mm RADIOPROGRAMMA'S MAANDAG 23 DECEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DROEVIG AUTO-ONGELUK TE ZEVENHUIZEN. Geredde chauffeur vermoedelijk aan inwendige kneuzingen overleden. Zaterdagmorgen heeft zich te Zevenhui zen (Z.-H.) een drama afgespeeld, toen een vrachtauto door de gladheid van den weg door het onafgesloten bruggehoofd van de geopende brug over de Hennepssloot schoot en te water stortte, aan de gevolgen van welk ongeluk de chauffeur Van Vliet is overleden. Hte feit, dat de afsluitboom voor de op gehaalde brug niet was gesloten, is van bijkomstigen aard geweest, want ook al was de veiligheidsmaatregel getroffen, dan zou de boom toch den val van den auto niet hebben kunnen voorkomen. Zuiver de glad heid is de oorzaak geweest. Het niet aanbrengen van den afsluit boom is gewoonte. De boom is er wel, maar wordt nooit, ook overdag niet, gebruikt. Zaterdagochtend bediende de schipper, die een beurtdienst ZevenhuizenRotterdam onderhoudt, zelf de brug. Hij passeert tweemaal in de week des morgens vroeg en haalt dan altijd n sleutel voor het bruggeslot uit het raam van de woning van de twee dames, die met de bediening van de brug zijn belast. Dat gebeurt voor het gemak van de dames. De sleutel ligt klaar en na gebruik deponeert de schip per hem weer in het raam. Een heldhaftige rol bij de redding van den bestuurder heeft de 28-jarige chauf feur, J. Abbekerk, een schoonzoon van den betrokken beurtschipper, gespeeld. Toen de wagen te water ging, riepen aanstonds de beurtschipper en zijn knecht, om hulp. Dit hoorde o.a. de in de directe nabijheid wonende Abbekerk, die van het geroep wakker werd, zijn bed uitsprong, enkel een broek aanschoot en zoo ten deele gekleed het huis uitrende, tegelijk op den auto sprong en zich daaraf in het ijskoude wa ter begaf. Hij rukte het boven water uitste kend portier van den auto open en had bij den eersten greep den chauffeur te pakken, die nog geheel bij kennis was en zelf flink medewerkte om uit zijn benauwde positie te komen. Heel spoedig had Abbekerk den bestuurder op den auto, waarna de inmid dels in aantal toegenomen omstanders den drenkeling van den redder overnamen en op den kant haalden. Dit alles speelde zich" in zeer korten tijd in het pikkedonker af. De geredde chauffeur werd onmiddellijk naar een vlak bij wonenden medicus, dr. P. de Jongh, gebracht en daar van droge klee- ren voorzien. De man had oogenschijnlijk geen letsel gekregen. Hij was voortdurend bij kennis en gaf van het gebeurde een pre cies relaas. Op doktersadvies werd het slachtoffer, na op verhaal gekomen te zijn, per auto naar huis vervoerd. Abbekerk was ook daarbij behulpzaam. Juist toen men den drenkeling zijn woning binnenbracht, is de man, een paar uur na het gebeurde, plot seling overleden. Bij de tuimeling gekre gen letsel van inwendigen aard, heeft on verwacht tot den tragischen afloop geleid. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat het gebeurde niet aan nalatigheid is te wij ten. Den schipper, die zelf zeer onder den indruk van het gebeurde is, treft niet de minste schuld. „Tel." AANRIJDING MET GESTOLEN AUTO VEROORZAAKT. Twee jongens aangehouden; de derde gevlucht. Op den Amsteldijk by de Amstelkade te Amsterdam heeft gisteravond te kwart over zeven een hevige botsing plaats ge had tusschen twee personenauto's, die daarbij ernstig werden beschadigd De chauffeur van den aangereden wagen liep een hoofdwonde en ontvellingen op die door een in den buurt wonenden dok ter werden verbonden. De inzittenden van den anderen wagen drie