MAANDAG 18 JANUARI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. ld ITALIË. HET BEZOEK VAN GOER1NG. Goering heeft Zaterdag onder leiding van generaal Valle de vliegerstad Cuido- nia bezocht, waarna in de officierskamer de lunch gebruikt werd. Des middags zette Goering de bezichtiging van de Rcmeinsche monumenten voort, terwij'l des avonds in de koninklijke opera een galavoorstelling te zijner eere werd gegeven. Te middernacht heeft Ciano de Duitsche gasten uitgenoodigd voor een banket met bal na. ENGELAND. Weer een schandaal-affaire THANS RONDOM HERTOG VAN KENT Praatjes worden tegengesproken Nauwelijks is het schandaal om den vroegeren Egelschen koning Edward VIII wat op den achtergrond geraakt, of een nieuw schandaal doet de ronde. Thans is hertog van Kent. die gehuwd is met prinses Marina, het mikpunt van de praatjes. Sinds eenigen tijd wordt gefluisterd, dat de hertog van Kent een schuldigde verhou ding zou hebben tot een zekere mevrouw Allen en dat zij samen in Londen waren gezien. De Engelsche pers zweeg over die geruchten, tot de Engelsche Zondagsbladen van gisteren eindelijk met een openbare tegenspraak van deze geruchten zijn ge komen. Het spreekt vanzelf, dat de hertog of zijn onmiddellijke omgeving zich niet verwaar digd hebben deze rechtzetting persoonlijk te geven, maar wel hebben de journalisten van officieel ingelichte zijde hun mede- deelingen ontvangen. De dame, die in verband met den hertog van Kent wordt genoemd, is mevrouw Wil liam Allen. Zij en haar man zijn oude ken nissen van den hertog van' Kent, en heb ben bij den hertog en zijn gemalin herhaal delijk bezoeken gebracht. De laatste maal dat de heer en mevrouw Allen, die in Ierland wonen, een bezoek brachten, was ter gelegenheid van de ge boorte van het tweede kind, dat uit het huwelijk van den hertog en de hertogin is voortgekomen. Dit bezoek vond plaats in de laatste dagen van December j.L en tij dens dat bezoek gaf mevrouw Allen den wensch te kennen een bekenden schedel meter, die te Londen is gevestigd, te raad plegen. Per auto bracht de hertog haar naar den specialist en ging met haar diens zaak bin nen, waarna beiden rechtstreeks naar het paleis van den hertog en de hertogin te rug reden. Uit dit simpele gebeuren zijn de geruch ten voortgekomen, die thans gedurende we ken door heel het Britsche Rijk hun weg vinden. Het is te begrijpen, dat de openbare mee ting van Engeland gevoelig is geworden wat betreft dit soort geruchten na hetgeen er met koning Edward is voorgevallen, en na de wijze, waarop aan die affaire bekend heid werd gegeven, maar desalniettemin is 't erg, dat een hertog van Kent niet eens met een kennis des huizes een boodschap kan gaan doen zonder daardoor het slacht offer te worden van een lasterlijke fluister campagne. CHINA. DE TOESTAND IN NOORD-CHINA Opstandelingen in Sjensi willen onderhandelen Het gerucht gaat (en het wordt nader be vestigd), dat de opstandelingen in Sjensi bereid zijn zich voorloopig te onderwerpen en hun eischen voor te leggen aan de ver gadering der centrale comité's van de Kwo Min Tang, welke half Februari bijeen zal komen. De leiders van de provincie Kwangsi hebbei de regeering te Nanking telegra fisch medegedeeld, dat zij het niet eens zijn met den voortdurenden druk van de regeeringstroepen op Sianfoe. Zij vreezen dat in geval van een burgeroorlog de troe pen van Tsjang Sjoe Liang over zouden kunnen gaan tot een wanhoopige actie, waarvan de vijanden van China zouden profiteeren. Zij Tdringen er derhalve op aan, dat de opmarsch der regeeringstroe pen wordt gestaakt en dat