LOURENS BOSCH landarts HUI t R. A. I. ZATERDAG 1 FEBRUARI 1936 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 R.K. VOLKSBOND. Sffcj Algemeene ledenvergadering. In het Bondsgebouw hield gisterenavond de R.K. Volksbond een algemeene vergade ring. Te acht uur opende de voorzitter, de heer J. H. Nijhuis, de vergadering met den Chriatelijken groet. Vervolgens riep spr. allen en hartelijk welkom toe. Tot zijn spijt moest hij mededeelen, dat de geeste lijk adviseur, de weleerw. prof. Cleophas, wegens dringende bezigheden niet aanwezig kon zijn. Ook was dit het geval met den secretaris, den heer C. J. Streefland. De tweede secretaris, de heer W. Bul las daarna de notulen voor, die na een ampele opmerking onveranderd werden goedge keurd. Nadat eenige ingekomen stukken afge handeld waren, kwam het hoofdpunt van de agenda, de begrooting voor 1936. Verschillende sprekers vroegen 'nadere inlichtingen over sommige posten, welke vragen naar genoegen werden beantwoord. In deze begrooting was opgenomen de vaststelling van een uniforme contributie voor de leden. Deze contributie werd, op een voorstel van het bestuur, bepaald op 10 cent per persoon en per week. Na eenige gedachten- wisseling tusschen bestuur en leden werd het daarna aangenomen, waarbij de voor zitter de hoop uitsprak, dat alle afdelings besturen en alle leden mee zullen werken. Voor sommigen is het een klein offertje, maar het is de eenige goede oplossing, dat zoowel werkende als werklooze leden het zelfde bedrag betalen. Eenige bijzondere uitzonderingen zullen nader onderzocht [worden. De begrooting voor het jaar 1936 werd daarna goedgekeurd. De inkomsten en uit gaven voor het gebouw werden bepaald op 3126, terwijl de inkomsten en uitgaven voor de afdeeling begroot werden op 5290. De regeling van de nieuwe contributie heffing gaat in 1 Februari. Na de rondvraag sprak de voorzitter nog eenige woorden, waarin hij de hoop uitte, dat datgene bereikt zal worden wat de lief ste wensch van het bestuur is: uitbreiding van het gebouw. De aanwezigen werden daarna verrast op een filmvoorstelling. Vooraf een teeken filmpje en als hoofdnummer de Fransche versie van den bekenden schlager „De pri- vé-secretaresse". Allen keerden daarna voldaan huiswaarts. R. K. VERKENNERS ST. PAULU8- GROEP. Het is een verheugend feit, te kunnen constateeren, dat het R. K. Jeugdwerk in den tegenwoordigen tijd hoe langer hoe meer de sympathie en belangstelling wekt bij velen van onze katholieke stadgenoo- ten. We hebben dat kunnen zien bij gele genheid van den districtsdag der K.J.C., verleden zomer gehouden op het R. K. Sportterrein aan den Haagweg. Helaas ver regende deze dag, zoodat het talrijk opge komen publiek slechts in geringe mate kon genieten van het werk en de wedstrijden onzer jongens. De verkennersavond, in den laten zomer op den Burcht gehouden, had niet veel grooter succes. Een ware orkaan maakte niet alleen 't houden van een echt kamp vuur onmogelijk, maar maakte ook elk woord en elk gezang totaal onverstaanbaar, hetgeen zeer te betreuren was, want de talrijke toeschouwers die op een getal van 1500 2000 werden geschat (wel een be wijs weer van veler medeleven met onze beweging* moeten wel een erbarmelijke indruk gekregen hebben van onze R. K. Verkennerij. Om echter te bewijzen dat het toch niet zoo erbarmelijk gesteld is met onze R. K. Verkennersbewegine, geeft de „Paulus"- groep van de parochie O. L. Vr. Hemelvaart en H. Joseph aanstaande Dinsdag 4 Febr. een uitvoering in een der zalen van den Burcht. Al degenen die op de laatste algemeene Verkennersbijeenkomst moesten teleurge steld worden wegens het venijning optreden der natuur-elementen