Doet adverteeren verkoopen DINSDAG 25 FEBRUARI .^6 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE KLAD - PAG. 7 LETTEREN EN KUNST 25ste VONDEL-OPVOERING OP „HAGEVELD". Op het Klein-Seminarie „Hageveld" werd gisterenavond de gebruikelijke Vas tenavond-uitvoering gegeven. Het is geen gewoonte van deze uitvoeringen melding te maken, doch het was dezen keer een bijizondere uitvoering. Voor de 25ste maal werd een Vondelstuk op „Hageveld" ten tooneele gebracht. Vastenavond 1888 werd het, onder leiding van Mgr. Callier z.g., die destijds leeraar aan het Klein-Semina- rie was, ondanks alle sombere voorspellin gen (daar er in Vondel's drama's geen ac tie zou zijn) aangedurfd de Joseph in Do- than op te voeren. Het succes was buiten gewoon groot. Steeds meer Vondel-stuk ken werden op „Hageveld" opgevoerd. Later ging ook het officieele tooneel weer Vondel-stukken spelen. De uitvoering gisterenavond werd bij gewoond door Mgr. Chalavazis, bisschop van de Grieksch-Geünieerde Kerk, door Mgr. H. J. M. Taskin en de kanunnikken Westerwoudt en Wijtenburg, door prof. Molkenboer, dr. J. F. M. Sterck en door em. pastoor W. P. H. Jansen, eere-kanun- nik, die in 1888 de muziek voor de rijen gecomponeerd had, welke compositie ook gisterenavond werd gespeeld. Na afloop van de voorstelling werden eenige herdenkings-speeches gehouden. UIT DE OMGEVING SPORT HET WEDSTRIJDPROGRAMMA VAN DEN NEDERLANDSCHEN ROEEBOND. Naar wij vernemen zijn de wedstrijd data voor het a.s. seizoen in een dezer da gen gehouden vergadering van het bestuur van den Nederlamdschen Roeibond defi nitief als volgt vastgesteld: 5 April: Lange-afstand-wedstrijd op den Amstel. 2 en 3 Mei: Cadetten Roeivereeniging te Breda. 21 Mei: Varsity op het Noordzeekanaal. 12 en 13 Juni: Hollandia-Roeiwedstrij den. 20 en 21 Juni: Jubileum-wedstrijden Tri ton, Utrecht. 4 en 5 Juli: Laga. 24 en 25 Juli: Wedstrijden van de Ko ninklijke. Aan de wedstrijden van de Koninklijke zijn tevens proef wedstrijden verbonden in verband met de uitzending naar de Olym pische Spelen te Berlijn. Nationale Kam pioenschappen worden dit jaar niet gehou den. In September a.s. zullen de jaarlijk- sche Ho llaind-Befcerwijdstr üden plaats vinden. WIELRENNEN. DE ZESDAAGSCHE TE ANTWERPEN. De sprints van hedenmorgen drie uur werden gewonnen door De Kuysscher, De ineef, Pijnenburg, Van Kempen, Pijnenburg. Het koppel Verrijcken-Haezendonk neemt even voor de sprints een ronde en heeft nu mede de leiding. De stand bij de neutralisatie was als volgt: 1. DeneefDe Kuysscher 131 punt; 2. PijnenburgSlaats 102 pnt.; 8. Charlier Depauw 69 pnt.; 4. SmetsVan Nevele 63 pnt.; 5. AertsMagne 48 pnt.; 6. Loncke Billiet 52 pnt.; 7. WalsPellenaars 40 pnt.; 8. RonsseSchön 31 pnt.; 9. Verrijcken Haezendonck 30 pnt. Op één ronde: 10. MeerschaertVan Bug- genhout 56 pnt. Op twee ronden: 11. DerijckDictus 41 pnt. Op vier ronden: 12. Van Kempen (alleen) 80 pnt. Op vijf ronden: 13. DayenPecqueux 14 pnt. - Op zes ronden: 14. RaesPlitzfeLd 17 pnt. Op elf ronden: 15. BraspenninxVan Hout 17 pnt. Op zestien ronden: 16. MertensVerdijck 5 pnt. Op twee-en-twintig ronden: 17. Van Schijndelv. d. Broeck 64 p. Na tachtig uren rijden waren bij de neu tralisatie 1779,500 K.M. afgelegd. KATWIJK. Ziekenverpleging. De „Katwijksche Ziekenverpleging" hield haar jaarverga dering in „Casa Cara". De voorzitter ver welkomde de aanwezigen, voornamelijk de heeren doktoren Steinz en Hueting. Verder herdacht spr. de overleden dokto ren de Ruyter Zijlker en Eikelenboom, die steeds veel belangstelling voor de ver eeniging aan den dag legde. Uit het jaar verslag van den secretaris memoreeren wij dat het aantal bezoeken had bedra gen 7006 bij 147 patiënten. Verder werden nog ruim 500 huisbezoeken