mm RADIO-PROGRAMMA'S M WOENSDAG 6 MEI 1936 JE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 - DONDERDAG 7 Mei. GEMENGDE BERICHTEN ONGELUK OP ONBEWAAKTEN OVERWEG. Vrachtwagen door trein gegrepen. BESTUURDER HOPELOOS VERWOND. Hedenmorgen is op een onbewaakten over weg in den Sonderweg te Aalten een ern stig ongeluk gebeurd. Een uit de richting Aalten komende vrachtwagen met paard, bestuurd door een zoon van Vreeman, wo nende op den Pater, werd door een trein, die om half negen in de richting Arnhem vertrokken was, gegrepen. De bestuurder, werd, na door dr. Hartman voorloopig ver bonden te zijn, in vrijwel hopeloozen toe stand naar het ziekenhuis te Winterswijk overgebracht. Het paard, dat door de lo comotief gegrepen is, werd op slag ge dood. BEJAARDE WIELRIJDER GEDOOD. Gistermiddag is op den Kemperberger- weg te Schaarsbergen nabij de christelijke school een ernstig ongeluk gebeurd. De 65-jarige wielrijder Hughes uit Arn hem kwam uit een zijweg den hoofdweg op juist op het oogenblik, dat een personen auto een op den hoek stilhoudenden bus passeerde. De wielrijder reed tegen den zij kant van den door den heer D uit Arnhem bestuurden auto aan en werd zoodanig aan het hoofd gewond, dat hij vrijwel op slag dood was. Door het krachtig remmen van den autobestuurder kwam de wagen nog met een boom in botsing, waardoor de auto licht beschadigd werd. De automo bilist kwam met den schrik vrij. DRIE WONINGEN IN DE ASCH GELEGD. In het gehucht Ooyen onder de gemeen te Broekhuizen heeft een felle brand een tweetal woningen in de asch gelegd. Door onbekende oorzaak brak het vuur uit in de woning van den alleen wonenden landbou wer P. van Bakel. De eigenaar was niet thuis, zoodat zonder dat iets van den inboedel kon worden gered het woon huis, de schuur en de stallen weldra in lichter laaie stonden. Aangewakkerd door een straffen wind sloeg het vuur over op de woning van Th. Jeuckens. Door spoedig ingrijpen slaagden de bewoners erin, de meubelen uit de benedenvertrekken naar buiten te sleepen en in veiligheid te bren gen. Ook deze woning brandde totaal uit. De schade wordt door verzekering ge dekt. Gistermiddag om vier uur is in de woning van de familie P. Schouten aan de Dompvloedslaan 21 te Bloemendaal een brand uitgebroken, welke kort, maar he vig woedde. De woning, welke deel uitmaakte van een rij arbeiderswoningen, brandde on danks de spoedige aanwezigheid van de brandweer, geheel uit. De belendende wo ningen bleven gespaard, doch liepen veel waterschade op. De oorzaak van den brand is niet bekend. Verzekering dekt de schade. BRAND ONTSTAAN TIJDENS SCHIET OEFENINGEN. Gistermiddag is te Oldebroek tijdens schietoefeningen brand ontstaan in de hei de ter hoogte van controlepost 5. Het vuur greep, aangewakkerd door den wind, snel om zich heen en het duurde dan ook niet lang, of een groote oppervlakte heide stond in brand. Aanvankelijk trachtten de in het veld aanwezige manschappen het vuur te blusschen, doch toen dit niet lukte, is het geheele garnizoen der legerplaats uitge rukt om aan de bestrijding der zich langs bosch en heide voortvretende vlammen deel te nemen. Men slaagde er in het vuur te isoleeren en overslaan naar andere ge deelten te voorkomen, zoodat na enkele uren van ingespannen arbeid het gevaar bezworen was. Ook de brandweer uit Epe heeft nog aan het blusschingswerk deelge nomen. ARRESTANT UIT DEN TREIN GESPRONGEN. Doch spoedig weer gegrepen. Gistermiddag is een arrestant, die van Eindhoven naar den Bosch op transport was gesteld, even buiten het station uit den trein gesprongen, welke om 15.15 uur naar Rotterdam was vertrokken. De twee hem begeleidende