MAANDAG 16 NOVEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 8 ALPHEN—UNITAS 1—2 De bezoekers hebben de puntjes mee naar Gorcum genomen en de overwinning, die zij behaalden was verdiend. Unitas speelde beter en had zij over een meer schotvaardige voorhoede beschikt, onge twijfeld zou haar overwinning grooter zijn geweest. Bij Alphen wilde het nog minder vlotten. Als gewoonlijk werd het spel veel te kort gehouden, zoodat de Unitas-verde- diging meestal weinig moeite had, de aan vallen der thuisclub af te slaan. Uitgeno men het eerste kwartier, was de strijd ver der maar weinig het aanzien waard. Pre cies twee uur deed de scheidsrechter van Doorn de wedstrijd aanvangen. Aanvanke lijk ontwikkelde zich een spannende meest gelijkopgaande strijd, met Alphen iets in de meerderheid. Voorloopig blijven aan weerszijden doelpunten uit. Als er plm. 10 min. zijn gespeeld, weet Bezemer evenwel de Unitas-verdediging te verschalken en met een goed schot, Alphen de leiding te geven. De bezoekers beginnen daarna een woordje mee te spreken en de aanvallen, die zij ondernemen, blijken niet zonder ge vaar. 't Duurt niet lang of de stand is reeds gelijk. Bij een aanval der bezoekers plaatst Wels goed voor, Goedhart wil wegwerken, doch trapt het leder in eigen doel (11). Met deze stand komt de rust. In de tweede helft komt Unitas, ge steund door den wind, het meest in den aanval. Met de schoten op zijn doel, weet van Leeuwen echter wel raad. Er zijn thans reeds 20 min. gespeeld en nog steeds r» de stand 11. Toch laat het zich aanzien, dat doelpun ten niet zullen uitblijven. De aanvallen der bezoekers worden steeds talrijker en uit een dezer weet Sterck, met een o.i. wel te houden schot, zijn club de leiding te ge ven (12). Nog even blijft Unitas over wicht uitoefenen. Eenige minuten voor het einde opent Alphen een hevig offensief op de Gorcumsche veste, doch Unitas, in het bezit der overwinning, weet niet meer van wijken. Aan de andere zijde beproeft Wels nog eens zijn geluk, maar ook deze poging mislukt, zoodat ongewijzigd het einde aanbreekt. A. S. C— OUD-INTERNATIONALS 4—5. Wurzer en Goslings scoren ieder drie maal. Zooals gemeld heeft A. S. C. ter gele genheid van het feit, dat voor 40 jaar ,,De Sportman" werd opgericht, een jubileum- wedstrijd gespeeld, waarbij een elftal van oud-internationals de tegenpartij moest vormen. Gelijk meermalen het geval bij dergelijke wedstrijden moest men het ook nu bij de opstelling der tegenpartij niet zoo nauw nemen. Natuurlijk waren er ook nu invallers, maar wat er aan internatio naal overbleef vormde toch de rugge- graat van 'n elftal, dat 'n aardige partij voetbal te zien gaf en zeker de overwin ning verdiend heeft. A. S. C. stelde daartegenover in de eer ste helft een pittig spel en voor de rust was de wedstrijd beslist het aanzien waard. Daarna maakte A.- S. C. 'n te lange perio de van inzinking door, waardoor het spel veel aan spanning verloor, doch het slot van den wedstrijd was toch weer aardig en de uitslag geeft de verhouding goed weer. Onder leiding van scheidsrechter v. d. Berg stelden de volgende elftallen zich op: A. S. C.: Freyser Secrève Schoneveld Abelman Boezeman Kwee Wurzer Bronsgest Mooten Prevo v.d. Leeden O Mijnders Goslings Brouwer v. d. Zalm v. Nierop Krom v. d. Wildt Meiman Josson de Bruin Odijk Oud-Int.: Zooals men hieruit ziet vulden de A. S. C.'ers Brouwer, v. Nierop en Meiman de opengevallen plaatsen