RADIO-PROGRAMMA'S MAANDAG 16 SEPTEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURAN'l DERDE BLAD - PAG. 10 GEMENGDE BERICHTEN WIELRIJDER DOODGEREDEN. Auto tegen boom gebotst. Zondagochtend omstreeks tien uur is te Nijmegen de 31-jarige G .A. uit Malden, die per fiets uit een zijstraat kwam en de Mooksche Baan wilde oprijden, door een auto aangereden. De wielrijder was op slag dood. De auto, welke een tamelijk groote vaart had, reed na de aanrijding van den weg af en botste tegen twee zware boom en. De beide spatborden en de wielen werden totaal vernield, terwijl ook een zijde van de auto geheel werd ingedrukt. De inzittenden kwamen er goed af. Alleen de bestuurder kreeg een lichte wonde aan de arm. MOTORRIJDER VERONGELUKT. De motorrijder P. v. d. KI. uit Holten bij Hasselt geraakte Zaterdagmiddag te Has selt onder een kunstmestwagen. De onge lukkige was op slag dood. AUTO OP VLUCHTHEUVEL GEREDEN. Twee gewonden. Gisternacht is een auto, bestuurd door zekeren O., afkomstig uit Wageningen, die onder invloed van sterken drank verkeer de, een vluchtheuvel op de Steenstraat te Arnhem opgereden. Hij reed twee perso nen aan, die op den vluchtheuvel op een tram wachtten. Beiden moesten gewond naar het ziekenhuis te Arnhem worden overgebracht. Eén van hen, de sergeant Wernink, afkomstig uit Enschedé, bleek het ernstigst gewond te zijn. Hij had een her senschudding bekomen en zijn linkerarm gebroken. Het tweede slachtoffer, een dame, bleek enkele snijwonden te hebben beko men en kon na verbonden te zijn, naar huis worden vervoerd. De chauffeur is in arrest gesteld en de auto in beslag genomen. DOOR EEN MOLENWIEK GEDOOD. Een droevig ongeluk is gebeurd in het plaatsje Gent in de Over-Betuwe. Het 8- jarig zoontje van den heer Hoogveld speel de daar op den omloop van een molen, toen de wieken in beweging werden gebracht. Het jongetje werd door een der wieken ge troffen en overleed vrijwel onmiddellijk. VERDRONKEN. Gisterochtend is de stoomtrawler „Petten" te LJmuiden binnen gekomen. De bemanning deelde mede, dat Vrijdagavond de schipper Philippus Zwaan, wonende te LJmuiden, over boord geraakt is en ver dronken. Geen der opvarenden heeft van het on geluk iets gezien. Schipper Zwaan was der- tig jaar oud en laat een weduwe met één kind achter. BRAND IN EEN OPSLAGPLAATS TE DEN HAAG. Gisterochtend in de vroegte heeft een felle en omvangrijke brand gewoed in de opslagplaats van oude autobanden, oud pa pier en oud metaal van de firma Buth, Cruquiusstraat 16, nabij de Laakhaven te Den Haag. De brand werd te ongeveer zes uur ont dekt door een suirveilleerende agent van politie. De blussching geschiedde met vijf stra len van twee motorspuiten. Met de na- blussching was de geheele ochtend ge moeid. Een voorraad oude goederen ter hoogte en breedte van enkele Meters en ongeveer dertig Meter lang, werd door de vlammen verteerd. De oorzaak van den brand is onbekend. WINDHOOS TE BERGSCHE HOEK. Groote schade aangericht. Zondagavond te omstreeks zeven uur woedde boven Bergsche Hoek een onweer, dat slechts enkele minuten duurde, doch hevige schade heeft aangericht. Een wind hoos vernielde vele honderden ramen bij verschillende tuinders. Een warenhuis van wethouder Mostert werd grootendeels ver nield. De ramen werden honderden meters weggeslingerd en vernielden op hun beurt weer ramen in andere tuinen. Van ©enige huizen werden de zinken daken weggerukt. Op de hoeve van de melkstal „De Vaam" werd de kap van een hooiberg