KORFBAL PROPAGANDA R.K. SPORTPARK „HAAGWEG DISTRICT LEIDEN-W0LEBM°AM WEDSTRIJD ZATERDAG 20 JULI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 SPORT VOETBAL EEN VRIENDELIJK VERZOEK. Onze Katholieke Jeugdbeweging heeft steun noodig, steun in allerlei vormen. En gelukkig zijn er velen, die ddt begrijpen en him steun willlen geven. Een onderdeel van de jeugdbeweging is ook de Sport. Er hangt zooveel van af voor de jongeren, hoe de sport beoefend wordt, ze kan geestelijk en lichamelijk groot voor deel brengen, als ze maar goed beoefend wordt. En dat is de taak van de organisa toren van de katholieke sportorganisaties, te zorgen dat de katholieke principes niet alleen niet in gedrang komen op de sport velden, maar ook positief beoefend wor den. Daarom strekt de Kerk ook over de sportbeoefening haar zorgen uit en stelt er haar priesters als geestelijke leiders aan. Er is op sportgebied nog genoeg te ver beteren en te vervolmaken, maar dan heb ben wij den steun noodig van de Katho lieken. Om dien meer en meer te krijgen is dit woordje geschreven. As. Zondag biedt zich een goede gelegen heid aan, om sympathie en medewerking te toonen door eens een bezoek aan ons sportveld te brengen. Er zal best goed spel worden gegeven; de kampioen komt! Volendam, dat reeds twee keeren de kampioenstitel bemachtigde zal dan spelen tegen een districtselftal van Leiden. Komt dan zien, steunt ook dit werk van katholieke jeugd vorming Zondagmiddag naar het R.-K. Sportpark op den Haagweg! L. BEUNE, Pr. DE LANDSKAMPIOENEN TEGEN HET LEIDSCHE DISTRICT. Dezen strijd zien wij met belangstelling tegemoet en niet zonder reden. Het mid den-zomer-voetbal is wel is waar niet al tijd aan te bevelen, maar als men een pro gram ais dit kan samenstellen, dan voelt men geen warmte evenmin als men in den winter de koude voelt. Gelukkig is het weer intusschen wat op- gefrischt zoodat de wegen keurig zijn voor hen die reeds een fietstocht hebben vast gesteld om Zondag dezen kamp bij te wo nen. In het nummer van Maandag jl. hebben wij al uiteengezet wie de Volendammers zijn en kunnen wij nog mededeelen, dat de wijdbroeken ongeslagen kampioen zijn ge worden. Een buitenlandsche club, nJ. Geel- ster uit Antwerpen, heeft den Volendam mers eindelijk den eersten nederlaag toe gebracht. Maar nog geen Holiandsch elf tal is hiertoe blijkbaar in staat geweest. Reeds het gelijke spel tegen het R.Ki1.- elftal zegt al voldoende. Het is dus voor ons Districts-elftal een eerezaak om nu in den komenden strijd de Volendammers een nederlaag toe te brengen. Zondag brengen wij dus een bezoek aan het Sportpark „Haagweg" te Leiden. De opstelling der elftallen is als volgt: L. District: Doel: Nic. Mens (Lisse). Achten W. Vink (SJ.C.), J. v. Diest (Lisse). Midden: P. v. Nobelen (Teyl.) aanvoer der; Th. Hoogervorst (SJ.C.); J. v. d. List (SJ.C.). Voor: Adr. v. d. Zwaan (TeyL); B. El frink (Lisse); J. v. Dijk (Lisse); Th. v. d. Berg (S.J.C.); Chr. Homan (TeyL). Reserves: Th. Koenders (Teyl.); A. Kamphues (Leiden); N. Rietmeijer (S.J.C.). FEUILLETON. DE MAJESTEIT VAN HET RECHT Naar het Amerikaansch van MELROD DANNING. (Nadruk verboden). 2) De lucht was frisch, want 't was nauwe lijks negen uur. Maar de droomerige stil te van een heeten zomerdag, omvatte de kleine zuidelijke stad reeds in haar betoo- vering. Aan beide zijden van den weg strekten zich lange rijden van ahorn- en accacia- boomen, wit van het stof, uit naar het cen trum van Harrisville en het marktplein, waar het witte rechtsgebouw stond. Er gens langs den weg, deed een sprinkhaan, zijn schril en slaperig protest hooren tegen de stilte en rechts, uit de verte, klonk het eentonige en weemoedige lied van een zin gende neger, die aan 't werk was, tot hen door. 