afgelegd. De penningmeester de heer D. v. Riessen deedt financieel verslag. De ontvangsten hadden bedragen 4018.23 K, de uitga ven 3941.07)4, batig saldo 77.16. De reservekas bedroeg per 1 Jan. '36 ƒ2460.14. De kascommissie bestaande uit de heéren C. A. Kruit en P. A. Schoneveld brach ten een gunstig verslag uit. Bij de be stuursverkiezing werd inplaats van den heer D. v. Riessen, die niet meer voor be stuurslid in aanmerking wenschte te ko men, gekozen de heer G. B. Werthar. Mej. W. Zuyderduin deed verslag namens de commissie van bijstand. Met de bekende busjes werd in 1935 ontvangen 656.39. Het z.g. vrije bed werd gedurende 99 dagen door drie personen gebruikt hetgeen van het fonds „Het Vrije Bed" een uitgave vergde van f 148.50. Het batig saldo van dit fonds was per 1 Jan. 1.1. 1612.89. Na rondvraag sluiting. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tooneel. Als slot van den Vasten avond gaf de Tooneelclub der St. Joseph- gezellenvereeniging een uitvoering in het Parochiehuis. Pastoor Buys opende den feestavond met een welkomstwoord aan de velen, die opgekomen waren om het er nog eens van te nemen. Het eerste stuk, zoo zeide Z.eerw., is geheel en al ernst, dus doen we ook ernstig, doch het tweede is een kluchtspel waarbij men eens har telijk kan lachen. Z.eerw. wenschte het auditorium een gezelligen avond en de spelers en speelsters onder leiding van den heer v. d. Marei, veel succes. Dan ging het doek open en werd eerst opgevoerd, „Als de poorten opengaan", een tooneelspel in 3 bedrijven, een en al ernst doch geheel naar de werkelijkheid. Een beoordeeling achten wij overbodig omreden het stuk er bij allen goed inzat en de rollen in goede handen waren. Het publiek uitte volle dankbaarheid na ieder bedrijf in den vorm van uitbundig ap plaus. Na de pauze „Henkie", een kluchtspel in twee bedrijven, een stuk om het uit te gieren, de lachbuien waren niet van de lucht. Vooral was het „Henkie" zelf die in dit stuk de volle belangstelling trekt waardoor misschien aan de anderen ac teurs iets te kort wordt gedaan. Het was een pracht slotstuk voor den Vastenavond. De Tooneelclub onder leiding van den heer v. d. Marei kan met genoegen op dezen avond terugzien. Of er dan niets aan te merken viel Jawel, maar niet over het spel doch over de regeling voor den toe gang. Het kan immers niemand ontgaan zijn, dat met de mededeeling in het Pa rochieblad, wie toegang hadden, zoo goed als geen rekening is gehouden. Hiermede kan niet accoord worden gegaan. Men zal er rekening mee dienen te houden, dat een groot deel van de vaste bezoekers van deze uitvoeringen dit per se niet wenscht. Een volgende maal anders. SASSENHEIM. St. Joseph Gezellen. Gisteravond heeft de St. Joseph's Gezellenvereeniging weer haar j aarlij ksche vastenavondfeeest gehouden. De praeses opende met gebed en sprak zijn leedwezen uit, dat er door omstandigheden niet zooveel leden aanwe zig waren als anders. Dit kwam wel door de uitvoering der Harmonie en huiselijke feestvieringen der leden, maar toch hoopte hij, dat vooral bij de jongeren een Gezel len-avond vóór alles gaat. Hij was blij dat er op dezen avond weer een 9-tal adspi- rantleden als definitief lid zou worden aangenomen. Vooral wees de praeses erop wat ons, Gezellen, steeds als ideaal voor oogen moet staan, nl. dat wij als bewuste Katholieken voor den dag durven komen. Hoe mooi is toch ons Kolpingsprogram; laten wij dit nastreven. Na eenige mooie woorden worden de aspiranten aangeno men. Praeses gaf vooral voor hen eenige goede wenken en hield hen voor vooral flinke Kolpingszonen te zijn. De avond werd verder doorgebracht met prijs jas sen, biljarten en sjoelen om schitterende prijzen. Uitvoering. „St, Ambrosius" heeft gis teravond