RADIOPROGRAMMA'S MAANDAG 11 NOVEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Rus zwaar gewond. iGsternacht te ongeveer drie uur is op de Mooksche Baan een groot vrachtauto van de meubeltransportfirma B. F. Scho tanus uit Amsterdam, komende uit de rich ting Venlo in volle vaart tegen een boom gereden. De wagen werd volkomen ver nield. De heer Schotanus, die aan het stuur rat, werd slechts licht gewond. Naast hem was gezeten de heer H. Tjumeneff, behoo- rende tot het Russische tooneelgezelschap „De Blauwe Vogel", die ernstig verwondin gen bekwam. Nadat dokter Gerritsen uit Heumen de eerste hulp had verleend, zijn beide personen naar het Sint Canisius Zie kenhuis te Nijmegen vervoerd. De heer Sch. kon in den loop van den dag naar zijn woonplaats terugkeeren. De inhoud van den wagen, bestaande uit tooneelrequisie- ten van genoemd gezelschap, bleef vrijwel onbeschadigd. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. Het 11-jarig dochtertje van J. te Krab- bendijke, dat dezer dagen door een auto is aangereden en deerlijk gewond naar een der ziekenhuizen te Goes was vervoerd, is aldaar overleden. Naar den autobestuurder, die was doorgereden, wordt nog gezocht. CAFé TE SCHAYK PLATGEBRAND. Brandweer niet gealarmeerdwijl er geen water was. Zondagavond omstreeks zes uur werd brand ontdekt in het café van den heer Melus aan het Geutgat, een zijweg van den Rijksstraatweg onder Schaijk. Het bleek, dat het vuur wasontstaan in een ouder- wetsche beugelbaan naast 't café. In een oogwenk stond het dak van de beugel baan in lichte laaie en de vlammen sloegen weldra over naar het café. De brandweer werd niet gealarmeerd, daar er in den ge- heelen omtrek toch geen bluschwater be schikbaar was. Het duurde dan ook niet lang of het geheele perceel was met den grond gelijk gemaakt. De inboedel kon niet meer worden gered en ging in het vuur verloren. Des middags was op de baan nog gebeugeld, zoodat het niet onmogelijk wordt geacht, dat de brand door. het ach teloos wegwerpen van een sigaar of siga ret is ontstaan. De schade wordt door ver zekering gedekt. „Mndmrg." EEN LOODS MET OUD-RUBBER UITGEBRAND. Omstreeks half vijf gistermiddag trok een zware onaangenaam riekende rook over Watergraafsmeer en verder over de stad. Men begreep, dat een zware brand moest woeden aan de Oostelijke grens van de ge meente en weldra deed het gerucht de ron de, dat er brand was uitgebroken in de filmfabriek Cinetone aan de Duivendrecht- sche Kade. Wel woedde de brand aan de Duivendrechtschekade, maar niet in de „Cinetone". Hij was door tot nu toe onbe kende oorzaak uitgebroken in een opslag plaats van oude rubberbanden, toebehoo- rende aan de Nederl. Rubberfabriek-Han del Maatschappij „Nerufa", groothandel in oud rubber, gelegen achter de R. H. Dijk stra's theehandel en koffiebranderij. Reusachtige vlammen stegen op uit het houten gebouwtje, dat naar schatting een tiental meters diep is. De vlammen ontwik kelden een groote hitte en lekten tegen de deuren van de Lederfabriek „Holland", zoo dat dit gebouw aanvankelijk groot gevaar liep door het vuur te worden aangetast. Het eerste werk van de brandweer was dan ook dit hoog gebouw te beschermen tegen de vuurzee. Na een kwartier kan wel ge constateerd worden, dat het gebouw van de Lederfabriek „Holland" geen gevaar meer had te duchten. Echter een loods van deze fabriek, waar een voor-bereiding plaats heeft vóór de huiden worden ge looid, was mede door het vuur aangetast. Het grootste deel van dit houten gebouw kon echter door de brandweer worden be houden. De houten loods met oude rubber banden brandde tot den grond toe af. KAPITALE BOERDERIJ AFGEBRAND. Door onbekende oorzaak is te Ootmarsum brand uitgebroken in de kapitale boerde rij van den landbouwer J. Severt. De boer derij brandde tot den grond toe af. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, kon niet veel tegen de vuurzee uitrichten. De veestapel bleef behouden, de inboedel als mede de oogst werd echter een prooi der vlammen. Het perceel-was verzekerd. AANVARING OP DE WAAL. Zaterdagavond heeft op de Waal vlak voor de stad Nijmegen een vrij ernstige aanvaring plaats gehad. Een reederijboot, welke aan de Waal kade gemeerd lag. werd aangevaren door de sleep „Deo", uit Rotterdam, welke ge sleept werd door de „Fiat Voluntas" van schipper Van Bergen uit Rotterdam. De aanvaring was zoo hevig, dat van de reederijboot de linkerzijde geheel werd in gedeukt, een scheprad werd vernield en de kettingen, waarmede het schip gemeerd lag, gedeeltelijk braken. Bovendien wer den de loswal en de aanlegsteiger bescha digd. Men schat de schade op een paar duizend gulden. De „Deo" werd eveneens beschadigd en kreeg zware averij aan de roef; enkele lui ken werden vernield en de rechterwand' kreeg een deuk. De schade wordt geschat op enkele honderden guldens. Persoonlijke ongelukken kwamen niet TWEE BEJAARDE MENSCIIEN OVERVALLEN Vrijdagavond zijn twee gemaskerde man nen een boerenwoning binnengedrongen, gelegen aan den Oldenzaalschenweg onder de gemeente Enschede. Het huis wordt be woond door den landbouwer G. en diens zuster, twee bejaarde menschen. De indringers, die het een of andere voorwerp in handen hadden, riepen hun toe: „Je geld of je leven". De vrouw zag echter kans naar buiten te komen, waarop zij luidkeels om hulp riep. De onverlaten hebben daarop het hazenpad gekezen. De politie is er nog niet in geslaagd hen op te sporen. HET RAADSEL VAN AMERSFOORT. Dienstbode bekende, doch had geen schuld. Dezer dagen meldden wij, dat ten na- deele van den heer B aan de Rustenbur gerlaan te Amersfoort een bedrag was ont vreemd van 7000 a 7500 gulden door de 20-jarige dienstbode A. de R. Het meisje had een bekentenis afgelegd. Niettegenstaande deze bekentenis kwam de recherche de zaak vreemd voor, zoodat het onderzoek werd voortgezet, hetgeen tot de ontdekking leidde, dat de dienstbode geheel onschuldig is. Na een langdurig verhoor is zij op haar afgelegde bekentenis teruggekomen en heeft ontkend den diefstal te hebben ge pleegd. Deze ontkentenis klopte geheel met de vermoedens van de politie. Bekend is geworden dat niet de aangehouden dienst bode de dievegge is, doch dat een ander, die inmiddels heeft bekend, 't bedrag heeft ontvreemd. Het meisje is inmiddels op vrije voeten gesteld. INBRAAK TE BARNEVELD. Met dynamiet gewerkt. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is te Barneveld ingebroken bij dé Coöp. In koopver. en Boerenleenbank. De daders zoo heeft men toen opgemerkt, zijn in een auto verdwenen, waarvan het nummer werd genoteerd. Deze auto is te Amster dam aangehouden en de chauffeur werd gearresteerd. Nader vernemen we, dat pogingen zijn gedaan om de kluis met dynamiet te laten springen. Daar de dynamietpatroon echter niet ontploft is, bleef de kluis intact en moesten de inbrekers onverrichterzake af trekken. Men meende uit een en ander te mogen afleiden, dat hier dezelfde bende inbrekers aan het werk was geweest, die op andere plaatsen met succes op dezelfde wijze heeft geopereerd. Zooals thans gebleken is, heeft men te Barneveld goed gezien, want de auto, die men te Amsterdam heeft aangehouden, bevatte een groote hoeveelheid inbrekers werktuigen. Als