UIT DE OMGEVING DONDERDAG 11 JUNI 1936 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 PROF. AALBERSE NEEMT ONTSLAG ALS RIJKSBEMIDDELAAR. Naar wij vernemen is prof. mr. P. J. M. Aalberse, voorzitter van de Tweede Kamer, bij nader beraad tot het besluit gekomen, dat het gelijktijdig vervullen van de func tie van rijks bemiddel a ar eventueel tot moei lijkheden zou kunnen leiden. Hij heeft daar om tot H.M. de Koningin het eerbiedig ver zoek gericht, hem als rijksbemiddelaar in het 4e district eervol te willen verlee- nen. Hedenmorgen vertrok prof. Aalberse naar Genève, ter bijwoning van de Internatio nale Arbeidsconferentie, als le gedelegeer de der Nederlandsche Regeering. R. K. BOND VAN HOTEL-, CAFE- EN RESTAURANTHOUDERS. Op de Hocapolis te Rotterdam hield de Ned. R. K. Bond van Hotel- Café en Restau ranthouders en Slijters „St. Joseph" giste ren zyn jaarvergadering onder voorzitter schap van den heer P. J. van Dijk uit Hel mond. Uit de jaarverslagen van secretaris en penningmeester bleek, dat het vereenigings- leven in het af gel oo pen jaar gezond is ge weest. Het aantal leden bleef vrijwel con stant. Vele besprekingen werden door het bestuur gehouden in verband met allerlei regeeringsmaatregelen, o.a. de wijziging van de „Drankwet". Teleurstellend was het feit, dat de ac cijnsbelasting niet verlaagd kon wordeh. Uit de vergadering werd aangedrongen op krachtiger maatregelen tegen de hooge las ten en de kwestie der patroonszalen, des noods door een boycot. De begrooting voor 1937 sluit met een saldo van 10.591.28. Het bestuursvoorstel om voor een keer een vrijwillige bijdrage van 1.— per lid te geven ter voorziening in de kosten die de vele acties van den bond met zich brengen, werd na eenige discussie goedgekeurd. De voorstellen, die van de afdeelingen waren binnengekomen, bewogen zich vrij wel alle op het gebied der „ordening". Ge vraagd werd van het hoofdbestuur uit te ageeren tegen de verschillende misstanden in het bedrijf.desnoods buiten de C.V.G. om, of in samenwerking met andere klein handelorganisaties. In hoofdzaak gold dit voor de prijsregeling en de actie van ver bindendverklaring van ondernemersover- eenkomsten. De critiek op de C.V.G. en de distillateurs beantwoordde de voorzitter, die tevens voorzitter is van deze centrale vereeniging, met er op te wijzen, dat zoo de C.V.G. wei nig bereikt heeft, dit dan toch voor een groot deel de schuld is van de leden zelf, die de C.V.G. niet ten volle steunen. Hij gaf overigens de verzekering dat hij niet van plan was zich door de distillateurs in de een of andere richting te laten drijven. Voorts werd aangenomen een voorstel van de afdeeling Helmond, om er bij den minister op aan te dringen, dat er bij het verleen en van verloven ex. art. 41 meer rekening gehouden zal worden met de be langen van bona fide bedrijfsgenooten. Dit is bedoeld als een protest tegen de exploi tanten van buffetten op feestelijkheden door nièt-bedrijfsgenooten. Na behandeling van een aantal schrifte lijke vragen werd de vergadering gesloten. N.V. MJ7. TOT EXPL. VAN STAATS SPOORWEGEN EN N.V. HOLLANDSCHE IJZEREN SPOORWEG iMIJ. TE UTRECHT. Uit de rekening van gemeenschappelijke baten en lasten S.S. en H.S. blijkt, dat het saldo van de exploitatierekening, saldo af rekening huur van rollend