het conflict langs vreedzamen weg wordt geregeld. Engelschen als gijzelaars Volgens uit Sjanhai ontvangen berichten worden in Sianfoe dertig Britsche onder- wanen door de communisten als gijze laars tegen luchtaanvallen vastgehouden. AMERIKA. OPSTAND IN HONDURAS? Uit Salvador verluiden geruchten over liet uitbreken van een opstand in Hondu ras. De opstandelingen zouden Ciudad Tru- jillo hebben bezet. Ofschoon deze geruch ten nog geenerlei bevestiging hebben ge kregen. blijven zij toch hardnekkig de ronde doen. De opstandelingen zouden over zee wapenen hebben gekregen. In politie ke kringen in Mexico is men van meening, 'at de geruchten voorloopig met alle voor houd moet worden opgevat. 6UITENLANDSCHE BERICHTEN TREINRAMP IN CHINA TIENTALLEN CHINEEZEN LEVEND VERBRAND. Zelfontbranding van celluloid de oorzaak. Volgens bericht uit Kanton is de snel trein tusschen Kanton en Kowloen nabij het station Sji'Tan in brand gevlogen. Meer dan veertig reizigers zijn gedood of gewond, hetzij door brandwonden, het zij doordat zij uit den rijdenden trein sprongen. Volgens een ander bericht zouden niet minder dan 100 personen om het leven ge komen zijn. Een der rijtuigen van den trein vloog in brand. Onmiddellijk trok men aan de noodrem, doch deze weigerde. Door den luchtstroom aangewakkerd, sloeg het vuur met groote snelheid van den eenen wagon naar den anderen over, ter wijl de machinist, die volkomen onkundig was van het drama, dat zich achter hem afspeelde, met zijn brandenden trein in volle vaart voortreed. Onder de reizigers ontstond een ontzet tende paniek. Tientallen hunner kwamen in de vlammen om. Vele anderen sprongen in hun doodsangst uit den voortstormen den trein en sloegen tegen den grond te pletter. Eerst nadat hy bij het volgende station aangekomen was, bemerkte de machinist, welk een schrikwekkende ramp zijn trein getroffen had. Tot dusver zijn reeds de lij ken van 85 omgekomen reizigers naar Canton overgebracht. Naar men aanneemt, is de brand ver oorzaakt, doordat celluloid-voorwerpen, die zich in den trein bevonden, door zelfont branding vlam gevat hebben. Afschuwelijke moord in België Een jongen van zeventien jaar de dader. Vrijdagavond is in het Belgische plaatsje St. Martens Lennik, niet ver van Brussel gelegen, een vreeselijke moord gepleegd, die in heel België veel beroering heeft ver wekt. In duistere omstandigheden heeft een 17-jarige jongeman aldaar een meisje van 18 jaar om het leven gebracht. Omtrent dit geval ontleenen wij het een en ander aan „Het Nieuwsblad" (Brussel). Het stille Payottenland werd Vrijdag avond in opschudding gebracht door een afschuwelijken moord, welke te St. Mar tens Lennik gepleegd werd, op een acht tienjarig meisje, door een jongen van den zelfden ouderdom, met wien zij sedert eenigen tijd kennis had gemaakt. De moord werd gepleegd op een hon derdtal meters van de ouderlijke woning van het meisje. Zeggen wij vooraf dat de jonge dader werd aangehouden en naar de gevangenis van Brussel overgebracht. Bij het vernemen dat de rijkswacht een on derzoek instelde, vertelde hij alles aan een vriend, waar hij den nacht had doorge bracht en legde bij het onderzoek door den onderzoeksrechter bekentenissen af. Het was een kalme avond, kalm zooals het bij winteravond op een stille buiten gemeente kan zijn. De achttienjarige Alice Plateau was met een buurmeisje naar de Dorpplaats van St. Martens Lennik gegaan en keerde rond acht uur huiswaarts. On derweg kregen beiden gezelschap van den 17-jarigen Albert van der Eist wonende in dezelfde gemeente. Het was geen geheim in de gemeente