan de voor bereidingen en verklaarde, dat er wel en kele fouten zijn gemaakt, doch dat wij over het algemeen tevreden kunnen zijn met den uitslag der feestviering. Het heeft goede herinneringen nagelaten. Dat wij zoo heb ben kunnen werken is mede het gevolg van de ondervonden medewerking van de zijde van het Gemeentebestuur en van u, burgemeester, in het bijzonder. Uw advie zen en uw stimuleerend erk hebben wij op hoogen prijs gesteld. Dank bracht hij voor de volle medewerking van die zijde op verschillend gebied. Een woord van per soonlijke dank aan den burgemeester meende spreker evenwel niet te mogen ont houden. Tijdens de feesten was u steeds aanwezig en u heeft hierdoor getoond met uw gemeente en gemeentenaren mede te leven. Gelukkig heeft het comité geen ge bruik behoeven te te maken van de ge dane toezegging om aan te kloppen bij het gemeentebestuur om een eventueel tekort te dekken. De financieele uitkomsten zijn van dien aard, dat er nog een voordeelig saldo is. Spreker betuigt zijn dank alsnog aan de heeren bloemisten en het laborato rium, voor hun medewerking voor de ver siering van de H. B. G., omdat hij dit op den eere-avond heeft verzuimd. De bespre kingen in het comité zijn steeds prettig en vlot verloopen, waarvoor hij zijn mede- comitéleden dank bracht. Het werk van den secretaris stelde hij. die ten nauwste met den secretaris heeft samengewerkt, op hoo gen prijs. Ons comité staat op het punt ontbonden te worden, doch spreker stelt zich voor, dat wanneer de gelegenheid zich voor zou doen, dat dan de leden van dit comité zich wel zouden weten te verstaan en elkaar zouden kunnen vinden, om in 'n be paalde formatie samen te werken. Hij bracht allen leden dank voor hun arbeid. De burgemeester bracht dank voor de woorden gericht tot hem en het gemeente bestuur. Met goed gekozen woorden schet ste hij zijn erkentelijkheid van geheel Lis se voor de waardige viering van de afge- loopen gebeurtenissen. Het comité is ge weest een comité vol activiteit en doortas tendheid. Het verheugde spreker, dat de voorzitter bereid was om deze functie te aanvaarden. Onder zyn leiding is dan ook het feest volkomen geslaagd. De gemeen teraad heeft het comité dank gebracht, ter wijl verschillende raadsleden op enthou siaste wijze dit ondubbelzinnig hebben la ten blijken. Men hoopte, dat het comité hare werkzaamheid niet zou stop zetten, doch zich zou vormen tot een permanent comité. Bij den opzet van het feest is het comité geinstalleerd d,oor mij enkel om de huwelijksfeesten te organiseeren. Dit is een bepaalde opdracht geweest. Van deze taak heeft het comité zich uitstekend gekweten en spreker heeft telkenmale verstomd ge staan van het enthousiasme en liefde van de leden van het comité voor hun opoffe rend werk. Er was duidelijk merkbaar slechts een streven, n.l. om de huwelijks feesten zoo waardig mogelijk te vieren. Spreker verklaart het comité voor ont bonden, omdat het zich van zijn speciale taak had gekweten, doch sprak evenwel de hoop uit, dat het Oranje-comité zich geroepen zal voelen ir. de huidige samen stelling zich te blijven bestendigen tot een permanent Oranje-comité. U, mijnheer de voorzitter, zal, naar ik hoop, uw comité niet ontrouw worden en ls voorzitter blij ven fungeeren. Uw sympathie en groote tact heeft bewezen, dat u een uitstekend leider bent. Spreker besloot zijn woord met den wensch, dat de liefde tot het Oranjehuis en den eerbied voor het Hoofd daarvan, niet beter kan worden gediend, dan dat het huidige Oranje-comité nog jaren