t RADIO PROGRAMMA'S MAANDAG 16 NOVEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DE DOOD LANGS DEN WEG. Door een auto aangereden en gedood. Zaterdagavond is de 58-jarige veehande laar P. Dekker uit Z.-Scharwoude, terwijl hij op den rijksweg langs het Noord-Hol- landsch kanaal te Burgervlotbrug (ge meente Zijpe) fietste, door een hem ach terop rijdenden auto uit Den Haag aange reden en op slag gedood. Drie auto-slachtoffers. Aan de gevolgen overleden. Het 5-jarig zoontje van de weduwe Ver hoef uit de Diepenstraat te Tilburg, dat Woensdag j.l. in de Jozef Israëlsstraat al daar, spelende onder een bakkersauto ge raakte, is Zaterdag in het St. Elisabethzie- kenhuis aan de gevolgen van een bij dit ongeval bekomen schedelbreuk overleden. De brillenkoopman F. te Roermond, die Woensdag op den Maastrichterweg al daar door een auto werd aangereden, is aan de daarbij bekomen verwondingen in het ziekenhuis overleden. De ongeveer 35-jarige landbouwer Pol man uit Twekkelo, die Donderdagavond op den rijksweg EnschedeGlanerbrug bij een verkeersongeluk zwaar werd gewond, is" in „Ziekenzorg" te Enschede aan zijn wonden bezweken. ALWEER DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Bejaard wielrijder door een trein gegrepen en gedood.. Zatei-dagavond omstreeks half elf is op den onbewaakten overweg nabij de R.-K. school in de buurtschap Veldmaat, gemeen te Haaksbergen, de circa 68-jarige onge huwde Johannes ten Thije door een losse locomotief aangereden en op slag gedood. De machinist van genoemden trein be merkte een verdacht geluid voor aan de lo comotief, hetwelk veroorzaakt werd door het totaal verwrongen rrwiel. Hij stopte, en bemerkte de aanrijding. Terügkeerend vond hij tusschen de rails het totaal ver minkte lijk van een ongelukkige. Het lijk van het slachtoffer is naar het St. Antho- nius-gasthuis te Haaksbergen vervoerd. VRACHTAUTO RAMT EEN MELKKAR. Sensationeele achtervolging van den bestuurder. Vrijdagavond ramde een vracht-auto op den Bosscheweg te Tilburg in volle vaart een vóór hem uitrijdende met 'n paard be spannen melkkar. De voerman viel van de kar, de kar werd vrijwel geheel vernield en het paard sloeg van de weeromstuit op hol. Het dier kon eenige honderden me ters verder worden opgevangen. De vrachtauto reed na de aanrijding in volle vaart in de richting Den Bosch. Een en ander was echter opgemerkt door een zich in de buurt bevindenden agent van politie. Toevallig passeerde een auto van den Crisis-opsporingsdienst. De politieman vroeg assistentie en nu kon met een vaart van 110 K.M. per uur de achtervolging van den vluchteling worden ingezet. Eerst ter hoogte van de marechaussee kazerne te Vught kon de vrachtauto wor den ingehaald en de bestuurder tot stop pen worden gedwongen. Vervolgens ging de agent van politie in de cabine naast den bestuurder zitten en deze laatste werd gedwongen rechtsom keert te maken naar Tilburg, waar op de plaats van het ongeval proces-verbaal te gen hem werd opgemaakt. De vrachtauto-bestuurder, zekere J. M. uit Spakenburg, verklaarde te hebben wil len stoppen, doch zyn gaspedaal was niet opgekomen. En daar hij groote haast had en gemeend had, dat de ..anrijding nogal was meegevallen, was hij maar doorgere den. „Msbd." VAN EEN RIJDENDE TRAM GESPRONGEN. Jonge vrouw ernstig gewond. Gisteravond te kwart voor acht wilde een 21-jarig meisje te Amsterdam, dat op het achterbalcon van een bijwagen van lijh 25 stond, ter hoogte van de Kromme Mij drechtsstraat het rijtuig verlaten, terwijl dit nog vrij snelle vaart had. Zij sprong mis, doch greep zich op