dat Maria Plateau kennis had met Albert van der Eist, doch daar het meisje jong van jaren was, verzette de vader er zich tegen. Zoo kwam het dan, dat Van der Eist meermalen zijn vriendin buitenshuis opzocht. Wij zegden dat Alice Plateau in gezel schap was van een ander meisje uit de ge- buren: de 13-jarige Jeanne Moerenhout. De ouders van beide meisjes waren erg ongerust dat de meisjes zoo lang uitble ven. Vader Moerenhout vooral, was reeds meermalen den Ninoofschen steenweg op gegaan, denkende dat zijn dochter moge lijk het slachtoffer was geworden van een auto-ongeval. Rond 9.30 uur kwam Jeanne thuis en zegde dat Alice tot aan de hoek van den weg haar had gezelschap gehou den. Rond 11 uur Vrijdagavond kwam de broer van Alice Plateau bij Moerenhout aankloppen, zeggende dat zijn zuster nog niet was thuis gekomen en beiden gingen op zoek naar het meisje. Daar zij het meisje niet ontdekten keer den beiden huiswaarts. De heer Moeren hout had zich ter ruste begeven, niet ver moedende dat zich op een honderdtal me ters van zijn woning een afschuwelijk drama had afgespeeld. Bij de Plateau's was niemand slapen ge gaan van den ganschen nacht, daar Alice, die als een waar moedertje haar overleden moeder in den huiskring had vervangen, nooit laat uitbleef. Er moest haar iets on gewoons overkomen zijn juist zooals haar broertje korten tijd geleden. De vader pij nigde zich het hoofd om te weten hoe uit die pijnlijke onzekerheid te geraken. De uren verliepen en geen Alice te zien. 't Was rond vier uur in den morgen dat de 24-jarige Albert Plateau, broeder van het slachtoffer, terug bij den gebuur Jan- Baptist Moerenhout was gegaan, zeggende dat „hun" Alice nog niet thuis was. Het ergste vermoedend gingen beiden op zoek. Pas hadden zij de woning van Moeren hout verlaten of daar werd op den Ninoof schen steenweg in de gracht bezijden den veloweg hun aandacht gevestigd op een roerlooze massa. Bij nader toezicht bleek het een lijk te zijn van een meisje. Beide mannen konden bun oogen niet gelooven: het was wel degelijk Alice Plateau die ze er met half afgerukte kleederen aantrof fen. Het lijk lag in de lengte in de afhel lende gracht, terwijl het water over het aangezicht stroomde. Onmiddellijk werd de rijkswacht van S. Kwintens Lennik van deze akelige ont dekking op de hoogte gebracht. De gen darmen waren om vijf uur reeds ter plaat se en verwittigden ook de rijksveldwacht van Dilbeek daar het duidelijk bleek dat men niet met een gewoon ongeval te doen had. Het jonge meisje vertoonde verwondin gen aan den mond. Volgens de ligging van het lijk moet het slachtoffer zich wanho pig hebben verdedigd en een strijd op le ven en dood met haar moordenaar hebben gevoerd. Het lijk lag juist naar een brugje. Op een drietal meter van het lijk trof men ook een plas bloed aan. Uit het eerste on derzoek bleek dat het meisje moest ge wurgd zijn en daarna in de gracht zijn ge worpen of gevallen. Of wel is het slacht offer in bewusteloozen toestand in de gracht terecht gekomen en is daar door het stroomend water verdronken. Een zaak stond vast: dat de dood reeds verschillen de uren was ingetreden. Terwijl door de gendarmes alle vaststel lingen werd gedaan kwam een klein meis je zeggen dat Albert van der Eist, een ze ventienjarige jongeling aan het station te Goudveerdegem in een klein huisje zat en dat hij aan een makker had verteld, dat hij „Alisken" zoo staat het slachtoffer alge meen bekend. ..kapot" had gemaakt. Zonder dralen begaven de gendarmen zich naar het huisje van M. August van Schepdael waar de jongeman aanwezig was. Dadelijk