MAANDAG 12 OCTOBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 5 De Na-Kaag door prachtig najaarsweer begunstigd. De Zatermiddag gaf een goeden inzet. De Zondag bracht geen wind. Hoewel de Na-Kaag dit jaar wel bij zonder laat viel in het seizoen, mogen we zeggen, dat bestuur en zeilers althans over den inzet dezer slotwedstrijden tevreden kunnen zijn. Het weer werkte ditmaal uit stekend mee tot het welslagen der wed strijden. Er stond weliswaar niet zoo heel veel wind de windsterkte bij Oost- Noordoosten wind was ongeveer 4 Meter per seconde en het was wel wat frisch, doch het najaarszonnetje deed zijn best en zette de Kagerplassen in grootschen na- jaarstooi, waardoor het verblijf op de Kaag een waar genot werd. Het aantal deelnemers was nog grooter dan de toch al talrijke inschrijvingen de den vermoeden. Tegen slechts enkele niet opgekomenen stond een veel grooter aan tal later ingeschrevenen, zoodat het deel nemersaantal de honderd verre over schreed. De wedstrijden vielen eenigszins tegen. Er was van strijd niet zoo heel veel te bespeuren, temeer niet wijl wegens de vroeg invallende duisternis alle schepen de baan slechts éénmaal zeilden. Intusschen leverde de 45 M2. Kruiser- klasse vrijwel hetzelfde beeld als altijd: Vermaat kwam stukken voor te liggen en won onbedreigd, terwijl Sievétts tweede werd. In de Regenboogklasse A werden de oudere zeilers ditmaal voorbijgestreefd door. J. de Vries, die de race met grooten voorsprong won. Bos en v. d. Velde kwa men als tweede en derde binnen, v. d. Mey en Leen de Wit als vijfde en zesde. W. J. Meyer bracht in de Regenboog klasse B zijn Doolaard het eerst over den eindstreep. De Gebrs. Nauta voerden in de Sharpie- klasse A natuurlijk weer den boventoon. C. Nauta kwam onbedreigd als eerste bin nen en zijn broer had 'n prachtige kans op de tweede plaats. Marlet lag bij den laatsten boei nog 'n tiental meters achter hem, doch liep vóór den wind ziender- oogen op hem in. Toen er nog 10 Meter te zeilen was, bedroeg het verschil nog een bootlengte doch wijl Nauta volkomen door Marlet werd afgedekt, slaagde deze erin met neuslengte verschil als tweede te eindigen. In de Pampusklasse A gingen de oude rotten weer voorop. Van Hattem en Monde legden op de eerste plaatsen beslag, mevr. v. d. Steur, die toch niet zoo heel best was gestart, eindigde als derde en v. Essen bezette de vierde plaats. Naarmate het einde van den wedstrijd middag naderde, flauwde de wind, die meer naar het Noorden geloopen was, af en tenslotte werd het nog weer een drijf- partij, zoodat de laatste jollen binnenkwa men toen het reeds donker was. De uitslagen luiden als volgt: 45 M2. Kruiserklasse: 1. Walta, st. C. H. Vermaat, 2. Coppelstock, st. J. H. C. Sieverts. Vrijbuitersklasse: 1. Waterdevil, st. J. de Brabander, 2. Simon de Danser, st. D. Stumpff. Regenboogklasse B: 1. Doolaard, st. J. Vries, 2. Holland, st. F. P. Bos, 3. Duke, st. J. C. v. d. Velde, 4. Phecda, st. G. Deich- mann, 5. De Leede III. st. W. Z. v. d. Mey, 6. Saenden, st. L. de Wit. Regenboogklasse B: 1. Loolaard, st. J. H. Meyer, 2. Annie II, st. mej. A. Nieu- wenhuizen, 3. Darling, st. J. R. Blickman. 