marpchaussées trokken on middellijk aan de noodrem, en toen de trein tot stilstand kwam, zetten zij den man, die over de spoorbaan vluchtte, achterna. Zij haalden hem spoedig in, zoodat hij op den Fellenoord weer kon worden ingerekend. Met denzelfden trein is toen de reis voort gezet. De vluchteling bleek een bloedende wonde aan het gelaat bekomen te hebben, doordat hij bij zijn sprong uit den trein was komen te vallen. ONAANGENAAM AVONTUUR VAN TWEE NEDERLANDERS. Door Gestapo gearresteerd. Twee Venlosche esperantisten, die een bezoek brachten aan een Esperantoclub te Dusseldorp, hebben daar een minder aan genaam avontuur beleefd. Na vier dagen geheel onschuldig in de gevangenis te heb ben vertoefd, zijn zij bij hun ouders, die in groote ongerustheid verkeerden, terugge keerd. Korten tijd geleden, bij gelegenheid van de dr. Zamenhof-herdenking, hebben en kele esperantisten uit Dusseldorp een be zoek gebracht aan Venlo en daar de her denking bijgewoond. In verband met deze attentie hadden de heeren M. v. M. en H. B., r esp. voorzitter en lid van de te Venlo gevestigde R.-K. Esperantistenclub „Amik Rondo", besloten een tegenbezoek aan de Dusseldorpers te brengen. In een hotel te Dusseldorp hielden de Dusseldorpsche es perantisten met de twee Cenlosche vrien den een bijeenkomst. Tegen het middag uur, aldus meldt „De Telegraaf", gingen de meesten van hen naar huis om te eten. Beide Venloërs en vier Dusseldorpers ble ven in het hotel. Zij onderhielden zich in het esperanto, van welke taal de com munisten ook gebruik maken. Na eenigen tijd trad de geheime staats politie, die zich in het hotel bevond, op de tafel van de esperantisten toe en onder vroeg hen. Inmiddels was de Gestapo tot vier man aangegroeid. Aan het gezelschap werd medegedeeld, dat zij onder bewaking stonden en zich niet mochten verwijderen. Successievelijk keerden ook de esperan tisten, die naar huis gegaan waren, weer terug in het hotel. Onmiddellijk bij aan komst werden ook zij aangehouden en in het hotel onder bewaking gesteld. Na eeni gen tijd was het gezelschap, waarbij zich vier dames bevonden, aangegroeid tot veer tien menschen. Kort daarop kwam de politie-auto voor, waarmede allen naar het hoofdbureau van politie werden overgebracht. Na te zijn verhoord en gevisiteerd, werden allen af zonderlijk in de gevangenis opgesloten. Toen de beide inwoners uit Venlo niet in het ouderlijk huis terugkeerden, wer den de ouders ongerust over him uitblij ven. De politie werd in het geval ge mengd en deze wist den ongerusten ouders spoedig mede te deelen, dat beiden met het gezelschap Dusseldorpers onder verden king van hoogverraad waren gearresteerd. Omdat de communisten in het esperanto onderhandelingen voeren, is deze taal in Duitschland verboden. Nadat de onschuld van de Venloërs vaststond, zijn zij ten slot te, dank zij de bemiddeling van den poli tie- en grenscommissaris Schebbelié, al daar, onder politiegeleide over de grens gebracht. Voor hun vertrek zijn de grens- passen door de Duitsche politie-autoritei- ten ingetrokken DIEFSTAL VAN TABAK TE R'DAM. De politie te Rotterdam heeft aangehou den den 45-jarigen winkelier J., den 50-ja- rigen werkloozen expeditieknecht M. van A., de 53-jarige vrouw Van N., den 41-ja- rigen portier T. A., allen te Rotterdam, en den slager A. K. uit Hilversum. Deze personen zijn betrokken bij een ge val van diefstal van tabak ten nadeele van de N.V. voorheen L. D. te Rotterdam. De portier, die in dienst dezer N.V. was, bleek de eigenlijke dief. Van A. zorgde voor den verkoop, waar bij mej. N. behulpzaam was door de ge stolen tabak te bewaren (in haar wo ning werd bij