in, terwijl de oud- A. S. C.'ers Goslings en Josson wel niet tot de oud-internationals behoorden, doch hier toch goed op hun plaats waren, zij het dan, dat Josson er eerst in de tweede helft beter inkwam. Het begin was voor de gasten, doch de eerste aanval der A. S. C.'ers leverde reeds succes op, toen Wurzer er na 4 min. met den bal vandoor ging en 'n stevig schot op doel loste, waarbij de bal via Odijk's han den precies onder de lat verdween (10). De gasten liet zich hierdoor allerminst ont moedigen, doch namen van den aftrap den bal mee, Mijnders bracht fraai op, zette met een hoog boogschot over naar Gos lings en deze kopte onberispelijk in (11). Het spel golfde daarna steeds op en neer en weer volgde 'n fraaie aanval der thuis club, geleid door v. d. Leeden, die goed voorzette, waarna Wurzer voor de tweede maal een verrassend schot loste en den bal in den rechter bovenhoek deed verdwij nen (21). De A. S. C.'ers werden door dit onverwacht succes nog enthousiaster, weer ging Wurzer er vandoor en loste hij een schot, dat wel naast het doel zou zijn ver dwenen, zoo niet de Bruyn den bal van richting had doen veranderen, waarop het leer voor de derde maal lanes Odijk gliDte (31). De voorhoede der gasten zat inmid dels ook niet stil en na goed werk van Mijnders, die een prachtige partij speelde, verkleinde v. d. Zalm den achterstand (32). De spanning bleef er en ook de komische noot ontbrak niet, wanneer b.v. Goslings, de reus, en Kwee, als klein- Duimpje naast hem, 'n ren langs de lijn ondernamen. Onveranderd kwam de rust. Na de hervatting was A. S. C. het eerst aan bod, doch het schot van Mooten werd door keeper Odijk op eenigszins gelukkige wijze corner gestompt. Meer dan vóór de rust werd op Mijnders gespeeld en deze bracht de toeschouwers herhaaldelijk in vervoering door zijn handig spel, waar- Interessante wedstrijd Duitschland-ltalië. Een gelijk spel het resultaat. Tijdens de Olympische spelen hadden wij het reeds zoo vaak gezien: overvolle U- en S-banen, bussen, trams, auto's, verder een zeer groot aantal agenten, die al die tienduizenden ordelijk in het stadion kre gen, vele vanen en vlaggen, de geheele stad versierd en in feesttooi. Ditmaal was het DuitschlandItalië, dat in het middelpunt der publieke belangstelling stond. Een ont moeting, die ook voor ons land van groote beteekenis mocht worden geacht. Immers, speelt het Nederlandsch elftal op 31 Januari a.s. te Düsseldorf niet tegen Duitschland? In het Olympisch stadion weer dat leven en die drukte, die we zoo goed gekend heb ben, tijdens de spelen. Meer dan 100.000 toe schouwers op de tribunes, vele autoriteiten in de eereloges. Het is even kwart over twee, als beide elftallen in het veld verschijnen en de Zweedsche scheidsrechter Eklov de aan voerders Szepan en Allemandi tot zich roept. Het begin is verrassend, want na drie mi nuten heeft Italië reeds de leiding. In een duel tusschen Goldbrunner en Pasinati blijft de laatste overwinnaar, deze plaatst naar binnen, waar Jakob uitloopt. In plaats dat een der backs zoolang in doel gaat staan, laat men dit geheel verlaten en de Italiaansche linksbuiten Colaussi kopt han dig het leder in de touwen (01). Groote jubel bij de kleine Italiaansche kolonie, verder een koude stilte bij het legioen der 100.000, een aantal, dat op het vaste land van Europa voor een landenwedstrijd wel nooit bereikt zal zijn. Op een enkel moment na is Italië be slist