H®C UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK MAANDAG 30 SEPTEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 12 vg/s c&vJ VERDERE PRIJZEN: Motorrijwiel, SIMPLEX 3PX Philips' Radiotoestel, type 640 A Linnenkast- uitzet Kelvinator-koelkast Mahonie houten slaapkamerameublement Trap- naaimachine Rubli-stofzuiger Ulft-haard Tweepersoons mahoniehouten kano enz. ROTTERDAMSCHE BEKERWEDSTRIJD. Voorschoteli's burgerwacht wint de beker. Onder begunstiging van prachtig zomer weer had Zaterdagmiddag de schietwed strijd plaats om den Rotterdamschen Be ker. Deze naam zal velen al bekend zijn omdat sinds 1930 ieder jaar deze wedstrijd plaats had en de beker nog niet in het be zit bleef van een burgerwacht Dat de be ker na heden niet meer zou wisselen, hier voor was groot gevaar. Zooals gebruike lijk, moest ook deze beker driemaal achter elkaar of 5 maal in totaal door eenzelfde burgerwacht gewonnen worden. Twee vo rige ja-en 1933 en 1934 won de burger wacht Voorschoten de beker met 480 pun ten, een ongekend hoog cijfer. Van de bur gerwachten Voorschoten, Wassenaar, Kat wijk, Valkenburg, Leiderdorp waren Voor schoten en Katwijk wel de meest in aan merking komende. En dit bleek ook zoo te zijn. Van elke burgerwacht schoot telkens een schutter en f bleef spannend want het verschil tusschen genoemde twee bleef klein, hoogstens 6 punten. Bij de twee laat ste schutters werd door Katwijk nog een punt ingehaald, doch het moesten er 6 zijn. De uitslag was als volgt: L Voorschoten met 457 punten. 2. Katwijk met 451 pun ten, 3 Wassenaar 348 punten, Valkenburg 434 p. en Leiderdorp met 412 punten. Hoogste schutter in het winnend vijftal (van Voorschoten dus) de heer W. Meyer verwierf hierdoor nog een extra prijs (met 97 punten, max. 100). Er was ook nog een vrije baan wedstrijd. Hiervan was de uit slag: 1. R. C. de Borst te Wassenaar 30-28 p. No. 2 Jac. v. d. Lubbe, Voorschoten 30- 27 p^ 3. W. Meyer te Voorschoten 29-28 p. No. 4 G. Ypperlaan te Voorschoten 29-28 p., 5. A. A. G. van der Kelij te Wassenaar 29-28 p., 6. C. v. Leeuwen Katwijk 29-28 p. en 7 Jac. de Kreek Katwijk met 29-27 p. Vermeld zij nog dat in de bekerwedstrijd het volgende getal rozen werden geschoten: Voorschoten 19, Katwijk 19, Wassenaar 12, Valkenburg 14 en Leiderdorp 8. Na den wedstrijd kwamen de schutters in de cantine bijeen waarna burgemeester Woldringh van der Hoop, voorzitter van de Katwijksche Burgerwacht, het woord nam en er op wees welk een spanning er den geheelen middag geweest was om den beker te behouden of in het bezit te krijgen. De uitslag is thans dat Voorscho ten in het blijvend bezit is gekomen van deze mooie beker. Hiermede wenscht spr. de burgerwacht Voorschoten geluk. De burgemeester spreekt den wensch uit, dat deze burgerwachten nogmaels in het bezit gesteld worden van een beker om hierom te kampen. De heer Turion, commandant van de burgerwacht Voorschoten, verklaarde het een eer te vinden dat Voorschoten de be ker thans voor goed heeft. De „Trousselot"-wedstrijd der Katwijk sche Burgerwacht. Zaterdagmiddag had onder begunstiging van prachtig schiet- weer op de Rijksschietbanen alhier de eind- wedstrijd plaats van den