werd hij ondervraagd en naar te plaats van het drama gebracht, waar nij tot bekentenissen overging. In afwachting van de komst van het par ket stond de moordenaar met geboeide handen, in het aanschijn van gansch de bevolking met den kop in den grond, daar op een meter van zijn slachtoffer dat on der een hagelblank laken was verborgen. Toen een der rijkswachters hem uitleg vroeg, klonk het kort en dof: „Ik heb het gedaan". Van der Eist stond daar twee uren aan een stuk. Zijn vest droeg op den rug de sporen van een worsteling die tusschen hem en zijn slachtoffer moet zijn gebeurd. Schrammen in zijn aangezicht duidden ge noeg aan hoe het jeugdige slachtoffer zich tegen haar belager had verdedigd. Het werd een echte massa volk op den Ninoofschen steenweg toen rond 10 uur in den voormiddag het parket van Brussel, dat door de gendarmen werd verwittigd, ter plaatse afstapte om het verder onder zoek in deze droeve zaak te doen. Het was samengesteld uit de heeren Paulsen, on derzoeksrechter. Weemaes, substituut, For- ton. griffier, vertegenwoordigers der rech terlijke politie en den fotografischen dienst van het parket. Toen de jonge moordenaar al de heeren van het gerecht zag en 'hij verplicht was het gansche onderzoek van nabij te vol gen. werd hij zich eerst bewust wat hij op dien kalmen Vrijdagavpnd had gedaan. Steeds was de kalmte over het aangezicht gebleven. Toen het er nu op aan kwam om voor de laatste maal zijn slachtoffer te zien, barstte hij in snikken los. Onderzoeksrechter Paulsen greep den dader op zeker oogenblik zelf bij den arm en stootte hem vooruit toen het laken werd wegenomen, zeggende „ziedaar uw werk". Het jeugdige slachtoffer werd na onder zoek door den wetsgeneesheer en na in een laken gewikkeld naar het doodenhuis overgebracht in afwachting dat de lijk schouwing zal geschieden. Uit het onderzoek is ten volle gebleken dat de dader heftigen weerstand heeft on dervonden van zijn slachtoffer. Zulks werd ten andere door den dader bevestigd: „Wij hebben gevochten zegt hij, maar wat er verder is gebeurd weet ik zelf niet meer". Dit staat althans vast dat Van der Eist zijn slachtoffer zwaar moet mishandeld hebben. De gedachte aan verwurging waarvan eerst sprake was dient voorloo pig op zij gezet. Alleen de lijkschouwing zal de juiste oorzaak van den dood uitwij zen. Het blijkt bijna onmogelijk dat hot slachtoffer levend in de gracht is geluk- keld. Meer en meer gelooft men dat de dader zelf zijn slachtoffer in de gracht heeft geworpen en dan de vlucht heeft ge nomen in den duisteren nacht. Muiterij in Canadeesche gevangenis SLECHT ETEN IN STAATSGEVANGENIS VAN ONTARIO. 150 gedetineerden uitgebroken. Uit Guelph (Ontario) wordt gemeld, dat alle zevenhonderd gedetineerden in de staatsgevangenis van Ontario gisteravond in opstand zijn gekomen. Men vreest, dat 150 gevangenen bij de muiterij ontsnapt zijn. De muiters waren op een gegeven oogen blik de situatie volkomen meester. Zij wa ren er toen in geslaagd de bewakers en andere beambten in het administratiege bouw te drijven. Geweldige schade aangericht. Zij gooiden vervolgens de ruiten in en vernielden de verlichting, terwijl zij hun dekens in brand staken. Zij hebben in het geheel een schade aangericht van veertig duizend pond sterling. De ontsnapte gevangenen schijnen de poorten te hebben opengemaakt en een heenkomen te hebben gezocht in het om- ligende heuvelgebied. De anderen zetten den strijd voort tegen de bewakers, die werden bijgestaan door brandweer en hon derden gewapende politie-beambten, die ten slotte de orde ten deele herstelden