Instantine WOENSDAG 22 JANUARI 1936 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 SASSENHEIM. Staatspartij. Met een opkomst van 114 leden hield de Kiesvereeniging „De Een heid" haar jaarvergadering in de zaal van het K. S. A.-gebouw. De voorzitter, de heer H. Bader, opende deze vergadering met een welkomstwoord, waarin hij de ver kiezingen memoreerde. Vervolgens werd behandeld de agenda voor de algemeene verg. der Staten-Centrale, te houden op 14 Maart te Leiden. In de vacature-G. Bulten werd als candidaat voorgesteld de heer H. J. v. Mil te Zoeterwoude. Hierna is het woord aan den penning meester, die verslag uitbracht van de fi nanciën. Ontvangsten waren 485.96, uit gaven 447.10, zoodat het saldo thans be draagt 38.86. De heeren Jac. v. Reizen, M. Baggen en J. Bakman-werden benoemd als verificateurs, en bevonden dat de be scheiden in orde waren. Medegedeeld werd, dat nieuwe reglemen ten verkrijgbaar zijn tegen vegoeding van tien cent bij den secretaris. Alsnu werd door den heer Bisschops een keurig ver zorgd jaarverslag uitgebracht, waaruit bleek, dat 10 bestuurs- en 4 leden-verga deringen zijn gehouden. Door den heer Zwaan, als afgevaardig de, werd een zakelijk verslag uitgebracht van de Kamer-Centrale hetgeen gevolgd werd door een verslag van den heer Ro- zem.a van den Partijraad. Hierna volgde her-verkiezing van den heer A. Verkley bij acclamatie als bestuurslid, terwijl in de vacature C. Berg werd gekozen W. Krom. Door den voorzitter werd belangstelling gevraagd voor de te houden Landdag op 2 Febr., te houden in Amsterdam, waar aan door enkele leden wordt deelgenomen. Ook werd een oproep gedaan om zich te abonneeren op het blad „De Opmarsch". Bij de rondvraag spreekt de heer Meeu- wissen zijn misnoegen uit over het beleid van de regeering. Spr. wil ook het ge meentebestuur -wijzen op de ontstemming welke er heerscht over het heffen van we genbelasting enz. De heer Larivière on derstreept dit voorstel en wil via den Centr. Raad deze wenschen kenbaar ma ken. De voorzitter beantwoordde den spre ker. Er ontspon zich een debat over de taak van een gemeenteraadslid. Na sluiting der discussies werd overge gaan tot aflezing van de presentielijst, waaraan een verloting verbonden was. Biljartkampioenschap. Stand van Maandag 20 Januari 1936: gesp.gew. pnt. h.s. Ger. Zandbergen 15 14 28 C. Guldemond 14 13 26 J. van Reisen 14 13 26 J. Diederiks !5 12 24 54 Chris Homan 13 8 16 G. van Diest 15 8 16 P. Koning 15 7 14 A. H. Copini 12 6 12 A. J. v. d. Wiel 13 6 12 - Th. Landweer 14 6 12 Ep Postma 13 5 10 Bern. Schreuder 14 5 10 Chris Zandbergen 14 5 10 Th. van Velzen 13 4 8 Jan Hoogervorst 13 3 6 R. Haver 13 2 4 Jac. v. Dorp 14 0 0 Het hoogste gem. alsmede de hoogste serie staan nog op naam van J. Diederiks en wel met 11:11 en 54. Aan den kop staan nog de heeren Zandbergen, Gulde mond en van Reisen, allen met één partij verlies. De beste partij dezen avond speel de de heer Diederiks, die won van J. Hoo gervorst met 100 car., 14 brt. serie 38, gem. 7:14. Van de te spelen 136 partijen zijn thans gespeeld 117 partijen. Volgende week hajf zeven precies voortzetting wed strijd in café De Oude Post waaronder de partijen C. GuldemondJac. van Dorp, Th. van VelzenG. van Diest, R. Haver Jac. van Dorp. WARMOND. Volksbond. Onder voorzitterschap van den heer M. J. Hogenboom kwam de Volksbond bijeen in hotel „De Stad Rome". Na opening door den voorzitter werd het jaarverslag van den secretaris goed gekeurd. Stof tot uitvoerige discussies gaf het schrijven van