grooten jaarlijk- schen onder lin gen kamp. Evenals de vo rige week was er een prettige stemming, groote strijdlust, terwijl het ook nu weer dank zij de staande serie niet aan spanning ontbrak. De einduitslag, een to taal van zes series van 5 schoten, waar van twee knielend, twee liggend en twee staand, was als volgt: Voor klasse A: L Chr. J. Mirmee 246 p., X de Kreek 245 p., 3. C. van Leeuwen 244 p., 4. A Slingerland 242 p, 5. Jac. Meijer 238 p„ 6. C. Hoek 234 p., 7. R. Trousselot 231 p., 8. P. Varkevisser 226 p., 9. J. C. van Rijn 225 p.; 10. L. X v. d. Valk 221 p., 11. P. Slingerland 217 p., 12. H de Boer 209 p^ 13. X Slingerland 201 p. Voor klase B.: 1. P. F. Bik 232 p.; 2. E. v. Wensveen 228 p.; 3. H. N. de Nie 218 p., 4. J. P. Bekker 216 p., 5. A v. Zuijlen 215 p., 6. F. v. d. Valk 215 p., 7. J. v. d. Gugten 214 p., 8. C. Schuitemaker 214 p., 9. W. A Rijken 212 p.; 10. Pa Bekker 208 p., 11. A. Wassenaar 205 p., 12. M. Schoeneveld 199 p., 13. L. de Haan 199 p., 14. H. Slingerland 198 p., 15. N. Schuitemaker 173 p., 16. Jan Meijer 162 p., 17. E. van Beelen 149 p. De rozenprijs werd gewonnen door C. J. Schuitemaker met 2 rozen en 2 negens in de staande series. Na afloop van den wedstrijd kwam men in de cantine bijeen, waar door den bur gemeester, die ook een groot gedeelte van den wedstrijd had bijgewoond, de prijzen werden uitgereikt. Spr. deelde nog mede, dat door den heer Lammerse een prijs was uitgeloofd, voor den schutter, die gedu rende het geheele seizoen de meeste ach ten heeft geschoten. Aan den heer Lammerse werd nog een blijk van waardeering aangeboden voor hetgeen hij in het belang der burgerwacht heeft LISSE. De poppen zijn uitgedanst. De ten toonstelling van de R.-K. Wijkverpleging, of juiste uitgedrukt van Zuster Josepha, is gisteravond gesloten en mag als uitste kend geslaagd worden beschouwd. Wij kunnen ons zoo voorstellen, dat allen, wel ke him medewerking hebben verleend om iets dergelijks te kunnen exposeer en en de poppen en poppetjes in elkaar te knutse len, dankbaar gestemd zijn. Het bezoek is goed geweest en de meesten met ons ston den verwonderd over hetgeen op dat ter rein toch nog is tot stand gekomen. De vervaardiging van Huize „Pius" in minia tuur met de zustertjes, eveneens in minia tuur, die den stoep op gaan, dwong ieders bewondering af. De verhoudingen waren dan ook zeer goed getroffen. Zuster Jo sepha zeide ons zeer goed over het ver loop tevreden te zijn geweest en zij was vol lof over haar koor van helpsters ter vervaardiging van dit poppenstel, alsmede ten opzichte van allen die op de dagen der tentoonstelling haar ter zijde stonden met den lotenverkoop. Sobriëtas. De verkoop van het Sobrië- tas-speldje heeft over beide parochies 35.25 opgebracht. NIEUW VEEN. Gemeenteraad. De raad onzer ge meente komt Donderdag a^. te half drie in openbare zitting bijeen. Agenda: 1. Ope ning en lezing notulen. 2. Ingekomen stuk ken. 3. Inzake onderlinge hulpverleening in geval van brand. 4. Inzake Keuringsdienst van Waren. 5. Inzake aanvang der steun regeling voor werkloozen. 6. Vaststelling der gemeente-rekening 1934. 7. Aanbieding der gemeente-begrooting 1936. 