12 M2. klasse A: 1. Dinges, st. C. Nauta, 2. Peet, st. A. Marlet, 3. Spitsmuis, st. J. H. Nauta. 12 M2. klasse B: 1. Hiphaan, st. H. J. J. van Werkhoven, 2. Wildebras, st. M. R. Mantz. Olympiajollen: 1. Daphnia, st. W. Nauta. Drakenklasse: 1. Janmaat, st. J. Heinen, 2. Zilvermeeuw, st. B. J. Moret. Friesche 16 M2. klasse: 1. Cycloop II, st. J. v. d. Hoek, 2. Lemmet, st. H. Kort- mann. Pampusklassè A: Fuut II, st. W. v. Hat tem, 2. Bries, st. R. Monde, 3. Steur, stvr. mevr. G. v. d. Steur—Oudshoorn, 4. Wind veer, st. L. v. Essen. Pampusklasse B: 1. Bries, st. P. P. Schoenmakers. 12 Voetsjollenklasse A: 1. Hans, st. A. H. v. Vliet, 2. Tierelier, s. R. J. van Gin- kel, 3. Doordrijver, st. S. H. v. d. Hulst, 4. Hot Toddy, st. H. P. Flu, 5. Sunny Side Up, st. J. Th. Leenen. 12 Voetsjollenklasse B: 1. Sirene, st. K. H. Warburg, 2. Duikelaartje, st. A. H. Mastenbroek, 3. Meerkoet, st.vr. mej. L. Sieverts, 4. Waterbaby, st. G. Key Jr. 12 Voetsjollenklasse C: 1. Doordrijver, st.vr. mej. P. Idema, 2. Arnuiter, st. G. Eikelenboom, 3. Dike, st. C. J. Lambinon, 4. Sater, st. M. R. E. J. Schuld. VOETBAL DE WEDSTRIJDEN VAN ZONDAG. Eigenlijk kunnen we niet van wedstrij den op Zondag spreken, want 't is giste ren al 'n heel slecht besluit van het Kaag seizoen geworden. Er stond nagenoeg geen wind, zoo weinig, dat niet alleen de baan voor alle klassen tot één ronde moest worden ingekort, doch zelfs liep de och tendwedstrijd in den middagwedstrijd over, zoodat de zeilers in verschillende klassen nog juist op tijd terug waren om aan den middagwedstrijd deel te nemen. En deze duurde weer zoo erbarmelijk lang, dat de jollen en Pampusklassen in duisternis aankwamen. Zelfs moest het wedstrijdcomité ergens op het water de baan nog afkorten. We volstaan daarom maar met de resul taten. De uitslagen luiden als volgt: 45 M2. Kruiserklasse: ochtendwedstrijd: 1. Coppelstock, st. J. H. C. Sieverts, 2. Walta, st. C. A. Vermaat. Middagwedstrijd: 1. Walta. Vrijbuiterklasse, ochtendwedstrijd: 1. Simon de Danser, st. D. Stumpff. Middagwedstrijd: 1. Waterdevil, st. J. de Brabander, 2. Simon de Danser. Regeriboogklasse A, ochtendwedstrijd: 1. Eelco, st. W. Bergsma, 2. Saenden, st. ~L. dë Wit, 3'. dè Leede III, st. W. Z. v. d. Mey, 4. Kikker, st. J. de Vries, 5. Hol land, st. F. P. Bos. Middag wedstrijd: 1. Kikker, st. J. de Vries, 2. Phecda, st. M. Kagchelland, 3. de Leede III, st. W. Z. v. d. Mey, 4. Holland, st. F. P. Bos, 5. Saenden, st. L. de Wit. Regenboogklasse B, ochtend wedstrijd: 1. Darling, st. J. R. Blickman, 2. Annie II, st.vr. mej. A. v. Nieuwenhuizen. Middag wedstrijd: 1. 't Spaarne, 2. Tjeb- be, st. Tj. Maas, 3. Darling. 12 M2. klasse A, ochtendwedstrijd: 1. Duikelaar, st. v. d. Meer, 2. Dinges, st. C. Nauta, 3. Spitsmuis, st. J. H. Nauta. Middagwedstrijd: 1. Nana, st. G. Sara- ber, 2. Dinges, st. C. Nauta, 3. Spitsmuis, st. J. W. Nauta. 