de afd. tooneel, waarin om gereserveerde plaatsen voor de spelere en hun dames werd verzocht. Besloten werd hiervoor 5 plaatsen te reserveeren en 5 plaatsen voor den prijs van 0.10 disponi bel te stellen. Uit het verslag der diverse penningmeesters ontleenen wij het volgen de: In kas van den heer H. Weyers (bonds- kas) was een voordeelig saldo van 20.29 1/2. In de kas van den heer G. Groen in 't Woud (ziekenkas) een nadeelig saldo van 12.45, in de kas van den heer H. van Dam (Hulp in Nood) een batig sal do van 37.74. In de kas van den heer C. Zevenhoven (St. Nicolaas-commissie) een bartig saldo van 0.06. Üit het verslag der kascommissie bleek, dat de boeken en be scheiden der diverse penningmeesters in orde waren bevonden. Tot leden der kas commissie voor 1936 werden benoemd de heeren A. Bellekom.'j. Vink en tot plaats vervanger de heer N. Kerkvliet. Daar geen candidatenlijsten waren binnengekomen, werden de aftredende bestuursleden bij ac clamatie herkozen. Hulde werd gebracht 3an den heer J. van Velzen, die ondanks zijn hoogen leeftijd steeds als ziekenvader zooveel werk heeft verzet. Ook de leden der St. Nicolaascommissie hadden een woord van dank in ontvangst te nemen. Hierna werd gepauseerd en rond gegaan voor Hulp in Nood, welke collecte op bracht de som van 2.90. De na de pauze voorgedragen begrooting werd met alg. st. aangenomen. Ook het voorstel om een ex tra subsidie van 75.uit te trekken voor extra-ondersteuning aan behoeftigen in na- tura werd aangenomen. De heer B. Moerkerk hierop het woord verkrijgende stelde voor een vrijwillige contributie in te stellen van b.v. 0.02 per week per lid in te stellen (wat ook in an dere vereenigingen gebeurt) om zoodoende dit bedrag nog te kunnen verhoogen. Het bestuur zal deze kwestie nader onder oogen zien. Vervolgens drukte de voorzitter er zyn teleurstelling over uit, dat er vanuit War mond zoo weinig werd deelgenomen aan retraiten. Spreker stelde voor om naar aanleiding van de opgerichte retraitenclub onder de jongeren ook de afd. Volksbond een dergelijke .actie op touw te zetten. Be sloten werd deze aangelegenheid tot een volgende vergadering te bewaren. Hierna sluiting. Feestavond. De afd. Warmond van de R--K. Middenstandsvereeniging „De Han ze" heeft een feestavond georganiseerd en, zooals wij dit van deze vereeniging gewoon zijn is deze avond een daverend succes ge worden. Een speciale commissie was in het leven geroepen om deze avond voor te be reiden en wij willen niet nalaten deze commissie aan woord van hulde te bren gen voor de wijze, waarop zij zich van haar taak gekweten heeft. Het was te ruim acht uur toen de voor zitter der vereeniging de heer F. Slager, de feestelijke bijeenkomst opende met een hartelijk woord van welkom tot de leden en hunne dames. Het bestuur heeft ge meend, aldus spreker, nu eens de leiding uit handen te moeten geven en het verloop van deze bijeenkomst eens te moeten toe vertrouwen aan een speciaal ingestelde commissie met als voorzitter en spelleider de heer C. Paardekooper. Moeilijk had de voorzitter een betere keus kunnen doen, want de heer Paardekooper heeft zijn spo ren op dit gebied reeds ten volle ver diend. Terstond werd met de uitvoering van het programma een aanvang gemaakt. Aller eerst werd door eenige dames een wel komstlied gezongen ên dit bracht reeds di rect de gewenschte stemming. Op geestige en onderhoudende wijze werd hierna door een achttal dames een lied gezongen geti teld: „De notenbalk" van welk lied zij zelf de „auteurs" waren en waarin