materieel, ver goeding wegens medegebruik van spoorwe gen en stations, en de diverse baten te za- men opleverden 7.146.253. De uitkeeringen wegens huur en medege bruik van spoorwegen, stations enz. saldo interest-rekening 21.297.454), afschrij vingen, verschillende verliezen en bijdra gen vereischt.en 39.878.595 zoodat een na- deelig saldo moest worden opgeteekend groot 32.732.342.Daarvan kwam ten laste van de Mij. tot Expl. van S.S. 14.547.708. Door de bijbetaling van den Staat der Nederlanden ingevolge overeen komst 1920 S.S. ad f 15.267.708, kon een winstsaldo worden verkregen van 720.000. Van het nadeelig saldo kwam ten laste van de H.IJ.S.M. 18.184.635. Door de bij betaling van den Staat der Nederlanden in gevolge overeenkomst 1923 H.S. ad 19.084.635, kon een winstsaldo worden opgevoerd van 900.000. Op de balans van de S.S. komen de obli- gatieleeningen voor met een bedrag van 219.065.400. Op de balans van de H.IJ.S.M. paraisseeren de obligatieleeningen met een bedrag van 176.225.250. IS EEN KLAP VERBODEN? Uitspraak van het Hof. Mag een onderwijzer een leerling een klap geven? Eenigen tijd geleden is in Zutfen een on derwijzer, die een paar oorvijgen had uit gedeeld, veroordeeld tot veertig gulden boete of veertig dagen hechtenis. In hooger beroep eischte de advocaat-generaal beves tiging van het vonnis, maar het Arahem- sche Hof achtte hier geen mishandeling aanwezig en sprak den verdachte vrij. Het R. K. Schoolblad, dat zich over deze uitspraak verheugt, waarschuwt tegen het trekken van verkeerde conclusies. Het ad vies blijft: handen thuis! Want al meent het blad, dat het begrijpelijk is, wanneer een onderwijzer in een overvolle klas een verregaand brutaleo leerling een klap geeft, het blijft afkeurenswaardig en gevaarlijk. Bovendien werken dergelijke conflicten nadeelig op de goede verstandhouding met de ouders en op den goeden geest in de klas. ALS DE BRUGGEN OPEN GAAN. Verkeersstremming bij Arnhem en Nijmegen op 16 Juni. De K.N.A.C. meldt: Het verkeer op den Rijksweg ArnhemNijmegen zal op Dins dag 16 Juni zijn gestremd voor alle rij- en voertuigen in beide richtingen van 10 tot 13 uur. Ook het verkeer komende uit de Over- Betuwe en aansluitend op genoemden Rijks weg zal op dien tijd gestremd zijn. Het verkeer, dat tusschen deze uren in Arnhem aankomt met bestemming voor Nijmegen zal aldaar op speciaal daarvoor aangewezen parkeerterreinen worden op gevangen. Het overige verkeer, b.v. dat komende uit Ede met bestemming voor Zutfen, zal in Arnhem worden omgeleid maar verder ongehinderd kunnen doorgaan. Het verkeer komende uit de richting Huissen in de Over-Betuwe, dat op het de Monchyplein aansluit op den Rijksweg ArnhemNijmegen met bestemming voor Arnhem zal reeds van 12 uur af worden vrijgegeven. DE ELECTRIFICATIE BIJ DE SPOORWEGEN. Dezen zomer nog begint de montage der bovenleiding. Naar de „Msb." verneemt, bestaat bij de spoorwegen het voornemen, dezen zomer te beginnen met het "plaatsen van^ de palen en de montage der nieuwe bovenleiding van de te electrificeeten spoorlijnen. De montage zal geschieden voor de lijn UtrechtArnhem van uit Maarn, voor de lijn UtrechtAmsterdam van uit Utrecht, voor de lijn Utrecht Rotterdam en den Haag van uit Gouda en voor het traject Utrecht Eindhoven van uit Boxtel. Voorts