STADS X. NIEUWS G.H. KLEINHANS Aan- en verkoop van effecten. WOENSDAG 29 APRIL 1936 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BlAD - PAG. 2 HOE WORDT HET WEER? WEINIG VERANDERING. DE BILT SEINT: Zwakke tot matige Noordelijke tot Noord-Westelijke wind, gedeeltelijk be wolkt, droog' weer, weinig verandering in temperatuur. Hoogste barometerst.: 774.8 te Valentia. Laagste barometers*.: 746.4 te Isafjord. Het gebied van hooge luchtdruk op den Oceaan beslaat een zeer groote uitgestrekt heid en neemt aan de Westzijde nog toe. Het reikt van de Azoren tot nabij New- Foundland. De depressie in het Noord- Westen is IJsland gepasseerd en trekt naar de Poolzee af. De hoogedruk over Scandi navië trok zich een weinig naar het Oos ten terug en breidt zich weer naar het Noorden uit. Vlakke minima trekken van het Westelijk MiddeRandsche Zee gebied in Noord-Oostelijke richting naar Oost- Europa, zij doen de Noord-Oostelijke hoo gedruk aan de Zuidzijde afnemen en be letten de verbinding der beide gebieden van hoogen luchtdruk, waardoor in onze omgeving de wind Westelijk van het Noorden blijft. De atmospheer is overal vrij warm en droog. De aanvoer van lucht in de onderste kilometer blijft van over de zee en vrij vochtig, zoodat zich bij de nachtelijke afkoeling mist vormt of wol kendekken op geringe hoogte, die overdag weer breken en tegen den avond oplossen. In het Westelijk Middenlandsche Zeegebied aan de Riviera en Zuidelijk van de Alpen viel nog veel regen. De Alpenstations mel den temperaturen tusschen minus 1 graad Celsius (Saentis) en minus 7 graden (Jung- fraujoch). In onze omgeving is droog en zonnig weer te wachten met aangename temperatuur overdag en geringe kans op lichte nachtvorst. LUCHTTEMPERATUUR. 8.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e. a. Van Woensdagnamiddag 7.51 uur tot Donderdagmorgen 4.05 uur. een lezer, oan zóóveel aandacht te besteden aan een laat het zijn, onbillijk ver wijt, dat een politie-rechter tot een werk- looze richt? Ja, antwoorden wij, want met deze critiek is zoowel heit recht als de rechterlijke macht gediend. Wat het eerste betreft: elk beschuldigde heeft het volste recht op een strikt eerlijke en rechtvaardige bejegening door den rech ter. Tegen een scherp verhoor hebben wij natuurlijk geen bezwaar, zoolang het over het delict zelf gaat al mogen sommige rechters zich wel wat in acht nemen, wan neer ze hun subjectieve meening tijdens het verhoor laten blijken! maar de ma gistraat veroorlove zich niet een persoon lijke aanval, welke gelijk staat met een onbewezen beschuldiging, als in het Haagsche geval. Het is ook in 't belang der rechterlijke macht, dat deze fouten afgekeurd worden. Bij de massa van ons volk twijfelt men niet aan de rechtszekerheid en de strikte onpartijdigheid onzer rechters. Dat moet zoo blijven; doch aanwijsbare afwijkingen van het objectieve recht ondermijnen het vertrouwen. En helaas moet gezegd, dat in de jongste „Sociaal-Democraat" niet zonder reden wordt opgemerkt (men denke aan de rel letjes in Duindorp en de vrijspraak van N.S.B.'sche herriemakers), „dat men het niet meer voor uitgesloten houdt, dat een rechter ook politieke sympathieën in zijn vonnissen een woord doet meespreken". Het zou heel erg zijn, wanneer dit wan trouwen in de rechterlijke macht doorsij pelde ih breede kring. Wij zullen het ze ker niet bevorderen, maar de magistraat werke dan ook mee". KERKNIEUWS EERSTE STEENLEGGING NATIONAAL FRANCISCAANSCH DERDE ORDE-HUIS. Door den hoogeerwaarden pater Honora- tus Caminada O.F.M., provinciaal der Paters Franciscanen in Nederland, werd heden de eerste steen gelegd van het Na tionaal Franciscaanseh Derde Orde-huis op Alverna, onder