weggerukt en een kar weggeslingerd. DIJKDOORBRAAK TE ROTTERDAM. Polder met veertien huizen onder water geloopen. Zaterdagmorgen is in een der loswallen van de Heyensche haven te Rotterdam een groot gat geslagen, tengevolge waarvan een daarachter liggende polder onder de ge meente Rhoon gedeeltelijk onder water ge loopen is. Kweekerijen en groentevelden stonden in een oogenblik blank. Wat erger is: veertien woningen aan den Wijdenschedijk geraak ten onder water. De dienst van gemeentewerken te Rotter dam is onmiddellijk begonnen het water in andere polders te doen afvloeien en met het herstellen van den dijk. De jeugd nam het geval nogal gemakke lijk op. Vele kanovaarders kwamen een bezoek brengen aan het overstroomde ge- bied. Moordaanslag te Den Bosch. Zaterdagavond heeft in de Van Tulder- straat te 's-Hertogenbosch, een 37-jarige man eenige schoten gelost op zijn 28-jarige vrouw, welke echter geen doel hébben ge troffen. Twee leden der Marechaussee, die juist in de buurt patrouilleerden hebben den man onmiddellijk gearresteerd. Hij zal ter beschikking van de justitie worden ge steld. Het echtpaar Overdreef genaamd, leef den geruimen tijd in onmin. De vrouw ver toefde met een zekeren Vos, slager van be roep, in een logement in de Tolbrugstraat. Daar was de man, die te Nijmegen had ge woond, zijn vrouw komen halen. Besloten werd toen, dat de drie personen naar Nij megen zouden terugkeeren. Op weg naar het station heeft Overdreef toen plotseling een revolver voor den dag gehaald en de sohoten gelost. De vrouw en Vos sloegen toen dadelijk op de vlucht en werden niet door de kogels geraakt. INBRAAK IN DE R. K. KERK TE UITHOORN. In den nacht van Zaterdag op Zondag is in de R. K. kerk te Uithoorn ingebroken. Door middel van een tuimelraam is men naar binnen gekomen. Een viertal offer blokken werden met breekijzers van de muur gerukt en van den inhoud ontdaan. Met een in de muur gemetseld offerblok heeft men blijkbaar meer moeite gehad, aangezien de muur geheel is uit gebikt. De inbreker(s) is (zijn) er niet in geslaagd dit soliede blok te openen. Vervolgens is nog getracht het tabernakel te forceeren in wel ken artbeid men gestoord schijnt te zijn, zoodat de inhoud onaangeroerd is geble ven. Via een ladder, welke zich in een der kerklokalen 'bevond, is men vervolgens door het raam naar buiten gegaan. De inbraak werd omstreeks zeven uur Zondagmorgen door den koster ontdekt, die onmiddellijk den burgemeester waarschuw de. Deze stelde éen uitgebreid onderzoek in. DE INBRAAK TE KRIMPEN. De gestolen brandkast teruggevonden. Eenige weken geleden heeft, zooals men zich zal herinneren, bij den landbouwer N. de Jong te Krimpen aan de Lek een inbraak plaats gehad, waarbij, terwijl de bewoners op de bovenverdieping sliepen, de geheele brandkast met inhoud uit het huis werd gesleept. Van de daders van deze inbraak heeft men tot dusverre niets ontdekt. Thans is de ontvreemde brandkast echter gevonden. Vrijdagavond was de landbou wer bezig op ongeveer 50 meter afstand van zijn woning in de daar loopende sloot een schou te verhalen. Hiebij stootte hij op een hard voorwerp, dat bij onderzoek de gestolen brandkast bleek te zijn. Zaterdagmorgen is de kast, die geheel onder water lag, op het droge gebracht en is in tegenwoordigheid van den burge meester en de politie een onderzoek inge steld. De kast was door de dieven gefor ceerd. De daders hebben alleen het baar geld tot een bedrag van ongeveer 2000.dat in de brandkast was