RADIO-PROGRAMMA'S WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1935 Üt LtlUSLHt LUUK AMI DERDE BLAD. - PAG. SPORT CRICKET DONDERDAG 5 SEPTEMBER. GEMENGDE BERICHTEN AUTOBUS GERAMD. Bus aan één zijde opengescheurd; alle inzittenden gewond. Gistermiddag tegen vijf uur werd op dén Amsterdamschestraatweg te Utrecht ter hoogte van de Concordiastraat, een volle autobus, komende van Maarssen, door een beladen houtauto aangereden. Het gevolg van de aanrijding was, dat de linkerzijde van de autobus er geheel werd afgerukt en alle passagiers min of meer ernstige verwondingen opliepen. Komende uit de richting Vredenburg, moest de houtauto uitwijken voor een, in dezelfde richting rijdenden motorrijder. Tijdens het uithalen ramde de trailer een juist passeerende autobus aan de linker zijde, welke finaal werd afgerukt. De passagiers, ongeveer een vijf en twin tig, bekwamen allen snij wonden en kneu zingen. Hevig gegil klonk uit den wagen. Spoedig was de Gem. Geneesgundige Dienst met ambulance-materiaal ter plaatse alsmede inspecteur Weyburg met eenige politiemanschappen. De gewonden- werden in verschillende huizen binnengebracht. Negen dames eh heeren, wier kwetsuren (voornamelijk aan het hoofd) van ernstigen aard waren, werden per ziekenauto naar het Stads- en Academisch Ziekenhuis overgebracht. Het ongeval veroorzaakte op het zeer drukke punt veel consternatie. De politie beheerschte echter den toestand geheel, zoodat het verkeer na een kort oponthoud wederom doorgang kon hebben. JONGETJE UIT EEN BOOM GEVALLEN. Het 11-jarig zoontje van de familie van Roo, te Kerkdriel, dat in een notenboom aan den kant van den dijk was geklommen, is daar, tengevolge van het verliezen van het evenwicht, uitgevallen en ongeveer tien meter naar beneden gestort. Dr. van Belt, die spoedig ter plaatse was, achtte over brenging naar het ziekenhuis te 's-Herto- genbosch noodzakelijk. De toestand van het kereltje baart zorg. BRAND TE ROTTERDAM. Tweede etage en zolder -uitgebrand. Op de tweede verdieping van pand Matenesserweg 136 c te Rotterdam is gis teravond omstreeks half zeven een brand uitgebroken, welke kort maar hevig heeft gewoed. Deze woning werd sinds 1 September bewoond door de familie W. T. Weesing, welke echter nog niet volledig geïnstal leerd was en daarom de maaltijden in een restaurant gebruikte." Een behanger was in de. woning bezig en stak daarbij een sigaret aan. Ongelukkiger wijs brak de lucifer af en de brandende kop viel in een kist met houtwol, waarin gloeilampen waren verpakt. Onmiddellijk vatte de kist vlam; de schilder ging ijlings water halen, doch toen hij terug kwam stond de heele kamer reeds in brand. Dé brandweer, die gealarmeerd werd, wist met een motorspuit met 7 stralen, het vüur te bedwingen. Het plafond brandde echter door, zoodat de zolderver dieping, waar zich eenige vertrekken be vonden toebehoorende aan de familie Wee sing en aan de familie van Houtum, die op de eerste etage woont eveneens een prooi der vlammen werd. De eerste verdieping en de belendende perceelen liepen veel waterschade op. SIG ARENF ABRI EK JE UITGEBRAND. .Gistermiddag omstreeks half vier brak brand uit in de sigarenfabriek „Elcho", gevestigd in de Heerenstraat te Hilversum. De brand was uitgebroken in de tabak drogerij, welke achter een kleine winkel was gelegen en waarin een groote hoeveel heid sigaren en tabak lag opgeslagen. De opslagplaats brandde geheel uit; o.m. gingen verloren een 10.000 sigaren en voor ongeveer 1000 tabak. De brand was ver oorzaakt door het achteloos wegwerpen van een