VERKOOPING LIEFDEWERK ZATERDAG 8 TESRUARI1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 12 UIT DE OMGEVING ALKEMADE. HULDIGING WETHOUDER DE JONG Bij zijn zilveren Raadslidmaatschap. Na afivjop van de gisteravond gehouden Raadsvergadermg heeft de huldiging van Wethouder De Jong plaats gevtmden, we gens zijn 25-jarig lidmaatschap van den Raad. Zooals bekend is de viering van dit jubileum enkele maanden verschoven moe ten worden, omdat de heer De Jong wegens een operatie in het St. Elizabeth-Zieken- huis te Leiden moest worden opgenomen. Te ongeveer acht uur werd de jubilaris met zijn echtgtr.oote door den Burgemees ter en de heeren J. N. Los en J. Verwey in de eenvoudig, doch zeer smaakvol versier de Raadzaal binnen geleid, alwaar hij door de aldaai verzamelde Familieleden, Raads leden, oud-Raausleden en ambtenaren en beambten der gemeente met een hartelijk applaus werd begroet. Nadat allen m de gelegenheid waren ge steld den jubileerenden Wethouder de han<^ te drukkfen, nam Burgemeester Peek het woord. De Burgemeester schetste hoe de heer De Jong op allerlei wijze gepoqgd had, zich aan deze huldiging te onttrekken en hoe hij zelfs het Ziekenhuis was binnenge vlucht. We mogen ons echter gelukkig prijzen, aldus spr., dat we U nu weer ge zond en wel in ons midden hebben. Spr. herinnerde voorts aan de eenigszins bij zondere omstandigheden, waaronder de ju bilaris destijds zijn intrede in den Raad heeft gedaan en hij in dat College al spoe dig een vooraanstaande plaats innam. Spr. noemde in dit verband het trio De Jong BondaVan Docren. Weinigen zyn zoo bekend met het wel en wee van de gemeente Alkemade gedurende de laatste kwart-eeuw, zooals gij, zoo ver volgde de Burgemeester. Gij hebt den tijd van krachtigen finantieelen bloei medege maakt en ook de zorgelijke dagen van het moment, waann het zoo ontzaglijk moei lijk is om de gemeente te besturen, gebon den als men is door het ingrijpen van Hoo- gerhand. Hoezeer Uw werkzaamheden als raadslid op prijs werden gesteld bleek wel in 1921 toen gij tot Wethouder der gemeen te werd gekozen, welk eervol ambt gij tot den dag van vandaag onafgebroken hebt vervuld. Juist in deze functie hebt gij uit stekende verdiensten voor de gemeente Al kemade. Steeds stond bij het bepalen van Uw houding het algemeen belang U voor oogen en niet dat van bepaalde groepen, zooais zoo dikwijls voorkomt. Gij zijt iemand geweest, die, door Uw soepele, doch zoo noodig vastberaden houding een voor aanstaande plaats in het College van Bur gemeester en Wethouders hebt ingenomen. Spr. noemt het voorts nog een der groot ste verdiensten van den heer De Jong, dat door zijn invloed: de verhouding in het Col lege, doch ook in den Gemeenteraad zoo uitstekend is. De Burgemeester eindigde zijn rede met het uitspreken van den wensch, dat de wethouder nog vele jaren deel van het Dagelijksch Bestuur der ge meente .zou mogen uitmaken. Namens de leden van den Gemeenteraad met deii voorzitter en den secretaris, en mede namens alle ambtenaren bood de Bur gemeester hierop een geschenk in zilver aan. Nadat de eert wijn was geserveerd nam de jubilaris het woord om zijn hartelijken dank uit te spreken voor de hem bij monde van den voorzitter gebrachte hulde. Spr. prees de uitstekende verhouding, welke er steeds in het College van B. en W. alsmede in den Raad heerscht en dankt vervolgens voor de belangstelling, welke hij tijdens zijn ziekte heeft mogen ondervinden. Het zal mij, aldus spr., wel niet zijn