M RADIOPROGRAMMA'S U DONDERDAG 6 FEBRUARI 1936 DE LFJDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9' GEMENGDE BERICHTEN TWEE FIETSERS DOOR AUTO AANGEREDEN. Autobestuurder werd verblind door een tegenligger. Op den Beilerweg tusschen Assen en Hooghalen had Dinsdagavond een ernstige aanrijding plaats. De heer S. H. uit Assen reed daar met zijn luxe-auto van Hooghalen naar Assen. Doordat hij door het licht van een van Assen komende vrachtauto werd gehinderd, zag hij niet tijdig, dat er twee personen met de fiets aan de hand op den weg stonden. Beiden werden door hem aan gereden. Zijn auto geraakte van den weg af in de sloot. Oogenschijnlijk waren de beide slacht offers, J. Al'bers uit Assen en Bos uit Hij- ken. knecht van de firma Bruyn Slot te Hoogeveen, zeer ernstig gewond, doch bij het geneeskundig onderzoek bleek, dat dit gelukkig nog was meegevallen. De heer J A. bekwam verschillende kneuzingen en werd naar het Wilhelmina- Ziekenhuis te Assen overgebracht. Zijn toe stand was Woensdag vrij gunstig. Het an dere slachtoffer bekwam een bloedende hoofdwonde er kon aanvankelijk naar huis worden vervoerd, doch later is hij ook naar het ziekenhuis overgebracht. De marechaussee uit Assen maakte pro cesverbaal op. VRACHTAUTO RAMT SPOORBOOMEN. Gistermorgen in de vroegte, om kwart voor 5, is te Utrecht een vrachtauto, komen de uit de richting Amsterdam, door de neer gelaten boomen van den spoorwegovergang aan den Amsterdamschen Straatweg gere den. Het ongeluk liep wonder boven won der goed af, meldt het „U. D.". Men zal zijh ongetwijfeld afvragen hoe het mogelijk is, dat de bestuurder de ge sloten boomen niet heeft opgemerkt. De vermoedelijke oorzaak is, dat de bestuurder door slaap overmand was. Pardoes is hij met zijn wagen door den eersten spoorboom gereden, die geheel verbogen werd. Vervol gens moest ook de tweede boom het ontgel den. Deze laatste knapte af en kwam te recht op een aan den anderen kant wach tende taxi, die ernstig beschadigd werd. Het mag met recht een wonder heeten, dat ernstige gevolgen uitbleven. Een pas sagier. die naast den bestuurder van de vrachtwagen was gezeten, liep eenige snij- wonden op. Hij werd voorloopig op het po litiebureau verbonden, om "vervolgens naar het Stads- en Academisch Ziekenhuis te worden overgebracht. De overige personen bekwamen geen lichamelijk letsel. Het be hoeft niet gezegd, dat de vrachtwagen zwaar beschadigd was. GAS VERSTIKKING TE SCHIEDAM. Bejaarde dame omgekomen. Een ernstig geval van gasverstikking heeft zich gistermorgen voorgedaan in een woning gelegen aan de Galileïstraat te Schiedam, bewoond door de gezusters Weers. Gistermorgen omstreeks negen uur roken buren een sterke gaslucht, terwijl een hun ner bemerkte, dat de kanarievogel dood in zijn kooi lag Men is toen naar beneden ge gaan en heeft aan het benedenhuis gebeld. Er werd niet open gedaan. Via een kamer aan de achterzijde, waar een jongeman sliep, die werkloos is en bij de dames in pension woonde, is men tot de voorkamer doorgedrongen. In een stoel vond men daar de 71-jarige mejuffrouw A Weers, die reeds bleek te zijn overleden De andere zuster, mejuf frouw J. Weers, lag bewusteloos op dei) grond. Men heeft haar naar een ziekenhuis gebracht, waar zij is opgenomen. Hier is zij later weer bijgekomen. Zij vertelde toen, dat haar andere zuster lijdende is aan een hartkwaal en den nacht in een stoel had moeten doorbrengen. Om vier uur was zij gisternacht naar haar zuster gaan ky'ken. Zij heeft nog getracht, zoo vertelde zij, de tuindeuren te openen, maar heeft halverwege het bewustzijn ver loren. Eerst in het ziekenhuis is zij bijge komen. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat door verzakking van de straat een gasbuis was gesprongen, hetgeen de oorzaak van het on geval is. I SCHEEPSBOTSÏNG IN HET NOORDZEEKANAAL. Tussohen de „Algenib" en de „Manoeran". Het Nederlandsche stoomschip „Algenib" van Van Nievelt Goudriaan's Stoomvaart Mij, dat van Santa Fé met een lading graan op weg was naar Amsterdam, is in het Noordzeekanaetl ter hoogte van Buitenhui zen in aanvaring gekomen met het uitgaan de motorschip ..Manoeran" van de Stoom vaart Mij „Nederland". De botsing geschiedde, toen de „Algenib", door een tot dusverre niet bekende oor zaak, uit het roer liep, en daardoor dwars voor de „Manoeran" kwam. De „Manoeran" trof de .Algenib" aan stuurboord, ter hoog te van ruim 1 dat gevuld was met graan; in den scheepswand ontstond een gat ter grootte van plm. 5 meter, waardoor het schip water maakte. De „Algenib" is daar op aan den Noordkant van het kanaal vast gemaakt en met twee roode lichten geba kend De „Manoeran" die in ballast op weg was naar Makassar is naar Amsterdam terug gekeerd en heett weer gemeerd aan de Su- raatrakaóe. Nader vernemen wij nog, dat de „Alge nib" naar Amsterdam zal opstoomen. De „Manoeran" heeft belangrijke schade aan den steven opgefoopen boven de water lijn. DE BRAND IN DE OLÏEFABRIEK TE WORMERVEER. Omtrent den brand in de oliefabriek „De Toekomst" te Wormerveer vernemen wij nog, dat het ei om half drie ernstig uitzag. De brand had een gevaarlijk karakter, door dat het meel en de wegstroomende olie een uiterst glibberige brij vormde, welke het den blusschingsmanschappen niet gemak kelijk maakte. De brandweren van Wor merveer en Wormer sloten de vuurzee ech ter in en bestreden de vlammen door de ramen van de daken der belendende per- ceelen en van de zijde van de Zaan. In een goed kwartier was de strijd gestreden. Om drie uur had men den brand onder de knie en kon men een aanvang maken met het nablusschen, waarmede men om half vijf gereed was. Bij het biusschmgswerk, dat onder lei ding stond van den commandant van de Vrijwillige Brandweer, den heer P. Klin kenberg, werd met 18 stralen water gege ven; zes spuiten waren daarbij in actie. De wringerafdeeling en de pletterij zijn totaal verwoest De aangerichte schade wordt op 35 000.— geschat. Voorraden zijn niet verbrand De fabriek is op beurspolis verzekerd. Persoonlijke ongelukken vielen niet voor. De burgemeester van Wormerveer was op het terrein van den brand aanwezig. SMOKKELAAR DOODGESCHOTEN. Door Duitsche kommiezen. Even over de Duitsche grens bij Susteren is op het grondgebied van de gemeente Havert in den nacht van Dinsdag op Woens dag door de Duitsche kommiezen de 29- jarige Matthias D. doodgeschoten. D. was op het ,*,halt"-geroep blijven doorloopen en nageschoten. Een kogel trof hem via den rug in de long. Het slachtoffer was gehuwd en vader van een kind. SCHERMEN ZEVENDE LUSTRUM K.O.O.S. De Kon. Onder-Officiers Schermbond, die deze week zijn 7e lustrum viert, heeft gisteren zijn jaarlijksche algemeene ver gadering gehouden in den Dierentuin te Den Haag. In zijn openingswoord betoogde de voor zitter, P. J. Berlemon, zijn hartelijken dank voor de grootsche hulde, welke de K.O.O.S. hem ter gelegenheid van zijn 12 'A-jarig voorzitterschap heeft gebracht. Spr. wenschte den heer W. A. Kooy, voorzitter van de technische commissie, die eveneens zijn 1214-jarig jubileum bij den Bond heeft gevierd, geluk en speldde hem onder bijval de gouden medaille van den Bond op de borst. Aan zes leden, die nu 25 jaar lid van den K.O.O.S. zyn, werd