in de meerderheid en vooral de vleu gelspelers Colaussi en Pasinati zijn uiterst actief. Maar Jacob is in het Duitsche doel in goeden vorm. Opvallend .is het verschil in speltype tus schen beide teams, de Duitschers zijn groo ter en steviger dan de Italianen, de Italia nen lichter gebouwd, de Duitschers wat stijf, langzamer in hun bewegingen, de Italianen vaak razend snel. De Italianen zoeken den weg meer recht naar het doel, de Duitschers spelen te veel samen, vaak naar achter en in de breedte, waardoor hun tegenstanders altijd in de gelegenheid zijn, zich te herstellen, en de goede dek kingspositie te vinden. De meerderheid in het veld komt dan ook tot uitdrukking in het aantal corners, dat de Italianen krijgen te nemen. Steeds moet doelman Jakob in grijpen en het gaat hem goed af. De Duit schers hebben werkelijk niet over geluk te klagen in deze periode. Maar zoo vaak komt een doelpunt daaT, waar men het het minst verwacht. Bij een snellen uitval van den rechtervleugel krijgt Szepan het leder te pakken, geeft keurig aan Siffling door, die het leder langs den uitgeloopen Olivieri in het doel trapt (11). Dit doelpunt geeft den Duitschers moed. Van een overwicht der Italianen is dan geen sprake meer. Zes minuten voor rust weet Duitschland de leiding te nemen. Een pass van Kitzinger belandt bij Siffling, deze snelt door en met een goed schot in den benedenhoek is Olivieri voor de tweede maal gepasseerd. Het enthousiasme bij het Duitsche publiek is vanzelfsprekend zeer groot. Geprikkeld door den achterstand zijn de door hij zijn tegenstanders langen tijd de baas was. Uit een van zijn prachtige voor zetten wist Goslings de partijen weer op gelijken voet te brengen (3—3) met een prachtigen kopbal. Er was weer 10 min. gespeeld, Mijnders trok telkens weer ten aanval en kreeg menig applausje. Wanneer Josson hem afgemeten den bal aangeeft, passeert Mijnders weer handig eenige spelers, hij zet goed voor doel en de naar binnen geloopen Goslings geeft den gasten met een fraai verrassend schot de leiding (34). Er volgt dan een inzinking bij de A. S. C.'ers spannen zich nog eens extra broken door een weer komische ren tus schen Goslings en Kwee langs het lijntje. De gasten zijn thans over alle linies ster ker. De Bruijn en Josson doen ieder een aanval stranden, v. d. Wildt en Krom zetten telkens de voorhoede aan het werk en in de voorhoede brengen vooral Mijn ders en v. d. Zalm het noodige leven. Deze laatste weet uit 'n nieuwen voorzet van Mijnders met 'n fraaien kopbal over den uitgeloopen Freyser heen den voor sprong te vergrooten tot 35. Er is dan nog ongeveer 10 minuten te spelen en de A. S. C.'ers spannin zich nog eens extra in, waarbij het Wurzer gelukt Goslings na te doen en voor de derde maal te doelpun ten (45). De spanning of het nog weer een gelijk spel zal worden blijft erin, doch de tijd is te kort en met ongewijzigden stand komt het einde. EERELEDEN A. S. C. Bij de Zaterdagavond door A. S. C. ge houden reünie is het eerelidmaatschap der vereeniging verleend aan de heeren J. G. A. Janssen en J. J. Stephanus. De politie-competitie. Morgenmiddag om 2 uur speelt de L. P. S. V. op het N. B. L. O.