mm RADIO-PROGRAMMA'S H DINSDAG 27 AUGUSTUS 1935 UE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. i. WOENSDAG 28 AUGUSTUS. GEMENGDE BERICHTEN VERDRONKEN. Het 6-jarig jongetje J. Meenke, wonende aan de Aelbrechtskade te Rotterdam was gisteravond met een autoped aan het spe len. Plotseling kwam hij te dioht langs het water van de Aelbrechtskolk en viel er in. Na eenigen tijd wist men het knaapje op te halen. Pogingen om de levengeesten weer op te wekken, mislukten. Het lijkje is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gebracht. Gisteravond is de 18-jarige J. Beek man te Groningen, die de zwemkunst nog niet geheel en al meester was, bij het zwemmen in het Omsnijdingskanaal ver dronken. Men heeft hem na eenigen tijd opgehaald en' getracht door kunstmatige ademhaling de levengeesten weer op te wekken, doch tevergeefs. Gistermiddag omstreeks vier uur is de 10-jarige jongen J. Lammertink uit Zut- fen bij het visschen in den IJssel nabij den Berkelmond te water geraakt en verdron ken. Gistermiddag omstreeks vier uur is de 31-jarige J. van Adrighem te Kapelle aan den IJssel met zijn broer in de rivier gaan visschen. Bij het lichten van het anker is hij over boord geslagen en verdronken. Het lijk is later, ongeveer 5Q meter van de plaats des onheils, opgehaald. DRIE ARBEIDERS ONDER DE AARDE BEDOLVEN. Een hunner ernstig gewond. Bij de uitvoering van rioleringswerken in de gemeente Beegden (L.), werden gis termiddag drie arbeiders, die in een die pen greppel bezig waren, door een plotse linge aardinstorting bedolven. Twee van hen kon spoedig worden be vrijd, doch de derde, de 29-jarige G. Scheurs uit Beegden werd nog eenigen tijd vermist. Toen hij tenslotte onder de aarde van daan werd gehaald, bleek hij er zeer ern stig aan toe te zijn. Hij werd ter plaatse van de laatste H. Sacramenten voorzien. Met zware inwendige kneuzingen is hij naar het St. Laurentius Ziekenhuis te Roer mond overgebracht. Zijn toestand is zorgwékkend. DE AANVARING OP DE WAAL. Een der slachtoffers opgehaald. Gistermorgen is bij het lichten van de gezonken zandboot „Nooit Gedacht", wel ke, zooals gemeld, Zaterdagnacht een aan varing had, waarbij twee personen zijn ver dronken, het lijk opgehaald van mejuf frouw Brunis. De vrouw had nog een red dingsboei om. Het lijk van het zevenjarig dochtertje is naar alle waarschijnlijkheid met den stroom weggedreven. Er wordt nog naar gedregd. DE ZWARE BRAND TE WARMENHUIZEN. Twee huizen vernield. Zooals gistermiddag reeds in een gedeel te onzer oplage vedmeld, ontstond gister middag brand in de woning van den land bouwer C. Zut aan de Fuik te Warmen- huizen. De brand sloeg ai spoedig over op de naast dit huis gelegen oude boerderij van den brandstoffenhandelaar D. Zut, zoodat in een minimum van tijd beide woningen in lichter laaie stonden. De brandweer van Warmenhuizen kon met 2 stralen van de motorspuit en een straal op de waterleiding tegen de zware vuurzee weinig uitrichten, zoodat burge meester H. Nolet, die op het terrein van den brand aanwezig was, het noodzakelijk oordeelde, de assistentie van de Alkmaar- sche brandweer in te roepen, welke in een kwartier tyds ter plaatse verscheen. Inmiddels had de aangrenzende boerderij van Jb. Delver, waarin eveneens een Spoorwegongeluk bij A'dam. Ledige personentrein op goederentrein geloopen. Gisteravond omstreeks elf uur zijn bij den Crucqiusweg te Amsterdam twee trei nen tegen elkaar gereden. Een ledige per sonentrein die vermoedelijk te ver was doorgereden botste tegen een goederen trein, welke van het W.P.