het wel en wee der Hanze bezongen werd. Ook de hee ren hebben niet achter willen blijven, want het stukje „De Brandweer", opge voerd door een viertal heeren, sprankelde van humor en geest. Ook de „Slimme Schaapherder" een zangstukje, had een groot succes. Alles bijeen was het een avond van uitbundige vroolijkheid, een avond de Hanze waardig. Rest ons nog me de te deelen, dat voor alles was gezorgd, ververschingen, gezelschapsspelen om prij zen, terwijl tevens voor vroolijke muziek gezorgd was dat onder leiding stond van de heeren v. d. Kerkhof en Hekker. WASSENAAR. Tuinbouw en Plantkunde. In het Dorpshuis hield de afdeeling Wassenaar van de Kon. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde haar eerste vergadering van het jaar, onder voorzitterschap van den heer Polderman. Door den penningmeester, den heer D. Th. Ruys, wordt rekening en verantwoor ding gedaan over het afgeloopen jaar. De inkomsten hadden bedragen f 1135.14, en de uitgaven ƒ1111,27, zoodat er een batig slot is van 23.87. Het ledental, dat met het begin van het boekjaar bedroeg 100, bedraagt bij den aanvang van dit jaar 131. Vervolgens doet het bestuur het voorstel om het prijzengeld voor de uitgeschreven prijsvragen aanmerkelijk te verminderen. Na eenige besprekingen worden de bedra gen vastgesteld op le prijs 2.2de prijs 1.3de prijs f 0.50. Ook zal een vasten norm van punten worden aangehouden waarop het mogelijk is een lsten prijs en vervolgens te kunnen verdienen. Tot juryleden om het ingezondene voor de uitgeschreven prijsvraag te keuren wor den hierop benoemd de heeren J. Anderson, C. Verlind en A. F. van Zetten. Na de pau ze brengt bij monde van den heer Maars- sen de controle-commissie verslag uit van haar bevindingen. Bij monde van den heer Verlind brengt de jury verslag uit op het ingezondene op de prijsvraag, luidende: 6 bloeiende potplan ten, geen bolgewassen. Toegekend werd de 2de prijs met 26,6 punten aan de inzending van den heer J. van. Noort. Hierop wordt door den secretaris het jaarverslag uitge bracht, waarin werd geconstateerd, dat de afdeeling in zeer goeden doen is en steeds vooruit gaat. Vervolgens wordt overgegaan tot het uit reiken van de in 1935 behaalde prijzen voor het mededingen naar de uitgeschreven prijs vragen en voor het puntenstelsel. Tenslotte komt de vragenbus aan de orde en hieruit komt de vraag hoe moet een Poinsettie wor den behandeld als kamerplant. Het ant woord is kort, een Poinsettie is niet als ka merplant te behouden, deze verliest direct alle blad. Het gaat dus niet. Ook kwam er een uitvoerige vragenlijst over de be mesting. Ook deze vragensteller werd naar genoegen beantwoord. Hierna sluiting. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. „De droom van meneer Scrooge". We verwijzen naar een telefoontje in dit num mer, betreffende de "derde opvoering van „De droom van meneer Scrooge" op Don derdagavond in de St. Josephzaal te Alphen aan den Rijn. BOSKOOP. Slagerscongres. Naar wij vernemen zal op 23, 24 en 25 Juni hier ter plaatse een slagerscongres worden gehouden, uitgaande van den Ned. Slagershond en waaraan naar men verwacht een 800 900 slagers zullen deelnemen. Biljarten. Zondag'j.l. speelde de Bil jartclub van de St. Joseph Gez. Ver. van Boskoop te Zoeterwoude tegen de Biljart club der Zoeterwoudsche St. Joseph Gez., waarbij Boskoop wist te winnen met 286 tegen 270 punten. Geboren: Jacoba Agnit'ha, d. v. H. v. d. Willik en J. A. Neuteboom. Ondertrouwd: A. P. Nobel en C. M. Koemans. ZOETERWOUDE. Hanze. Gisterenavond