't Was alles hier vredig en rustig en stemde goed overeen met de harten van va der en zoon, terwijl zij naast elkaar voort stapten op het planken trottoir maar het gerechtshof. Jackson gluurde een moment naar zijn vader. Er was een scherpe rimpel tusschen zijn breede wenkbrauwen. „Vader, ik heb me een beetje geërgerd ©ver Lloyd Fairfax", begon hij. „Ik ook", antwoordde de rechter. „Hij is een nietsnut en een deugniet." „Och kom, vader, t is niet zoo erg als u zegt, hij is nog jong, vergeet dat niet." Er lag vermaak in den vluchtigen blik Volendam: Doel: J. Sier. Achter: Jn. Koning, Jn. Bond. Midden: Fr. Tuyp, J. Tuyp, W. Runder kamp. Voor: H. Smit, Th. Pooyer, Th. Bond, C. Jonk, R. Koning. Aan alle spelers en reserves is deze week een legitimatiebewijs toegezonden, dat zij moeten meebrengen. Vermeld zij nog dat de Sport-Commdssie van Leiden aan de spelers na afloop van den wedstrijd een koffietafel heeft aange boden. Leidsch Junioren-elftalSJ.C.a Als voorwedstrijd voor den wedstrijd Leidsch DistrictVolendam I speelt om 1 uur een Leidsch junioren elftal tegen S.J.C-a den kampioen der A-afd. in de gehouden competitie. Het Leidsch Jun.-elftal is als volgt samen gesteld: Doel: B. v. Tol (Leiden). Achter: F. Kallenberg (Leiden) aanvoer der; C. Fuchs (Kolp Boys). Midden: G. Uljée (Kolp. Boys), Th. v. Beek (R.W.D.), J. Tuithof (Leiden). Voor: N. Overdijk (Kolp. Boys), J. v. d. Steen (Kolp. Boys), P. v. Nierop (R.W.D.), J. Hoogeveen (R.W.D.), A. Gussenhoven (R.WD.). Reserves: J. de Koning (R.WD.), P. v. Geer (Leiden), Th. v. Dijk (Kolp. Boys). De vereenigingen gelieven zorg te dragen dat alle spelers tijdig aanwezig zijn. Ge speeld wordt in zwarte pantalon en oranje shirt. CLUBNIEUWS DER EATH. SPORTVEREENIGINGEN. SJ.C.: In de laatste ledenvergadering is o.m. besloten het organiseeren van een fiets tocht om gezamenlijk naar de Sleutelstad op te trekken en aldus belangstelling te toonen voor den wedstrijd van het Leidsch Districtelftal tegen de Landskampioenen Volendam I, welke morgen op het Sportpark Haagweg te Leiden zal worden gespeeld. Voor onze cluib is aan dit bezoek nog een extra attractie verbonden en wel doordat onze A-Junioren, die in de afgeloopen competitie zoo schitterend het kampioen schap in hun afdeeling hebben behaald te 1 uur een eere-wedstrijd spelen tegen een Junioren-elftal geformeerd uit de Junioren- elftallen van Leiden. Dit belooft voor de Noordwij ksche jongens een prachtkamp te worden. Voor leden en supporters, die deze wedstrijden willen bezoeken zijn tegen ge reduceerde prijzen entree's te verkrijgen Zaterdagavond en Zondagmorgen in het Juvenaartsgebouw en bij de opstelling op het Lindenplein van den fietstocht. Ver trek le groep kwart voor twaalf, vertrek 2e groep 1.15 uur precies. Laten velen door een bezoek aan deze wedstrijden hun werkelijke belangstelling toonen voor de Roomsche Sport. Foreholte: In het district is 't morgen een belangrijke dag. Aan den Haagweg komen de landskampioenen een wedstrijd spelen tegen het Districts-elftal. Daarom •zijn er morgen geen wedstrijden op het Foreholte -terrein vastgesteld. De reserven gaan naar Blauw Zwart IH te Wassenaar voor de nederlaag-wedstrij den. Aanvang 1.15 uur. Vertrek per fiets 12 uur, gezamenlijk (H. Lindeboom). Onze jongens zijn met een zeer kleine maar ook trots, terwijl de oogen van den ouden heer nogmaals