RADIO-PROGRAMMA'S MAANDAG 11 MEI 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 NACHTELIJKE OVEKVAL IN DE BETUWE. Toen de landbouwerszoon D. P. te Eist Vrijdagavond laat huiswaarts keerde, werd hij in de omgeving der boerderij twee wiel rijders gewaar, die zich daar verdacht op hielden. P. stelde zich in een wagenschuur verdekt op en spoedig daarna kwam een der wielrijders het erf opfietsen en begaf zich naar de schuur, waar P. zich verbor gen had. Toen de jongeman den inbreker eenigen tijd zijn gang had laten gaan, be sprong hij hem en diende den indringer een ferm pak slaag toe. Het mocht den stoeren landbouwerszoon niet gelukken zijn tegenstander zoo lang in bedwang te houden, dat de politie was gewaarschuwd, zoodat de inbreker gele genheid zag op de vlucht te slaan. Het ach terblijvende rijwiel gaf de politie aanlei ding tot zekere vermoedens. De Elster ge meentepolitie zette alle toegangswegen af, waarna de jacht op den voortvluchtigen inbreker begon. Na lang zoeken in de om liggende hooibergen, gelukte het eindelijk in de buurtschap Aam op de boerderij van den heer Steven van Maanen den inbre ker te arresteeren. Het bleef de 32-jarige koopman A. J. J. uit Eist te zijn, een oude bekende van de justitie. Hij toonde nog alle sporen van het nachtelijk gevecht, zoo dat ontkennen niet kon baten? Hij zal Maandag naar het huis van bewaring te Arnhem worden overgebracht. WATERLEIDINGBUIS GESPRONGEN. Gistermorgen te ongeveer half twaalf is te Schellingwoude een waterleidingbuis gesprongen tengevolge waarvan de bewo ners der huizen van den rijkswaterstaat geheel zonder water zitten. De schade wordt hersteld. DE KW. 135 VLOT. De Katwijker logger KW. 135, die Za terdagmorgen bij dikken mist benoorden IJmuiden omhoog gevaren is, is des mid dags bij hoogwater, op eigen gelegenheid vlot gekomen. UIT DE OMGEVING HELLE GOM. Reddingsbrigade en E. H. B. O. Deze vereeniging hield onder groote belang stelling haar voorjaarsvergadering in Pa trimonium. De voorzitter, de heer C. Vee- lenturf, opent met een kort woord van wel kom. De notulen worden onveranderd vast- De voorzitter deelt nu mee, dat het batig saldo der gegeven tooneelvoorstelling ge bruikt is voor het aanschaffen van een groote reserve-zuurstofflesch en een aantal reddingshaken voor de verschillende brug gen. Met een toepasselijk woord van feli citatie reikt de voorzitter aan de bij 't laatst gehouden examen geslaagden de be haalde insignes uit; de diploma's volgen. Verder deelt spr. mee, dat het magazijn van verbandmiddelen is verplaatst naar Van Meerbeekstraat 29. Drie ploegen van onze vereeniging zul len deelnemen aan de groote E. H. B. O.- wedstrijden te Leiden. Besloten wordt, dat de Reddingsbrigade in den loop van den zomer een demonstra tie zal houden in de vaart bij de Steenfa briek; de dir. van „De Arnoud" stelde de vereeniging daartoe in staat, voor welke bereidwiligheid werd dank gezegd. Tot lid der kascommissie werd benoemd de heer D. Schenk. Tot leden der commissie tot reglements herziening werden benoemd de heeren A. Stassen, A. Hoogmoed en D. E. Nieuwen- huis. Hierna een korte rondvraag en slui ting. Autotocht ouden van dagen. Het co mité voor den autotocht voor de ouden van dagen is er weder in geslaagd een mooie tocht samen te stellen. Ditmaal gaat de reis naar 't schoone Bergen. Zij voert langs de mooiste wegen van Kennemerland, ter wijl de terugtocht plaats heeft over Alk maar, door den Alkmaarderhout, Heilo en Limmen. De datum is bepaald op Dinsdag 9 Juni. Laat ons hopen op mooi weer. Verfraaiing. De bij afsnijding van de dubbele bocht in Looster weg H ontstane openerond. die ongeveer een iaar heeft DINSDAG 12 MEI. Hilversum I, 1875 M. KRO -u üSendin g. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 11.3012.00 Godsd. halfuur door pastoor Perquin. 12.15 KRO-boys. 1.00 Gram.pl. I.20 KRO-orkest en gram.pl. 2.00 Vrouwenuur. 3.00 Gram.pl. en KRO-Melodisten. 4.00 KRO-orkest (Russisch programma) en grampl. 6.10 KRO-boys. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „De gasoorlog". 7.35 Sportpraatje. 8.00 Berichten. Gram.pl. 8.20 Paul Godwin's orkest. 9.00 Gram.pl. 9.15 Bruckener Groote Mis In f. kl. terts, m.m.v. solisten, Maastritchsche Orat. Vereeniging en het Stedelijk Orkest van Maastricht. 10.00 Gram.pl. 10.15 P. Godwin's orkest. (Om 10.30 Be richten. II.0012.00 Gram.pL Hilversum n, 301 M. 8.00 Gram.pl. 9.00 Ensemble Rentmeester. 10.00 Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 Vervolg ensemble. 11.00 Huish. wenken. 11.30 Orgel en zang. 12.30 Omroeporkest en Gram.pl. 2.00 Omroeporkest. 3.00 Kniples. 4.00 Pianorecital. 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Omroeporkest. 7.00 Voor de kinderen. Pianorecital en gram.pl. 7.45 Toeristenpraatje. 8.00 Berichten. 8.10 Revue-programma, m.m.v. solisten en Kovacs Lajos' orkest. 9.45 Omroeporkest en solist. 10.25 Schaakles. 11.00 Berichten waarna dansmuziek. Droitwich, 1500 M. 10.20—10.50 Orgelspel. 11.10 Kwintetconcert en zang. 11.50 BCC-Midland-orkest en zang. 2.102.55 Sextetconcert. 3.40 Strijkkwartet en zang. 4.35 A. Campoli's orkest. 5.50 Cembalorecital. 7.20 Pianorecital. 7.50 Populair concert. 9.20 Kapt. James Griffiths: Life at sea. 9.40 BBC-orkest en viool. 10.3511.20 Dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 10.20 Orkestconcert. 4.50 Orkestconcert. 8.05 Zang. 10.0511.35 Dansmuziek en populair Keulen, 456 M. 11.20 Orkestconcert. él2.35 Leipz. Symphonie-orkest. I.35 Omroep-Schrammelensemble en so listen. 4.20 Dansmuziek. 6.20 Kwintetconcert. 7.30 Omroeporkest en tooneelensemble. 8.35 Omroepkleinorkest (tot 9.20). Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gram.pl. II.50 Salonorkest. 12.50 Gram.pl. 4.20 Salonorkest. 5.50 en 6.20 Gram.pl. 7.20 Omroeporkest en Grampl. 9.3010.20 Gram.pL 484 M.: 11.20 Gram.pl. 11.50—1.20 Gram.pl. 4.20 Dansmuziek. 5.35 Gram.pl. 5.50 Harp-recital. 7.20 Revue-uitzending. 8.35 Licht orkest. 9.3010.15 Gram.pL Deu'ichlandsender, 1571 M. 7.30 Dansmuziek. 9.20 Berichten. 9.50 Fagot- en cellcrecital. 10.2011.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. SeProgramma 8.00 Brussel (VI.) 9.05 Keulen. 9.50 DuitschLs. 10.20 Parijs R. 11.20 Brussel (VI.) 13.20 Keulen. 14.20 Parijs R. 16.20 Brussel (VL) 17.50 Keulen. 19.05 Diversen. 19.20 Droitwich. 20.50 Brussel (Fr.). Pl.m. 21.15 Brussel (VI). 21.30 Brussel (Fr.). 21.50 Weenen. 4e Programm a 8.00 Diversen. 9.35 Londen R. 10.20 Droitwich. 10.50 Londen Reg. 12.05 Droitwich. 13.20 Londen Reg. 16.35 Droitwich. 17.20 Divergsen. 17.50 Londen R. 19.00 Tuinpraatje door den heer J. Jon ker. 19.30 Causerie over het verkeer, dooi den heer D. v. d. Wal, Inspecteur van Poli tie. 20.00 Londen Reg. 21.40 Droitwich. 22.50 R. Danmark. (Wijzigingen voorbehouden). zeehaven aan te léggen. 10. Voorstel tot het afkoopen van een jaarlijksche vergoeding ex. art. 206 L.O.-wet 1920 betreffende de Herv. Scholen 1, 2, 3, er. 4. 11. Praeadvies op het voorstel met betrekking tot de ver betering van de oprit ten Noorden van Rijnland's Uitwateringskanaal. 12. Behan deling belastingreclames en oninbare pos ten. 13. Voorstellen tot wijziging van de gemeentebegrooting, dienst 1935 en 1936. 14. Voorstellen tot het verleenen van dis pensatie van het bepaalde bij artikel 22 bouwverordening aan G. Haasnoot en Zo nen, Jac. Haasnoot Kzn. en P. Bekker. 