worden verzocht aan staande Dinsdag nader kennis te komen ma ken met de uitvoering van de „Paulus"- groep in de Burcht. Verdere aanwijzingen worden vermeld in een advertentie in dit blad. J. Lansbergen g.g. EXCURSIE NAAR DE TOUWFABRIEK. De Vereeniging van Oud -Lee r lingen der Ambachtsschool 'alhier hield gisteravond een excursie naar de N.V. Vereenigde Touwfabrieken te Leiderdorp. Begrijpelijkerwijze was voor deze inte ressante excursie veel belangstelling zoodat om half acht de rondleiding, bezichtiging enz. door de in vol continie werkende fa brieken een aanvang nam. De 3 groepen werden rondgeleid door de heeren Schee pers, v. Deventer en Kuiper, bedrijfsleiders der fabrieken. Bezichtigd werden de staaldraadfabriek en de Touwhekelarij, -spinnerij en -weverij, benevens magazijnen, ketelhuis en hoog spanningsgebouw. Er zal wel geen lid geweest zijn die niet onder den indruk was van de machtige machine's en hun werkzaamheden. Wat wordt hier al niet vervaardigd, o.a. van paktouw tot de sleeptros eener oceaanreus en van vloermatje tot honderden meters lange loopers, te veel om op te noemen en te beschrijven. Het was een excursie die „volkomen geslaagd"' mocht heeten, zoodat de voorzitter, de heer H. Mulder, aller dank vertolkte toen hij de Directie dank zegde voor het welwillend toestaan dezer excur sie, zoomede de heeren bedrijfsleiders voor hun rondleiding en uitlegging. Door de Directie werd een surprise be staande uit een geweven boodschappen- tasch den deelnemers aangeboden als aan denken aan de excursie. NAAR DEN LANDDAG. De deelnemers aan den Landdag van a.s. Zondag, die gezamenlijk wensch en te rei zen, worden er op attent gemaakt, dat daartoe gelegenheid bestaat met den trein van 1.06 uur. Voorts wordt de aandacht erop gevestigd, dat de deelnemers, die zulks nog niet deden vandaag hun kaarten moeten afhalen bij den heer H. Lambert, Stationsweg 8a. Wegens uitvallen van enkele zieken zijn er nog 4 kaarten verkrijgbaar aan boven genoemd adres. BENOEMING ADJUNCT-INSPECTEUR VAN POLITIE. Met ingang van heden heeft de burge meester benoemd tot adjunct-inspecteur van politie alhier de heer J. C. Hofstede uit Arnhem, voorheen volontair bij de po litie te Ede en laatstelijk ambtenaar by den Crisis-opsporingsdienst. Aanwijzing bijz. HJB.S. De minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen heeft de volgende bijzonde re hoogere burgerscholen (B) aangewezen als bevoegd om in 1936 aan haar leerlin gen, die het onderwijs in de hoogste klasse tot het einde van den cursus hebben ge volgd, gelegenheid te geven op dezelfde voorwaarden en op dezelfde wijze als de leerlingen der openbare hoogere burger scholen met vijfjarigen cursus, na afgelegd eindexamen het getuigschrift, bedoeld in artikel 55 der middelbaar-onderwijs wet. te verkrijgen: Christelijke H.B.S. te Leiden; RK. H.B.S. te Leiden; Christelijke H.B.S. te Alphen a. d. Rijn; Bijzondere H.B.S. te Woerden; Bijzondere H.B.S. te Voorschoten. Opllchterstruc. Bij een dame hier ter sVde vervoegde zich dezer dagen een persocii, die voorgaf ambtenaar bij de belasting te zijn en die een kamer kwam huren. Nadat men het eens geworden was, vroeg de adspirant- huurder een bedrag van 10.te leen, daar hij zijn portemonnaie verloren was. De da me gaf het hem, maar de pseudo-ambtenaar is niet meer teruggekomen en zal waar schijnlijk ook wel nooit meer verschijnen. De heer Schüller heeft bij den Raad de volgende voorstellen ingediend: Ondergeteekende stelt voor het bestuur van de Gemeente woningen uit te breiden door opneming in genoemd bestuur van een beworïer dezer woningen. Ondergeteekende stelt voor een onder zoek in te stellen naar de