een succesvolle avond gehad in de zaal van de K. S. A. Precies 8 uur werd deze avond geopend met een pittige marsch onder leiding van directeur G. Dik Na dit nummer werd het welkomstwoord gesproken door den voorzitter, den heer W. J. Rozema, die de aanwezigen aanspoor de allen lid te worden en de vereeniging zoowel moreel als financieel te steunen. De leden doen steeds hun best om iets goeds aan te bieden. Daarom, is de steun zeker verdiend. Vervolgens wijst spr. op deze vastenavond-uitvoering, welke zeker zal slagen met het humoristisch repetoire van den heer Paul Duval. Hierna werden door de Harmonie eeni ge zware nummers uitgevoerd, welke zeer goed tot hun recht kwamen. Na de finale was het woord aan den heer Duval, die met zijn humor de juiste stem ming wist té brengen. Hij had met zijn op treden veel succes. Dan werd het scherm opgehaald voor een zangrepertoire onder leiding van den heer Post, te geven door de gemengde zangvereeniging. De uitvoering viel zeer te loven. Een groot applaus viel de zan gers ten deel, toen werd meegedeeld dat zij op veler verzoek de landelijke concert repetitie zouden uitvoeren. Onbedaarde- lijk is er gelachen omdit nummer, met een uitbundig applaus aan het slot. Onder de pauze werd een kleine verlo ting gehouden ter dekking van de kosten. Na deze pauze was weer het woord aan de humorist, die de rest van den avond verzorgde. „St. Ambrosius" heeft hiermede weer een geslaagde vastenavond-uitvoering ge geven en gaat zich verder bekwamen om op het a.s. concours zijn naam hoog te houden. Wie iets voelt, om als werkend lid toe te treden, hij melde zich spoedig Goed afgeloopen. Gisterenmiddag bracht het 14-jarig dochtertje van J. v. d. Weijden, zooals gewoonlijk, de Leidsche Courant rond bij de abonné's. Bij de boer derij van den heer Verkleij wilde zij het laantje inrijden. Door onoplettendheid werd zij echter door de uit Leiden komen de electrische tram aangereden. Haar rij wiel werd van achteren geheel in elkaar ge drukt doch het meisje zelf werd in den graskant geworpen en kwam er met den schrik af. De bestuurder van de tram stopte, doch toen hij gezien had, dat het ongeluk heel goed was afgeloopen, ver volgde de tram zijn rit. RECHTZAKEN PERSEN VAN „VOLK EN VADERLAND" VRIJGEGEVEN. De redacteuren op 12 Maart voor het Hof. Zooals men weet waren de persen, waarop „Volk en Vaderland" werd gedrukt en die eenigen tijd geleden door de justitie te Utrecht in beslag zijn genomen, door de rechtbank te Utrecht vrijgegeven. Daar echter in de strafzaak tegen de re dacteuren, die met deze inbeslagname sa menhangt, hooger beroep is aangeteekend, moest ook de opheffing van het beslag opnieuw worden behandeld. De procureur, mr. W. de Gavere heeft bij request het Hof de opheffing van dit bellag verzocht; de procureur-generaal verzette zich niet tegen de opheffing van het beslag en het Hof gelastte dienover eenkomstig de opheffing. De strafzaak tegen de redacteuren van „Volk en Vaderland", die wegens beleedi- ging terecht hebben gestaan, zal op 12 Maart a.s. voor dat Gerechtshof alhier, dienen. nieuwveen. Voorbarig bericht. In de „Vooruit" wist men te melden, dat burgemeester J. w. Geesrnk ontslag had aangevraagd. Daar andere bladen dit bericht overnamen, hebben wij ons persoonlijk telefonisch tot Z.E.A. gewend. Deze noemde het minstens voorbarig. De geruchten in de gemeente over een op Donderdag a.s. te houden af- soheidsvergadering van den Raad, sprak de burgemeester pertinent tegen. STOMPWUK. Jaarvergadering Veiling. avond heeft de eieren veiling haar jaarver gadering gehouden in het café „Het Bles- sepaard" van den heer J. van Esveld, De voorzitter opende de vergadering met een welkom tot de aanwezige leden en deelde tevens mede, dat