aan een zal blijven, om de eventueele oranje feesten in deze gemeente te vieren. De voorzitter dankte den burgemeester voor zyn woorden tot het comité en hem gericht. Hij verklaarde zich bereid het voorzitterschap te blijven waarnemen, doch J uitsluitend voor de viering van gebeurtenis- 1 sen in 'ons Vorstenhuis. Naar spreker's i overtuiging zal het geheele comité wel be- 1 reid worden gevonden om zich te vormen tot een permanent Oranje-comité. Hierna werd de openbare vergadering ge- I sloten. NOORDWIJK. Vaccinatie. Dat het aantal verrichte vaccinatiën sedert de vaccinatiedvvang werd opgeheven ook in deze gemeente met reuze sprongen is teruggeloopen, blijkt wel uit het feit, dat in 1936 in totaal slechts 4 vaccinaties zijn verricht, waarvan 3 bij de van gemeentewege geboden gelegenheid tot kostelooze inenting. Het is wel te betreu ren, dat van deze vier maal per jaar ge boden gelegenheid tot kostelooze inenting en herinenting zulk een minimaal gebruik gemaakt wordt. En dat in een gemeente van ongeveer elf en een half duizend zie len! Een ander cijfer toont ook duidelijk, dat inenten tot de zeldzaamheid gaat be- hooren. In 1936 werden n.1. in totaal 673 leerlingen op de diverse lagere scholen (met inbegrip van de bewaarscholen) toe gelaten. Hiervan waren er slechts 6 in het bezit van een vaccinebewijs! Deze cijfers spreken voor zich zelf! 473e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 10de lijst Trekking van Dinsdag 2 Februari 1937 Hooge Prijzen 100.000.— 10095 1.000.— 11104 15230 400.— 1656 3072 3133 3141 5732 18176 200.— 713 3886 8931 11204 17850 100.— 2361 4724 6592 6743 8972 10214 14025 17859 18214 19453 Prijzen van 70. 118 145 255 297 413 525 706 706 712 770 807 814 1016 1059 1072 1459 1617 1687 1806 1822 1875 1992 2075 2270 2313 2497 2597 2781 2802 2966 3136 3393 3467 3492 3523 3571 3594 3777 3798 3826 3834 3860 3940 4009 4346 4389 4486 4528 4657 4768 4810 4824 4936 4957 5161 5176 5207 5368 5504 5605 5750 5955 6001 6010 6032 6041 6048 6152 6349 6391 6407 6477 6555 6590 6602 6649 6699 6713 6714 6825 6839 6861 7075 7257 7289 7317 7359 7434 7447 7467 7513 7604 7690 7761 7795 7910 8230 8275 8314 8363 8543 8555 8568 8731 8943 8975 9018 9128 9145 9367 9396 9458 9702 9770 9773 9784 9792 9893 9896 9939 10032 10094 10160 10178 10218 10539 10550 10600 10712 10800 10806 10931 11158 11287 11314 11353 11381 11452 11714 11742 11764 11787 11860 12021 12179 12445 12570 12626 12650 12694 12696 12878 12880 12883 13004 14041 14126 14129 14184 14236 14286 14385 14493 14496 14515 14584 14593 14666 14770 14787 14906 14937 14989 14990 15289 15402 15509 15566 15610 15661 15762 15831 16066 16089 16136 16189 16235 16270 16464 16545 16620 16650 16808 16372 16950 17077 17137 17264 17278 17429 17434 17538 17551 17606 17614 17816 17895 18526 1878i 18847 18993 19126 19132 19177 19221 19283 19405 19526 19573 19599 19612 19623 19820 19911 19980 20125 20226 20373 20379 20469 10504 20563 20576 20708 20741 20802 20884 Nieten 51 79 80 100 105 171 281 295 325 337 393 403 415 423 502 535 563 579 603 608 643 682 695 735 739 763 771 817 821 831 836 849 887 939 1014 1051 1124 1132 1173 1217 1230 1242 1372 1377 1396 1429 1431 1442 1483 1487 1488 1501 1516 1546 1574 1619 1631 1658 1731 1738 1743 1778 1787 1824 1837 1838 1914 1942 1953 1983 1993 2009 2017 2023 2024 2026 2033 2085 2143 2201 2202 2221 2228 2236 2271 2274 2302 2323 2340 2351 2352 2389 2409 2429 2593 2603 2627 2658 2678 2683 2707 2832 2851 2867 2936 2965 3004 3054 3071 3030 3117 3147 3143 3154 3205 3209 3279 3285 