-terrein een wed strijd tegen Hermandad uit Rotterdam. JW'n Nieuw bord. jljlr Deze roode driehoek, met i|k de punt naar beneden be- teekent, dat men een voor- rangsweg nadert, waarop ook het verkeer, dat van links nadert, voorrang heeft. A Italianen in de resteerende minuten der eerste helft weer sterker,, zij kunnen nog enkele corners nemen, doch verder dan een zevenden hoekschop brengen zij het niet. De tweede helft zet in met een volkomen meerderheid der Italianen. Zij spelen zeer enthousiast, hebben nog niets van hun ra zende snelheid ingeboet. Na samenspel tus schen Pasinati en Ferrari belandt het leder bij den laatste. Een zeer had schot van be trekkelijk korten afstand gelost, is Jakob te machtig. Na zes minuten is de gelijk maker er. (22). De Duitsche voorhoede ontwikkelt nu een beter samenspel dan in de eerste helft en ook aan die zijde kan men enkele corners nemen. Maar de Italianen zitten ook niet stil, zij forceeren nr. 8 terwijl even daar voor Duitschland werkelijk geluk heeft, als een schot van Piola door den uitgeloopen Jakob gemist wordt en de bal rustig langs het leege doel rolt. Wederom heeft Italië een positief overwicht, de backs zijn ver opgedrongen, terwijl Ferrari de ziel van den aanval is. Zoo verloopt een half uur der tweede helft en dank zij de uitmunten de verdediging van het Duitsche achtertrio mocht het Italië niet gelukken een derde doelpunt te scoren. In het laatste kwartier weet Duitschland wat meer vrijheid van beweging te verkrij gen, doch ook aan den anderen kant komt het niet tot doelpunten. In de laatste mi nuten zet Italië alles op alles om de zege te forceeren, doch aLs scheidsrechter Eklov einde fluit, is de stand nog steeds 22. Nabeschouwing. Ongetwijfeld kon men in dezen wedstrijd van vele fraaie momenten geniet. Er werd vaak technisch en tactisch knap voetbal ge speeld. Zooals reeds gezegd, in de eerste helft waren de Italianen absoluut sterker, met uitzondering van de tien minuten voor de rust, toen de Duitschers twee goals kon den maken. Tot een kwartier na de rust wist Duitschland het spel in evenwicht te houden, daarna echter was Italië weer iets sterker, alhoewel de meerderheid niet zoo groot was als voor-de rust. De Italianen muntten vooral uit door schitterend kop- werk. De voorzetten werden hoog gegeven, hetgeen bovenstaand in aanmerking ge nomen, volkomen verklaard was. Uitblinkers bij Italië waren Andreolo, de spil, die steeds de vleugelspelers aan het werk zette, de linksbinnen Ferrari, de ziel der voorhoede, midvoor Pialo, die over een goed schot beschikte, doch die zwaar door Goldbrunner gedekt werd. De beide backs Allemandi en Menzeglio waren als altijd zeer goed. De doelverdediger viel iets tegen, alhoewel hem geen schuld treft aan de beide Duitsche doelpunten. Bij Duitschland waren Kitzinger en Janes de sterke punten, waar het om draai de. Het schieten der voorhoede was slecht. De beste man in de voorhoede was Gellesch, een uitstekend technicus en iemand, die een gezonde opvatting van het spel heeft. Elbem en Urban vielen niet op, warén physiek zeker de minderen van de Italiaan sche verdediging. Szepan viel zelfs tegen, tegen het snelle spel der Italianen was hij niet opgewassen. Hij bleef een stuk be neden zijn vorm van Praag in den wed strijd teger de Tsjechen. Siffling was met zijn twee doelpunten oe held van den dag. Hij was een onvermoeide werker. Het Duit sche achtertrio was wel goed, doch heeft niet in den vorm van Praag en Glasgow ge speeld. HOCKEY NEDERLANDSCHE HOCKEYBOND. De uitslagen. (Dames) leklasWest: AmsterdamHOC 41; HHYCBDHC 1—3; Rood Wit—Gooi 2—3. Overgangsklasse: Gooi IILei den 02; Amsterdam IIBHV 53; Kie vitenHilversum 12. 