huiszoeking voor een waar de van 200.aan tabak gevonden) De winkelier J. was de oorspronkelijke afnemer, maar toen men te veel tabak in voorraad kreeg, moest men andere afne mers zoeken. Die trachtte men te vinden in het Gooi en in Utrecht, waarbij de sla ger K. verschillende adressen opgaf. Doordat in Baarn de tabak te goekoop verkocht werd, kwam de zaak ter oore van de naamlooze vennootschap, die al eenigen tijd gemerkt had, dat haar debiet aan het afnemen was. Zij gaf toen de zaak in han den der politie. Het onderzoek is nog niet geheel afge- loopen, daar men vermoedt, dat er nog meer afnemers dezer „goedkoope" tabak zijn. DE CUNERAKERK THANS ONTRUIMD. Nieuwe scheuren ontstaan. In de Cunera-kerk te Rhenen blijft ge vaar dreigen. Gistermorgen vertoonden zich n.l. scheuren in een pilaar, die staat tegenover de pijler, die vorige week Vrij dag is ingestort. Wegens het gevaar, dat aan langer verblijf van de werklieden in de kerk verbonden is, heeft architect Kromhout het gebouw ontruimd. Men zal trachten de ijzeren zuil, die wordt opgericht op de plaats, waar ver leden week nog de ingestorte pilaar stond, toch nog in het kerkgebouw aan te bren gen. Inmiddels heeft men de pijler, waarvan thans gevaar dreigt, met kettingen ver sterkt en tevens is aan deze wankele ko lom een micrifoon bevestigd, die de ge luiden, welke door het neervallen van ma teriaal of het scheuren ontstaan, verster ken kan. De ijzeren stelling thans in de kerk gebracht. Hedenmorgen vroeg heeft men de werk zaamheden aan de Cunera-kerk, welke gis terenavond bij zonsondergang zijn afgebro ken, voortgezet. De ijzeren stelling, die de plaats van den ingestorten pijler moet in- remen, is reeds op de plaats gebracht, waar zij opgericht moet worden. Men is thans druk bezig den bok, waarmede dit werk zal geschieden, onder de betonnen zoldering aan te brengen. De hoofdpilaar, welke gisteren gevaar voor instorten opleverde, is thans in een zware houten bekisting gevat, zoodat men thans wel kan aannemen, dat men veilig in het inwendige der kerk kan vertoeven. De burgemeester van Rhenen, de heer d'Aumale baron van Hardenbroek, deelde nog mede, dat de zwaar gehavende preek stoel, waarschijnlijk wel in zijn oorspron kelijker! toestand hersteld zal kunnen wor den. Tevens zou de burgemeester trachten te komen tot de uitgifte van een „Cunera- postzegel" als bijdrage in de kosten der restauratie. JAN BAARS SPREEKT.... Het publiek spreekt een woordje mee en de politie het laatste woord. Er was een beetje geheimzinnigheid rondom de vergadering, die Dinsdagavond in Bellevue te Amsterdam zou worden ge houden. De spreker was niet met name ge noemd.' Op het strooibiljet dat de bezoekers naar de vergadering trekken moest heette het, dat het woprd zou worden gevoerd door den chef van den Geheimen Dienst der N.S.B. en dat het onderwerp zijn zou: De Stavisky-affaires in eigen kring. Het biljet was onderteekend: Het Comité van Gede puteerde kameraden uit de N.S.B. Vermelden we nog dat de toegangsprijs een kwartje bedroeg en dat het strooibiljet de achteraf verstandig gebleken restrictie vermelde: Geen toegang beneden 18 jaar. Om half negen zullen er goed vijfhon derd menschen aanwezig geweest zijn in de groote zaal van Bellevue, waar onge veer altijd, dus ook nu, vlaggen hangen waarvan niemand weet wat ze eigenlijk be doelen moeten. Men hield zich vooralsnog onledig met het rooken van een sigaretje en het lezen van krantjes. Het podium bleef ledig. Een ventilator maakte heel vreemde geluiden als van een reusachtigen koffiemolen. Iets over den aangegeven tijd wordt het podium door vier menschen bezet. Een er van, dien we