hetzelfde oogenblik aan de leuning vast, met het gevolg, dal zij, ofschoon de conducteur onmiddellijk her haalde malen signalen tot stoppen gaf, een 15-tal meters werd meegesleurd, waarbij zij met haar rechtervoet tusschen de tree plank en het voetpad bekneld raakte. Het lichaamsdeel bleek zoo ernstig ge wond te zijn, dat het meisje, dat het ongeval aan eigen onvoorzichtigheid te wijten heeft, in het O. L. Vrouwegasthuis moest worden opgenomen. TRAILER TE WATER GERAAKT. Twee en twintig schapen verdronken. De bewoners van de huizen in de om geving van de gereformeerde kerk te Nieu- werkerk aan den IJsel werden Zaterdag morgen opgeschrikt door een hevigen plons en luid hulpgeroep. Zij snelden naar buiten en zagen in het kanaal, juist tegen over de kerk, een groote trailer liggen, meldt het „Volk". De cabine stak nog slechts voor een klein gedeelte boven het water uit. De wagen was gekanteld en lag op de linkerflank. Uit den trailer, die ge laden was met een honderdtal schapen, steeg een klagelijk geblaat op. Uit de ca bine klauterden twee mannen, die de wal wisten te bereiken. Met man en macht stelde men pogingen in het werk om ook de dieren in veiligheid te brengen. De omstandiheid, dat de trai ler aan den bovenkant open was, vergemak kelijkte het reddingswerk. Verscheidene schapen kwamen echter in het water te recht of spartelden zoo hevig tegen, dat ze niet naar de wal konden worden gesleept. Een aantal dieren verdween dan ook in de diepte. De zware vacht, die veel water op slurpte, trok ze naar beneden. Aanvankelijk vreesde men, dat "ongeveer 35 schapen verdronken waren, maar, toen de geredde dieren konden worden geteld, bleek het nogal mee te vallen. In totaal wa ren 22 schapen omgekomen. Het vleesch van de verdronken exempla ren is ongeschikt voor de consumptie. De bestuurder van den trailer, de 22-ja- rige C. K. uit Groot-Schermer, schijnt plot seling de macht over het stuur te zijn kwijtgeraakt. Tijdig stoppen was niet meer mogelijk, omdat de auto groote snelheid b*A PLOTSELINGE DOOD BIJ FEESTVIERING. Tijdens feestelijkheden, welke te Lut- terade ter gelegenheid van den achttien den verjaardag van het herboren Polen z\jn gehouden, is de 45-jarige S. uit Heer len, die aan een wedloop meedeed, plotse ling in elkander gezakt. Na enkele oogen- blikken overleed hij. De echtgenoote en drie kinderen van S. waren bij dit tragisch voorval aanwezig. .De verdere feestelijk heden werden onmiddellijk afgelast. LIJK HERKEND. Zaterdagmorgen is te Egmond aan Zee weer een lijk aangespoeld, dat door de familie is herkend als dat van den 19-jari- gen C. Mos, uit Scheveningen, een der slachtoffers van den logger Sch. 179. Het stoffelijk overschot zal Dinsdagmid dag ter aarde worden besteld. SIGARENWINKEL UITGEBRAND. De eigenaar op het laatste oogenblik gered. Gisternacht omstreeks half drie ontdekte een surveilleerende agent van politie te Gorinchem dat er in de sigarenwinkel van den heer W. Vervoorn aan den Langenlijk te Gorinchem, brand was uitgebroken. De eigenaar, die alleen thuis was en op de bovenverdieping sliep, kon het huis niet meer langs den gewonen weg verlaten. Inmiddels was een andere politie-man toegeschoten en de beide agenten konden door het aangrenzende perceel den heer Ver voorn met behulp van een ladder en door een brandluik uit zijn benarde positie bevrijden. Onmiddellijk nadat de heer Vervoorn het brandende perceel verlaten had sloegen de vlammen uit het dak, zoodat de heer V. zijn leven te danken heeft aan het cordate optreden van de beide agenten. Aangezien er voor de aangrenzende