2? BINNENLAND ZATERDAG 2 MEI 1936 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 KONING EDUARD VIII De bekende schrijver Gaston Mor- chau zal binnenkort een nieuw werk publiceeren, waarin hij op pakkende wijze een karakteristiek beeld geeft van den VToegeren Prins van Wales, die thans als Eduard VIII nog een even groote populariteit geniet. Wij zijn thans reeds in staat om enkele passages uit dit nog onuit gegeven werk aan onze lezers voor te leggen. Gedemobiliseerd Uit het gedonder der kanonnen keerde de Prins van Wales terug naar het rustige Londen. Toen het khaki-uniform werd uitgetrok ken, vond hij een wereld, die zich had overgegeven aan de vreugde, die bezield was met een verlangen om een leven te leiden zooals dat tot dan toe nog onbekend was. 'n Prettig geluid. Evenals de meeste oud-strijders komt de prins onmiddellijk met de nieuwe gewoon ten rechtstreeks in aanraking. „Mery England", het gelukkige Enge land heeft al zijn vertrouwen gesteld in de toekomst, op de jeugd, in de actie. Men heeft groote verwachtingen van den onverschrokken luitenant van Vlaanderen en Artois. Zijn groot redenaarstalent heeft hij ech ter nooit volledig in het House of Lords ontplooid. Als een waardige zoon van Ko ning George V, die zich „een mensch als ieder ander" noemde, gevoelde hij zich het best op zijn gemak, wanneer hij sprak voor de groote organisatie van zijn toekomstig koninkrijk. Dan deed hij zijn krachtige stem trillen en dan luisterde in ademlooze stilte het auditorium, welks eerbiedig traditionalis me geen beletsel was voor een geweldige geestdrift. Wales, zooals 's Konings trou we onderdanen hem noemde, heeft een prettige stem, hpreekt heel ongedwongen en weet instinctmatig het juiste woord te kiezen. Zijn welsprekendheid, die van een groote energie getuigt, geeft ideeën weer, die op iederen Engelschman indruk ma ken. Geduld en medelijden. Deze prins wist dus met zijn tijd mee te gaan, zal men zeggen. Ongetwijfeld. Maar hij ging samen met zijn volk, eerst onder fluitende geweerko gels later onder den vredespalm. Eerst wilde hij weten wat de gewone man er van dacht, alvorens bi,, de „deskundigen" raad in te winnen. Altijd wilde hij volledig op de hoogte zijn alvorens te oordeelen, waar bij de balans dan steeds doorsloeg naar ge duld en medelijden, de vruchten van vier lange jaren aan het front. In Guildhall zeide hij het eens: „Wanneer ik denk aan de toekomst en aan de groote verantwoordelijkheid, die eens, de mijne zal zijn, dan gevoel ik, dat de ervaring, ge durende den oorlog opgedaan, mij goed van pas zal komen." Eenvoudig en gewetensvol heeft hij zich in dienst van de natie gesteld.,.. Geen pleizierreisjes! Het was Augustus 1919 toen de prins van Wales zich op de „Renown" inscheepte om zijn eerste bezoek aan Canada te brengen. Begeesterd door een nieuwe romantiek, doorkruiste hij deze enorm uitgestrekte ge bieden, drong hij door tot in de meest on herbergzame streken. Onderweg kocht hij ook nog een ranch in Alberta. Want deze prins, op wiens charme men al te veel nadruk ligt, houdt van het rus tige leven op het platteland. Maar de vele reizen die Eduard maakte zijn niet louter pleizierreisjes. „Eerste han delsreiziger van het rijk" noemde hij zich zelf. Vóór alles moesten de belangen van het Rijk gediend worden. En zoo liet hij zich, eens, bij een pittoresk feest tot In- diaansch stamhoofd uitroepen. En even later verscheen prins Charming in het rijke krijgstenue van „Atala" het hoofd bedekt met veer en, een glimlach op het gelaat en met een verre droom in de blauwe oogen. Toen hij eenmaal in de Nieuwe Wereld was, bracht hij een bezoek aan den Pre sident der Vereenigde Staten. Tot aan den winter verbleef hij in Amerika waar hij het opwindend leven van de Broadway leerde kermen, waar hij met volle teugen de