DINSDAG 22 DECEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT EERSIE BUD - PAG. 2 HOE WORDT HET WEER WEINIG VERANDERING. DE BILT SEINT: Zwakke tot matige, Zuidelijke tot Westelijke wind, nevelig tot Zwaar be wolkt, weinig of geen regen, zelfde tem peratuur. Hoogste barometers!: 777.0 te Boedapest. Laagste barometers!: 737.8 te Ingö. De depressie in Scandinavië nam af, ook in het Westen stijgt de barometer, terwijl de hoogedrukking in het Zuid-Oosten slechts weinig afnam. Aan de Noorsche kust waait in het Nooraen een sneeuw storm, in het Zuiden nam de wind tot krachtig af en valt nog regen, nadat het gisteren zwaar geregend heef! Op de Britsche eilanden is de lucht grootendeels betrokken maar de temperatuur gedaald, hier en daai valt er regen. Frankrijk is bijna geheel windstil met veel mist en lichte vorst in het binnenland. Om het Kanaal heerscht zacht weer. Ook Duitsch- land heeft lichte vorst plaatselijk met mist maar fraai helder weer boven 300 meter. Ook de Alpentoppen zijn helder met een temperatuur weinig onder nul graden. De toevoer van vochtiger lucht in de hoogere lagen en van koude uit Frankrijk zal hier herhaling van mist brengen met weinig verandering in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR. 5.gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e. a. Van Dinsdagnamiddag 4.17 uur tot Woensdagmorgen 7.40 uur. HOOG WATER. sTe Katwijk aan Zee op Woensdag 23 Dec. voorm. 9.21 en nam. 10 uur. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. Wat de behoeftigen zullen krijgen. Ter gelegenheid van het Vorstelijk Huwelijk heeft het Werkcomité alhier getracht, vreugde te mogen brengen in de talrijke gezinnen ter plaatse, die wel eens wat ex tra noodig hebben en het zelf niet kunnen koopen. Een beroep op verschillende rroote firma's is niet vergeefs geweest en niet minder dan 600 gezinnen zullen verblijd wordt met een pakket levensmiddelen. Dit zal bestaan in: 2 pond runderlappen, een half pond vet, 1 ontbijtkoek, 1 pond kof fie, 1 pond suiker, 3 pond rijst en 1 kren tenbrood. Hulde aan het Comité en aan de edele gevers! KATWIJK AAN DEN RIJN. Winkels. Door B. en W. is bepaald, dat voor het tijdvak van 4 tot en met 7 Jan. 1937, zulks op grond van de bijzondere om standigheden, dat op den laatstgenoemden datum zal worden voltrokken het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard, dat de winkels voor het publiek geopend mogen zijn tot des namid dags 10 uur, terwijl het venten, verkoopen en te koop aanbieden op of aan het open baar verkeer openstaande land- en water wegen bedoeld in art. 8 der winkelsluitings wet, gedurende genoemd tijdvak verboden zal zijn na des namiddags 10 uur. IJsclub. Gisterenavond vergaderde de IJsclub „Voorwaarts" in „de Roskam". De voorzitter, de heer Nic. Bos, opende de ver gadering met een woord van welkom en verzocht dan voorlezing der notulen. Dan is aan de orde rekening en verantwoording van den penningmeester, den heer H. W. Grimbergen. Er is een batig saldo van 180.57. De heeren P. v. Paridon en H. v. d. Anker controleerden boeken en beschei den. Alles bleek in orde. Den heer Grim bergen werd dank gezegd voor zijn goed beheer. Dan volgde een uitvoerige bespre king over eventueel te houden behendig heidswedstrijden op de schaats. Het bestuur zal een en ander, ijs en weer dienende, uit werken. Dan was aan de orde bestuursverkiezing; periodiek traden af de heer G. v. d. Does en H. W. Grimbergen. Deze heeren werden met bijna alg. stemmen herkozen. De voor zitter, de heer Nic. Bos, zegt zich om ge zondheidsredenen niet meer beschikbaar te kunnen stellen voor de IJsclub. In deze openkomende bestuursfunctie wordt geko zen de heer Jac. van Tol. De verschillende functies zullen later door het bestuur on derling verdeeld worden. De aftredende commissaris, de heer A. Kruger, wordt bij acclamatie