zullen electrische onderstations gebouwd worden te Geldermalsen en Box tel, Maarsbergen, Ede en Arnhem te Woerden en den Haag, te Nieuwersluis en Amsterdam, terwijl er twee zullen komen in Utrecht en een in de nabijheid van den Bosch. Bovendien zullen er nog en kele anderen komen, waarvan de plaats nog niet definitief bepaald is. EERSTE KAMER. De Eerste Kamer is bijeengeroepen tegen Dinsdag 16 Juni, des avonds te half negen. In deze vergadering zullen de afdeelin gen worden getrokken, waarna de afdee lingen zullen overgaan tot het kiezen van voorzitters en ondervoorzitters. Voorts zal de voorzitter voorstellen, na afloop der openbare vergadering in de af deelingen te onderzoeken de wetsontwer pen tot wijziging van eenige artikelen der pensioenwet, tot vereeniging van de ge meenten Boschkapelle, Stoppeldijk, Hengst dijk en Ossenisse en tot wijziging en ver hooging van de begrooting van het staats- muntbedrijf voor 1936 (uitbreiding en ver nieuwing gebouwen en terreinen) en ver der, om Woensdag 17 Juni des voormiddags te 11 uur een aantal wetsontwerpen in de afdeelingen te onderzoeken, onder welke die houdende voorzieningen omtrent weer korpsen, tot wijziging der ongevallenwet en der land- en tuinbouwongevallen wet, hou dende tijdelijke maatregelen betreffende de mechanisa'.ie in de sigarenindustrie, tot wij ziging en aanvulling van de artikelen 2, 125 en 126 der ambtenaren wet en die tot hreziening van het zeehaven- en scheep vaartregime in Nederl. Indië. Vervolgens zal op Woensdag 17 Juni des middags om 2 uur een openbare vergade ring worden gehouden, waarin aan de orde zullen worden gesteld de wetsontwerpen betreffende uitbreiding van het korps po- litieroepen, tot wijziging en aanvulling van de nijverheidsonderwijswet en tot verhoo- ginig van de begrooting van het staatsbe drijf der artillerie-inrichtingen voor 1935 (aanschaffing en aanmaak werktuigen enz.) benevens de wetsontwerpen welke Dins dagavonds in de afdeelingen zullen zijn on derzocht en waaromtrent het eindverslag tijdig zal zijn vastgesteld. TEELT VAN ZIJDERUPSEN. Goede hoop bij den aanvang in ons land. De Nederl. Zijdeteelt Vereeniging meldt, dat de teelt van zijderupsen in ons land thans is aangevangen. Het secretariaat te Arnhem heeft afge leverd 'n aantal van ongeveer 100 grèm eitjes waaruit circa 120.000 rupsen kunnen voort gebracht worden. Bij gunstig resultaat be- teekent dit een opbrengst van 120 kilogram droge cocons. Dank zij de medewerking van de Ned. Heidemaatschappij zal door bovengenoem de Vereeniging voor de ingeleverde goede cocons 2.50 a 3.00 per kilogram worden uitbetaald. De in de teelt gebrachte soort zullen goudkleurige cocons opleveren., van prima kwaliteit zijde. BLOEMKOOL NAAR DE MESTVAALT. Na de enorme partijen sla, welke in de afgeloopen weken aan de groenten- en fruitveilingen onverkoopbaar bleken te zijn en naar de mestvaalt gingen, schijnt thans helaas ook de bloemkool aan de beurt te komen, alhoewel deze teelt tot op heden niet onbevredigend genoemd mocht worden. Maandag jJ. begonnen aan de Westland- sche veilingen groote partijen door te draai en en zakte de prijs ook voor de eerste kwaliteit, die vorige week nog tot f 12 liep tot bijna de helft. Vele partijen van min dere kwaliteit konden geen noteering be halen. Een in-droevig