schoonheid van het Canadeesche land schap dronk. Nooit verliet hem daarbij zijn flegmati sche glimlach, zijn opmerkingsgave. Eens vroeg hij aan zijn grootvader: „Is Minister Roosevelt een groot man?" „Hij is een zeer bekwaam man", ant woordde Eduard VII. En enkele dagen la ter vertelde de jonge prins aan zijn be roemden voorvader, dat hij de foto van Roosevelt uit de album der staatslieden had genomen, om het portret in de album der „bekwame" mannen een plaatsje te geveh Prins Charming werd zoozeer toegejuicht, gevierd, befeest, dat hij iedere gelegenheid te baat nam om te ontvluchten. In de lente van 1920 ging hij op reis. „Zijn leven, al dus schreef prinses Bibesco, wordt nu een der schoonste prentenboeken". Hij bereisde Australië, iNeuw-Zeeland, en keerde naar Engeland terug over Panama en de Antil len. Het werd een reis om de wereld. Overal wist hij op voortreffelijke wijze de rol van Keizerlijk Ambassadeur te ver vullen. Om de Australische oud-strijders te decoreeren trok hij zijn khaki-uniform weer aap en in zijn herinnering trokken de mannen voorbij, die eens zijn wapen broeders waren in Picardië. In Rangoon (Nieuw-Zeeland) onderhield hij zich met een aantal Inlandsche studen ten, die een adres tot hem hadden gericht Toen bezocht hij het land.... Mecanicien en monteur. Bij een motorpanne biedt hij een hulp- zame hand. „Wien moet ik danken", vraagt de mo torrijder. „Den Prins van Wales" is het antwoord. En de Nieuw-Zeelander die aan een grapje denkt zegt: „Welnu, als gij de prins van Wales bent, neem dan de beste herinneringen mee aan een ouden vriend van uw vader." „Gaarne" antwoordt de Prins in volle ernst. „Dank je wel. Den volgenden dag hield de vorstelijke helper een wapenschouw over de troepen. Daar ontdekt hij den ongeloovigen van den vorigen dag, die bleek zag van schrik. Lachend gaat Eduard op hem toe: „Ik zal er aan denken mijn vader te zeggen, dat gij van hem houdt".... Ten slotte kwam de Prins in Panama. Bij een bezoek aan den oppersten bevel hebber van de Amerikaansche luchtmacht draagt hij een stroohoed, hetgeen aanstonds mode werd. In October 1921 bevindt de Engelsche troonopvolger zich in Indië. Zonder veel moeite begrijpt hij het volk en weet hij zich aan te passen En zoo ont moet men hem op den hoogen rug van een olifant. Op deze wijze doorkruist hij de jungle, die Kipling eens zoo prachtig be schreef. Op een goeden dag is hij de gast van een schatrijke Maharadja uit de Duizend en Eén Nacht. Onder de schitterende ont vangst gevoelt de democratische student van Oxford zich erg onaangenaam. De nacht breekt aan. Zijn weerstandsvermo gen is ten einde en de dienaren brengen hem stil naar zijn kamer. Overal fonkelen hier diamanten en juweelen. Het bed is van massief goud. Zes flesSchen champagne staan op een schenkblad. Dat is teveel De prins roept een van zijn officieren en vraagt om een veldbed. Ondanks zijn training en zijn aanpassings vermogen kon de zoon van George V zoo'n overweldigende rijkdom onder de monsterachtig grijnzende brokken Hindoe kunst niet verdragen. Maar hij wil niet, dat de corpulente Ma haradja zich gekrenkt zal voelen en al heel vroeg is het veldbed opgeklapt. Dat zou men „slapen op zyn Engelsch" kunnen noemen. Weet hij zich goed te bewegen onder de aristrocraten, hij is ook steeds vol belang stelling voor den kleinen man. In Engelsch-Indië zijn paria's die nog achter de apen en de varkens worden ge rangschikt. Op zekeren dag komt 'n groot aantal van de ze ongelukkigen naar den weg, die Zijne Hoogheid zal passeeren, maar op een verre afstand om het stof van den weg niet te besmetten.De prins nadert in zijn auto en met een breed gebaar groet hij de pa ria's. Deze staan verbaasd, durven hem zelfs niet toejuichen. Alleen de motor van de auto verbreekt de stilte, die is neer gedaald. Eén en