4e klasse B: Te Werve IILeiden III 0—5. (Heeren) Om den Treslingbeker. LeidenAmsterdam II 10; HOC II— Leiden II 32. R.B.C. IZuidwijck I 30 Dames: Een zeer goede wedstrijd waarin vooral in de tweede helft goed samenspel en stick techniek het spel een hoog gehalte gaf. R.B.C. die in de eerste helft steeds in de aanval was en het Zuidwijck-doel dikwijls in gevaar bracht, maar die niet door de goede achterhoede van Zuidwijck heen kon komen en voor de rust maar eenmaal scoorde. Na de rust was het spel meer verdeeld en werden er mooie staaltjes van positie spel getoond, maar de Zuid wij ck-dames hadden weinig suceces voor het doel. R.B. C.'s midvoor wist uit een paar schitteren de voorzetten de voorsprong te vergrooten. Beide partijen kunnen op een goede wedstrijd terugzien. Graaf Willem Z IIZuidwijck II 60 Dames. De Zuidwij ck-dames speelden haar eer ste wedstrijd en haar doorzetten tegen een overmacht was bewonderingswaardig en ook doordat haar keepster ondanks de doelpunten op 'n koede wedstrijd kan terugzien, waren haar 'n reuzen steun. Graaf Willem die steeds in de meerder heid was won gemakkelijk en vooral haar tack's hadden geen moeite met de Zuid wijck-aan vallen, maar deze zullen door veel training dit seizoen toch nog wel voor enkele verrassingen zorgen. Heeren vriendsch. Zuidwijck res.D.O. C.O.S. 1—1. RUGBY NEDERLAND—DUITSCHLAND. De Duitschers winnen verdiend met 2816. Het Nederlandsche rugby team speelde gisteren in het Hilversumsche sportpark ten aanschouwe van een zeer talrijk pu bliek tegen Duitschland, van wie zij ha een aantrekkelijken wedstrijd met 2816 vol komen verdiend verloor. De Rugby-Bond had voor deze interland- match grootsche voorbereidingen getroffen. Na een hartelijke ontvangst der buitenland- sche gasten, waarbij burgemeester J. M. L. H. Lam boy den Duitschers het Hilver sumsche raadhuis getoond had, was op het terrein voor een complete geluidsinstallatie gezorgd, die zich behalve tot het geven der resp. volksliederen, bepaalde tot het geven van een ooggetuige-verslag van den secre taris, den heer J. C. de Kreek, wat vanzelf zeer op prijs werd gesteld. Hoewel het eindresultaat voor de Hol- landsche rugby-spelers eervol genoemd mocht worden, bewees nochtans het spel, dat deze sport in ons land nog in de kin derschoenen staat. Di uitte zich ir meerdere technische on volkomenheden en tactisch dikwijls onjuist spel. Het plaatsen en opstellen in de three quarter lijn liet te wenschen over, terwyr ook meer zorg besteed zal moeten worden aan een afdoend ten val brengen der te genstanders. De Hollanders sprongen er gisterenmiddag maar zoo'n beetje op los en trachten de robuste Duitschers door ze om het lichaam te grijpen, te doen vallen. Een goede tackel aan de beenen werkt aanmer kelijk doeltreffender, doch vereischt ook zeer zeker oefening. In de scrumm trok Duitschland meest aan het langste eind, hetgeen mede een voor name factor in deze Hollandsche nederlaag was. De gasten namen reeds in de eerste minuut door Frye de leiding, waarna Roth en Frye 2 den stand binnen 20 minuten tot 09 opvoerden. Depte benutte de door Frye 2 gedurkte try en het was 011. Duitsch land was mede door het wind voordeel vrij wel voortdurend aanvallend en voerde ge leidelijk den voorsprong tot 023 op. Voor zoover we konden nagaan, zorgden Hoh- ber, Frye 1, Roth en Schültke voor de tries, die geen van allen in een goal werden om gezet. Ruststand 023. Na de hervatting