SPORT DINSDAG 15 DECEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 GEMEENTERAAD VAN ALPHEN AAN DEN RIJN LAWNTENNIS WEER MINDER WINST OP DE WIMBLEDON-KAMPIOENSCHAPPEN. De tijden, waarin de Engelsche Lawnten- nis bond mededeelen kon, dat de winsten op de Wimbledon-kampioenschappen ge maakt, wederom grooter waren dan een vorige keer, schijnen thans voorgoed voor bij te zijn. Sedert 1933 zijn de batige saldi steeds minder geworden, zonder dat het den bond gelukte het dalen der winstcurve door welke maatregelen dan ook, te be letten. In 1933 werden rond 13.000 pond sterling verdiend, in 1934 daalde dat plotse ling tot 9060 pond en in 1935 bedroeg de winst .slechts" 8860 pond. En voor lC3z. worden een „nog gerin gere" winst verwacht. De reden hiervan is niet te vinden in mindere recettes, maar is, naar de meening van den bond, meer te zoeken in het feit. dat er ieder jaar aan de beste spelers meer en meer onkosten wor den vergoed. Zoo zouden bij de dit jaar gehouden Wimbledon-kwampioenschappen tot 50 pond sterling onkosten per speler zijn betaald, terwijl de Engelsche spelers, zooals terloops wordt opgemerkt, zelfs hun belasting van 2 shilling per man zelf had den te betalen. Desondanks is de L. T. A. ongetwijfeld nog de rijkste tennisbond van de wereld. Hij beschikt over een vermogen van 67 000 pond sterling en dat. terwijl aan Australië een bedrag van 2034 pond moest worden betaald voor de deelneming aan de Chal- lengeround in het tournooi om den Davis- cup. BILTARTEN KAMPIOENSCHAP VAN LISSE. Een fraaie overwinning behaalde C. Th. Duivenvoorden door in 17 beurten de par tij te beëindigen. De beslissende wedstrijd om den kampioenstitel zal gespeeld wor den op Donderdagavond in het Bondsge- bouw tusschen C. Th. Duivenvoorden en G. C. Degger. Laatstgenoemde is ongesla gen, terwijl Ch. Th. Duivenvoorden één verloren partij heeft. De uitslagen luiden: pnt. brt. h.s. gem. 150 17 31 8.82 46 17 10 2.70 150 45 14 3.33 134 45 12 2.97 150 40 22 3.75 133 40 19 3.32 150 48 15 3.12 140 48 14 2.91 150 43 13 3.48 94 43 16 2.18 150 44 22 3.40 103 44 18 2.34 150 56 14 2.67 150 56 9 2.67 150 37 19 4.05 138 37 11 3.72 150 27 18 5.55 93 27 11 3.44 SCHAKEN SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De stand der competitie bijgewerkt tot 12 December: Eerste klasse: gesp. gew. gel. verl. v.t. tot. Bodegr. I 2 2 12 - 8 4 L. S. G. II 3 2 1 16 -14 4 Philidor I 2 1 1 12 - 8 3 Leiderdorp I 3 1 1 1 16.5-13.5 3 Voorsch. I 3 1 2 12 -18 2 Stud. Fed. I 3 3 11.5-18.5 0 Tweede klasse A: R.K. Schaakclub De 2 Kon. I 4 Taveno I 3 Oesgstgeest I 2 Boskoop I 2 Bodegr. II 3 Hazersw. I 3 Leiderd. II 1 Tweede klasse B.: Katw. a. Z. I 3 Caissa I 3 Alphen I 3 L. Arb. Cchcl. I 3 R'veen I 3 Philidor II 3 D. Noteboom 2 (Noordwijk) Derde klasse A: Lisse I 2 L. Arb. II 2 Katw. a. Z. II 3 Taveno II 2 Gymnasium I 3 R. K. Schaakcl 2 Kon. II 2 Stud. Fed. II 2 Derder klasse B.: V. T. L. I 2 (Leiderdorp) D. Noteboom II 2 (Noordwijk) Zwamerd. I 3 Caissa II 2 Kolopato I (L.) 2 Oegstgeest II 2 Gymnasium II 3 Vierde klasse: Alphen n 2 2 12 - 8 4 Hazersw. II 3 2 1 19 -11 4 Philidor III 3 2 1 17 -13 4 L. Arb. Hl 1 1 7 - 3 2 Lisse II 2 1' 1 10.5- 9.5 2 Taveno ni 2 2 3 -17 0 Katwijk IH 3 3 11.5-18.5 0 Hierbij dient vermeld, dat er nog 2 pro testen