brandende sigaar. De schade wordt op ongeveer ƒ3000 geraamd. De fa briek was verzekerd. DIEFSTAL OPGEHELDERD. Waardevol sieraad bij stukjes en beetjes verkocht. Door een onverwachte bekentenis van een gedetineerde in het Huis van Bewa ring te Haarlem, is naar de „Telegraaf" meldt, dezer dagen een diefstal opgehel derd, die einde Juni 1.1. in een woning aan de Weteringschans te Amsterdam werd gepleegd en waarbij o.m. een hanger, be zaaid met briljanten en één groote parel, ter waarde van 2500, werd gestolen. De man had den hanger gestolen en hem voor alle zekerheid verstopt in den grond van een dijk te Tuindorp Oost- zaan. Hier had het dure stuk reeds eenigén tijd gelegen, toen de dief in aanraking was gekomen met een straatmuzikant, die in betere dagen het beroep van goudsmid had uitgeoefend en aan dezen man vertelde hij zijn geheim. De muzikant wilde het dihg wel eens zien, taxeeren en dan verkoopen. Samen waren ze er vervolgens op uitgetogen om den verborgen schat weer op te graven. De dief had eenige dagen na de „opgra ving" 27.50 van zijn vriend gekregen en bij die gelegehneid vernomen, dat de ^des kundige" den hanger van al zijn briljan ten had beroofd om het sieraad op deze wijze bij stukjes en beetjes beter te kun nen verkoopen. De parel zou de goudsmid in een sloot hebben geworpen. Na deze merkwaardige bekentenis heeft de politie van het bureau Stadhouderska de den straatmuzikant als verdacht van heling gearresteerd en opgesloten. Hoewel hij blijft ontkennen iets van deze zaak af te weten, heeft de politie gegron de redenen om hem in voorloopige hechte nis te houden DIEF GEARRESTEERD. Maandag heeft de politie te Rotterdam aangehouden den 41-jarigen M. P. v. W., die sinds 29 Mei j.l. werd gezocht. Op dien dag heeft hij in een woning aan de Zwarte Paardenstraat aldaar, waar hij kostganger was, een bedrag van 700 gestolen. Het geld behoorde toe aan mej. H. T. H., de moeder van de pensionhoudster. Toen niemand thuis was heeft v. W. het geld weten te vinden, hoewel dit zorgvuldig verstopt was, gedeeltelijk ónder een bed, gedeeltelijk in een gramofoonkast. Het geld is opgemaakt. EEN ZELDZAME VISCH AANGESPOELD Een „Butskop" van 4 meter. Men meldt uit Egmond aan Zee aan het „Vad.": Ongeveer een week geleden ont dekte men langs de kust te Egmond aan Zee een grooten visch, volgens de visschers een z.g. hille of haringjager. Hij kwam zóó dicht bij het strand, dat de badenden verschrikt de vlucht namen. Men trachtte tevergeefs het dier te vangen. Thans is dezelfde visch, zooals men ge voegelijk kan aannemen, dood op het strand gespoeld. Het blijkt een „butskop" te zijn, waarvoor de Latijnsche naam is Hypperodon rostratus. Deze visch kan 9 meter lang worden. Het gevonden exem plaar is ruim 4 meter lang. Langs onze kust komt deze visch zeer zeldzaam voor. Sinds 1750 is dit de negende vondst. De deskundigen van het Natuur Histo risch Museum te Leiden interesseeren zich zeer voor deze vondst en hebben den visch overgebracht naar het museum aldaar. NEDERLAND—ZUID-AFRIKA. De Zuid-Afrikaansche cricketers, die de zen zomer de testoverwinning op de Engel- schen hebben behaald, brengen 14 Septem ber voor de match tegen het Nederlandsche elftal in Den Haag, op het HCC-terrein, hun volledige ploeg mede. De namen zijn H. F. Wade (aanvoerder), X. Balaskas, A. J. Bell, H. B. Cameron, R. J. Crisp, E. L. Dalton, A. B. Langton, B. Mitchell, A. D. Nourse, E. A. Rowan, I. J. Siedle, D. Tom- linson, K. G. Viljoen en C. L. Vincent. Deze buitengewoon sterke ploeg slaagde erin de testoverwinning op Engeland