zoo in de gauwigheid niet her kennen, opent met een hamerslag, gevolgd door de waarschuwing dat herriemaken niet zal worden geduld en de mededeeling dat hij een verrassing voor de vergadering heeft, want dat spreken zal Jan A. Baars. die hij zelf blijkt te zijn. Op 15 April ji., zoo begint hij dan, werd ik aangezocht de gelederen van de N.S.B. van hoog tot laag, maar eerst bij laag te beginnen de grooten dorst men blijk baar zoo gauw niet aan te zuiveren. Deze uitnoodiging aan mij is heel vreemd, om dat toch bekend is dat ik fel anti-N.S.B.-er ben, omdat ik enkele maanden geleden door 40 W.A.-mannen uit deze zelfde zaal gezet ben; omdat ik in Den Haag o.a. door N.S.B.- ers herhaaldelijk ben geslagen en getrapt. Men moest bij mij komen, omdat men moest erkennen altijd leugens te hebben verkocht en zoo in den knoei te zitten, dat men er zelf niet meer uit kon. Ik werd dan aangezocht, zoo vervolgt Jan Baars, om de N.S.B. te zuiveren. Geroep in spreekkoor: Door wie, wie, wie? Baars: Dat zullen jullie dadelijk hooren. Jullie krijgen ook nog een afschrift van een klacht die ik bij den Officier van Justitie heb ingediend. Het wordt zoetjes-aan rumoeriger, waar op de heer Baars zegt, dat hij, als het zoo doorgaat eenige rijen zal laten ontruimen. Geroep: Is dat alles wat je weet. Als Baars dan mededeelt dat er verschil lende geheime diensten zijn bij de N.S.B., een onder Farwerck, van Geelkerken en een onder Mustert zelf, wordt hij gehoond. Hij deelt dan mede het verzoek tot zui vering van de N.S.B.^gelederen gekregen te hebben van Bot. Dit is het laatste dat de heer Baars er uit brengen kan, want als op bevel wordt een hagel van eieren op hem afgevuurd, waar tegen hij zich met een tafeltje tracht te dek ken. Terwijl hij aldus dekking zoekend ach ter de coulissen, is het op het po dium al tot een handgemeen gekomen. Een functionaris dien we voor den aanvang der vergadering als orde-commissaris zagen op treden, zwaait met een tafel om zich heen stoelen worden opgeheven. Maar tegelijk met de vechters is de politie op het podium en onder klapen met gummistok en sabel wordt de orde hersteld. Velen worden de zaal uitgedreven. Enkelen hiervan zongen fascistische liederen. Men vraagt als de orde eenigermate is' hersteld, om de vergadering te laten door gaan, maar dan is het de politie die het laat ste woord spreekt en de zaal laat ontruimen. Van de uitreiking der aangekondigde aanklacht kan dus niets komen. Ons echter viel nog een exemplaar daar van in handen. De tekst luidt: Ondergeteekende, Joannes Anthonius Baars, wonende te Amsterdam, verzoekt U een onderzoek te doen instellen naar het hiervolgende, hetwelk hij uit hoofde zijner positie is te weten gekomen en door daartoe bevoegde instantie is bevestigd geworden: le. dat tijdens den in October 1935 te Den Haag gehouden Landdag der N.S.B. in to taal door diverse nader te noemen functio narissen een bedrag van 11.000 (elf dui zend gulden) verduisterd is geworden; 2e. dat door den thans tot afgevaardigde der N.S.B. benoemden heer Van Kampen, Lid der Provinciale Staten, in dienstbetrek king fraude is gepleegd ten bedrage vaii 2400.