UIT DE OMGEVING DONDERDAG 6 FEBRUARI 1936 DE LËIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 ALKEMADE. AUTO TEGEN BOOM GEBOTST. Drie inzittenden eruit geslingerd. Hedenmorgen half 10 kwam uit de richting Leiden een vrachtauto, waarin gezeten waren de heeren G. en J. Ouwer- kerk uit Rotterdam en een meisje. Nabij de Fransche brug geraakte de stuur-inrichting defect en vloog de wa gen tegen een boom. De drie inzittenden werden uit den wagen geslingerd. De va der, de heer G. Ouwerkerk, bekwam daar bij eenige zeer ernstige snij wonden in het gelaat, terwijl zijn zoon en het meisje eenige lichte ontvellingen opliepen. Het voorste gedeelte van de vrachtauto is totaal in elkaar gedrukt. De inzittenden zijn er wonderlijk goed afgekomen. Dr. Van der Bijl verleende geneeskun dige hulp, waarna de drie passagiers per ziekenauto van Maarsse en Kroon voor onderzoek naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden zijn vervoerd. De wagen had een matige gang. Het on geluk is toe te schrijven aan de slechte conditie waarin de auto een gehuurde vrachtwagen uit Rotterdam verkeerde. De stuurinrichting en de remmen waren niet in orde. KATWIJK. Gevestigd: C. M. Muller, v. Almelo. A. v. Agteren, van Haskerland. -S. Jurgensman, van Den Haag. A. L. Ouds hoorn, van Brielle. J. Hoek, van Amster dam. J. Moeliker, van Leiden. G. van Tuijl en gezin, van Apeldoorn. J. Kat, van Wassenaar. Vertrokken: R. Schipper, naar Oegstgeest. A. Imthorn, naar Noordwijk. C. Meijersv. Dan, naar Leiden. J. Zwart, naar Rotterdam. M. van Baarle, naar Schiedam. C. Volker, naar Valken burg (Z.-H.). J. van Egmond, naar Wad- dinxveen. C. M. Broere, naar Heem stede. OEGSTGEEST. Winkelstand. Onder verwijzing naar de advertentie in het nummer van giste ren willen wij ook hier de aandacht vesti gen op de nieuwe zaak, die heden in per ceel Geversstraat 49 is geopend. - De heer Broekstra heeft het aangedurfd in het pand waar voorheen de City-bazar was gevestigd een uurwerkwinkel te be ginnen, hetgeen voor Oegstgeest zeker een aanwinst kan genoemd worden. Naast horloger is de heer Broekstra te vens gediplomeerd opticiën, zoodat in die behoefte ook wederom is voorzien. In de winkel, geheel van mahonie-betimmering, staan in stofvrije kosten de verschillende soorten uurwerken geëtaleerd, terwijl men in de atalage verschillende luxe zilveren voorwerpen kan bezichtigen. Het geheel werd uitgevoerd door de fir- fa Proper; de stoffeering door den heer Fr. Plaizier. Wij wenschen den heer Broekstra veel succes toe in zijn nieuwe onderne ming. SASSENHEIM. E. H. B. O. Gisteravond hield de af- deeling Sasenheim van de E. H. B. O. een feestvergadering in de zaal van den heer A. N. Schrama. Te ruim 8 uur opende de voorzitter, de heer L. Ritze, deze bijeen komst met een welkomstwoord tot de aan wezigen, in het bijzonder de^ burgemees ter en echtgenoote, die ditmaal weer bereid is gevonden om aan de geslaagden de di ploma's uit te reiken. Voorts aan alle da mes en ouders der geslaagden en niet te vergeten aan dr. Zeijerveld en echtgenoo te. Laatstgenoemde werd een extra woord van dank gebracht, want aan hem is het groote succes van de E. H. B. O. voor alles te danken. Spr. laat dan in revue passee- ren het vele werk wat de E. H. B. O. reeds tot stand heeft gebrachte waarbij hij dui delijk liet uitkomen van welk nut reeds deze instelling is gebleken. Uit alles blijkt, dat nog veel