en de gevangenen opsloten in de gehavende slaapzalen. Klachten over het voedsel de oorzaak. Het is tot deze ongeregeldheden geko men uit ontevredenheid over de kwaliteit van het verstrekte voedsel. Havas meldt nog, dat de muiterij tijdens den maaltijd losbrak. De mannen hebben alles, wat zij zagen vernield. Met stokken sloegen zij op de bewakers los. Zij staken hun cellen in brand, waarna zij zich naar de binnenplaats begaven. Bij de hevige gevechten zijn tal van bewakers en gevangenen gewond. ENGELSCHE MIJNWERKERS GERED. Na tengevolge van een aardverschuiving geruimen tijd opgesloten te zijn geweest in een kleine ruimte, zijn zeven mijnwerkers van de Grimethorpe-mijnen in South Elm- salle in het graafschap York (Engeland) ongedeerd bevrijd. De opruimingswerk zaamheden hadden twaalf en een half uur geduurd. ZELFS DE „QUEEN DIARY" HEEFT LAST VAN GRIEP! Haar vertek naar Amerika uitgesteld. De griep-epidemie in Engeland duurt on verminderd voort, hoewel naar verklaard wordt het hoogtepunt reeds geapsseerd is. Het mailschip „Queen Mary", waaraan op het oogenblik werkzaamheden worden verricht, en dat oorspronkelijk op 13 Fe bruari weder in dienst had zullen worden gesteld, zal pas 14 dagen later kunnen ver trekken, daar de werkzaamheden in ver band met het groot aantal ziektegevallen onder de arbeiders niet op het vastgestelde tijdstip geëindigd zullen zijn. LINKSCHE SAMENWERKING IN ENGELAND. De socialistische liga, de onafhankelijke arbeiderspartij en de communistische partij hebben vandaag in afzonderlijke conferen ties besloten tot vorming van een eenheids front. De nationale raad der onafhankelijke ar beiderspartij heeft by de goedkeuring eener gemeenschappelijke actie twee reserves ge maakt, n.l. ten aanzien van de arbeiders partij en de internationale politiek. IS MEN DEN MOORDENAAR VAN HET KNAAPJE MATTSON OP HET SPOOR? De identiteit van den moordenaar van het knaapje Charles Mattson is thans vast gesteld uit te Tacoma gevonden vingeraf drukken. De autoriteiten te Los Angeles zeggen dit althans. Men gelooft, dat de moordenaar zich in de omgeving van de stad ophoudt. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. „De taak van den Katholiek". Voor een stampvolle St. Josephzaal heeft Vrij dagavond de bekende redenaar Rector Drost, op uitnoodiging der drie Par. Stands organisaties, een rede gehouden „over de taak van de Katholiek in de maatschappij". In een van het begin tot het einde boeiende causerie heeft de begaafde spreker gewe zen op de verderfelijke stroomingen, van Communisme en Nat.-Socialisme, welke de maatschappij met ondergang bedreigen, om daarna met ernst te wijzen op de plicht en de taak die de katholiek heeft te vervullen om door een christelijke levens wandel mede te werken, de maatschappij weer in christelijken zin te herstellen. Het congregatie-koor wisselde dezen zeer ge slaagden avond met een zangnummertje af. De voorzitter van den L. T. B., die ook de bijeenkomst had geopend, sloot de ver gadering met den chr. groet. Personalia. Onze plaatsgenoot F. Snel slaagde voor het examen boekhouden, af genomen door de Vereeniging van leera ren. BODEGRAVEN. Uitvoering Vrouwenbond. Zondag avond gaf de R.-K. Dameszangvereeniging „St. Caecilia", dir. J. M. Kouwenhoven, on- derafd. van den R.