herbenoemd. De heer v. d. Valk brengt vervolgens een woord van dank aan den afgetreden voorzitter, den heer Nic. Bos, voor hetgeen hij gedurende 20 jaar als bestuurslid, waarvan 8 jaar als voorzitter, voor „Voorwaarts" heeft gedaan. De heer Bos dankt voor de vleiende woorden tot hem gericht en spreekt de beste wenschen uit voor de IJsclub. Na de traditioneele ver loting van eenige boterletters, sluiting van deze geanimeerde vergadering, die vrij goed bezocht was. In de gehouden bestuursvergadering van de IJsclub „Voorwaarts" zijn de ver schillende bestuursfuncties verdeeld als volgt: F. v. d. Valk, voorz., G. v. d. Does secr., H. W. Grimbergen, penningm., Jac. v. Tol en L. de Jong, bestuursleden. Com missarissen zijn de heeren A. Kruger, A. Wassenaar en Jan Meijer Jac.z. KATWIJK AAN ZEE. Feesten ter gelegenheid van het prinselijk huwelijk. Ten raadhuize had een bespreking plaats van den Burgemeester met de hoofden van alle lagere scholen in deze gemeente in verband met de a.s. huwelijksfeesten. De Burgemeester deelde mede, dat elk school kind een zakje bruidsuikers ontvangt met het portret van het Vorstelijk paar erop. Voorts zal aan een schoolkind uit elk ge zin een mooi herinneringsbord, vervaardigd in de aardewerkfabriek van den heer H. v. d. Voet, alhier, uitgereikt worden. Deze tractatie zal in de scholen plaats hebben op Woensdagmorgen 6 Januari. De heer Volbeda, voorzitter der Oranje- vereeniging, deed daarna mededeeling op welke wijze het bestuur van deze vereeni- ging de feesten op het zeedorp georgani seerd heeft. Op Maandag 4 Januari zullen 's middags 3 filmvoorstellingen plaats vin den voor de kinderen in de zaal van de Prot. Belangen. Vertoond zal worden een Oranjefilm en een teekenfilm. Des avonds zal deze film vertoond worden voor de le den van de Oranjever. en hun dames. Te vens zal dan de opvoering plaats hebben van een zangspel in verschillende costuums. Door den heer A. den Dikken zijn twee Oranjeliederen gedicht, waarvan elk kind een Oranjekleurig exemplaar krijgt en die bij de filmvoorstellingen kunnen gezongen worden. Op Dinsdag 5 Jan. zulen des middags ver scheidene muziekcorpsen door de gemeente trekken en op verschillende plaatsen con certen geven. Des avonds zal tegen betaling nog eens de Oranjefilm in de zaal vertoond worden. Na afloop daarvan zal met muziek een optocht waaraan iedereen kan deelnemen plaats vinden naar het Raadhuis waar dan van gemeentewege 'n Bengaalsch vuur zal worden ontstoken. Voorts zal vandaar een fakkeloptocht georganiseerd worden naar het strand, waar dan een groot vreugdevuur zal ontstoken worden. Woensdagavond 6 Jan. vindt in de nieuwe kerk een Herden kingssamenkomst plaats. Voordracht Openbare school. Door B. en W. is de volgende voordracht opgemaakt voor hoofd der Openbare school alhier: 1, W. Panman, hoofd der Openbare L. School te N i e u w v e e n; 2. P. Zijdeveld, hoofd der Openbare Lagere school te Wou- brugge; 3. J. Zwagerman, hoofd der Openbare Lagere school te Hem, gemeente Venhuizen (N.-H,). LELMUIDEN. Kinderfeesten. Het Oranje-comité zal ter eere van het huwelijk van het Vorsten paar op 7 en 8 Januari 1937 kinderfeesten organiseeren, terwijl er des avonds zang uitvoeringen zullen worden gehouden en tevens zullen er enkele vroolijke attracties zijn. Inenting. Op Dinsdag 29 December 1936, des voormiddags van 8y. tot 9y2 uur, bestaat de gelegenheid ten huize van dr. Stapensea tot kostelooze inenting en her inenting. Wanneer men van deze gelegen heid gebruik wenscht te maken, moet men zich hiervoor ter Gemeentesecretarie vóór of op 23 December a.s. aanmelden. LISSE. Personalia. Burg. en Weth. dezer ge meente hebben aan den heer P. J. Suijker- land. met ingang van 1 Januari a.s. eervol ontslag verleend als correspondent der Ar beidsbemiddeling dezer gemeente en in de vacature voorzien door de benoeming van den heer A. H. Peters, administrateur der steunverleening, alhier. Vaccinatie. Op Woensdag 30 December a.s. zal op de gewone spreekuren van de geneeskundigen, alhier, de gelegenheid zyn opengesteld tot kostelooze vaccinatie en re- vaccinatie. VEURLEIDSCHENDAM Etalagewedstrijd. Gistermiddag te 5 uur had de opening plaats van de bij ge legenheid van de feestelijkheden van het vorstelijk huwelijk georganiseerde winkel week-étalage-wedstrijd. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op, de heeren wethouders van Veur, vele raadsleden van Stompwijk en Veur, enz., terwijl zeer vele winkeliers van hun be langstelling blijk gaven. Burgemeester Keijzer opende de bijeen komst. Het doet hem genoegen, dat zoo- velen van hun belangstelling blijk geven; hij wist niet, dat er zooveel middenstan ders in deze gemeente waren. Hij is ver blijd, dat men thans zoo eendrachtig sa menwerkt en allen zoo spontaan medewer ken om deze feestelijkheden te doen sla gen. Hij heet allen hartelijk welkom, in het bijzonder ook de jury. Ten slotte spreekt hij een propagandistisch woord voor de middenstand en spreekt de hoop uit, dat allen zich zullen organiseeren en uat uit hetgeen nu gedaan wordt iets goeds moge voortkomen. Hij wenscht allen veel succes toe en is alien, ook nomens het Co mité, zeer erkentelijk voor de groote me dewerking. Hierna begon de onpartijdige jury, de heeren A. P. Gelink, J. K. W. I. v. d. Leeuw en A. Swaan hun taak, welke ver van gemakkelijk was, daar alle deelne mers zeer veel werk van hun étalage had den gemaakt en er werkelijk prachtige étalages te zien waren. Des avonds had de uitreiking van de prij zen plaats in hotel „De Zwaan". Na een welkomstwoord van burgemester Keijzer en het zingen van het „Wilhelmus" vex'- krijgt de heer Swaan als voorzitter der Jury het woord. Spr. zegt o.m., dat het hem getroffen heeft, dat er te Leidschen- dam en Veur zooveel werk van de étalages is gemaakt. De heer Gelink, deskundige in dc Jury, geeft een overzicht van de werkmethode en deelt o.m. mede, dat wanneer bakker Hollen aan den wedstrijd had deelgenomen, deze zeer zeker voor een prijs in aanmerking had gekomen. Het hoogst aantal punten, gesteld door de jury, was 30. Het hoogst aantal be haalde punten was 25. Door burgemeester Keijzer werden met een toepasselijk woord de vier beschikbare prijzen uitgereikt en wel: le pr. J. Wensveen te Leidschendam, met 25 punten; 2e pr. L. Lipman te Veur, 23 p.; 3e pr. J. Schuijt Sr. met 23 p. en 4e pr. G. C. Scholtes met 23 punten, resp. een zilveren medaille, 2 groote bronzen me dailles en 1 kleine bronzen medaille. Een eervolle vermelding met lof van de jury kregen J. P. Knijnenburg en J. ten Hoo- pen te Veur, terwijl aan verschillende deelnemers nog diploma's werden uitge reikt. Het woord werd nog gevoerd door de heeren Scholtes en Maal. In zijn sluitings woord deelde de burgemeester mede, dat volgens de jury de verzorging der étala ges perfect in orde was; dank werd ge bracht aan de onpartijdige door de K.N.M. B. aangewezen jury. Tot slot werd door allen nog het Wilhelmus gezongen. Zeer zeker heeft de Leidschendamschen middenstand eer van haar werk en komt aan allen een woord van lof toe voor deze prestatie. STOMPWIJK MET ELECTRISCHE IN AANRAKING GEKOMEN Ernstige brandwonden bekomen In de remise van de Z.H.E.S.M. aan de Centrale te Leidschendam kwam de leer ling-machinist W., die boven op een mo torwagen werkzaam was, door eigen on voorzichtigheid in aanraking met de elec- trische bovenleiding, waardoor hij van den wagen afviel en in het verzonken spoor terecht kwam. Met ernstige brandwonden, ene. werd )N., nadat dr. van Laarhoven van Voorburg de eerste hulp had ver leend, naar het ziekenhuis aan den Zuid- wal te Den Haag vervoerd. Naar wij na der vernemen, maakt W. het redelijk wei. De radio-reportage van de klokkenwij- ding. De radio-reportage van de klok ken alhier heeft plaats Zaterdag a.s., 2den Kerstdag, 's avonds 7.35 uur. Oranjefeest. Enkele dagen geleden mochten wij de noodige maatregelen mede- deelen omtrent het komende feest in onze gemeente. Dinsdag 29 December a.s. Om trent het kinderfeest is alles voldoende gepubliceerd. Ook op de beide scholen is in iedere klas 't programma nogmaals me degedeeld. Nu over 't avondfeest. Om 7 uur wordt de optocht geformeerd op de Meerlaan. Iedere vereeniging heeft een eigen nummer gekregen. De R.