8. Eventueel nagekomen stukken. Bouwen. Het verbouwen van het woonhuis en het optrekken van een nieuwe stal voor de onlangs verbrande boeren hoeve bewoond door den landbouwer G. v. d. Weyden, is voor wat het timmer-, smids-, loodgieters- en rietdekkerswerk betreft na onderhandsehe aanbesteding gegund aan den timmerman K. J. M. Speet, terwijl het metselwerk gegund is aan J. Kwakkenbos, beiden alhier. Het hemelvuur. Bij den landbouwer L. Roodenburg werd gisteren een koe door de bliksem doodelijk getroffen. Voetbal. WN I leed gisteren in Gouda een gevoelige nederlaag. ONA klopte haar eventjes met 7L Het tweede speelde thuis tegen Nieuwkoop L Na de rust werd wegens het overvloedige hemelwater niet door gespeeld. Nieuwkoop leidde toen met 3—0. STOMP WIJK. Het Sint Radboud-comité. Als lid en penningmeester van het St. Radboud-comi té is afgetreden de heer C. J. Jurgens, als lid is benoemd de heer C. A van Vliet en VOORSCHOTEN. Geslaagd. Geslaagd voor het examen wiskunde L.Q. de heer Jac. P. Smit, ond. aan de R.-K. Jongensschool, alhier. E. FL B. O. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de afdeeling Over- schie van de Ned. Vereeniging der ,3- H. B. O." werden Zaterdag aldaar nationale wedstrijden gehouden, waaraan de afdee ling Voorschoten E. H. B. O met twee groe pen deelnam. Een groep heeren in de af deeling „Senores" en een damesgroep in de afdeeling juniores. De damesgroep behaal de de 4e prijs en de 2e leidstersprijs. De groej bestond uit: mevr. M. Sickerman Urp (leidster), mevrouw A van der Stoel Veldhuyzen van Santen, mevrouw C. Barmvan Santen, mej. Joh. E. Rozier en mej. van Veen. Burgerwacht Uitslag van den ouder lingen eindwedstrijd van de B. W. Voor schoten, welke onder vrij ongunstige weers omstandigheden Vrijdag j.l. op de schiet banen te Katwijk is gehouden. Geschoten werden 3 patr. staande, 3 patr. knielend en 3 patr. liggend. Baan 100 M. Klasse A: J. v. Egmond 71 p., I. v. Eg- mond 69 p., R. v. Mullingen 68 p., C. van Egmond 67 p., A. J. Turion 67 p^ Jac. v. d. Lubbe 67 p., L. Lelyveld 65 p., G. J. Yper- laan 63 p. Klasse B: P. Roos 74 p., W. Meyer 70 p., A. J. v. Hilten 69 p_, M. de jong 64 p., J. Pijnakken 60 p., D. J. Brinks 45 p. Klasse C: C. de Jong 77 p., H. J. Mens 74 p., W. v. Mullingen 68 p., N. de Boer 66 p^ L. v. Vliet 66 p^ C. Eggink 64 p., J. P. v. d_ Marel 54 p., D. Wesseloo 53 p^ C. v. Osnabrugge 45 p^ H. Nouwens 45 p. Prijswinners vrije baan 2 maal 3 scho ten juistheidvuur houding vrij. 1. G. J. Yperlaan 29-27, R. v. Mullingen 29-26, X P. Roos 29-25, C. de Jong 28-25, 5, Jac. ALPHEN AAN DEN RUN. Diefstal. Des nachts is ingebroken in de restauratiewagen van den exploitant P. v. W., staande langs den rijksstraat weg in den Hoorn. Vermist wordt een groot aantal artikelen als sigaren, siga retten, limonades en dergelijke goederen. Sporen van inbraak waren niet te zien, zoodat men zich vermoedelijk den toe gang heeft versohaft met een valsche sleutel. De politie stelt een onderzoek in, doch tot op heden is omtrent de(n) da der (s) niets bekend. Bijslagregeling landbouwbedrijven. B. en W. overwegen te bevorderen dat de loon'bijslag-regeling ook voor de land bouwbedrijven in deze gemeente