3387 3447 3452 3498 3502 3511 3544 3545 3560 3503 3625 3650 3664 3741 3782 3784 3821 3823 3842 3912 3923 3932 3947 3957 4019 4033 4079 4081 4109 4154 4161 4187 4269 4370 4452 4462 4465 4474 4489 4518 4539 4545 4546 4628 4642 4652 4699 4733 4789 4819 4846 4850 44852 4864 4866 4950 4992 5020 5025 5046 5082 5083 5116 5118 5135 5172 6173 5184 5229 5230 5239 5294 6348 8426 5456 5470 5475 5533 5546 5551 5557 5569 5579 5584 5608 5641 5658 5893 6763 5824 5891 5915 5945 5981 6005 6021 6050 6166 6182 6225 6251 6262 6269 6270 6281 6283 6340 6345 6352 6359 6369 6381 6401 6413 6415 6449 6430 6587 6616 6643 6650 6712 6716 6824 6844 6879 6912 6948 7017 7026 7027 7069 7071 7076 7086 7176 7192 7211 7215 7224 7239 7255 7314 7347 7351 7423 7438 7448 7453 7495 7523 7562 7591 7620 7645 7676 7704 7706 7712 7723 7740 7756 7779 7812 7826 7924 7999 8015 8043 8065 8081 8098 8122 8135 8159 8209 8231 8235 8249 8251 8269 8284 8290 8321 8327 8395 8419 8422 8474 8516 8518 8551 8565 8627 8681 8733 8748 8756 8777 8786 8787 8842 8882 8907 8976 8997 9003 9021 9025 9040 9060 9072 9096 9122 9126 9181 9206 9231 9209 9273 9319 9350 9393 9451 9518 9538 9638 9664 9690 9748 9754 9794 9801 9873 9942 9962 9985 9992 10000 10057 10068 10073 10093 10126 10143 10146 10231 10266 10269 10316 10368 10370 10400 10413 10468 10475 10527 10532 10635 10645 10684 10705 10744 10754 10757 10766 10774 10796 10831 10844 10858 10917 11016 11023 11052 11061 11103 11142 11180 11214 11235 11247 11261 11338 11393 11409 11431 11514 11517 11522 11536 11582 11642 11674 11679 11728 11730 11816 11845 11864 11873 11882 11900 11909 11965 11997 12006 12029 12057 12070 12154 12157 12209 12313 12329 12477 12510 12512 12536 12568 12573 12577 12613 12632 12682 12695 12703 12732 12765 12770 12796 12802 12866 12927 12947 12970 13033 13055 13083 13091 13193 13194 13220 13221 13229 13243 13252 13279 13288 13306 13334 13335 13339 13415 13431 13446 13451 13471 13617 13651 13659 13713 13734 13844 13880 13937 13958 13903 14053 14098 14102 14139 14230 14233 14235 14239 14250 14273 14320 14368 14380 14397 14480 14525 14541 14659 14796 14812 14833 14866 14927 14960 14932 16006 15034 15061 15082 15091 15110 15227 15238 15267 15294 15312 15318 15329 15413 15451 15481 15502 15601 15S24 15628 15661 15701 15752 15760 15811 15828 15917 15925 15928 15935 16034 16041 16046 10055 16110 16202 16253 16254 10261 16298 16313 16345 16409 16447 16500 16505 16513 16552 16639 16643 16715 16727 16897 16948 16965 16980 17150 17152 17183 17198 17215 17217 17332 17342 17367 17395 17444 17453 17457 17477 17479 17480 17496 17516 17521 17547 17644 17660 17673 17674 17683 17763 17781 17784 17802 17809 17852 17854 17864 17865 17932 17934 17948 18000 18031 18118 18171 18189 18235 18263 18322 18326 18331 18383 18496 18497 18548 18608 18622 1S656 18708 18725 18821 18828 18839 18848 18849 18891 18974 18983 13994 19031 19043 19066 19068 19084 19102 19140 19156 19159 19173 19189 19196 19224 19251 19369 19392 19441 1947;- 195G3 19525 19543 10548 19569 19576 19600 19627 19653 19654 19661 19874 19697 19775 10781 1980.1 19367 19872 19004 19907 19940 19956 19974 20020 20024 20069 20095 20142 20149 20159 20213 2021^ 20266 -20289 20299 20344 20345 20383 20422 20423 20433 20441 20452 20473 20476 20515 20547 2061S "334 20639 20687 20692 20702 20704 20717 20748 Lu750 20766 20787 20895 20959 20960 20974 20982 20986 Verbeteringen 5de klasse, 6de lyst: 18718 m z. 18748 9de Itfst: 11442 ƒ70.— m. s nje" 11734 ƒ70.- m. z. niet.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 11