al verbazing zien bij hun toe- komstigen vorst vertrekken. In een oog wenk is het nieuwtje in heel de streek be kend. De zoon van den keizer heeft de pa ria's gegroet. BELANGRIJK! OMLEGGINGEN OM BEBOUWDE KOMMEN. De K.N.A.C. schrijft ons: Het is nog veel te weinig bekend hoeveel vlotter, veiliger en voordeeliger het door gaande verkeer in de toekomst buiten de stedelijke agglomeraties zal kruinen rijden en zich niet meer tot schade van het ge- heele verkeer door tal van nauwe traversen zal behoeven te wringen. Op het hierbij afgedrukte kaartje zijn daarom een aantal belangrijke „by-passes", welke in uitvoering zijn c.q. nog op het werkprogramma staan, zeer schetsmatig aangegeven. Teneinde speculatieve doel einden tegen te gaan worden in officieele bronnen de nieuwe tracés gemeenlijk glo baal weergegeven, zoodat op nauwkeurig heid van de schetsjes geen aanspraak wordt gemaakt. Evenmir op volledigheid. Er zul len nJ. nog tal van andere omleggingen tot uitvoering komen, b.v. bezuiden Elburg, be westen Nijkerk, nabij Staphorst, Brummen, Twello en Boxtej, ten Noorden van Hel mond, ten Zuiden van Wouw, beoosten Mid delburg enz. Omtrent de volgorde waarin deze ver beteringen tot stand zullen komen staat MGR. J. P. HUIBERS. Z. H. Exc. Mgr. J. P. Huibers, Bisschop van Haarlem, is gisteravond van zijn Romereis weer in het bisschoppelijk pa leis te Haarlem gearriveerd. PAEDOLOGISCH INSTITUUT TE NIJMEGEN. Gisteren door Z. H. Exc. Mgr. Diepen ingezegend. Gisteren heeft Z. H. Exc. Mgr. A. Die pen, Bisschop van 's-Hertogenbosch het paedologisch instituut en de daaraan ver bonden orthopaedische inrichtingen in het Hengstdal te Nijmegen ingewijd. De plechtigheid drjeg een huiselijk ka rakter en werd voorafgegaan door de in wijding van de tijdelijke kapel van het instituut door den vicaris-generaal van het bisdom den Bosch, Mgr. Hendrikx, be stuurslid der stichting. Na afloop der plechtigheid wees MgT. Diepen op de beteekenis der merkwaar dige inrichtingen in dienst van de charitas, de lijdende menschheid en de wetenschap. Mgr. herinnerde aan de vroeg overleden Zuster Maria Alphonse, die de beanbreek- ster van dit werk is geweest. Prof. mr. W. Dufnstee C.s.s.R. bracht dank aan den bisschop voor de bereidwil ligheid om deze inwijding te hebben wil len verrichten en herdacht de onbaatzuch tige wijze, waarop de eerw. Zusters uit de Choorstraat te 's-Hertogenbosch de stich ting der twee moderne maatschappelijk ge neeskundige inrichtingen, in samenwerking met de eerw. broeders van Liefde te Gent, hadden mogelijk gemaakt. „Msbd." REGEERING EN DE EIERENPRIJS. Bij zakken van den prijs worden aanzienlijke quanta uit de markt genomen. Naar aanleiding van het bericht van het Ned. Weekblad voor Kruidenierswaren, volgens hetwelk de regeering met het oog op de huidige marktprijzen besloten heeft voorloopig af te zien van haar voorne men, in het belang van de eierenprijs 40 millioen eieren uit de markt te nemen deelt men ons het volgende mede. Uit dit bericht zou men kunnen opma ken, dat de houding der Regeering ten aanzien van het uit de markt nemen van eieren zou zijn gewijzigd. Dat is niet juist. De bedoeling van het uit de markt nemen van eieren is de prijzen te stimuleeren. De marktprijs van eieren is echted op het oogenblik van dien aard, dat er voor de Regeering thans geen aanleiding is eieren op te koopen. Wanneer de prijs eventueel gaat zakken, zal de Regeering ongetwijfeld aan haar aanvankelijke voornemen gevolg geven en een niet onaanzienlijk kwantum eieren uit de markt nemen. PREMIEVERHOOGING V.O.V. Bij Kon. besluit is het Tariefbesluit Vrij- willge Ouderdoms Verzekering gewijzigd. Het betreft een niet onaanzienlijke ver hooging van de premies, in verband met de verandering in de sterftekansen en door dalen van den rentevoet. weinig vast, omdat