— (vier en wtintig honderd gulden), terwijl hü in meerdere afdeelingen der N.S.B., na het vervullen van een spreek beurt gelden wist te verkrijgen door min derwaardige manipulaties. Bovenstaande wetenschap, gevoegd bij vele andere, niet in duizenden guldens loo- pende bekend geworden verduisteringen, noodzaakte ondergeteekende om in het al gemeen belang deze zaken te Uwer kennis te brengen, hopende dat U een nader on derzoek zult gelasten. „Tijd" ZEEDUIVEL AANGESPOELD. Op zijn tong zelf Knden. Te Borsselen is aan den Zeedijk aange spoeld een zeeduivel, welke visch 1 1/2 M. lang en 60 c.M. breed is. De bek, die zelfs op de tong tanden heeft, is 40 c.M. breed. Het gave exemplaar van de hier zeld zame vischsoort wordt op kosten van het Zeeuwsch Genootschap der wetenschap pen naar het Na,tuur-historisch Muserun te Leiden vervoerd en een afgietsel er van zal naar het museum Middelburg wor den gezonden. Hilversum I, 1875 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 10.30 Morgendienst. Gram.pl. 11.3012.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.pl. en KRO-orkest. 2.00 Handwerkcursus. Gram.pl. 3.153.45 Voor de Vrouw. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Orgelspel. Gram.pl. 6.45 Causerie vanwege het Chr. Nat. Vakverbond. 7.00 Berichten. Reportage. 7.30 Journ. weekoverzicht. 8.00 Berichten. Chr. Zangvereen. „Excel sior", solisten en de Haarl. Orkestvereen. (Van 9.259.40 Gram.pl.). 10.40 Berichten, waarna Gram.pl. Hilversum n, 301 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gram.pl. 9.00 Ensemble J. Kroon. 10.00 Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 Ensemble J. Kroon. 11.00 Knipcursus. 11.30 Lyra-Trio. 12.15 Cantabilé-orkest en Gram.pl. 2.15 Voordracht over Landverhuizing. 2.35 Cello en piano. 3.00 Knipcursus. Gram.pl. f 4.00 Voor zieken. Gram.pl. 4.45 Voor de kinderen. Gram.pl. 5.30 De Octophonikers. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Voor de kinderen en Gram.pï. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten. Omroeporkest en solis ten. 9.25 Radio-tooneel. 10.00 Omroeporkest. 11.00 Berichten waarna Dansmuziek. Droit wlch, 1500 M. 10.25—10.50 Orgelspel. 11.10 Trocadero Cinema-orkest. 12.35 B. Wilson's orkest en soliste. 2.20 Vesper. 4.05 Het Harp-Trio. 4.35 Dansmuziek. 5.50 Beethovenconcert. 7.20 Revue-programma m. m. v. solisten en orkest. 8.20 Piano-recital. 9.25 Opera-uitzending. 9.55 L. Bridge water's kwintet. 10.3511.20 Dansmuziek. Radio-Paria, 1648 M 10.20 Omroeporkest. 3.20 Orkestconcert. 7.20 Piano en zang. 8.05 Nationaal orkest en Raugel-koor. 10.0511.35 Dansmuziek en Populair con cert. HOLLANDSCHE REIGER IN ZUID- DAL MA TIE NEERGESCHOTEN. Aan de monding van de rivier Narenta in Zuid-Dalmatië is een purperreiger neer geschoten, welke aan een der pooten een aluminiumring droeg met de inscriptie „Museum Nat. Historie, Leiden Holland nr. 7471". Bij informatie aan genoemd Museum vernamen wij, dat deze vogel op 26 Juni 1930 door dr. C. G. B. ten Kate te Ambt Vollenhove was geringd. Tot dusverre kwa men alleen terugmeldingen binnen uit Bel gië, Italië, Spanje en Noord-Afrika. Uit het thans ingekomen bericht blijkt dus, dat het overwinteringsgebied van de purperrei ger zich oostelijk tot Dalmatië uitstrekt, hetgeen tot nu toe niet bekend was. Boven dien komt het ook niet vaak voor, dat een purperreiger in den vrijen staat een leef tijd van 6 jaar bereikt. SPORT VOETBAX DIOC. HAARL. VOETBALBOND. DE TWEEDE DISTRICTSDAG TE VOORSCHOTEN. Zooalls reeds eerder gemeld, zal Zon dag a.s. 10 Mei te Voorschoten op het prachtig gelegen en goed geai comodeerde V. V L.-ferrein de tweede- I istrictsdag van het district Leiden van Jen D. H. V. B. p'aats hebben. Fn deze kan er. moet, evenals de eerste, veertien dagen geleden te Noord wij ker- brut, slagen. Hij kan slagen, omdat het vastgestelde programma ons wedstrijcen belooft, wairvan wij kunnen genieten Daar is onder andere V. V L. I, de kampioen van dé eerste klasse B., die dit jaai een po ging zal doen in den I. V. C. B. opgeno men te worden. En dat zij. I. V. C. B.