-station kwam en naar het goedernstation aan den Oosten burgergracht reed. De schok was zeer he vig waardoor de beide locomotieven in el kaar schoven en enkele wagons etnstig be schadigd werden. Tengevolge van deze botsing, waarbij geen persoonlijke ongelukken te betreu ren waren, was het personenverkeer over de gewone sporen niet mogelijk en konden aanvankelijk de personentreinen het Cen traal Station via het Muiderpoort Station niet bereiken, terwijl ook omgekeerd zulks niet mogelijk was, evenals de verbinding met het Weesperpoort Station. Door echter voor de personentreinen ge bruik te maken van de z.g. goederensporen konden de treinen voor de richting Hil versum met eenige vertraging vertrekken, terwijl ook die van Hilversum met vertra ging aan het Centraal Station binnenkwa men. De z.g. stoptreinen voor het Muider poort Station konden niet langs het per ron komen, zoodat de reizigers op het em placement in- en uitstappen moesten. Ook het Weesperpoort Station werd later door de personentreinen langs de banen die voor het goederenverkeer bestemd zijn, bereikt. brandstoffenhandel gevestigd was, en de aan den overkant van de smalle straat lig gende boerderij van Teun Hoogeboom groot gevaar geloopen om door het vuur te worden aangetast. Toen edhter het dak van de boerderij van D. Zut was in gestort, werd het gevaar voor uitbreiding minder ernstig. Een tele foonpaal, die tegen de boerderij van Del ver. aan stond, was echter reeds over de geheele lengte half verkoold. Aanvankelijk behoefde de Alkmaarsche brandweer, die onder leiding van comman dant F. Ringers arriveerde, geen water te geven, dooh toen de rnotorspuit van War menhuizen het begaf, moest de Alkmaar sche motorspuit toch nog hulp verleenen. Niet minder dan 100 ton brandstoffen, turf, cokes, anthracjet, briketten, enz., la gen in de boerderij van D. Zut opgesla gen en deze wintervoorraad vormde één gloeiende en smeulende massa, zoodat ook de autospuit van Alkmaar aan het werk werd gezet en later na overleg tusschen burgemeester Nolet en den Alkmaarschen brandweercommandant nog een tweede autospüit uit Alkmaar werd gedirigeerd, zoodat met 3 spuiten 3 maal 1200 liter wa ter per minuut in de vuurmassa, werd ge worpen, welke met loeiend geluid en ko kenden damp vei'spreidend werd gedoofd. Ook de slang op de waterleiding van de Warmenhuizer brandweer bleef werken, Inmiddels werden de oude muren, ter voor koming van het gevaar van instorting, om ver gehaald. Behalve de beide woningen gingen de inboedel en een hoeveelheid aardappelen en bloembollen verloren. Alle schade wordt door verzekering ge dekt, hoewel de woning van Zut slechts laag verzekerd was, Zanzelf sprekend sloegen velen den he- vigen brand en het blusschingswerk gade. WONING AFGEBRAND. Gisterenavond omstreeks half elf is door het in brand geraken van een petroleum- vengasser, brand uitgebroken in de woning ■van den heer P. de Haas, aan den gtoom- bootweg te Landsmeer, Het vuur greep zeer snel om zich heen en in een oogwenk stond alles in lichterlaaie. De brandweer van Landsmeer kon niet verhinderen dat het huis tot den grond toe afbrandde. Niets kon worden gered. De schade wordt door verzekering gedekt. MAGAZIJN MET FEESTARTIKELEN AFGEBRAND. Gisterenmiddag omstreeks half vijf is brand ontstaan in de bovenste verdieping van een pand, waarin is gevestigd Broek- man's Magazijn van Feestartikelen aan de Hoogstraat 155 te Vlaardingen. De brandweer, die onmiddellijk gewaar schuwd was, was spoedig ter plaatse met veel materiaal. Van de zijde der Hoogstraat werd het vuur bestreden met één motor spuit en een „vuurvreter" met vier stralen. Van de zijde van de Westhavenplaats aan de achterkant van het .gebouw met één motorspuit en een „vuurvreter" met twee stralen. Toch kon niet verhoed worden, dat de bovenste verdieping, waar veel brandbaar materiaal was opgeslagen, geheel uitbrand de. De benedenverdieping alsmede de aan grenzende woningen, die van een banket bakker en een handelaar in ijzerwaren, kregen veel waterschade. Binnen een half uur was de brandweer, dank zij het volledige materiaal, waarmee men werkte; het vuur geheel meester. De inboedel en het gebouw waren ver zekerd. EEN OPLICHTINGSAFFAIRE IN DEN BOSCH. Te 's-Hertogenbpseh is een uitgebreide oplichtingsaffaire aan den dag gekomen. W. J. W- van L. had voor eenige maanden aldaar een woninginrichting geopend, ge naamd „My Home". Van L. deed het voor komen, alsof deze woninginrichting een fi liaal was van de firma Pander te Den Haag. Aan verscheidene personen ljet hij een brief zien, onderteekend door de firma Pander, waarin deze firma hem als filiaal houder te Den Bosch aanstelde en een som van 8000 beloofde, om de oprichting van het filiaal mogelijk te maken. Het bedrag zou binnen veertien dagen worden uitbe taald. Door middel van dezen brief wist van L, van een Duitsohen jongeman, die de firma Pander goed kende, een bedrag van ƒ4000 los te krijgen, hetwelk hem zou worden terugbetaald^ zoo gauw als de fir ma Pander hem de beloofde 8000 ter hand had gesteld. Met deze 4000 werd de woninginrich ting geopend, maar de jongeman heeft er gen cent van teruggezien. Aan zijn knecht vertelde van L„ dat hij jaren voor de firma Pander had gereisd en dat deze 8000 in de zaak had gestoken. Hij sWde h~m voor met hem* naar Parijs te gaan voor de firma Pander, waar de zaken definitief zouden worden geregeld. Daarvoor was 350 noodig, die van L. niet bezat. Daarop sohoten de ouders van den knecht dit bedrag voor. Te Parijs hebben van L. en zijn knecht in vier dagen tijd kans gezien 250 te ver brassen. De 350 werden niet teruggege ven. Een kleermaker, die een groot be drag van van L. moest ontvangen, drong te vergeefs op betaling aan. Op zekeren dag dwong hij van L., in het bijzijn van zijn knecht en eenige klanten, het oostuum dat hij droeg, uit te treken, zoodat van L. in zijn hemd kwam te staan, Meermalen is het gebeurd, dat van L. aan diverse personen cheques liet zien ter waarde van 1700 en 500, welke, naar hij beweerde, hem door de firma Pander waren toegezonden. Op vertoon van deze chèques wist hij van verschillende perso nen geldbedragen los te krijgen. Later bleek, dat de chèques door hemzelf waren geschreven, Avond aap avond stonden diverse schqld- eischers en file voor de woninginrichting om hun geld op te eisehen. Geen uitweg meer ziende, ljet van L. zich failliet verklaren. Een deurwaarder heeft den faillieten boedel verkocht, wel ke slechts enkele honderden guldens op bracht. Wij vernamen, dat van L. geen onbeken de van politie en justitie is. Hij is reeds vroeger door de rechtbank te Breda we gens oplichting veroordeeld tot een gevan genisstraf van acht maanden. Van L. is thans gearresteerd. Hilversum, 301 M. N.C.R.V.-Uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.80 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.0012.00 Kwintetconcert. 12.45 Gramofoonplaten. 1.30 Concert. 3.0Q—-3.45 Orgelspel. 4.00 Pianorecital. 5.00 Kinderuur. 6.00 Gramofoonplaten. 6.30 Afgestaan. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. Reportage. 7.30 Causerie. 8.00 Berichten, waarna Haarl. Orkest- vereen. 9.00 Causerie. 10.00 Berichten. 10.30—11,30, Gramofoonplaten. Hilversum 1875 M. V.A.R. A-Uitzending. 8,00 Orgelspel. 8.30 Gramofoonplaten. 9.30 Onze keuken. 10.00 Morgenwijding V.P.R.O 10.15 Voo^ Arb. i. d. Continubedr. 