geborgen, medegeno- j men. De overige waardestukken en papie- i ren hadden zij in de kast gelaten. OUDE OVERVAL TE ROTTERDAM OPGEHELDERD. Jeugdige daders na bijna een jaar gesnapt. Op 3 November van. het vorig jaar is een brutale overval gepleegd in een apothe- kerswinkel van C. M. Meerburg aan den Krooswijkscheweg te Rotterdam. Om streeks half tien des avonds kwamen twee jonge mannen de apotheek binnen. Een hunner vroeg de apothekeres, die alleen in den winkel was, een aspirientje. Terwijl de juffrouw dit inpakte, haalde de andere jongen een groote revolver voor den dag en driegde de juffrouw te zullen doodschie ten, als zij zich niet verwijderde. De juffrouw voldeed hieraan. Een as sistent, die boven den winkel woonde, hoor de het gestommel en geschreeuw en kwam naar beneden, waarop de beide jongens de vlucht namen. Er werd niets vermist. De politie slaagde er niet in de daders op te sporen, doch zij vermoedde dat de 17-jarige loopjongen A. v. d. H. meer van de zaak wist. De jongen ontkende echter iets met de zaak te maken te hebben. Ge durende langen tijd werd de jongen scherp geobserveerd. Een dezer dagen, bij een verhoor, heeft de jongen bekend inlich tingen te hebben verschaft omtrent de si tuatie in den winkel en de plaats waar het geld verborgen was. Een viertal „vrien den" van hem hebben toen aan de hand van deze gegevens den overval gepleegd. Het waren de 24-jarige loopjongen F. J. E. J. B., de 18-jarige M. B., de 17-jarige F. v. J. en de 18-jarige los werkman O. de G. F. B. en M. B. gingen op den uitkijk staan. O. de G. en B. v. J. pleegden den roof overval. O. de G.. die het wapen op de juf frouw heeft gericht, is eenige maanden geleden in een krankzinnigengesticht opge sloten. De drie misdadigers zijn in het huis van bewaring te Rotterdam ingesloten. GEHEIME ZENDERS OPGESPOORD. Den laatsten tijd wordt streng opgetreden tegen het euvel der clandestiene radiozen ders, die vaak de regelmatige radio-uitzen dingen verstoren en het genoegen van de luisteraars naar de omroepzenders beder ven. Vrijdag zijn door den Rijksradio-controle- UIT DE OMGEVING ALKEMADE Arbeidsbemiddeling. Bij het plaatse lijk orgaan der arbeidsbemiddeling ston den heden als werkzoekend ingeschreven 106 arbeiders. Bij de werkverschaffing waren de afge- loopen week 61 arbeiders werkzaam. Ondertrouwd: J. van Gerven jm. 27 j. en J. Elstgeest jd. 26 j. Getrouwd: C. J van Haastrecht en J. A. van den Broek. Overleden: Johannes van der Voort m. 87 j. HILLEGOM 20-Jarig bestaan St. Joseph-parochie. Zondag werd het feit herdacht, dat vóór 20 jaar de parochie van St. Joseph werd gesticht. Wegens de rouw van het Bisdom bepaalde zich de viering uitsluitend bin nen het Godshuis. Begonnen met een Alg. H. Communie der parochie de school kinderen deden zulks reeds Vrijdag hield de weleerw. zeergel. heer mr. Alph. Diepenbrock (oud-kapelaan der parochie) in de stille H. Mis van half 9 en in de Hoogmis te 10.30 de feestpredicatie. On- noodig te zeggen, dat de kerk rijk was versierd. De feestdag tevens Eucharisti sche dag werd besloten met een plech tig Lof en Te Deum, waaronder pastoor Van Leeuwen de predicatie hield. Slipgevaar Leidschestraat. Door 60 bewoners der Leidschestraat is een re quest aan den minister gezonden over het slipgevaar op dat gedeelte van den Rijks weg. Op verzoek van den consul van den A. N. W. B. alhier zal de wegencommissie van dat instituut voor de tweede maal een onderzoek instellen en zich tot den minis ter