tapte Holland uit een ander vaatje. De wind in den rug bleek een aanmerkelijk voordeel te beteekenen en toen ter Poorten reeds na 1 minuut de eerste Hollandsche try tot stand had ge bracht, herleefde de hoop. Pabbruwe zorg de voor de 2e try, die door Alofs in een goal werd omgezet 823. De Duitschers hadden hierna nog succes door Doepke en Deppe, waardoor de stand 828 werd, doch toen de laatste wegens een knieblessure eenigen tijd moest uit vallen, profiteerde Holland dankbaar van de numerieke meerderheid en bracht door van Swol, Aanholt (die van Swolsê try be nutte)' en Aanholt uit een strafschop den eindstand op 1628. WIELRENNEN DUITSCHLAND—NEDERLAND TE KEULEN. Ernstige valpartij, drie Nederlandsche renners gewond. Voor 4500 toeschouwers werd gisteravond in de Rijnland-hal te Keulen een landen- wielerwedstrijd DuitschlandNederland gehouden, die in een 4629 overwinning voor Duitschland eindigde. Reeds bij de sprint viel van Egmond zoodanig, dat hij een sleutelbeen brak, zoodat verder rijden onmogelijk was. De sprintwedstrijd werd gewonnen door Merkens, die met 2 y, leng te voorsprong op zijn landgenoot Engel als eerste in de finale aankwam. Derde werd onze landgenoot Arte van der Linden. Een puntenrace was voor Clignet, terwijl ook de tweede plaats door een Nederlamd- schen renner n.l. Vaessen, bezet werd. Een race met voorgift werd gewonnen door Savelsberg voor Oszmella, Kleine, Greve en Vroomen. In de tijdrace over 500 meter kwam Mer kens als eerste aan in den tijd van 31,6 sec., hetgeen een nieuw baanrecord beteekende. Van der Linden werd tweede. In den koppelwedstrijd over 75 K.M. kon Nederland slechts met vier koppels uitko men, doch ook deze wedstrijd verliep on gelukkig voor onze renners. Bij een valpar tij, waarbij de meeste renners betrokken waren, kreeg Pijnenburg een bloeduitstor ting, terwijl Vroomen een been blessure op liep. De wedstrijd werd tenslotte gewon nen door SchönEhmers met een ronde voorsprong op SlaatsSavelsberg. ZESUURS-KOPPELWEDSTRIJD TE KOPENHAGEN. WalthonrCrossley winnaars. De 6 uurskoppelwedstrijd op de winter- baan te Kopenhagen, waarbij 8000 toe schouwers aanwezig waren, werd gewon nen door de Amerikanen WalthourCross ley met 62 punten, totaal afgelegd 261 K.M. Op 1 ronde achterstand lagen Pellenaars Stieler met 91 punten, met 2 ronden ach terstand CharlierDanholt met 75 punten. 4. ZimsKüster 70 punten, met 4 ronden achterstand: 5. ChristensenFalck Hansen 28 punten, met 7 ronden achterstand: Negd Wals 47 punten. De overige koppels lagen 7 tot 22 ronden achter op de winnaars. „Swift". In plaats van Woensdagavond wordt er Dinsdagavond getraind. Aanvang 8.15 uur precies. BRASPENNINX EN MIDDELKAMP IN BRUSSEL. Het Brusselsohe sportpaleis, dat thans onder leiding van den vroegeren Belgi schen wielrenner Romain Gijssels staat, heeft in zijn openingsprogramma interna tionale wielerwedstrijden doen verrijden, waaraan ook eenige Nederlandsche ren ners deelnamen. Een internationale achtervolgingsploeg, bestaande uit de renners Leducq, Lape- bie, Rossi, Middelkamp en Braspenninx haalde een Belgische ploeg, bestaande uit Sylvere Maes, Vervaecke, Neuville, Hardi- quest en Bonduel na 4.465 K.M.'in den tijd van 5 min. 39.4 sec in. Een individueele wedstrijd over'75 K.M, om den grooten openingsprijs werd door Bruneau gewonnen in den tijd van 1 uur 36 min. 20 sec. Op driekwart lengte volgde Simaeys, op één ronde volgde Raes, terwijl onze langenoot Braspenninx als vierde aankwam met een lengte verschil op Raes. Hij sloeg daarbij bekende renners als Bonduel, Hardiquest, Sylvere Maes, Le ducq en Legreves. Op vijf ronden volgde DE ZESDAAGSCHE TE CHICAGO. IgnatDiot winnen. Het eindresultaat van de zesdaagsche tè Chicago luidde: 1. IgnatDiot (Frankrijk) 535 punten; afgelegd 4891 K.M. Met 2 ron den achterstand: 2. KilianVopel 991 pun ten; 3. RodmanYates 745 punten. 