de veiling dit afgeloo pen jaar nu eens winst had gemaakt. Spr. hoopte, dat het volgend jaar allen dit van hun onderneming of bedrijf zouden kun nen zeggen. De notulen werden onveranderd goedge keurd, waarop volgde rekening en ver antwoording van den penningmeester. Er waren aangevoerd 359796 eieren, ontvan gen 11.853.57; veilingwinst 390.43, kas saldo 1339.23. De financieele commissie had de boe ken en bescheiden nagezien en In orde be vonden, doch maakte een aanmerking, dat er een te hoog bedrag nog te vorderen was. Tot lid der commissie werd benoemd de heer Jos. van Bohemen. Hierna volgde betaling contributie, waar na verloting. Van de rondvraag werd geen gebruik gemaakt. Goed afgeloopen. Gistermiddag stapte P. Verhagen op z'n fiets en stak, zonder uit te zien, den weg over, met het gevolg, dat hij door een luxe auto, bestuurd door H. v. d. Pijl, werd aangereden en eenige meters ver werd weggeslingerd. Wonder boven wonder kwam de aangeredene er met eenige ontvellingen af; zijn rijwiel was flink behavend. TER AAR. Zilveren feest. Zondag herdacht de Eerw. Zuster Donata (mej. C. v. d. Jagt) van de Congregatie der Arme Zusters van het Goddelijk Kind, den dag, dat zij voor 25 jaar haar intrede deed in voor noemde Congregatie. Om tien uur werd een plechtige H. Mis uit dankbaarheid opgedragen. Des middags bracht „Arti" een serenade in de mooi versierde feestzaal. Namens de jubilaresse sprak de heer J. Wassenburg een dankwoord voor de hulde, die. zoowel door de Eerw. Zus ter als door de familie op hoogen prijs werd gesteld. Van de gelegenheid om de Eerw. Zus ter te feliciteeren werd veel gebruik ge maakt. L. H. B. In de plaats van den heer H. Markman, die naar elders vertrokken is, werd door het bestuur van den L. T. B. als le secretaris benoemd de heer Fr. Sas sen en dhr. A. C. Hoogervorst als 2e secr. Als penningmeester zag zich benoemd de heer A. C. van Zwieten. VOORSCHOTEN. C. C. Breukink. Heden is overleden in het Diaconessen- huis te Leiden, de heer C. C. Breukink een bekende persoonlijkheid in deze gemeente. De heer C. C. Breukink vervulde verschil lende betrekkingen in het maatschappelijk en kerkelijk leven. Hij was o.a. voorzitter van de Stevenhofjespolder, kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk en secretaris van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, afdeeling Voorschoten. De overledene be reikte den ouderdom van 74 jaar. Voorschoten's Mannenkoor. In Hotel Deurloo heeft Voorschoten's Mannenkoor „Door Eendracht verbonden" onder leiding van mej. Tilly Leening te Leiden een zang uitvoering gegeven. De heer D. J. Brinks, voorzitter, opende den avond met een woord van welkom tot de vele vrienden van het Mannenkoor die de zaal vulden. Uitgevoerd werden: „Domine Salvnm fac Reginam" van A Giesen, „Naar Buiten" van L. F. Revius, „Liedje van den schoen lapper" van Arn. Spoel; „De kuiper" van W. Kools enz. enz. Vooral de nummers „De Kuiper" en „Zaansch Liedeken" vielen bijzonder in den smaak. In plaats van den heer W. van der Berg, fluitist, zorgde de heer Akkerman, violist, voor een mooie afwisseling tusschen de zangnummers. Aan het einde van de uitvoering der zangnummers heeft de heer A. J. Turion, secretaris, den heer Brinks gehuldigd met het feit, dat hij 25 jaar voorzitter was van het mannenkoor en hem een bloemstuk overhandigd. Hierna werd met de afwerking van een humoritstisch programma begonnen. Mej. Tilly Leening en de heer Herm. Streng, Den Haag, lieten enkele levensliedjes hoo- ren, terwijl de heer Th. D. Lamboo en le den van het Mannenkoor de aanwezigen deden daveren van het lachen. Het mid dernachtelijk uur was reeds lang geslagen, toen men huiswaarts trok. WARMOND. „St. Matthias". De belangstelling voor de