moet gedaan worden doch de middelen ontbreken. Daarom is de hoop op de toekomst gevestigd, dat dan alles zijn beslag zal krijgen. Ten slotte bespreekt hij de successen van dit jaar waaruit blijkt, dat van de 20 personen er 16 geslaagden zijn. Hierna verkreeg dr. Zeijerveld het woord, die zijn dank uitsprak voor de woorden van lof van den voorzitter en ook zijn waardeering uitsprak voor het mede leven van den burgemeester. Spreker prees de saamhoorigheid en eensgezindheid der leden. Vervolgens feliciteert dr. Zeijerveld de geslaagden.Te zamen de 12 leden van vorig jaar hebben we nu het aantal gedi plomeerden tot 28 opgevoerd. Al gaan we voort, dat wil nog lang niet zeggen, dat het voldoende is tegenover het aantal on geschoolden. Spr. toont aan van welk groot belang het is dat we een kern E. H. B. O.'ers krijgen voor de toekomst bij het groend economisch snelverkeer dat steeds zal aanwassen. Spr. besluit me* de hoop uit te spreken, dat naast de 28 nog velen zullen volgen, om de menschheid ter zijde te staan. Met een hartelijk applaus werd nu het woord verleend aan den burgemeester Het was den burgemeester een behoefte zijn waardeering voor de E. H. B. O. uit te spreken. Spreker hoopt, dat achter de 28 spoedig een nul moge staan, want veel perspectief is geopend, doch de macht ont breekt. Daarom hoopt hij, dat velen het goede voorbeeld zullen volgen, om te ko men tot versterking van korps en kas. Hier na werd overgegaan tot het uitreiken der diploma's. Met een toepasselijk woord werden deze afgegeven aan de dames: G. Dorsman, W. v. Diggelen, M. v. d. Geest. M. Gouverneur, W. Krouwel, J. v. Lierop, M. v. Leeuwen, Mevr. MolmanZuilhof, Mevr. Tibboel, C. Roona en M. Zaalberg en aan de heeren W. Bakker, G. Barendrecht, J. v. d. Horst, G. Verschoor, W. F. v. d. Zelm. Na een dankwoord door den voorzit ter aan den burgemeester, spreekt de se cretaris woorden van dank voor werkzaam heden van den docent en voorzitter, welke dankwoorden met eenige cadeautjes verge zeld gingen. Na mededeeling dat er a.s. Vrijdagavond weer gewone lessen zullen zijn, was het officieeele gedeelte gesloten en werd overgegaan tot het vroolijke ge deelte, waarbij een tooneelstukje met be trekking op de E. H. B. O. werd opge voerd wat zeer in den smaak viel. Geboren: Evert z. van B. Verhoef en H. van Dooren. Astrid Charlotte d. van A. C. Leeuwenburgh en J. A. M. Kurpers- hoek. Paulina d. van A. van der Eist en M. C. van Roode. Overleden: W. Satter 53 j. echtgen. van H. M. 'Josephina. Ondertrouwd: P. H. van Zoen 34 j. en C. W. van Zoen 30. J. S. Vooren 31 j. en D. W. C. Beumer 29 j. Ingekomen: Mej. M. C. M. Moeken, van Weesp. A. J. van Klaveren, van An na Paulowna. Mej. A. J. Rotteveel, van Bloemendaal. Wed. A. A. Koet geb. Mooijman, van Voorschoten. Mej. N. v. Egmond, van Alkemade. Vertrokken: Th. de Boer en gezin, naar Naaldwijk. Mej. P. C. Groot naar Den Haag. J. Klok, naar Haarlem P. Vrijburg, naar Warmond. TER AAR. „Adolf Kol ping". In het R.-K. Ver.