werd de jaar vergadering van de R. K. Middenstands vereeniging gehouden. De opkomst was door het slechte weer niet geheel bevre digend. De vergadering werd door den voorzitter, den heer Joh. Vlasveld, met het openingsgebed aangevangen, waarna in het openingswoord de leden werden verwelkomd. Na de lezing van de notulen wordt het finantieel verslag uitgebracht De ontvang sten waren totaal 520.10, het batig saldo 2.22. Na het rapport van de finantieele commissie werd de rekening vastgesteld. De aandeelen 20 en 5 van het vaandelfonds werden uitgeloot. Vervolgens bracht de secretaris het jaarverslag uit. Uit dit om vangrijk overzicht maken wij eenige zeer verkorte aanteekeningen. In het bestuur kwam geen verandering. De voorzitter en dè penningmeester werden herkozen. De. voorzitter zal dit jaar zijn zestigste jaar bereiken en heeft in kleine kringen mede gedeeld zich op die leeftijd terug te zullen trekken. De verslaggever deelt mede, dat door het bestuur en de leden alles in het werk zal gesteld worden de voorzitter van zijn heengaan te weerhouden. Het leden tal bleef gelijk en blijft boven de 60 schom melen. Het verslag wijdt dan een blad zijde aan de nagedachtenis van wijlen den heer A. van der Krogt. De 5 ledenvergade ringen werden gemiddeld door 35 pet. van de leden bezocht v. j. 33 pet. Waar een stijgende lijn bestaat hoopt het bestuur nog steeds op beter vergaderingbezoek. Er werden 8 bestuursvergaderingen ge houden. Omtrent de af deelingen: Het Retraite fonds heeft goede leden maar nog te weinig De Onderlinge Ziekteverzekering gaat te langzaam vooruit. De reserve gaat goed vooruit en het verslag stelt de vraag of de Hanzemannen zullen wachten, om de vruchten te gaan plukken van hetgeen de anderen zwoegend hebben gezaaid en ge maaid. De vaandelgroep heeft trouw haar plicht vervuld. Het Santos-comité krijgt meer steun, maar ook nog niet zooveel als het schoone doel moet hebben. De sociale en liturgische avond werd door te weinig leden bezocht; alleen op de feestavond wa ren allen aanwezig. Het kinderfeest is een waar succes geworden. Van de acties is het verkrijgen van de medewerking van de gemeente voor het Rijnl. Borgstellings fonds wel de moeilijkste geweest; het Dag. bestuur achtte het fonds, dat uit de drin gende nood van de middenstand was ge groeid, niet van beteekenis voor die stand. De organisatie was totaal gepasseerd. De Raad begreep echter, dat in dezen tijd een fonds voor den middenstand nuttig is en dit betrekkelijke kleine offer voor de ge meentekas gerechtvaardigd is. Hierbij wordt ook hulde gebracht aan de heer A. van Beusekom bij zijn heengaan uit den Raad, na 19 jaar als afgevaardigde de middenstand tot eere te hebben vertegen woordigd. Aan het einde spreekt het ver slag van het zorgenleed, dat in den mid denstand wordt geleden, misschien wel erger dan menigeen vermoeden kan. Een zakenman houdt altijd nog het hoofd om hoog. Wij moeten de toestand van de be drijven bloot leggen en vragen aan de burgerij te willen begrijpen, dat de zaken- menschen niet kunnen leven zonder om zet in hunne winkels en bedrijven, vragen om bijstand in de berstende zorgen die in dezen tijd bestaan en vooral vragen om zooveel mogelijk op tijd te betalen. Wij erkennen zoo gaat het verslag verder de nood van de andere standen en deelen hun treurig leed en wij. bidden God om betere tijden voor alle menschen, om loonend werk voor de zaaiers en de ploegers, dagelijks brood voor de maaiers en de zwoegers. Dat geve God. In de financieele commissie