loopen, waardoor een gelijk spel van Gisteravond vergaderde de gemeenteraad van Alphen aan den Rijn om 7 uur in het Raadhuis onder voorzitterschap van Bur gemeester P. A. Colijn. Aanwezig alle le den. De voorzitter opent de vergadering met gebed. Het lossen van kolen aan de gasfabriek. Onder de ingekomen stukken wordt be handeld een adres van de afd. Alphen van den Centralen Bond van transportarbeiders in zake het lossen van kolen aan de gas fabriek. B. en W. deelen mede, dat zij na advies van de commissie van bijstand voor de water- en de lichtbedrijven hun oor deel nader zullen bepalen. De heer den Uyl deelde hierbij mede, dat hij en de heer Groenendijk onder dit adres bij vergissing hun handteekening hebben geplaatst. De heer Ruyssenaars zegt zich volkomen te kunnen vereenigen met de zienswijze van B. en W., dat het advies moet worden ingewonnen van de Commissie van Bij stand voor de Water en Lichtbedrijven, waarna het college van B. en W. haar oor deel nader zal bepalen en den Raad hier mede in kennis stellen. Er wordt in het adres gesproken over samenwerkende bonden, doch alleen de Centr. Bond van Transportarbeiders afd. Alphen a. d. Rijn heeft een adres gezon den. Spr. heeft inlichtingen ingewonnen over deze zaak. Zjjn zegsman vertelde, dat er over de inhoud van het adres met de sa menwerkende Bonden geen overleg is ge pleegd, maar dat dit adres ter onderteeke- ning aan den R.K. Transportarbeidersbond is aangeboden met de mededeeling dat, in dien de R.K. Transportarbeidersbond niet mede-onderteekende, de Centrale Bond van Transportarbeiders dan toch alleen het adres zou verzenden. Spr. stelt er prijs op mede te deelen, dat ook de R.K. Transportarbeidersbond het eveneens zeer op prijs zal stellen, wanneer B. en W. zullen breken met het systeem van aan- of uitbesteding van kolen-lossen, omdat daardoor de tarieven op den duur dermate verknoeid worden, dat het onmo gelijk zal zijn een behoorlijk loon te ver dienen. Dat daarvoor in de plaats zal moeten ko men een collectief arbeidscontract tusschen de Directie van de Water- en Lichtbedrij ven eenerzijds en de betrokken organisa ties anderzijds, waarbij de tarieven enz. zouden moeten worden geregeld en vastge steld. De regeling die thans bestaat is voordee- lig voor het gemeentebedrijf, terwijl de daarbij betrokken arbeiders bonafide en lichamelijk geschikte door routine nog wel aan een te accepteeren uurloon komen. Wanneer het lossen van kolen per tour beurt geschiedt, zal dit nadeelig voor de gemeente of de arbeiders zijn. De gemeente moet vrij blij ven in het kie zen van arbeiders welke lichamelijk ge schikt zijn, terwijl deze moeten zijn inge schreven bij het Bureau voor Arbeidsbe middeling. Spr. vertrouwt, dat B. en W. en de Com missie van Bijstand hiermede rekening zul len willen .houden. De heer den Uyl is het geheel met den heer Ruyssenaars eens. De heer Groenendijk dringt aan op spoe dig prae-advies, wat wethouder Herngreen toezegt. Hierna wordt de agenda behandeld. 5. Voorstel van B. en W. inzake het in erfpacht geven van strookjes grond als voortuin, langs de Emmalaan. Goedgekeurd. 6. Voorstel van B. en W. inzake verkoop: a. van een perceel bouwgrond aan het Hazeveld, aan den heer A. L. Oudenes q.q; b. van een perceel bouwgrond aan de Javastraat, aan den heer W. Brouwer q.q. Goedgekeurd. 