- gebouw hield bovengenoemde vereeniging een buitengewone ledenvergadering onder praesidium van den heer P. Blom. Na ope ning en verwelkoming, bijzonder van den geest, adv., volgt voorlezing der notulen. Bij de vele mededeelingen vernamen wij eerst welke activiteit het bestuur met den geest. adv. heeft ontplooit niet zonder succes voor verlaging terreinhuur; ver der zijn er onderhandelingen gevoerd met bevoegde instanties om in werkverschaf fing het terrein te draineeren en effen te maken. De kosten voor materiaal komen natuurlijk ten laste der vereeniging. Wan neer de voorz. nog z'n teleurstelling heeft geuit over de zeer geringe opkomst op den spelregelavond, worden de ingekomen stuk ken behandeld, betrekking hebbende op het verzekeringswezen. Een groot deel der le den was in principe bereid zich te verze keren tegen eventueele ongevallen, doch om zoo voordeelig mogelijk te slagen zullen opgaven van meerdere maatschappijen worden gevraagd. Naar aanleiding van een vraag met wel ke gelegenheid de uitreizen voortaan ge schieden, wordt een regeling bekend ge maakt welke de algemeene goedkeuring kan Wegdragen. De secretaris geeft nu en kele aanwijzingen over het invullen der formulieren, wat accuraat moet gebeuren, willen wij van boete gevrijwaard blijven, en doet dan een ernstig beroep op de spe lers, dat zij zich altijd onderwerpen aan de leiding, hetzij van aanvoerder of van scheidsrechter. Bij de rondvraag kwamen vele huishou delijke zaken aan de orde, waarvan enkele toch wel belangrijk genoeg zijn om ze te noemen. Een grootsche uitgebreide actie zal opgezet worden om een gezonde finan- cieele basis te verkrijgen voor de vereeni ging, die meer dan dringend noodzakelijk is. Verschillende methoden die hiertoe mochten leiden, kwamen in behandeling, o.m. het organiseeren van een bazar, film avond, of aankloppen bij de ingezetenen voor een klein offertje. Van het laatstge noemde voorstel werd momenteel wel het meeste resultaat verwacht. Niettemin zal het bestuur zijn aandacht blijven schenken aan de andere geopperde'idieëen. Prijzens waardig was de houding der voetballers die zich spontaan opgaven om een inzameling te bewerkstelligen, en gezien deze loyali teit zal het velen tot nadenken stemmen met het uiteindelijk gevolg vaneen steuntje voor de Katholieke Sportbewe- ging. Dank U! Vooraleer de voorz. over gaat tot sluiting van deze prettige bijeen komst wordt nog meegedeeld, dat men do nateur kan worden tegen betaling van twee gulden per jaar. Een gezins-donateurs- kaart bedragt drie gulden. VOORSCHOTEN. Graalwacht. Zondag 9 Februari zullen de meisjes van de Vrouwelijke Jeugdbewe ging voor Katholieke Actie „De Graal", een uitvoering geven in het Bondsgebouw. Wij raden allen, die een avond genieten willen aan, van deze gelegenheid gebruik te maken. Met enthousiasme hebben de meisjes zich voorbereid, avond aan avond gerepeteerd en zij hopen nu haar moeite bekroond te zien, door te mogen spelen voor een overvolle zaal. Komt allen genie ten en medeleven met 't diepe veelzeggen de „Koningin van dra Vrede". Komt allen lachen en schateren om de „Mickey-Mouse" Wilt u weten wat er op de Graal gedaan, geleerd en gewerkt wordt, komt dan Zon dagavond naar 't Bondsgebouw en u zult er 'n kijk op krijgen en u zult er geen spijt van hebben. Entreé 25 en 35 ct. Werkloo- zen 10 cent op vertoon van kaart. Plaats- bespreken Zondagmorgen na de H. Mis. Zilveren jubileum waterleiding. Op be scheiden wijze zal Maandag 10 Februari a.s. de herdenking plaats hebben van het 25-ja- rig bestaan van de Gemeentelijke Waterlei ding alhier. WARMOND. UITVAART JACOB KORTEKAAS. Heden had in de parochiekerk de plech tige uitvaart plaats van het stoffelijk overschot van den heer Jajob Kortekaas, die 18 jaar lang in betrekking was bij het Seminarie, in welke functie