12 M2 klasse B, ochtendwedstrijd: 1. Hiphaan, st. H. J. J. v. Werkhoven, 2. Wildebras, st. M. R. Mantz. Middagwedstrijd: J. Hiphaan, 2. Wilde- ■bras. Olympiajollen, ochtendwedstrijd: 1. Elf, st. H. Coops, 2. Daphnia, st. W. Nauta. Middagwedstrijd: 1. Goesting, st. W. Ritman, 2. Daphia. Drakenklasse, ochtend wedstrijd: 1. Jan maat, st. J. Heinen, 2. She, st.vr. mevr. v. Eykelen, 3. Cavalier, st. jhr. v. Benthem v. d. Bergh. Middagwedstrijd: 1. Janmaat, 2. Cava lier, 3. She. Friesche 16 M2. klasse, ochtend wed strijd: 1. Cycloop II, st. J. v. d. Hoek, 2. Lemmet, st. H. Kortmann. Middagwedstrijd: 1. Cycloop II, 2. Lem met. Pampusklasse A, ochtend wedstrijd: 1. Fuut II, st. W. v. Hattem, 8. Bries, st. R. Monde, 3. Steur, st.vr. mevr. G. v. d. Steur- Oudshoorn, 4. Ruiter, st. R. Reitsma. Middag wedstrijd: 1. Windveer, st. L. v. Essen, 2. Bries, st. R. Monde, 3. Norre- meer, st. ir. J. C. P. Hofkes, 4. Steur, st.vr. mevr. G. v. d. SteurOudshoorn. Pampusklasse B, ochtend wedstrijd: 1. Bries, st. P. P. Schoenmakers. Middagwedstrijd: 1. Bries. 12 Voetsjollenklasse A, ochtendwedstrijd: 1. Vagebond, st. Th. v. Helvert, 2. Hans, st. A. H. v. Vliet, 3. Black Magic, st. W. Stoutenbeek, 4. Doordrijver, st. S. H. v. Hulst. Middagwedstrijd: 1. Waterhoen, st.vr. mej. A. J. de Vries, 2. Vagebond, st. Th. v. Helvert, 3. Hans, st. A. H. v. Vliet, 4. Doordrijver, st. S. H. v. Hulst. 12 Voetsjollenklasse B, ochtendwed strijd: 1. st. K. H. Warburg, 2. Duike laartje, st. A. H. Mastenbroek, 3. Meer koet, st.vr. mej. L. Sieverts, 4. De Glip- per, st. J. C. Tims. Middag wedstrijd: 1. Duikelaartje, 2. Meerkoet, 3. Waterbaby, st. G. Key Jr., .4. Lucky Rascal, st. N. v. Eck. 12 Voetsjollenklasse C, ochtendwed strijd: 1. Dike, st. C. J. Lambinon, 2. Door drijver, st. Idema; 3. Arnuiter, st. H. Eike lenboom, 4. Sheila, st. P. Maas. Middagwedstrijd: 1. Doordrijver. Rest niet aangekomen. UIT HET KATHOLIEKE KAMP. EEN SLECHTE DAG VOOR DE CLUBS UIT HET LEIDSCHE DISTRICT ALLEEN BLAUW ZWART WEET TE WINNEN V.V.L. speelde verdienstelijk tegen Celer Het was gisteren ideaal "weer voor de voetballers. Mooie drooge velden en een temperatuur „om aan te pakken". Dat alle clubs uit het Leidsche district dit niet of niet voldoende gedaan hebben, bewijzen de nederlagen, welke aan alle zijden geincasseerd werden. Het begon al met S.J.C., dat zich in Schiedam door Excelsior twee punten zag ontnpmen. Dat een 40 achterstand ten slotte in een 43 werd omgezet, zegt vol doende, dat de Noordwijkers in den begin ne niet goed genoeg hebben aangepakt. De leiders Spartaan en H.B.C. hielden uitstekend stand. Spartaan klopte G.D.A. met 61 en H.B.C. stuurde Onze Gezel len met een 51 nederlaag naar huis. Leonidas is dit seizoen wel slecht op dreef, want nu ontfutselde zelfs Graaf Willem den Rotterdammers een punt. D.H.L. tenslotte moest door een 21 nederlaag de punten aan Santpoort la