het thans geldende werkplan voor de verbetering van Rijks wegen dit jaar afloopt en de Minister van Waterstaat onlangs heeft medegedeeld, dat met de vaststelling van een nieuw werkplan vanwege de eischen voor een zeer zorgvul dige voorbereiding nog eenigen t-ijd gemoeid zal zyn. Op de begrooting van dit jaar zijn gel den uitgetrokken voor de verleggingen bij Staphorst (Zwolle-Meppel), Arnhem, El- burg, (Zuiderzeestraatweg) Gorssel (De venter- Zutphen), Orthen ('s-Hertogenbosch -Hedel), Nieuwendijk (Gorinchem-Keizers- veer), Breda, Roosendaal, Tilburg, Eind hoven en Boxtel. De zeer noodige omleg ging beoosten Delft wordt zooals bekend voltooid met gelden van het Werkfonds. Wanneer een serie omleggingen in een weg zouden moeten worden gemaakt om dien weg geschik+ te maken voor de ver- keersbehoeften, wordt volgens moderne be grippen en ook omdat dit meermalen min der kostbaar uitkomt, een geheel nieuwe weg aangelegd, in stede van telkens ge deeltelijk aan den bestaanden weg te blij ven hangen. Een voorbeeld hiervan is de nieuwe weg ApeldoornHattemerbroek. VOORTZETTING DER BLIKVLEESCH- VERSTREKKING GEVRAAGD. Boter in plaats van margarine. Het bestuur van het R.-K. Werklieden verbond heeft, naar de „Volkskr" meldt, den minister van Landbouw en Visscherij dezer dagen met allen aandrang verzocht maatregelen te willen overwegen, waar door het mogelijk wordt, dat met de ver strekking van het z.g. blikvleesch minstens op den ouden voet kan worden voortge gaan. De omstandigheid, dat dit goedkoope vleesch binnenkort dreigt op te raken, zal ieder, die oog heeft voor de belangen van de werkloozen, met zorg vervullen. De nood van deze crisisslachtoffers, vooral van degenen die reeds langen tijd van een op, zich laag steunbedrag moesten zien rond te komen, wordt met de week grooter. Hoo- gere uitgaven voor voedsel moeten bui tengesloten worden geacht. Door de beschikbaarstelling van het blik vleesch waren de werklooze gezinnen tot dusver althans in staat geregeld een zeker kwantum vleesch te nuttigen. Mocht wer kelijkheid worden hetgeen gevreesd wordt, n.l. dat die blikvieeschverstrekking bin nenkort gestaakt zal worden, dan zullen de werkloozen het kwantum vleesch, het welk zij tot dusverre konden gebruiken, zelfs niet meer kunnen krijgen, omdat hun inkomsten eenvoudig niet toelaten gere geld eenzelfde hoeveelheid ander vleesch te koopen. Zulks zou voor 'n groot gedeelte van ons volk ongetwijfeld ernstig nadeel mee brengen. Reeds thans duiken berichten op, welke gewagen van ondervoeding in de gezinnen van werkloozen als gevolg van het gebruik van onvoldoende, althans van niet voldoende krachtig voedsel. Daarom dringt het Verbondsbestuur by den minister aan op maatregelen, waar door het mogelijk wordt het goedkoope blikvleesch voor de werklooze gezinnen te behouden. Op de tweede plaats vraagt het Ver- bondsbestuur den minister of de werk looze niet in de gelegenheid gesteld kun nen worden in plaats van de volksmarga rine boter t j verkrijgen. Naar wordt aangenomen is onze boter- voorraad voldoende om een grooter gedeel te van onze bevolking van dit product, waarvan de voedingswaarde toch hooger moet worden aangeslagen dan van de mar garine, te doen profiteeren. Moeilijk kan echter gevergd worden, dat de werkloo zen van hun karig inkomen nog zullen of feren aan het landbouw-crisisfonds. Naar bekend is, wordt onze boter tegen lage prij zen aan Engeland geleverd, zoodat het Verbond het ook zeer wel te verdedigen acht, dat een gedeelte van onze eigen be volking de werkloozen en hun gezinnen voor wie het geven van bijdragen aan het crisisfonds uitgesloten moet worden ge acht, eveneens tegen lageren prijs dan de gangbare boter zou kunnen betrekken. ZESTIG-JARIG BESTAAN TWEEDE REGIMENT VELD-ARTILLERIE TE DEN HAAG. Op feestelijke wijze heeft