7. Voorstel van B. en W. inzake vestiging van het recht van opstal voor kabel- en buislegging in eenige perceelen land, ge legen langs den Westkanaal weg. Goedgekeurd. 8. Voorstel van B. en W. inzake onder- 2 Kon. IHazersw. I nog gewijzigd kan worden in een 5.5-4.5 overwinning voor Taveno en een 4.5-5.5 nederlaag van Caissa IIKolopato I (Lisse), die door Kolopato I met 5.54.5 gewonnen werd, kan nog ver anderen in een gelijk spel (55). Philidor IBodegraven I. Voor de eerste klasse speelden gister avond in Hotel Central alhier bovenge noemde tientallen een wedstrijd voor de competitie. Won Bodegraven dezen wed strijd, dan stond dit tiental vrijwel onbe dreigd op de le plaats. De voorloopige uit slag 1.54.5 en 4 afgebroken partijen zou ook wel een flinke overwinning doen ver moeden. Dit is echter niet zoo, want in de 4 afgebroken partijen staat Philidor het beste en zal daaruit zeer waarschijnlijk wel 3 punten halen. Dan zou Bodegraven dus net op het nippertje, met 5.54.5 winnen. Een gelijk spel is ook nog mogelijk. Het overzicht luidt: PhilidorBodegraven J. E. StolT. Scheer 01 G. PelsK. Veerman 10 C. J. KooremanB. Batelaan 1/21/2 C. HeineA. Scheer xx P. J. v. d. ZeeuwG. Groeneveld xx P. HerfkensP. Dobben de Bruijn xx W. F. Schüssv. Sterkenburg 01 J. BuurmanP. J. G. IJdo 01 J. A. P. MoonenJ. G. Breekveldt xx A. J. J. NicalseN. v. Dobben de Br. 01 Totaal 1 l/2xxxx4 l/2xxxx handsche gunning van de schoolschoon- maak c.a. over 1937. Goedgekeurd. 9. Voorstel van B. en W. inzake conver sie van geldleeningen. Goedgekeurd. 10. Benoeming van een lid van de com missie van toezicht op het Middelbaar On derwijs, in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer R. van den Berg. Aanbevolen worden de heer en 1. W. van der Wind, arts te Aarlander- veen; 2. J. van den Berg, candidaat-notaris, al hier. Benoemd wordt de heer W. van der Wind. 11. Voorstel van B. en W. inzake omwis seling van een uitgelote obligatie der ge meente 's-Gravenhage. Goedgekeurd. 12. Voorstel van B. en W. inzake be schikbaarstelling van gelden aan de Ver- eeniging to+ oprichting en instandhouding eener school met uitgebreid leerplan in welke het onderwijs Gods Woord tot grond slag heeft, voor de aanschaffing van tien nieuwe banken voor haar school voor lager onderwijs. Goedgekeurd. Verlaging van schoolgeld. 13. Voorstel van B. en W. inzake vast stelling eener nieuwe schoolgeldverorde ning. De heer van Kleef kan zich over het al gemeen met het voorstel vereenigen, omdat daardoor weer eenige lasten van de schou ders der ingezetenen worden afgenomen. Spr. zou echter gaarne vernemen, door wie wordt bepaald, wie de zesde leerling is. De voorz. antwoordt, dat de oudste leer ling no. 1 is en zoo vervolgens. De heer den Ouden is niet zoo enthou siast over de voorgestelde regeling. In de eerste plaats kost het de gemeente weer een bedrag van 4000, maar bovendien acht spr. het een ernstig bezwaar, dat de hoogere inkomens zoo zwaar worden be last. Qe heer Verdonk acht de regeling een verbetering, de heer Bergshoeff sluit zich aan bij den heer den Ouden. De heer Boeren heeft waardeering voor dit voorstel, omdat er jaren lang van hen, die het minst konden betalen, het meest is geëischt. Later kan misschien wel weer eens den middenweg worden bewandeld. Tot nu was er geen enkele aftrek of men één kind op school had of zeven. Spr. is dankbaar, dat, aan deze enormiteit, die aan het onbiPijke grensde, een einde is ge maakt. 