ten. De stand is nu: Spartaan H.B.C. Excelsior Santpoort D.H.L. S.J.C. Onze Gezellen Leonidas G.D.A. Gr. Willem 4 3 1 15—4 3 3 14—5 4 2 11 13—12 5 3 2—1 7—7 4 4 2 2 9—7 4 4 2—2 11—12 4 4 112 6—10 3 4 2 2 9—13 2 4 2 2 7—14 2 4—13 5—12 1 De groote strijd in ■'de 2de klasse A. is in het voordeel van G.V.O. geëindigd. Dat is 'n leelijke tegenvaller voor Lisse, waar door men zich echter niet mag laten ont moedigen. Teijlingen sneuvelde: in Heemskerk met 10 en zette daarmede de traditie voort van in Heemskerk niet te kunnen winnen. A.D.O. veroverde daardoor de twee eerste punten. Vitesse zag zich op eigen terrein even eens met 10 geklopt door D.E.M., Geel Wit verloor van V.V.E. en Santpoort van D.S.S., zoodat het over het algemeen 'n slechte dag was voor de thuisclubs. G.V.O. Lisse D.S.S.H. V.V.E. Vitesse D.E.M. 4 3 1 7—4 7 EXCELSIOR—S. J. C. 4—3. Als te even 2 uur scheidsrechter v. Veen laat aanvangen, brengt SJC het leer aan het rollen en direct neemt Excelsior den bal over en begint snel aan te vallen, zon der hierbij echter een schietkans te krij gen. SJC beantwoordt met enkele tegen aanvallen, doch ook zonder resultaat. Een prachtaanval der thuisclub maakt de SJC- keeper nog net onschadelijk. Aan de an dere zijde grijpt nu v. Gerwen goed in als Rietmeijer een prachtkans krijgt. De hoek schop hieruit ontstaan, wordt door Ruig- rok rakelings ovèrgekopt. Deze bal had be ter lot verdiend. Weer komt' SJC terug, maar de Excelsior-verdediging geeft geen pardon en vooral v. d. Linden zuivert tel kens het terrein met verre schoten. Excel sior, dat zich geheel geeft, is steeds meer in den aanval en als de rechtervleugel snel opbrengt scoort v. Linge na 14 minuten spelen (10). Vanaf den aftrap gaat SJC 4 2 11 13—8 5 4 2 11 9—8 5 2 2 4—1 4 4 2 2 7—6 4 3 111 6—9 3 Santpoort n 3 2 1 47 2 Teijlingen 4 1 3 69 2 Geel Wit 4 2 2 4—7 2 A.D.O. 4 1—3 4—7 2 In de 2e klasse B zijn de twee leiders ongeslagen gebleven, al is het puntenver- schil wel heel klein geweest. DONK n.l. won met 43 van Wilhel mus en Celer met 2—1 van V.V.L. Dat de Voorschotenaren zouden verliezen hadden we reeds voorspeld, doch het pleit voor hen, dat het slechts 21 is geworden. Blauw Zwart boekte haar tweede zege door V.E.P. op eigen terrein met 20 te slaan. Oliveo handhaafde zich op de Spartaan- reserves en V.V.P. klopte Aeolus met flin ke cijfers. D.O.M.K. Celer Oliveo V.V.P. BI. Zwart V.V.L. Wilhelmus Aeolus V.E.P. Spartaan II 4 4 21—7 4 4 12—5 4 2 2 9—8 4 2—2 12—13 4 2 2 8—10 2 1—1 4—3 3 1—2 6—7 4 1—3 11—16 2 2 1—5 3 3 2—11 - De uitslagen Zuid I le klasse: RKVVLRKNAC 3—1 LauraKerkrade 22; Chevremenont KRONS 1—2; Valkenburg—Sitt. Boys 2— 1; KimbriaGeleen. Zuid II le klasse: DongenBrabantia 2 —2; RKTVV—Best Vooruit 1—4; SVB— Kolping 41; SchijndelVenl. Boys 13 Oost. le klasse: TreffersLobitsche Boys 72; VDZEmos 00; 'sHeerenberg Altior 1—0; Vosta—Vogido 4—1; SDOUC Quick 14. West I le klasse: SDO-WA 2—7; Wils kracht—TYBB 2—1: HMS—De Meer 2—2 EMMVolendam J5. West II le klasse: GDASpartaan 16 HBC—Onze Gezellen 5—1; DHI^-Sant- poort 12; LeonidasGraaf Willem 33 ExcelsiorSJC 43. 