de zuivere, fijne trek ken van zijn zoon in zich opnam. „Natuurlijk", hernam hü, „van jouw standpunt bezien." Jackson lachte. „Alles goed en wel, maar hij is drie jaar jonger dan ik en...." „En hij zal nooit „ouder" worden", on derbrak de rechter ernstig. „O ja, dat zal hij wel, maar nu, ik wou dat hij eindelijk eens tot rust kwam." „Waarom?" „Hij.... Virginia ergert zich ook over hem." „Dat weet ik", stemde de rechter toe, „en ik wil je wel vertellen, dat, als 't niet ter wille van zijn zuster was geweest, Lloyd zijn geld al gehad zou hebben om des te eerder naar den duivel te gaan. Ik zou er nooit in toegestemd hebben Llyod's voogd te zijn, als 't niet om Virginia was ge weest." „O ja, dat zoudt u wel", lachte Jackson. „U zoudt ten allen tijde uw rechterhand voor Colonel Fairfax hebben afgehouwen. En toen uw oude vriend stierf...." „De jongen is een deugniet!" beet de rechter hem toe; „en ik ben nog altijd blij, dat Bob Fairfax stierf, voordat hij 't ge waar is geworden, ofschoon, als hij 't ge weten had, hij mij een beetje meer de vrije hand gelaten zou hebben. Lloyd was zijn oogappel en nu een rotte appel." „Ik weet dat nog zoo niet", sprak Jack son. „Ik wil je dit vertellen", viel zijn vader hem in de rede. ,,'t Zal jouw plicht zijn, om zelf voor langen tijd, de last voor Llyod van Virginia's schouders af te nemen en ik wensch je er veel genoegen mee. De jon ge deugniet verdient geen zuster, vooral niet een meisje als Virginia." Maar onge lukkiger wijze kon de rechter niet voon- overwinning al le prijs-winnaar, daar voor gaande clubs telkens verloren. Dus enthou siast aan den strijd! V.VL.: Morgen gaat het 2de elftal met haar promotie-wedstrijden verder, nu tegen het sterke Steeds Hooger. Jongens, gezien de prestaties die jullie hebt laten zien in de vorige wedstrijden, vertrouwen wij, dat de promotie een feit zal worden. Daar deze wedstrijd om 6 uur is vastge steld, hopen wij, dat zeer vele supporters dezen wedstrijd komen aanschouwen. De overige elftallen zijn vrij. .DX).S.: Het programma voor morgen is als volgt: D.O.S. 2 gaat naar Majella om daar te half 3 een bekerwedstrijd te spelen tegen Majella I. D.O.S. 3 gaat naar Nieuwveen en speelt om half 3 tegen Nic. Boys I. Vertrek half 2 Noord'hoek. D.O.S. 5 krijgt bezoek van Nic. Boys 2, aanvang half 3. De wedstrijd D.O.S. 4V.C.H. 1 is uit gesteld, daar V.C.H. geen spelers disponibel had. Majella: Zondag 21 Juli heeft er een bekerwedstrijd plaats tusschen Majella I en D.O.S. n. Leden van Majella I, allen present en flink aangepakt. Laat deze mid dag een echte middag van sportdemonstra- tie zijn. Zorgt dat de supporters van uw spel kunnen genieten. Majella II brengt D.S.V. n een bezoek, terwijl Majella Hl een bezoek gaat brengen aan DE.S. Dus alle elftallen in actie. Het le en 2e spelen om 2.30 uur; het 3e om 4.15 uur. Nico laas Boys: Morgen hebben we weer een klinkend program. Om half één komt N.B. 2 uit tegen D.O.S. 5. Dan komen de „eerstelingen" in het veld tegen D.O.S, 3. Om half vijf krijgen we vervolgens een treffen tusschen de veteranen van Nieuw veen en Langeraar. A.V.V.: Het programma voor de A.V.V. nederlaagwedstrijden voor Zondag 21 Juli as. luidt als volgt: 12 uur: A.V.V. 4—Vogel 2. 1.45 uur: A.V.V. 3-^Vogel 1. 3.30 uur: A.V.V. 1-^Celer 2. Het beloven interessante en spannende wedstrijden te worden, welke een bezoek zeker waard zijn. Wij vertrouwen, dat alle A.V.V.