wordt in de plaats van den heer Opdam (niet herkies baar volgens huish. regl.) benoemd de heer G. P. Vlasveld. Het afzonderlijk vèrslag van Santos wordt door de heer A. van Beusekom uit gebracht: totale afdracht van bloemendag en contributie f 74.44. De heer Th. Opdam geeft eenige retraitefonds-mededeelingen. Ruim 200.is reeds gespaard om een retraite te kunnen bekostigen. Het vorig jaar gingen 7 leden een retraite houden. De heer F van der Krogt brengt het fi nantieel overzicht uit van de Onderlinge Ziekteverzekering De uitkeeringen waren 64.00. Met een winst van 99.35 is de re serve nu aangegroeid tot f 234.82. Bij de rondvraag wordt het bestuur een verwijt gemaakt een nieuw lid tot voor waarde gesteld te hebben ook het lidmaat schap van de vakbond te aanvaarden. In deze zaak was door het hoofdbestuur uit spraak gedaan, hetgeen aan den betrok kene is medegedeeld. Door een ander lid wordt bij het bestuur VAN M'N BOEKENTAFEL Hoe leer ik schaken, door Mieses- Prins. Uitg. v. Goor Zonen'# Uitgevers-Mij., Den Haag. Wie voor dezen nooit van schaken hoor de, moet nu wel geen kind van zijn tijd zijn, of het woord schaken heeft hem in alle mogelijke toonaarden door de radio toegeklonken en in de nieuwsbladen wordt aan dit spel meer dan gewone aandacht be steed. Het gaat nu met schaken als met brid gen. Iedereen wil bridgen, iedereen wil schaken of schaken leeren. Noodig is een wegwijzer of een meester in het vak, al is nu juist niet dr. Euwe bij de hand al# de meester bij uitnemendheid. Mieses-Prins willen voor u zoo'n weg wijzer zijn enzij kennen den weg en wijzen u uitstekend, hoe en wat gij moet doen, om een schaker te worden. Dit boekje kost 0.25 en hét wordt voor beginners warm aanbevolen. J. G. T. Hoe moet ik solliciteeren, om suc ces te bereiken, door A. Spooren- berg. Uitg. v. Goor Zonen's Uitg.-Mij., Den Haag. Inderdaad een practisch werkje. Wie solliciteert, komt zoo vaak tot de vraag: hoe moet ik dat inpikken? Wel, hier is een wegwijzer, een leiddraad, een man, die u zegt en wijst, hoe gij moet schrijven en wat gij moet zeggen en waarop gij dient te letten. Hij behandelt voor u een solli citatiebrief en wijst op bijzonderheden bij sollicitatiebezoek. Ik geloof stellig en vast dat schrijver A. Spoorenberg hier een goed werk gedaan heeft en dat de solli citanten hem dankbaar zullen zijn voor zijn raad, in dit werkje zoo breedvoerig gezegd. Wie in de nieuwe spelling wenscht te schrijven, vindt hier ook de regels voor die spelling. J. G. T. Luchtvaart Almanak 1936. Uit gave van Holkema en Warendorf N.V., Amsterdam. In deze almanak (160 pagina's gebon den 1 gulden) vinden we nu letterlijk al les wat betrekking heeft op de luchtvaart in het algemeen en er is nog ruimte over voor een K. L. M.-lied; een interview met Viruly, een examen op Schiphol, zieken transport per vliegtuig, spaarkaarten voor scholieren, varia enz. enz. in één woord alles, wat op dit gebied reeds gepresteerd is, in één woord de luchtvaartalmanak geeft antwoord op de honderd-en-één vra gen, die in u opkomen wanneer u het mo dernste bedrijf van onzen tijd in zijn wer king gadeslaat. Vergeten we niet de K. L. M.