RADIO-PROGRAMMA'S DINSDAG 21 JULI 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN TEGEN MELKWAGEN GEBOTST. Slachtoffer overleden. Gistermiddag is in het ziekenhuis te Hoogeveen overleden de 14-jarige zoon van den heer Th. Lageveen te Nieuwe- schoot, die Zaterdagmiddag met zijn rij wiel tegen een disselboom van een melk wagen is gereden en daarbij ernstig werd gewond. NEDERLANDER VERONGELUKT. Auto bij Latum (D.) tegen een boom gebotst. Volgens een A. N. P.-bericht uit Kre- feld is Maandagmiddag om vijf uur op de Dusseldorfer Landstrasse nabij Latum een ernstig auto-ongeluk gebeurd, waarbij de zoon van den Nederlandschen bankier Fritze van de N.V. Hollandsche Koopmans bank om het leven is gekomen. Het slachtoffer was met den chauffeur der firma op een zakenreis, die hem via Krefeld, Uerdingen naar Dusseldorf zou brengen. In een scherpe bocht van den weg, ongeveer 100 M. voor Latum, begon de auto door nog niet opgehelderde oor zaak plotseling te slingeren, vloog naar rechts naar de linkerzijde van den weg en botste daar in volle vaart tegen een boom, die afknapte. Vervolgens viel de auto van de helling langs den weg. De beide inzittenden, de chauffeur en de zoon van den heer Fritze, werden met ernstige verwondingen naar het zieken huis overgebracht, waar de zoon van den heer Fritze aan de gevolgen der bekomen kwetsuren overleed. ERNSTIGE AANRIJDING. Autobestuurder rijdt door. Zondagavond om 10 uur vonden voorbij gangers op den Lage Kanaaldijk, te Maas tricht, den 48-jarige W., wonende aan de St. Maartenspoort, aldaar liggen, die een gapende hoofdwonde had en zeer veel bloed verloor. In zijn nabijheid lagen glas scherven, zoodat de veronderstelling ge wettigd was, dat W. door een auto was aangereden, waarvan de bestuurder zich na de aanrijding niets van zijn slachtoffer had aangetrokken. Ook verder in de rich ting der stad lagen nog glasscherven. W. werd per auto van den G.G.D. naar Cal- variënberg overgebracht, alwaar direct operatief moest worden ingegrepen. Door de politie werden onmiddellijk de ver schillende garages in de stad gewaar schuwd, terwijl aan de grenzen een onder zoek werd ingesteld, met het resultaat, dat gistermorgen werd aangehouden de 22-ja- rige G., wonende aan de St. Antoniusstraat, te Maastricht. Hij bekende de aanrijding te hebben veroorzakt, maar op aandrin gen van zijn vrienden, die bij hem in den auto zaten, te zijn doorgereden. De auto, die te Maastricht van een ga ragehouder was gehuurd, werd in beslag genomen. Tegen G., die niet in het bezit is van een rijbewijs, werd proces-verbaal opgemaakt. „Msbd." KIND OVAREDEN. Gistermiddag is te Klundert het tweeja rig zoontje van den groentenhandelaar M. Rijnart, die plotseling den weg overstak, door een personenauto overreden. In zorg- wekkenden toestand is het kind de ouder lijke woning binnengedragen. NA HET DROEVIG AUTO-ONGELUK BIJ ASSEN. Begrafenis van de slachtoffers. Zelden, neen nooit, heeft Beilen een dag beleefd, zooals gisteren. Twee leden van het gemeentebestuur, beiden mannen in de kracht van hun jaren, weggerukt uit het leven, werden Maandag naar hun laatste rustplaats gebracht. Eindelijk is de verstil ling, die over heel het dorp lag, verbro ken en hebben honderden en honderden zich opgemaakt om beide mannen op hun laatsten. tocht te begeleiden. Omstreeks elf uur werd van de ambts woning van burgemeester Froentjes, diens stoffelijk overschot uitgedragen en overge bracht naar het Wilhelminagebouw, waar aan de baar kransen werden neergelegd van de gemeente Beilen, het gemeenteper- soneel, de T.T.