40.schoolgeld is veel en veel te hoog voor één leerling, wat in Bodegraven nog geen 20.en in Leiden 4.be droeg. De gemeente toucheert wel minder inkomsten, maar legt niet het loodje, dat deden jaren lang de ouders. Het verlies door de gemeente is evenzeer een compensatie. Hierna behandelt spr. eenige details. De heer Geerlof is eveneens dankbaar voor deze nieuwe regeling. De heer den Uyl meent ook, dat de ver ordening niet in overeenstemming was met den huidigen toestand. Het ware beter ge weest, als men uit eigener beweging be gonnen was en niet de eisch van den Mi nister had afgewacht. Spr. zou nog verder willen gaan, maar wil niet alles tegelijk vragen. Spr. is overtuigd, dat ook de Minis- tex deze regeling nog niet geheel bevredi gend zal vinden. De voorzitter acht de instemming met dit voorstel verheugend. Spr. onderstreept nog eens het gemaakte bezwaar tegen verhoo ging van het schoolgeld voor de hoogere inkomens. Maar dat is niet los te maken van het feit, dat het vroeger te laag was. Er moest eenige compensatie worden gezocht voor het verlies van inkomsten voor de ge meente. Maar B. en W. zijn toch ook niet te hoog gegaan. De Minister heeft alleen aan gedrongen op een herziening der school geldregeling. In de minima zijn B. en W. vrij gebleven, er is dus niet gehandeld on der den drang van hooger bestuur. Op de bemerkingen van den heer van Kleef, antwoordt spr.,, dat aan deze redac- tioneele bezwaren kan worden tegemoet ge komen. Spr. is er niet voor bij een korte ziekte verloop reeds ontheffing te verleenen. Wel kan er een verandering worden aange bracht, die slaat op het aantal maanden van ziekte. Hierna aangenomen z. h. st. Feest voor de jeugd. 14. Voorstel van B. en W. inzake be schikbaarstelling van een crediet voor de feestelijkheden ter plaatse, ter gelegenheid van het huwelijk van H.K.H Prinses Ju liana met Z.D.H. Prins Bernhard. De heer den Uyl zou gaarne zien, dat den kinderen een f eestelij ken dag wordt be zorgd. De algemeene commissie kan hier voor niets geven en daarom is dit verzoek aan den Raad gericht om een bijdrage hiervoor van 25 ct. per kind. Hiermede zal men echter niet toe komen. Daarom vraagt spr. verhooging tot 30 ct. per kind, al is het niet zeker, dat men dit bedrag noodig zal hebben. De voorz. heeft met de wethouders hier over gesproken. B. en W. hebben geen be zwaar tegen een verhooging tot 30 ct. De heer van Kleef vindt het bedrag van 25 ct. reeds tamelijk hoog. De Chr. Oranje- vereeniging en de Wilhelminavereeniging tracteerden de kinderen royaal voor 15 ct. De commissie wil een blijvend aandenken schenken, een beker, maar wat zal er van die bekers terecht komen? Spr. voelt dan meer voor een f eestcahier. 