Nijmegen. Dit huis is bestemd als rusthuis voor vrouwelijke leden der Derde Orde van St. Franciscus, die daar kosteloos eenige rustdagen zullen kunnen doorbrengen. Daarnaast, is het bedoeld als vormingschool voor leiders in de Derde Orde van St. Franciscus. Men hoopt dezen zomer het gebouw klaar te krijgen, gelegen in een prachtige omgeving van vennen en dennen. IN MEMORIAM PATER DR. C. WILDE, S.J. Dom Th. S. O. S.B. (oud Carolinger), in wien wij meenen te herkennen een oud stadgenoot, schrijft uit Rome aan de „Maabode": ,,'t Was enkele minuten voordat de H. Vader de Nederlandsche pelgrims zou ont vangen. We wachtten bij den bronzen poort, on der de rohuuste kolonnade vóór St. Pie- ter. Straks zouden we naar binnen trek ken, de breede trappen op, de breede en hooge gangen door, de kleurige groep der vaandeldragers voorop, daarna de „pries ters" (zoo noodigde de hopman-ceremonia- rius gemakkelijkheidshalve allen uit, die, het bruingroen en de halve kousen der verkenners niet dragend, eenigszins op dien aanroep konden reageeren), en er achter tenslotte de stevige rijen der verkenners zelf. 't Was daar, dat we voor 't eerst hoor den over den ernstigen gezondheidstoe stand van onzen vroegeren leermeester. In den avond reeds van dienzelfden dag stierf P. Wilde. „Apnstoli gloriae Christi" van deze woorden uit had zich 's morgens de toe spraak van den H. Vader ontwikkeld, tij dens de zoo prachtige verkennersaudiëntie, die, zij 't in 't voorbijgaan gezegd, ook voor den op dit punt meest verwenden Romeinschen student 'n unicum betee- kende. De groote verdiensten van pater dr. Wilde op wetenschappelijk gebied zullen door bevoegderen reeds op den voorgrond gesteld zijn. Voor een Carolinger, d.i. voor hem, die het geluk had éèn of twee jaar of langer geleefd te hebben in den intie- men kring van de „Schola Carolina", „de school der klassieken voor late roepin gen", is Pater Wilde vooral de Apostel, die zijn laatste levenskrachten offerde en kel voor Christus en voor het Rijk Gods. Met een bijna charismatische liefde, kan men wel zeggen, begon Pater Wilde in 19?4 zijn werk voor de late'roepingen. Wat had hij ons ernstig lief, de later geroepe nen, de werkers, die met kloppend hart nog te elfder ure kwamen vragen of de Heer van den Wijngaard hen misschien nog zou kunnen gebruiken En Pater Wilde, belangstellend voor over gebukt op den stoèl bij z'n schrijf tafel, keek even op en zag je aan met z'n goedig doordringenden blik en knikte. Dan stond hij op en wees op een lijst met portretten, aan den tegenovergestelden wand. Dat waren m'n voorgangers. Ook na mij moet P. Wilde nog dikwijls zoo heb ben opgekeken, en daarna weer geknikt hebben. Zijn nakomelingschap is talrijk gewerden „gelijk 't zand aan de zee" en wijd en zijd verspreid gelijk sneeuwvlok ken voor den wind en allen bezielde hij met het verlangen, voor 'n wijle de koude te dekken van moeder-aarde, daar op de vele plaatsen, waar 't van noode zou zijn en in zooverre hun zwakke krachten hen er toe in staat zouden stellen. „Ge ziet 't", zoo schreef hij me een van de laatste malen, na 'n lange opsomming van wat er allemaal geworden was van m'n oud-medebroeders, „Ge ziet 't: in om- nem terram exivit sonus eorumi" (Over heel de aarde gaat hun stem uit). De oude man, hij kon soms ontzaglijk ïjdei zijn.... „Apostoli gloriae Christi". God beloone uw werk, stille, dierbare weldoener. Uw Coralingers van overal ko- mer. met liefde, zich scharen om uw graf. En zooals we 't nog vinden kunnen in de heilige ruimten der katacomben, in den simpelen schrifttrant der oude christenen, vrij var alle overbodige aesthetiek, zoo ook willen wij 't griffelen op uw zerk: „Rust in vrede, in uwe gebeden moget