-commissie te Assen en Hoog halen, de commissarissen van de D. A. B. O. en een bloemstuk van de beide overle venden bij het auto-ongeluk met een nu zoo treffende opschrift: „Laatste groet van Schuring en den secretaris". Telegrammen en schriftelijke bewijzen van deelneming waren aan het sterfhuis van burgemeester Froentjes ingekomen van de ministers De Wilde en Slotemaker de Bruine, den Commissaris van de Konin gin in Drente, den burgemeester van Delft, onder wien de overledene vroeger heeft gewerkt, en van tal van corporaties en particulieren. Naar schatting waren ongeveer 600 be langstellenden in het Wilhelminagebouw samengestroomd, waar de lijkdienst werd gehouden. Wij merkten daar o.m. op de heeren J. M. Krijger, lid van de Tweede Kamer, J. Knoppers, lid van Ged. Staten van Drente, de burgemeesters van vele Drentsche gemeenten en deputaties van tal van vereenigingen. Ds. O. S. Jelema, Nederlandsch Hervormd bent U in t bijzonder blootgesteld aan het ge vaar van kouvatten.' Reist daarom 20 tabl. 70 cis. e predikant te Beilen, leidde den lijkdienst. Spr. richtte woorden van troost en be moediging tot mevr. Froentjes en haar fa milie. Hierna nam waarnemend burgemeester Gerrits het woord. Hij zeide o.m.: Zijn werk was nog lang niet voltooid, maar God heeft hem weggeroepen van zijn post. Door zijn beminnelijke persoonlijkheid was hij de vriend en vertrouwensman van ve len. Verscheidene aanwezigen voerden nog het woord, o.a. de heer J. Knoppers, lid van Ged. Staten van Drente, namens het hoofdbestuur van den Christelijk-Histori- schen Kamerkring, en mr. J. Bothenius Lohman, burgemeester van Assen, namens de Drentsche burgemeesters. Een broer van den overledene heeft na mens de familie dank gezegd. Nadat de aanwezigen langs de baar van den overledene waren geschreden, om een laatsten groet te brengen, werd het stoffe lijk overschot onder klokgelui naar buiten gedragen en door een onafzienbaren stoet uitgeleide gedaan tot buiten de kom van de gemeente. Een dertigtal auto's met fa milie en belangstellenden gingen mee om tegenwoordig te zijn bij de teraardebestel ling te Doezem. De anderen gingen terug naar het dorp, waar opnieuw een diep ontorerende plech tigheid plaats had. In het hotel Koopman werd een lijkdienst geleid door den heer De Ridder, voorganger van den Nederland schen Protestantenbond, voor den overle den wethouder Eleveld. De belangstelling was hier nog grooter, vooral ook omdat zoovelen uit de arbeidende klasse hier wa ren samengestroomd. Aan de groeve voerde o.a. het woord de heer K. Brok, lid van Ged. Staten van Drente, namens het partijbestuur van de S. D. A. P.~ Nadat een broer van den overledene voor de belangstelling had gedankt, verlieten onder het beieren der klokken de honder den diepbewogen den doodenakker. Op het kerkhof te Doezem. Aan den voet van het oude, bouwvallige kerktorentje op het even oude kerkhof te Doezem zijn geboorteplaats is Maan dagmiddag Beilens Bugemeester, wijlen de heer Froentjes, ter aarde besteld. Veel later dan men oorspronkelijk dacht, arriveerde de zeer lange lijkstoet, bestaan de uit meer dan 25 auto's te ongeveer half vijf te Doezem, waar de plaatselijke bevol king reeds vroegtijdig bij de begrafenis was samengestroomd. Terwijl de kerkklokken beierden for meerde zich een lange stoet voor de gebrui kelijke ronde om het kerkgebouw. Tal van Drentsche burgemeesters waren aanwezig, alsook het college van B. en W. van Assen. Voorts vele andere officieele .personen, deputaties en belangstellenden. Nadat de kist, die met enkele kransen was overdekt, in het familiegraf was neer gelaten, las de burgemeester van Smilde, tevens waarnemend burgemeester van Bei len, de heer Gerrits, op verzoek van de familie