verschijnsel! Op deze wijze mag niet worden voortgegaan 't Is en blijft een schande, als goed voedsel wordt verniet W EEN PRIJSVRAAG. Gaat de spoorwegpolitiek in de richting van Staats-socialisme. Het bestuur der Vereeniging van Werk gevers in het Binnenbeurtvaart- en Auto- beurtdienstbedrijf heeft besloten een prijs vraag uit te schrijven over de vraag: „Gaat de tegenwoordige spoorwegpoli tiek in de richting van staats-socialisme en/of verwezenlijking van de vervoer pa ragraaf uit het Plan van den Arbeid der sociaal-democratie". Antwoorden moeten met de schrijfma chine gescheven en onder een pseudo niem, uiterlijk 1 September 1936 worden ingezonden bij het secretariaat der vereeni ging, Stationsweg 72a, Den Haag. Voor het bekroonde werk stelt de ver eeniging een bedrag van 500 beschik baar. De heeren G. H. Crone, voorzitter der Kamer van Koophandel en 'Fabrieken te Amsterdam, mr. T. A. van Dijken, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal en W. A. Engelbrecht, voorzitter van de Ka mer van koophandel en fabrieken te Rot terdam, zullen de jury vormen. DE ZOMERPOSTZEGELS IN HET GEDRANG. Het comité voor de zomerpostzegels deelt ons mede, dat er bij de bevolking verwar ring dreigt te ontstaan, nu de P.T.T. tege lijkertijd twee extra postzegels uitgeeft, n.l. den zomerpostzegel en den jubileumpostze gel, gewijd aan het 300-jarig bestaan der Utrechtsche Universiteit. Deze laatste post zegel wordt zonder toeslag verkrijgbaar gesteld, terwijl de postambtenaren op dracht hebben hem te pousseeren. Als iemand dus zonder meer een postzegel van 6 ct. of 12 y2 ct. vraagt, .krijgt hij den Utrechtschen Universiteitszegel. Er zijn ve len, die dezen bij zonderen zegel aanzien voor den zomerpostzegel en omdat de eigenlijke zomerpostzegel duurder is en niét vanzelfsprekend door den loketambte naar wordt aangeboden, worden heel wat universiteitszegels ontvangen, als men zo merpostzegels bedoelde te koopen. Het co mité merkt dit duidelijk, doordat vele be- stelkaarten voor zakatlasjes, die recht ge ven op deelname in een loterij, beplakt zijn met drie jubileumzègels in plaats van drie zomerpostzegels. Deze bestelkaarten moe ten terzijde worden gelegd en de inzen ders zijn de dupe van de ontstane verwar ring. Er wordt daarom nog eens met na druk op gewezen, dat wie zomerpostzegels bedoelt, ook zomerpostzegels moet vragen. De zomerpostzegels zijn duurder, omdat de opslag bestemd is voor noodlijdende kunstenaars en hulpbehovende t.b.c.-lijders. UIT DE GOUDSCHE WASSCHERIJ- INDUSTRIE. Tien firma's zegden collectief contract op. De actie, die ieder jaar de bonden van fabrieksarbeiders in het wasscherijbedrijf te Gouda voeren zal dit jaar wellicht scher per vormen aannemen. Een tiental firma's hebben het collectief contract, hetwelk op 30 Juni a.s. eindigt, opgezegd. De organi saties hebben inmiddels besprekingen aan gevraagd. EEN CONFLICT IN IJMUIDEN. In een gisteravond in IJmuiden gehou den vergadering van zeelieden, welke was belegd buiten de besturen der organisaties om, hebben de ruim 400 aanwezigen beslo ten op de nieuwe voorwaarden, die hun was voorgelegd, niet naar zee te gaan. Er werd een felle critiek uitgeoefend op de besturen der verschillende organisaties, omdat deze zich tegen den zin der zeelieden, met een loonsverlaging