wordt ingevoerd. De regeling komt in groote trekken hierop neer, dat door de overheid een bijslag wordt gegeven in het loonbe drag, dat in een bepaald minimum-bedrag is uitbetaald. De bijslag bedraagt 50 pet. van het meerdere loon, dat voor werk zaamheden in het bedrijf is uitgekeerd boven het minimum loonbedrag. Ter voor bereiding van de eventueel te nemen maatregelen verzoeken B. en W. den land bouwers, die bij de bijslagregeling zou den willen toetreden, in de week van 30 Sept.5 Oct. 1935 ter secretarie (kamer 5) te komen teneinde de noodige gegevens omtrent him bedrijf te verstrekken (om vang van het bedrijf, namen, adressen en woonplaatsen van de arbeiders en-of van inwonende kinderen, die in het bedrijf werkzaam zijn enz.). Bouwen. Bij onderhandsehe aanbe steding is aan den heer W. van Beieren, aannemer alhier, opgedragen de bouw ban een landhuis aan de Stevinsstraat voor rekening van den heer Lablans en onder architectuur van den heer Sprei te Apeldoorn. Het metselwerk zal door de fa. Snel en Henry worden uitgevoerd. Gered. Zaterdag werd een vijf-jarig zoontje van L. aan het Prinsenschouw in bewusteloozen toestand uit het water ge haald. Eerst na geruimen tijd mooht het gelukken, door toepassing van kunstmati ge ademhaling, de levensgeesten bij het kind weder op te wekken. AARLANDERVEEN. J. Notenboom, t Op 77-jarigen leeftijd is alhier overle den de heer J. Notenboom, tijdens zijn le ven tal van jaren bestuurslid en voorzit ter van de eierveiling en pluimveevereeni- ging alhier. BODEGRAVEN Koe door den trein gedood. Zaterdag avond is door den trein, richting Utrecht, welke om 19.28 uit Bodegraven vertrekt, een koe, eigendom van v. B. aangereden en in een naast de rails gelegen sloot ge worpen. Het beest was onherkenbaar ver minkt. Eenkele oogènblikken had de trein vertraging. Het cadaver is naar de ge meentelijke slachtplaats vervoerd. Gesnapt. Het heertje, dat zich uitgaf, als zijnde in betrekking bij de rijkstele graaf, en dan in hotels e.d. logeerde, en met de Noorderzon weer vertrok, is Za terdag op verzoek van den burgemeester van Zegveld door de politie alhier gear resteerd en legde een volledige bekentenis af. Later is hij op transport gesteld naar Utrecht. HAZERSWOUDE GROENENDUK. Kolendampbedwelming. Zaterdag morgen kwam het dochtertje van den heer L. een boodschap doen bij den heer J. W. Na eenigen tijd voor de gesloten deur ge staan te hebben, kwam de bewoner de deur ontsluiten, maar kon geen geluid ge ven. Het meisje had de tegenwoordigheid van geest direct naar haar moeder te loo- pen, met de boodschap er is aldaar met den heer en mevrouw W. iets niet in orde. De moeder toog op onderzoek uit, en daar vond zij den man versuft beneden in de stoel zittende, en mevrouw lag met een groote benauwdheid nog te bed. Het ge heele huis was met een zware kolendamp gevuld. Nadat direct de deuren en ramen waren open gezet, werd de hulp ingeroe pen van dokter VI. die spoedig ter plaat se verscheen, en het genoegen mooht heb ben de bejaarde echtelieden wederom tot bewustzijn te brengen. Naar wij verne men maken beiden het nu goed. Had echter het meisje niet gekomen of mis schien een kwartier later, dan