25 ct. acht spr. in ieder geval hoog genoeg. Spr. denkt ech ter aan degenen, die niet van harte mee kunnen doen aan het feest. Daarom stelt spr. voor extra 1200 beschikbaar te stel len voor het fonds voor bijzondere nooden. De heer Lam ondersteunt het voorstel van den heer den Uyl. De heer Ruting vraagt, waarom deze be kers niet aan een vakman ter plaatse ter I fabricage zijn aangeboden. Overigens is spr. het met den heer den Uyl eens. I De heer Verdonk vraagt inlichtingen over den stroom voor gebruik van gevel versiering. Wat het geschenk betreft, vindt spr. zulk een beker een passend ge- j schenk. Goedkoope stroom. j De voorz. zegt, dat de overblijvende 300 is voor versiering van gemeentegebou wen met schijnwerpers, de fontein in het Hazeveld. Voorts zullen vanaf Oudejaars avond tot en met 7 Januari stroom voor 5 I ct. per K.W.U. voor gevelversiering beschik- I baar worden gesteld, daar de Lichtfabrie ken te Leiden geen verlaging voor deze versiering hebben willen geven. Wat de bijdrage voor de schoolkinderen betreft, heeft spr. reeds meegedeeld, dat B. en W. bereid zijn het bedrag tot 30 ct. per kind te verhoogen. Spr. betwijfelt of een platteelbakker ter plaatse in staat zal zijn vóór 7 Januari 3600 bekers te leveren. Het voorstel van den heer van Kleef in zake de bijdrage aan de commissie voor bijzondere nooden is zoo ingrijpend, dat spr. den heer van Kleef ernstig moet ontraden, dit thans ter tafel te brengen. Eerst dient het resultaat van de binnenkort te houden collecte te worden afgewacht. Spr. staat op het standpunt, dat het particulier initiatief, hetwelk zich zoo kostelijk heeft ontplooit gedurende een reeks van jaren in het be- lang van het Crisicomité behouden moet blijven. De heer van Kleef is bereid zijn voorstel tijdelijk terug te nemen in de hoop, dat de burgerij zal toonen een open oog te heb ben voor den heexschenden nood. De heer Verdonk betreurt het ernstig, dat de Lichtfabrieken te Leiden zoo weinig i medewerking toonen. Andere electrische be drijven hebben getoond hun taak in deze beter te begrijpen. De heer den Uyl meent een ondertoon van lichten spot te hebben beluisterd in de vreugdebetuigingen, dat hij als lid van de S D.A.P. zitting heeft genomen, in de com- I missie tot viering van het Vorstelijk huwe lijk. Spr. stelt er daarom prijs op, erop te wijzen, dat dit met politieke inzichten nie*s te maken heeft. Ten opzichte van het ko- ningschap staat de S.D.A.P. volkomen neu- traal. Het politiek wereldbeeld is veran- I derd en daarmee wenscht men rekening te houden. Er is, zegt spr., ook in onze opvat- ting iets veranderd, en ik geloof wel, dat i wij iets geleerd hebben. Het dunkt spr. het beste dit openlijk te erkennen. Ook in ons, zoo vervolgt spr., leeft nationaliteitsgevoel en wij zijn even zoo goed Nederlander als ieder ander. Wij wenschen niet buiten de volksgemeenschap te worden geplaatst en. ik meen, dat dit standpunt slechts kan wor den toegejuicht. Z. h. st. wordt daarop besloten het door B. en W. voorgestelde bedrag van 25 ct. nog met 5 ct. te verhoogen. 15. Voorstel van B. en W. inzake vast stelling van nieuwe verordeningen op de heffing en invordering van rechten wegens gebruik van de noodslachtplaats en van keurloonen. De heer Ruting verzocht het slachtloon voor paarden en koeien met 1 te vermin deren. De heer Koren steunt dit voorstel. De voorz. zegt, dat B. en W. een onder zoek hebben ingesteld naar de inkomsten en uitgaven van den Keuringsdienst. Er was een overschot van 270. Maar met 'uitgave van 200 voor de koelcel en 150 voor hoogere bezoldiging van den keu ringsveearts is er reeds te kort. Daarom kunnen er geen 534 meer af voor verla ging van het slachtloon van paarden en koeien. Het zou voor den slager bovendien maar een fractie van een cent op een pond be teekenen. De heer Ruting blijft het keurloon nog te hoog vinden. Het voorstel van den heer Ruting vindt geen steun en het voorstel van B. en W. wordt hierna aangenomen. 