een zilveren her inneringsspeldje uitgereikt. De contributie van 1935 werd ook voor 1936 gehandhaafd. Als garnizoen, waar het volgende jaar het wapenfeest zal worden gehouden, werd Groningen aangewezen. De heeren P. J. Berlemon, voorzitter, en J. M. C i van Dieren, secretaris der tech nische commissie, die periodiek aftraden, werden herkozen. Gistermiddag om 2 uur nam de herden kingsbijeenkomst in de groote zaal van den Dierentuin een aanvang. Prins Hendrik herdacht In de middagbijeenkomst heeft de voor zitter, de heer P. J. Berlemon, een herden kingsrede uitgesproken. Spreker herdacht met gevoelvolle woorden het overlijden van Z.K.H. Prins Hendrik, beschermheer van den Bond en memoreerde alles, \vat de Prins voor den Bond heeft gedaan en beteekend. De voorzitter deelde vervolgens mede, dat op dit oogenblik een deputatie van acht eere-leden van den K.O.O.S., on der leiding van den luitenant-generaal b.d. Jhr C. L. van Suchtelen van de Haere, zich naar Delft heeft begeven om een krans op de tombe van het graf van Prins Hendrik, in de Nieuwe Kerk, te leggen. Allen verhieven zich bij deze woorden eenigen tijd van hun zetels om op verzoek van den voorzitter in gedachten enkele oogenbliklcen aan de rustplaats van den Beschermheer te verwijlen. De Koningin Beschermvrouwe De heer Berlemon las hierna een schrij ven voor van H.M. de Koningin, waarin H. M. mededeelt bereid te zijn het Be schermvrouwschap van den K.O.O.S. te aanvaarden. Deze mededeeling werd met luid applaus entvangen. Aan het slot van de herdenkingsrede werd een driewerf hoera uitgebracht op het welzijn van H.M. de Koningin en Prin ses Juliana. De voorzitter van den K.O.O.S. deelde nog mede, dat op voorstel van het bestuur de algemeene vergadering benoemd heeft tot eere-lid van den Bond C. S. Sixma ba ron van Heemstra, particulier secretaris van H. M. de Koningin. Na de rede van den voorzitter werd het „Wilhelmus" gespeeld. Onmiddellijk na afloop der herdenkings bijeenkomst recipieerde het bestuur. De receptie was druk bezocht. De voorzitter, de heer Berlemon, heeft in hartelijke bewoordingen dank gezegd voor de vele blijken van belangstelling. Om 6 uur werd een gemeeenschappe- lijke maaltijd gehouden. Het diner ken merkte zich door een opgewekte stem ming. Hartelijke toespraken we~den ge houden. Na afloop had een feestavond plaats. Een afwisselend cabaret-programma werd af gewerkt, waarna de avond met een b*»l werd besloten. DE VOETBALWERELD GAAT OSS NADOEN Na de kwestie-P. E. C. thans een nieuwe kwestie-Z. A. C. There is something rotten in het Ooste lijke voetbalwereldje. Dat is na de kwestie-Bakhuys, na de kwestie-P. E. C. thans opnieuw gebleken, aldus de „Tel.". Er dient zich nu een kwestie-Z. A. C. aan, die gelukkig minder omvangrijk is dan de beide voorgaande, maar die toch in elk geval verdient aan het daglicht gesteld te worden. Het wordt hoog tijd, dat alle za ken in onze voetbalmaatschappij, die niet door den beugel kunnen, eens openlijk aan de orde komen. Gebeurt dat niet, tracht men overal den geheimzinnigen doofpot er bij te slée- pen, alleen met het doel geen steen los te werken waardoor veler reputatie in puin zou vallen, dan zal eens de Augias stal zulk een aanzien krygen, dat er geen bezems in Nederland genooa zouden zijn, om hem te reinigen. De feiten Wat is thans weer het geval in Zwolle? Wij zullen de feiten nagaan, zooals zij ons onder de oogen gekomen zijn. In Januari 1935 werd door eenige be stuursleden van Z. A. C. bewerkstelligd, dat de doelverdediger van het eerste elf tal, die te Ermelo in een tuindersbedrijf werkzaam