-Prijsvraag, die ons kans geeft op een reis per K. L. M., dan meen ik wel het recht te hebben deze almanak te moeten aanbevelen, J. G. T. Het Neveda Breiboek No. 1. Uitg. van Holkema en Warendorf N.V., Amsterdam. Dit werk, (groot formaat 65 cent) bevat de in toeren en steken nauwkeurig uitge werkte patroonsbeschrijvingen, alsmede af beeldingen en werkteekeningen van zestien origineele modellen, vervaardigd van Ne veda. Voor onze dames, die van breien houden, is dit een handleiding bij uitne mendheid! J. G. T. Meisjes uit klas zes, door F. Fraut- wein. Uitgave N.V. Drukkerij „De Spaarnestad", Haarlem. De vijf kinderen van dokter Claver vor men een luidruchtig troepje thuis, waar mee de nieuwe juf en het dienstmeisje heel wat te stellen hebben. Van zelfspre kend zijn Puk en Noor, de oudste dochters, op school ook niet van de gemakkelijksten en veroorzaken in de zesde klas telkens nieuwe moeilijkheden. De schrijfster weet haar thema uitste kend verder uit te werken. Op prettige wijze beschrijft zij de belevenissen van de ze moederlooze dokterskinderen, zoodat ik overtuigd ben, dat de jeugd dit werk met genoegen zal lezen. Met goedkeuring van den keurraad. J. G. T. Lekker Nederland. Uitg. v. Hol kema. en Warendorf N.V., Amster dam. De naam van dit werkje spreekt voor zichzelf. Bestaan in sommige landen gastronomi sche overzichtkaarten of speciale gidsen voor lekkerbekken, ook voor ons land, wordt nu een dergelijk werkje aangebo den en terecht zegt de schrijver: „de bin- nentoerist moet behalve bezienswaardig heden, ook etenswaardigheden en drinkens- waardigheden kunnen vinden van een soort en in een kader die hem weten te boeien, en zoo is dit werkje bedoeld als een bescheiden bijdrage tot de groote nationale taak om hem zijn eigen geboortegrond te leeren kennen en waardeeren. Een waardeering van onze tafel (onze keuken) is dit werkje te meer, daar het geschreven is door een landgenoot in den vreemde. Aanbevolen! Gebonden 1.90. J. G. T. aangedrongen op de strenge doorvoering van het wederzijdsch verplicht lidmaat schap ook voor de oude leden. Omtrent de Bonte Avond deelt de voor zitter mede, dat voor introducties buiten de gezinnen van de leden 0.40 moet be taald worden. De voorzitter sluit onder dank deze geanimeerde vergadering. Brochure J. J. Krantz en Zoon N.V. te Leiden. De fabriek voor Lakens en Wollen De kens J. J. Krantz en Zoon N.V. te Leiden heeft uitgegeven een uittreksel uit het Eco nomisch Archief van Nederland en Ko loniën, handelende over haar bedrijf. De chic uitgegeven brochure geeft een histo risch overzicht van de ontwikkeling der firma Krantz, en is verlucht met enkele fraaie photo's. Limburg-nummer van „De Zaken wereld". Het bekende en goed aangeschreven weekblad „De Zakenwereld" heeft een ex tra-nummer uitgegeven, gewijd aan de pro vincie Limburg. Vooraanstaande personen o a. Minister Gelissen hebben in dit num mer artikelen geschreven over de ontwik- kelings-mogelijkheid van dit gewest, waar na de drie deelen van Limburg, het Zuiden, midden en Noorden dieper-ingaand worden besproken. Vooral aan de industrie, handel en ver keer is degelijken aandacht besteed. Daarom zal dit fraai geillustreerde nummer vele zakenlui van nut kunnen zijn. 470sle STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 6de klasse. 3de lijst Trekking van Woensdag 22 Januari 1936 Hooge Prijzen f 10001982 14422 16919 f 400.— 6648 15175 16670 f 200.— 5703 8832 t 100.— 2399 3210 5783 8876 13528 15395 17194 19888 Prijzen van f 70.