12.15 De Notenkrakers. I.001.45 E. Walis en zijn orkest. 2.00 Gramofoonplaten en Orvitropia. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Fantasia. 6,15 De Bohemians. 7.00 Sportuizending, 7.20 Zang. 8.00 Berichten en gramofoonplaten. 8.30 Declamatie. 8.45 V.A.R.A.-Orkest. (9.30 „Nocturne", spel), 10.00 VARA-Orkest. II.00 Gramofoonplaten, en pianospel. 11.30—12.00 Orgelspel. Droit wich, 1500 M, 10.3510-50 Morgenwijding. 11.50 Orgelspel. 12.35 Ch. Manning's orkest. I.35 Orgelconcert. 2.20 BBC-Northern Orkest. 3.10 Pianorecital. 3.35 Sted. Orkest Bournemouth. 5.35 Lou Preager's Band. 6.50 Orgelspel. 7.20 BBC-Orkest. 8.20 Medvedeff's Balalaikaorkest. 10.35 Het Bridgewater Harpkwintet. II.2012.20 Maurice Winnick's Band. „Radio-Paris", 1648 M, 12.35 Orkestconcert. 8.20 Gevar. concert. 9.05 „Britannicus", spel van Racine. 11.10—.12.35 Dansmuziek. Kalundborg 1261 12.202.20 Concert uit rest 3.50—5.50 Concert uit Rest. 8.20 Omroeporkest. 9.35 Noordsohe volksmuziek, 10.00 Loewe-balladen. 10.35 Symphonieconcert, 11.2012.50 Dansmuziek. DE BESTE STUURMAN BLEEF AAN DE WAL STAAN. De heer Lansheer te Overschie, werkloos stuurman op de groote vaart had het plan opgevat met zijn Engelschen kotter, het motorzeilschip „Ivan" naar Indië te varen en zijn wederwaardigheden te boek te stel len om zoodoende zijn brood te «verdienen. Op een dergelijken tocht kan het wel eens noodig zijn om „alle hens aan dek te heb ben" en daarom stelde hij zich in verbin ding met vier andere ondernemende lie den, die hem op zijn tpcht zouden begelei den. Evenwel tijdens de besprekingen en Keulen, 456 M. 11.30 Pianorecital. 12.20 Gevar. concert. 4.20 Zang, viool en piano. 5.20 Gevar. concex*t. 6.35 Taptoe. 7.25 Volksliederenconcert m.m.v. Om roepkoor en solisten. 8.35 Zie Deutschlandsender. 9.05 jBrigadevermittlung", spel. 10.5012.20 Keulsch Symphonie-orkesf en Omroepkleinorkest. Rome, 421 M. 9.00 Onbekend. 10.35 Dansmuziek. B r u s s e 1, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 en 1.30—2.20 Het Consta- tin-orkest. 5.20 Gramofoonplaten. 5.50 Viool en piano. 6.35 Zang. 6.55 Gramofoonplaten. 8.20 Symphonieconcert. 10.30-11,20 Dansmuziek. 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salon orkest. I.50—2.20 Gramofoonplaten. 5.20 Orgelconcert. 5.50 Vioolrecital. 6.50 Harprecital. 7.05 Gramofoonplaten. 8.20 Salonorkest en reportage. 10.3011.15 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 8.35 Rijkszending: Das Bild der Deut- schen Frau, 9,05 Rijkszending: „In der Faust den Faust den Hammer, im Herzen das Lied", gevar. programma. 10,20 Berichten. 10.35 Olympia-nieuws. 10,50 Orgelconcert. II.05 Weerbericht. 11.20—12,20 Vervolg van 9.05, Gemeentelijk Radiodistributiehedrijf te Leiden. 3de Programma. 8.00 Keulen. 8.409.20 Deutschlandsender. 10.20 Keulen. 11.50 Londen Reg. 12.20 Brussel FR. 13.20 Brussel. VL. 14.20 London Reg. 17.20 Keulen. 20.20 Droitwich. 21.00 Beromünster. 22.35 Brussel. FR. 23.20 Parijs Radio. 4e Programma. 8.05 Parijs Radio. 9.30 Gram. muziek G. R. D. 10.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 20.20 London Reg. voorbereidingen kwamen er oneenigheden en de avontuurlijke Indische reis dreigde niet door te gaan. Zaterdagmiddag besloten de „vrienden" echter toch te gaan, maar achtten het beter den eigenaar van de boot thuis te laten. In het Sohiekanaal, de verbinding van de Delftsohe en de Rotterdamsche Schie stapten zij aan boord en gingen vol moed onderweg. Toen de heer Lansheer naar zijn boot kwam kijken, was deze reeds lang de zee op. De gedupeerde eigenaar is toen naar de politie gesneld, die een onderzoek instelde. Men vermoedt, dat de boot zich nog op de Noordzee bevindt. M, „Wivex". „Kilden". FEUILLETON. DE MAJESTEIT VAN HET RECHT Naar het Amerikaanseh van MELROD DANNING. (Nadruk verboden). 