-ers hun best zullen doen een goed resultaat te behalen. Allen veel succes. KJi.V.: Morgen wordt begonnen met de nederlaag-wedstrijden. Het eerste elftal komt om 5 uur tusschen de lijnen om den strijd aan te binden tegen Teylingen H. Dit kan een mooie strijd worden, daar beide elftallen aan elkaar gewaagd zijn. De andere elftallen hebben allen vrij wegens den Districtswedstrijd. Terrein C.G.W. Daar het C.G.W. bestuur de beschikking heeft gekregen over een terrein n.L het Stoeke-terrein aan den Haagweg, worden daar in 't vervolg alle wedstrijden gespeeld. Maandagavond 7.15 uur speelt aldaar voor de Nederlaagwedstr. C.G.W. voor afd. 2. C.G.W. n tegen 4e R. Infanterie, scheidsr. v. d. Velden. Vrijdagavond voor de eerste afd. C.G.W. I tegen Algemeene I. Scheidsr. J. Crama. zien, hoe waar zijn woorden zouden blij ken te zijn, noch, hoe zwaar de last zou zijn, die zijn zoon zich. op de schouders ging halen. „Wacht tot hij volwassen is, en dat duurt nog even", merkte de jongeman op. „Als hij volwassen wordt, maar dat zal hij nooit, meende de rechter, terwijl hij naar zijn zoon opkeek. „Weet je wanneer een man volwassen is, mijn jongen?" voeg de hij er by. Jackson lachte. „Neen, wanneer?" „Wanneer hij geleerd heeft, dat hij al leen in de wereld is. Dat niemand hem hel pen, of schade kan doen en dat, hetgeen hij moet worden en moet doen, alleen van hem zelf moet komen. Dan eerst is hij een man," sprak de rechter. En deze woorden zouden nog eens vreemd uitgelegd worden, ofschoon geen van beiden 't konden ver moeden. „En", ging de rechter voort. „Llyod zal nooit tot een man opgroeien. Zij waren tot bij het hek van het groote witte landhuis van de Fairfax's gekomen, toen Jackson even stil hield. „Ik ik ga hier binnen", zei hij weife lend. „Je verwondert me!" antwoordde de rechter droogjes en toen lachten ze sa men. „Heel goed", merkte rechter Kent op. „Ik ga door, maar Jackson. „Ja?" „Overrompel mijn pupil alsjeblieft niet!" „Ik zou het anders wel willen", lachte Jackson. „Tusschen ons gezegd en gezwe gen, vader, ik hóud zoo zielsveel van haar!" „Zoo mag" ik -het hooren! Adieu, mijn jongen en veel geluk." „Dank u", zed Jackson terwijl zij afscheid van elkaar namen. ZWEMMEN NIEUW WERELDRECORD OVER DE MIJL VOOR DAMES? Hij vond Virginia in den tuin, haar ar men uitgestrekt naar de Kamerfoelie, die het geheele zomerhuisje bedekte. In deze houding, met de armen hoog boven 't hoofd, vormde het jonge groen een passen den achtergrond voor haar lenige, jonge gestalte. De roodbruine haren losjes om *t hoofd gelegd, vingen het zonlicht op, waar door ze een gouden glans kregen. Jackson stond een oogenblik stil, terwijl oog en hart het beeld dat zij vormde, in zich opnamen. Toen zij zich instinctmatig omwendde overtoog een warme blos haar bleek, ovaal gezicht met de regelmatig gevormde, zach te trekken. De lange wimpers bedekten even haar mooie, heldere oogen, om den plotselingen gloed en verlegenheid te ver bergen. Zij kwam opgewekt naar voren loopen en stak hem beide handen toe. „Zoo, Jackson Morgan Kent, hoe gaat t met je?" vroeg ze met haar heldere zachte stem. Jackson hield ham* handen even in de zijne en antwoordde: „Ik kan 't niet beschrijven hoe ik me nu voel." Virginia lachte en wendde zich af. „Dus 't gaat je niet erg slecht", hernam ze. „Wil je me komen helpen om de kam perfoelie te snoeien?" „Neen", gaf Jackson ten antwoord. Virginia wierp 't hoofd in haar nek, en sprak: „O, heel goed." Toen voegde zij, daar Jackson niet sprak, er aan toe: „Waarom niet?" „Omdat," verklaarde hij „ik met je wil de praten, zonder zelfs door kamperfoelie afgeleid te willen worden. Hij nam haar arm en geleidde haar, ter wijl beiden plotseling stil waren geworden, 10.30-12.