mogelijkheid om te komen tot ordening in het Bouwbedrijf en hierover aan den Raad rapport uit te brengen. Ondergeteekende stelt voor lo. het uit voeren van straatwerk in eigen beheer te doen geschieden; 2o. indien de uitvoering van straatwerk niet in eigen beheer wordt uitgevoerd, de Iconen en arbeidsvoorwaar den te doen vaststellen, na ingewonnen ad vies van de Dienstcommissie van Gemeen tewerken. Voor het examen in Nederlandsche han delscorrespondentie, afgenomen door de Ver. „Litah", slaagde Mej. A. de Hoog, te Warmond, leerlinge van de Pontschool, Steenschuur 14. Op 13 Febr. a.s. hoopt de heer Joh. Brou wer den dag te herdenken, dat hij voor 25 jaar in dienst trad ten kantore van den Amsterdamsche Bank (bijkantoor Leiden). Het zal den jubilaris dien dag zeker niet aan blijken van bealngstelling ontbreken. BIOSCOPEN. Trianon. Er blijkt toch nog altijd een groot ver schil te kunnen bestaan tusschen twee ver filmde operettes. Een tijd lang werden wij in de bioscopen al te veel onthaald op dergelijke films, die het uiterlijk aanna men van kostbare shows, maar die in een of ander onderdeel altijd aan het overvloe dige leden. Men begreep niet dat mooi smakelijk, maar te mooi onsmakelijk is. Maar zie nu deze film „Bal in Savoy". Zij geeft alles w.at de beste operette te ge ven heeft, kostelijke humor, prachtige zang de in de film mogelijke volmaakte ensce- neering, vol prachtige vondsten en dat al les, niet overdreven en in de juiste ver houding. Dit maakt deze film tot zulk prachtig succes, waarvan gisteravond hon derden naar waarde hebben genoten. Mis schien zpllen vele toeschouwers niet be vroeden, dat in deze korte analyse het ge heim van het succes dezer film schuilt. Het doet er niet to^. Zij zullen genieten van de prachtige zang en het charmante spel van Alpar Gitta, van de guitige Barsony Rozsi en vooral zij, die den onverbeterlijken Felix Bressart nog eens willen zien. De ensceneering is prachtig, er zijn aar dige baletten ook weer niet té veel kortom er is alles, humor, gratie, schoon heid om deze film met vreugde te zien. Dhn is er nog de prachtige film-artist Warner Oland in „De Chineesche Papegaai", een detective-film van het beste soort, waar in Warner Oland als detective een kostbaar parelsnoer moet gaan overbrengen, en daar bij op prachtige wijze een stel boeven weet te ontmaskeren. Een zeer goede film, die met de grootste aandacht en spanning ge volgd wordt. Voorts nog journals, een- Betty Boop tee kenfilm en een uitgebreide reportage van het leven en de uitvaart van Koning George V. van Engeland. Om enkele details in ,,Bal in Savoy" moe ten wy dit programma echter voorbehou den voor volwassenen. Lux or. In het voorprogramma van deze week is een uitvoerige opname opgenomen van de begrafenisplechtigheden van Z. M. Koning George V, Koning van Engeland. De hoofdfilm voor de pauze heet: „Ik ben een dief", een ingewikkeld, raadselach tig verhaal van een kostbaren halsketen, waaromheen tal van avonturiers sluipen om in 't bezit er van te komen, doch welke bewaakt wordt door een detective, waarij van men de kwaliteiten niet mag onder schatten. Een Warner Bros-film met Mary Astor, Dicardo Cortz en Dudley Deggis in de hoofdrollen. Na de pauze wordt gedraaid de film „Een ideaal echtgenoot" met Carl Ludwig Diehl, Brigitte Helm, Sibylle Schmitz, Paul Henckels, Georg Alexander e.a., alle man nen die reeds bij voorbaat uitstekend spel verzekeren. Zoo is het inderdaad. Het is bovendien een film met uitstekende regie, waardoor het verhaal vlot verloopt en ten slotte bevredigt. Carl Ludwig Diehl is 'n meesterlijke speler zonder overdrijving. Bri gitte Helm valt slechts te bewonderen, vooral