wenden. De bond heeft een tiental vragen aan de bewoners-autobezitters ter beantwoording gesteld. De burgemeester van Hillegom, mr. Pont een zeer ervaren sportman en automobilist wijt de talrijke auto-onge vallen uitsluitend aan het rijden op de tramrails, een geliefkoosde bezigheid van heel veel autobestuurders, en de abnormale snelheid, waarmee gereden wordt, ondanks dat slechts 25 K.M. mag gereden worden. Wijl de gemeenteraad uitbreiding van het politiecorps weigert, kunnen de snelheids maniakken niet verbaliseerd worden. Wij zijn benieuwd, de resultaten van het nieu we onderzoek te vernemen. j Personalia. Onze plaatsgenoote, mej. C. G. Taat, slaagde te Den Haag aan de Ensaid-modeschool voor het axamen cou- i peuse. DINSDAG 17 SEPTEMBER. Anemonen-dieven. Uit een tuin aan de Leidschevaart zijn anemonen-bollen ge stolen; de politie stelt een onderzoek in. Geboren: Grietje, d. van H. W. Hart man en W. Spek. Ondertrouwd: M. J. Mesman en H. F. Rusman W. Peet en J. M. van Dreu nen. Getrouwd: J. G. M. de Haas en J. Baak. Overleden: F. M. M. Hafkenscheidt m. 60 j. Gevestigd: M. B. J. van Dijk, Wee- resteinstraat 9 V. L. Guilloteaux, Weere- steinstraat 118 C. H. Hendriks, Looster- weg II 46 Wede. D. Michels-de Vries, Van Meerbeekstraat 25 A. C. Neelissen- Berg met dr., Huize St. Joseph J. Ouwendijk met gezin, Raadhuisstraat 2 A. C. Wessels, Hoogewerfstraat 20. Vertrokken: W. J. Gropp naar Haar lem J. Oud naar Amsterdamdam (W.) J. Baak naar Noordwijk A. van Loo naar Sassenheim J. J. M. Hulsebosch naar Bergen (N.-H.) S. L. C. Begemann naar Delft H. van Noort naar Den Haag. HOOFDDORP. Merkwaardig geval van tetanus. En kele dagen geleden had een ambtenaar der Directe Belastingen, de heer Smit, het on geluk als duopassagier met zijn hiel tus- schen de spaken van een motorfiets be klemd te geraken. Na door dokter N. ver bonden te zijn, werd de wond in het zie kenhuis te Haarlem gekramd. Dit geval heeft een ernstig gevolg gehad, daar zich thans tetanus geopenbaard heeft (stijfkramp). Het slachtoffer is in het zie kenhuis opgenomen; men vreest voor zijn leven. (Tetanus ontstaat gewoonlijk door infectie van een diep in den grond levende bacil). dienst niet minder dan zeven clandestiene zenders opgespoord en in beslag genomen; zulks geschiedde in samenwerking met de gemeentepolitie te Haarlem (5 stuks) en te Aerdenhout 1 zender)voorts werd nog een zender in Amsterdam in beslag geno men. Zooals bekend, bestaat voor den bona fide amateur gelegenheid een vergunning als radiozendamateur te verkrijgen. VAN FRAUDE NIETS GEBLEKEN. Onderzoek naar geste van A.B.TJ3. te Arnhem beëindigd. Op gezag van den Officier van Justitie, te Arnhem, kan de „Tel." mededeelen, dat het accountants-onderzoek bij den A.B.T.B. te Arnhem, naar de vermeende ta-rwe- fraude, thans na twee maanden is beëin digd. Afgezien van de fraude van verdachte H., welke geconstateerd is, zooals die door de A.B.T.B. zelve was vastgesteld, is uit dit onderzoek gebleken, dat van strafbare fei ten bij de organisatie geen sprake is ge weest. Hilversum, 301 M. KRO.-Programma. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.15 K.R.O.-orkest. 12.45 Uitzending van de troonrede, uit te spreken door H. M. de Koningin bij de ope ning der Staten-Generaal. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 De K.R.O.-boys. 4.00 Afgestaan aan de HIRO. 5.10 Massenet-programma door het K. R. O.-orkest. 6.00 Gramophoonpl. (uit Massenet's opera's) 6.15 Het K. R. O.-orkest. 