15. Voorstel tot het instellen van beroep tegen een tweetal besluiten van Ged. Staten in zake de financieele verhoudingswet. 16. Voorstel tot het rooien van boomen. 17. Voorstel tot vaststelling der verordening inzake arbeidsovereenkomsten. Geboren: Hendrika d. van J. van het Woud en A. Vooys. Sophia d. van D. Haasnoot en S. Borgs. Ondertrouwd: A. Haasnoot en L. Vark^visspr. .T Tn muprcen on C Rnncloo hoofd op het trottoir terecht. Bewusteloos werd zij in den winkel van N. binnenge dragen. Nadat doktershulp was ingeroepen, werden geen kwetsuren geconstateerd. De dame kon de reis naar Rotterdam voortzet ten. VOORHOUT. Kerke-akker. De bloembollenveiling, gehouden ten bate der R.-K. kerk en R.K. armen heeft opgebracht het mooie bedrag van ongeveer 1100. Personalia. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de R.-K. Meisjesschool alhier werd be noemd mej. A. C. Hendrichs te Wehl (Gld.). Diefstal. Door Chr. v. d. P. wonende aan de Hoofdstraat alhier, is aangifte ge daan, dat te zijnen nadeele is ontvreemd een groot vloerkleed. Het kleed was na de schoonmaak achter de woning opgehangen en 's avonds verge ten binnen te halen. Men zij gewaar schuwd. GEMENGDE BERICHTEN AUTO-ONGELUK TE AMSTERDAM. Twee vrouwen gewond. Gistermiddag te half drie zyn op de Weesperzijde bij de Kruislaan te Amster dam twee dames door een auto aangereden, tengevolge waarvan een van hen ernstig gewond werd. De dames, zusters, die met hun eohtgenooten een wandeling maakten, staken plotseling zonder op het verkeer te letten, den rijweg over van den waterkant naar de Kruislaan, juist toen uit de rich ting Diemen een personenauto naderde. Ofschoon de chauffeur krachtig remde, was een aanrijding niet te vermijden, beide vrouwen kwamen ernstig te vallen. Een van hen, de 55-jarige mevrouw A. M. Groe- neveld uit Hilversum had een diepe vleeschwonde aan het rechterbeen, een bloedende enkelwonde aan het linkerbeen en een ernstige hoofdwonde opgeloopen, de andere, de 47-jarige mevrouw E. Reyg- wart, die te Amsterdam woont, kwam er met een enkelfractuur af en kon na in het Onze Lieve Vrouwe-gasthuis te zijn onder zocht, naar huis worden vervoerd. Mevrouw Groeneveld is in het zieken huis opgenomen. GECOMPLICEERD VERKEERSONGELUK TE SOEST. Wielrijdster ernstig gewond. Gisteravond te omstreeks acht uur heeft zich in de Middel wijkstraat te Soest een ge compliceerd verkeersongeluk voorgedaan, waarbij een wielrijdster ernstig werd ge wond. Een auto, bestuurd door den heer M. uit Sloten, werd ingehaald door een an deren wagen en door dezen bij den bum per aangereden, doordat de bocht te kort werd genomen. Het gevolg was, dat eerst genoemde auto in botsing kwam met een geparkeèrde auto van een Duitschen wielrenner, die had deelgenomen aan de in ternationale wielerwedstrijden te Hilver sum. De wagen werd ernstig beschadigd en de twee achterop gebonden speciale race fietsen werden geheel vernield. Vervolgens reed de auto van den heer M. die de macht over zijn stuur verloren had, de wielrijd ster mej. van Bedem aan. De vrouw werd tegen een boom gesmakt, waarbij zy ernstig aan het hoofd werd gewond. De auto kwam eindelijk tegen een heg tot stilstand. Mej. van B. is', na door dokter Donker te zijn verbonden, per ziekenauto naar haar woning vervoerd. De auto van den heer M. werd ernstig beschadigd. De auto, welke dc het snijden het on geluk had vervoorzaakt, is doorgereden in de richting Amsterdam. Het nummer kon echter worden genoteerd. Nader wordt gemeld, dat het de politie is gelukt, den autobestuurder door wiens toedoen het ongeluk is gebeurd, te doen aanhouden. De Duitsche wagen behoorde toe aan de wielrenners Bremer en Tertilte uit Dortmund, die door de vernieling hun ner racefietsen ernstig zijn gedupeerd. De beschadiging van hun auto was echter van dien aard, dat zij de reis naar Duitsch- land konden voortzetten. Het verkeer op den zeer drukken straatweg was eenigen tijd volkomen gestremd. De politie was echter spoedig aanwezig om regelend op te treden. De twintigjarige mej. van B. werd ook nog aan een der beenen gewond. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. De wielrijder J. W. van A. die Woens dagavond j.l. op de Nieuwe Parklaan te den Haag door een auto werd aangereden en in ernstigen toestand naar het R._ K. ziekenhuis aan het Westeinde was over gebracht, is aan de gevolgen van deze aan rijding overleden. TWEE BROERS VERDRONKEN. Kano omgeslagen achter sleepboot. Zaterdagmiddag lieten de gebroeders van den Akker uit Blerick, resp. negentien en veertien jaar oud, zich in een kano door een sleepboot voorttrekken op de ri vier de Maas. Ten Zuiden van de Maasbrug, ter hoog te van den houthandel van Gasselt, is de kano plotseling omgeslagen, waardoor beide jongens te water geraakten. De jongste die niet kon zwemmen, heeft zich in zijn angst vastgeklapmt aan zijn oude ren broer, die de zwemkunst wel machtig was. Het gevolg was, dat beiden in de diepte verdwenen en verdronken. DOODELIJKE VAL. Een 48-jarige matroos van het Grieksche stoomschip „Papalenros", liggende bij de Nederlandsche Droogdok Maatschappij te Amsterdam, die was uitgegleden en in het 12 meter diepe ruim was gevallen, is naar het binnengasthuis vervoerd. Bij aankomst aldaar bleek hij te zijn overleden. OUDE VROUW VERBRAND. De ruim 80-jarige alleen wonende we duwe L. Boverhof, wonende aan de Paar denmarkt te Steen wijk, is gisterochtend in haar woning verbrand. Toen de melkboer kwam vond hij de deur gesloten hetgeen hij, daar de deur anders geopend is, verdacht vond. Hij waarschuw de de politie die de deur forceerde. Toen men de deur openmaakte kwam direct een dikke rookwolk naar buiten. Achter de deur vond men het gedeeltelijk verkoolde lijk van de oude vrouw. Haar kleeren smeulden nog. Het bleek, dat in de woonkamer alleen het bed in brand stond. Deze brand was spoedig gebluscht. De oude vrouw, die zeer slecht van gezicht was, heeft waarschijn lijk in de bedstee een lucifer aangestoken ONVOORWAARDELIJK Uitfluitend verkrijgbaar in de oranje-bandbuifjei van 20 tabl. 70 ets. en oranjezakjes van 2 tabl. h 10 ets. 8 of een ongeluk gehad met een nachtlicht je, tengevolge waarvan zij in brand is ge raakt en daarna getracht heeft nog naar buiten te komen, hetgeen haar echter niet is mogen gelukken. AAN BRANDWONDEN OVERLEDEN. Toen de 23-jarige dienstbode van den heer von Henning te Wezep Zaterdag bezig was met een brandend petroleumstel, vat ten haar kleeren vlam. Met ernstige brand wonden overdekt moest het meisje naar het ziekenhuis te Zwolle worden overgebracht. Zondag is zij aan de bekomen verwondin gen overleden. WINKEL UITGEBRAND. Gisternacht is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in het perceel Soester- weg 51, te Amersfoort, waarin gevestigd is „Het Koopjeshuis", een zaak in manu facturen. Het vuur, dat gretig voedsel vond in den grooten voorraad manufactu ren, breidde zich snel uit. Met drie stralen op de waterleiding bond de brandweer den strijd tegen het vuur aan, zoodat na ver loop van eenigen tijd het gevaar voor uit breiding geweken was. De winkel brandde echter geheel uit, terwijl de bovenverdie ping groote schade opliep. De belendende perceelen kregen veel waterschade. De eigenaar van het pand, de heer Ph. Rombouts, kon