waren de gevolgen zeker veel ernstiger geweest. De oorzaak is vermoedelijk een verstopping van den schoorsteen. HAZERSWOUDE. Geboren: Jacobus Johannes, zoon van J. J. Boere en H. Tambach. Ondertrouwd: B. Slappendel 24 jaar en B. Voskamp, 20 jaar. Getrouwd: A Harkes en A. J. Raap horst. WOERDEN Inwijding clubhuis van de Graal Gisteravond had de plechtige inwijding plaats van het clubgebouw der Graal aan den Rijn. Voor deze gelegenheid was de vlag uitgestoken, terwijl de Graalkleuren v. d. Lubbe 27-27, W. Meyer 27-27, L. Le lyveld 27-26. De wisselbeker werd deze keer gewon nen door een der jongste leden der B. W. nJ. door C. de Jong met 77 punten. De prijsuitreiking zal op een nader te bepalen dag plaats hebben, te Voorschto ten. binnenshuis wapperden. Alles had een f eestelij ken aanblik, toen de zeereerw. heer pastoor arriveerde om de plechtige inwijding te verrichten. Behalve een groot aantal Woerdensche toekomstige Graal- meisjes en reeds in functie zijnde leid sters waren aanwezig mej. Spronk uit Leiden, met nog eenige andere hoofdper sonen uit de Graalbeweging aldaar, mej. Kanters uit Delft, als hoofd der afdeeling waaronder Woerden ressorteert, en een aantal Graalmeisjes met leidsters uit Bo degraven. Van de geestelijkheid was te- gewoordig de zeereerw. pater v. d. Boe- Onmiddellijk werd door den pastoor met de inwijding begonnen, waarna hij een korte toespraak hield. Op de eerste plaats bracht spr. dank aan de hoofdleidsters mej. Spronk c.s. en de Woerdensche leid sters, die zooveel werk hebben verricht om tot de totstandkoming van de Graal alhier te geraken. Daarna wees hij er de meisjes op dat het doel der Graal niet allereerst gezelligheid- is, maar vorming tot degelijke vrouwen. Deugden als zelf- beheersching e,a moeten worden aange leerd. Als men ouder wordt moet men wat kunnen presteeren, ook in 't huisgezin. Spr. hoopte dat hier meisjes worden gevormd, die later een zegen zullen zijn voor de maatschappij, een voorbeeld voor anderen Tenslotte wenschte hij, dat de Graal in haar nieuwe clubgebouw een tijdperk van blpei tegemoet zou gaan. Hierna sprak mej. Stolwijk uit Woer den. Zij dankte in hartelijke woorden den pastoor voor zijn groote medewerking. Gij, aldus spr., voelde zoo goed aan, wat onze meisjes in dezen tijd noodig hebben. Geen moeite was u te veel, vooral wat de fi- nancieele hulp betrof, om ons bij te staan. Spr. bracht ook dank aan mej. Spronk, die haar werklust in Woerden kwam botvie ren en aan de afdeeling Bodegraven, die door de gehouden propaganda-avond veel heeft bijgedragen tot het slagen van onze actie hier. Met de hulp van boven, aldus besloot spr., zullen wij de moeilijkheden trotseeren, zullen wij klaar staan in den strijd voor Christus, onzen Koning. Mej. Kanters uit Delft hield hierna een toespraak, waarin zij dank bracht aan hen, die tot het slagen van dezen dag hebben meegewerkt. Zij wekte de meisjes op van nu af alle zeilen bij te zetten, opdat ook de afd. Woerden mag bloeien. Na deze toespraak werd thee geserveerd, terwijl de Bodegraafsche meisjes eenige mooie staaltjes van haar kunnen lieten zien en hooren. Hiermedewas het einde van dezen mooien avond gekomen. Mo