-K. Fanfare opent de stoet. Onge veer 18 plaatselijke vereenigingen hebben toezegging gedaan het feest op deze ma nier te vieren n.l. 'n fakkeloptocht: de L. T. B., de R.-K. Hanze, de R.-K. Volksbond, K. J. M. V., K. J. C., Congregaties, Propa- ganda-club, Tooneelvereeniging, Voetbal ver., Senioren en Junioren, Harddraverij, IJsclub e.d. De fakkels zijn verkrijgbaar gesteld by J Luyten en G. Vurens. Iedere vereeniging wordt verzocht zoo goed mogelijk voor den dag te komen. De edelachtb. heer burgemeester zal zich bij deze stoet aansluiten. Na het welkom' hem gebracht, begint de stoet den terug tocht. Na de punten van 't programma te hebben afgewerkt wordt de stoet ontbon den. De oproep van 't comité aan Ie vereeni gingen gedaan mag geslaagd heeten. Ver schillende vereenigingen gaven 'n bedrag, zoodat 't comité pl.m. 40 ouden van dagen en armen kan bedeelen. Hiervoor worden bonnen uitgereikt, die alleen bij de plaatselijke winkeliers kun nen worden afgegeven. Het comité doet mede namens den bur gemeester een beroep op u allen om toch zeker op dien dag uw vlag uit te steken. De schoolkinderen (ook die v. d. R.-K. be waarschool) moeten 's morgens kwart over negen en 's middags om één uur aan wezig zijn op 't plein v. d. R. K. Jongens school. HET COMITÉ. VOORHOUT. Woningbouwvereen. „Herman Boerhaave". Deze vereeniging hield een ledenverga dering in café „Boerhaave" van den heer J. Angevare. De voorz., de heer W. Deutekom, opende met allen welkom te heeten, waarna de administrateur, de heer Allard, de notu len voorlas der vorige vergadering, welke hierna door den voorzitter werden getee- kend. Hierna las de voorzitter een schrijven voor van Burgemeester en wethouders de zer gemeente, waarin deze vermelden een besluit genomen te hebben, inmiddels goedgekeurd zijnde door Gedep. Staten, tot overname der woningbouwvereen. „Herman Boerhaave", alhier. Dit per 1 Januari 1937 a.s. of zoowel latex, als B. en W. dit nood zakelijk achten. Het ligt in de bedoeling van B. en W. hiervan een Gemeentelijk Woningbedrijf te maken. Tevens waren hierin vermeld de verlaagde woninghuren. Het bestuur maakt nu bekend, bij mon de van den voorz., gezien dit ingekomen besluit, dat het zijn meening was, om over dit cardinale punt een ledenvergadering bijeen te roepen, en vraagt nu aan de leden hun meening hieromtrent te uiten. De heer Warmerhoven zou gaarae eei-st wat hooren van het bestuur der vereen., waarop de voorz. mededeelt, dat aan dit besluit van B. en W. practisch niets ie doen is. Daarom stelt het bestuur voor, met het besluit van B. en W. in te stemmen, waartoe de vergadering dan ook besloot. De heer N. v. Schaik Sr. stelt nu een vraag omtrent de z.g. aandeelgelden. Een soortgelijke vraag doet de heer Warmer hoven omtrent de „waarborgsommen". De voorz. antwoordt, dat bij overname ook alle verplichtingen aan de gemeente komen, zoomede de z.g. aandeelen en „waarborg sommen". De voorz. vraagt nu ook goed keuring van een door hun genomen besluit om eervol ontslag te verleenen aan den administrateur, den heer Allard. Hiertoe werd besloten. De rondvraag leverde niets belangrijks op, waarop de voorz. deze vergadering sloot. WASSENAAR. Tuinbouwvereeniging. In „Het Wapen van Wassenaar" hield opgemelde tuinbouw vereeniging een huishoudelijke vergade