gc voor ons smeeken, want we weten, dat ge in Christo zijt". Eerste Leidsche R.K. Begrafenisonderneming GEVESTIGD I B82 Pieter de la Courtstraat 22 TRANSPORT. TELEFOON 1455 UIT DE OMGEVING NIEUWVEEN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert den len Mei a.s. des avonds half acht, ten Gemeentehuize. Agenda: 1. Opening en lezing notulen; 2 Ingekomen stuxken; 3. Benoeming van een lid der Commissie tot wering van schoolverzuim; 4. Vaststelling verordening op de heffing van besmettelijke ziektegel- den; 5. Wijziging verordening op de heffing van keurluonen- 6. In zake aansluiting bij destructiebedrijf „Gekro" te Overschie; 7. In zake steunregeling voor werkloozen; 8. Wijziging der begrooting 1935; 9. Eventueel nagekomen stukken; 10. Rondvraag en sluiting. NOOTDORP. Wie is de eigenaar? Op den in aanleg zijnde nieuwen Rijksweg alhier tusschen Veenweg en Achterweg zijn door de ge meentepolitie in den avond van Dinsdag 28 April 2 koeien aangetroffen. De koeien zijn door de politie op een veilige plaats gebor gen. Ter nadere inlichting zij vermeld, dat het waren een zwarte koe (klamvaars) met witte pooten, witte kop, zwart om de oogen, half witte staart en een zwarte pink met witte kop en een witte punt aan de staart. De eigenaar kan zich vervoegen bij den gemeenteveldwachter P. G. Bolk. Het zestigjarig bestaan van het 6e Regiment Veldartillerie DE FEESTELIJKHEDEN Wij hebben reeds eerder gemeld, dat Vrijdag a.s. het feit herdacht zal worden, dat het 6e Regiment Veld-artillerie zestig jaar bestaat. Eigenlijk juist is dit niet. In de eerste plaats heeft de oude Sleutelstad reeds veel langer artillerie op 1 Mei 1911 werd het gouden feest reeds luisterrijk herdacht maar het was bovendien geen 6e Regiment, doch 2e Regiment Veld-Artillerie, terzelf der tijd in Den Haag gelegerd. Hoe dit evenwel zij, bij ministerieele order is als datum van oprichting aange geven 1 Mei 1876 en daaraan moet men zich thans houden. Over de geschiedenis van het 6e en 2e Regiment Veld-Artillerie is niet veel te schrijven. De vorige regimentscommandant, kolo nel J. E. Haitsma Muiier, heeft nu ruim twee jaar geleden de beschikbare ge gevens in 'n boekje verzameld, waaraan wij het volgende ontleenen: Het gemeentebestuur van Leiden vroeg Koning Willem III den 17en Januari 1852 om een bereden korps in deze stad in gar nizoen te mogen hebben. Den 3en October 1852 deed de Rijdende Artillerie haar intocht in Leiden, feestelijk ingehaald door de burgerij en werd toen in de Doelenkazerne gelegerd. Zij droeg daarbij de uniform, waarin zij reeds roem rijk in 1808 in Spanje had gestreden, o.a. in den slag bij Talavera, onder de oogen van den Prins van Oranje, later Koning Willem II. Deze uniform werd haar in 1842 als belooning voor hare verdiensten door Koning Willem II geschonken, als zijnde de uniform door Z. K. H. gedragen, toen hij in den nacht van 16 Juni 1815 de balzaal van de Hertogin van Richmond verliet, om de Franschen tegen te houden bij Qua- tre-Bras. Het oude gebouw en eenige stallen van de Doelenkazerne zouden reeds hebben be staan in het jaar 1450. De vergader- tevens oefenplaatsen der oude Schuttersgilden heetten' „Doelen", welke bestonden uit een terrein waarop schietbanen en een vereenigingsgebouw. Vóór de invoering der vuurwapenen be stonden in de meeste steden twee schut tersgilden, n.l. dat van St. Joris van de voetboogschutters en dat van St. Sebas- tiaan van de handboogschutters. De pa troon van de Voetboogschutters was St. George (St. Joris), de mythische draken- dooder. De poort hierop betrekking hebbende, aan den ingang bij de Oude Varkenmarkt, is gebouwd in 1645. In gewone tijden biedt het gebouw ruim te voor 15 onderofficieren