het tweede regiment veld-artillerie te den Haag, dat thans in de legerplaats Oldebroek voor practische oefennig tijdelijk gedetacheerd is, gisteren zijn 60-jarig bestaan gevierd. Het begon gistermorgen reeds vroeg met een rondgang van het regiment door het kamp, waarbij de regimentsvlag aan den stan daard werd geheerschen. Den verderen dag kregen de manschappen vrijaf; een buiten kansje, dat benut werd met allerlei spelen, waarbij de geheele tijdelijke bevolking van het kamp van hoog tot laag aanwezig was. Gisteravond zaten officieren, onderoffi cieren en minderen groepsgewijze aan een feestelijke maaltijd aan, waarna de feest dag besloten werd met een tooneeluitvoe ring in het ontspanningslokaal. UITBREIDING VAN HET MARINE PERSONEEL. Drie inplaats van twee ploegen van 90 man in opleiding. Extra detachementen marine personeel en mariniers naar Indië. Naar wordt gemeld is besloten dat tot uit breiding van het marinepersoneel, waaraan reeds eenigen tijd in verband met de be manning van nieuwe en reeds in dienst zijnde vaartuigen behoefte bestaat, in de eerstkomende jaren een grooter aantal be roepsmatrozen m opleiding zal worden aangenomen dan tot dusver het geval was. Er zullen namelijk, te beginnen met dit jaar, in plaats van twee, drie ploegen van negen tig man in opleiding worden aangenomen. De bedoeling van dezen maatregel, die met den commandant van de zeemacht in In dië was overeengekomen voor zijn vertrek naar zijn post, is voornamelijk een grooter aantal manschappen beschikbaar te krijgen voor den dienst in Indië. Met het oog hierop zal reeds aanstonds een extra detachement marinepersoneel, waarvan de sterkte nog niet bekend is, naar Indië worden afgezonden. Bovendien zal er eerlang eveneens een extra detachement mariniers naar Indië scheep gaan. N. R. Crt." EGMOND-COMITé. In de laatstgehouden vergadering van het Roomsch-Katholieke comité tot inza meling van gelden voor den bouw van een Benedictijner-klooster te Egmond, is ter voorziening in de vacature van voorzitter, ontstaan door het overlijden van Jhr. mr. Ch. Ruys de Beerenbrouck, in diens plaats benoemd: dr. L. G. Kortenhorst te 's-Gra- venhage. Als lid van genoemd comité is toegetre den Jhr. mr. G. Ruijs de Beerenbrouck te Born (Limburg), zoon van wijlen Jhr. mr. Ch. Ruijs dé Beerenbrouck. NEDERLAND EN BELG IE. Onderhandelaars zijn tot overeenstemming gekomen. Naar de „Msbd." verneemt, zijn de eco nomische onderhandelingen met België thans zoover gevorderd, dat de Nederland- sche en Belgische onderhandelaars tot over eenstemming zijn gekomen en dat nu de resultaten dezer besprekingen bij de beide Regeeringen in studie zijn. TUINDERSBOND L.T.B. Bespreking sierteelt-aangelegenheden Dinsdag 12 Mei a.s., des namiddags half drie wordt in het gebouw Sint Bavo, Sme- aestraat te Haarlem, door den R.K. Dioc. Land- en Tuinbouwbond een algemeene vergadering gehouden van den Diocesanen Tuindersvakbond van den L.T.B., waarin uitsluitend over sierteelt-aangelegenheden zal wordein gesproken. Van de binnengekomen voorstellen en de daarop uitgebrachte prae-adviezen ver melden wij een voorstel van de afdeeling Roelofarendsveen, om de minimum prijzen voor narcissen verhoogd te krijgen tot 15 en 20 cents per K.G. resp. voor grove en fijne narcissen. Toelichting: De afdeeling wijst er op, dat de bestaan de mimimuprijzen geen bestaansmogelijk heid bieden, terwijl een verhooging van den minimumprijs de bestaansmogelijkheid oer tulpen- en hyacinthenkweekers ten goede zal komen. Het prae-advies luidt: Het bestuur wijst er op, dat de narcis sen-export er momenteel wel het ongun stigst voorstaat en de perspectieven daar omtrent nu juist niet bemoedigend zijn. Hoewel toegeven moet worden, dat de mi nimumprijzen de kostprijzen niet benade ren, moet anderszijds rekening worden ge houden