per- ceelen gevaar bestond is de brandweer on middellijk uitgerukt en heeft met 5 stralen den jsrand bestreden. De stoombrandspuit heeft echter geen dienst behoeven te doen. Het perceel brandde tot den grond toe af. Verzekering dekt de schade. Hoewel men geen zekerheid heeft om trent den oorzaak van den brand, moet deze waarschijnlijk worden gezocht in het feit, dat in den winkel een kacheltje stond te branden. De aangrenzende perceelen hebben vrij wel geen schade gekregen. BOERDERIJ AFGEBRAND. Zaterdagnacht is te Hoofddorp, door on bekende oorzaak brand ontstaan in de boer derij van den landbouwer D. de Ruiter aan den Sloterweg nabij den Geniedijk. Een voorbijganger bemerkte, dat er vlammen uit de houten landbouwschuur sloegen en wekte de bewoners uit hun slaap. Intusschen had het vuur zich snel uitge breid en stond de landbouwschuur spoedig in lichterlaaie.-Het opgepakt stroo, de land bouwwerktuigen en de geheele inboedel verbrandde. De belendende perceelij, de boerderij van den heer S. en een arbeiders woning, konden, dank zij de gunstige wind richting, behouden blijven. Aan blusschen behoefde niet gedachte worden, want de vuurzee -had zich snel meester gemaakt van de woning. Hieruit kon door de hitte van de vuurzee niets word er. gered. Alles brand de tot den grond toe af. De heer R. was gedeeltelijk verzekerd. DE TANTE UIT AMERIKA. Duitsch arbeider te Beverwijk deelgenoot in millioenenerfenis. Reeds langer dan vier jaren werkte in de conservenfabriek van Gebr. Duyn te Beverwijk een Duitsch arbeider. Deze ver scheen. meldt het „Haarl. Dgbl", Vrijdag morgen ten kantore van den directeur om hem verlof te vragen onmiddellijk naar Duitschland te kunnen vertrekken, omdat hij deelgenoot geworden was van een er fenis van 18 millioen dollar, die een tante van hem in Amerika had nagelaten. Hij zou in deze erfenis aandeel hebben voor een bedrag van 31/2 millioen gulden. Hij staafde zijn bewering met de noodige be wijsstukken en hij beschikte reeds over veel geld, dat zijn advocaat hem reeds als voorschot had toegezonden. De geluksvogel is onmiddellijk naar Duitschland vertrokken om de zaak met zijn advocaten te regelen. Hij heeft echter beloofd binnen veertien dagen naar Bever wijk terug te zullen komen om daar orde op zijn zaken te stellen en zijn patroon na der omtrent een en ander in te lichten. FRAUDULEUS GESLACHT ACHTERHAALD. Ondanks streng toezicht wordt in de volksbuurten van Amsterdam nog wel eens vleesch is uiteraard ongekeurd, terwijl ook komstig is van frauduleus geslacht vee. Dit vleesch is uiteratrd ongekeurd, terwijl ook de accijnzen niet zijn betaald. Rijks- en gemeentepolitie te Diemerbrug zijn er thans in geslaagd aldaar eenige per sonen op le sporen, die zich aan deze frau duleuze slachtingen hebben schuldig ge maakt. Een inval in een boerderij aan den eenzamen dijk langs de Weespervaart zag men met succes bekroond. Hier vond men n.l. een ter plaatse geslachte vette koe en een dood kalf. De bewoners van de boer derij hadden de dieren niet zelf geslacht, doch hiertoe wel gelegenheid gegeven. Het vleesch werd in beslag genomen. Bijna te zelfder tijd kon men niet ver van de boerderij een jongeman aanhouden, die op verdachte wijze per bakfiets vleesch vervoerde. Toen de wielrijder aan den tand werd gevoeld, bekende hij, dat hij de koe zelf geslacht had. Hij had dit gedaan in een schuurtje, dat speciaal voor dit doel was ingeruimd. De politie legde be slag op een halve koe welke in de bakfiets werd vervoerd. Naderhand is al het in beslag genomen vleesch naar het abattoir in de