hadden accoord verklaard. Als gevolg van het besluit der zeelieden is heden geen enkele van de ongeveer 12 trawlers, die voor vertrek gereed liggen, naar zee gegaan. Een comité van actie werd gevormd, dat opdracht kreeg de besturen der verschil lende organisaties te machtigen, een con tract met de reeders af te sluiten voor den duur van een jaar op de oude voorwaar den. Groot enthousiasme verwekte de mede- deeling van den voorzitter dat een comité van Fabrieksarbeiders te Tilburg 5000. voor de stakers heeft uitgetrokken. Wij kunnen hieraan nog toevoegen, dat geen van de drie trawlers, die heden zou den uitvaren, is vertrokken, daar geen en kel lid der bemanning zich had aangemeld. De nauwe relatie van een aantal zich op werpende leiders te IJmuiden en personen uit Tilburg geeft, gezien wat verleden jaar 2ich in Tilburg afspeelde, zeer nauw aan in welke richting de aanstichters dezer directe actie moeten gezocht worden. EXAMEN VOOR RADIO-AMATEUR. Op 7 Juli a.s. en zoo noodig op volgende dagen zal wederom examen worden gehou den tot het verkrijgen van een amateur- radiozendmachtiging of van een verklaring van bevoegdheid tot het bedienen van een amateurradioinrichting. Het examen zal worden gehouden in het gebouw Scheveningscheweg 6 te 's-Graven- hage en te 19 uur aanvangen. Aanmelding dient te geschieden uiterlijk Zaterdag 27 Juni. Zij, die aan dit examen wenschen deel te nemen, moeten hun verzoek om een zend vergunning richten aan den Minister van Binnenlandsche Zaken, of, om een verkla ring van bevoegdheid, aan den directeur- generaal der P.T.T. Consumptiemelk. Nederlandsche Zuivel Centrale, taxe- gedeelte 51/4 cent, eventueel verhoogd met premie of verminderd met afdracht voor de kwaliteit, overmelk regeerings-mi- nimumprijs 3.80 cent. Afdracht bij leve ring in consumptie van andere dan taxe- melk 2 1/2 cent. KORENBOND „ST. WILLIBRORDUS". Bestaat 10 jaar. Het is dit jaar, in het laatst van de maand Juli, 10 jaar geleden, dat de Ko- renbond St. Willebrordus, gevestigd te Wassenaar, en waarbij zijn aangesloten de Zangkoren van Wassenaar St. Willi- brordus, Wassenaar St. Jozef, Wassenaar Goede Herder, Voorschoten St. Laurentius, Katwijk St. Joannes de Dooper, Noordwijk St. Jeroen en Oegstgeest St. Willibrordus werd opgericht. Dit jubilé zal niet onopgemerkt voor bij gaan. Integendeel. Plannen zijn ge maakt om dit op eenigszins grootsche wijze te vieren. Echter, in verband met het ongunstig tijdstip voor vele koren, is de viering uitgesteld tot Dinsdag 10 Novem ber a.s. Deze plechtigheid zal dan plaats hebben in de parochie St. Willibrordus te Wassenaar. Het feest begint natuurlijk met eên plechtige Hoogmis in St. Willi brordus. Dés namiddags plechtige Ves pers en des avond feestvergadering. Meer mogen we op heden niet hiervan zeggen. Maar het wordt knal. Vast en zeker. Een en ander is in handen van een feestcom missie die alles zal uitwerken. We komen hierop dus later terug. KATWIJK AAN DEN RIJN. Uitreiking prijzen dammen. Gister avond had in het gebouw der Chr. J. V. aan de Voorstraat alhier de uitreiking plaats van de prijzen, behaald in den wedstrijd om het kampioenschap van Kat wijk en Omstreken. De voorzitter van het wedstrijd-comité, de heer L. de Haan, heette allen hartelijk welkom en dankte de damvrienden voor de