jongelieden waren er na de bot sing in een oogwenk uitgesprongen en trachtten zich uit de voeten te maken, slechts een van het drietal is dit gelukt; de beide anderen werden doo"** een agent van de verkeerspolitie aangihuuden en toen bleek al spoedig, dat de wagen die de botsing veroorzaakt had, door het drie tal onbeheerd in de Linnaeusstraat aange troffen en gestolten was. De twee aangehou denen jongens van 17 jaar zijn naar het bureau Linnaeusstraat, waar de eige naar van den wagen reeds aangifte had ge daan, overgebracht. Zij weigerden bij hun verhoor den naam van hun medeplichtige te noemen; de politie gelooft echter dat zij ook dezen spoedig in handen za! hebben. DRIE KINDEREN DOOR HET IJS GEZAKT. Gelukkig allen gered. Zaterdagmiddag had een drietal kinde ren, resp. 6, 10 en 12 jaar oud, zich nabij de Willem de Zwijgerlaan te A'dam op het ijs van het marktkanaal gewaagd. De onbe trouwbaarheid van het ijs demonstreerde zich spoedig door een groote scheur en de drie kinderen zakten in het water. Voorbijgangers, die het ongeluk zagen gebeuren, haalden onmiddellijk de noodige reddingsmaterialen en met behulp van een reddingshaak en touwen mocht het geluk ken, alle drenkelingen spoedig op het dro ge te brengen. De brandweer, die ook ge alarmeerd was, behoefde geen dienst te doen. De drie drenkelingen, die naar het scheen, geen ernstig letsel hadden geko men, zijn naar de ouderlijke woning ver voerd. BRAND IN TWEE VILLA'S VAN DEN STAATSMIJN MAURITS. Groote vuurzee, welke na drie uur gebluscht werd. Omstreeks half zes gisteravond brak brand uit in een tweetal villa's van den Staatsmijn Maurits, welke werden be woond door de ingenieurs Ex en Berg- stein. De villa's zijn gelegen in Lutterade, op enkele honderden meters van den staats mijn. De motorbrandspuiten van den „Mau rits" en die van Geleen waren onmiddellijk ter plaatse Zij tastten de enorme vuurzee met een achttal stralen aan en na drie uren blusschen had men den brand onder de knie. De bovenverdiepingen van beide villa's waren tóen geheel uitgebrand. Omtrent de oorzaak kan nog worden ge meld, dat het spelen van kinderen met lu cifers nabij een kerstboom, niet geheel on schuldig moet worden geacht aan den brand. Evenwel is nog niets met zekerheid te zeggen. De alarmsirenes van den Staatsmijn Mau rits brachten duizenden menschen op de been. HOTELBRAND TE OOSTVOORNE. Een der grootste hotels een prooi der vlammen. Zaterdagavond omstreeks 8 uur is een groote brand uitgebroken in hotel „Buiten- lust" liggende aan de Hoflaan te Oost- voorne. De brand liet zich onmiddellijk zeer ern stig aanzien en de brandweer van Oost- voorne, die met de motorspuit spoedig ter plaatse verscheen, kon weinig tegen de fel oplaaiende vlammen uitrichten. Een oogen- blik was men nog bang, dat de omliggende perceelen het gemeentehuis ligt vlak naast het hotel in gevaar zouden ko men, doch de windrichting was gelukkig gunstig. Het geheele hotel, dat een der grootste van Oostvoorae is, werd een prooi der vlam men. De materieele schade die de eige naar, de heer Zoetermeer, lijdt, is buiten gewoon groot. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. DRIE MEISJES GEVLUCHT. Ruit in het doorgangshuis stukgeslagen. In het gebouw van de Vereeniging Beth- San op de Nw. Heerengracht bij de Mui- derstraat te Amsterdam, een inrichting waar meisjes van alle gezindten, wier ge drag daartoe aanleiding geeft, eenigen tijd onder controle blijven, viel gistermorgen te ongeveer kwart voor elf een ruit op het parterre-gedeelte aan scherven. Voorbij gangers zagen het volgend oogenblik drie meisjes in grooten haast door het raam naar buiten klimmen waarna zij, op straat zijnde, snel beenen maakten. Het gedrag van de meisjes gaf den indruk, dat er in het gebouw brand was uitgebroken en zoo werd dan ook de naastbij zijnde brandmel der in werking gesteld. Toen de brandweer ter plaatse was kreeg zij te hooren, dat er voor haar niets te doen viel, want dat het hier een geval van ontvluchting gold. Men heeft gezien, dat de meisjes, die zestien k zeventien jaar oud zijn, een taxi hebben aangeroepen en weggereden zijn in de rich ting Prins Hendrikkade. De politie, van de ontvluchting in kennis gesteld, heeft de op- sporingspogingen onmiddellijk ter hand genomen. Een heer, die, toen hij de meisjes naar huiten zag klimmen, de stoep was opge- loopen om te waarschuwen, sloeg daarbij zijn hand in een ijzeren pen, met het ge volg, dat hij bloedend werd gewond. VOORSCHOT OP GROOTE ERFENIS! Verschillende personen opgelicht. Te Wageningen zijn in arrest gesteld G. O. aldaar en mej. W. d. O. uit Arnhem, wegens oplichting. De eerste heeft onder voor wendsel een aanzienlijke erfenis te moeten ontvangen van een grootmoeder te Amster dam, verschillende personen te Wagenin gen en elders weten te bewegen tot afgifte van geld, teneinde de kosten van het pro ces om de erfenis uitbetaald te krijgen, te kunnen voeren. Het totale bedrag moet in de duizenden loopen. De tweede voerde de correspondentie. De erfenis zou einde November worden uitbetaald, toen dit echter niet gebeurde, heeft een der gedupeerden aangifte gedaan bij de politie, die vervolgens heeft inge grepen. EEN KAPITEIN DER ARTILLERIE GEDESERTEERD. Naar men aan het „Vad." meldt, doet de militaire politie te Breda op het oogen blik nasporingen naar de verblijfplaats van den kapitein J. L. v. D. der artillerie, te gen wien door de militaire autoriteiten een onderzoek is gelast wegens feitelijke deser tie in vredestijd. Eenige weken geleden was de overplaat sing van kapitein v. D. met ingang van 1 Januari a.s. gelast van Breda naar Den Helder, welke overplaatsing, naar ons wordt medegedeeld, als een disciplinairen strafmaatregel moest worden opgevat. Eenige dagen na het-bekend worden de zer overplaatsing heeft kapitein v. D. zijn corps zonder bericht verlaten en is daar tot op heden niet tei*uggekeerd. Er zouden aanwijzingen zijn, dat aan een ongeluk of een wanhoopsdaad niet ge dacht behoeft te worden. STADSNIEUWS DINSDAG 24 DECEMBER. HET G.O. Vrijdagmiddag is het georganiseerd over leg voor het gemeentepersoneel bijeen ge weest ter bespreking van een voorgestelde salaris-verlaging. Naar aanleiding van deze niet pu blieke bijeenkomst zijn in de pers eenige mededeelingen verschenen. De juiste gang van zaken is geweest: Aan de orde was de door den minister uitgesproken wensch, om voor de amb tenaren 5% salarisverlaging vast te stellen, omdat ook de Rijksambtenaren met 1 Jan. a.s. 5% salariskorting hebben. Van uit het georganiseerd overleg is o.m. een voorstel gekomen, om deze korting te be palen op 2 1/2% Een stemming over dit voorstel heeft nog niet plaats gehad. Voor de werklieden heeft de mi nister als eisch gesteld, dat de loonen zul len aansluiten op het plaatselijk loonpeil, wat feitelijk volgens een ingesteld onder zoek zou beteek en en ongeveer 5% loons verlaging, voor den eenen groep meer, voor den anderen groep minder. In het Geor ganiseerd Overleg was men echter van meening, dat het plaatselijk loonpeil niet geheel naar juiste gegevens was vastge steld. Ook inzake dit punt is er nog niet gestemd. WIST U DIT? 