gelukt om het een ieder naar den zin te maken, doch gaarne geeft hij de verzekering, dat het algemeen belang bij hem steeds op den voorgrond heeft gestaan. Dank brengt spr. ook aan den secretaris en de ambtenaren voor den steun, welke hij van hen heeft mogen ondervinden, vooral in die perioden, wanneer hij met de waarneming van het Burgemeesters-ambt was belast. Spr. heeft het gevuel, dat binnen korteren tijd het moment zal aanbreken, waarop hij zijn plaats aan jongere krachten zal moeten af staan, doch spr zal dan, mede ook door de hem aangeboden geschenken, steeds de aan genaamsie gedachten aan den tijd van zijn lidmaatschap van den Raad terugdenkken. De gemeente-secretaris, de heer W. A. van Harteveld, hierop het woord verkrij gende, feliciteert den jubilaris uit naam van het geheele ambtenaren-corps en prijst den heer De Jong voor de groote belang stelling, welke hij steeds voor dit corps be toond heeft. Spr. spreekt de hoop uit, dat het den heer De Jong gegeven moge zijn nog lange jaren in goede gezondheid aan het bestuur der gemeente deel moge heb ben. HILLEGOM „St Petrus". Woensdagavond hield de afdeeling Hillegom en Omstreken van den Ned. R.K. Bond van P. T. T. Personeel „St. Petrus" een ledenvergadering in hotel „Flo ra" In zijn openingswoord herinnerde de voorzitter, de heer Heemskerk, ^an de zoo- veelste salarisverlaging, welke met 1 Ja nuari j.l. is ingegaan en bracht in ver band hiermede het vele werk van het bondsbestuur naar voren. Ook herinnerde spr. aan de noodzakelijkheid tot verster king van het vereenigingsleven en het be vorderen van een christelijken geest en wees daarbij op het groote nut van de echt godsdienstige vereenigingen zooals H. Familie, Derde Orde, Maria Congregatie, enz., terwijl spr. ook het retraite-werk zeer aanbeval- Tot bestuurslid in de bestaande vacture, waarvoor 2 candidaten waren, werd, daar de stemmen hierover staakten, na loting benoemd de heer W. Kuilboer te Lisse. Tot vaandeldrager in de vacature- Broxterman, die hiervoor bedankt heeft, werd benoemd de heer J. Pijpers. Nadat de loting voor de in September te hou den Post-retraite heeft plaats gehad en er van de rondvraag geen gebruik gemaakt werd, sloot de voorzitter te rond 10 uur op de gebruikelijke wijze. Feestavonden Volksbond. Dinsdag en Woensdag zijn de laatste van de 4 door den R.K. Volksbond uitgeschreven feest avonden, gehouden, terwijl de eerste 2 de vorige week reeds hebben plaats gehad. Alle avonden was de groote zaal van hotel „Flora" geheel bezet. Medewerking werd verleend door de R.K. Harmonie „Crescen do" en de R.K. Tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid", beide afdeelingen van den Bond. De avonden werden geopend met een zestal nummers van „Crescendo", on der leiding van directeur Maas. Over de muziek behoeven wij niets te zeggen, dat was af! Vervolgens bracht K.N.A. het tooneel- spel „Mijnheer en Mevrouw" is 3 bedrij nen voor het voetlicht. Wij kunnen niet anders zeggen, dan dat de spelers en speel sters van hun spel gemaakt hebben ttat er van te maken was, doch het spijt ons bui tengewoon, dat de vereeniging voor deze 4 bondsavonden, niet bijster gelukkig ge weest is met het kiezen van dit stuk. Een stuk vol dubbelzinnigheid zooals dit was achten wij absoluut ongeschikt voor deze avonden en de uitstekende naam W2lke K.N.A. gedurende haar 5-jarig bestaan heeft weten te veroveren, is door de op voering van dit stuk wel eenisgszips in ge drang gekomen. Meer. willen wij er