- naar een rustieke bank, Virginia's lieve- lings plekje. „Nu", begon hij, „ik ik...." „Ja?" vroeg Virginia. „Ik jü „Ik vind niet, dat je veel te zeggen hebt", hernam Virginia na 'n oogenblik van zwij gen. Jackson verzamelde moed. „Ik ga van avond naar 't Noorden om examen te doen", vertelde hij. „Als ik slaag, wil je dan met me trouwen?" 't Was eenvoudig gezegd, maar, ofschoon Virginia zijn zaak wel meer speciaal be pleit zou willen zien, was zij toch vrouw genoeg, om te weten, dat de flikkering in zijn oogen en de bevende hand, die op de hare rustte, een beter bewijs was dan eenig pleidooi. Zij zat een moment heel stil, ter wijl Jackson zijn hart kon hooren bonzen. Tot op deze dag kan hij zich iedere fijne lijn van het mooie meisjesgezicht, dat zoo dicht bij het zijne was, herinneren. Einde lijk hief Virginia het hoofd op en keek hem vast aan. Jackson wist het antwoord aL voor zij sprak. „Natuurlijk wil ik dat Jack", fluisterde zij. Toen voegde zij er aan toe met een lachje, dat veel op 'n snik leek: „Of je er door komt of niet." Een oogenbnik later hoorde Jackson *t meisje in zijn armen een paar maal haar adem in houden. Toen begon ze zacht te schreien, het hoofd op zijn schouder. Zijn gedachten gingen uit naar haar broer. Wat had zij „Lieveling", riep hij ontzet. „Wat is er? Toe, vertel het me." „Niets", antwoordde zij. „Heeft Lloyd..?" (Wordt vervolgd). 3 UUR: (Kampioen Tan Nederland) j» I UUR: LEIDSCHE JUNIOREN—SJ.C. a (Kampioen jun. competitie) Entrée 25, 10 cent Te New York verbeterde de bekende Amerikaansche zwemster Leonore Kight het wereldrecord over één Mijl vrije slag, door dezen afstand af te leggen in den tijd van 24 minuten 20,4 sec. Het oude wereld record stond op naam van Helen Madison met een tijd van 24 min. 34,6 sec., gevestigd op3 Juli 1930 te Long Beach. Intusschen is het de vraag, of de tijd van mej. Kight inderdaad een nieuwe wereld record beteekent. Immers mej. Phyllis De- war heeft op 25 Mei j.l. te Winnipeg den Mijl afgelegd in den tijd van 23 min. 32,4 sec. d.w.z. in een aanzienlijk korteren tijd dan mej. Kight thans. Voor zoover bekend is de prestatie van mej. Dewar nog niet als wereldrecord erkend. De Amerikaansche dameskampioen schappen worden gehouden in het Manhat- tanbad bij New York. Tijdens den eersten wedstrijddag heeft mej. Kight bovenge noemde prestatie verricht. De tijd van 1 min. 10,2 sec. over de 100 Meter vrije slag van den jeugdigen Elisa Mac Ham is voorts nog te vermelden. WATERPOLO A.Z.C.—POELMEER 0—2 Gisteravond heeft A.Z.C. van Poelmeer verloren. De uitslag werd 20 voor Poel meer, dat daardoor het kampioenschap ba rer afdeeling heeft behaald. LAWNTENNIS ENGELAND—AUSTRALIë. De ontmoeting EngelandAustralië te Eastbourne is gisteren voortgezet met het dubbelspel tusschen Hughes en Tuokey, het Engelsche Davis Cup-duo, en Quist en Tumbull. De Australiërs verloren den eersten set, doch daarna waren zij steeds aan de win nende hand, zoodat zij in vier sets de zege kondenn behalen. De cijfers waren: 36, 63, 86, 64. NEDERLANDSCHE CRICKETBOND Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag le klasse: V.V.V.Rood en Wit, Haar lem—'V.O.C. Overgang: R.W. IIQuick (N.), A.C.C. C.V.H., H.C.C. ni—S.C.H.H, Kampong—P. W., ExcelsiorSparta, H.B.S.Ajax (L.). 