16. Voorstel van B. en W. inzake aan vaarding eener schenking. Aangenomen. 17. Voorstel van B. en W. inzake wijzi ging der gemeentebegrooting, dienst 1936. Aangenomen. 18. Voorloopige vaststelling van: a. de rekeningen der water- en lichtbe drijven; b. de rekening van het Grondbedrijf; c. de gemeenterekening dienst 1935; en goedkeuring van de rekening algemeen armbestuur dienst 1935. De heer van 't Riet zegt, dat de commis sie een inkomstenpost op de rekening der waterleiding niet heeft kunnen vinden. De voorz. zegt, dat deze post na 1934 in een andere post is verwerkt, daar de spoor wegen geen afzonderlijke meter meer hebben. Hierna aangenomen. Rondom een bouwvergunning. 19. Voorstel van B. en W. inzake het be roepschrift van W. Verkerk, alhier, tegen het besluit van B. en W. d.d. 24 October 1936, no. 36/82, waarbij hem een gevraag de bouwvergunning is geweigerd. De heer B. Sprey begrijpt de weigering van B. en W. niet, daar het hier wijziging van bestaanden bouw betreft, terwijl eeni ge andere omstandigheden als werkverrui ming voor verleening der bouwvergunning pleiten, waartoe spr. een voorstel doet. I De heer van Kleef zegt, dat de verorde ning formeel wel juist is toegepast, maar spr. vraagt zich af of soepele toepassing hier niet gewenscht ware. Op denzelfden grond is zulk een vergunning in Aarlan- derveen wel verleend. Spr. sluit zich daar om aan bij het voorstel van den heer Sprey, waarbij de heer Bergshoeff zich aansluit, daar spr. tevens het overzetveer van be lang acht. De heer Geerlof steunt dit voorstel even eens, daar het hier een bijzonder geval, een bijbouw, betreft. De voorz. zegt, dat B. en W. al deze fac toren hebben overwogen. Toen adressant geen vergunning heeft gekregen voor een nieuwe woning, heeft hij het plan geca moufleerd, en noemt hij het nu een ver bouwing. De gevallen, waarop adressant zich be roept mogen voor den Raad niet doorslag gevend zijn, daar dan de beteekenis der bouwverordening teniet wordt gedaan. Er zijn daartegenover ook gevallen, waarin vergunning geweigerd werd. Spr. weet nog niet, of bij een beslissing van den Raad te gen het adres van B. en W. in, aan den Kroon ter vernietiging zou moeten voor dragen. Spr. vraagt, dit dan niet als een onwelwillendheid te beschouwen. Het bou wen in sloppen en stegen moet niet wor den bevorderd. In Aarlanderveen betrof het een bouw aan een open landweg. Als deze vergunning verleend wordt, waar is dan het einde? In tweede instantie vraagt de heer B. Sprey of er toch geen billijkheidsoverwe gingen zijn om deze bouwvergunning te verleenen. Deze man heeft werk gezocht in het overzetveer en blijft daardoor buiten den steun. De heer Boeren meent, dat de eerste aan vrage wat te veel invloed op de tweede uit oefent. Spr. krijgt den indruk, dat B. en W. zich niet willen laten vangen. Het betreft hier een grensgeval wat de bedoeling van de verordening betreft. Spr. acht de toestemming geen