niet van zeggen. Wij zullen hepen, dat K.N.A. in de toekomst wat gelukkiger is met het kiezen van tooneelstukken en dat daardoor de feestavonden van den Bond weer het succes mogen afwerpen, zooals voorheen het geval was. R.K. onderwijs. Tot onderwijzeres aan de R.K Vakschool voor Meisjes te Leiden is benoemd mej. E. Veldhuis alhier. Tweede bekwaamheidswedstrijd in het ziekzoeken. Zooals reeds werd bekend gemaakt, zal van 11 tot en met 22 Fe bruari de 2e Bekwaamheidswedstrijd in het ziekzoeken in hyacinthen worden ge houden. Deze vindt plaats in het veiling zaal der Coop. Veilingv. „Hillegom" U.A. aan de Van Tetsstraat. Iedere vakman, hyacinthenkweeker, kan aan dezen wedstrijd deelnemen, zoodat het geoorloofd is, dat de kweekers zelf, maar ook hun personeel aan den wedstrijd deel nemen. Wij hebben zelfs de overtuiging, dat het voor het personeel der hyacinthen- kweekers een leerschool zal zijn, daar. zij op de eerste plaats met de ziekteverschijn selen der hyacinthen bekend behooren te zijn. Zoowel voor de hyacinthenkweekers zelve als voor hun personeel is de deel name geheel gratis. Ook zij, die niet tot de zakenrelaties der Hill. Veiling gere kend kunen worden, kunnen aan den wgd- strijd deelnemen, wijl deze op de eerste plaats beschouwd moet worden als een vakbelang en vervolgens om den band tus- schen de hyacinthènkweekers en de vei ling te verstevigen. De officieele opening zal plaats hebben op Dinsdag 11 Februari nam. 2 uur door mr. D. F. Pont, burgemeester dezer ge meente; de wedstrijd zelf vangt aan te 3 uur. De gelegenheid tot deelname is op el- ken werkdag van 9—12 en van 1.305 u. Op bijzondere wijze zal het op prijs wor den gesteld, indien de hyacinthenkweekers willen bevorderen, dat hun personeel niet uitsluitend gebruik behoeft te maken van den Zaterdagmiddag, doch dat de deelna me regelmatig kan voortgaan, daar het anders niet mogelijk zal zijn alle deelne mers op Zaterdag in de gelegenheid te stellen de bollen te beoordeelen. Ook zy, die reeds in 1934 een diploma behaalden, kunnen aan dezen wedstrijd opnieuw deel nemen. Er wordt een algemeene deelna me verwacht en het verloop van den kamp zien we met belangstelling tegemoet. Hanze Gisteravond hield de afd. Hil- legorti van den Ned. R.K. Middenstands bond een geweldig drukbezochte ledenver gadering in hotel Sistermans. De voorzitter, de heer P. Klaver, deelde mee, dat op de volgende vergadering een Commissie van Bijstand zal worden in het leven geroepen; dat de oprichting van een Jonge Middenstanddersvereeniging aan staande is en dat op 21, 22 en 23 Januari een Triduum voor de Hanzeleden zal wor den gehouden. Hij spoort krachtig aan de oefeningen trouw bij te wonen en ook de moeders, zoons en dochters mede te bren gen als dit mogelijk is. De penningm. sloot zyn kas met een bat;g asldo van ƒ237.18. De verificatie commissie (Mathot-Veenman) zal de be scheiden ten huize van den penn. nazien; voorloopig wordt hem dank gebracht. Hierna wordt aan de orde gesteld het voornaamste punt: bestuursverkiezing. Tot Tot voorz. wordt bij eerste stemming ge kozen de heer G. B. Kroon, die de benoe ming aanneemt. Bij de stemming voor nog 6 bestuursleden verkrijgen 8 candidten de meerderheid, zoodat een herstemming moet plaats hebben. De uitslag is nu als volgt: gekozen de heeren H. Kroon, S. P. Wil helmus, A. A. H. Schulte Kuperjans (aftr. herkiesbaar), J. H. Versteege, Nic. de Groot en W. Nijman (aftr. herkiesbaar). Allen nemen de benoeming aan. De