De Fransche Minister van marine, Frangois Piétri, verrichtte de te water- lating van de nieuwe kruiser „Marseillaise" te St. Nazaire aan de Atlantische Oceaan. Te Tatabanya in Hongarije brak op 14 Juli een ontzaglijke brand uit in een kolenmijn. Deze brand is nog steeds niet gebluscht. Een angstig overzicht van deze enorme brand, Gisteren en vandaag werd op het Sportterrein Houtrust een groot Concours Hippique Jong geleerd, oud gedaanEen kleine vliegenier op de gehouden. Onze foto toont den heer Dietrich op Pascha. Mathenesserlaan te Rotterdam. lste Fransche school voor Auto-Gyro piloten is gisteren door een par- tiouliere onderneming te Versailles, nabij Parijs, geopend. De bekende vliegenier Rouland on derricht de nieuwe pilo- in het hanteeren der machine. Gisteren heeft te Rotterdam de begrafenis plaats gevonden van den Marine- Officier Holewijn, die enke dagen geleden met zijn vliegtuig naar beneden is gestort op het vliegveld De Kooy bij Den Helder. Naarmate het warme weer standvastig blijft, worden ook de fraaie zomerjaponnen standvastiger. Onze foto toont enkele sportieve modellen, gedragen door even sportieve meisjes. Onze fotograaf snapte op de volksdag van gisteren dit tafereeltje bij een De derde boog over 't Hollandsch Diep gisteren aangebracht. Na ruim anderhalf uur van nauwkeurig passen en meten gaf om 5 minuten voor tien het oud model reiswagen pp de Spoorwegtentoonstelling te München, geloei der sirenes der sjeepbooten het sein, dat ook de derde spanning van de nieuwe Moerdijk-brug haar definitieve plaats had ingenomen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13