en 236 soldaten, terwijl in buitengewone omstandigheden 21 onderofficieren en 539 soldaten kunnen worden gehuisvest. In de stallen kunnen 442 paarden en 47 zieke paarden worden ondergebracht en is bovendien nog gelegenheid om 7 paarden met besmettelijke ziekten af te zonderen. In 1818 werden 4 bataljons veld-artil lerie opgericht, voordien was er van veld artillerie geen sprake; er was "rijdende ar tillerie en verplaatsbaar geschut, in die gevallen waarin mobiel gemaakte vesting artillerie noodig bleek. In 1841 werden georganiseerd o.a. twee regimenten artillerie, bestaande uit veld en vesting-artillerie, alzoo gemengde regi menten. In 1848 werden de veldcompagnieën van de beide gemengde regimenten samenge voegd tot het regiment veld-artillerie. In 1875 werden twee regimenten ge vormd. Het 2e regiment veld-artillerie werd op gericht in 1876. In 1923 werd uit dit regiment het 6e re giment veld-artillerie gevormd, zoodat in den huidigen vorm het Leidsche regiment nog slechts 13 jaar bestaat. HET FEESTPROGRAMMA. Het feestprogramma ter herdenking van den oprichtingsdatum op Vrijdag a,s. is thans als volgt samengesteld: 9 uur toespraak tot het op de cour van de Doelenkazerne, opgestelde Regiment door den Regimentscommandant, daarna af- marsch naar de Maaldrift. 10.30 uur inspectie en défilé van het Re giment op de Maaldrift. Zijne Excellentie de Commandant van het Veldleger zal het Regiment hoogstwaarschijnlijk de groote eer aandoen de inspectie en het défilé per soonlijk af te nemen. Pl.m. 11 uur afmarsch naar Leiden en tocht door de stad met défilé vor den Bur gemeester van Leiden. 4 uur Receptie in de versierde scherm- zaal van de Doelenkazerne. 8 uur Ruiterfeest in de groote manege van de Doelenkazerne door het personeel van 6 R.V.A. aangeboden aan genoodig- den en reünisten. Door de R.K. Bakkerspatroonsvereen. „St. Clemens" is een cursus gehouden voor het behalen van het rijksdiploma voor mr. Bakker, dat noodig is om aan de vesti- gingseischcn te voldoen. Voor het theore tische gedeelte en boekhouden slaagden: Mar. v. Noort, H. C. v. Noort, J. v. Noort, Math. v. Noort, R. C. Kallenberg, J. Kal lenbergde Haas en C. v. d. Meer. Voor waar een mooie prestatie. VEREENIGING „KONINGINNEDAG" De jaarlijksche ledenvergadering Bovengenoemde vereeniging hield gis teravond in de Jacobazaal van „Den Burcht" haar jaarvergadering D voorzitter, mr. A. J. Romyn, heette de weinig talrijke aanwezigen hartelijk welkom. Spr. wees er voorts op, dat de tijd voor de ver. „Koninginnedag" gunstig is als gevolg van de opleving van het na tionaal gevoel onder het Nederlandsche volk en sprak de hoop en verwachting uit, dat zulks ook in het ledental in toene mende mate tot uiting zal komen. De 2de secretaris, de heer Ph. van der Loff, las vervolgens de notulen der vorige jaarvergadering, welke onveranderd wer den goedgekeurd. Vervolgens was de bestuursverkiezing aan de orde. Aftredend waren de heeren J. F. X, Sanderse, F. G. Rosier en Ph. van der Loff, die zich niet herkiesbaar stelden. De voorzitter sprak woorden van harte- lijken dank tot de- aftredenden voor het werk, dat zij voor de vereeniging hebben gedaan. Hun heengaan beteekent voor de goede zaak van .Koninginnedag" een groot verlies. Allen hebben van de oprichting af zitting gehad in het bestuur en veel bijgedragen tot den groei der vereeniging. Hun werkzaamheid en prettige samen werking zal bij het bestuur in aangename herinnering blijven. De heer Sanders dankte wederkeerig voor de goede harmonie, waarin hij altijd met het bestuur heeft mogen samenwer ken. De eenige teleurstelling, welke 2ijn bestuurslidmaatschap heeft opgeleverd, is het feit, dat het ledental niet in die mate is gegroeid