den 90sten psalm voor. Het oudste raadslid van Beilen, de heer Lunshof, bracht vervolgens op treffende wijze een laatsten groet aan den gestor vene, waarna de waarnemende gemeente secretaris van Beilen, de heer Overhand- Landbergen, enkele woorden sprak na mens de gemeente-ambtenaren van Bei len en namens de marechaussee, Rijks- en Gemeentepolitie, voor zoover deze onder bevel van wijlen den heer Froentjes had den gestaan. Een vriend en een broer van den over ledene namen ten slotte op ontroerende wij ze afscheid van den ontslapene, die zoo" plotseling uit hun midden was wegge rukt. Zij vonden daarbij de gelegenheid woorden van dank te richten tot den bur gemeester van Smilde en den heer Luns hof, die de familie in deze moeilijke da gen zooveel mogelijk hebben gesteund en wier medeleven en hulp "hun tot grooten troost is geweest. BRAND IN EEN BIOSCOOP. Gisteravond tien uur is tijdens de voor stelling brand ontstaan in de filmcabine van het Luxor-theater te Vlissingen. De voorstelling werd onmiddellijk onderbro ken en de bioscoop ontruimd. De branden de film ontwikkelde een zwaren rook, wel ke naar buiten puilde, zoodat het publiek, dat in verband met de kermis zeer talrijk was, van alle zijden toestroomde. Men is er in geslaagd het vuur te beperken tot de cabine, welke echter geheel is uitgebrand en welke xloor de geweldige hitte en de bijtende rook niet kon worden betreden. Het geheele programma circa zes duizend meter film is verbrand, terwijl de projectie-apparaten zeer ernstig be schadigd werden. BRAND IN HET KAPITOL-THEATER TE AMSTERDAM. Ongeveer kwart voor negen hedenmor gen zagen voorbijgangers op het Damrak, dat uit de bovenste verdieping van het pak huis, waaronder de ingang van het Kapitol- theater is, rook kwam. Het weinige perso neel, dat in dit Theater op dat vroege uur aan het werk was en gewaarschuwd werd, wist van niets. Echter weinige oogenblikken later sloegen groote vlammen uit het dak. Het zag er uit of het dak van het theater in lichter laaie stond en dit gebouw een prooi der vlammen zou worden. De brand weer greep echter dadelijk krachtig in. De zolder en de vliering van het pakhuis waren voornamelijk aan de voorzijde uit gebrand. Het theater zelf had geen brand schade geleden. Slechts op het kantoor op de derde verdieping had het blusohwater eenige schade aangericht. De uitgebrande zolder en vliering dienden als bergplaats van het theater. Hoe de brand daar kan zijn ontstaan moet nog worden opgehelderd. Zoover kan wor den nagegaan was hedenmorgen nog niemand in het pakhuis geweest. KIPPENDIEVEN AANGEHOUDEN. De politie te Lunteren gaat nog steeds door met krachtige hand opruiming te hou den onder de kippendieven, die geruimen tijd de Veluwe onveilig hebben gemaakt. Thans zijn wederom een vijftal perso nen gearresteerd verdacht van diefstal van jonge hennen, medeplichtigheid daaraan of heling. In Alkmaar zijn ingesloten W. de B., G. M. en P. C. R., terwijl in Arnhem W. M. en J. R. hetzelfde lot deelen. Voorts wer den in den Ilpp, door de politie 181 van diefstal afkomstige jonge hennen in beslag genomen, die aan den rechtmatigen eige naar S. te Walderveen konden worden te ruggegeven. Hoewel de verdachten aanvankelijk steeds alle schuld ontkennen, stapelden de bewijzen tegen hen zich telkens op. Het succes, dat de politie met haar actie tegen de kippendieven in enkele weken tijds heeft, is enorm, dank zij de samen werking der corpsen van verschillende ge meenten. Zoo kon een kleine aanwijzing leiden tot de arrestatie, van dit vijftal. Eenige weken geleden wérden in de om- gevin van Lunteren een paar honderd jon ge hennen gestolen. Als steeds