7.15 Prof. dr. J. Teulings over „Quater temperdagen". Gram.pl. 8.00 Berichten, waarna Stedelijk Orkest van Maastricht. 8.30 Taptoe te Den Haag. 9.00 Intern. Sportrevue, waarna vervolg Maastrichtsch Orkest. 9.45 Voordracht door Leon v. d. Hulst. 10.10 De K. R. O .-boys .(10.30 Berichten). Hilversum, 1875 M. 8.00 Gramofoonpl. 9.00 Omroeporkest. 10.00 Morgenwijding. Gramofoonpl. Ver volg Omroeporkest. 11.00 Causerie. i 11.30 Gramofoonpl. 12.00 Reportage op het Binnenhof te Den Haag. Troonrede van H. M. Koningin Wil- helmina. 2.00 Orgelconcert. 3.004.00 Omroeporkest. 5.05 Voor kleine kinderen. 5.35 Kovacs' Lajos orkest en gramofoon- platen. 7.00 Kinderkoor „Zanglust". 7.30 Disco-nieuws. 8.00 Berichten. Herh. v. d. Troonrede (gr.pl.) 8.30 Taptoe van de Kon. Militaire Kapel. 9.00 Gramofoonpl. 9.10 Derde episode van „De blauwe sma ragd", hoorspel. 9.40 Het Omroeporkest. 10.15 Causerie: De millioenen-nota. Gra mofoonpl. 11.00 Berichten waarna de AVRO-De- cibels. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelspel. 12.20 BBC-Northern orkest. I.20 Het Norris-Stanley-sextet. 3.05 A. Orgelist en zijn orkest. 4.35 Sopraan en het New English Trio. 5.35 Het BBC-dansorkest. 6.50 Werken van D. Scarlatti (sopraan, hobo en strijkkwartet. 8.10 „Songs from the shows", revue programma. v 10.30 BBC-orkest. II.3512.20 Lew Stone en zijn band. Radio-Paris, 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 9.05 Gevar. programma. 11.1012.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Strijkorkest. 3355.35 M. Hansen's orkest. 8.20 Opera-muziek. 9.05 Viola en piano. 9.25 Vervolg omroeporkest. 10.40 Omroeporkest. 11.2512.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 12.20 Uit Leipzig: Omroeporkest. 4.20 Viool en plano. 5.20 Weragkamerorkest. 8.30 Pianorecital. 9.20 „L'hotellerie portugaise", opera van Cherubini. Rome, 421 M. 9.20 Concert. 10.20 Zang. Brussel, 322 en 484 M 322 M.: 12.20 Gramofoonpl. 12.50 Salonorkest. I.502.20, 5.20, 6.35, 7.35 Gramofoonpl. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonpl. 434 M.: 12.20 en 1.302.20 Gramofoonpl. 5.20 Salonorkest. 6.20 Zang. 6.50 Salonorkest. 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 „La serva padrcma" in twee actes van Pergolesi. 9.20 Orkest. 10.20 Berichten. 10.50 Zang en piano. II.05 Weerbericht. 11.2012.20 Liszt-concert (Gr.pl.). Gemeentelijke Radio-distributie te Leiden 3e Programma. 8.00 Keulen. 11.50 Londen Reg. 12.20 Brussel (VI.) 14.20 Deutschls. 15.20 Londen Reg. 17.20 Brussel (VI.). 19.20 Brussel (Fr.) 19.50 Diversen. 20.20 Brussel (Fr.). 20.35 Weenen. 21.50 Deutschls. 22.20 Beromunster. 22.35 Boedapest of diversen. 23.10 Parijs Radio. 4e Programma. 8.05 Parijs Radio. 10.35 Londen Reg. 11.20 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Londen Reg. 19.00 Tuinpraatje door den heer J. Jon ker, chef afd. Gem. Plantsoenen. 19.30 Londen Reg. 22.20 Diversen. 22.30 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). KATWIJK Stand der werkloosheid. Mannen 18 jaar en ouder: Opperlieden 21, Grond werkers 43; Timmerlieden 33; Metselaars 26; Fabrieksarbeiders 4j Kuipers 37; Schil ders 7; Losse arbeiders 109; Landarbeiders 39; Visschers 57; Stokers 11; Binnen schippers 8; Varensgezellen 8; Machinis ten 2; Machinebankwerkers 3; Loodgieters 4; Tuinlieden 2; Molenaar 1; Mandenma ker 1; Aütogeenlasscher 1; Broodbakker 1; Kok 1; Kellner 1; Scheepmakers 5; Letter zetter 1; Chauffeurs 4; Voorslager 1; Stu- cadoors 4; Motordrijver 1, totaal 