MARKT-AANBIEDINGEN VROOM EN DREESMANN LEIDEN j SPECIAAL VOOR DEN ZATERDAG UIT DE OMGEVING 12Ve= 25' 50' 19' 25' VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 11 HILLEGOM. Verkeersongeval. Gisteravond onge veer 10.30 uur reed een vrachtauto uit de richting Leiden ter hoogte van Patrimo nium aan de Weeresteinstraat. Bijna telaat bemerkte de chauffeur het lichtpaaltje der vluchtheuvel aldaar. Hij manoeuvreerde met het stuur en remde sterk, zoodat het paaltje niet geraakt werd. Onmiddellijk achter den auto reed echter een motor rijwiel, waarop 2 militairen. Zij konden niet zoo snel remmen en vlogen tegen den auto op. Beiden bekwamen zeer ernstige verwondingen. E. H. B. O. was direct aan wezig en eveneens dr. Ten «Hoopen. Na ver bonden te zijn werden de slachtoffers naar een der Haarlemsche ziekenhuizen ver voerd. KATWIJK. Geboren: Keetje, d. van D. van der van J. van der Plas en A. van Duin En- Bent en K. van der Marei Nicolaas, z. gelbrecht Herman, z. van R. van der Plas en C. Phillipsen Dirkje, d. van T. Ouwe hand en M. van Duyn Jacob, z. van C. van der Plas en H. van Duyvenbode Maarten, z. van H. Zomerveld en W. Hoek Keetje, d. van A. Hoek en C. van Duy venbode Willem, z. van N. van Beelen en M. Ouwehand Feike, d. van A. van Rijn en A. Oenema. Ondertrouwd: J. Hoek en Z. Varke- visser H. Hoek en M. van Rijn A. G. F. van den Arend en H. P. van Rijn. Getrouwd: P. van der Plas en W. Meyvogel H. Meyvogel en J. van der Plas C. van der Plas en M. van Dyk G. Slump en J. de Haas. Overleden: J. Souveryn 58 j. eche. van G. Pronk Maria Walther 46 j. onge huwd Dirkje, z. van T. Ouwehand en M. van Duyn 6 dagen Jacob Varkevis ser 83 j., gehuwd met H. Weiland. KATWIJK AAN DEN RIJN. Muzikale Rondgang. Zaterdagavond a.s. hoopt de Harmonie een muzikale rond gang te maken door het dorp. In verband met de vele onkosten tijdens de laatste feesten zal dan tevens een collecte wor den gehouden ten bate van de kas der vereeniging. Gezien de vele -diensten tij dens de feestdagen bewezen, twijfelen wij er niet aan of deze collecte zal een suc ces opleveren voor de vereeniging. Tuinbouw. De afgeloopen week gaf nogal teleurstellingen. Het is algemeen bij de tuinders bekend, dat feestdagen geen voordeel geven voor de tuinders, integen deel. Er schijnt óf minder gegeten te wor den, óf men verzadigd zich met andere ingrediënten. In ieder geval schijnt geen geld disponibel te zijn voor groenten, met gevolg een ernstige daling der prijzen van artikelen die tot heden geregeld een rede lijken prijs opbrachten. De peentelers heb ben al het slechte getroffen. Er was tot heden geen reden tot klagen geweest. Den eenen dag wel eens wat beter dan den anderen, doch de totale uitkomst gaf geen reden tot klagen. Doch nu was het bedroe vend. Een massa bospeen en even zoo een groot kwantum waspeen kon geen koopers vinden tegen den minimumprijs en draaide door, de bospeen op f 2.per 100 bos, de waspeen op ƒ1.per 100 K.G. Geen en kel bos peen kon meer dan den minimum prijs opbrengen, en een zeldzaamheid was het als een kist peen van 20 K.G. de 25 cent haalde. Thans is het weer iets beter. Ook voor uien was geen animo om te koo- pen en wat verkocht werd bracht van f 1.70 tot f2.