goede opkomst. Een bijzonder woord van welkom richtte spr. tot den burge meester, Mr. W. J. Woldringh van der Hoop, die zich bereid verklaard had te genwoordig te willen zijn en persoonlijk de prijzen uit te reiken. Vervolgens wijst spr. er op, dat de wedstrijd een groot suc ces geweest is. Ondanks enkele kleine te leurstellingen heeft alles een waardig en vlot verloop gehad. De wedstrijden wer den begonnen met 62 spelers en beëindigd met 60, wat op een bijzonder gunstig ver loop wijst, iets wat niet altijd van derge lijke wedstrijden gezegd kan worden, waar soms een belangrijk aantal spelers zich terugtrekken. De kampioen, de heer G. Guijt van Katwijk aan Zee heeft een bijzondere prestatie geleverd door in de finale het maximum aantal pun ten te behalen, namelijk 12 punten uit 6 wedstrijden. Dank zij de medewer king van de besturen van K. D. C. en K. W. Z., die hun clublokalen gratis afston den, kon het inleggeld geheel voor prij- zenaankoop besteed worden. Bovendien werd door den heer Susan te Katwijk aan Zee een fraaie wisselbeker beschikbaar gesteld, medailles door de Nieuwe Leid- sche Courant en de Katwijksche Post en K. D. C. en voorts nog enkele prijzen door damvrienden. Spr. uitte daarvoor woor den van hartelijken dank. Nadat de kam pioenen, de heer G. Guijt, kampioen 1ste klasse, R. Haasnoot, 2de klasse en J. Scho- neveld, 3e klasse, waren gefeliciteerd, on derstreepte dè vergadering met een har telijk applaus dit openingswoord. De burgemeester merkt op, dat hij vol gaarne voldoet aan het verzoek tot hem gericht om de prijzen van dezen wedstrijd uit te reiken, temeer waar in de beide damvereenigingen te Katwijk een opge wekt leven heerscht. Spr. is aangenaam verrast door het groot aantal spelers, dat hedenavond aanwezig is om elkaar vreed zaam te bestrijden. Spr. wijst op de groote hoogte, die de damsport in Nederland heeft bereikt. Ook daarin is ons kleine land groot. Het is een verheugend feit, dat vooral in dezen tijd met zijn groote en zware moeilijkheden zulk een gunstige ontspanning wordt bereid. Spr. hoopt, dat de beide vereenigingen tot grooten bloei zullen komen en dat de vriendschappelijke verhouding, die tot dusver geheerscht heeft en ook bij deze wedstrijden tot uiting is gekomen, bestendigd zal blijven. Ap plaus. Hierna werd overgegaan tot uitreiking der prijzen. le klasse: le prijs G. Guyt, kampioen; 2e prijs L. de Haan; 3e prijs C. van Delft; 4e prijs L. Brouwer; 5e prijs G. J. Vink en 6e prijs J. G. Snel. 2e klasse: le prijs R. Haasnoot, kam pioen; 2e prijs W. Böttcher; 3e prijs W. v. d. Plas; 4e prijs B. Bedeker. 3e klasse: le prijs J. Schoneveld, kam pioen; 2e prijs P. Zuijderduijn; 3e prijs G. Durieux; 4e prijs A. Ocxman. Aanbesteding. Gisteren had de aanbe steding plaats voor het bouwen van twee woonhuizen en werkplaats aan de Kerk straat ten behoeve van mej. de Wed. W. J. Schoneveld. Ingeschreven was als volgt: Gebr. de Graaf te Voorschoten ƒ7200.A. Haasnoot Gz. te Katwijk aan Zee 6825.