hoofdstad overgebracht. Eenige processen-verbaal zijn tegen de overtreders van de gestelde bepalingen op gemaakt. BENDE AARDAPPELDIEVEN GESNAPT. De Rijks- en gemeente-politie van Weert en Nederweert is er in geslaagd de hand te leggen op een groep aardappeldieven, die vooral de laatste drie weken hun ope ratie-terrein hadden in Weert, Nederweert en EU, althans voor zoover thans bekend. Het zijn de 31-jarige H. J. M. J. uit Ven- lo verblijvend te Weert, de gebroeders F. J. en S. J. uit Weert resp. 20 en 14 jaar oud, de 21-jarige v. d. H. aldaar, alsmede vrouw G. J. T. De laatste drie weken hadden op tal van plaatsen in Weert. Nederweert en Ell groo te diefstallen van aardappelen plaats, wel ke ingekuild waren en het viel op, dat de dieven steeds van een auto hadden gebruik gemaakt. Rijks- en gemeente-politie stelden een specialen dienst in en het gelukte met be hulp van den crisisopsporingsdienst, de die ven te vangen op het oogenblik, dat zij weder een vracht aardappelen van Ell naar Weert vervoerden. Ze zouden dien nacht nog een vracht halen in Ell. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. Brand. Zondagmorgen omstheeks half tien ontstond brand in het perceel Wilhel- minalaan 41, bewoond door den heer B. De oorzaak is vermoedelijk het werpen van een lucifer, die nog niet voldoende uit was in de papiermand, die naast een dres soir staat. De dienstbode, die de lucifer wegwierp ging daarna naar de keuken, de heer B. was naar de kerk, terwijl de ver pleegster zich boven bevond bij mevrouw, die voor een paar dagen moeder was ge worden. De heer De Goede en een voorbij ganger, de heer W. van Ewijk bemerkten den brand; zij gingen achter de woning binne, wierpen de ramen open, brachten de brandende papiermand en de theemuts in de vaart achter het huis, droegen het bran dend dressoir naar buiten en bluschten met emmers water den brand. Reeds had het be hang mede vlam gevat en door het actief optreden dezer twee menschen is het ge zin voor een groote ramp gespaard geble ven. De brandweer was in minder dan gen tijd met motorspuit en slangenwagen ter plaatse, doch behoefde gelukkig niet meer op te treden. Verzekering dekt de schade. Schaken. In „Zomerzorg" aan de Meerstraat werd de eerste competitie-wed strijd gespeeld door „De UU I". De schaak club „Het Oosten", uit Haarlem, was als gast van de partij. De algemeene verwach ting was, dat „De Uil" een flinke over winning zou behalen. De Haarlemmers hebben zich echter kranig gehouden: de uitslag was 55. Dit resultaat is voor de Hillegommers een tegenvaller, daar „Het Oosten" pas een jaar bestaat. Bakroningen. De voornaamste prijs- winners op de Pluimvee-tentoonstelling al hier waren: G. Westerlaken, hoogst aantal punten groote hoenders (wiselbeker); B. Verhoeve id. konijnen groote rassen; B. Fr ij link id. middelr assen; Jac. v. Leeuwen id. kleine rassen en W. Beijersbergen id. duiven. Populaire KRO-avond. Zondagavond hadden we bezoek van de KRO-Trouba- dours met Tholen en Van Lier. Ondanks DINSDAG 17 NOVEMBER Hilversum I, 1875 M. KRO-uitzending. 4.00—5.10 HIRO 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Het KRO-orkest en Gram.pl. 2.00 Vrouwenuur. 3.00 Modecursus. 4.00 Gram.pl. 4.05 Causerie over de beteekenis van de Theosophosche Vereeniging. 4.30 Gram.pl. 4.35 HIRO-Post. 4.40 Gram.pl. 4.45 Causerie ,,Wat is parapsychologie". 5.10 KRO-Melodisten en solist. (Om 5.45 Felicitatie-bezoek 6.40 Esperanto-cursus. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „De materieele positie van het groote gezin". 7.35 Sporthalfuur. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.10 Muzikale causerie. 8.30 Sted. orkest Maastricht en soliste. 9.15 Gram.pl. 9.30 Radio-tconeel. 10.20 Gram.pl. 10.30 Berichten ANP. 10.35 De „Golden Band". 11.15—12.00 Gram.pl. Hilversum II, 301 M. AVRO-uitzending. 11.00 en 6.30 RVU. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram.pl. 11.00 Causerie over het eerbiedigen van het natuurschoon. 11.30 Gram.pl. 12.00 De Minstreels en Gram.pl. 2.00 Het Omroeporkest en solist. 3.00 Knipcursus. 4.00 Piano-recital. 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Kinderuur. 5.30 Het Omroeporkest. 6.30 Psychologische causerie. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 AVRO-Dansorkest. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.10 Bonte Dinsdagavondtrein. 10.20 Bridgeles. 11.00 Berichten ANP. Hierna tot 12.00 AVRO-Dansorkest. Droitwich, 1500 M. 12.10 Het Royal Theater-orkest. 1.10 Het Gwauncaegurwen Prize-orkest en solist. 1.502.20 H. Engleman's kwintet en solist. 4.40 Het Forum-Theater orkest. 5.35 Het Crook kwintet, 6.45 Het BBC-Empire-orkest en solist. 8.20 BBC-Theater-orkest, koor en solis ten. 10.00 Radio-tooneel. 11.10 Jack Jackson's Band. 11.5012.20 Dansmuziek (Gr. pi.). R a d i o-P a r i s, 1648 M. 11.20 Het Poulet-Kamerorkest. 5.50 Pasdeloup-kamerorkest. 9.05 Operette „Le mariage de Zephirin". 11.2012.35 Pascal-Dansorkest. Keulen, 456 M. 11.20 Rheinbahn-Blaasorkest. 12.352.20 Omroeporkest. 3.20 Amerikaansche Volksmuziek. 4.20 Omroepkleinorkest en solist. 7.30 Kamermuziek. 8.35 Radio-tooneel. 8.50 Vocaal en instrumentaal concert. 10.00 Gramofoonmuziek. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salon-orkest. 1.30 Omroepdansorkest. 1.502.20 Gram.pl. 5.20 Omroepdansorkest en Gram.pl. 6.50 en 7.20 Gram.pl. 8.20 Omroepsymphonieorkest. 10.30—11.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroepdansorkest. 1.30 Salon-orkest. I.502.20 Gram.pl. 5.20 Zang. 6.35 Salon-orkest. 7.35 Gram.pl. 8.20 Klein-orkest en Radio-tooneel. 10.3011.20 Cabaretprogramma. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Solistenconcert. 8.20 Radiotooneel met muziek. 9.50 Hans v. Bonda's Kamer-orkest. 10.2011.20 Dansmuziek (Gr.pl.) Gem. Radio-Distributiebedrijf te Leiden Derde programma 8.05 Parijs R. 9.05 Keulen of div. II.20 R. Dammark. 12.15 Brussel VI. 15.05 Keulen. 17.40 Brussel VI. 19.00 Beromunster. 21.35 Brussel Fr. 22.15 Brussel VI. 22.35 Weenen of div. Vierde programma 8,00 Brussel VI. 9.20 Diversen. 10.35 London Reg. 16.50 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.45 Droitwich. 19.50 London Reg. 22.20 Diversen 22.45 London Reg. het bijzonder slechte weer waren naar schatting meer dan 500 bezoekers in de Groote Concertzaal van hotel Flora. De avond werd geopend door den heer J. J. W. van Dril, die allen welkom heette, vooral de geestelijkheid en burgemeester en mevrouw Pont. Spr. uitte den wensch, dat de belangstellenden zouden genieten van de-muziek welke geboden werd en van de voordrachten der heeren Tholen en Van Lier. Onmiddellijk hierop begon de uitvoe ring van het zoo afwisselend en mooie pro gramma. De stemming was er van het begin tot het einde; de nummer, vol afwisseling ge- tiugden van groote muzikale prestaties, terwijl de humoristen Tholen en Van Lier de zaal hebben doen schudden van het lachen. Voor de pauze sprak pater Dito nog een propagandistisch, kort woord KATWIJK AAN DEN RIJN. Verkeer. Het schijnt thans ernst te gaan worden met de werkzaamheden voor den nieuwen grooten verkeersweg Den HaagHaarlem over Katwijk aan den Rijn. Ten behoeve van