in de moeilijke situaties, welke zich in deze rolprent nogal eens voordoen. Haar natuurlijke gratie boeit de toeschouwers niet weinig. Sibylle Schmitz is de geraffi neerde vrouw, die 'n geheim van den echt genoot harer jeugdvriendin tracht in te lossen voor geld, doch zich ten slotte ge wonnen geeft. Bovenal geeft deze film de wijze les, dat huwelijkstrouw niet mag wankelen, ook al heeft een van beiden heel begrijpelijk in de jeugd ook een misstap begaan. Voor volwassenen een goed programma. Roxy. Het gemoderniseerde en verfraaide thea ter aan de Haarlemmerstraat moest een naam hebben. De directie schreef een prijs vraag uit onder de bezoekers. Ieder was in spanning, toen gisteravond de uitspraak der jury zou worden bekend gemaakt. Men koesterde de wildste verwachtingen, maar de uitslag was nog wilder dan de meesten vermoed hadden. De jury had namelijk de eerste prijs van 50.toege kend aan een jongedame, die meende, dat het oude Roxy-Theater ook in zijn nieuwe verschijning en onder nieuwe directie Roxy-Theater moest blijven heeten. Deze ongewone oplossing werd met applaus be groet. Roxy blijft dus Roxy. De andere deelnemers aan de prijsvraag werden in- tusschen ook niet vergeten. De jury kende een tweede prijs toe van 30.een der de prijs van 20.vele eereprijzen en voor ieder, die nog niets ontvangen had een troostprijs. Het doopfeest van Nieuw Roxy werd door de directie gevierd met de aanbie ding van beschuit met muisjes, welke aan geboden werden door ouderwetsche dienst boden met kornetjes op het hoofd. Een aardig en bovendien smakelijk idee! Schrijvend over* deze origineele feest viering zouden wij "bijna vergeten, dat er ook een bioscoop-voorstelling werd gege ven. Een feestvoorstelling, met opgewekt en vroolijk programma. Voor de pauze „Voortvluchtigen" een zeer spannend relaas van een ontvluchten misdadiger, -die door de politie achtervolgd wordt en op de meest vernuftige wijze aan de aandacht van de speurhonden weet te ontglippen. Ondertusschen pikt hij een lieftallig meis je op en, al slaagde de uitbreker erin aan iederen politiedienaar te ontsnappen, met het meisje is hem dit niet gelukt en hij zal er geen spijt van gehad hebben. Na de pauze „Het jolige weeuwtje". Wanneer Maurice Chevalier "en Jeanette MacDonald samenspelen op één film be leeft men iets buitengewoons. En deze film is ook inderdaad een geestige, vlotte, amu sante rolprent, vol rake zetten en leuke vondsten. Volwassenen zullen zich deze week in „Roxy" best kunnen' amuseeren! Lido. „Wat Lido brengt is altijd goed" zoo luidt de slagzin van de directie, en ieder, die een trouw bezoeker is van het mooie Steenstraat-theater zal het hiermede vol komen eens zijn. Deze week viert Grace Moore er triomfen in de brilliante film „Love me for ever". Het is een zangfilm, waarin verschillende fragmenten uit ope ra's als „Rigoletto" en „La Bohème" voor komen, waarbij de toeschouwers geboeid worden èn door het zien van de gracieuse Grace en dpor haar mooie stem. De histo rie, waarin mejuffrouw Moore optreedt, heeft een spannend en ook een sympathiek verloop. Een millionair helpt een meisje aan een schitterende positie bij de groote opera. Wanneer kort daarop de millionair zélf in moeilijkheden komt, toont het zan geresje een dankbaar hart te bezitten. De dankbaarheid is dan wederkeerig, zoodat een gelukkig huwelijk het noodzakelijk einde is! Een prettige film. Voor de pauze eenige kleinere films, een teekenfilmpje, journaal en een zeer geslaagde film-opname van de begrafenis van den Koning van Engeland. SPORT WERELDKAMPIOENSCHAPPEN HARDRIJDEN TE DAVOS LAMB (V.S.) EERSTE OP DE 500 M. Matige successen der Nederlanders DAVOS, 