— per 100 K.G. op. Met de bloemkoolprijzen viel het nog mee, gezien den algemeenen toestand. Beste kwaliteit kon gemakkelijk geplaats worden tegen f6.tot f 11.30 per 100, de massa eerste soort ging echter voor f 6.40 tot f 10.per 100. Tweede kwaliteit bracht van f 1.60 tot f3.40 op. Voor'de zouterijen is er momen teel niets te doen. Mogelijk binnen een paar weken als de aanvoer gaat toenemen, want er is buitengewoon veel bloemkool uitge- plant, veel meer dan ooit te voren, in weer wil van teeltbeperking en teeltregeling. Het zijn de bloemisten die het vergallen, door dat zij in het bezit gesteld zijn eener teelt regeling op grond hiervan, dat men enkele jaren geleden op bloembollengrond enkele rijen tuinboonen plantte om het stuiven te voorkomen. Practisch werden deze niet ge- teelt als groente, doch men heeft kans ge zien voor die zoogenaamd met tuinboonen beplante oppervlakte teeltvergunning te krijgen. Waar dus in b.v. 1934 totaal geen groente stond, staan thans duizende Roe den met bloemkool. Gele en roode kool was goedkoop, de aanvoer blijft als gevolg van de lage prijzen voorloopig nog wel zeer matig. De prijs varieert van f 1.60 tot f 1.90 per 100 K.G. In aardappelen is nog weinig te doen. Mooie zandeigenheimers kunnen geplaatst worden tegen f0.60 tot f 0.75 per kist van 25 K.G. Klei-Eigenhei- mers brengen niet meer op dan f0.45 tot f 0.50 p. kist. Drielingen varieeren van f 0.25 tot f 0.35 per kist. LIS SE. Geboren: Gerritje, d. van G. Hollan der en J. Leusink Martinus Johannes Maria Benno, z. van S. P. Buschman en A. G. Goemans Theodorus IJpe Antoon, z. van P. G. Mijland en H. van der Bent. Ondertrouwd: C. G. van Diest 24 j. en A. E. Kortekaas 23 j.,beiden te Lisse H. J. Clemens 28 j., te Haarlemmermeer en A. H. A. van Zeist 27 j., te Lisse A. Donker 30 j., te Alphen aan den Ryn en G. H. Nieuwenhuis 20 j., te Lisse. Overleden: M. van den Broek, wede. van Th. Vertuin 75 j. A. van der Meer 44 j., echtgenoot van C. van der Hoorn. Gevestigd: J. Bakker uit Drunen T. de Jong uit Hillegom N. B. Themmen en gezin uit Roden Th. Chir. Erwich uit Amsterdam G. P. A. van Zuijlen, uit Zijpe E. Zijdewind uit Zijpe M. M. Meijer uit Zype A. C. van den Berg uit Hillegom J. G. Cornelisse uit 's-Graven- hage E. E. Bouwman géb. Roest uit Haarlem W. L. van Leeuwen geb. Schot uit Gouda B. J. Carlier uit Oudenbosch G. M. Weijers uit Bennebroek H. J. Weijers uit Haarlem B. A. Creijghton uit Oegstgeest C. Jonkheer uit Noordwij- kerhout. Vertrokken: G. B. N. de Vroomen naar Amersfoort E. Krösschell naar Hil legom A. Plug naar Noordwijk H. J. Bh. Thomann naar Haarlem. OEGSTGEEST. Rondrit ouden van dagen. Het was gis teren een vreugdedag voor onze Oegstgees- ter Ouden van dagen. Een dag, waarnaar reeds maanden te voren met spanning werd verlangd. En het behoeft geen betoog, dat iedereen nog dankbaar gestemd blijft voor den vader der gedachte n.l. den heer E. de