't Is wel opmerkelijk, en toch ook weer begrijpelijk, dat er zooveel Katholieken zijn, die van hun zuiver roomsche instel lingen en vereenigingen zoo bitter weinig of niets weten. Zoo b.v. de R.K. Vereeniging voor Kin derbescherming, de Elisabeth-, de Vero nica-, de St. Anna-Vereeniging etc. etc. Om nu eens bij de eerste te blijven. Een kennis van me, niet de eerste de beste en een Katholiek van de daad, moest ronduit bekennen er geen tittel of jota van te weten. „Maar", vroeg ik hem: „hebt ge er dan nooit eens over nagedacht, wat er gebeurt met kinderen, die door de rechterlijke macht aan den invloed der ouders moeten onttrokken worden?" En die zijn er bij honderden, ja dui zenden". „Neen, nooit over nagedacht". „Welnu", merkte ik op, „om zulke kin deren te verplegen, geheel te verzorgen, bestaan er vereenigingen, die geheel be langeloos voor de stumpers zorg dragen. Door den Voogdijraad worden ze aan haar toevertouwd. Voor de katholieke kinderen van Lei den en Omstreken nu zorgt de Leidsche Vereeniging voor Kinderbescherming. Een 154-tal heeft ze onder haar hoede. De meesten worden verpleegd in gezinnen en gestichten. Het Vincentiushuis te Lisse herbergt er 61". „Ziezoo, nu ben ik eenigszins op de hoogte" verklaarde m'n vriend. Maar was hij ook op de hoogte van de moreele en financieele zorgen, die zulk een liefdedienst voor het bestuur beteeke- nen? Jawel, de regeering geeft voor elk kind in meerdere of mindere mate subsidie. Heeft het den leeftijd van 19 jaar be reikt, dan zegt de minister: stop! Nadien moet er nog 2 jaar gezorgd worden. En wat dan, als de werkloosheid ze bekruipt? Dan moeten ze toch óók een dak boven 't hoofd, óók voedsel en kleeding hebben. Daarenboven u weet de regeering bezuinigt naar alle kanten óók hier. „Aha hoor ik al mompelen, daar komt de aap uit de mouw". Inderdaad hij komt, maar 't is 'n vredige. Het bestuur dringt niet op. Zie, juist 1935 jaar geleden, was er ook een Kind óók arm óók ellendig nergens vond Hij herberg. Datzelfde Kind vraagt nu medelijden voor z'n lijdende broer tjes en zusjes. Toe, schuif eens wat af! Laat de penningmeester, de heer A. H. J. v. d. Horst, Lage Rijndijk 19, eens mo gen glunderen! Z'n voorhoofd zit vol zor- genrimpels. Toevallig hoorde ik, dat z'n girnum- mer 134231 is. Hij droeg mij op u allerhartelijkst te danken voor 't ontvangen speelgoed en an der nuttige geschenken bij gelegenheid van het St. Nicolaasfeest. A. v. d. M. ALMANAK VAN DE V.V.S.L. Wij ontvingen de almanak van de Ver. van Vrouwelijke Studenten te Leiden voor 1936. Deze almanak, die er weer keurig ver zorgt uitziet, is niet alléén interessant voor de leden van de V.V.S.L. Ook anderen, ook niet-studenten, vinden er allerlei we tenswaardigs betreffend universiteits leven. 't Is een uitgave van de firma Eduard IJdo. LEIDSCHE BOND VAN VOLKS- TUINDERS. Zaterdagmiddag gaf bovengenoemde Bond een bioscoop-voorstelling voor de kinderen der leden in het Roxy Theater, dat door de Directie gratis beschikbaar was gesteld. De w.n. voorzitter, de heer Mulder, opende de bijeenkomst, riep allen een har telijk welkom toe, in het bijzonder den Hilversum I, 1875 M. KRO-u itzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfuurJte door pas toor Perquin. 12.15 GramofoonpL en KRO-orkest. I.15 de KRO-Boys. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Gramofoonpl. 4.15 De KRO-boys en gram.pl. 5.15 Het KRO-orkest en gram.pl. 7.15 Uitzending v. h. R.