gen we binnen afzienbaren tijd van de prestaties der Woerdensche afdeeling kun nen berichten. We geven hier tenslotte nog de tijden der clubavonden: Dinsdag 7.309: Tooneel en declamatie. Woensdag 7.309: Gymnastiek. Donderdag 7.309: Huisvlijt. Vrijdag 7.309: Handwerken. Rijvereeniging. Op een hier ter stede gehouden vergadering is dezer dagen op gericht een Woerdensche rij vereeniging. Er werd van verschillende zijden mede werking toegezegd. De heer W. Slob uit Hoofddorp hield ter vergadering een cause rie over het ontstaan en het nut der lan delijke rijvereenigingen. Na de pauze ga ven zich reeds 23 personen als lid op. Auto tegen een boom gebotst. Een ernstig auto-ongeluk had gistermorgen plaats op den Utrechtschen Straatweg. In verband met de controle op de daar be ginnende wielderwedstrijden zou P. I*, alhier, met een gehuurde auto twee an dere personen naar het station brengen. In de bocht bij den heer Guldemond bot ste hij met een vaart van 55 a 60 km., te gen een boom. De twee inzittenden R. de Oudsten en J. v. R. werden gewond. Dr. v. d. Giessen verleende de eerste hulp. De O. moest naar het R.K. ziekenhuis worden vervoerd, waar geconstateerd werd, dat hij een been had gebroken. J. v. R. kon, an verbonden te zijn, naar huis keeren. De auto werd totaal vernield. ZOETERWOUDE Kruisvaart. Als een beweging, steeds' hervormd en gericht naar het syteem van de hoogste opvoedkundige waarde, als een goed beweging voor onzen tijd voor onze jongens, zoo hebben wij gisteren bij het installatiefeest der Kruisvaart gewaar deerd en bewonderd. Veertig roomsche jongens, vroeg uit de veeren, om zes uur in de dekenale kerk, den priester volgend aan het altaar en medelevende met het H. Misoffer in een Missa Dialogata. Weer grooter was het aantal, die in het uniform de groene kleur der hope dragen; het vooroordeel is overwonnen en het is nu. een eenheid geworden tot een mooie kleurschakeering in het kleurenspel von onze kerk, waarin de kleur der hope al leen is vastgelegd om de hoofdlijnen aan' te scheipen. Zoo is ook onze jeugdbewe« ging de groene lijn, die de hoofdlijnen van de godsdienstig vorming moet vastleggen in de jongensziel. Het ontbijt droeg een nieuw karakter, aangewend tot een middel tot hooger doel, want na de sterking van het lichaam werd aanstonds de krachtige hulp ingeroepen van den H. Michaël en werd het cohort onder de bescherming van dezen Aarts engel gesteld. Toen nog een onthulling van een forsche afbeelding van Sinte Michiel onze Patroon, en het spel kon beginnen. 's Avonds was de installatie van 13 ad- spiranten tot Kruisvaarders in de kerk weder een treffende gebeurtenis. Jammer, dat de vliegende Zuidwesterstorm zoovele ouders verhinderden aanwezig te zijn. Na het Lof, waarvan de gezangen door de Kruisvaarders werden gezongen, ging het cohort met vlaggen en banieren door den storm naar het Patronaatsgebouw. In de groote zaal de jongens in het midden en de ouders en belangstellenden aan den kant werd een levend beeld- gegeven van de heerlijke beweging, die de Kruisvaart heet. Met groot gemak waren hierover twee kolommen vol te schrijven. Om het ruwe houten kruis: de verheven gebeden en de fiere