als spr. zich had voorgesteld en had gehoopt. In het belang der vereeni ging adviseerde spr. het bestuur aan de katholieken in het bestuur een grootere vertegenwoordiging in te ruimen dan thans het geval is. De heer Rosier sloot zich daarbij in hoofdzaak aan en drong eveneens aan op intensievere propaganda, waarbij men zich niet al te veel moet laten afschrikken door de daaraan verbonden kosten. In de vacatures werd voorzien door de verkiezing van de heeren F. Schneiders, A. Bicker Caarten en A. van der Neut. De heer Van der Loff las vervolgens het jaarverslag van den secretaris voor, samengesteld door den heer P. H. Steen- hauer die door ongesteld verhinderd was aanwezig te zijn. Het ledental nam iets toe en bedraagt thans 434. Op de statuten werd in het afgeloopen jaar de Koninklij ke goedkeuring verkregen. De vieri-ng van den Koninginreverjaardag 1935 had te lijden onder het slechte weer. Het verslag werd onveranderd en onder dank goedgekeurd. Blijkens het jaarverslag van den pen ningmeester, den heer H. P. Jansen, be droegen de ontvangsten in het afgeloopen jaar f 1004 en de uitgaven f 986. De heer C. Th. Breebaart adviseerde namens de kascommissie den heer Jansen te déchargeeren, waartoe onder applaus werd besloten. Tot leden der kascommissie 1936 wer den benoemd de heeren C. B. van der Zeeuw en A. J. van der Lijke. Ten aanzien Van de feestviering op 31 Augustus a.s. deelde de voorzitter mede, dat het bestuur zich voorstelt voor de kinderen een boottocht over de Kager- en Braassemermeren te organiseeren. Dien tengevolge zal het middagfeest verloopen, zonder medewerking van de kindern, het geen niet wil zeggen, dat het om die re den minder attractief zal zijn. Met het oog op de vrij groote wisseling in het bestuur, zijn de plannen nog niet definitief vastgespeld, doch spr. wil wel zeggen, dat. gymnastiek en het padvinder- element daarin een groote rol zullen spelen. Bovendien ligt het in de bedoeling een avjndfc-est te vieren, voor welks welsla gen. ook in financieel opzicht, de concen tratie der nationale vereenigingen een goe den waarborg biedt. Mccht de boottocht geen doorgang kun nen vinden, dan zal daarvoor vermoede lijk een middagfeest in de Stadszaal in de plaats komen. Het bestuur werd gemachtigd de plan nen verder uit te werken. Na de rondvraag sloot de voorzitter te ruim 10 uur de vergadering onder dank voor de opkomst. DE VERBOUWING VAN HET ABATTOIR Vragen van den heer ;slinga. De heer T. S. Goslinga heeft den raad verlof gevraagd om aan het College van B. en W. de volgende vragen te stellen: 1. Is het juist, d t d nieuwe varkens- slachthal van het gemeentelijk abattoir reeds voor enkele weken geheel gereed is gekomen? 2. Indien vraag 1 bevestigend kan wor den beantwoord, kunnen Burgemeester en Wethouders dan ook meedeelen, hoeveel deze hal gekost heeft, resp. hoeveel van het op 4 Dec. 1933 aan hun college toegestaan crediet ad 300.000 voor „Verbouwings- kosten Slachthuis" reeds is verbruikt. 3. Om welke reden wordt nieuwe slachthal, indien deze gereed is, niet in ge bruik genomen? 4. Om welke redenen wordt geen voort gang gemaakt met de verbouwingswerk heden, die uit het in vraag 2 bedoelde cre diet zouden worden bestreden? 5. Acht het College de bestaande werk loosheid in de bouwvakken niet een zeer ernstige prikkel om met de verwerking van een toegestaan crediet ernstig voort te varen? 6. Tegen welken datum kan de aanbe steding van 't eerstvolgend onderdeel der verbouwing worden tegemoet gezien? GEMEENTEL. AANKONDIGINGEN. AANGIFTE VAN LEERLINGEN VOOR HET GYMNASIUM. DE HOOGERE BURGERSCHOOL MET 5-JARIGEN CURSUS EN DE HOOGERE BURGERSCHOOL VOOR MEISJES. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter kennis van belanghebben den, dat aan bovengenoemde inrichtingen van onderwijs gedurende de maand Mei gelegenheid bestaat tot het doen inschrij ven van leerlingen voor het Gymnasium des Dinsdags en Vrijdags van 23 uur naim. en voor de beide H. B. Scholen des Dins dags van 1112 uur voorm. en Vrijdags van 23 uur nam. 2870 A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 29 April 1936. AGENDA LEIDEN. Woensdag, R.K. Bond van Handels-, Kan toor, en winkelbedienden, Huize „Maria", Pieterskerkkoorsteeg, 8.15 uur. Maandag, St. Raphaël". Ledenvergadering Spreker de heer Prust, Bondsge- bouw 8 uur. Dinsdag. R. K. Volksbond, jaarvergadering in het Bondsgebouw, 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 27 April tot en met Zondag 3 Mei a. s. waargenomen door de apotheken: J. C. Pelle, Kort Rapenburg 12, tel. 594, J. E. M. ten Dijk, Haven 18, telef. 85 en C. van Zijp, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 274. 2857 R.K. COMITé VOOR WERKLOOZENZORG Gisterenavond heeft het Comité aan de vrouwen van de werkloozen een ontspan ningsavond aangeboden, die gezien de groo te opkomst wel op prijs gesteld werd. Na opening door den voorzitter van het Comité, een stukje muziek en een leuke teekenfilm, nam de Geest. Adv. van het Comité, professor A. Cleophas, het woord en sprak de vrouwen toe. Spr. wees op het werk wat het Comité onder zoo moeilijke omstandigheden te ver richten heeft en vroeg daarbij de medewer king der vrouwen. Om de vruchten van het gehouden tri duüm te behouden en te vergrooten is be sloten maandelijks een H. Mis voor de be langen der werkloozen op te dragen in de St. Lodewijkskerk. Spr. betreurde het, dat bij de eerste H. Mis, die deze week was gelezen niet meer werkloozen aanwezig zijn geweest. In het vervolg zal de H. Mis echter om 8 uur worden gelezen, waarbij dan de werkloozen ter H. Tafel kunnen naderen. De datum blijft echter steeds den laatsten Maandag van iedere maand. Vervolgens wees spr. op de Bedevaart, die telken jare, en ook dit jaar weer naar St. Jeroen te Noord wijk zal worden gehou den. Het verdere gedeelte van den avond werd gevuld met film en muziek, terwijl in de pauze een kop koffie geschonken werd. 't Was een zeer goed geslaagde avond. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 2159. E. H. F. Passier, Lei den, Langestraat 13-19, Automobielvex- huurinrichting; autohandel, rep.-inrichting. De showroom: Hoogewoerd 107, Leiden, is opgeheven. Opheffing. 2291. Coöp. Spaar- en Voorschotpank „Boaz" voor Katwijk en Omstreken" in liquidatie. Katwijk aan Zee, Voorstraat 13a. TREKKING SPORTLOTERIJ De trekking van de loterij der R.K. Sportcentrale zal plaats vinden op Don derdag 30 April te half negen in restau rant „Royal", Doezastraat. Deze trekking is voor ieder toegankelijk. Zij, die nog loten in voorraad hebben ten verkoop moeten deze uiterlijk heden avond afrekenen bij den heer P. J. Ver hoef, Steenstraat 1. De uitslag der trek king komt 1 Mei in dit blad. Bij de heden door den heer W. J. Kret alhier gehouden aanbesteding van: „Het sloopen van perceel Hooglandsche Kerk- gracht no. 2, en het ter plaatse bouwen van een beneden- en bovenwoning waren in gekomen 13 geldige biljetten. Ingeschreven werd als volgt: Th. G. Bar- then en Zoon ƒ6868.A. Kantebeen 6868.Gebrs. de Graaf, Voorschoten 6840.C. Leenderts, Schiedam 6734. Bink en Valk 6696.R. Burgy 6565. M. Kool, Warmond 6300.Aanhane en Kruger, Katwijk ƒ6281.de Later en Meyers, Oegstgeest 5975.Gebrs. v. Wijk, Alphen 5585.D. v. Kint, Langeraar 5275.M. v. Duin, Katwijk a. Zee ƒ5090.W. Jansen, Voorschoten ƒ4887. De overigen te Leiden. De gunning is aan gehouden.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 2