Bruin. Doordat de rondrit wat later dan gewoon lijk werd gehouden, had menigeen reeds ge dacht, dat de ouden van dagen in 't ver geetboek waren geraakt. Van uitstel is echter geen afstel gekomen en zoo stonden gisterenmiddag om één uur de diverse auto's in het Wilhelminapark opgesteld. Te ruim half twee werd het sein tot ver trek gegeven en de file van wagens, toe gewuifd door de thuisblijvende familie leden, belangstellenden en nieuwsgieringen, reed via Sassenheim, Lisse, Noordwijk, Katwijk, naar Meijendel, waar werd ge pauzeerd. Nadat de inwendige mensch was versterkt en de meerijdende fotograaf zijn werk had gedaan, ging het naar den Haag, waar langs het Koninklijk Paleis werd gereden naar de „Boschjes van Poot", waar men eveneens uitsteeg. Te half zes werd de terugtocht aanvaard. Geëscorteerd door de motorpolitie reed men over Wassenaar naar Oegstgeest Ho tel „Het Witte Huis", waar door de goede zorgen van den heer van Ingen-Schenau den ouden van dagen een keurig onthaal wachtte. Burgemeester van Gerrevink, die door ambtsbezigheden verhinderd was de tocht mede te maken, was mede in „Het Witte Huis" aanwezig en sprak de Oegstgeester Oudjes in hartelijke woorden toe. Voorts herinnerde spreker aan de blijde dagen van heden, de verloving der Kroon prinses, welke heel Nederland in feestvreug de zette. Namens het gemeentebestuur dankte de Burgemeester voorts het comité voor 't werkelijk opofferend initiatief om ieder jaar zoo'n vreugdevolle dag voor de Ouden van dagen te organiseeren. De voorzittervan het comité, de heer Kamsteeg, zeide, dat het comité geen dank verlangt, doch wel steun en medewerking van alle kanten. De ingezetenen van Oegst geest moeten zelf uitmaken of hun oudjes uit kunnen gaan. Spreker wees er voorts op, dat het organiseeren veel werk geeft. Men heeft het dit jaar eens willen afzien, roeveel auto-bezitters zich zelf aanmelden. Het aantal is beschamend klein. Dit is ook de oorzaak dat men een tweetal bussen •heeft moeten huren Spreker hoopte en ver trouwde ook, dat zij, die hun wagen niet disponibel stelden voor den rondrit, dit zul len goedmaken, door b.v. bij het comité het bedrag, dat anders zoo'n autorit kost, zijn de plm. 3 a 4 in te zenden. Daarmede wil dan het comité trachten de film van de verloving van Prinses Juliana en de ope ning van de Staten Generaal over een paar maanden in het patronaatsgebouw te doen vertoonen, eveneens voor de ouden van dagen. Spreker kan nu reeds mededeelen, dat de eerste gift daarvoor reeds is ontvangen. Na eenigen tijd gezellig bijeen te zijn geweest, werd onder de opgewekte toonen van het aanwezige strijkje zelfs een „dans je" gemaakt en sloot men deze gezelligen dag met een spontaan zingen van het „Wil helmus". ROELOFARENDSVEEN. Retraiteclub „St. Ignatius". Alle le den van deze Club worden er aan herin nert, dat Vrijdagavond in de St. Pancra- tiuszaal om half negen een vergadering zal zijn. Het gebeurt maar zelden, dat deze club vergadert. Zij mag zich dan toch ze ker wel op meer belangstelling verheu gen dan tot nu toe gewoonte was. Het