-K. Vrouwenbond, haar vastenavonduitvoering. Rond 8 uur opende de presidente dezen avond met den chr. groet en wenschte allen een genoeglijken avond. Als eerste nummer van het pro gramma werd afgewerkt „Schön is das Madel", gezongen in matrozencostuum, wat zeer in den smaak viel, daarna „Wij zijn vroolijke jongeliëp"; verder nog wat mooie liedjes o.a. Avond en Kerstcontate, wat met de solo's ook mooi tot zijn recht kwam. Na de pauze werd opgeveerd „De geleende koekepan", zangspel in één be drijf. Ook dit stukje werd goed en vlot ge speeld en alle aanwezigen konden nog weer eens naar hartelust lachen, wat nu in den vastenavond er wel in wil. In de pauze werd een verloting gehouden. „Mu- sik muss sein" gaf ook weer haar mede werking. De R.-K. Vrouwenbond kan met genoegen op deze uitvoering terugzien. BOSKOOP. Ziekenfonds „St. Antonius". Vrijdag avond hield de ver. tot instandhouding van het ziekenfonds „St. Antonius" een alge- meene ledenvergadering. Na opening door den voorz., den heer H. Redegeld, en vast stelling der notulen, las de secretaris het jaarverslag voor, waaruit bleek dat het aantal leden 120 bedraagt. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat de in komsten over het afgeloopen jaar bedroe gen 1008.15, waarbij komt een saldo van 362.44 terwijl de uitgaven bedroegen 1220.62 alzoo een batig saldo van 149.97. Hierna kwam de bestuursverkiezing aan de orde; aftredend waren de heeren H. J. Boer en L. v. d. Nieuwendijk. Als tegen- candidaat was ingediend de heer A. de Vogel. Na stemming werden gekozen de heeren L. v. d. Nieuwendijk en A. de Vo gel. De voorz. bracht een woord van dank aan den heer Boer, voor het vele werk dat hij als secretaris voor de ver. had verricht. In de controlecommissie werden benoemd de heeren Jongmans en B. v. Rijn en als plaatsvervangend lid de heer C. Brand. Vervolgens kwamen aan de orde eenige voorstellen van het bestuur o.a. om de uit- keering bij ziekte terug te brengen van 18 weken op 15 en de uitkering aan invali den van 18 weken op 8 weken, waarvan 4 weken in April en 4 weken in Sept. uit gekeerd zullen worden, welke voorstellen zijn tot aan de volgende jaarvergadering. Na eenige bespreking, waarbij door het be stuur op de groote noodzakelijkheid van deze voorstellen werd gewezen werden beide voorstellen in stemming gebracht en met 4 stemmen tegen aangenomen. De geestelijk adviseur, kap. Keyer, sprak vervolgens een kort woord, waarin hij wees op het groote nut van een R. K. Zie kenfonds, hetgeen zoo veel goed doet en door het charitatieve werk zoo bekend is. Zijneerw. sprak dan ook de hoop uit, dat elk lid in dit jaar eens extra propaganda zal maken hetgeen niet alleen de vereeni ging ten goede zal komen maar ook de leden, want hoe grooter het ledental is, hoe beter de uitkeering kan worden. Bij de rondvraag vroeg de heer Fulpen voor de nieuwe leden een uitkeering na 2 maanden inplaals van na zes maanden, welk verzoek in het bestuur nader zal worden overwogen. Hierna sluiting. Geboren: Jacobus Gerardus Maria z. van J. H. Bosman en A. C. Slootmans Jacob z. van J. v. Els wijk en E. W. van Schaik. Getrouwd: A. H. Hardijzer 28 j. en A. v. Tienhoven 21 j. A. C. v. d. Hoek 20 j. en J. C. Akerboom 18 j. J. C. J. v. d. Weide 24 j. en J. H. Romijn 24 j. Overleden: N. v. d. Sluys, echtg. van G. Blom, 69 j. Hermanus Oskam 82 j. A. v. d. Laan, echtg. van L. Droog, 58 j. Cornelis Huisman 87 j. 473e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 18 Januari 1937 Hooge Prijzen 25.000.— 20172 1.000.— 5022 8523 8833 400.— 1405 7068 200.— 557 16943 100.— 628 2796 4430 6763 7302 7543 7600 8548 10454 16230 18463 Prijzen van 70. 