te behalen, in 5 wedstrijden, waarvan 4 niet tot een beslissing werden gebracht, en een door de Zuid-Afrikaanders werd gewonnen. Op het terrein van de Haagsche Cricket Club, dat voor deze spelers met een we reldvermaardheid wel wat aan den kleinen kant zal zijn, zullen zij dus op Zaterdag en Zondag 14 en 15 September tegen het ver tegenwoordigend elftal van Nederland spelen. Dat voor de cricketliefhebbers hier bui tengewoon veel te genieten zal zijn, is zon der twijfel, doch ook voor hen, die het spel slechts van „hooren zeggen" kennen, is dit een prachtige gelegenheid om met cricket kennis te maken. Een ploeg van deze kracht is nog nimmer in ons land geweest en zal waarschijnlijk niet zoo gauw weer hier te aanschouwen zijn. Het is dan ook te hopen, dat het weer zal mede werken, opdat wij getuige kunnen zijn van het schitterende batten en fielden der Zuid- Afrikaanders. Ongetwijfeld zullen de Ne derlandsche batsmen 1 hun uiterste, best doen tegen bowlers van de klasse van dit testteam. Vergelijkingen zal men niet moeten ma ken tusschen het spel der Hollanders en dat der Zuid-Afrikaansche cricketers, omdat men reeds van tevoren kan zeggen, dat de laatsten in .technisch opzicht verreweg de meerderen zijn in alle onderdeelen van het spel, doch in cricket kan een zwakkere partij zich nog zoodanig verweren, dat de sterkere haar beste kwaliteiten moet ver- toonen om de overwinning te behalen. Aan gezien absoluut niet valt na te gaan, hoe veel personen zich zullen opmaken om de zen wedstrijd te gaan zien, brengt dit voor de regeling op het terrein eigenaardige moeilijkheden mee. Tot nu toe konden alle terreinen wel eenige honderden toeschou wers bevatten. En zijn nu regelingen ge troffen waardoor een groote hoeveelheid publiek toch gemakkelijk het spel kan volgen. De wedstrijd vangt beide dagen aan om half twaalf en eindigt den eersten dag om half zeven. Lunchpauze is de beide dagen om half twee en theepauze om half vijf. Voor den aanvang van het spel zullen telkens twee ballen geluid worden, i Het publiek, dat zich in het verlengde van de speelmat bevindt, dus links en rechts van de sereens, moet zich tijdens het spel zoo rustig mogelijk houden en aan die zijde waar de bowler zijn aanloop neemt, stil blijven zitten gedurende die over, op dat de aandacht van den batsman niet wordt afgeleid. Het is zeer gewenscht, dat het publiek, waarvan een groote opkomst wordt ver wacht, in deze maatregelen medewerkt, op dat een ordelijke verloop van de match kan plaats vinden. De stand van het spel wordt voor run bij gehouden op een groot scorings-bord in een hoek van het speelterrein. Daarop kan men dus ieder oogenblik aflezen hoe het totaal is, wie de bowlers zijn, wie de bats- men, en het aantal runs, dat zij hebben. Bovendien worden gedurende de match scorekaarten verkocht, die geregeld wor den bijgehouden door een op het terrein aanwezige drukkerij. De kaarten zijn zoo ingericht, dat men ze ook zelf kan bijhou den. Laat men de gelegenheid om deze pracht- spelers, die de Zuid-Afrikaansche cricketers zijn, aan het werk te zien, niet voorbij gaan. Hilversum 301 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO 2.00—12.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gramofoonplaten en orkestconcert. 2.00 Handwerkles. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Orgelconcert en gramofoonmuziek. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. Reportage. 7.30 Journ. weekoverzicht. 8.00 Berichten. 8.05 Arnhemsche Oakestver. 9.00 Causerie. 9.30 Studentenliederen (Gr.pl.). 