ring. Tot juryleden om het ingezondene te keuren werden benoemd de heeren van der Zalm, C. van Vulpen en A. J. van Dui venvoorden. Naar aanleiding van de op de vorige vergadering door den heer J. van den Berg gehouden lezing over het orga niseeren eener tentoonstelling, deelde het bestuur mede, het door genoemden heer naar voren gebrachte te hebben bestudeerd, doch tot den slotsom was gekomen, dat die plannen te grootsch waren om verwezen lijkt te kunnen en te mogen worden. Het be stuur deelde mede huiverig te zijn zich op glad ijs te begeven en verder te springen dan de polstok lang was. Na uitvoerige toe lichting werd de houding van het bestuur door de vergadering goedgekeurd en ge machtigd op den reeds ingeslagen weg voort te gaan. Medegedeeld werd voorts, dat de feest avond gehouden zal worden op 20 Januari a.s. in „Het Wapen van Wassenaar". Hierop bracht de secretaris het jaarver slag uit. Uit dit verslag ontleenen wij, dat ondanks vertrek en bedanken, door toetre ding in 1936 het aantal leden op 110 was gebleven. Door den penningmeester, den heer D. A. de Rooij, werd hierop verslag gedaan van het door hem gevoerde beleid. De inkomsten hadden bedragen 618.26; de uitgaven 545.85 zoodat er een saldo viel te boe ken van 72.40 ydit maakt met het saldo van vorige jaren totaal 352.66 ys. Vex-der dat het jubileumfonds thans bedraagt de somma van ƒ35.05. Na de pauze bracht de jury verslag uit van de gehouden keuringen. Prijsvraag I, luidende: Een Kerststukje: le prijs: de heeren G. van Egmond en R. J. Laarman, respectievelijk met 29 y, en 28 v2 punt; 2de prijs H. Schipper met 25 J4 en G. Verlind met 25 punten; 3de prijs W. van Zetten met 23 y, Kelderman met 23 y. en mej. M. Kalff met 23 punten. Voor prijsvraag II, luidende Poinsettia's in pot, 3 stuks: le prijs D. A. de Rooy met 28 p. en P. Zerwaard, 2de prijs, met 25 punten. Prijsvraag III, Colanum of Capsicum in pot, 3 stuks: le prys G. Weekhout met So- lanum 30 punten, 2de prijs D. A. de Rooy met Capsicum 28 punten. Alle aftredende bestuursleden werden in hunne functies herkozen en namen de herbenoeming aan. Hierna sluiting. WARMOND. GEMEENTERAAD. Onder voorzitterschap van den heer A. J. L. Ketelaar, Burgemeester, kwam de Raad dezer gemeente in spoedeischende vergadering bijeen. Afwezig waren met kennisgeving de heeren H. J. Weyers en W. de Dunne. Na opening met gebed wer den de notulen der vorige vergadering aan gehouden. Hierna kwam aan de orde het aangaan van een kasgeldleening bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's Gra- venhage ten bedrage van 15.000. De voor zitter deelde mede, dat het in de vorige vergadering genomen besluit tot het aan gaan van een geldleening ad 14.000 strek kende tot dekking van het ongedekt ver lies der woningstichting „Warmunda" door Gedeputeerde Staten is verdaagd, wijl dit College zich met de cijfers, zooals deze wa ren vastgesteld, niet kon vereenigen. Het gevolg hiervan is, <%at de gemeente op 31 December a.s. niet over voldoende kas middelen beschikt om aan al hare verplich tingen te kunnen voldoen. In overleg met Gedeputeerde Staten stellen B. en W. voor om nu voor een tijdvak van 3 maanden een kasgeldleening aan te gaan van 15.000, waardoor de kaspositie van de gemeente dan aanzienlijk versterkt wordt. In de ko mende drie maanden kan dan het juiste bedrag worden vastgesteld, dat voor het ongedekt verlies der woningstichting moet worden geleend. De verhooging van het crediet bij de Bank voor Nederlandsche Gemeenten met 5000 is inmiddels goed gekeurd. Het rente-percentage dezer kas geldleening bedraagt 4 pet. Hoewel dit per centage hoog is is het toch niet onbillijk, wijl de Bank reeds 14.000 voor de ge meente had gereserveerd. Met algemeene stemmen werd besloten bedoelde kasgeld leening aan te gaan. Bij de rondvraag vroeg de heer van Schie of de schuit, die half gezonken in de Leede ligt, niet opgeruimd kan worden. Reeds een paar jaar ligt deze schuit daar. De AGENDA LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 21 tot en met V r ij d a g 25 'D e c. a.s. waargeno men door de apotheken: le Kerstdag: G. H. Blanken, Hooge- woerd 171, tel. 502 en D. J. v. Driesum, Mare 110, tel. 406; Zaterdag 26 Dec. 2e Kerstdag neemt waar apotheek: C. B. Duyster, N. Rijn 18, tel. 523. Zondag 27 Dec. a.s. nemen waar de apotheken: P. du Croix, Rapenburg 9, tel. 807 en E. B. de Metz, Kamer! Onnes! 