gevolg van de arrestatie van den chauffeur van dezen wagen zijn in den loop van den middag te Amsterdam nog drie mannen in hun woningen gearresteerd. Het zijn alle oude bekenden van de politie. Men vermoedt, met deze arrestaties ook de man nen te hebben die o.a. eenige maanden ge leden in de Havenstraat te Amsterdam bij de Steenkolen Handel Maatschappij hun slag hebben geslagen Het onderzoek der politie duurt voort. Voorloopig zullen de vier arrestanten naar Barneveld worden overgebracht HOE DE SMOKKELHANDEL NOG WELIG TIERT. Duizenden ponden kaas en kruideniers waren in beslag genomen. Reeds geruimen tijd koesterde de Duit- sche politie verdenking wegens smokke larij tegen eenige Duitsche handelslieden uit Kevelaer, Kleef en ZyfflichWyler nabij Beek. In de afgeloopen week kreeg zij zooveel gegevens in handen dat beslo ten werd tot een huiszoeking van eenigen der verdachten. De vermoedens bleken juist en een groote voorraad zuivel- en kruidenierswaren, die uit Nederland waren binnengesmokkeld, kon in beslag worden genomen. Bij een handelaar in Kleef werd Vrij dag zelfs op een paar duizend pond kaas en kruidenierswaren de hand gelegd. Een nader onderzoek wees uit dat deze koopman, die relaties onderhield met Ne- derlandsche handelaren, den laatsten tijd niet minder dan twintig duizend pond kaas frauduleus uit Nederland had ingevoerd. Op het oogenblik zijn twee personen in arrest, terwijl ook twee vrachtauto's in be slag zijn genomen bij handelaren in Zyf flich, die er van worden verdacht bij de zen sluikhandel betrokken te zijn. SINTERKLAAS EN ZIJN KNECHT NAAR IIET POLITIEBUREAU. In de tuinen tusschen de Bremstraat en de Van der Pekstraat te Amsterdam, aan de overzijde van het IJ, vertoonde zich Zondagmiddag reeds een Sinterklaas met zijn zwarten Piet, die, in combinatie met een straatmuzikant, de buurt door hun aan wezigheid meenden te kunnen opvroolij- ken. Een groot aantal kinderen volgde het groepje. Groot was hun verbazing, toen op ep een gegeven moment de Heilige Sint en zijn medewerkers door de politie werden ingerekend en overgebracht naar het bu reau aan den Adela'arsweg. De drie personen werden geverbaliseerd wegens het geven van een vertooning en het maken van muziek zonder vergunning en zy moesten hun sierlijke kleeden afleg gen, voordat zij het bureau mochten ver laten. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. Werkloozen. Aan de Gemeentelijke Arbeidsbeurs staan thans 321 werkzoeken den ingeschreven tegen 290 een week ge leden. Voor de arme zieken. De St. Liduina- vereeniging doet een dringend beroep op de parochianen van St. Joseph voor haar verheven doel: de verzorging der arme zie ken. Op den 2en Kerstdag zal een verlo ting worden gehouden ten bate harer kas. De vereeniging heeft veel noodig, maar als er gezorgd wordt dat de verloting slaagt, komt het in orde. Alles is welkom wat ge schonken wordt. Vertrouwd mag worden, dat weer overvloedig steun aan dit werk zal geboden worden. KATWIJK. Burgerwacht. Zaterdagmiddag verga derde de B.W. in het parochiehuis onder i leiding van Burgemeester Woldringh van i der Hoop. In zijn openingswoord wees de Burgemeester op de belangrijke taak, die de Burgemeesters op zich genomen hebben. *A1 is het werk van de Burgerwacht thans nog preventief, men moet toch berekend zijn voor de taak die bij eventueel optre den van de leden gevordert kan worden. Dan las de secretaris de notulen en het jaarverslag. Uit het jaarverslag bleek dat de activiteit der leden niet te wenschen overliet. De oefeningen werden geregeld goed bezocht. De uitkomsten der verschil lende