hij zich aller hoogachting en genegenheid wist te verwerven. De H. Mis van Requiem werd opgedra gen door den zeereerw. hooggel. heer Z. de Korte, professor aan het Theologicum. In het pries^tfkoor hadden plaats geno men de Doorl. cn Hoogw. He-r Mgr. H. J. M. Taskin, pracses \cn h«t Theologicum; de hoogeerw. hooggel. heer J. H. Niekel, directeur van het Philosophicum, alle pro fessoren van de beide Seminaria, de pas toor der parochie. De kerk was geheel met deelnemenden gevuld. Ook buiten het Seminarie had de heer Kortekaas vele vrienden. Bij de begrafenis cp het Kerkhof waren bijna alle studenten van beide Seminaries aanwezig. WASSENAAR. Ernstig ongeluk op gevaarlijk kruispunt. Gistermiddag te omstreeks kwart voor vijf heeft op het gevaarlijke kruispunt Rijksstraatweg Eikenlaan een ernstig on geluk plaats gehad. De 38-jarige wielrijder Z„ uit Den Haag, kwam uit het smalle laantje en wilde den weg oversteken, toen hij werd aangereden door een uit de richting Lei den komende auto, welke, werd bestuurd door den heer K. uit Sliedrecht. De wiel rijder werd ernstig gewond opgenomen en naar het ziekenhuis aan het Westeinde in Den Haag overgebracht. De politie heeft de zaak in onderzoek. Ooggetuigen verklaarden, dat de auto mobilist te snel heeft gereden. Geboren: Alexandra Maria d. v. P. A. M. Siebers en L. Nijlander. Gerrit Hen drik Dirk z. v. K. Zweegman en W. Brink man. Theodore Cornells z. v. C. Chau- dron en E. Trommel. Adriaan z. v. A. M. van Egmond en J. H. Meuwsen. Fem- migje d. v. C. Veloo en J. Bolt. Arnol- dus z. v. J. van Manen en L. Barends. Ondertrouwd: C. Stigter en E. van Wijk. J. H. van der Meer en H. Ma- riënwald. A. C. v. d. Bergh en M. J. Zuiderduin. Gehuwd: A. van der Schoor en J. G. Verhoeff. M. K. Polano en C. E. Hane- graaff. Ingekomen: P. W. Boogers, uit Voorburg. H. M. Diemei, uit Voorhout. C. J. Dongelmans, uit Valkenburg. H. Ebben, uit Den Haag. N. J. Everste, uit Bruinisse. J. de Geus en gezin, uit Haarlem. M. Kohringer, uit Den Haag. K. P. Hellcbrekers, uit Susteren. L. Hoppe, uit Wen Haag. B. W. Kappelhof geb. Kamerbeek, uit Den Haag. M. Kir- zinger, uit Den Haag. J. D. van Kop penhagen, uit Arnhem. A. Langefeld, uit Oldehove. A.9 J. A. Materman, uit Oegstgeest. A. Meder, uit Den Haag. E Nabereit, uit Bottrop (Did.). F. C. Noordenbos, uit Alphen aan den Rijn. R. C. J. Paauw, uit Alkemade. W. van der Pol, uit Den Haag. R. Rackl, uit Oostenrijk. K. Robbers en gezin, uit Oegstgeest. I. M. Römgens, uit Den Haag. J. H. Stork, uit de Bilt (U.). J. Varkevisser en gezin, uit Valkenburg (Z.- H.). H. B. M. van Velzen, uot Noord- wijk. J. van der Vliet, uit Delft. L. Leiland, uit Den Haag. H. R. Welke, uit Essen. Vertrokken: H. Uiterwijk, naar Ruinerwold. M. A. J. E. v. d. Kun, naar Brussel. P. Nabereit, naar Bottrop (Did.) W. A. Rijneveld en vr., naar Haarlem. H. B. van Swaaij, naar Voorburg. J. M. Boerlage, naar Bloemendaal. H. Corts, naar Alkemade. M. Kampschulte, naar Alkmaar. H. W. Wiltink, naar Eind hoven. E. Kreutzinger, naar Den Haag. H. Hesselman, naar Herten (Did.). H. Moes, naar Den Haag. L. R. G. Behrend, naar Den Haag. G. SchulteKellinghaus naar Rotterdam. J. C. van Vlijmen, naar Rotterdam. N. J. Kromhout, naar Vee- nendeel. J. Mourik, naar Krimpen a. d. IJssel. S. H. Debs, naar Viersen (Did.). M. Holtru'-t, naar Zaandam. P. Höppl, naar Den Haag. C. J. van den Akker, naar Zoeterwoude. A. V. Weidemann, naar