10.00 Berichten. 10.05 Vervolg concert. 10.4512.00 Gramofoonmuziek. Hilversum 1875 M. A VRO -U itzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. Gramofoonplaten. 10.30 Ensemble Lismonde en declama tie. 12.30 Gramofoonplaten. 1.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. I.45 Zang. 2.00 Cantabile-orkest. "4 s' 2.45 Vervolg zang en piano. 3.003.45 Vervolg, orkestconcert. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonplaten. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Ensemble Jetty Cantor. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Omroeporkest. 3.00 Berichten. 8.10 „In één adem", gevar. programma m. m. van Kovacs Lajos' orkest, Pierre Pal- la (piano), de Cavelli's (accordeon), en Louis Noiret (piano). 9.30 Omroeporkest m. m. v. M. Orobio de Gastro (cello). 10.30 Gramofoonplaten. II.00 Berichten. 11.1012.00 Johny Brück's orkest, uit „Palermo" Scheveningen. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelspel. 12.05 Het Rutland Square en New Vic toria Orkest. I.35 Pattison's salonorkest. 3.20 Vesper. 4.10 Sted. Orkest Harrogate. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Casani Club Orkest. 6.50 Het Vario-Trio. 7.20 „Main street of song", gevar. pro- gromma. 8.20 BBC-Symphonie-orkest. 10.20 Korte Kerkdienst. 10.40 Het Olof Sextet. II.3512.20 Grosvenor House Dance Band. Keulen, 456 M. 12.20 Omroepkleinorkest. 4.20 Viool en piano. 5.20 Concert uit Leipzig. ,7.20 Omroepkwintet. 8.30 Oude dansmuziek. 9.05 Radiotooneel. 9.20 Omroeporkest. 10.5012.20 Uit Berlijn: Omroeporkest. Rome, 421 M. 9.00 „Manon Lescaut", opera van Juccini HOCKEY INTERNATIONALE PROGRAMMA. Ook een ontmoeting tegen Zwitserland. Naar wij vernemen is het internationale programma van den Neder 1 andschen Hoc key Bond voor het a.s. seizoen als volgt samengesteld: Op een nog nader in Maart 1936 vast te Radio-Paris 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 3.50 Orkestconcert. 5.10 „La fausse Agnès", spel. 8.50 Orkestconcert. 11.1012.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Strijkorkest. 3.205.05 Omroeporkest. 9.002.20 Dansmuziek. Brussel, 322 en 484 M. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten en zang. 1.302.20 en 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Vioolrecital. 7.35 Gramofoonplaten. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 meter: J. Schnijder's orkest. I.30—2.20 dito. 5.20 Dansmuziek. 6.20 Zang. 6.50 Pianorecital. 7.35 Gramofoonplaten. 8.20 Salonorkest. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Radiotooneel. 9.10 Het Berl. Philh. Orkest. 10.50 Zang en piano. II.05 Weerbericht. 11.2012.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf te Leiden, 3 e Programma. 8.00 Keulen. 8.409.20 Deutschl. Sender. 10.50 Keulen. 11.50 Londen Reg. 12.05 Parijs Radio. 13.20 Brussel VL 14.20 Deutschl. Sender. 15.20 Keulen. 15.50 Parijs Radio. 17.20 Keulen. 18.50 Brussel Fr. 19.20 Deutschl. Sender. 20.05 Parijs Radio. 20.20 Brussel Fr. 21.20 Leipzig. 22.30 Weenen. 22.20 Parijs Radio. 4de Programma. 8.05 Parijs Radio. 10.35 Droitwich. 11.05 Londen Reg. 11.20 Droitwich. 15.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich S8.20 Diversen. (8.50 Droitwich. 22.00-Brussel Fr. 22.20 Droitwich. 22.40 London Reg. (Wijzigingen voorbehouden). Z.H.EXC. MGR. J. D. J. AENGENENT. Herdenkingsrede en Uitvaartplechtigheid. Prof. mr. P. J. M. Aaliberse zal Zondag middag a.s. van 3.303.50 uur een herden kingsrede houden voor den K. R. O.