re- traitewerk is van zoo groot belang voor een bloeiend godsdienstig leven in een pa rochie. Er wordt op gerekend, dat er meer lid zullen worden van deze afdeeling, wel ke zoo'n gemakkelijke manier aangeeft om te sparen. Dit is tegenwoordig bijna de eenige mogelijkheid om op retraite te gaan. En van de leden wordt verwacht, dat zij ook werkelijk meeleven met de belangen van de club. RIJNSBURG. Tuinbouw. Van de verschillende gro vere tuinbouwproducten is het thans alleen de bloemkool en de kroten, die een rede lijk prijsje opbrengen. Uien b.v. gaan vrij slecht en brengen hoogsten f 1.60 to f 1.90 per K.G. op. Gele en roode kool idem, de beste kwaliteit gaat voor f 1.50 tot f 1.90 per 100 K.G. Ook de groene kool staat laag in prijs f 0.60 tot f 1.40 per 100 stuks. Ook de waspeen kan de laatste week moeilijk koopers vinden en wat verkocht wordt brengt slechts van f 1.10 tot f 1.75 per 100 K.G. op. Bloemkool in de beste kwaliteit is nog het eenigste artikel wat vrij goed geplaatst kan worden. Deze brengt van f 6.10 tot f8.70 per 100 op. Tweede soort van f 1.50 tot f 3.Aardappelen staan laag in prijs, van f 1.30 tot f 2.— per 100 K.G. WASSENAAR. Huldeblijk aan Prinselijk paar. De bijzondere positie, die de gemeente Wassenaar op grond van aloude en tegen woordige betrekkingen met het vorsten huis inneemt, heeft er toe geleid, dat zich ter plaatse een comité heeft gevormd met het plan aan het jeugdig vorstenpaar ter gelegenheid, van het huwelijk een geschenk uit de gemeente aan te bieden. Het werk comité, waarvan burgemeester J. J. M. Wiegman voorzitter is, bestaat voorts uit de heeren H. Brouwer, K. Floor, mr. F. W. T. Furnee (penningmeester), P. A. Hitzert, ds. W. A. B. ten Kate, H. C. J. van Os en mr. H. B. Wildt Meyboom (secretaris). Dit comité, dat eerstdaags zal worden aange vuld met een eere-comité, zal een oproep richten tot alle ingezetenen van Wassenaar om het gestelde doel te verwezenlijken. Reeds thans kunnen daartoe bijdragen wor den gestort op het gironummer 3290 ten name van N.V. Bankierskantoor Furnee en Co., te 's-Gravenhage. Floralia-vereeniging. In het „Wapen van Wassenaar" werd gisteren de tentoon stelling gehouden van de in het voorjaar aan de schoolkinderen en ouderen uitge reikte plantjes door de Floralia-vereeni- ging. In de groote zaal keurig gerang schikt is een keur van bloeiende planten ondergebracht. Bij wijze van proef is er dit jaar een splitsing gehouden tusschen de inzenders, die meer of minder gerangschikt kunnen worden tot de vaklieden en tot de zuivere amateurs. Wanneer men echter beide helften met elkander vergelijkt, dan zullen volgend jaar de vaklieden hun uiterste best moeten doen om zoo niet betere dan toch gelijkwaardige kwaliteiten te kun nen inzenden. Of het komt doordat de lief hebber van een dergelijk plantje meer of minder een troetelkindje maakt durven we niet zeggen, maar de resultaten toonen aan, dat juist de amateurs prima planten kunnen grootbrengen en inleveren. De jury had ook dit jaar zeker geen ge makkelijke taak. De uitslagen zijn: Groep