2e klasse A: SantoortDSS 1—3; Geel Wit—WE 1—2; Lisse—GVO 1—2; ADO— Teylingen 10; VitesseDEM 01. 2e klasse B: VEPBlauw Zwart 02; Celer—VVL'2—1; Donk—Wilhelmus 4-3; OliveoSpartaan H 21; AeolusWP. ten aanval, maar v. Gerwen voorkomt op sublieme wijze een bijna zeker doelpunt. Het gaat nu verrassend snel, want direct ontkomt het S. J. C.-doel aan doorboring als Nieberg juist naast jaagt. Uit een snel- ltn aanval maakt Lourens na 23 min. 20. Dit resultaat brengt nog meer be zieling bij de Schiedammers en spoedig ziet van Linge kans 30 te deponeeren. Met dezen speler moet men oppassen, want ieder kansje weet hij uit te buiten en als de SJC-keeper een bal niet goer kan wegwerken tipt hij handig 40 in de tou wen. De SJC'ers zagen nu blijkbaar in, dat en beter en doortasteirer moest opgetreden worden om een débacle te voorkomen, met gevolg, dat juist voor rust Ruigrok in moeilijke positie het eerste tegenpunt plaatst. (41). De rust brengt voorhands geen verande ring, want weer zit Excelsior er fanatiek op, maar de SJC-verdedigging is nu van het goede hout gesneden en geeft hun gastheeren en vooral v. Linge geen schijn van kans meer. Over het algemeen blijkt nu, dat Excelsior in de eerste helft wat boven zijn kracht heeft gespeeld, waarop nu de reactie volgde, want met man en macht moest nu door hen verdedigd wor den. Jammer, dat een goed genomen hoek schop door Ruigrok juist naast wordt ge schoten. Het bleek echter een kort uitstel, want ^spoedig scoort Angevare 42. SJC is nu steeds in den aanval en slechts bij geluk weet de gastheereri-keeper het ver rassende schot van Hoogervorst te keeren, terwijl het goede schot van den SJC-mid- voor juist den verkeerden kant der paal scheert, doch als de Excelsior keeper een goed ingezonden bal niet afdoende kan verwerken, loopt van Dam 43 in de touwen. Nog een kwartier moest er ge speeld worden. Een periode vol spanning, want SJC maakte het hun gastheeren ver bazend lastig, maar doordat alles bijna verdedigde wisten zij verdere doelpunten te voorkomen en incasseerden zij alzoo een benauwde overwinning. Het tweede speelde thuis tegen HBC II en moest met 41 het onderspit delven, het derde deed beter en overtrof zich zelve door KRV n met 71 te kloppen. De a-Junioren gaan voort op den goeden weg en versloegen nu Teylingen a met 2—1. A.D.O.—TEIJLINGEN 1—0 Spoedig na het begin moet de keeper van Teijlingen al dadelijk ingrijpen, wat hem geen moeite kost. Gelijk zien wij den Teijl. midvoor door de A.D.O.-achter hoede heengaan, doch het stuiten van den bal op het zeer ongelijke veld doet hem den bal verspelen. Als ongeveer 10 minuten is gespeeld, gaat de rechtervleugel van A.D.O. er van door, de bal komt bij den rechtsbinnen, van verren afstand lost deze een schot op doel, waarbij de bal onder den vallenden Teijl.