Richard Tauber, die momenteel met zijn verloofde in den Haag vertoeft, bracht een bezoek aan den Princesse Schouwburg. Ook Buziau was mede aanwezig, v.l.n.r.Miss Diana Napier, Richard Tauber en Buziau in den foyer. De eerste informatie-robot is in Londen in bedrijf gesteld op Zaterdagmiddag zijn uit den Haag vertrokken de gebroeders Toorens, die binnen veer- het nieuwe postkantoor op het Charing Cross Station. Men tien dagen een zevenlandenrit willen ondernemen, n.l. door Duitschland, Oostenrijk, behoeft slechts op een knop te drukken en prompt krijgt Zwitserland, Italië, Frankrijk, Luxemburg en België. Onze foto toont het vertrek men zijn antwoorden. aan het Huygenspark. Overzicht van den polowedstryd tus- schen H.Z. en P.C. tegen „Het IJ" in het Zuiderpark. Enorme regenval in den Haag. Omstreeks half twaalf gistermorgen stond een groot deel van den Haag onde: water. Bij het viaduct aan den Rijswijkscheweg ontstond een groot meer. Ook de Scheveningsche Boulevard stom voor een groot gedeelte blank. In Engeland bestaat de gewoonte, dat men op voertuigen, welke be stuurd worden door leerlingen, de letter „L" (Learner) plaatst, zoo dat men voorzichtig moet zijn. De Markies de Barras, die wonderbaar gered werd in een storm, heeft een kerk laten bouwen op de plaats waar hij landde. Ieder jaar wordt in deze kerk een feestelijke processie gehouden. Overzicht van deze plechtigheid. Hoe de Beieren voor de vreemdelingen zorgen. Een waar- De Engelsche „Shirley Temple", Diedra Gale, werd Deze week wordt een kinderweek gehouden in Portsmouth in Engeland. Bij de oefeningen was er ook een van schuwingsbord voor autorijders in vier talen bij den Lands- gefotografeerd, terwijl zij bezig is vriendschap te Meisjescadetten, welke men hier bezig ziet met het verzorgen van zwaargewonden, berg am Lech, sluiten met pinguins in den Londenschen dierentuin,

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5