-mi crofoon, gewijd aan de nagedachtenis van Z.H.Exc. Mgr. J. D. J. Aengent. De plechtige uitvaart op Zaterdag, 7 September om 10 uur in de Kathedraal te Haarlem wordt eveneens door den K. R. O. uitgezonden. stellen datum te Amsterdam: Nederland— België; dienzelfden dag wordt in België gespeeld België BNederland B; 26 April Amsterdam: NederlandFrankrijk; 10 Mei, Hannover: DuitschlandNederland; 31 Mei, Zurich: ZwitserlandNederland. Daarna zal men geruimen tijd rust ne men om enkele weken vóór het tornooi der Olympische Spelen te Berlijn, weer in training te gaan. FEUILLETON. DE MAJESTEIT VAN HET RECHT Naar het Amerikaansch van MELROD DANNING. (Nadruk verboden). 40) „Vijf hónderd dollar", hijgde de procu ratiehouder. „Jij, aap van een jongen!" Bob lachte boetvaardig. „Nu dan, ik ik durfde vader 't geld niet te vragen en daarom kwam ik hier en vroeg Morgan om 't me te leenen." De procuratiehouder werd ernstig. „Wou je zeggen, dat hij jou die vijfhonderd dol lar uit de kas gaf?" „Neen", viel Bob hem in de rede. „Hij weigerde, en toen nam ik ze, terwijl hij met den rug naar me toestond, en ging er mee vandoor." „.Wat?" „Natuurlijk, ik moest êt geld hebben, be grijpt u dat niet? En met twee dagen zou ik het geld van mijn toelage krijgen, dus eigenlijk leende ik ze." De beheerder staarde hem aan. „Nu, je bent 't koelbloedigste type, dat ik ooit zag. Dat noem ik geen leenen, dat noem ik ste len!" Bob liet het hoofd haingen. „Dat is het ook» dat zie ik nu in", gaf hij toe. „Maar toen begrijpt u dacht ik dat de bank me wel een bedrag boven mijn saldo zou toestaan. Maar ik wou het niet vragen, omdat ik 't juist gedaan had en vader daar ook het noodige over te zeggen had gehad. Daar om leek dit de eenvoudigste manier, om dat 't maar om twee dagen te doen was." Hij klopte de procuratiehouder vriend schappelijk op den schouder. „Dus 't was geen echt stelen", voegde hij er triomfan telijk aan toe. De man wachtte en dacht na. Per slot zou zijn chef er ook over hooren en de zaak met Bom uitmaken, verder was Bob een beschermeling van hem en hij zag dus geen gegronde reden om den jongeman onder handen te nemen. Dus liet hij 't bij de opmerking, dat Bob in de gevangenis thuis hoorde en daar wel gauw belanden zou, en vroeg toen wat er in de rechtzaal voorgevallen was. Bob vertelde wat hij wist, en juist toen hij midden in zijn verhaal was kwam de bediende terug met den tegenstribbelen den en doodelijk verschrikten Nicodemus op sleeptouw. Maar toen hij Bob zag, werd hij rustig en nam een houding van belee- digde onschuld aan, die Bob in een vroo- lijken lach deed uitbarsten. Niets scheen in staat Bob's goede bui te verstoren. Eerst verklaarde Nicodemus brutaal weg dat hij het pakje zooals hem gezegd was, op den vijftienden had afgegeven, maar enkele vragen zooals, hoe laat hij aan de bank was, geweest en wie 't in ontvangst had genomen, maakten hem zoo in de war, dat hij eindelijk door de mand viel en be kende dat hij op den vijftienden te laat gekomen was en Bob's pakje pas den zes tienden 's middags had afgegeven. Er be stond geen twijfel wie toen als kassier dienst gedaan had. 't Was Mar low. En hoewel deze volhield, dat hij zich niets van een pakje herinnerde en niet geloofde, dat het bij hem was afgegeven, bleef de neger zoo op zijn stuk staan dat besloten werd het kantoor van den kasiser te door zoeken. Daarop rende Bob het kantoor in en hij en Marlow doorzochten de kamer, terwijl de procuratiehouder stond toe te zien en Bob, tot diens groot vermaak, scherp in 't ook hield. Ze vonden niets. Maar toen ze een plank onder de toonbank leeghaalden, herinner de Marlow zich plotseling, dat er een pak je voor Jackson Morgan door het loket was afgegeven. 