met de omstandigheid, dat verhoo- gen van den minimuprijs een verhooging van den exportprijs met zich brengt. Het laatste is door de bekende exportmoeilijk heden het bestuur wijst dan in het bij zonder op de veranderde verhouding van onze munt tegenover buitenlandsche va luta niet wel mogelijk. Het bestuur zal nagaan in hoeverre de minimumprijs nog verhooging kan verdragen. Bezoek van H.M. de Koningin aan de tentoonstelling te Baarn. Naar wij vernemen is H.M. de Koningin voornemens as. Maandag 4 Mei des mor gens om half twaalf een bezoek te bren gen aan de schilderijen-tentoonstelling, welke tot 8 Mei in de aula van het Baarnsch lyceum wordt gehoudèn. Het bezoek zal tot ongeveer twaalf uur duren. Ter ontvangst zullen behalve het bestuur der Christelijke Granje-vereeniging, onder wier auspiciën ie tentoonstelling wordt ge houden, aanwezig zijn jhr. J. A. de Jonge van Zwijnsbergen, intendant van het ko ninklijk paleis te Soestdijk en jhr. G. C. J. van Reen en, burgemeester van Baarn. H.K.H. Prinses Juliana deed een belang rijke gift ten bate van de tentoonstelling. Dr. A. W. Ausems. Gistermiddag heeft in het Antonius Gast huis te Utrecht een onverwachte, maar voorzichtig voorbereide huldiging plaats gehad van den bekenden gynaecoloog, dr. A. W. Ausems, die zijn werkkring in het Katholieke Ziekenhuis vaarwel moest zeg gen wegens het bereiken van den vijf-en- zestigjarigen leeftijd. Deze geleerde specialist wilde van geen uiterlijkheid weten bij dit heengaan. Maar de directeur, de doktoren en de zusters van het Antonius-Gasthuis dachten er anders over en bedachten een kleinen list, om dr. Ausems gisteren in de Regen tenkamer te krijgen. Toen hij eenmaal daarbinnen was en er geen mogelijkheid tot ontkomen meer bestond, stroomde de Regentenkamer vol met doktoren en Zus ters. Ook de vicaris-generaal van het Aartsbisdom, Mrgr. Huurdeman, was onder de aanwezigen. Zeer onverwacht voor den scheidenden doctor verscheen bovendien de burgemees ter van Utrecht, mr. dr. G. A. W. ter Pelk- wijk, die persoonlijk de brenger wilde zijn van de Koninklijke onderscheiding: offi cier in de Orde van Oranje Nassau. Met eenige hartelijke woorden richtte de burgemeester zich tot den scheidenden arts. Hij roemde diens bescheidenheid en uitte zich vol waardeering over het vele, dat dr. Ausems voor het algemeen welzijn heeft gedaan. Persoonlijk bevestigde de burgemeester het onderscheidingsteeken in het knoopsgat van den jubilaris. Dr. Ausems was diep getroffen door dit onverwacht bewijs van sympathie bij zijn heengaan uit deze functie. Hij wilde met een korte toespraak allen bedanken voor hun medeleven, maar hij moest het bij eenige woorden laten. „Msbd." Burgemeesters. Bij Kon. besluit is wegens opheffing van zijn betrekking, in verband met de ophef fing ingevolge de wet van 23 April der ge meente Wijk aan Zee en Duin, met ingang van 1 Mei eervol ontslag verleend aan H. Rothe als burgemeester der gemeente Wijk aan Zee en Duin, met dankbetuiging voor de door hem in die betrekking bewezen diensten, en is met ingang van 1 Mei be noemd tot burgemeester der gemeente Be verwijk mr. H. J. J. Scholtens. Onderscheidingen. Aan den heer Chr. P. v. Eeghen, voor zitter van de K. v. K. te Amsterdam is de onderscheiding verleend van ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, aan mr. Chr. P. v. Eeghen, secretaris van de K. v. K. te Amsterdam, die van offi cier in de orde van Oranje-Nassau. AMSTERDAM yMFT ROTTERDAM tpein CoéüT UTRECHT j |tviANEN ARNHEM AMERSFOORT /NUKTS» ^«ouotmn» DÊLFT jDeu ,/nAASSum eiNOMOvew ZWOLLE MEPPEl. h aezxun TILBURG ^^veRpeH^" 'vGRAVENHAGB li HAARLEM irr»ecv»T LEEUWARDEN \\STI6NS •/RAI/WE*© «^HOHOvEr, j^°»D /iPUUBRvS «wOlll GIDEN2AAL •*\AJ BEWTHEH^ 5*"HENGetf> KNAC SITTARD

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 6