436. Vrou wen: dienstmeisjes 3, totaal 439. Jeugdige werkloozen: Jongens 15; Meisjes 21, totaal 475 werkloozen. Geboren: Jacoba Cornelia d. van R. Geijteman en C. van der Plas Cornelia d. van H. Haasnoot en C. Schaap Mar- garetha d. van J. van der Waai en G. van Vliet Grietje d. van T. van Vel- zen en J. van der Kwaak. Jansje d. van S. Burgerhout en J. Brussee Leno Johan z. van H. Westenong en A. Luyt Gerritdina d. van W. Visser en A. Klok Jacoba d. van M. Langmuur en K. Varke- visser Teunis z. van D. van der Plas en B. van Fijn Aaltje d. van C. de Ruy- ter en M. van Dijk Cornelia d. van C. Varkevisser en C. van Rijn Wilhelmina Maria d. van K. Hoek en J. Verhoef Andries z. van H. Guyt en T. Kuyt. Ondertrouwd: P. van Duyvenbode en A. van Rhijn. Getrouwd: A. Mel en M. Hoek B. van der Plas en C. van Beelen D. Zwit ser en G. Brussee G. van der Does en N. van der Plas A. van Duyvenvoorde en H. Verdoes. Overleden: Cornelis Jonker, 81 j., weduwnaarva n M. de Meijer C. Doo rn er ijk 13 j. z. van C. Doomerijk en A. Botetnberg. Johannes Palandt 46 j. z. van J. M. Palandt en M. J. Valrcden Levenloos aangegeven kind van M. de Jong en J. M. van der Pijl. KATWIJK AAN DEN RIJN Voetbal. Gistermiddag had onder be gunstiging van mooi weer de aangekondig de veteranen voetbalwedstrijd plaats op het terrein van K.R.V. aan de Sandtlaan. Op tijd, sommigen zelfs ver vóór tijd, wa ren ze op het terrein aanwezig in voet- ballerscostuum, de Witten en de Blauwen; de Witten ook nog getooid met schilder achtige mutsen. Er waren dikken en er waren dunnen, er waren corpulenten en er waren aanhangers van de slanke lijn, maar allen waren ze bezield met het voor nemen om te winnen en de gedachten dat ze het zouden winnen. Het werd dus een strijd.op „leven en dood". Pastoor Buys trapte af, de filmoperateur kwam in actie, de supporters deden het hunne, de foto toestellen klikten, de scheidsrechter floot; het was een en al levendigheid. Dat er braaf gelachen moest worden is ook be grijpelijk. De scharnieren van sommige spelers waren schijnbaar te laat in het vet gezet en hierdoor was men er wel eens „naast". Dat de voetbalvoorschriften niet zoo precies konden worden opgevolgd, zal ook ieder begrijpelijk voorkomen. Maar ze deden hun best, schitterend hun best. Met de rust stond het 22 en de spanning bleef er dus in, bleef er zelfs in tot het einde. Toen stond het 44 dank zij de buitengewone behendigheid van den kee per van „Wit", die de eer van dit Vete- raneneiftal hoog heeft gehouden. Het wach ten is nu op een van de winteravonden, wanneer men dezen veteranenwedstrijd op het witte doek zal kunnen volgen in het Parochiehuis. Dan zullen de zeer vele spannende momenten de lachspieren weer eens in beweging brengen. Tot van den winter dan. NOORDWIJKERHOUT Loco-burgemeester. Door B. en W. is aangewezen tot loco-burgemeester* wet houder E. Oostdam Hzn. SASSENHEIB Zwembad. Met ingang van vandaag is het gemeentelijk zwembad gesloten. Ge zien de tijdsomstandigheden is het bezoek niet onbevredigend geweest. Hinderwet. Door de N.V. Amerikaan- sche smeerolie-maatschappij A.L.O.C. te 's Gravenhage is vergunning gevraagd voor 3 electrische benzinepompen, elk in houdende 6000 liter en een luchtcompres- ser, op een terrein aan den Rijksstraatweg, sectie A no. 3889 en 3701, welk perceel staat in het park Ter Leede. Tot 25 Sep tember bestaat gelegenheid om bezwaren in te dienen ten .gemeentehuize.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 10