was, in dienst trad bij een te goeder naam en faam bekend staande bloemisterij te Zwolle. De betreffende bloemist werd hiertoe overgehaald, want in werkelijkheid had de man geen volwas sen knecht noodig, èn omdat hij in nor male omstandigheden geen volsagen knecht gebruiken kon èn omdat hij hem niet be talen kon. Van de zijde van Z. A. C. werden deze bezwaren echter onmiddellijk ontzenuwd, daar men in de eerste plaats zou zorgen, dat den bloemist het geheele loon van den betrokken speler zou gerestitueerd wor den, terwijl den man tevens in uitzicht werd gesteld het in onderhoud krijgen van 15 20 tuinen. Dit uiterst aanlokkelijke aanbod werd door den bloemist aanvaard en zoo ver huisde de bewuste speler naarr Zwolle. Na verloop van tijd ontving de werkge ver een bedrag van ƒ200 van Z. A. C., waarvoor hij een kwitantie teekende voor een ontvangen „voorschot", en de tweede maal betaalde de vice-voorzitter van Z. A. C. hem een bedrag van 72 gulden uit, zijn de vier weken loon van den knecht. Verdere restituties bleven uit, zodat de bloemist een vordering van 167 op Z. A. C. kreeg, die tot op den huidigen dag nog niet is aangezuiverd. In Augustus j.l. kreeg de bloemist de aanzegging van de zijde van Z. A. C. dat de knecht bij hem wegging, daar hij in betrekking moest bij een andere bloemis terij in Zwolle. Toen de betrokken speler dit zelf vernam, was hij hiermede weinig tevredena Aanvankeuijk weigerde hij naar zijn nieuwen baas te gaan en bleef bij zijn ouden, hoewel deze hem vertelde hem ver der geen loon te kunnen uitbetalen. Na een week koos hij echter eieren voor zijn geld, vertrok naar zijn nieuwen baas, waar hij thans nog werkzaam is. Zijn eerste baas had inmiddels, toen het onmogelijk bleek de vordering van 167 te innen, een advocaat in den arm geno men, terwijl de K. N. V. B. door een ge heimzinnige derde van een en ander op de hoogte werd gesteld. Het bondsbureau vroeg toen aan den bloemist inlichtingen, die het na verloop van eenigen tijd ook kreeg. Antwoord van den K. N. V. B. liet echter op zich wachten en het duurde lang voordat de bloemist; den raad kreeg om er maar verder het zwijgen toe te doen, ten zij hij van de juistheid van een en ander ten volle overtuigd was. Ook de advocaat richtte weinig uit. Het belangrijkste feit uit zijn interven tie voortgekomen jp echter een brief van den Z. A. C.-secretaris aan den advocaat gericht, waarin aan den eenen kant de vordering van den bloemist op Z. A. C, ten stelligste wordt ontkend, maar waar in aan den anderen kant een* „minnelijke schikking" wordt voorgesteld, en wel op deze wijze. Het bedrag van ƒ200, dat de bloemist ontvangen heeft van Z. A. C. om het loon van den knecht uit te betalen, is hem volgens Z. A .C. „geleend" als een soort voorschot op de verdiensten, die hij zou krijgen door het onderhouden van een aantal „Z. A. C.-tuinen". Daar de pogingen van Z. A. C. om den tuinman dit profijt te bezorgen echter vrijwel gefaald zijn, wilde men de goedheid hebben om een minnelijke schikking voor te stellen, die inhield van „kwijtschelden" van het leende" bedrag van 200, waartegenover echter tevens de bewuste 167 zouden komen te vervallen. Een minnelijke schik king dus met gesloten beurzen, waardoor Z. A. C. echterwel degelijk het be drag van 167 erkent. Men gaat er toch niet toe over om een som van 200 op te geven alléén omdat de bloemist een aan tal hem toegezegde tuinen is miingeloo- pen. Zou de bloemist met het voorstel geen genoegen nemen, dan zou Z. A. C. o gaan tot incasseering van het „geleende" bedrag van ƒ200. Hoewel de bloemist in derdaad niet met deze schikking occoord ging dit is Z. A. C. meegedeeld is dit „dreigement", geuit op 10 October 1935, natuurlijk nimmer ten uitvoer bracht. Een nieuwe zwarte bladzijde van Zwol- le's voetbalboekje ligt hier open, een Madzyde, waaruit blijkt op welke wijze hier het amateurisme met voeten getre den wordt. VRIJDAG 7 FEBRUARI. Hilversum II, 301 M. Algemeen Programma verzorgd door den K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 12.15 Gramofoonpl. en K. R. O.