uitspraak van de Kruisvaart-wet, de leerzame les van den Directeur, de liederen en de spelen als een middel om in de ridderlijkheid te oefenen. Na de cohort-bij eenkomst het kampvuur: in een grooten kring om het vuur bijeen, in de donkere zaal, een uur lang, zoo ge zellig, zoo pakkend voor de jongens en vooral zoo bekwaam geleid door den kamp leider; het laat zich niet zoo in het kort vertellen. Dat moet men gezien hebben om te weten, dat zoo iets de jongens pakken kan. De kampvuurleider dankte vooral harte lijk deken Jonckbloedt, prof, dr. v. Rooijen en de ouders voor hun gewaardegrde be langstelling. Dezen winter zullen nog meerdere ma len, de ouders worden genoodigd: en hun aanwezigheid wordt, om de waarde voor het doel, steeds zeer op prijs gesteld. 469e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 9de lijst Trekking van Maandag 30 September 1935 Hooge Prijzen f 100.000.— 12501 f 1000.— 2438 2448 4180 9996 f 400.— 8907 9896 14501 f 2003103 f 100.— 142 4416 5629 5963 8569 8831 11577 15639 19103 19132 20179 20650 Prijzen van 70. 81 97 117 134 162 356 395 410 574 576 584 612 710 780 970 1009 1135 1139 1132 1202 1224 1253 1355 1404 1429 1522 1552 1761 1795 1918 2053 2G64 2101 2289 2379 2547 2649 2698 2753 2809 2957 3066 3125 3214 3215 3266 3521 3537 3538 3591 3593 3681 3719 3846 3858 3369 3913 4082 4113 '4175 4262 4306 4453 4458 4490 4763 4891 5360 5435 5700 5716 5775 5815 5973 6085 6092 6100 6417 6616 6703 6842 6871 7246 7286 7327 7431 7521 7583 7668 7705 7818 7834 7848 7874 7929 7986 7987 8083 8171 8224 8273 8317 8470 8497 8677 8711 8955 9083 9162 9284 9311 9374 9512 9630 9631 9768 9894 9903 9909 10003 10066 10127 10161 10254 10325 10340 1C366 10493 10553 10608 10634 10643 10646 10651 10661 10713 10756 10797 10986 11179 11267 11300 11325 11406 11422 11450 11468 11470 11561 11586 11592 11630 11718 11874 1938 11977 12003 12288 12289 12333 12375 12457 12845 12966 12986 13013 13026 13080 13088 13216 13254 13290 13453 13685 13716 13781 13876 13937 14095 14126 14203 14243 14281 14420 14445 14679 14803 14850 14865 14939 14989 15016 15085 15126 15272 15359 15429 15449 15536 15562 15734 16099 16117 16224 16305 16402 16593 16696 16819 16971 17200 17264 17297 17318 17537 17541 17667 17782 17817 17871 17890 18013 18053 18080 13123 18285 18311 18319 13358 18684 18801 18882 19057 19075 19084 19145 19156 19337 19529 19626 19678 19714 19874 20237 20297 20309 20318 20361 2C414 20541 20607 20626 20748 20958 Nieten 17 64 129 152 233 252 270 278 283 346 400 455 598 617 631 655 698 708 768 778 793 818 823 865 925 939 971 984 994 1018 1091 1101 1103 1115 1118 1136 1148 1178 1214 1344 1379 1399 1405 1408 1420 1421 1433 1452 1462 1465 1512 1537 1557 1609 1643 1651 1669 1752 1784 1785 1736 1797 1821 1858 1880 1938 1966 2038 2066 2129 2132 2151 2155 2165 2236 2255 2262 2334 2402 2469 2524 2560 2654 2729 2736 2751 2899 2912 2916 2938 2947 3000 3038 3063 3141 3143 3182 3255 3336 3338 3359 3387 3388 3415 3448 3466 3485 3502 3598 3613 3639 3S49 3679 3682 3710 3737 3802 3821 3822 3325 3839 3840 3868 3920 4042 4090 4105 4120 4167 4132 4198 4232 4254 4270 4310 4326 4348 4366 4400 4430 4460 4471 4474 4502 4530 4546 4561 4532 