laatste uitvoering van de muziek,- zang-, en tooneelvereeniging „St. Mat thias" alhier was niet zoo groot als ge woonlijk en het feit dat de laatste maan den geen week is voorbijgegaan of er was een of andere uitvoering, zal hieraan wel niet vreemd geweest zijn. Toch hebben de thuisblijvers ongelijk gehad, want het is weer een avond geworden van gepaste en toch uitbundige vroolijkheid. Het geheele programma stond in het teeken van den vastenavond en met recht kon dan ook ge sproken worden van een vastenavond-uit voering. Te ruim acht uur opende de voorzitter, de heer Zwetsloot, de bijeenkomst met een woord van welkom tot de aanwezigen. Al lereerst deelde spreker mede dat weder om door een Matthias-vrienden mooie prijzen beschikbaar waren gesteld om te worden verloot onder de aanwezigen. De opbrengst dezer verloting zou ten goede komen aan de kas der vereeniging. Naar spreker vernomen heeft staan weer een paar nieuwe zorgen voor de deur. De af deeling harmonie zal noodwendig een paar nieuwe instrumenten moeten aanschaffen, en dit loopt in de papieren aldus spreker. "V^ij twijfelen niet of ook hier zal wel een uitkomst voor „St. Matthias" te vinden zijn, ook al is St. Nicolaas reeds lang vertrokken. Vervolgens werd overgegaan tot afwerking van het programma, waar van het eerste gedeelte verzorgd werd door de afdeeling Harmonie. Het was als steeds keurig en af. Op welk een prachtige wijze werd „Suite Oriëntale" van Popy uitgevoerd. Om te watertanden! Hulde aan de werkènde leden dezer vereeniging, hul de aan den heer Dik voor de wijze, waarop hij dit met zijn korps heeft weten te be reiken. Na de pauze werden twee tooneel- stukjes opgevoerd „Het wonderkind" en „Bij Gisje in den scheerwinkel". Hadden wij niet geweten, dat wij midden in de carna val zaten dan hadden wij het hier wel ge merkt. Het was zotternij van de bovenste plank en nog zelden zal er zoo gelachen zijn. Wij willen niet in bijzonderheden treden omtrent het stuk en spelers, maar hoofdzaak Is, dat de aanwezigen zich ge amuseerd hebben en daar ging het ten slotte om. Na afloop had de regisseur, de heer Joh. Sikking, van den voorzitter een woord van dank in ontvangst te nemen voor den buitengewoon amusanten avond dien hij den leden van „St. Matthias" be zorgd had, terwijl de voorzitter verder alle medewerkenden dank bracht voor het gebodeine. Het was weer een geslat avond en wij roepen „St. Matthias" een hartelijk tot weerziens toe. zoetermeer. GEMEENTERAAD. In voltallige vergadering kwam de Raad onzer gemeente Maandagavond half acht ten Raadhuiize bijeen. De voorzitter opent de vergadering met het voorgeschreven bed. In verband met het genomen besluit in de vorige vergadering omtrent den verkoop van het Raadhuis van oud-Zegwaart, deelt de voorzitter mede, dat dit gebouw door den heer H. C. Brinkers is geaccepteerd voor de som van 8000. Hierna leest de secretaris de notulen der vorige vergadering, die onveranderd wor den vastgesteld. Naar aanleiding der ge maakte opmerking over de urinoir bij de Ned. Herv. kerk, deelt de voorzitter mede met de kerkvoogdij gesproken te hebben en binnen korten tijd bericht tegemoet te zien. Medegedeeld wordt, dat de algemeene po litieverordening in druk is versohenen en wordt den Raadsleden uitgedeeld; goedkeu ring van Ged. Staten van de verordening op de Winkelsluiting; mededeeling van de commissie tot wering van schoolverzuim, dat tot voorzitter is aangewezen de heer J. N. van Reeuwijk en tot secretaris de heer G. F. Baylé; proces-verbaal van kas opname bij den gemeente-ontvanger. Voor de zooveelste maal komt de begroo ting 1936 aan de orde. Burg. en Wetsh. stel len voor 200 opcenten te heffen op de hoofd som der personeele belasting, daar Ged. Staten anders de