-orkest. 2.15 De KRO-boys en grampl. 3.15 Zangrecital door José Candel en gram.pl. 4.15 Gram.pl. (Opera-programma). 5.15 Mozart-programma door het K. R. O.-orkest. 6.Land- en tuinbouwhalfuurtje. 6.20 KRO-orkest. 7.15 Prof. dr. Alph. Steger over China. Gram.pl. Hilversum L 1875 M. 8.00 VARA, 10.00 VPRO, 11.00 VARA., 12.00 AVRO, 4.00 VARA., 8.00 VPRO. 11.00—12.00 VARA. 8.00 Orgelspel. 8.30 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor de Vrouw. 11.00 Gram.pl. 12.00 Cantabilé-orkest en gram.pl. 2.00 Omroeporkest en soliste. (In de pau ze: Voordracht). 4.00 De Notenkrakers. 5.00 Kinderuur.' 5.30 Eddy Walis' orkest. 7.00 Lezing, Gram.pl. 7.50 Berichten. 8.00 Vrijz. Godsd. Persbureau. Lezing. 8.30 Viool en piano. (9.00 Lezing). 10.00 Filmpraatje. 10.30 Causerie. 10.45 Berichten, Jazzmuziek. 11.30—12.00 Gram.pl. D r o i t w i c h 1500 m 11.2011.50 OrgelspeL 12.10 Populair orkestconcert. 12.50 Dansmuziek. I.352.20 Damesstrijkkwartet. 4.20 BBCMidland-orkest. 5.35 Dansmuziek. 6.50 Pianrecital. 8.20 Radio-tooneel. 9.20 Louis Levy's orkest. 10.40 BBCorkest en solist. II.3512.20 Dansmuziek. Radio-Paris, 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 4.20 Piano-recital en voordracht. 5.50 Orkestconcert. 8.20 Cello- en piano-recitaL 9.05 Operettemuziek. 11.051.05 Orkestconcert. Keulen, 450 m. 10.20 Orkestconcert en Schrammel-En- semble. 1.35 Schrammelmuziek. 3.20 Orkestconcert. 5.20 Omroeporkest en solisten. 8.45 Strijkkwartet. 10.0011.20 Orkestconcert. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Klein-orkest. 1.302.20 Dansmuziek. 5.20 Dito. 6.35 Gram.pl. 7.05 Klein-orkest. 8.20 Radio-tooneel met muziek. 10.3011.20 Kamermuziek. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroeporkest. 1.502.20 Gram.pL 5.20 Fluit-recital. 5.50 Harmonicamuziek. 6.20 Gram.pl. 6.50 Piano-recital. 7.35 Zang. 8.20 Omroeporkest. 10.30—11.20 Gram.pl. Deutschla ndsender. 1571 M. 7.30 Concert mjn.v. solisten, koor en or kest. 8.50 Sport-reportage. 9.05 Trioconcert. 9.40 Wintersportnieuws. 10.2011.20 Populair-concert uit Hanno ver. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Brussel (VI.). 9.20 Keulen. Pl.m. 13 15 Brussel (VI.). 14.20 Kalundborg. 15.20 Keulen. 16.20 Droitwich. 17.35 Keulen. 19.10 Weenen of dlv. 20.00 Berlijn. 23.20 Weenen of div. 4e Programma 8.05 Parijs Radio. 10.35 Londen Reg. 12.10 Droitwich. 13.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 19.10 Londen Reg. 20.20 Gram.muz. G.R.D. 21.20 Droitwich. 21.50 Diversen. Pijn. 22.30 Londen Reg. (Wijzigingen voorbehouden). KEEPER VAN SUNDERLAND OVERLEDEN Tengevolge van een trap tegen het hoofd Uit Londen verneemt de „Telegraaf De 22-jarige doelverdediger van Sunder land James Thorpe, die Zaterdag in den wedstrijd tegen Chelsea werd gewond, is gisteren in het ziekenhuis te Sunderland overleden. In dien wedstrijd kwam Thor- pen tijdens een scrimmage in den doel- mond te vallen. Het scheen alsof hy niet ernstig was gewond, doch na afloop van de match bleek, dat hij een ernstigen trap tegen het hoofd had gekregen. Men heeft den doelverdediger toen onmiddellijk naar het ziekenhuis overgebracht