28, tel. 3553. Voor Oegstgeest worden deze dien sten waargenomen door mej. J. Doedens, Wilhelminapark 8, telef. 274. W.A.ELSHOF ZN. WIJN. EN C0GNACHANDEL HAARL.STR. 139a TEL. 1033 Bisschopwijn vanaf f 0.60 Cognac f2.00 Rum, Citroen. Arac, Punch, vanat f 1,80 JV 2e Kerstdag den geheelen dag geopend voorzitter zegt, dat deze kwestie reeds lang zijn aandacht heeft en dat hij nogmaals pogingen in het werk zal stellen om tot op ruiming te komen. Niets meer te behande len zijnde sluit de voorzitter de vergadering. Comité voor Bijzondere Nooden. Het comité voor bijzonder nooden heeft een col lecte gehouden ten bate dezer instelling welke collecte een bedrag opbracht van 71.32. ZILK. Lichtbeeldenavond. Voor de leden van de Heilige Familie werd in het parochiehuis een lichtbeeldenavond gegeven door den Z.eerw. Pater Govers uit 's-Hertogenbosch over zijn reis naar Rome en den Paus met 500 leden der H. Familie. Er was een flink aantal belangstellenden, die zeer zeker volop genoten heben van de mooie beelden en het gesprokenen door den Pater. Een tegenvaller. Toen de werklooze arbeider v. d. B. alhier een moment zijn rijwiel onbeheerd liet staan, bleek dit bij terugkomst verdwenen te zijn en een an dere eigenaar gekregen te hebben. Voor v. d. B. een tegenvaller, voor den dief geen groote aanwinst, daar het karretje al me nig jaartje oud was. NIEUWVEEN. Vergadering leestviering. Door het huldigingscomité ter gelegenheid van het Prinselijk huwelijk wordt hedenavond te 8 uur in café H. van Eijk een vergadering gehouden, om de verdere plannen voor de feestviexing te bespreken. Wanneer men cit feest goed wil doen sla gen, verzuime niemand deze bijeenkomst bij te wonen. NOOTDORP A.D.O. jubileert. Dezer dagen her dacht de biljartvereeniging „Alles door Oefening" alhier het heugelijke feit, dat zij vóór 10 jaren werd opgericht. Voor deze gelegenheid heeft zij een serie ne- derlaagwe.dslrijden gehouden met bevrien de vereenigingen, welke hieraan hebben deelgenomen met 23 vijftallen. Donderdag j.l. werd door A.D.O. een feestavond ge organiseerd, waarop tevens prijsuitreiking plaats had aan de winnaars der nederlaag- wedstrijden. Op deze vergadering was o.m. aanwezig de voorzitter van den Haagschen Biljartbond. Prijsuitreiking: le afd. le pr. O.D.I. uit Delft, 2e pr. D.O.S. uit Delft, 3e pr. Wil- helmina uit den Haag. 2e afd.: le pr. K.D. O. uit Leidschendam, 2e pr. D.O.S. uit Delft, 3e pr T.O.P. uit Delft. 3e afd.: 1 pr. D.O.S. uit Delft, 2e pr T.O.P. uit Delft, 3e pr. De Sport uit Scheveningën. De 3 persoonlijke prijzen werden gewon nen door: den heer L Metzer van O.D.I., le afd.; den heer Smetter van Centrum (Delft), 2e afd. en den heer B. Greevevan B. en R. (Berkel en Rodenrijs) 3e afd. Eveneens werden og 4 prijzen uitgereikt aan leden van A.D.O. De prijsuitreiking geschiedde door den voorzitter, den heer C. v. Dorp. Zij werd afgewisseld door het optreden van den humorist de Bruyn en den pianist A. Tabberna! Door verschil lende vereenigingen werd de gelegenheid waai-genomen de jubileerende vereeniging te complimenteren met haar 10-jarig be staan en haar voor de toekomst veel suc ces toe te wenschen. Gedurende den ge heelen avond was de stemming onder de aanwezigen buitengewoon anjrpoorp-"''

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 2