was er van de daders geen spoor. Tot de politie eenjklein voorval ter oore kwam, Denzelfden nacht namelijk heeft een garagehouder in de gemeente Landsmeer aan den bestuurder van een personenauto, waarin jonge hennen waren geladen, benzine verkocht, die deze laat ste met een drietal jonge Jiennen wilde.be-. talen. De garagehouder vond dit onnoodig en verzocht dan maar betaling wanneer de kippen op de markt te Purmerend waren verkocht. Voor alle zekerheid noteerde hij het nummer van de auto. Het verschul digde bedrag werd inderdaad den volgen den dag voldaan. Naar aanleiding hiervan stelde de poli tie een onderzoek in naar de herkomst van de auto en deze bleek uit Amsterdam af komstig. Den bewusten nacht was de wa gen verhuurd geweest aan de thans in Alkmaar ingesloten personen. Ondanks deze aanwijzingen bleven de verdachten ontkennen, tot evenwel de ge stolen jonge hennen achterhaald en door den rechtmatigen eigenaar, die. zijn dieren met groene verf had gemerkt, werden her kend. Toen baatte ontkennen niet meer. men weer andere aanwijzingen los, waar- Door het onderzoek in deze zaak kwa- door W. M. en J. R. gearresteerd en naar Arnhem overgebracht konden worden. Ook tegen deze verdachten, die eveneens hardnekkig blijven ontkennen, wordt steeds meer bezwarend materiaal aange voerd. In de eerstvolgende dagen hoopt de politie, die nog meer gegevens in onder zoek heeft, wederom —een aantal goede vangsten te doen. INBREKER IN EEN WOONWAGEN KAMP GEARRESTEERD. Niet te Driel verdronken. In den nacht van 4 op _5 Juli is te Nijij- megen ingebroken in de woning vaii den heer J. Verhoeven. Het bleken te zijn de Luxemburger Gurgen en de 19-jarige Ne derlander Muller. Bij de vlucht is de Luxemburger in den Rijn verdronken. Mul ler is ontkomen, terwijl men vermoedde, dat ook hij door verdrinking om het leven gekomen was. Na langdurige nasporingen echter ontdekte men, dat hij verblijf hield in een woonwagenkamp. De politie te Driel heeft in samenwerking met die te Dieren den jongeman kunnen arresteeren. Hem wordt behalve deze inbraak ten laste ge legd de inbraak bij de familie Verhoeven te hebben gepleegd alsmede een rijwiel diefstal te Randwijk bij Driel. Tevens wordt hij er van verdacht bij zijn vlucht op den zoon van Verhoeven te hebben ge schoten. Men heeft het vermoeden dat Muller deel uitmaakt van een groote dievenbende, die vele diefstallen en inbraken in de omge ving van Nijmegen moet hebben gepleegd. Het is gebleken, dat Muller reeds eerder voorwaardelijk is veroordeeld. JEUGDIGE NEDERLANDSCH AVONTURIER GEPAKT. Te Antwerpen heeft men gisteren den 18-jarigen Nederlander v. G. uit Maas tricht teruggevonden, die dezer dagen de ouderlijke woning met medeneming van een bedrag van 200 was ontvlucht. De Nederlandsche politie, die het eerste on derzoek naar den vluchteling instelde, was al spoedig tot het vermoeden gekomen, dat de jongeman naar Antwerpen was gegaan, teneinde aldaar te trachten zich op een der zeeschepen aldaar te laten aanwerven. De Antwerpsche politie stelde daarop een nauwkeurig onderzoek in het haven kwartier in en slaagde er in in een der lo gementen van die wijk den jongen te vin den. Onmiddellijk werden zijn ouders op de hoogte gebracht, die gisteren naar Ant werpen zijn gekomen om den verloren zoon af te halen. WOENSDAG 22 JULI. Hilversum I, 3875 M. VARA-Uitzending. 10.00 v.m. V.P.R.O 8.00 Gramofoonplaten. 9.30 Kookpraatje. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Causerie, gramofoonmuziek, voor dracht, orgelspel en zang. 1.00 Gramofoonplaten en concert door Fantasia. I.452.00 Pauze. 2.30 Voor de vrouw. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonplaten. 