amateurs: voor inzendingen Co- leus: le prijs C. v. Tol, 2e mej. v. Tol, 3e W. Jansen, 4e W. A. v. Tol, 5e M. van Gin- kel, 6e Jan Grevers, 7e juffr. v. d. Boon, 8e H. van Veen. Groep Fagetus: le pr. Piet Grevers, 2e Coba Hilgeman, 3e Ernestine Mees, 4e Wendy Mulder, 5e kinderen v. d. Holst, 6e Sofietje Ruygrok, 7e Hans Thijssen, 8e H. Jongkind, 9e kinderen van der Salm, 10e kinderen van der Boon, lie Wim van Tol. Groep Zonalen: le prijs H. van Veen, 2e Ernestine Mees3e Herman Hilgeman, 4e Marietje Grevers, 4e Bregtje Hooijmans, 6e Wim van Tol, 7e Marietje v d. Holst, 8e Rietje de Smit, 9e Jan Bekooij. Groep Begonia's: le prijs Ernestiene Mees, 2e kinderen van der Boon, 3e Wim van Tol, 4e Hans Thijssen, 5e H. van Veen, 6e Bertha Verhart, 7e Didey Schaap, 8e Elseriekje Pfundt, 9e Koos Idenburg. Groep Agaratum: le prijs kinderen van der Boon, 2e Betsie Grevers, 3e Ernestine Mees, 4e Wim van Tol, 5e H van Veen, 6e kinderen van der Boon, le Jan Hooge- veen. Fuchsia's: le prijs Ernestine Mees, 2e kin deren van der Boon, 3e Rietje de Smit, 4e Annemieke Smulders, 5e Nelly Kouwen- hoven, 6e Hans Thijssen, 7e Karei Ver- hart, 8ste Rika Wouwenhoven Groep Mignon-dahlia's: le prijs Marie tje Grevers, 2e W. F. de Bree, 3de H. van Veen, 4e mej. G. van Nievaart. Groep Chrysanthemums: le prijs kinde ren van der Boon, 3e W. F. de Bree, 3e Adriaan Grevers; 4e mej. G. v. Nievaart; 5de H. van Veen. Groep Pteris tremula: le prijs W. Jans- se; 2e H. van Veen, 3e juffr. v. d. Boon, 4e Hans Remmerswaal, 5e mej. de Geus. Salvia's: le prijs kinderen van der Boon, 2e mej. C. Nievaart. Groep Asperage sprengerii: le prijs H. v. Veen, 2e H. van Veen, 3 e Ernestine Mees, 4e kinderen van der Boon. Groep Margrieten: le prijs Piet Grevers; 2de K. v. d. Boon, 3e Dirk Hilgeman; 4e Hans Thijssen, 5e Wim van Tol, 6e kinde ren van der Holst, 7e H. van Veen, 8ste Ernestine Mees. Inzendingen door vakmenschen: Groep Fuchsia's: le prijs Arie de Rooij, 2e Dirk de Rooy, 3e Adriaan Groenewegen, 4e Adriaan Zonnenberg. Groep Salvia's le prijs mej. de Rooij, 2e mej. G. van Biezen, 3e S. J. Duivenvoor den, 4e mej. G. van Egmond, 5e Johan van der Lely, 6e mej. egwaard, 7e juffr. M. van Biezen. Colleus: le prys juffr. G. van Egmond, 2e mej. v. d. Berg. 3e Arie Zegwaard, 4e mej. de Rooij, 5e S. Zonnenberg, 6e M. C. Duivenvoordenv. d. Velde, 7e A. J. Dui venvoorden, 8e Marie van Zetten. Groep overjarige Geraniums: le prijs Jan van Biezen, 2e juffr. van Tol. Groep overjarige Begonia's: le prijs Ma rie van Biezen, 3e Dick de Rooij. Groep overjarige Fuchsia's: le prijs van der Boon. Groep Pteris tremula: le prijs mej. Dui venvoordenvan der Velde, 2e A. J. Dui venvoorden, 3e mej. van Zetten, 4e Jan van der Lely, 5e juffrouw de Rooij 6e S. Zon nenberg, 7e idem. Groep Margrieten: le prijs Adrie de Rooij, 2e mej. G. van Egmond, 3e Dick de Rooij, 4e Frans van der Lely, 5e Truus Zegwaard, 6e Jeanne Zegwaard. Groep Asparagus: le prijs Wim Zeg waard, 2e juffr. Duivenvoordev. d. Velde, 3e S. J. Duivenvoorde, 4e G. van Eg mond, 5e Annie van der Lely, 6e