2e klasse A: VleermuizenU.V.V.; Olym- pia—V.V.V. H, B.S.C.C.V.R.A. n, Rio— Hercules; B: V.O.C. n—L.C.C., H.C.C. IV—H.B.S. H, H.D.V.S II—Excelsior H, Quick (H)V.U.C.; O. P.W. H—U.D., ArnhemT.C.C 3e klasse A: Hercules IIS.C.H.C. n, V. R.A. IIIKampong II, AlionA.C.C. II; B: H.B.S. IV—H.CC. V, H.B.S. Ill—V.C.C, LeonidasQuick (H.) II. OOSTELIJK ELFTALFLAMINGO'S. In den wedstrijd tusschen het* Oostelijk elftal en de Flamingo's, gisteren te Arnhem gespeeld, gingen de Flamingo's het eerst batten. In de eerste innings scoorden zij 125 runs, waarvan Stroink 34 (waaronder 1 zes en 2 vieren), Mr. Davidson 29, F. Nordbebck 11 n.o., A. Wiebenga 11, J. van Milligen 10. De bowiingscijfers waren B. Meyer 6 voor 40, E. Corporaal 3 voor 6, W. Fiege 1 voor 9, M. Rein veld 0 voor 18 en H. Post- ma 0 voor 5. Het Oostelijk elftal begon vervolgens te batten, doch dat geschiedde zee zwak. Bij het valilen van het zesde wicket had men 35 runs bijeen. W. Fiege hield zijn wicket mooi op en hij met C. L. Erp Taalman Kip voerde de score op tot 63. Hierna nam men LEIDEN-AMSTERDAM (Adspiranten) Terrein N. B. L. 0. (nabij Wilhelminabrugj TOEGANG F. 0.10, >53» kinderen onder 14 jaar vrij het besluit den verderen strijd te staken in verband met den regen. De score was: W. Fiege 24 n.o. Erp Taal man Kip 14 n.o. alle anderen bleven onder de dubbele cijfers. De bowlingcijfers waren: J. van Milligen 0 voor 7, Dr. Mr. J. H. Kassier 2 voor 30, A. Stroink 1 voor 7, G. de Vries 3 voor 14 en F. Nordbeck 0 voor 14. ATHLETIEK RJS.S.V. „DE BATAVEN". Zondag a.s. worden te Beverwijk de Dio cesane kampioenschappen verwerkt. De Bataven worden door een achttiental ath- leten vertegenwoordigd en als de voortee kenen niet bedriegen maken onze jongens mooie kansen om eenige kampioenstitels in de wacht te sleepen. Vooral op de 1500 M. belooft het een interessante strijd te worden tusschen L. van der Klugt van „De Bataven" en den Amsterdamschen looper Jan Zeegers. Verder merken wij o.a. op A. Biluska voor het discuswerpen en Huibers voor vèrspringen, die zeer mooie kansen maken om een kampioenschap te behalen. De wedstrijden worden gehouden op het nieuwe D.E.M.-terrein aan den Hoflander- weg te Beverwijk. Te negen uur vertrekken een aantal Bataven per fiets vanaf de Haar lemmertrekvaart, hoek Maresingel. De ove rige gaan per touringcar kwart voor elf vanaf het Station. Voor supporters zijn nog eenige plaatsen beschikbaar. SCHAKEN HET SCHAAKTOURNOOI TE YARMOUTH. De resultaten van de afgebroken partijen in het internationaal schaaktournooi te Yarmouth waren: Achtste ronde: Resjevsky won van Klein. Negende ronde: Conde won van Kitto. Zesde ronde: Sonja Graf remise met Ivanoff. De partijen uit de tiende ronde hadden het volgende resultaat: Resjevsky won van Sonja Graf. Fajarowitz won van Wood. De overige partijen zijn afgebroken. In het toumooi om het kampioenschap der heeren waren de resultaten uit de tien de ronde de volgende: Winter tegen Cross afgebroken; Saunders tegen Spencer afge broken; Abrahams verloor van Thomas; Tylor won van Golombek; Michell remise met Lenton; Davey won van Cole. De afgebroken partij uit de negende ron de tusschen Thomas en Michell werd re mise. Sir Thomas leidt met 7 punt, gevolgd door Golombek, Lenton, Michell en Win ter, allen met 7 punten. Hierbij dient te warden opgemerkt, dat Win ter nog een af gebroken partij heeft te spelen. Bij de dames heeft mevr. Michell beslag gelegd op den titeL Zij won in de tiende ronde van mej. Hooke. WIELRENNEN „SWIFT". Morgen zal er een ploeg-achtervolgings wedstrijd gereden worden met voorgift. Hierin starten de A en B-klassers geza menlijk. Samenkomst 8.30 uur aan het clublokaal van den heer v. Meizen. Vertrek 9 uur naar de startplaats.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9