den Provincialen Water staat is n.l. het perceel Schelpenpad No. 19 gehuurd om als kantoor te worden inge richt. NOORDWIJKERHOUT. De zesdaagsche. De stand der zes- daagsche van N. V. C. na den lsten dag luidt als volgt: 1. H. v. d. BergTin. Heemskerk 154 punten. Op een ronde: v. Gijlswijkv.d. Berg 125 p., v. NoortDuivenvorde 86 p., van VeenHoogervorst 80 p., v. d. Hoorn Witteman 70 p. Op twee ronden: Vrolijkden Elzen 98 punten, VolkersDuivenvoorde 90 p., BroekhofVreyling 82 p., v. d. Ploeg Broekhof 38 p, HoogenboomSlobbe 38 p. Op drie ronden: HeemskerkCaspers 110 p.. DuivenvoordeNulkes 90 p., Kaptein Duivenvoorde 70 p„ de Winterde Roode 15 p., Rolversv. Kampen 10 p., Broekhof Steenvorden 6 p., RoestHensbergen 3 punten. Op vier ronden: Bakkerv. d. Berg 16 p., Veekv. Kampen 8 punten, Broekhof Huibers 1 punt. Dinsdag 17 November 's avonds 7.30 uur bij A. v. d. Berg Nzn. vervolg (tweede dag). Nieuwe koppels om 7 uur aanmelden. ZILK. Prijsjassen. Zaterdagavond werd ge- prijsjast bij de wed. F. de Groot om car- bonade. Na een aangenamen kaartstrijd werden de prijzen gewonnen als volgt: le pr. R. Bakker en J. Bakker, 2e pr. J. van Elk en P. de Groot, 3e pr. J. Ruigrok en Jac. v. Straelen. SASSENHEIM. Bruggen- en tunnelbouw. Met het voorbereiden van den brugbouw aan de Sassenheimervaart, waaraan reeds maanden wordt gewerkt, is men thans zoover ge vorderd, dat men waarschijnlijk deze week de klei uit de put krijgt. Een massale berg zand heeft tot op een diepte van ruim 15 M. de klei naar boven geperst. Deze klei werd dan door middels van groote schep- bakken aan een lier opgehaald en met kip karren vervoerd. Eenige maanden heeft dit werk aan een 30-tal menschen arbeid ge geven. Zaterdag is de helft van dit perso neel ontslagen, omdat men niet meer met twee ploegen gaat werken, doch nog en kele dagen met een dagploeg. Wanneer dan de klei voldoende is weg- geperst, gaat men het zand daar ter plaat se, dat geheel op een zandduin gelijkt, op ruimen om aan het heiwerk te beginnen. In middels is gelegenheid gemaakt voor het graven van een sloot, welke verleden week is aanbesteed en waarmede ook deze week een begin gemaakt wordt. Aan de Menne- weg waar dezelfde situatie zich vertoont, zal men ook spoedig het einde hebben. Wanneer geen winterweer intreedt vin den nog vele arbeiders werk, voor het ma ken van de aarden baan. STOMPWUK. Geboren: Margaretha Maria d. van A. P. Schrama en M. van Hoeven. Bernar- dus Leonardus Jacobus Sergius z. van L. A. M. van Lochem en A. H. Groenewegen. Johan Jan z. v. J. Wigt en J. M. Ferwerda. Maria Hendrika Gerarda d. van W. A. van Haaster en A. P. van Bemmelen. VEUR. R.-K. Staatspartij. De besturen der af deelingen Veur en Leidschendam der R.K. Staatspartij maken bekend, dat er geen sprake van is, dat iemand uit hun midden de propaganda-vergadering van de Ka tholieke Democratische Partij op Dinsdag 17 Nov. a.s. in café-restaurant „Vronesteyn" zal bezoeken, noch als debater, noch als Katholiek. Zij achten deze vergadering volkomen nutteloos en vertrouwen, dat deze door géén R.-K. S. P.'er worden bezocht. Inlichtingen omtrent bovengenoemde han delwijze zullen op de resp. vergaderin gen gaarne worden verstrekt. De R.-K. kiezers in Veur en Leidschen dam worden er op attent gemaakt, dat zij zich voor 31 Dec. as. moeten opgegeven hebben als lid, willen zy recht hebben op het deelnemen aan de stemming voor de groslijst. Adressen v. Aanmelding: M. Schalkwijk, Pr. Julianaweg 30. Veur. ei W. M. Boekraad, Achterweg le, Leidscher dam.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9