juffr. v. d. Berg, 7e Johan van der Lely, 8e Frans van der Lely. Chrysanthemum: le prijs Mej. de Rooij, 2e Jan van der Lely, 3e Annie v. d. Lely, 4e mej. M. van Biezen, 5e mej. G. van Bie zen. Groep Ageratum: le prijs juffr. van Eg mond, 2e Dick de Rooij, 3e Adrie de Rooij, 4e Frans v. d. Lely, 5e Wim Zegwaard, 6e Truus Zegwaard. Groep Mignon-dahlia's: le prijs mej. de Rooijij, 2e G. van Egmond, 3e v.d. Lely, 4e mej. Duivenvoordenv. d. Velde, 5e mej. Zegwaard. Gyoep Zonalen: le prijs Jan van Bie zen, 2e Adrie d Rooij, 3e Frans v. d. Lely, 4e mej. G. van Egmond. Groep Begonia's: le prijs Dirk de Rooij, 2e Dirk van Barneveld, 3e Jan van Biezen, 4e Adrie de Rooij. Groep Fagelus: le prijs juffr. G. van Egmond, 2e Jeanne Zegwaart, 2e Dick de Rooij, 4e Frans v .d. Lely. Geboren: Johanna Arnolda Pieter- nella d. van J. Maat en F. M. J. Millenaar Karst Louis z. van P. Zwart en C. Cleijndert Rijk Davids z. van J. J. Tet- teroo en J. M. Gerarte. Gehuwd: H. D. Klinkhamer en J. M. Zuiderduin F. H. A. B. Haase en H. G. Garnier. Overleden: Leendert van 't Verlaat 60 j., eohtg. van M. M. Mica Johannes de Bruin 17 J. Gevestigd: Chr. E. Adrian, geen, zonder beroep, uit Genève, Stoeplaan 27 M. J. Bestebreurtje, G. K., hulp in de huishouding, uit Ridderkerk, Langstraat 27 P. Bensch, geen, colportrice, uit Den Haag, Groot Hoefijzerlaan 13 G. J. Beekhuis, N. H., onderwijzeres, uit Apel doorn, de Lus 2 L. Blase, vreemd, Ev., dienstbode, uit Den Haag, Duinvoetlaan 28 A. H. Bos, R. K., winkelier, uit Den Haag, Ridderalan 1 E. Brandstadter, vreemd, Ev. L., dienstbode, uit Dinslaken DLd., Gr. Hasebr. weg 27 B. J. de Bruijn geen, zonder beroep, uit Rijssen, Hooge- weg 10 P. Th. Fokke, R. K., zonder be roep, uit Haastrecht, Groenendaal 1 J. J. France, N. H., zonder beroep, uit Den Haag, Raadhuislaan 4 C. P. W. Glaude- mans, R. K., kinderjuffrouw, uit Haarlem mermeer, v. Z. v. Nijeveltstraat 156 J. Groenendijk, R. K., zonder beroep, uit Leiden, Burchtstraat 2 G. Demant, vreemd, 1st., dienstbode, uit Den Haag, Raadhuislaan 15 P. J. L. Gras, R. K., zonder beroep, uit Maarheeze, Molenstr. 28 R. A. de Groot en vrouw, N. H., zon der beroep, uit Amsterdam, Prins en weg 93 J. Heinstra, R. K., dienstbode, uit Mook, v. d. Oudermeulenlaan 13 L. Hancock, vreemd, Ch. of Engl., kinder- jufrfouw, uit Engeland, Duindigt 4 M. P. Toolens geb. Lamoré, N. H., zonder be roep, uit Brielle, Santhorstlaan 2 E. P. Ereikson geb. Melchers, vreemd, geen, huishoudster, uit Eindhoven, v. Calcarlaan 19 H. A. A. Penders en gez., R. K., chef Haagsche Automobiel Mij., uit Rotterdam, Katwijkscheweg 22 M. Petrasch, vr„ R. K., dienstbode, uit Voorburg, Hotel De Kieviet J. H. Reijer en vr„ geen, stuur man Mij. Nederland, uit Den Haag, L. Kerkdam 107 G. J. J. van Rheenen en vr., HAEA, autohandelaar, uit Noordwijk, Dt. Mansveltkade 6 T. Roorda, G. K., dagmeisje, uit Den Haag, Waldeck Pyr- montlaan 12 B. de Rooy en gez., N. H„ handelsreiziger, uit Waalwijk, v. Z. v. Nijeveltstraat 302 H. H. Schlossmacher, vreemd, dienstbode, R. K., uit Duisburg Did., Eikenlaan 3—5 J. B. Timmer, R. K., zonder beroep, uit Apeldoorn, Bloem- camplaan 82 N. Toolens, N. H., huis houdster, uit Capelle Zld., Storm v. 