schietoefeningen bleek zeer bevredi gend. de onderlinge toon steeds van vriend- schappelijken aard. Notulen en jaarverslag konden de goedkeuring der vergadering wegdragen. De penningmeester, de heer C. v. Leeu wen, gaf een financieel overzicht. Dit kon allesbehalve gunstig zijn en er bleek uit, dat de verlaging der gemeente-subsidie zich danig wreekte. Uit de toelichting op de rekening bleek dat het beheer zeer zuinig gevoerd wordt, dat eventueel gehouden wedstrijden steeds buiten de kas der ver- j eeniging gehouden worden, doch bekostigd j worden door de leden en sommige particu liere bijdragen. Na lange bespreking werd besloten aan het gemeentebestuur te ver zoeken de subsidie weer op het gewone peil te brengen. De heer en Slingerland en Wensveen brach ten als commissie van controle een gunstig rapport uit. Den penningmeester werd dank gezegd voor zijn goed beheer. Dan kwam aan de orde algemeene be sprekingen, voornamelijk in verband met de te houden winteroefeningen. De rege ling als door het bestuur aanbevolen voor de a.s. winteroefeningen. werd na bespre king en verdere toelichting z.h.st. aange nomen. Ook in de nieuwe regeling zit voor de kas eenig voordeel in als zal zulks voor de leden een offertje vragen. Verder had den nog enkele besprekingen plaats huis houdelijke aangelegenheden betreffend, waarna de burgemeester dank bracht voor de aangename discussies en de vergadering sloot. KATWIJK AAN DEN RIJN. Pas op de zakkenrollers. Van G. U., die tijdens den voetbalwedstrijd zijn klee- ren in de kleedtent had gehangen, heeft men zich onrechtmatig een portemonnaie met flinke inhoud toegeëigend. Een onder zoek, even na den wedstrijd, doch toen en kelen zich reeds naar huis begeven had den, kon geen bevredigend resultaat meer opleveren. Men vermoedt, dat die haasti gen spoed om te vertrekken, bijzondere reden kan hebben gehad. Intusschen was G. U. de dupe. Uitkijken dus. LEIMUIDEN. Staatspartij. Vrijdagavond 8 Nov. ver gaderden de leden van de R. K. Staats partij afd. LeimuidenRijnzaterwoude in de voorm. jongensschool. De opkomst was, ondanks het gunstige weer, slecht. De voorzitter opende de vergadering met den Chr. groet. Hij heette allen, die ter ver gadering waren verschenen, welkom, al was de opkomst niet schitterend. .Tevens dankte hij namens het bestuur de kiezers voor hun trouwe opkomst bij de stemming voor de Prov. Staten en voor den gemeen teraad. Hij vond 't merkwaardig, dat on danks de propaganda van de N.S.B. de 109 R. K. kiezers van Rijnzaterwoude 109 stemmen hadden uitgebracht op de R. K. Partij. In Leimuiden waren nog al kiezers weggebleven, hoewel dit echter geen af breuk deed. Spreker hoopte, dat er geen Jan Saliegeest zou heerschen; men moest niet denken dat de katholieken niet hoef den te doen aan politiek, want bemoeide de katholiek zich niet mét de politiek, dan be moeide de politiek zich met den katholiek, daarom bij verkiezingen allen op 't appel. De notulen der laatste ledenvergadering werden voorgelezen en onveranderd goed gekeurd. Bij verkiezing van een nieuw be stuur werd het aftredende met algemeene stemmen herkozen. Tot afgevaardigde voor de Kamercentrale werd herkozen de heer W. Compeer en tot plaatsvervanger de heer S. J. Visser. Tot afgevaardigde voor den Statenkieskring Gouda werd gekozen de heer 'P. J. Janssen en tot plaatsvervan ger de heer C. l'Ami. Hierna sluiting. DINSDAG 12 NOVEMBER. Hilversum 1875 M. K. R. O.-Uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30* Godsdienstig halfuurtje door Pas- toos Perquin. 12.15 Gramofoon en KR.O-boys. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Opera-programma (Gram.) en K. R. O.-boys. 5.50 K. R. O. orkest. 6.40 Esperanto-cu'rsus. 7.15 Uitz. v. h. R. K. Werkliedenver bond. 7.35 Gram.pl. op verzoek (8 uur Be richten). 8.30 Solistenconcert door het K. R. O.- orkest m. m. v. Willy Vos Mendes, tenor. 9.Uit de wereld van de film. 9.15 K. R. O.-orkest. 10.00 Gramofoon. 10.30 Berichten, waarna aansluiting met Heek te Amsterdam. 11.15 Gramofoon. Hilversum, 301 m. AVRO uitzending, 5.30 VPRO, 6.30 RVU. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 J. Kroon's Ensemble. 10.00 Morgenwijding. 10.30 Vervolg van 9.00 11.00 Kookpraatje. 11.30 Orgelconcert en Gram.pl. 2.00 Omroeporkest m.m. v. zangsoliste. 3.00 Knipcursus. 4.00 Gramofoonplaten. 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 VPRO. Bij bel vertellingen. 6.00 Gramofoonplaten. 6.30 VRU. Psychologische causerie. 7.00en nu naar bed! 7.05 Radio-Volkszang. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten, waarna Rud. Nelson's 'Ensemble. 8.40 „De roode Pimpernel", spel. 9.50 Het Omroeporkest m. m. v. piano soliste. (10.20 Causerie). Om 10.45 Verslag schaakmatch. 11.00 Berichten. Hierna tot 12.00 Gra mofoonplaten. Droitwich, 1500 m. 10.3010.50 Morgenwijding. 11.2011.50 Orgelspel. 12.35 Trioconcert. I.20 Schotsche Studio-orkest m. m. van sopraan. 4.40 Trio-concert m. m. v. baritaon, 5.35 BBC-Dansorkest. 6.50 Piano-recital. 8.20 Piano-recital. 8.50 Gevarieerd programma. 10.40 Het Parkington-kwintet m. m. v. tenor. II.3512.20 Dansmuziek. Radio-Paris, 1648 m. 12.35 Orkestconcert. 4.20 Het Krettly-orkest. 6.50 Kamermuziek. 9.05 Zang. 11.0512.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 m. 11.201.20 Concert door strijkorkest. 2.204.20 Omroeporkest. 7.20 Joodsche Koorzang. 8.35 Hobo- en cembalo-recital. 9.40 Omroeporkest. 10.2511.50 Dansorkest. Keulen, 456 m. 5.50 Orkestconcert. 11.20 Omroepkleinorkest en solisten. 1.35 Gramofoonplaten. 3.30 Kwartetconcert. 4.20 Orkestconcert. 7.30 Omroepkleinorkest. 8.20 „Le Toréador", opera van Adam. B r u s s e 1, 322 en 8484 m. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salon-orkest. 1.50—2.20, 5.20, 6.35 en 7.35 Gram.pl. 8.20 Salon-orkest en Mannenkwartet. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salon-orkest. I.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 5.50 Gramofoonplaten. 6.50 Kwartetconcert. 8.20 Gewijde muziek. 9.35 Omroeporkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 m. 7.30 Dansmuziek m. m. v. orkest en so listen. 9.20 Berichten. 9.50 Piano-recital. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Kamermuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden Derde programma 8.05 Brussel VI. 9.20 Keulen. II.20 Kalundborg. 12.20 Brussel VI. l-i 20 Kalundborg. ±1.50 Parijs Radio. 36.20 Keulen. 17.20 Brussel VI. 19.20 Beromunster. 21 20 Rome of diversen. 22 20 München. 23.20 Parijs Radio Vierde programma. 8.05 Parijs Radio. 10.05 Deutschl. Sender. 10.35 Londen Reg. a3.20 Droitwich. 14.20 London Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 London Reg. 19.00 Tuinpraatje door den heer J. Jon ker, chef afd. Gem. Plantsoenen. 19.30 London Reg. 19.55 Weenen. 2.50 Droitwich. 21.50 Boedapest of diversen. 