waar hij na korten tyd het bewust-.ijn verloor. Uit de zen toestand is hij niet meer ontwaakt. KORFBAL „FLUKS" BESTAAT BINNENKORT 25 JAAR In April zal het -25 jaar geleden zijn, dat de Leidsche korfbalvereeniging „Fluks" werd opgericht. Naar bekend was Fluks éénmaal kampioen van Nederland en meermalen afdeelingskampioen van de le klasse N.K.B. Er is een feestcommissie be noemd, welke een grootsche feestviering voorbereidt. Deze commissie is als volgt samenge steld: F. Jute, Den Haag, voorzitter, J. Smit, Kamerlingh Onneslaan 35a, Leiden, secr.-penn.; mej. T. Buys, mevr. M. C. La- man—Zeelenberg, mej. A. Kesselring, M. W. v. d. Zanden, leden. De feestplannen zijn voorloopig de volgende: 2e Paaschdag: seriewedstrijden te Leiden 18 April: receptie van half 3 tot 5 uur. 18 April: Feestavond, waar o.a. de sport- revue „Aanpakken" zal worden opge voerd. 25 April: Intieme feestavond met sou per, voorafgegaan door een gecostumeer- den korfbalwedstrijd met na afloop sport- maaltijd.' WIELRENNEN DE ZESDAAGSCHE TE KOTENHAGEN Woensdagnacht hebben zich sensatio- neele veranderingen in den stand van de zesdaagsche te Kopenhagen voorgedaan. In een jacht van twee uur werd niet min- derd dan 118 maal een ronde verwisseld. Tenslotte nam het koppel GrundahlBil- liet, die vijftien ronden wonnen, de lei ding. Na 139 uur waren 3203.1 K.M. afge legd. De stand was toen: 1. GrundahlBilliet. 109 pt. Op één ronde: 2. CharlierDeneef, 302 punten. Op twee ronden: 3. WalsFalk Hansen 407 p., 4. PijnenburgChristensen 243 p.; 5. IgnatDiot 154 p., 6. FundaHoffmarn 127 p., 7. RauschHürtgen 64 p. Op drie ronden: 8. Van Danholt—v. Ne- vele 130 p. De overige koppels lagen zeven enmeer ronden achter. De laatste avond die zeer druk bezocht was, bracht geen verandering meer inden stand. In den loop van den avond moest de koppelgenoot van onzen landgenoot Pelle- naars opgeven. De Duitscher Rieger zou nu met Pellenaars een nieuw koppel moeten vormen, doch onze landgenoot weijerde met hem te rijden. Pellenaars kreeg hier voor een boete van 200 kronen. Voorts vielen nog uit de koppels Tietz—Knudsen en eenige anderen, die zoo ver achter la gen, dat hun positie hopeloos was. Hoewel Charlier en Deneef al het mo gelijke deden om zich bij het leidende koppel GrundahlBilliet te voegen mocht hun dit niet gelukken en wonnen laatst genoemden met 1 ronde voorsprong. Het eindresultaat was: 1. Grundahl—Bil liet 145 p. afgelegd 3376,8 km. Op 1 ronde: 2. Charlier—Deneef 347 p. Op 2 ronden: 3. Falck Hansen—Wals 467 p. 4. Christensen—Pijnenburg 271 p. 5. Ignatv-Diot 201 p. 6. Funda—Hoffmann 136 p. 7. RauschHuertgen 76 p. Op 4 ronden: 8. Danholt—Van Nevele 153 p. Op 9 ronden: 9. HermansenJoergen- sen 56 p. BILJARTEN DE POORT I—EXCELSIOR I 2—2. De laatste wedstrijd voor de competitie lste klasse F.B.H.O. had te Haarlem plaats. Deze ontmoeting eindigde in een gelijk spel. Het verloop is als volgt: Pnt. Brt. H.S. Gem. A. Duivenvoorde Exc. 150 28 48 5.35 J. Fabel De Poort 65 27 16 2.40 J. Duivenvoorden 150 39 33 3.84 J. de Nijs 126 38 14 3.31 J. v. Tricht 86 26 10 3.30 J. v. Doorn 150 26 14 5.76 H. Bakker 138 39 15 3.53 J. Drayer 150 39 17 3.84 Excelsior I 2 punten; De Poort I Haar lem 2 punten. LISSER BILJART KRING. L.U.T.O. 3—L.U.T.O. 4 4—4. Voor de 2de klasse der Kring werd bovengenoemde speeld. De uitslag luidt: Pnt. Nic. v. Velzen 68 A. H. Schrama 100 C. Slootbeek 58 G. v. Eik 100 Lisser Biljart ontmoeting ge- Brt. H.S. Gem. 43 11 1.58 1.93 3.33 C. Toledo J. v. Diest Mart. v. Dijk C. de Jeu 100 48 10 2.C8 1.50 1.63 1.C1

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9