's-Gra- vesandeweg 73 L. A. Vellenga en gez.. geen. Kap. Inf. K. N. I. L., uit Bandoeng, N. O.-I., Wittenburgerweg 84 A. W. Verseveld, N. H„ dienstbode, uit Ridder kerk, Gr. Haesebroekscheweg 23 A. Vlieland, N. H., dienstbode, uit Katwijk, Wittenburgerweg 90 J. C. Wassenburg, N. H., winkelbediende, uit Leiden, Lang straat 75 M. Weber, vreemd, D. E., dienstbode, uit Den Haag, Klein Hoef ijzerlaan 1. Vertrokken: P. C. van Steen, naar Eindhoven, Stratumechedijk 5 Joha. Zwiggelaar, naar Leiden, Lusthoflaan 67a A. J. Muller, naar Essen Did. H. Messemahr, naar Den Haag, Schenkstraat 135 S. C. H. Ouborg, naar Amsterdam, Nic. Witsenkade 22 A. J. A. v. d. Geest, naar Veur, Veurschestraatweg 205 A. G. Haver, naar Sassenheim, Bijdorpstr. 34 C. Th. Hoggeveen, naar Woerden, St. Joseph Pensionaat H. J. de Ronde, naar Den Haag, Isingstraat 246 W. Reijenga, naar Deventer, Brink 6 G. M. A. Jan sen, naar Hilversum, Sumatralaan 9 C. M. G. Hartkamp—Karstens, naar Leiden, Fagelstraat 24 P. Janzig naar Duitsch- land W. GostinSki, naar Duitschland K. Schlögl, naar Amsterdam. Hunzestraat 57 P. Grootenboer en gezin, naar Den Haag, Zoutmanstraat 25 I R. M. R. Ben- doro, naar Leiden, Nieuwe Rijn 35 C. J. Buts, naar Koeken gen S. M. Massaar, naar Den Haag, Ant. Heinsiusstraat 72 G. G. Block, naar Duitschland. BADHANDDOEKEN, gekleurde 4AC streepdessins. 50 x 100 cM. OVERALLS blauw keper, maat «f45 54 en 56 SPORTWOL in unikleuren, per A^fl/0 A/ c knot 100 gram KINDER DUFFELMANTEL met moderne eenrijsluiting. Kleuren: marineblauw, groen, wijnrood en bruin, AQA leeftijd 4 jaar 50 ct. stijging per maat. GEBREIDE SLOBBROEKEN, prima kwaliteit, in wit, rose en licht- blauw. FIL D'ECOSSE HEERENSOK- JAC KEN in div. fant. dessins, p. paar y JONGENS RIJBROEKEN van solide kwaliteit Engelsche stof, diagonaal en vischgraat dessins, in beige en «fl45 grijs, leeftijd 5 jaar CREPEMAT in zwart en marine bedrukt met zeer fijne dessins. Uitste kende kwal., 90 cM. breed, p.el DAMES JARRETELLES, prima elastiek, per paar CREPE DE CHINE in alle kleuren, zeer stevige kwaliteit, 90 cM, breed, per el DAMES MANTEL, prima zware duffel met doorgestikte revers, kleuren marine, blauw, bruin, groen en wijn- A75 rood, maten 40/48 y HANDWEEF DIVANKLEEDEN m. franje in mooie terra kleur, 140 x 270 cM. erra kleur, 140x270 «JQO TWISTED MAT voor vloerbedekking, uitsluitend 1 e kwaliteit, 90 cM. breed, per el KEUKENSPIEGELS in diverse kleui 23x28 cM gelakte lijst afm. KUNSTZIJDEN BEDSPREIEN, wasch- echt, extra groote 2 persoons, «fl 7 5 200x230 cMI KAMEELHAAR KINDER KNIPSCHOE- NEN met lederen neus, maten Ac 25/30, 79 ct. - 18/24 Q7 BOODSCHAPPENTASSCHEN /PC met treksluiting, div. kleuren FIJNE TOILETZEEP in diverse par fums, flinke stukken, per pondzak KRISTALLEN ZOUTSTROOIERS dierenvoorstelllng, zeer leuk 4Ac voorIV MAATBEKERS, onmisbaar in OCc Uw keuken, zeer practisch

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 11