4. De- baetsThomas 445 punten. 5. Reboli Giorgetti 404 punten. Met 3 ronden achter stand: 6. Gebr. Peden 596 punten. Met 4 ronden achterstand: 7. LetourneurAudy 609 punten. KREWER GESCHORST. De bekende Duitsche stayer Krewer is met ingang van 1 December a.s. voor 3 y2 maand geschorst. Hij heeft inbreuk ge maakt op verschillende reglementsbepalin gen. Ook zijn gangmaker Deljege is ge schorst, de laatste echter slechts voor een maand. „Nieuw-Swift". Gistermorgen werd an een korte trai- ningsrit in het clublokaal een belangrijke ledenvergadering met prijsuitreiking ge houden. In de kascommissïe werden thans de vol gende leden gekozen: P Riethoven, J. Riet hoven Adzn. en J. Bergman. De sportcommissie ziet er thans als volgt uit: P. Riethoven, voorzitter; J. Riethoven, secretaris, Levensdaal 183; H. v. Rooyen; P Hintzbergen; A. Riethoven en P. Ben- ning. De bestuursformatie is nu: J. A. Otten, voorzitter; J. Riethoven, secretaris, p.a. Haarlemmerstraat 185; S. Holswlider, pen ningmeester; P. Benning, comm. Aan de feestcommissie, welke uit de heeren P. Hintzbergen, P. Riethoven en H. van Rooyen bestond, werden nog de heeren A. Riethoven en J. Koemans bijgevoegd. De kampioensprijzen en die van het re cordrijden werden met de gebruikelijke bloemen door de navolgende renners in be slag genomen: R. Riethoven, clubkampioen; H. de Jager, kampioen B-kl.; J. Hintzber gen, kamp C-kl.; J. Schüller, clubrecord houder 15,2 K.M.; H. Krimp, recordhouder B-kl. en M. Segaar, recordhouder C-kl. Nadat nog de competitie- en home-trai ner-prijzen waren uitgereikt, sloot de voor zitter te circa 1 uur deze geanimeerde ver gadering. BILJARTEN LEIDSCHE BILPJARTBOND De competitie De vereeniging „Flora", te Noordwijk, heeft wederom met een drietal voor de competitie van den Leidschen Biljartbond ingeschreven, zoodat er nu reeds 3 nieu we vereenigingen aan deze competitie deelnemen. Flora speelt in de cadre klasse met Poort van Cleef en waarschijnlijk D.O.S. Nederlaagwedtsrijden P. v. Cleef De uitslagen voor bovengenoemde wed- strijden luiden: P. v. Cleef n—OL.I. II Delft Th. Kersbergen O.D.I. 125 18 20 6.94 A. H. Waller, P. v. Cleef 24 18 4 1.35 H. Merzler 125 49 10 2.55 L. Verhoeven 111 40 22 2.26 J. Lieffering 125 36 16 3.47 J. Vermeer 49 36 6 1.36 L. Mitzer 125 60 11 2.08 H. v. d. Berg 55 60 6 0.91 O.D.I. wint met 261 caramboles. P. v. Cleef II—L.U.T.O. IV, Lisse. R. Elfering L.U.T.O. 125 62 12 2.01 A. Waller, P v. Cleef 125 62 8 2.01 C. Slootbeek 125 61 13 2.04 L. Verhoeven 105 61 11 1.72 M. v. Dijk 125 60 7 2.08 J. Vermeer 68 60 9 1.13 R. Ransdorp 125 62 13 2.01 H. v. d. Berg 64 6 2 7 1.03 L.U.T.O. wint met 138 caramboles. P. v. Cleef IIIde Poedelaars Leiden. J. v. Leeuwen, de P. 100 55 7 1.81 N. v. Valderen, P. v. Cl. 95 55 20 1.72 A. Collee 79 59 10 1.33 W. ooi 100 59 14 1.69 W. Lut 100 68 7 1.47 A. Mulder 71 68 9 1.04 J. v. Woerkom 81 99 6 0.81 C. Brouwer 100 99 9 1.09 De Poedelaars verliest met 6 car.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 8