1 Febr. (A.N.P.) Hedenmor gen zijn te Davos de wereldkampioenschap pen hardrijden aangevangen 'met de wed strijden over 500 M. Het weer was goed en er stond geen wind. Er startten 46 deelnemers. De voornaam ste uitslagen luiden: 1. Lamb (V.S.) in 42.6 s. 16. v. d. Scheer 44.6 s. 23. Blaisse in 45.7 s. 25. Dijkstra in 45.8 s. 27. Langendijk 46 s. 38. Koops in 47.5 s. Een groote overwinning der Abessijnen? SLAG BIJ MAKALLE GEëINDIGD. Een Zwart-hemden-divisie zou vernietigd zijn. ADDIS ABEBA, 1 Febr. (A.N.P.) Volgens een uit het Abessynische hoofdkwartier ont vangen bericht is de groote slag aan het Noordelijk front, die op 21 Januari was be gonnen, Vrijdagavond geëindigd. Volgens ditzelfde bericht is de geheele Zwarthemden-diviisie „28 October" vernie tigd. In het verloop der gevechten in Tem- bien en bij Makalle zouden 3000 Italianen zijn gesneuveld en 4Ó00 gewond. De Abes- sijnen zouden 30 stuks veldgeschut, 175 machinegeweren, 2653 geweren en 18 tanks hebben' buit gemaakt. De verliezen der Abessijnen zouden bijna 1200 man bedragen. De meeste Abessijnen zouden zijn gevallen bij de bestorming van de drie Italiaansohe verdedigingswerken, die thans zouden zijn bezet door Abessijn- sche scherpschutters en machinegeweeraf- deelingen. 3$*^ j Niets bijzonders? ROME, 1 Februari (A.N.P.) Het 112e Italiaansche legerbericht luidt: Van het Somali-front zoowel als van het Eritrea-front is niets bijzonders te melden, beiders. Daarop antwoordt de minister, dat van andere granen en voedermiddelen ver terug te nemen, en nieuw overleg te plegen, LAATSTE BERICHTEN DOOR DEN TREIN OVERREDEN EN GEDOOD In den afgeloopen nacht is op de spoor baan Gouda-Utiecht, onder de gemeente Gouda, een onbekende man door den trein gegrepen en gedood. Het slachtoffer had geen papieren bij ach, waaruit zyn iden titeit kon worden vastgesteld. Hedenmor gen zes uur werd het lyk, dat een ernstige wonde aan het achterhoofd had, doch niet verminkt was, door een rangeerder gevon den. Onder politie-toezicht is het naar het van Iterson-ziekenhuis overgebracht. EEN RAADSELACHTIGE GESCHIEDENIS Vannacht vond men op den Oostzeedijk te Rotterdam een man op straat liggen. Het bleek te zijn de 33-jarige J. Marijnen, wo nende op den Oostzeedijk De man werd naar het ziekenhuis aan den Coolsingel ge bracht, waar bleek, dat hij een schotwond in de linkerborst had, waardoor de borst spier was geraakt. De politie staat hier voor een raadsel daar de man geen inlichtingen kan of wil geven. Hij doet het voorkomen dat hij zich van het gebeurde niets herin neren kan. Ook heeft men nog geen ge tuigen van het voorgevallene kunnen vin den. Wel zijn er eenige menschen, die iets hebben bemerkt. Hun verklaringen zijn evenwel zeer verward. M*» 'iCHTEN LEIDEN, 31 Jan. Groentenveiling. per 100 stuks: bloemkool I f 3.108.20, roodekool 1.709.80, savoyekool 1.10 11.50, groenekool 1.202.90, pieterselie 1.902.70, prei 0.401.70, kropsalade 2.?0—3.10, selderie 0.50—1.10, knolsel- derie f 1.003.90, wortelen 5.305.50, per 100 kg.: kroten f 3.404.40, kroten ge kookt 56, witloof 212, boerenkool 512, spinazie f 40, uien 1.002.20, wortelen 3.4011.50, spruiten I f 612, spruiten II 210, andijvie 1624, nero 4—17. 1 Febr. Boter Aanvoer 370 kg. Prijs: prima fabrieksboter 1.60, prima boeren- boter 1.501.60. Handel goed. Turfmarkt van 27 Jan. tot en met 1 Febr. Aanvoer 100.000 stuks lange turf, prijzen 6.508.00 per 1000 stuks 'S HERTOGENBOSCH, 31 Jan. Boter. Aanvoer 18.7000 kg. Hoogste prijs 1.57, laagste prijs 1.49, middelprijs 1.55. BOSKOOP, 31 Jan. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Hadley 45 ct.. Butterfly 4080 cent, Rosalandia 6090 cent, Phoebe 4062 cent, Aug. Noack 60 90 cent, Briarcliff 5075 cent, Tulpen 13 16 cent, Asparagus 710 cent. Seringen 4060 cent, Freesia 1012 cent. Azalea 3050 cent, Cerasus rosea f 1.502.70, Prunus triloba 5085 cent, Forsythia 40 50 cent, Ligustrum 10 cent, Mahonia 13 16 cent, Andromeda 1016 cent, Funkia per stuk 812 cent. ROELOFARENDSVEEN, 31 Jan. Groen tenveiling. Sla 0.50—3.60 per 100 krop, Slavelen 1021 cent per kist, knolselderie 1.102.50 per 100. De veilingen zyn voor dit seizoen geëindigd. KATWIJK a. d. RUN, 31 Jan. Groen tenveiling. Per 100 stuks: roodekool 6.30 19.70, gelekool f 8.7023.40, groenekool 2.70—6.00, per 100 kg.: uien 1.20—2.70, peen 8 25—11.50, kroten 2.75—4.10. ALPHEN ad. RUN, 31 Jan. Groenten- veiling. Per 100 kg.: spruitkool I 11.00 13.70, kroten 5.005.10, per 100 bos: selderie 1.50—2.00, andijvie per 100 kg. 18, per 100 stuks: kropsla I f 3.30. Eiefenveiling. Aanvoer *2600 stuks. Prijzen: kippeneieren 3.00—3.70 en een deneieren 3.00 per 100 stuks. UTRECHT, 31 Jan. Kaas. Aanvoer 6 wa gens met 2300 kg. kaas. De prijs was rijks- merk 2de kwal. 20—22 per 50 kg. TER AAR, 31 Jan. Centrale Veiling. Spinazie per kg. 13 cent, Breekpeen 5.30 andijvie 44—57 cent. prei 3.00, aardao- pelen 1.60, sla 0.70—2.10, vellen 12—13 cent, groene savoyekool 1.703.50, sprui ten 6.5011.60, roodekool 13.witlof per 100 pond 3.905.40, boerekool per kist 1925 cent. BURGERLIJKE STAND üffc» LEIDEN. Geboren: Anthonia z. van A. Kraayenbeek en A. v. d. Bos Cornelis Ferencz z. van C. v. Duy'n en K. Szabó Hendrika Cornelia d. van J. Caepers en J. Hoogkamer Maria Clazina d. van H. C. Koemans en C. P. v. Leeuwen Anton Ar nold z. van J. W. F. Opbroek en T. v. Eijk Willem z. van G. J. Bogers en H. M. Mostert Truus Maria d. van A. M. Oude Alink en J. R. Riekert. Overleden: C. Giltay-de Jongh wed. 84 j. M. Frankhuyzen-v. Hoven wed. 81 j. M. de Tombe wedn. 81 j. BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Lido: Goedgekeurd voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. Roxy: Toelaatbaar voor volwassenen. Trianon: Toelaatbaar voor val wassen en. WISSELNOTEERINGEN (AJM8TERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.28 Londen 7.281/s New York1.45i/2 Parijs 9.73l/„ Brussel 24.83 Zwitserland 47.98 Milaan Madrid aO.lBife Oslo36.621/s Kopenhagen32 52i/2 Stockholm37.5Tl/2 Praag 6.10% Weenen Boedapest Prolongatie 2 pet. In plaats van kaarten: Ondertrouwd: WIM LAGAS en ANNY TOPPER Leiden, Haarl.str. 9294 Haarlem, Zijlweg 309. 2 Febr. 1936. 739 Eenige kennisgeving. Om Uw gebeden te vragen bericht ik U, dat gisteren avond, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, in Huize „Duinzicht" te Oegstgeest overleden is, onze goede Tante, Mejuffrouw ANNA BEUNE, in den ouderdom van ruim 70 jaren. Namens de Familie LUCASSEN en BEUNE Reetor L. BEUNE. LeidenjZoeterw.Singel 33 1 Febr. 1936. Uitvaart Dinsdag 4 Febr. te 8 uur in de Kapel van „Huize Duinzicht". Begrafenis te 10 uur op het R.-K, Kerkhof te Oegstgeest. 782 Tot onze diepe droef heid overleed heden plotseling onze lieve Moeder, Behuwd en Grootmoeder, Mevrouw J. NI. GOEOKOOP VAR RELLE- DIETZ J. G. HUETING GOEDKOOP v. NELLE L. HUETING en Kind. Katwijk aan Zee, 31 Januari 1936. TANDARTS Behalve spreekuur elke werk dag 1—2 uur, voortaan ook Maandags en Donderdagsavonds van 7—9 uur. 762 Zuid Boulevard No. 76 te Katwijk aan Zee houdt tot Woensdag'den 5den Februari a.s. GEEN SPREEKUUR Katwijk aan Zee, 31 Jan. 1936 Zondag 2 Februari, Woensdag 5 Februari en Zondag 9 Fe bruari '8 morgens 10 uur ver trek vanaf Stationsweg 47a. Prijs f2.25 ine!, toegangsbewijs Plaatsbespreking aanbevolen. Eltax N.V.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 3