Duitsohland. A. Matuczak, naar Bottrop (Did.). M. Klatt, naar Bochum (Did.). C. C. Engelman, naa- Arnhem. J. B. Maarleveld, naar H. I. Ambacht A. Kapmann, naar EssenSteele. A. Schmerein, naar Haarlem. C. C. Ar nold en gezin, naar Rotterdam. W. van Essen en gezin, naar Heemstede. C. Cup pens, naar Brussel. G. Visscher, naar Den Haag. A K. Kröger, naar Olden burg (Did... S. O. Jilge, naar Den Haag. H. W. Brefort, naar Dorsten (Did.). A. Schreibmaier, naar Knittefeld (Oosten rijk). S. M. Flaman, naar Den Haag. M. M. de Voogd geb. Flender, naar Peru. A. PawelZik, naar Den Haag. L. A. W. van der Kolk, naar Arnhem. P. N. Lebbing geb. v. d. Geest, naar Stompwijk. P. H. van der Geest, naar Stompwijk. ZOETERMEER. De nieuwe politieverordening. De Algemeene Politie-verordening voor de ge meente Zoetermeer, vastgesteld in een der vergaderingen van den gemeenteraad in het laatst van het vorig jaar, is thans goed gekeurd door Ged. Staten van Zuid-Hol land. Binnen korten tijd zal deze A. P. V. gelden voor onze gemeente. Eerst moet ze echter afgekondigd worden, welke afkon diging spoedig tegemoet is te zien. Acht da gen na dien is de verordening van kracht. Verschillende nieuwe bepalingen waar tegen met straf bedreigd is, zullen voor de „niet-goedwillenden" gelden. De verordening is verdeeld i" 7 hoofd stukken, welke hoofdstukken zoo noodig zijn onderverdeeld in afdeelingen. Zij telt 152 artikelen. Door de inwerkingtreding dezer verordening vervallen een 17-tal ver ordeningen, waarin de materie is verwerkt, die thans is vastgelegd in de A. P. V. De verordening bevat artikelen, getoetst aan de omstandighedten en voorziet in een lang ge voelde behoefte. De samenstelling van een algemeene politie-verordening is een groot en zeer minutieus werk en heeft veel tijd en overleg gekost. Een woord vr^ waar deering en hulde voor dit groote werk mag Onder voorzitterschap van Burgemeester Schölvinck kwam de Raad dezer gemeente Woensdag in voltallige vergadering bijeen. Nadat de vergadering door den voorzit ter was geopend, hoorde de Raad staande de rede van den voorzitter aan ter herden king van den onlangs overleden oud-Bur gemeester dezer gemeente, Jhr. J. K. Hes- selt van Dinter. Vervolgens werden de notulen onveran derd vastgesteld en had voorlezing der in gekomen stukken plaats, welke alle voor kennisgeving aangenomen werden. De voorzitter richtte in deze eerste ver gadering in 1936 het woord tot den Raad waarin hij de leden van dit college alle goeds toewenschte. Z. h. st. werd hierna de begrooting voor de Stichting der Waterleiding „De Tien Ge meenten" goedgekeurd. De met Pijnacker aangegane regeling be treffende de toelating op de openbare la gere school aldaar van kinderen uit Noot dorp onderging een wijziging in dien zin, dat de vergoeding per kind van 24.tot 20.— werd teruggebracht. De Raad sprak zijn erkentelijkheid uit tegenover het ge meentebestuur van Pijnacker, dat zich na vele onderhandelingen bereid had ver klaard tot deze tegemoetkomende houding. Den politie-volontair J. de Jager kende de Raad toe een gratificatie van 30.voor zijn aan de gemeente bewezen diensten in de laatste 4 maanden van het afgeloopen jaar. Bij het voorstel betreffende de driejaar- lijksche afrekening met de R.K. school wil de de heer Sweere gaarne, dat de Raad te rug kwam op zijn eenmaal genomen besluit en alsnog voor verrekening in aanmerking doen