—, Firma Vooys Verdoes te Katwijk aan Zee 6810.T. Meijvogel te Katwijk aan Zee 6380.Firma Jac. Th. Remmerswaal Wed. J. Bekker te Katwijk aan den Rijn ƒ6145.Het werk is gegund aan de laag ste inschrijvers. WARMOND. Inkwartiering. Op 18 Juni a.s. zullen in deze gemeente voor oefeningen worden ingekwartierd dienstplichtigen behooren- de tot het 6e Regiment veldartillerie, j Gevestigd: D. J. Verkaik van Voor hout S. Zwaan van Koudekerke Ph. I Keuper van Duitschland J. M. H. Teeu- I wen van Weert M. P. van Ganse winkel van Maarheeze P. S. Sholts van Amster dam A. P. G. M. Drab'be van 's Graven- hage M. E. Slager van Oldenzaal J. Nasveld van Voorschoten G. Attema van Valkenburg. Verttokken: J. C. J. v. d. Ploeg naar Wassenaar P. van Rijsdam naar Alphen a. d. Rijtl G. Th. Wassenaar naar Duitschlamd S. H. van Egmond geb. Bonner naar Leidén J. A. W. de Vogel naar Heythuizen J. L. M. Bakker naar 's Gravenhage M. Schilling naar Duitsch land E. v. d. Geest naar Alkemade H. L. M. DuiVendaal naar Amsterdam W. Landman naar Rijnsburg S. G. Land man naar Oegstgeest. 471e STAATSLOTERIJ fNlet officieel) 5de klasse, 16de lUst Trekking van Donderdag 11 Juni 1936 Hooge Prijzen 31.000.- 16606 10.000.- 17376 1.000.- 3006 3831 10195 16120 10300 400.- 1006 1637 3955 5560 8314 8939 11931 14641 18789 18990 200.- 347 3177 5015 6347 14596 100.- 1117 1913 4117 4136 4264 4411 5158 5306 7349 0030 10016 10600 11602 11791 12140 12872 14183 15358 18315 18473 18630 19944 Prijzen van 70.— 195 213 224 225 254 301 369 494 562 875 998 1118 1166 1171 1213 1223 1224 1231 1239 1299 1412 1443 1578 1640 1833 1946 1965 1981 1995 2146 2451 2484 2529 2546 2551 2656 2725 2732 2777 2897 2911 2918 2961 3039 3102 3103 3192 3302 3332 3611 3625 3027 3857 3743 3879 3910 3069 4047 4144 4297 4370 4563 4805 4893 4917 5149 5157 5342 5451 5460 5614 5805 5843 5871 5995 6069 6137 6371 6492 6496 6498 6505 6601 6609 6628 6667 6692 6809 6868 6872 6917 7016 7207 7250 7312 7407 7429 7691 7848 7876 7912 7929 8160 8325 8539 8615 8899 8940 9013 9023 9036 9143 9150 9276 9315 9390 9440 9453 9821 9864 10054 10302 10345 10350 10353 10373 10465 10520 10534 10547 10549 10551 10642 10648 10672 10690 10771 10900 10909 11082 11166 11294 11354 11519 11545 11601 11625 11723 11735 11822 11825 11907 11018 11928 11977 12055 12092 12167 12247 12281 12381 12414 12536 12558 12673 12768 12863 12967 12988 13029 13069 13117 13177 13358 13372 13383 13424 13673 13690 13762 13862 13911 13956 14005 14065 14220 14295 14443 14472 14617 14661 14710 14725 14783 14797 14985 15003 15267 15291 15299 15316 15394 15407 15453 15487 15562 15576 15647 15689 15731 15757 15814 15921 15964 16197 16198 16252 16290 16293 16510 16581 16668 16712 16726 16786 16919 17137 17142 17143 17331 17513 17558 17569 17885 17969 18273 18540 18691 18751 18912 19016 19064 19092 19141 19184 19245 19318 19384 19499 19504 19564 19611 19637 19653 19888 20092 20194 20294 20372 20482 20522 20589 20731 20794 20797 20823 20937 J 63 Nieten 15 25 117 130 204 205 239 249 339 393 421 424 430 455 488 515 570 596 651 0-79 715 722 788 842 905 913 924 971 979 1029 1063 1073 1083 1100 1101 1115 1121 1152 1155 1167 1206 1238 1332 1356 1369 1406 1430 1436 1454 1465 1466 1468 1478 1501 1514 1515 1522 1535 1550 1555 1685 1689 1692 1724 1797 1800 1803 1826 1831 1846 1886 1899 1930 1940 1963 2000 2001 2010 2015 2035 2037 2048 2C85 2106 2116 2148 2183 2189 2190 2198 2199 2209 2248 2271 2297 2317 2327 2426 2470 2477 2478 2533 2554 2584 2593 2601 2605 2623 2633 2683 2694 2703 2766 2801 2881 2891 2976 30^2 3027 3028 3157 3180 3182 3186 3317 3330 3363 3394 2426 3431 3473 3475 3481 