HERKENNINGSNUMMER 3)e Ccld6cfie0oii^anl: VAN Onze Her ken nings-wedstrijd 14 _B*- 10 PIPP Mót 13 15 DINSDAG 30 JUNI 1936 Ons Herkennings-nummer met prijs vraag heeft zich steeds in een groote be langstelling van onze lezers mogen ver heugen. Het groot aantal oplossingen dat ieder jaar wordt ingezonden is daar het bewijs van. Wij hebben thans weder om een dergelijke prijsvraag saamge- steld, welke in het nummer van heden wordt afgebeeld in 116 foto's van hier ter stede en één in Oegstgeest gevestigde zaken, waaraan de volgende prijzen verbonden zijn: le prijs: Een gouden dames- of hee- ren armbandhorloge. 2e prijs: Een fototoestel. Drie 3'e prijzen: Een wekkerklokje. Drie 4e prijzen: Een nikkelen dames- of heeren armbandhorloge. Drie 5e prijzen: Een vulpenhouder. In het nummer van heden vindt men afgebeeld 116 foto's van exterieurs of interieurs van hier ter stede en de bo venbedoelde te Oegstgeest gevestigde zaken. Het is nu de taak van degenen, die aan deze prijsvraag wenschen mede te dingen, om ons toe te zenden: le. De firmanaam van het afgebeelde interieur of exterieur. 2e. Het juiste adres waar de zaak ge vestigd is (straat, enz.). 3e. Nauwkeurige opgave van de branche. De oplossingen, worden ingewacht tot uiterlijk 1Z Juli a.s. Oplossingen die na dien datum binnenkomen, zij onherroe pelijk ongeldig. De juiste oplossing wordt gepubliceerd in ons nummer van 24 Juli d. a. v. terwijl de namen der prijs winnaars zoo spoedig mogelijk zullen worden bekend gemaakt. Het zou op zich zelf al een heel werk zijn alle opnamen van gevels te kennen nu er evenwel ook zeer veel interieurs bij zijn, meenden wij niet te mogen na laten om de oplossers een hulpmiddel te verschaffen. Daarom hebben wij in dit nummer ook afgedrukt een alfabetische lijst van de deelnemende winkeliers. Dit vergemak kelijkt het zoeken aanmerkelijk. Men herkent bijv. in een foto een ma nufacturenzaak, zoekt de deelnemende manufacturenzaken in de lijst op en dan is het een klein kunstje na te gaan, wiens winkel-interieur of exterieur men voor zich heeft. De voorwaarden. Voor deze prijsvraag gelden de vol gende voorwaarden: le. De inzenders moeten zijn abonné's (geen medelezer) of geregelde zaak-ad verteerders van ons blad. (Inplgats van een abonné mag ook een huisgenoot mededingen, doch op naam van een abonné). 2e. De inzenders onderwerpen zich on voorwaardelijk aan de uitspraak van onze administratie. Correspondentie enz. wordt over de uitspraak niet gevoerd. 3e. Iedere abonné of anderszins mag slechts één oplossing inzenden. 4e. De oplossingen móeten, gèsloten in een couvert, worden voorzien van het opschrift „Herkennings-prijsvraag" en aan ons bureau worden bezorgd. 5e. Van mededinging uitgesloten zijn: allen die op eenigerlei wijze bij ons bedrijf of onze courant werkzaam zijn, of aan de technische uitvoering van deze prijsvraag hebben medegewerkt, en hun huisgenooten. DE BEPALING DER PRIJZEN. Om de oplossing zoo eerlijk mogelijk te doen geschieden, hebben we gemeend de prijzen te moeten toekennen volgens een van te voren vastgesteld punten- stelsel. Voor elk onderdeel van deze prijsvraag zal een aantal punten worden toegekend dat het getal 3 niet over schrijdt, n.l.: le. Firma-naam maximum 3 punten. 2e. Juiste adres maximum 3 punten. 3e. Nauwkeurige opgave branche, maximum 3 punten. In totaal kan dus voor elke foto 9 pun ten behaald worden, over de geheele prijsvraag dus 116 X 9 punten 1044 punten. Om te laten zien hoe wij ons de inzen ding denken geven wij hieronder een voorbeeld, waarbij het nummer, de naam en het adres geheel willekeurig gekozen zijn: No. 50. 1. J. Zondernaam. 2. Kromme Gracht 7. 3. Brood- en Banketbakker. In dit nummer komt een formulier voor waarop de oplossing moet worden inge vuld. Wij verwachten dat tal van onze le zers zich de moeite zullen getroosten, om deze prijsvraag op te lossen en zien met belangstelling de oplossingen bin nenkomen. de DIRECTIE. K5 ISÜ

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9