't Was zoo slordig verpakt geweest, dat hij het ergens op een plank had neergelegd en het heelemaal vergeten had. Nu was het er niet meer. De vier mannen stonden elkaar aan te zien. Bob zag er ongerust uit en de procu ratiehouder moest inwendig lachen om den verdrietigen trek, die in het jongensach tige gezicht lag. Maar het was jammer. Hij reconstrueerde in gedachten de heele ge schiedenis en stelde op het laatst voor, dat ze den man die ieder en avond het gebouw schoonmaakte en tegelijkertijd nachtwa ker was, eens zouden ondervragen. Ze gingen direct naar het achterste deel van het gebouw en van daar naar de kel der. Daar vonden ze hem, maar hij kon zich niets van een pakje herinneren. Hij ver brandde alle rommel. Nee, wacht even. Toen hij op een avond aan het opruimen was, had hij een kistje gezien, en lang zaam liep de waker op een donkere plaats toe en haalde een pakje te voorschijn. Bob sprong op hem toe, rukte het ding uit zijn hand en zwaaide het in de lucht, waardoor een wolk van stof over den procuratiehou der en Davis neerdaalde. „Gevonden!" schreeuwde hij. Toen scheurde hij het gekreukelde papier er af, trok het kistje open, voelde er in. Zijn hand hield een bundel bankbiljetten stevig om vat. „Zie je 't Davis? Zie je 't? Het geld is er aldoor in geweest!" De oogen van den nachtwaker puilden haast uit hun kassen en toen het drietal hem had verlaten en Bob en Davis weer op weg waren naar het gerechtsgebouw, liep hij somber de kelder op en neer, vloe kend over de verloren kans, tot de procu ratiehouder hem een briefje stuurde, om hem te bedanken, met een vijf dollar biljet. Bob en Davis stormden de rechtzaal bin nen, Bob zwaaiend met de bankbiljetten. De jury was van 't wachten rusteloos ge worden, maar de eerstvolgende oogenblik- ken beloofden in ieder geval interessant te worden. Bob liep de gaanderij door, vol komen ongevoelig voor het statige van zijn omgeving en legde den stapel bankbiljet ten voor rechter Kent neer. „Hier zijn ze, meneer", zei hij. „Ze zijn daar aldoor geweest." Rechter Kent keek Davik vragend aan en deze bromde toestemmend. Hij bevestig de het feit, dat het geld gevonden was in een pakje, geadresseerd aan Jackson Mor gan en dat aan het kassiersloket was afge geven, maar de rechter wendde zich tot Bob en viel hem in de rede. „Jongeman, wilt u zoo vriendelijk zijn te gaan. zitten en te wachten tot u wat ge vraagd wordt", zei hij en Bob gehoor zaamde. Rechter Kent richtte zich toen tot de jury. „Heeren van de jury", begon hü, „dat is een zeer ongewoon verloop. Niettemin, wil ik mét uw toestemming den verdachte ver zoeken te vertellen, dat er op den avond van den vijftiende gebeurd is en hoe hij er toe kwam, die valsche boeking te ma ken." De juryleden kuchten, bogen of glimlach ten, al naar him aanleg eenigszins verle gen en toen richtte rechter Kent het woord tot Jackson. Het gezicht dat hij hem toe keerde, was van een vredige rust en ge lukkig maar toch was er een ironisch lichtje in zijn oogen. „Verdachte", vernam hij, „wilt u de hee ren vertellen, hoe u in deze eigenaardige, hoogst onaangename positie gekomen bent?" Jackson had door de zaal heen Virginia aangezien, en zij had met betraande, ge lukkige oogen naar hem gekeken. Hij hoorde nauwelijks rechter Kent's woor den, doch keerde zich toen snel om, zag zijn vader aan, terwijl een onderdrukt ge lach door de rechtzaal klonk om de woor denkeus van den rechter.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 11