-fahig is, kan zij op den Districtsdag bewijzen, daar S. J. C. I de tegenstander is. Daar is verder nogmaar, komt kijken en U zult tevreden zijn. Deze dag moet slagen, omdat hij be doeld is als een machtige propaganda voor ónze mooie, principieele Sportbeweging. Wij moeten kunnen aantoonen, dat ónze voetbalwedstrijden niét op laag peil staan, zooals door anderen wordt beweerd, wij moéten laten zien, dat ook de R. K. sport het aankijken waard is, wij moeten trach ten de duizende bezoekers van de neutra- Keulen, 456 m. 11.20 Populair concert. 12.35 Omroep-Amusementsorkest. I.35 Gevar. concert. 3.20 Dansmuziek. 4.45 Viool en piano. 5.20 Omroeporkest. 7.30 Kwintetconcert. 8.20 Gevar. programma. 9.5011.20 Omroeporkest en solist. Brussel. 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gram.pl. II.50 Klein-orkest. 12.501.20 Gram.pl. 4.20 Dansmuziek. 5.50 en 6.20 Gram.pL 7.20 Symphonieconcert en radiotooneel. 9.3010.20 Dansmuziek. 484 M.: 11.20 Gram.pl. 11.50 Dansmuziek. 12.50—1.20 Gram.pl. 4.20 Klein-orkest. 5.35 en 6.35 Gram.pl. 7.20 Omroeporkest en Zang. 7.50 Cabaret. 8.35 Omroeporkest en zang. 9.3010.20 Gram.pl. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Ilja Livschakoff's orkest. 8.20 Maandoverzicht „Mai". 9.20 Berichten en Gram.pl. 10.20—11.20 Gram.pl. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.05 Keulen. 10.20 Parijs R. Pl.m. 12.05 Brussel VI. 13.20 Keulen. 14.20 Droitwich. 15.10 Parijs. R. 16.20 Brussel VI. 17.50 Keulen. 19.05 diversen. 19.30 Keulen. 19.55 Rome of diversen. 4e Programma. 8.00 diversen. 8.50 Parijs R. 9.35 London Reg. 11.35 Droitwich. 13.20 London Reg. 16.35 Droitwich. 17.20 diversen. 17.50 Droitwich. 18.15 London Reg. 19.20 Droitwich. 19.30 Sportpraatje d. d. heer J. G. A. Jansen (journalist). 20.00 Droitwich. 21.55 London Reg. 22.50 R. Danmark. (Wijzigingen voorbehouden). le wedstrijden ook op onze terreinen te krijgen. En daar is deze districtsdag zoo'n unieke gelegenheid voor. Daarom sporen wy nog eens een ieder, die belang stelt in de voetbalsport aan: komt dezen dag bezoeken. Spelers begrijpt uw taak: weest sportief en strijdt met sportieve wapenen, .zoodat we na afloop weer kunnen getuigen: deze dag is ge slaagd in spel-technisch opzicht Vereni gingsbesturen, organiseert tochten, hetzij per bus, per fiets of per tram, zoodat ook het financieele gedeelte geslaagd mag heeten. En dus, tot ziens te Voorschoten. J. J. TASKIN, Hoofdbestuurder D. H. V. B. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. De Junioren-competitie. Uitslagen van Zondag 3 Mei. Afd. B: Meerburg aKolping Boys a 20 Adolf Kolping aMajella a 23. Afd. C: 2de competitie: Leiden bSJC b 04; WLbTeylingen b 41; Meerburg bNVCc 9—0. Afd. A extra comp.: St. Bernardusa Teylingen a 9—0; NVCb—DOSa 2—1. Afd. B extra comp.: NVCa—Leiden a 1—3 SMCa—VVLa 1—2. Uitslagen Leidsche Courant-beker. Groote beker: DOS 2—Teylingen 2 6—2; DOS 1Alphensche Boys 2 51; Meer burg 1—KRV 1 1—2, Kleine beker: SMC 2ODI 1 22; Ma jella 1DOS 3 20; Steeds Hoooger 2 VCH 1 1—3; Leiden 3—NVC 2 2—8; Lisse 5 DSV 1 4—2. Programma voor Zondag 10 Mei. Afd. B: Adolf Kolping aKolping Boys a 12.30 uur, J. Ouwerkerk. Afd. B: extra comp.: SMCaNVCa, 12.30 uur, P. v. d. Werf; Leiden aForeholte a, 12.30 uur, L. v. d. Meij. H. rfoogervorst, Comp.-leider. R. K. WERKLOOZENELFTAL. Het elftal van de R. K. werkloozen, dat Donderdagmiddag a.s. om 3 uur tegen het zeer sterke Studenten-elftal uitkomt om den Trianonbeker is als volgt samengesteld v.l.n.r. Doel: H. Kramp; achter: A. Campheus, B. Bekkering; midden: Fr. Goddijn, B. Wal- laart, F. Montanus; voor: Fr. Hakkaart, J. Guley, J. Bekkering, N. Boot, F. Zandber gen.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9