komen twee schoolreizen. Na uitvoeri ge gedachtenwisseling met den voorzitter, besloot de Raad de schoolreizen niet te ver goeden, te meer waar door instelling van beroep een hoogere instantie in de gelegen heid is een beslissing hieromtrent te geven. De voorzitter deelt vervolgens mede, dat in verband met zijn benoeming tot gemeen te-ambtenaar van den Haag,, den heer Blin- denbach eervol ontslag is verleend. Spr. brengt een woord van lof en dank aan de zen functionaris voor de wijze, waarop deze zijn werkzaamheden alhier heeft vervuld. Eveenens wordt den heer Wolfman Elpers, die ook de gemeente gaat verlaten, dank gebraaht. Aan de orde wordt dan gesteld salarigver- hooging van den eersten ambtenaar ter se cretarie. De heer Lindeman vindt de sprong tot 1325.wel wat hoog, oordeelt de ver hooging echter billijk en verklaart er zich tenvolle mede te kunnen vereenigen, voor al waar genoemde ambtenaar nu in de ge meente komt wonen. Zonder hoofdelijke stemming wordt overeenkomstig voorstel van B. en W. besloten. De ziekenfondsen en de werkloozen. Ingekomen is een adres van B. van Schie e.a. om alsnog den werkloozen 50 pet. toe slag te geven in de Ziekenfondscontributie, wanneer deze zijn georganiseerd in het fonds van den in deze gemeente wonen den geneesheer, de heer Kloos. De heer Sweere, in vorige vergadering een warm voorstander van deze regeling, dient 'n voor stel in, overeenkomstig het verzoek, in dit adres neergelegd, te besluiten. De heer Lin deman blijft zich om de indertijd reeds ge noemde motieven verzetten. Wethouder Post meent, dat de Raad niet op zijn een maal genomen besluit moet terugkomen, omdat eenige personen zich met een adres tot dit college richten en zal tegen het voor stel stemmen. Om dezelfde reden verklaart ook de heer 't Hart zich tegen. De heer Sweere begrijpt de houding van Wethouder Post niet, waar deze eerst voor een voorstel van B. en W. met gelijke strekking heeft gestemd. Hierop antwoordt Wethouder Post, dat hij toen in de meening verkeerde, dat de werkloozen ingenomen zouden zijn met een dergelijke regeling. Nu hem achter af blijkt, dat zulks niet het geval is, heeft spr. zijn oordeel herzien. De heer 't Hart verklaart niet tegen den betreffenden ge neesheer te zijn, ook in principe vóór toe slag te zijn. doch hij verzet zich uitsluitend tegen den dwang, dat men om voor toeslag in aanmerking te komen, in het fonds van dr. Klooz moet zijn. Het voorstel-Sweere, in stemming gebracht, wordt verworpen met 5 tegen 2 stemmen (vóór: de heeren Sweere en van der Helm). Op een vraag van den heer Lindeman of nu de toeslag van de ziekenfondscontribu tie van de baan is, antwoordt de voorzitter ontkennend, B. en W. zullen nader beraden wat te doen. De heer Lindeman wil nu gaar ne een voorstel indienen een dergelijke toe slag toe te kennen, onverschillig bij welk fonds de werklooze is aangesloten. Nadat hij in een discussie met den voorzitter op het nuttelooze hiervan is gewezen, omdat toch eerst met de betreffende geneesheeren ge confereerd moet worden, wordt genoegen genomen met de toezegging, dat B. en W. zoo spoedig mogelijk met een nieuw voor stel zullen komen. Besloten wordt tot herziening der reke ning 1934 en de begrootingen 1935 en 1936, waarna de rondvraag aan de orde is. De heer de Vreede vraagt of het kranten bericht, dat een opzichter bij den bouw van de Burgemeesterswoning is aangesteld juist