6.00 Dansmuziek. 6.25 Schaakpraatje en Kamermuziek. 7.00 Sportuitzending. 7.15 De Krekeltjes en De Notenkrakers. 8.03 S.O.S.-Berichten. Berichten A.N.P. VARA-Varia. 8.15 Koorconcert. (8.30 Intervieuw). 9.00 Radiotooneel. 9.15 E. Walis' orkest. 10.00 Berichten berichten A.N.P. Gramo foonplaten. 10.15 Schaakpraatje. 12.20 Viool en orgel. II.0012.00 Gramofoonplaten. Hilversum II, 301 M. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.00 Openluchtmeeting. 12.00 Berichten. 12.30 Gramofoonplaten. 12.45 Ensemble van der Horst en Gramo foonplaten. 2.30 Ghr. Dameskoor „Euphonia" en Meisjeskoor. 3.30 Ohr. Lectuur. 4.00 Piano-recital. 5.00 Kinder uur. 6.00 Gramofoonplaten. 6.30 Afgestaan. 7.00 Berichten. Landbouwhalfuur. Re portage. 8.00 Berichten A.N.P. Orgelconcert. 8.45 Causerie. 9.15 Chr. Radio-koor. 9.30 Vervolg orgelconcert. 9.55 Berichten A.N.P. en vervolg koor concert en Gramofoonplaten. 10.3012.00 Gramofoonplaten. Na af loop Schriftlezing. Drouwich, 1500 M. 11.20 F. Lionel Johns en zijn orkest. 12.20 Orgelspel. I.35 Populair orkestconcert. 2.35 Geiger en zijn orkest. 3.20 Piano-recital. 4.20 Vesper. 5.10 Het H - her Sextet. 5.35 Dansn .ziek. Dansmuziek. 6.50 BBC-Militair-orkest en solist. 7.35 Ge var. concert, 8.20 Dialoog. 9.10 Piano-recital. 10.20 Liedjes a. d. vleugel. 10.40 BBC-Midland-orkest. II.3512.20 Dansmuziek. R a d i o-P a r i s. 1648 M. 11.20 Orkestconcert. 2.50 Symphonieconcert. 5.50 Orkestconcert. 8.20 Zang. 9.05 Radio-tooneel. 11.0512.35 Dansmuziek en populair concert. Keu'en, 456 M. 8.2Ó Solistencpncert. 9.20 Kwintet en Boerenkapel. 10.20 Erna Hohberg's orkest. 11.20 Populaire muziek. 12.20 Gevarieerd concert. 3.20 Vocaal concert en radio-tooneel. 4.20 W. Libiszowski's orkest en solisten. 6.20 Kamermuziek. 7.20 Blaasconcert. 8.301.15 Zie Deutschlandsender. J Brussel, 322 en 484 M. "7 322 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Dansmuziek. 1.30 Omroeporkest. 1.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.50 en 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 Operetteuitzending. 10.3011.20 Gramofoonplaten en Deck» matie. 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroeporkest. 1.30 Dansmuziek. I.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Concert. 6.35 Gramofoonplaten. 8,20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Operettemuziek m.m.v. orkest en so listen. 10.35 Olympisch nieuws. 10.501.15 Populair concert. Gem. Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3 e Programma. 3,00 Keulen. 9.20 Diversen. 10.20 Deutschlandsender. II.20 Parijs R. 12.20 Keulen. 13.15 Brussel VI. 14.20 London Reg. 14.50 Parijs R. 16.20 Keulen. 22.50 Berlijn. 4e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.30 Gram.muz. G. R. D. 10.35 London Reg. 11.35 Droitwich. 15.35 London Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 20.20 London Reg. 21.10 Droitwich. 21.50 Beromunster. 22.50 London Reg. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. Een nieuwe Vereeniging. -- Alhier is op gericht een vereeniging van Eigenwerkers. Het doel isf- om door onderlinge samenwer king de belangen van deze groep te behar tigen. (Eerlijk gezegd begrijpen wij dat doel niet. Corr.). Verkeersongeval. Op de Leidschestraat zijn een tweetal auto's ernstig met elkaar in botsing gekomen. Beide wagens, waar van er een op de trambaan terecht kwam, werden zwaar beschadigd en moesten wor den weggesleept. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. KATWIJK AAN DEN RIJN. Aanrijding. Gisterenavond had op den Wassenaarsche weg een ernstige aanrij ding plaats. Het 22-jarige jongemeisje N. uit Leiden werd n.l. aangereden door de Duitsche auto A. 14630 en bleef na den val langen tijd bewusteloos liggen. Spoe dig waren de doktoren J. en W. Hueting ter plaatse, die medische hulp verleende. Haar arm was gebroken en ook had zij een érn stige wonde aan het lichaam. Direct werd echter de Ziekenauto uit Katwijk ontboden om het meisje naar een Ziekenhuis te Lei den te vervoeren. Inmiddels was het meisje tot bewustzijn gekomen. De politie, die spoedig ter plaatse was, deed een voorloo- pig onderzoek. De bestuurder der Duitsche auto merkte op, dat de wielrijdsters met vieren naast elkaar reden. Van andere zij de werd beweerd, dat de Duitsche auto erg snel gereden moet hebben. Van het geval is proces-verbaal opgemaakt. De auto werd voorloopig in beslag genomen. KATWIJK AAN ZEE. Oranjevereenigiug. In „Casa Cara" hield de Oranjevereeniging een belangrijke vergadering in verband met de te houden Koninginnefeesten op Woensdag 2 Sept. De voorzitter, de heer J. Volbeda, opende de vergadering en heette de vele aanwezigen van harte welkom. Vervolgens deelde de voorzitter mede het programma zooals dit door het bestuur ontworpen was. Een grootsche optocht zal gehouden worden waarin verschillende groepen optreden, schelpenvisschers, kuipers, slagers, kui pers, boetsters enz. De zangvereenigingen „Excelsior" en „Halleluia" benevens de mondorgelclub zullen medewerking verlee- nen. Evenzoo het muziekgezelschap U.N.I. De Vereeniging zal zelf met vier groepen komen: een historische groep, een allegori sche groep, de derde groep zal voorstellen Katwijksche kleederdracht uit vroeger tij den. De laatste groep zal zijn een embleem. Des avonds zal de optocht herhaald worden. Verder zullen in den loop van den dag verschillende volksspelen gedaan worden. Ook een voetbalmatch op he strand. Des avonds concert in de muziektent aan de Boulevai-d en na afloop hiervan groot vuur werk. Aan het einde der vergadering werd gelegenheid gegeven om zich voor een groep op te geven, waarvan al reeds een ruim gebruik werd gemaakt. SASSENHEIM. Personalia. Voor het mulo-examen zijn geslaagd M. v. Egmond, Jo le Clerq en Joh. v. Werkhoven. Benoemd. Tot koster van de hulpkerk aan de Kaag is benoemd de heer W. W. Koppers alhier. Spoorboom-misère. Gisterenmiddag heeft een der sp(?orboomen het weer eens moeten ontgelden. Om kwart over drie la gen de spoorboomen van den overweg al hier zoo goed als geheel gesloten. Vanuit de richting Sassenheim naderde een luxe auto, bestuurd door den heer C. Koster uit den Haag, met flinke snelheid. De bestuur der had vroegtijdig in de gaten, dat de hoo rnen waren neergelaten en remde daarom gewoon, doch ongelukkigerwijs schoot zijn voet van de rempedaal op den gaspedaal, zoodat de auto weer vol gas kreeg en met een flinke snelheid tegen den spoorboom opreed. De spoorboom werd hierdoor zwaar be schadigd en moest buiten dienst gesteld worden. De auto werd slechts licht bescha digd. De drie inzittenden: man, vrouw en kind, kwamen met de schrik vrij. Door den dienstdoenden wachter werd proces-verbaal opgemaakt. De spoorboom is later door een houten hulpboom vervangen. Dierenbescherming. Tot bestuurslid van de plaatselijke afdeeling Dierenbe scherming is gekozen de heer H. M. Geerts. Werkeloosheid. Ondanks het feit, dat velleden jaar door de inschakeling van werkloozen in het bollenbedrijf velen werk vonden, zijn dit jaar toch minder werkloo zen, daar thans velen werkzaam xijn aan de te bouwen viaducten en bruggen in den nieuwen verkeersweg. WARMOND. Personalia. Voor het notarieel le gedeelte is geslaagd de beer H. I.. Mzal drink.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9