4644 4676 4727 4734 4770 4771 4775 4790 4791 4793 4800 49-12 4944 4946 4972 5057 5065 5067 5069 5074 5102 5268 5270 5286 5336 5353 5355 5391 5409 5410 5465 5479 5525 5533 5581 5606 5615 5646 5709 5721 5773 5776 5790 5834 5838 5852 5859 5964 5968 6006 6026 6104 6112 6187 6291 6312 6325 6342 6355 6430 6433 6452 6505 6508 6522 6524 6531 6559 6563 6587 6603 6606 6732 6764 6769 6792 6829 6922 6924 6958 6985 6988 6989 6991 7022 7028 7048 7094 7155 7191 7264 7293 7302 7356 7405 7419 7481 7506 7535 7554 7563 7567 7641 7654 7685 7759 7789 7828 7837 7840 7857 7927 7963 8000 8010 8012 8014 8025 8058 8197 8249 8289 8297 8329 8334 8355 8419 8429 8444 8471 8484 8564 8565 8578 8596 8616 8761 8793 8824 8870 8894 8917 8950 9002 9003 9017 9033 9038 9073 9078 9117 9193 9203 9208 9270 9310 9337 9341 9342 9381 9455 9460 9461 9479 9499 9500 9529 9547 9554 9713 9764 9778 9794 9801 9832 9843 9854 9902 9913 9959 9973 9988 10008 10043 10055 100S1 10088 10103 10169 10170 10180 10181 10200 10204 10248 10314 10355 10406 10419 10429 10555 10566 10701 10710 10719 10723 10829 10911 10922 10943 10956 10958 11015 11035 11032 11104 11135 11207 11243 11270 11308 11521 11531 11542 11560 11599 11602 11657 11667 11679 11698 11733 11822 11882 11897 11922 11923 U947 11950 11979 11987 12025 12035 12043 12080 12106 12126 12182 12190 12203 12212 12217 12249 12269 12319 12330 12334 12336 12424 12471 12474 12602 12643 12646 12651 12672 12631 12771 12804 12818 12837 12861 12877 12896 13000 13043 13066 13071 13134 13150 13171 13174 13210 13211 13238 13252 13256 13279 13283 13289 13291 13319 13359 13424 13429 13452 13460 18505 13509 13531 13563 13584 13623 13640 13697 13750 13756 13779 13341 13848 13852 13859 13968 14051 14066 14071 .4157 14153 14295 14385 14401 14425 14497 14508 14515 14516 14552 14591 14598 14616 14647 14716 14797 14804 14818 14859 14860 14869 14836 14902 14919 14997 15014 15018 15022 15071 15072 15097 15099 15105 15109 15164 15193 15303 15427 15530 15542 15543 15603 15617 15637 15721 15744 15300 15808 15810 15843 15855 15917 15944 15964 15990 16026 16050 16054 16038 16095 16102 16141 16293 16310 16344 16380 16404 16436 16461 16462 16477 16495 16516 16541 16547 16557 16583 16588 16590 16602 16703 16723 16724 16733 16738 16772 16773 16785 16795 16803 16809 16840 16346 16865 16396 16921 16945 16956 16975 17019 17021 17048 17070 17130 17205 17258 17290 17363 17389 17413 17446 17478 17505 17536 17538 17559 17640 17641 17c36 17705 17723 17764 17772 17788 17850 17353 17858 17891 17907 17935 17969 17982 17984 18010 18047 18084 18092 18094 18111 18117 18149 18197 18279 18357 18373 18413 18423 18445 18465 13499 18533 18537 18559 18574 18575 18611 18631 18643 18666 18693 18712 18718 18736 18787 18809 13833 18S91 18949 18956 18985 18939 18994 19005 19106 19177 19254 19269 19279 19284 19331 19354 19360 19391 19406 19478 19493 19502 19599 19603 19641 19643 19686 19723 19803 19812 19833 19886 19894 19395 19898 19930 19952 19984 19989 20003 20005 20119 20150 20162 20194 20213 20236 20245 20264 20290 20293 20395 20448 20451 20474 20490 20528 20561 20573 20583 20630 20670 20698 20728 20803 20835

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12