-keeper in doel gaat (10). Het spel gaat van doel tot doel, doch als de Teijl. r. buiten 'n mooie kans krijgt van voorzet ten, wordt deze gehaakt. Een vrije trap hiervoor levert ook al niets op. Bij een aanval van A.D.O. is de r. buiten door gebroken, doch de linkshalf van Teijl. be gaat een fout in het beruchte gebied. Pe nalty. Deze weet de Teijl.-keeper keurig te stoppen. Als de rechts buiten van Teijl. het alleen probeert gaat de bal naast. Weer komen de Teijlingers terug, de mid voor krijgt een kans, doch weer schopt hij over den bal heen vanwege het ongelijke veld. Na de rust moet jammer genoeg de wed- peloos heen en weer getrap. Het laatste kwartier is echter geheel voor Teijlingen. Bij een aanval geeft de midhalf aan den linksbuiten; deze zet voor, en de midvoor schiet keurig i/\ doch juist wordt terecht voor buitenspel gefloten. Bij dezen vrijen trap vangt de l.half van Teijl. den bal op, en schiet met een boogschot onder de lat, doch de A.D.O.-keeper tipt juist nog corner. Deze wordt weggewerkt. Voor de laatste maal krijgen de Teijl. nog een kans met een vrijen trap. De midvoor geeft een kogel, doch keeper Beentjes tipt vallende nog juist de paal. Bij deze corner komt ook niet het gewenschte resultaat. Spoedig hierna fluit scheidsrechter Hendriks einde! Teijlingen II verloor nu ook weer met 1 4 van .Y.B.B. III. Dit gaat ook denver- keerden kant uit. De junioren verloren met 12 van S.J. C. junioren in een spannenden strijd. Al- zoo een slechten dag voor Teijlingen. LISSE—G. V. O. 1—2. Lisse trapt af, neemt den bal mede, doch het leder wordt geretourneerd. Steeds is Lisse in den aanval, doch als de ballen door de buitenspelers worden voorgezet is het binnentrio zoek, zoodat de achterhoede van G. V. O. steeds kan wegwerken. Aan den anderen kant dreigt ook nog al eens gevaar, doch de keeper is in conditie. Het wil Lisse in deze eerste helft niet lukken en het zit hun niet mee als desrechtsbin nen in vrije positie in 's kepers handen schiet. Driemaal zit de links buiten vrij voor doel, zoodat er eender spelers maar z'n voet er voor had te zetten, doch het binnentrio is er niet. Dat warén drie kan sen wat even zooveel goals hadden kunnen zijn. Dan plots een snelle aanval van G. V. O., de keeper stopt den bal doch komt ten val en G. V. O. heeft de leiding. Di rect hierop is het rust. (01). De tweede helft hetzelfde spelbeeld, doch nu speelt G. V. O. met vier backs en er is voor Lisse geen doorkomen meer aan. Plots weer een snelle G. V. O.-aanval, de kee per wordt uit zijn doel gelokt en de stand is 02. Nu dringt Lisse onstuimig op en G. V. O. zet er nog een back bij en als een muur is het G. V. O.-doel gesloten. On danks dat krijgt de linksbuiten van Lisse den bal te pakken, hij passeert 4 of 5 spe lers en met een keiharden schuiver is de achterstand verkleind (12). Er is nog een kwartier te spelen en er kan nog van alles gebeuren, doch steeds vindt Lisse 5 verdedigers op haar weg. De moed zakt eenigszins als de scheidsrechter Lisse een penalty onthoudt maar dit was te verwach ten want hij nam rare beslissingen. Dat dit Lisse de overwinning koste of minstens een gelijk spel is aan hem toe te schrij ven en als hij einde fluit heeft Lisse on verdiend verloren. V. E. P.