-K. Werklieden verbond en gram.pl. 7.45 Kerstavondpro gramma. Causerie. Berichten (8 uur en 10.30), De Kon. MiL Kapel, te 8.20 Relais met Warschau. Ver der het Palestrina-koor en voordracht. Te uur de Kerstklokken van het Kon. Pa leis op den Dam. Hilversum n, 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. Gewijde muziek. 10.30 Kovacs Lajos orkest. II.00 Kookpraatje. 11.30 Orgel en zang. 12.30 Het Omro.^orkest en gramofoonpl. 2.00 Pianorecital. 2.20 Voordracht. 2.40 Viool en piano. 3.00 GramofoonpL 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 AVRO-Decibels. Gramofoonpl. 6.30 Kovacs Lajos' orkest. 7.15 Kerstliederen. 7.30 Causerie. Berichten. 8.10 Het Omroc est. Gramofoonpl. en Radiotooneel met muziek. I.35 Gramofoonpl. II.00 Berichter e- voordracht. 11.40 Carillon concert. 11.57—12.00 Kers'i;ed. Droitwich, 1500 m. 11.35 Orgelspel. 12.50 Het Leicc Ier Opera orkest. 2.35 BBC-Schotsch orkest m.m.v. zang. 3.45 Kerstliede: in -teksten. 5.05 Het John MacArthur kwintet. 5.35 Het Cellini-T— 6.50 Het Grinke-Trio. 7.50 Dansmuziek. 8.35 Variëté-programma. 9.20 BBC-koor en -militair orkest. 10.20 Cabaret. 10.5012.20 r msmuziek. Keulen, 456 m. 9.50 Viola en piano. 11.20 Dansmuziek. 1.35 Gramof ~pl. 3.20 Omroepkleinorkest. 5.20 Klokgelui. 6.20 Orgelspel. 7.15 Kerstconcert. 8.40 Vocaalconcert. 9.00 Pianorecital. 9.20 Voordracht en concert. 10.1011.20 Oirrc-porkest. Radio-Paris, 1648 M. 11.20 Orkestconccrt. 5.50 Orkestconcert. 9.05 Koorconcert. 10.20 Kerstliederen. 12.10 Kerst-Mis. 1.203.20 Dansmuziek. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 GramofoonpL 12.50 Omroeporkest. 1.502.20 GramofoonpL 5.20 Omroeporkest. 6.35 en 7.35 GramofoonpL 8.20 Kerstprogramma m.m.v. orkest en solisten. 10,30 en 11.201.50 GramofoonpL 484 M.: 12.20 GramofoonpL 12.50 Salonorkest. I.502 20 Gramofoonpl. 5.20 Populair concert. 6.20 Gromofoonpl. 6.50 Zang. 7.35 GramofoonpL 8.20 Omroeporkest en solisten. 9.50 Reportage! 10.30 Gramofoonpl.. Hierna symphonie- concert. 12.20 Religieuse muziek en Middernachts mis. Deutschla ndsender, 1571 M. 7.20 Het Amuseme tsorkest. 8.20 Toespraak. R. Hess. 8.40 Populair concert. 9.20 Het Bruini:r-kwartel. 10.00 Reportage. 10.20 Barnabas von Goczy's orkest en so listen. II.2012. Kerstconcert. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. Derde programma 8.00 Brussel vVL) 9.20 Keulen. 11.20 Kalundborg. Pl.m. Brussel (VI). 14.20 Londen Reg. 15.20 Keulen. 17.20 Brussel (VI.). 19.20 Leipzig. Vierde programma. 8.05 Parijs Radio. 10.05 Deutschls. 10.35 Droitwich. 15.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Londen Reg. 19.00 Tuinpraatje door den heer J. Jon ker, over „Kerstmis buiten". 19.30 Londen Reg. 20.05 Droitwich. 21.50 Londen Reg. 22.20 Droitwich. heer Jonker, opzichter der gemeenteplant soenen. Spr. zeide, dat deze middag be doeld was, als propaganda voor den Volks tuin onder de jeugd en hij hoopte, dat deze door meerdere gevolgd mag worden. Na een vroolijke Indianen-film, waarbij Winnetou maar een kind was, kregen we de met spanning verwachte film „School- werktuinen." Eerst gaf de heer Jonker een korte ver klaring van deze film. Spr. roemde de op voedkundige waarde der schooltuinen, waardoor den kinderen liefde voor de na tuur wordt bijgebracht, welke hen van veel baldadigheid afhoudt. Hij spoorde dan ook de jeugd aan aandacht aan deze film te geven, opdat later, wanneer zij in de rijen der Volkstuinders zijn opgenomen, zij er hun voordeel mee kunnen doen Met aandacht werd het werk der verschillende tuingroepen, de een al mooier dan de an der. gevolgd. Het was in één woord, af. Nadat nog een paar vroolijke films ver toond waren, waarbij de lachspieren da nig in beweging kwamen, en de jeugd een versnapering gekregen had, welke zeer in den smaak viel, was de voorstelling afge- loopen. In zijn slotwoord dankte de voorzitter den heer Jonker voor zijn bereidwilligheid, alsmede de directie van het Roxy Theater. DE POST OP KERSTMIS De Directeur van het Post- en Telegraaf kantoor alhier brengt ter kennis van het publiek, dat voor den P.T.T.