voorz. felciteert de gekozenen en ook de verga dering en beschouwt de gedane keuze als een uitnemende, zoodat hij de beste wen- schen koestert voor de toekomst onzer bloüende Hanze. Verschillende toespraken worden gehouden en beantwoord. De hee ren Van der Klugt en van Gennip worden tot eere-leden benoemd, de heer P. Klaver tot eere-voorzitter. De geestel. adv. acht het een aangename plicht dank te bren gen aan het scheidende bestuur. Ondanks verschillende schommelingen en het op- botsen soms tegen elkaar, heeft de beza digdheid van dit bestuur de Hanze altijd geleid in goede banen. Volg dan hun be sluiten, kom dan naar het Triduum om de stem te hooren van Jesus Christus; naar Pater Jonckbloed, die u woorden van steun zal meegeven. De nieuwe voorz. spreekt nu nog een kort woord: een deel der pio niers voor de Hanze gaat heen; wat het nieuwe bestuur zal hebben te doen is veel; spr. brengt dank aan den voorz., die in het gcede voorging. Hierna een korte rond vraag en een hartelijk woord van sluiting te rond half 12. KATWIJK. V.V.V. De vereeniging voor Vreem delingenverkeer hield haar jaarvergadering in „De Zwaan" De heer C. de Best leidde de vergadering en herinneroe bij zijn ope ningswoord aan het overlijden van den voorzitter Dr. Eikelenboom aan wien de vereenigingen veel dank verschuldigd is. Uit het jaarverslag van den penning meester, den heer W. Mooyekind verna men we dat de inkomsten waren 3489.15, de uitgaven 3627.09, nadeelig saldo 137.94. De secretaris, de heer v. d. Wijngaard bracht een uitvoerig jaarverslag uit. Hier uit vermeiden we dat er in 1935 een 60-tal nieuwe leden waren ingeschreven. De Ka mer v. Koophandel te' Leiden zal een sub sidie verkenen van 0.10 per lid, voor 1936 dus 50Van het gemeentebestuur was 150.ontvangen. Bovendien was er steeds een goede medewerking. Het bureau der vereeniging bleek in een groote be- hoegte .e hebben voorzien. De informatrice werd dank gezegd voor haar medewerking en ijver. In 1935 waren 2300 gidsen uitge geven, 1350 pensionlijsten, 1443 mondelinge en 520 schriftelijke inlichtingen. De toe komst laat zich iets gunstiger aanzien. Het getal badgasten neemt steeds toe, was in 1935 de 13000 gepasseerd. De aftreden-de bestuursleden, de heerert J. Arnoldus en W. Mooyekind, werden met bijna algemeene stemmen herkozen. In de plaats van wijlen Dr. Eikelenboom werd als bestuurslid gekozen de heer D. Schoonen- berg Tot leden der controle-commissie wer den gekozen de heeren Boekhoven en Wa terreus. Vervolgens werd dan uitvoerig gediscu- sieerd over de in den zomer te houden strandfeesten. Bij de rondvraag werden verschillende persoonlijke en algemeene be langen naar vuren gebracht en besproken. Na beantwoording hiervan sluiting der ver gadering. Naar een ander werelddeel. Sinds meer dan een jaar zijn vanuit Katwijk werklie den, voornamelijk bouwvakarbeiders, naar Zuid-Afrika vertrokken. Dit met de weten schap dat aldaar voldoende werk voor hen was. En gunstige berichten van daar uit brachten weer anderen op het denkbeeld het toch ook maar eens te probeeren. En steeds met succes. Zoo vertrokken gisteren weer, onder groote belangstelling van fa milie, vrienden en bekenden, een 8-tal on dernemende werklieden naar Zuid-Afrika, voornamelijk naar Pretoria, om zich daar in een voor hen nieuw vaderland te vesti gen. Zooals gezegd, onder zeer groote be langstelling. Naar men ons mededeelde wa ren onder die honderden belangstellenden ook eenigen, die dezelfde plannen hebben als hun vrienden die hen voorgingen. ZOETERMEER, Gemeenteraad. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Maandag a.s., des avonds half acht uur ten raadhuize. Agenda. 1. Mededeelingen. 2. Verzoeken om voorschot als bedoeld in art. 103 LO. wet. 3. Publieke verhuring Drie Ambachts kade. 4. Opnieuw vaststelling gemeente- begrooting 1936; heffing 200 opcenten per- soneele belasting. 5. Bijdrage aan den Po- lensteenschepolder voor ontvangst afval water fabriek Zélandia en vuil van de ge meente. 6. Vaststelling pensioengrondsla gen secretaris commissie tot wering van schoolverzuim G. F.' Baljé en schatter dranklocaliteiten J. Reeuwijk met ingang van 1 Januari 1935 op resp. ƒ25 en ƒ30. 7. Verlaging personeelbelasting koffiehuis houders. 8. Verhuur tuingrond Molenstraat 9. Verzoek P. Eratman om ontheffing hon denbelasting. 10. Verordening art. 122 der Gemeentewet betreffende staangeld paar denmarkt. 11. Machtiging tot verkoop van een oude brandspuit. 12. Verkoop raadhuis (oud Zegwaart). 13. Wijzizing begrooting 1935. Feestvergadering „Hanze". Woensdag gaf het bestuur der Hanze de jaarlijksche feestavond aan hare leden. De groote zaal van den heer Ant. van Well, was goed bezet. De voorzitter, de heer A. J. M. van Well, opende dan ook de vergadering met een woord van dank voor de groote op komst en sprak de hoop uit, dat de man nen de werkvergaderingen in het vervolg even trouw zullen bezoeken. Die vrouwen, wier mannen onder de pantoffel zaten, verzocht hij, hen voortaan ongehinderd de Hanzevergaderingei te laten bezoeken. Vervolgens gaf de heer van Well de lei ding voor dezen avond aan den heer J. v. Bergen Henegouwen, die tot voorzitter ge kozen was van de feestcommissie voor de zen avond. Dat de leiding van een feest avond bij den heer van Bergen in goede handen is, had hij vorige jaren reeds be wezen ook thans werd men niet in hem teleurgesteld. De geheele avond was tot in de kleinste details goed geregeld, zelfs de manier om aan centen te komen was zoo juist geko zen, dat men gaarne offerde en daardoor het feestcomité uit de financieele moei lijkheden hielp. De muziek veel zeer goed in den smaak en ook de twee voordrachtkunstenaars be zorgden de Hanzeleden een genoeglijken avond. Alles bij elkaar is de feestavond ook ditmaal weer uitstekend geslaagd.... het middernachtelijk uur was reeds ver streken, toen men zich huiswaarts begaf om daar nog na te droomen van de ge neugten van dezen avond. OPENBARE VRIJWILUGE op Vrijdagen 14 en 21 Fe bruari 1936, 's avonds 7 ure, in het Notarishuis te Leiden, ten overstaan van den Nota ris B. H. STUMPEL, van de nav. perc. te Leiden: 1. Het Heerenhuis met erf en tuin aan de Wasstraat 54, groot 1.27 Are, bev.: beneden: vóór- en achter k. (suite), keuken, tuin met schuur en uitgang in de Ridderstraat en boven: 4 kamers, zolder met beschoten kap. In eigen ge bruik. 2. Het Pakhuis met afz. Bo- venw. aan de 4e Groenesteeg 94, hoek Oranjegracht 52a, groot 47 c.A. bev. de bovenw.: vóór- en achterk., zolder met vertrek. Verhuurd: de boven woning voor 3.50 en het pak huis voor 2.per- en bij de week. 3. Het Woonhuis aan de Vol dersgracht 10b, groot 36 c.A. bev.: vóór- en achterk,, keu ken, plaatsje en boven: 2 ka mers, keuken, voorts zolder. Onverhuurd. 