—BLAUW ZWART. 0—2. De tweede competitie-wedstrijd van V. E. P. I op eigen terrein tegen Blauw Zwart uit Wassenaar is wederom op een neder laag uitgeloopen. Met 20 moesten de Woerdenaars het onderspit delven en ver diend. We kunnen niet zeggen, dat V.E.P. de mindere was in het veld. Er werd hard gewerkt, maar de afwerking was te slordig. Dit punt was bij de tegenstanders beter verzorgd. En al mogen de goals, die zij maakten, geen van beide schitterend ge noemd worden, het was in ieder geval een belooning voor hun beter spel. In den aanvang ging het spel over en weer, totdat een kwartier na het begin de gasten een aanval ondernamen, waarbij de linksbinnen de bal kreeg en hard inschoot. Keeper Everwijn liet de bal door zijn han den glippen en de stand was 01. Kort hierop kwam het tweede doelpunt, uit zuivere buitenspelpositie gescoord. Dan kwam V. E. P. sterk in den aanval. For tuin geeft een schot, juist naast. Aan weers zijden werden corners genomen, terwijl Everwijn een hard schot daarna uit zijn doel sloeg. Als Kop daarop hoog inschiet, weet de Wassenaarsche keeper ternauwer nood de bal uit zijn doel te houden. Vlak voor de rust noteerden we dan een hard schot van Scholten, dat echter gestopt werd. Na de rust zette V. E. P. er alles op om te doelpunten, het lukte echter niet. In deze periode was zij de meerdere. De wedstrijd, die tot nog toe in goede verhouding gespeeld werd, kreeg tegen het einde een onpleizierig aanzien. Schol ten werd naar het kleedlokaal verwezen, waarna de scheidsrechter spoedig het ein de blies. V. E. P. II had een uitwedstrijd tegen Esto in Bodegraven en verloor daar met 6—4. de Esto-junioren met een en en en De a-junioren deden het beter en zonden de Esto-junioren met een 102 nederlaag huiswaarts. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. Res. le kl. A: TYBB II—Lisse II 0—3; Onze Gez. II—DOS II 2—1; SJC II—HBC II 1—4. 2e klasse B: St. BernardusSteeds Hoo- ger 41; SMCConcordia 43; KRV— DEK 1—5; ForeholteWSB 1—0. Res. 2e kl. B: Teylingen I—TYBB III 1—4. 3e klasse B: Steeds Hooger IIDocos in 50; NVC II—ODI 1—2; DOS III—Meer burg 23. Res. 3e kl. D: Lisse IV—OIV II, OIV n.o. Res. 3e kl. E: KRV II—SJC m 1—7; ODI IIENA II, SNA niet opgekomen. 4e klasse B: Nicolaas BoysVCH 32. Res. 4e kl. D: Vogelenzang IILisse V 0—6. Res. 4e kl. E: BSM III—Lisse VI 2—2; van Nispen II—TYBB VI 3—1. Res. 4e kl. F: SJC IV—Nic. Boys II Res. 4e kl. F: Meerburg IIDSV II 61; VCH IISt. Bernardus II 03. AFDEELING ZUID. le klasse B: VogelenzangNVC 26; DocosVan Nispen 21; DOSAlph. Boys 3—0; AVV—BSM 0—4. 2e klasse G: Esto—VEP II 6—4. Res. 2e kl. A: Wilhelmus IIDocos II 6—1. 3e klasse A. WL II—DHB II 9—0. Res. 3e kl.: WL III—Graaf Willem V 2—2.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 5