— 118 119 252 326 442 608 637 718 822 1043 1055 1082 1263 1302 1320 1349 1370 1543 1591 1599 1758 1816 1900 1919 2049 2067 2325 2584 2605 2631 2672 2876 2885 3152 3235 3561 3644 3665 3933 4359 4436 4999 5021 5047 5144 5167 5276 5336 5348 5385 5487 5576 5602 5700 5857 629b 6372 6409 6425 6458 6530 6574, 6630 6739 6760 6794 7010 7101 7188 7309 7382 7447 7526 7536 7731 7755 7775 7943 8180 8246 8267 8630 8718 8847 9071 9208 9523 9560 9715 9778 9894 10111 10135 10273 10278 10342 10544 10678 10701 10729 11029 11079 11146 U15U 11247 11249 11320 11403 11745 11789 11838 11965 12122 12134 12192 12229 12336 12477 12501 12502 12563 12575 12649 12696 12744 12818 12925 13107 13379 13406 13468 13616 13740 13782 13851 13872 13971 13980 13990 14024 14027 14038 14099 14364 14412 14476 14558 14651 14873 14922 14931 15174 15302 15309 15520 15870 15978 16012 16083 16175 16259 16292 16888 17010 17027 17448 17475 17665 17681 17775 17831 17853 17874 18294 18384 18454 18516 18533 18596 18682 18710 18804 19003 19097 19753 19770 20113 20212 20^6 20438 Nieten 3 62 179 236 281 291 395 413 447 636 640 685 803 999 1027 1045 1146 1205 1223 1268 1327 1460 1542 1551 1555 1627 1629 1631 1702 1703 1728 1754 1766 1770 1826 1954 1962 1999 2005 2128 2156 2168 2208 2220 2279 2312 2359 2370 2411 2486 2540 2621 2634 2636 2651 2685 2700 2701 2759 2813 2964 3000 3009 3055 3080 3151 3178 3179 3289 3314 3360 3394 3411 3439 3459 3462 3624 3691 3719 3740 3752 3777 3778 3805 3937 3941 4022 4110 4126 4156 4167 4174 4192 4274 4280 4329 4343 4347 4435 4450 4451 4458 4472 4473 4515 4529 4584 4596 4669 4843 4845 486M 4909 4913 4945 4946 5070 5075 5169 5255 5256 5334 5358 5473 5495 5687 5764 5855 5859 5892 5896 5968 6042 6065 6071 6074 6097 6156 6179 6269 6284 6299 6306 6307 6320 6363 6393 6557 6569 6601 6616 6677 6728 6781 6810 6812 6818 6858 6871 6903 6930 6944 6980 7002 7019 7060 7104 7164 7222 7237 7311 7312 7389 7413 7415 7431 7446 7465 7491 7494 7550 7588 7697 7699 7720 7770 7814 7842 7883 7966 8034 8136 8270 8335 8411 8436 8484 8501 8575 8593 8615 8623 8627 8629 8631 8703 8725 8796 8968 9096 9111 9163 9250 9256 9475 9526 9531 0601 9624 9625 9724 9726 9752 9759 9798 9803 9891 9943 9962 9990 9991 10006 10016 10020 10138 10142 10229 10358 10420 10500 1C523 10529 10572 10608 10614 10645 10653 10703 10772 10788 10807 10814 10836 10877 10927 10939 10958 10959 11064 11090 11139 11282 11325 11350 11370 U391 11444 11452 11473 11524 11545 11549 11596 11641 11778 11783 11803 11901 11932 11983 12036 12044 12048 12072 12102 12110 12311 12368 12378 12387 12504 12547 12567 12627 12712 12779 12898 12933 13000 13017 13044 13095 13098 13113 13117 13134 13248 13292 13312 13370 13380 13581 13601 13634 13658 13716 13741 13752 13769 13785 33813 13901 13936 13939 13961 13975 14140 14171 14372 14432 14448 14564 14647 14669 14670 14673 14688 14696 14707 14735 14807 14819 14827 14834 14902 14949 14993 15033 15060 15078 15091 15117 15156 15180 15236 15377 15383 15414 15416 15434 15559 15581 15597 15613 15693 15719 15736 15781 15786 15825 15862 15987 16071 16111 16132 16206 16214 16233 16237 16277 16281 16302 16323 16417 16418 16487 16512 16537 16593 16596 16625 16669 16693 16721 16730 16732 16798 16845 16865 16867 17013 17025 17037 17040 17043 17049 17114 17170 1726V 9 17317 17331 17360 17365 17514 17535 17565 17618 17620 17638 17654 17676 17710 17750 17811 17821 17833 17930 17971 18037 18043 18102 18146 18245 18271 18356 18376 18420 18521 18567 18584 18637 18639 18718 18741 18769 18859 18884 18907 19006 19024 19102 19138 19234 19310 19337 19440 19451 19452 19460 19487 19502 19511 19667 19683 19689 19697 197 3 19750 19819 19867 19907 20023 20152 20164 20204 20225 20260 20368 20395 20484 20485 20512 20555 20572 20575 20610 20675 20697 20712 20761 20897 20905 20913 Verbeteringen 5e klas, 2e lijst: 8309 m. z. 8308; 9457 m. f70 m. a. 9457; 19680 m. z. 19660

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 7