ontwrichting van de verordening. De heer van Kleef geeft in overweging de vergunning te verleenen. De heer den Ouden zegt, dat de commis sie het met B. en W. eens is. Het tweede plan maakte den indruk, dat adressant met een camouflage bouwvergunning poogde te verkrijgen. De verleende vergunningen betroffen andere gevallen. De heer Bergshoeff wijst op andere ver leende vergunningen. De heer den Uyl zegt, dat geen steek- houdende argumenten tegen het voorstel I van B. en W. zijn ingebracht. Spr. meent, dat men een besluit moet durven nemen, hoe onaangenaam dit voor den betrokkene ook is. Het voorstel van B. en W. wordt hierop verworpen met 11 tegen 6 stemmen. (Voor stemden W. Sprey, Lam, Groenendijk, Hern green. den Uyl en den Ouden). De Raad be sluit daarop z. h. st. de gevraagde vergun ning te verleenen. De heer den Uyl protesteert er tegen, dat de Raad de Commissie van Publieke Werken desavoueert. De heer Boeren is van oordeel, dat de meening van de Commissie van Bijstand geen wet van Meden en Per zen behoeft te zijn. Het betreft hier een grensgeval. Spr. respecteert de meening van de leden van de Commissie van Bijstand, zoo goed als zijn eigen meening; van een miskenning van de Commissie is geen sprake. De loonverlaging van het GemeentepersoneeL Bij de rondvraag richt de heer Ruysse naars zich met eenige vragen tot B. en W., n.l. of verlagingen van weekloonen van ge- meentepersoneel, welke op 1 Jan. 1937 moeten worden toegepast, in verband met de devaluatie moeten doorgaan. Spr. vraagt of B. en W. bereid zijn tot den Minister van Binnenl. Zaken het ver zoek te richten goed te vinden, dat de ver laging niet doorgaat. Hierop volgt een uitvoerig debat, waarbij de heer Geerlof de vraag ter sprake brengt, deze kwestie te doen behandelen in de Com missie van G. O. Weth. Herngreen ziet het nut hiervan niet in. De voorz. en wethouder Herngreen ver klaren zich vierkant tegen iedere verhoo ging, zoodat er tenslotte niet verder op wordt aangedrongen. De heer Boeren vraagt of B. en W. het niet geschikt zouden vinden, dat het college het initiatief neemt, tot het uitgeven van een geschrift, waarin beschreven wordt, wat de gemeente met betrekking tot de viering van het vorstelijk huwelijk heeft gedaan. Ook met het oog op het Gemeente archief. B. en W. zeggen toe hieraan aan dacht te willen besteden. De heer Bergshoeff stelt vervolgens voor met de behandeling der begrooting de vol gende week Maandag des morgens om 10 uur te beginnen, opdat men niet 's avonds zal behoeven te vergaderen. Dit wordt goedgevonden. Hierna sluiting. C. Th. Duivenvoorden J. v. Kampen Th. Duivenvoorden J. v. Kampen C. Kortekaas B. Elfering B. Elfering H. Verdel H. Verdel P. Halfschepel P. Halfschepel A. van Dijk A. Elfering M. van Dijk A. van Dijk J. Duivenvoorden P. Duivenvoorden Sr A. van Dijk 3 1—. 22.5-17.3 7 2—1 18.5-11.5 4 1—1 10.5- 9.5 2 1 1 10 -10 2 1—2 10.5-19.5 2 1 2 14 -16 1 14-6 0 3 20.5- 9.5 6 2—1 15.5-14.5 4 111 15.5-14.5 3 1 1 1 15 -15 3 1—2 12.5-17.5 2 1—2 12.5-17.5 2 2 8.5-11.5 0 2 13.5- 6.5 4 2 13 - 7 4 2—1 15.5-14.5 4 1—1 8.5-11.5 2 1 2 16 -14 2 2 8 -12 0 2 5.5-14.5 0 2 11.5- 8.5 4 1 1 11 - 9 3 I 1 1 16.5-13.5 3 1 1 10 -10 2 1—1 9.5-10.5 2 1 1 9 -11 1 1 2 12.5-17.5 1

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 10