begrooting niet goedkeu- ai. De voorzitter geeft de noodige toelichting, de reden van Ged. Staten om haar stand punt te handhaven, en den uitslag van zijn onderzoek in verband met de herschatting door de ambtenaren in de directe belastin gen. Dringend wordt in overweging gege ven aan de bezwaren van Ged. Staten tege moet te komen. De heer Van Straalen kan de houding van Ged. Staten niet goedkeuren, doch wenscht in verband met de toelichting van den voor zitter zich achter het college van Burg. en Weth. te plaatsen. e heer Scheer maakt bezwaren en wenschte een commissie benoemd te zien om met Ged. Staten over deze aangelegen heid te spreken. De voorzitter wenscht echter eerst de begrooting goedgekeurd te zien. De heeren Roos en Duinisveld gaan ac coord met het voorstel van Burg. en Weth. De heer Van der Tas stemt in met het ge sprokene van den heer Scheer om een com missie te benoemen. Met 10 tegen 1 stem (de heer Van der Tas) wordt het voorstel van Burg. en Weth. aangenomen. Met algemeene stemmen wordt de heer M. J. Moerland, met ingang van 5 November 1936 benoemd tot lantaarnopsteker. Bij de rondvraag vraagt de heer Duinis veld inlichtingen over de afsluiting van de waterleiding bij het leegstaan van woningen en de daaraan verbonden kosten. De voor zitter zegt bespreking in het bestuur der Drinkwaterleiding toe. Dezelfde spreker vraagt of er nog voorstellen van Burg. en Weth. zijn te wachten tot verlaging van de personeele belasting voor de koffiehuishou ders, in verband met de aanneming van het voorstel hedenavond. De heer Van Well ant woordt, dat van het college van Burg. en Weth. dienaangaande geen voorstellen zijn te wachten, maar daaraan verbonden moet worden een vermakelijkheidsbelasting. Uit den boezem van den Raad kan een dergelijk voorstel wel komen. De heer Groenewegen geeft nog een na dere toelichting op de vraag van den heer Duinisveld. De heer Smits wijst op de vier lekkages in de waterleiding. De voorzitter antwoordt deze zaak be sproken te hebben met den heer directeur van de waterleiding en toegezegd is, dat de leiding nagezien zal worden. De heer Groenewegen wenschte dat de al- gemeente politieverordening zooveel moge lijk onder de aandacht van het publiek wordt gébracht. De voorzitter zegt, dat voor belangstellen den de verordening tegen betaling van 56 cent verkrijgbaar is ter secretarie. Ten slotte vraagt de voorzitter machtiging voor Burg. en Weth. tot verkoop van de staatsbladen van oud-Zegwaart. Wordt toe gestaan. Hierna sluiting. ZILK. Been gebroken. Zondagmiddag tij dens het voetballen op het Patronaatsveld had het 13-jarig zoontje van den heer Zet- hof alhier het ongeluk zijn been te breken. Wanneer U deze vraag aan een courant-uitgever stelt, zou hij U het gemakkelijkst kunnen antwoorden met den slagzin die allen courantenlezers zoo dikwijls onder de oogen komt en door den uitgever zoo dikwijls in de kolommen wordt afgedrukt: Adverteeren doet verkoopen Het is echter niet geheel belangeloos dat een courant-uitgever dit bij herhaling de zakenwereld voorhoudt en verliest daardoor bij velen aanmerkelijk aan waarde. Daarom laten wij iemand hier aan het woord, die er geheel belangeloos tegenover staat en ons ongevraagd o.m. het vol gende schreef: „Het succes van het adverteeren van Woensdag is „totaal buiten verwachting. Daar ik reeds van ver schillende soorten los ben, vind ik het beste als het „kan, dat U de advertentie voor Zaterdag niet plaatst „daar ik anders een flater sla; ik moet eerst weer „inkoopen en dan kan ik beter de volgende week weer „eens adverteeren". Een ongevraagd attest, dat toch zeker wel bewijst dat Adverteeren doet verkoopen Doet er Uw voordeel mee!

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 7