4. Het Pakhuis en erf aan de Klikstraat 16, groot 27 cA. Verhuurd voor 1.per- en bij de week. De perceelen 13 bevatten stookpl., kasten en verdere gemakken, w.o. gas en electr. licht en waterl. Bezichtiging in de weken van veiling en afslag op Dins dag en Donderd. van 24 ure. Aanvaarding perc. 1 op 21 Maart 1936, de overige perc. terstond na de toewijzing on der gestanddo'ening der huur. Betaling kooppenningen op 21 Maart 1936, met bijbetaling van rente a 5 's j. vanaf aanv. tot betaling. Nadere inlichtingen ten kantore van voorn. Nots. STUMPEL, Hooigracht 40, te Leiden. 763 bij inzetting en afslag op Donderdagen 20 en 27 Febr. 1936, telkens des morgens 11 uur in het Café van Mejuffr. Wed. J. C. VAN DER GEEST te Roelofarendsveen ten ver zoeke van de erven van den heer C. DE JONG Jz„ ten overstaan van S. J. RUIZE- VELD, notaris te Zoeterwou- de, van: 1. de 6 huizen met schuren en erven en gedeelte trekkas, staande en liggende ten Oos ten van den Veenderdijk te Roelofarendsveen, plaatselijk genummer B 397, 398, 399, 400, 401 en 402 alle, met uitzonde ring van no. 399, van elec- trisch licht en waterleiding en no. 399 alleen van waterlei ding voorzien. Te veilen in vijf perceelen. 2. de schuur, met groote trekkas en gedeelte trekkas en erf, staande en liggende als voren ten Oosten van de sub. 1 omschrevén onroerende goe deren, groot 9 Aren 23 c.A. Te veilen in een perceel. 3. de 3 perceelen tuinland of teelakker en water, liggen de in den Veenderpolder a.d. Westzijde van den Veender dijk onder Roelofarendsveen, tezamen groot 1 Hectare, 21 Aren, 15 Centiaren. Te veilen in 3 perceelen. .Aanvaarding bij de beta ling der koopsom op 16 April 1936 of zooveel eerder als kan worden Svereengekomen. De perceelen zijn breedvoe rig in de veilings-notities om schreven. Inlichtingen alsmede vei lingsnotities te bekomen bij de erven van den Heer C. DE JONG Jzn. te Roelofarends veen B 397 alsmede ten kan tore van genoemden Notaris. 701. Vrijdag 14 Februari 1936, 's avonds 7 uur in het Notaris huis te Leiden: AFSLAG van: het zoo goed als nieuwe pand Sumatra- straat 118118a te Leiden, in bod staande op 4600. Notaris H. M. MARKUSSE. 922 NOTARIS R. VAN DEN BERG te Oudshoorn, gem. Alphen a. d. Rijn, is voor nemens op Woensdag 19 Februari 1936, v.m. 10 uur op de Hofstede „VAN OUDS DE BEL", a. <1. Noordstraat te Bodegraven, ten verzoeke v. d. Heer J. A. VAN DER WERF, publiek a contant te verkoopen: Vos merriepaard (aftands) mak in alle tuigen, 45 stuks uitmuntend hoornvee, als 31 kalfdr. of gekalf hebbende koeien, 1 mestkoe, 6 klam- vaarzen, 6 pinken (met schets), 1 fokkalf, verder: zeug met 6 biggen (gemerkt) 2 dikke zeugen, 8 schram men, 6 schapen en pan. 2-5 kippen met haan; voorts: hooischudder, hooiharkma- chine, maaimachine, ploeg, wanmolen, kunstmeststrooier 2 boerenwagens, gierwagen kaasbrik, tilbury, 2 kiepkar- ren, houten schouw, losse gierbak, kruiwagens, LANDBOUW-, MELKERIJ- EN KAASMAKERIJ INVENTARIS en eenige inboedel, enz. Breeder bij biljetten. Eén uur vóór verkoop te zien. 906 Geen gelegenheid tot uit spanning en rijwielberging Inl. geeft de Notaris. ex. Art. 1223 B.W. NOTAHI&> H. B. J. VAN DE KREKE te Aarlanderveen zal op Donderdagen 13 en 20 Februari 1936 telkens v. m. elf uur, in het Hotel van Me juffrouw de Wed. TH. J. VAN DEN BOSCH te Nieuwkoop, bij inzet en afslag verkoopen: Perceel I. Het huis met daar achter gelegen smederij, erf, tuin en water te Niéuwkoop A 210, tegenover de R. K. Kerk, groot 19 A. 60 c.A. Perceel II. Diverse perceelen rietland en water, gelegen in het Noordeinde te Nieuw koop tezamen groot 1 H.A. 63 A. 20 c.A. met de daarop ge vestigde waarborggelden. Eigendom van den heer D. de Rooy te Nieuwkoop. Breeder oij biljetten. De perceelen zijn in eigen dom te aanvaarden bij de be taling der kooppenningen uiterlijk den 20 Maart 1936. Meerdere inlichtingen ver strekt genoemde Notaris. 