33) Zoo zat de oude negerin te praten, met haar diepe, overredende stem en Virgi nia luisterde met gebogen hoofd, tot ze begon te begrijpen, dat de gedachte aan haar verdriet haar misschien te veel in beslag genomen had. Dinah had gelijk, men moest zich op de een of andere manier door 't leven heen slaan, en hoe eerder men begreep en leerde de toekomst onder de oogen te zien, hoe beter. Tot zekere hoogte had Dina's vriendelijke philosophie en sympathie, Virginia kalmer en rustiger gemaakt, nadat zij vertroken was, maar de knagende pijn was er niet door verdwenen. Ze zou probeeren weer als vroeger te le ven, of een nieuw leven op te bouwen van de resten, die haar van 't oude waren over gebleven, Morgen zou ze beginnen! En zoo kwam, dat Virginia den volgen den ochtend Sylvia war gaan opzoeken. Sinds het bal was ze er slechts één keer geweest, maar alleen om haar oude vrien din te toonen, dat zij haar geen kwaad hart toedroeg na wat er gebeurd was. Sylvia had haar ook eens opgezicht, maar toen was Virginia niet thuis geweest. De meisjes bleven een poosje rustig hand in hand zitten, nadat Virginia veel- beteekenend had verklaard, dat zij natuur lijk vriendinnen waren gebleven. Ze had den beiden iets op het hart en wisten niet hoe te beginnen. Maar op 't laatst wendde Virginia zich tot haar vriendin, met het gebaar van iemand, die een besluit geno men heeft. „Sylvia, als ik het maar wist! 't Zou niet half zoo erg züb- als ik maar begreep, waarom. Kon ik het maar begrijpen!" Ze brak af en keek met betraande oogen den tuin in. ,,'t Lijkt alles zoo nutteloos. Ik kan het niet begrijpen. Wist ik maar waarom., hij.... het.... gedaan heeft. Kan jij er een verklaring voor vinden? Heeft hij niets gezegd, dat een aanwijzing kan zijn? 't Is net, of er een donkere wolk over hangt. Ik heb het gevoel, dat het niet zoo erg zou zijn, toe, geef jij me eens een ver klaring!" Sylvia sloeg haar arm om Virginia heen en trok haar naar zich toe, met oogen nat van tranen. „Ik begrijp je, liefje", zei ze. „Ik houd ik hield haast evenveel van hem als jij en ik was ook zoo verbaasd, maar begrijpen kan ik het niet. „En ik wil je ook wel vertellen, dat ik.... het niet geloof." Virginia draaide zich snel om en staar de haar aan. „Wat bedoel je?" fluisterde ze. „Ik bedoel, dat ik niet geloof, dat hij het halssnoer gestolen heeft. Ik geloof niet dat hij zoo iets zou doen. En als hij het wel gedaan heeft, dan was hij zeker niet van plan het te houden. Ik geloof 't een voudig niet. En begrijpen kan ik het even min." „Maar er was toch geen vergissing mo gelijk, wel? Het snoer werd toch in zijn zak gevonden? En hij wou niet zeggen, dat hij het niet weggenomen had? En je moe der is hem toch op de trap tegengekomen?" „Ja", antwoordde Sylvia bedroefd. „Vader kon 't ook niet gelooven, maar 't bewijs was verpletterend, en hij wou niets zeggen," „Nu, wat kan het dan zijn? Ik begrijp niet hoe,,.. Maar Sylvia, geloof je niet, dat hij had kunnen uitleggen, waarom hij het deed, als hij 't werkelijk gedaan heeft. Hij heeft heelemaal niets gezegd, wel?" „Neen, niets!" „En hij wou me ook niets vertellen, Hy ging eenvoudig weg," Er lag zoo'n wereld van ellende in deze laatste woorden, dat Sylvia beide armen om haar heen sloeg en haar vast tegen zich aandrukte. „Liefste, het zal eens in orde komen, dat weet ik zeker. Ik weet dat er een of andere verklaring voor is." Ze wachtte, terwijl ze wanhopig naar woorden van troost zocht. „Niemand weet er ten minste iets van, be halve wij en rechter Kent", eindigde ze. „O, Sylvia, wat komt dat er op aan? 