3521 3571 3592 3019 3669 3671 3684 3855 3881 3941 3948 3951 3952 3971 3987 4059 4084 4116 4167 4210 4211 4235 4248 4256 4273 4279 4323 4397 4417 4473 4615 4635 4716 4810 4897 4928 4987 5018 5026 5091 5110 5148 5267 5310 6411 6438 5478 5489 5533 5554 5574 5638 5697 5711 5869 5880 5916 6142 6150 6177 6239 6260 6289 6292 6305 6316 6348 6352 6422 6431 6432 6439 6453 6458 6524 6542 6582 6585 6647 6650 6665 6744 6789 6838 6845 6861 6871 6926 6940 6958 6982 7115 7143 7175 7227 7229 7248 7255 7260 7275 7336 7370 7409 7455 7466 7512 7536 7550 7623 7654 7668 7739 7750 7768 7775 7796 7810 7890 8008 8077 8093 8100 8136 8169 8172 8193 8199 8224 8234 8259 8268 8292 8294 8319 8442 8544 8559 8613 8650 8685 8748 8781 8785 8786 8809 8826 8900 8901 8962 8996 9049 9096 9120 9217 9252 9265 9353 9358 9375 9421 9426 9437 9459 9500 9565 9580 9585 9624 9639 9660 9665 9666 9686 9701 9730 9734 9737 9768 9776 9785 9822 9904 9913 9936 10004 10027 10053 L0158 10198 10218 10236 10281 10288 10289 10331 10365 10423 10439 10483 10488 10495 10508 10542 10579 10624 10671 10675 10714 10722 10761 10910 10960 HOOI 11012 11016 11033 11113 11131 11137 11145 11179 11193 11264 11317 11325 11364 11375 11386 11388 11396 11420 11454 11478 11484 11491 11511 11515 11631 11633 11682 11720 11796 11834 11836 11872 11879 11909 11921 11983 12010 12015 12024 12032 12070 12074 12091 12135 12218 12263 12418 12435 12460 12478 12482 12519 12537 12560 12564 12608 12642 12649 12668 12712 12785 12803 12810 12812 12814 12821 12864 12874 12951 12973 12985 13003 13249 13266 13308 13320 13323 13352 13353 13378 13391 13402 13404 13411 13467 13480 13484 134S2 13605 13608 13523 13637 13662 13702 13707 13724 13739 13740 13807 13850 13882 13891 13957 13972 13976 13989 14014 14033 14048 14061 14064 14076 14084 14165 14181 14203 14300 14357 14373 14382 14388 14401 14412 14422 14462 14560 14566 14573 14583 14657 14718 14732 14763 14773 14857 14884 14903 14956 15042 15122 15147 15162 15164 15172 15211 15215 15289 15351 15405 15431 15440 15478 15493 15504 15607 15633 15634 15664 15688 15695 15713 15720 15733 15753 15765 15833 15869 15899 15906 15954 15988 15996 16060 16084 16110 16135 16134 16182 16240 16246 16255 16279 16284 16295 16316 16392 16398 16429 16457 16516 16543 16596 16624 16813 16870 16942 16975 16982 17013 17067 17101 17111 17135 17136 17139 17168 17257 17291 17294 17304 17343 17352 17353 17463 17478 17483 17508'17533 17547 17563 17581 17616 17621 17640 17673 17682 17729 17752 17757 17828 17847 17924 17932 17996 17999 18011 18016 18074 18093 18121 18125 18126 18148 18158 18167 18211 18249 18258 18281 13325 18419 18435 18450 18497 18511 18554 18577 18609 18637 18664 18709 18721 18723 18732 18844 18892 18905 18911 18935 18936 18975 18998 19029 19031 19046 19083 19085 19056 19105 19162 19164 19234 19265 19335 19336 19339 19352 19413 19422 19467 19474 19505 19509 19512 19540 19550 19567 19598 19641 19662 19737 19810 19813 19835 19852 19882 19925 20078 20118 20123 20139 20146 20149 20170 20197 20200 20234 20254 20274 20283 20302 20318 20322 20349 20358 20394 20443 20452 20543 20604 20634 20646 20663 20664 20730 20754 20807 20895 20936 20954 20981 Verbet. 5de klas. 15de lijst: 2846 m. z. 2846 f 70.8522 m. z. 8521; 15985 ontbreekt.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 7