22.20 London Reg. LISSE. K. J. M. V. Gisteravond hielden de le den van de K. J. M. V. met hunne dames hun jaarlijksche feestavond in het café- restaurant „De Nachtegaal" met medewer king van de band „The Music Makers". Met voordrachten en een dansje werd het een zeer goed geslaagde en gezellige avond. NIEUWVEEN. Staatspartij. Merkwaardig, hoe moei lijk de menschen te vangen zijn in een vergaderzaal. Zou dit wellicht voor onze huiselijkheid pleiten? Is er een vergade ring op til, liefst van de gemeenteraad, dan komen ze nog wel aardig op. Vrijdag avond was het echter weer dunnetjes op de vergadering van de plaatselijke afdee- ling der R.K. Staatspartij. Ook de heer H. S. Ran getuigde dat in zyn beknopt openingswoord, voorafge gaan door de chr. groet. Nadat de heer F. M. van den Berg zijn notulen zonder aanmerkingen goedgekeurd kreeg, ving de verkiezing van het nieuwe bestuur aan, wijl het oude reglementair in zijn geheel moest aftreden. Alle aftre denden stelden zich herkiesbaar. Een va cature was nog ontstaan door de ontslag name van mevr. J. M. Schoorl-Copray, eenige maanden terug. Bij de eerste stemming keerde het zit tende college in zijn geheel terug. Mej. M. v. d. Weyden-Rekelhof behaalde 23 stemmen en de heeren H. S. Ran 20, F. M. v. d. Berg 23, D. P. Akerboom 24, C. A. Campfens 22, P. J. Wijfje 23; P. A. Vink 21 en H. G. Akerboom 26, zijnde het totaal uitgebrachte aantal. Van de negen tien aanwezigen, die niet aan de groene tafel zaten, waren er „slechts" vijftien, die met 17 stemmen voor dé bezetting der vacature in aanmerking kwamen! Bij de tweede vrije stemming kwamen de heeren J. Verhaar en Ger. v. d. Hoorn AJzn. als ernstige candidaten naar voren voor de „kwaliteitszetel" voor tuinders- belangen, hetgeen de heer P. J. Wijfje wenschelijk achtte. Hun cijfers waren resp. 12 en 8, doch het reglement schreef een herstemming tusschen hen voor, waarin de heer Verhaar met 17 van de 26 stemmen gekozen werd. De keuze van een voorzitter veroor zaakte ook drie schriftelijke stemmingen, zoodat wij onwillekeurig aan de Memel- verkiezingen herinnerd werden, althans wat de duur betrof. Het ging om de heeren Ran en Campfens, die de eerste maal resp. 12 en 6 st. kregen, de tweede maal 13 en 5 en de derde maal, toen het uitsluitend tusschen beide candidaten ging, 10 en 14 plus 2 ongeldige st. De heer Campfens was alzoo gekozen, maar toen bij de eerste verkiezing heel wazig de voorzittershamer naar hem toekwam, had hij gezegd zich niet beschikbaar te stellen. Met meer klem had hij zich na de tweede verkiezing laten hooren en desondanks groeide het aantal stemmen tot een meerderheid aan. Terecht kon de gekozene zeggen, dat de uitslag hem erg verrastte. Spr. wilde zich gaarne beraden en zoo de afgetreden voor zitter aan zou willen blijven, mocht hij onmiddellijk de hamer weer opnemen. Op voorstel van den heer J. J. Roovers zullen de beide heeren buiten de vergade ring om een beslissing nemen. De rondvraag dreigde het voorgaande in tijd te evenaren. De heer Springintveld begon over uitnoodiging van sprekers en jeugdontwikkeling. De leege kas is een struikelblok, meende de voorz. De heer Wijfje wilde de leden afgaan voor een extra bijdrage. Ernstig beraad werd toe gezegd. De heer Roovers vroeg een verklaring van den voorz., dat de candidaatstelling van den heer Springintveld volkomen reglementair was geschied. Toen deze ge geven werd, verzocht interpellant den secretaris hiervan aanteekening te doen. De heer J. v. Eijk wenschte meer con tact tusschen de kath. raadsfractie en de kiesvereen. bij belangrijke kwesties, waardoor tevens de plannen tot oprich ting eener N.V. voor het Electr. Bedrijf der vier gemeenten Ter Aar, Nieuwkoop, Zevenhoven en Nieuwveen ter sprake kwam. Terecht sprak de voorz. van voor- uitloopen hieromtrent. Het moet nog in de raad komen. De chr. groet sloot de bijeenkomst, die rond twee uur geduurd had en dat met zoo'n bescheiden

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9