81 294 462 565 589 746 757 1007 1315 1476 1482 1597 1780 1870 1894 1899 1918 1932 2039 2136 2411 2551 2552 2588 2624 2686 2695 2949 3201 3337 3442 3493 3504 3507 3744 3783 3901 3966 4234 4492 4553 4863 4894 5438 5450 5541 5715 5940 6043 6091 6322 G378 6478 6533 6683 6780 6807 6947 7095 7138 7171 7245 7298 7348 7350 7451 7730 7757 7766 7798 7847 7923 8203 8263 8561 8578 8728 8815 9104 9156 9191 9218 9533 9628 9746 9865 10090 10205 10286 10659 10821 10867 10879 10894 10999 11176 11332 11405 11454 11539 11622 11647 11708 11757 11898 11989 12299 12315 12591 12607 12711 12894 13024 13025 13030 13159 13161 13215 13434 13729 13869 13870 13961 13998 14016 14634 14704 14742 14754 14777 14926 14996 15226 15236 15239 15338 15355 15395 1592S 15934 15967 16115 16341 16378 16518 16519 16656 16692 16784 16860 16953 17065 17109 17124 17337 18068 18203 18455 18644 18700 18897 18924 19073 19244 19278 19382 19534 19554 19614 19615 19684 19874 19892 19924 20016 20157 20291 20556 Nieten 41 72 73 204 205 214 253 266 375 390 411 537 562 590 653 672 701 711 745 815 871 872 890 895 955 982 1011 1029 1030 1044 1078 1125 1165 1170 1240 1261 1284 1343 1355 1384 1386 1359 1446 1453 1494 1496 1606 1618 1793 1874 1910 1963 2182 2259 2343 2399 2471 2498 2500 2524 2540 2577 2659 2723 2742 2818 2844 2895 2901 2927 2931 2947 2953 3001 3029 3103 3140 3216 3314 3363 3399 3432 3441 3496 3557 3655 3675 3693 3696 3730 3814 3855 3885 3970 3987 3939 4046 4167 4173 4198 4297 4302 4359 4406 4429 4437 4517 4533 4671 4691 4765 4774 4340 4935 4937 4963 4985 5023 5024 5088 5105 5276 5315 5402 5495 5555 5561 5574 5586 5593 5595 5613 5638 5666 5683 5816 5923 5934 6104 6113 6169 6241 6261 6403 6408 6424 6498 6522 6540 6550 6607 6623 6641 6685 6777 6856 6956 6976 7006 7014 7108 7113 7126 7169 7213 7282 7327 7358 7416 7G10 7656 7739 7823 7825 7868 7839 7915 7960 7979 7997 8059 8075 8145 8216 8229 8262 8354 8362 8372 8402 8451 8484 8512 8577 8660 8751 8780 8783 8871 8879 8977 9020 9057 9073 9114 9115 9130 9165 9171 9201 9236 9323 9364 9449 9474 9491 9516 9521 9546 9565 9578 9616 9673 9691 9707 9719 9756 9915 9936 9965 10021 10163 10166 10221 10270 10373 10388 10439 10443 10479 10485 10500 10503 10522 10569 10571 10598 10662 10S72 10688 10689 10711 10742 10759 10838 10961 10979 10992 11042 11114 11133 11159 11192 11230 11304 11355 11383 11425 11427 11435 11512 11524 11540 11552 11590 11677 11691 11789 11810 11960 12040 12095 12103 12118 12176 12186 12222 12234 12241 12245 12255 12283 12373 12401 12458 12487 12508 12520 12541 12545 12548 12624 12637 12709 12784 12834 12886 12895 12906 12992 12993 13023 13103 13150 13216 13230 13246 13262 13268 13317 13331 13502 13559 13661 13674 13693 13700 13730 13741 13759 13777 13831 13839 13852 13862 13887 13924 13941 13960 13973 14033 14080 14092 14098 14121 14155 14163 14186 14209 14330 14372 1439B 14409 14417 14422 14426 14452 14484 14516 14542 14555 14571 14611 14783 14820 14824 14853 14962 15045 15081 15197 15277 15305 15328 15398 15454 15548 15653 15698 15736 15783 15870 15908 15949 16068 16094 16160 16166 16173 16179 16205 16234 16282 16286 16322 1654S 16559 16599 16605 16683 16741 16746 16812 16842 16942 16978 17019 17020 17126 17148 17151 17176 17204 17283 17308 17428 17475 17578 17599 17713 17738 17760 17773 17778 17779 17929 17935 17938 17965 18195 18262 18306 18327 18328 18382 18513 18689 18729 18758 18856 18912 18925 18966 19009 19013 19018 19033 19035 19061 19083 19133 19160 19161 19163 19206 19215 19280 19397 19428 19457 19474 19502 19560 19613 19626 19670 19713 19809 19835 19884 19962 19966 19991 20004 20021 20033 20038 20056 20063 20073 20090 20117 20171 20178 20206 20222 20339 20391 20401 20548 20585 20588 20603 20613 20671 20680 20709 20713 20756 20875 20905 20915 20948

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 10