-dienst de eer ste Kerstdag geheel met een Zondag ge lijk gesteld wordt. Op den tweeden Kerst dag zullen worden uitgevoerd een brief postbestelling, waarin ook de aangeteeken- de stukken worden opgeomen en een pak ketpostbestelling. Zoowel voor den post- als voor den tele graaf- en telefoondienst zullen het kantoor alhier en het bijkantoor te Oegstgeest wor den opengesteld als op Zondag. De gele genheid tot afhalen van de corresponden tie zal op dien dag echter niet worden ge geven in verband met de uitvoering van een bestelling. De hulpkantoren en poststations op het platteland zullen voor den P.T. en T.-dienst zijn opengesteld van 89 uur, wat den post betreft alleen voor zegelverkoop, ver zending van expresse- en aangeteekende stukken en telegrafische postwissels. De postagentschappen zijn slechts geopend voor den verkoop van frankeerzegels en andere postwaarden, voor zoover de zaak van den postagent voor het publiek open is. Handelsregister K. v. K. Opheffing. 5425. Zeevisseherij Maat schappij „Noorderlicht", Sassenheim, ter Leedelaan 5. Wijzigingen: 5875. C. Vink Jzn. Noordwijk, Pickéstraat 53. Snybloemen- kweekerij. Overl. E.: G. Vink Jzn. 824. Ph. van der Zanden. Leiden, Dief- steeg 13. Banketbakker. Vest. fil.: Leiden, Zeemanlaan 41L dd. 19 Dec. 1935. 746. Naamlooze Vennootschap Hout bouw- en Houthandelmaatschappij „Pa- dox", Warmond, Veerpolder. De heer Dr. A. Henkemans Jr., is uitgetreden als proc. plaatsvervanger directeur en benoemd tot directeur. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: doctoraal examen Rechtsgeleerdheid de heeren M. J. Meyer, Oegstgeest, D. E. Sommelink, W assenaar; economisch doctoraal examen Indologie de heeren Th. Ch. v. d. Broek, Leiden, W. O. L. Bethbeder, Den Haag; candidaatsexamen Rechtsgeleerdheid de heeren G. A. A. Middeniberg, Hengelo (O.), H. A. J. Lambers, Leiden; propaedeutisch examen theologie mej. A. Burgersdijk, Den Haag, de heer F. L. van 't Hooft, de Waal (Texel); doctoraal examen Indisch Recht de heer W. F. J. Buijs, Oegstgeest; doctoraal examen Geschiedenis de heer G. van Alphen, Wassenaar; doctoraal examen Rechtsgeleerdheid de heer C. J. Klok, Tinte bij den Briel; propaedeutisch examen theologie de heer G. C. Foeken, Haarlem; doctoraal examen Rechtsgeleerdheid, vrije studie de heer P. C. van Traa, Den Haag. Bevorderd: tot doctor in de Rechtg'eleerdheid, op proefschrift getiteld: „De invloed van de westersche cultures op de autochtone be volking ter Oostkust van Sumatra", de heer J. de Ridder, geboren te Dordrecht; tot doctor in de Wis- en Natuurkunde, op proefschrift getiteld: „yersuche über die Konsistenz des Protoplasmas", de heer W. J. Prud'homme van Reine, geboren te Wil lemstad (N.-Br.); tot doctor in de Geneeskunde, op proef schrift getiteld: „Historisch overzicht van de fractuurbehandeling der lange pijpbeen- deren", de heer L. van Loon, geboren te Zegwaard. Geslaagd voor het practisch apothekers examen 1ste gedeelte mej. W. P. v. d. Pol, Leiden, en de heeren L. E. Hofman, Den Haag, D. C. Kok, Den Haag, Lie Tek Hoe. Leiden.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9