is, daar hij van meening was, dat de Raad besloten had hiertoe niet over te gaan. De den samensteller, burgemeester L. R. Mid- delberg, niet onthouden worden. Geboren: Dingenus z. van J. van Zet ten en M. Vohol. Ondertrouwd: P. Lugtigheid 22 j. en L. Hoogduin 22j. A. Jansen 20 j. en G. Buurman 18 j. G e t r o u w d: P. G. van Vliegen 22 j. en J. Hagers 18 j. GEMEENTERAAD VAN NOOTDORP voorzitter antwoordt, dat voor het tech nisch toezicht inderdaad iemand is aange wezen. Spr. wijst er op, dat de Raad te ken nen heeft gegeven zulk een toezicht op prijs te stellen, ja zelfs er op aangedrongen heeft. De heer Lindeman brengt de idee naar voren of het niet mogelijk zou zijn, tenein de de alhier zich gevestigd hebbende ge neesheer in de gemeente te behouden, deze een subsidie toe te kennen. Nadat verschil lende leden zich hiervoor uitgesproken heb ben, zegt de voorzitter toe, dat B. en W. dit in overweging zullen nemen. Wellicht zou eenige verhooging in zijn belooning als ge meentearts mogelijk zijn. Niets meer aan de orde zijnde, wordt de openbare vergadering door den voorzitter gesloten. H 470e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Sde klasse, 12de lijst Trekking van Donderdag 6 Februari 1936 Hooge Prijzen 50.000.— 12333 5.000.— 210 1.000.— 10097 19140 400.— 3634 6288 7272 8324 9240 2004083 8028 10924 13758 16046 17542 100 524 1778 3183 9182 9434 10982 11681 12660 15420 16790 17144 17256 20747 Prijzen van 70 4 260 631 606 641 895 898 946 1101 1121 1156 1227 1307 1363 1391 1509 1584 1616 1855 1918 2166 2287 2326 2342 2346 2459 2565 2593 2683 2737 2775 2833 2903 2971 3030 3100 3120 3199 3302 3347 3690 3925 4065 4164 4213 4234 4253 4278 4284 4381 4400 4646 4321 4914 4970 5057 5091 5181 5201 5285 5330 5592 5677 5888 5955 6500 8687 6763 6840 6973 7036 7200 7253 7347 7384 7404 7467 7490 7575 7639 7714 7942 7959 8020 8061 8103 8138 8150 8168 8169 8200 8315 8351 8402 8421 8465 8510 8669 8342 8936 8970 9178 9292 9309 9485 9631 9707 9864 9868 9914 9965 9985 10164 10180 10182 10301 10760 10784 10850 11070 11177 11258 11358 11453 11503 11512 11556 11599 11614 11629 11860 11933 11989 12046 12146 12149 12155 12158 12237 12263 12406 12428 12644 12698 12711 12876 12921 13032 13050 13055 13142 13149 13176 13184 13285 13392 13399 13484 13548 13778 13945 14165 14247 14254 14284 14288 14329 14414 14446 14467 14494 14715 14783 14858 14905 14936 14953 15124 15266 15313 15415 15631 15632 15740 15837 16121 16125 16150 16414 16546 16678 16794 16306 16958 17020 17081 17198 17229 17282 17356 17572 17597 17612 17637 17692 17713 17865 17937 18006 18367 18394 18401 18519 18664 18697 18716 18730 18756 18833 19010 19014 19111 19174 19266 19314 19368 19449 19469 19684 19736 19836 19850 19879 19901 19996 20068 20072 20157 20201 20244 20446 20540 20562 20620 20729 20804 20859 20837 20978 Nieten 14 76 131 229 282 308 364 404 414 474 500 564 569 599 652 661 861 874 990 1010 1026 1036 1041 1042 1057 1064 1094 1109 1127 1147 1150 1151 1194 1344 1357 1360 1369 1392 1413 1419 1430 1453 1470 1529 1575 1618 1649 1657 1671 1684 1688 1725 1744 1761 1764 1815 1831 1896 1905 1911 1917 1943 1966 2006 2107 2161 2165 2171 2242 2259 2355 2356 2381 2465 2467 2474 2480 2482 2535 2555 2650 2652 2667 2670 2681 2692 2733 2734 2744 2763 2784 2794 2804 2809 2828 2840 2848 2851 2874 2910 2933 2938 2946 2978 2997 3015 3023 3162 3170 3173 3222 3229 3230 3231 3242 3272 