't Zou me niet kunnen schelen of iedereen het wist, als ik hem maar terug had." Sylvia zweeg en Virginia kuste haar. „Ik weet wel, dat je dat zei, om mij te troosten en het zou jou evenmin iets kun nen schelen als mij, wanneer het bekend werd, in vergelijking met het andere, be doel ik. Ik denk dat het voor Jackson be ter is als als hij nooit terug komt." „Ja. 't Is beter zóó. Vader heeft iedereen er buiten gehouden behalve rechter Kent en die zal het jou wel verteld hebben!" „Je moeder was er ook bij, hè?" Virgi nia keek haai" vriendin strak aan. „Sylvia, is er niets gebeurd, dat ons op een spoor kan brengen." „Niets, kindje, ik heb daar ook al over nagedacht. Rechter Kent heeft je toch ze ker alle bijzonderheden verteld?" Virginia keerde zich lusteloos af. „Neen", zei zij, „hij heeft me alleen verteld, wat ik al wist, ik kon hem er niet toe brengen, bijzonderheden te vertellen. Dat kon ik gewoon niet." Sylvia leunde voorover. „Nu dan, toen Jackson 't je zelf. vertelde, heeft hij toen niets gezegd of.... zer hij toen niets?" Virginia schudde het hoofd. „Hij heeft me niets verteld, ik wist 't toen al. Hij zei alleen, dat hij weg dat hij weg moest." „Maar ik dacht, dat hij den volgenden morgen bij je gekomen was, om alles te vertellen. Was dat niet zoo?" Sylvia aar zelde. „Ik had je al zoo lang willen vra gen, wat hij je gezegd heeft, omdat ik dacht dat ik het dan beter zou kunnen be grijpen" „Neen, ik haalde hem op weg naar het station in. Hij had zonder een enkel woord weg willen gaan, Sylvia zonder een woord!" „Arm kind!" fluisterde Sylvia, „maar ze keek verward. „Maar hoe kwam je er dan achter, Vir ginia?" voegde ze er dan aan toe. „Niemand anders wist er iets van." „Ik hoorde het nog denzelfden avond- Lloyd kwam thuis en vertelde 't me." Vir ginia's oogen vulden zich met tranen, bij de herinnering aan dien nacht. „Ik dacht, dat hij zich vergist had, en ging den vol genden morgen naar rechter Kent, om poolshoogte te nemen, maar Jack was al weg en ik haalde hem nog juist bijtijds in." Sylvia ging wat verder af zitten en keek haar vriendin een oogenblik zwijgend aan. Een plotselinge gedachte baande zich als een gloeiende streep een weg in haar her sens, maar toen ze begon te spreken klonk haar stem rustig. „Weet je zeker, dat Lloyd het je ver teld heeft", vroeg ze kalm. De gedachte, die haar nu bezig hield, was voorafgegaan door een levendige her innering aan Lloyd, zooals ze hem dien avond gezien had. Ze herinnerde zich het bleeke, angstige gezicht, dat hij haar een oogenblik had toegekeerd. Toen had ze daar niet bij stil gestaan, vervuld als ze was van die andere tragedie. Maar nu Virginia keek haar vol verbazing aan. „Ja, daar ben ik heel zeker van," ant woordde ze met een zielig lachje. „Maar lieve Gene, hoe wist hij 't?" Syl via zat doodstil, terwijl ze dit zei. Er kon zooveel van Virginia's antwoord afhangen. Mogelijk dat.... maar ze keek het meis je naast zich niet aan. Virginia mocht niets vermoeden van wat haar ineens ingevallen was. ,.Maar Sylvia, ik weet niet hoe hij 't wist; ik denkik denkdat iemand 't hem verteld had." „Wat heeft hij jou verteld?" „Hij heeft me alles verteld. Maar „Heeft hij je ook verteld, waar het hals snoer gevonden was?" „Ja, maar wat, ik begrijp niet waar om je daarover door praat. Laten we lie ver probeeren te vergeten, Sylvia?" Sylvia aarzelde weer. Maar als Lloyd haar verteld had, waar het snoer gevonden was en dan nog we dienzelfden avond, hóe was hij dat dan te weten gekomen? (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9