719 Bericht van Inzet. Het huis Papélaan 200 te Voorschoten, staat in bod op slechts 3200. Het huis Papelaan 206 te Voorschoten op slechts 3800.—. Het huis Oranjekade 61 te Voorschoten op slechts 3500.—. AFSLAG Donderdag 13 Februari 1936 v.m. 11 uur, in Hotel DEURLOO te Voor schoten, ten overstaan vtfi Notaris CARON, aldaar. 929 NOTARIS A. B. TER HAAR te Noordwijk z .1 Donderdagen 27 Februari en 5 Maart a.s., 11 uur v.m. in HET HOF VAN HOLLAND te Noordwijk pu bliek verkoopen: 1. Het burger woonhuis met schuurtje en grooten tuin, Bronckhorststraat 74 te Noord wijk groot pl.m. 1320 c.a. 2. Bollenschuur met ged. tuin, Bronckhorststraat 72 al daar groot pl.m. 462 c.a. 3. Bouwterrein a. d. Tram- steeg aldaar, groot pl.m. 1660 c.a. 4. Bouwterrein hoek Lijn- baanweg en Kerhofpad aldaar groot 6 aren. Aanvaarding dadelijk na de gunning. Betaling 6 April a.s met 5 pet. rente van de aanvaar ding af. Bezichtiging Dinsdag en Vrydag 25 uur. 921 Bericht van Inzet. Vrijdag 14 Februari 1936 7 uur nam. in het Notaris huis te Leiden AFSLAG der n. v. perceelen ingezet als volgt: Winkelhuis m. afz. bo venw., werkplaats, berg plaats, enz. Haarlemmerstraat 105 en Goegerritsteeg 1 groot 226 c.a. 6000.— Winkelhuis, werk- en berg plaats, enz. Mare 106, uitko mende aan de Leege Werf- steeg, groot 322 c.a. 6900. Huis en erf m. afz. bovenw. Hooglandsche Kerkgracht 2 groot 75 c.a. 1160. Huis en erf 4e Binnenvest gracht 31 groot 42 c.a. 670.— Mr. H. M. A. COEBERGH, Notaris, Leiden. 933 NOTARISSEN W. A. CA RON te Voorschoten en D. ERDMAN te 's-Gravenhage zullen op Woensd. 12 en 19 Februari 1936, telkens des voorm. 11 uur in Café „AL" te Veur, verkoopen: 1. Het huls met open grond en werkpl. aan den Voorb. Weg 26 te Veur, kad. Sectie B. nos. 2914 en 3111, samen groot 13 A. 42 c.A., in welke werkpl. sedert jaren is geves tigd een timmerfabriek. 2. Het heerenhuis met tuin en garage aan den Voorb. weg 28 te Veur, kad. Sectie B. no. 3112, groot 2 A 53 c.A. Perceel 1 bevat woonka mers, opkamer, gang, keuken, kelder, zolder. Perceel 2 bevat: beneden suite, gang, vestibule, keuken, kelderkast, W.C. Boven 3 slaapkamers en badkamer; voorts zolder. Aanv. onm. na toeslag. Bet. 1 April a.s. met by bet. van 5 pet. Bez. Dinsd. en Vrijd. 25. Inl. verstrekken voorn. No tarissen Duivenvoordestraat 2 Voorschoten, tel. 15 en Ja va- straat 46 's Gravenhage tel. 110953. alwaar biljetten te be komen zijn. 722 NIEUWKOOP Abonnementen en Ad- vertentiën worden aan- genomen door J. v. d. VOORN (kr. art. 1223 B. W.) in het Notarishuis te Leiden, op Vrijdagen 14 en 21 Febr. 1936, telkens des avonds 7 u. t. o. v. Nots. TROOST, van: Het huis, waarin Chineesch Restaurant, met afz. bovenw. en erf, Lokhorststr. 21—21 a te Leiden, gr. 1.04 A. Verh.: no. 21 tot 30 Juni 1937 voor 35.p. m., no. 21 a voor 30.per en bij de m. Voorz. van gas, water en electr. lei ding. Bez. in de weken van veiling en afslag op Dinsd. en Donderd. van 24 u. nam. Bet. en aanv. op 23 Maart '36. 935 WORDT LID VAN HET voor de ARME PAROCHIES in het Bisdom Haarlem. Contributie slechts EEN Gulden per drie maanden en U ontvangt GRATIS het Tijdschrift SINT BAV0 ADRES: Administratie „St. Bavo" LEIDSCHEWEC103, VOORSCHOTEN VOOR: Rouwbrieven en Bidprentjes Papengracht 32, Lelden

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 12