3304 3312 3363 3371 3403 3420 3461 3487 3543 3613 3615 3627 3663 3671 3686 3700 3712 3843 3896 3901 3911 4031 4048 4112 4136 4141 4142 4297 4312 4313 4331 4365 4370 4374 4377 4424 4434 4473 4512 4513 4605 4627 4635 4637 4641 4660 4684 4698 4704 4805 4819 4829 4837 4857 4911 4921 4931 4934 4937 4948 4953 5035 5056 5071 5145 5178 5192 5199 5204 5205 5222 5233 5246 5247 5271 5328 5392 6460 5531 5536 5573 5678 5699 5704 5775 5802 5829 5910 5920 5928 5951 5957 5983 6077 6098 6109 6117 6234 6263 6263 6292 6300 6330 6354 6357 6441 6463 6474 6483 6484 6536 6621 6709 6721 6796 6799 6803 6337 6914 6947 6960 7003 7038 7090 7093 7098 7141 7142 7166 7242 7342 7353 7370 7463 7476 7480 7578 7594 7644 7661 7689 7695 7722 7743 7764 7825 7827 7835 7901 7907 7997 8037 8071 8146 8170 8199 8228 8256 8287 8307 8372 8380 8396 8483 8491 8530 8544 8570 8607 8662 8683 8685 8732 8754 8776 8785 8811 8813 8827 8843 8848 8864 8939 8963 8972 8987 9032 9041 9044 9069 9079 9088 9122 9141 9153 91S2 9237 9240 9259 9296 9310 9315 9337 9368 9373 9381 9434 9439 9447 9503 9546 9555 9591 9610 9611 9619 9632 9673 9677 9696 9700 9807 9813 9829 9860 9869 9890 9941 10011 10061 10086 10165 10172 10237 10279 10288 10315 10382 10413 10424 10429 10471 10512 10556 10589 10603 10612 10616 10647 10687 10688 10713 10756 10779 10320 10826 11013 11016 11061 11086 11124 11129 11159 11194 11368 11450 11593 11662 11761 11794 11797 11872 11889 11922 11938 12063 12069 12099 12163 12176 12178 12180 12255 12253 12327 123G5 12367 12379 12391 12396 12423 12488 12496 12562 12591 12600 12656 12706 12742 127o7 12762 12790 12806 12819 12827 12889 12909 12927 12937 12951 12962 12996 13039 13061 13067 13073 13114 13139 13150 13199 13202 13253 13262 13297 13298 13314 13353 13364 13386 13426 13470 13471 13529 13580 13603 13631 13699 13730 13777 13780 13809 13614 13824 13839 13875 13950 13999 14062 14071 14075 14109 14113 14129 14144 14164 14236 14267 14276 14303 14351 14356 14394 14403 14515 14543 14623 14624 14654 14711 14813 14835 14839 14840 14843 14853 14872 14884 14954 14962 15021 15092 15099 15111 15119 15138 15159 15183 15190 15233 15242 15272 15304 15348 15369 15399 15404 15497 15564 15575 15711 15720 15729 15745 15749 15750 15803 15881 15398 15954 15970 15994 16005 16061 16101 16165 16173 16187 16193 16209 16210 16232 16240 16232 16290 16324 16373 16398 16411 16427 16454 16513 16526 16531 16547 16549 16605 16626 16698 16707 16762 16780 16808 16816 16919 16899 16909 16934 16970 17004 17061 17064 17088 17138 17167 17169 17199 17209 17264 17386 17438 17486 17577 17595 17600 17619 17621 17625 17633 17640 17678 17730 17739 17748 17772 17774 17779 17829 17854 17864 17881 17906 17919 17924 17967 17970 17974 17995 18005 18021 18031 18044 18081 18129 18139 18149 18162 18169 18251 18260 18265 18278 18300 18305 18311 18355 18360 18399 18426 18429 18524 13536 18543 18582 18602 18673 18734 18750 18761 18777 18780 18810 18869 18940 19055 19118 19162 19202 19212 19260 19269 19295 19304 19307 19315 19395 19459 19541 19568 19641 19595 19701 19729 19743 19756 19787 19815 19822 19853 19872 19896 19898 19976 19990 19995 20115 20133 20145 20202 20228 20238 20360 20367 20437 20439 20470 20489 20528 20537 20544 20573 20611 20681 20714 20739 20759 20784 20803 20851 20877 20889 20928 Verbeter. 5de klas, 11de lijst: 20915 m. z. 19915, 15737 70 m. z. 15737.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 7