zich tijdig met zijn gezin in veiligheid brengen. Een onderzoek naar de oorzaak van den brand wordt ingesteld. Verzekering dekt de schade. TIEN PAARDEN IN DE VLAMMEN. Gisteravond omstreeks tien uur is door tot nog toe onbekende oorzaak brand uit gebroken in de stallen ande firma Noord zij aan de Vierhavenstraat te Rotterdam. In de houten gebouwtjes, die aangeleund zijn aan de groote tabaksopslagplaats der firma Dobbelmann vond het vuur zulk gretig voedsel, dèt in een oogenblik alles in licher laaie stond. Het was daardoor on mogelijk de paarden, die er gestald waren, te redden, te meer, omdat in deze afgele gen buurt niet dadelijk menschen aanwe zig waren om reddingspogingen te onder nemen. Tien paarden zijn daardoor in de vlammen omgekomen. Toen de eerste brandspuit arriveerde was een dezer paar den nog in leven, doch het dier was zoo door vlammen omringd, dat men het niet kon bereiken. Een stal en een aangebouw de opslagplaats zijn geheel vernield. Van de tabaksopslagplaats van de firma Dob belmann had alleen de daklijst even ge brand. Schade van beteekenis werd hier niet geleden. Verzekering dakt de schade. HEIDEBRAND BIJ VENRAY. Door onbekende oorzaak is Zaterdag op de Smakt onder Venray een heidebrand uitgebroken. In den drogen bodem vonden de vlammen, die door den wind werden aangewakkerd, gretig voedsel. Onmiddel lijk hebben politie en gemeente-arbeiders de blussching ter hand genomen. Zij zijn er in geslaagd het vuur in zijn vaart te stuiten. Ongeveer 4 H.A. is door het vuur vernield. HEVIG ONWEER BOVEN DE LIMBURGSCHE PEEL. Bliksemstraal in een woonkamer. Gisternacht omstreeks vier uur is boven de gemeente Sevenum een hevig onweer losgebarsten ten gevolge waarvan op vele plaatsen ernstige schade is aangericht. In tal van woningen werden de telefoon en/of radiotoestellen beschadigd, terwijl ook vele electrische leidingen werden ver nield. De ontginningsboerderij van den heer G. moest het ernstig ontgelden. De bliksem sloeg hier in het woonhuis en ver oorzaakte een begin van brand, welke door snel ingrijpen gelukkig gebluscht kon wor den. Het hemelvuur maakte een groot gat in het plafond van een der voorkamers, cir culeerde door deze kamer, vernielde daar radio- en telefoontoestel en eenige meube len, en vond via een der buitenmuren een uitweg. In de nabijheid dezer boerderij werden nog een drietal telefoonpalen geheel ver splinterd. Een koe van den landbonuwer N. werd door den bliksem getroffen en ge dood. Dit ongekend hevig onweer ging verge zeld van een ontzaglijken regenval. DE OPVARENDEN VAN DE „ALPHARD" TE ROTTERDAM. Zaterdagavond zijn de opvarenden van het stoomschip „Alphard" van Nievelt, Goudriaan en co's Stoomvaartmij., dat in het Kanaal gezonken is, aan het station D. P. te Rotterdam met den trein uit Ham burg aangekomen. De eerste stuurman, de heer Visch, ver telde iets over de redding na de aanva ring. Bij de botsing was de bakboords reddingboot aan splinters geslagen, zoodat de bemanning voor haar redding was aan gewezen op de stuurboordsreddingboot. Hoewel het schip aan bakboord zware slag zij maakte, verliep het strijken van de sloep zeer vlot en alle achttien opvaren den konden daarin worden opgenomen. Met deze boot heeft men zich geheel op eigen kracht in veiligheid gesteld. Toen de boot op viër scheepslengten van de „Al phard" was gekomen zag men een licht van de motorboot van de „New York". Of schoon het weer kalm was, heeft deze mo torboot de sloep op sleeptouw genomen om de redding te besDoedieen. braak gelegen, wordt thans met palmen en struikgewas beplant. Het is weder een ver fraaiing der gemeenten. Arbeidsbeurs. Aan de gemeentelijke Arbeidsbeurs stoinden volgens de laatste opgave als werkzoekenden ingeschreven 547 personen, vorige maal 560. Op denzelf den datum vorig jaar was het aantal 551. KATWIJK. Gemeenteraad. Openbare vergadering van den Raad van deze gemeente op Woensdag 13 Mei n.m. 7.30 uur. 1. Vast stellen der notulen van de vergaderingen van 9 en 18 December 1935 en 23 Januari 1936, nos. 342, 343 en 344. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Vastellen ko hier Straatbelasting. 3. Vastellen kohier straatbelasting, dienstjaar 1936 en supple toir kohier dier belasting, dienstpaar 1935. 4. Praeadvies met betrekking tot de door Ged. Staten geopperde bezwaren tegen het besluit van de Raad d.d. 25 Maart jl. tot het aangaan van een geldleening, groot ƒ117.000. 5. Voorstel tot verhuur van grond aan de Katwijksche voetbalvereeni- ging „Quick B.". 6. Voorstel tot wijziging van het Raadsbesluit d.d. 25 Maart j.l. tot verhuur van grond aan J. Haasnoot 7. Voorstel tot wijziging der verordening op de heffing van gelden onder de naam van precariorechten. 8. Voorstel tot wijziging voor de levering van electriciteit. 9. Voor der verordening, regelende de tarieven stel tot het toekennen van een crediet voor het onderzoek naar de mogelijkheid om een J. C. Vink en K. van Rijn. Getrouwd: T. van der Plas en K. van Duyn. F., van Delft en G. van der Luyt. D. van Duyvenvoorde en J. Durieux. J. Haasnoot en C. Dubbelaar. De Schaap en A. Verdoes. Overleden: Leendert van der Bent 74 j gehuwd met N. Hoek. KATWIJK AAN DEN RIJN. Collecte Reclasseering. De speldjesdag ten bate der Nationale Reclasseering heeft opgebracht 27.20. LISSE. Collecte reclasseering. De opbrengst van de gehouden collecte ten bate van het Nat. reclasseeringswerk heeft de mooie som opgebracht van 107.33 J4. Hulde aan de collectrices en aan het comité. Werkloosheid. Bij de Gem. Arbeids beurs stonden in de afgeloopen week in geschreven 387 werkzoekende personen, tegen 362 in dezelfde week van het vorige jaar. SASSENHEIM. Collecte reclasseering. De opbrengst van de gehouden speldjesdag ten bate van de nationale reclasseering heeft alhier op gebracht de somma van 66. Gevallen. Zaterdagmiddag had een juffrouw uit Amsterdam het ongeluk van haar fiets te vallen en kwam met haar Geboren: Cornelia Maria d. v. J. Lem mers en A. A. v. d. Berg. Gehuwd: Hendricus Johannes van Zan ten 27 j. te Zeist en Johanna Maria van Dam 26 j. Johannes Jacobus Doove 31 j. won. te Leiden en Maria Odilia v. d. Voorn. Ondertrouwd: Theodorus Verkley 27 jaar te Sasenheim en Cornelia Geer- truida Josepho Verdegaal 31 j. Gerar- dus Johannes Damen 30 j. te Hillegom en Cornelia Sofia Lambertina Prins 25 j. Ingekomen: J. Uitendaal en echtge- noote uit Haarlem. J. D. Papendrecht en gezin uit Sassenheim. L. A. C. Gille- mans uit Delft. C. Knijf uit Zoeterwou- de. J. A. Los uit Alkmaar. G. Knijf uit Nieuwkoop A. J. Verbakei uit Bleis- wijk. P. C. A.'v. d. Bosch, uit Bleiswijk. J. B. J. Grimbergen uit Monster. Vertrokken: J. G. C. Hollander en gezin naar Hilegom. C. M. Meijer naar Oegstgeest. P. J. Hermans naar Nieu wer Amstel. W. v. Elk naar Westervoort J. P. M. van Elk naaer Westervoort. Cl. A. Herchen naar Westervoort. J. W. Westendorp en gezin naar Noordwyk. C. Turenhout, naar Noord wij kerhout. M. de Groot naar Noordwijkerhout. C. M. J. Bekkers naar Heerlen. L. Schilder naar Alkmaar. C. v. d. Linden naar Utrecht. J. P. M. van Elk naar Westervoort. F. Nuhn naar Eede. L. W. A. Besselink naar Arnhem. P. v. Noort naar Leiden. G. C. Timmers naar Noordwijk. G. de Groot naar Boekel. J. M. v. Dam naar Zeist.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9