Parade voor Koning George V van Engeland. In de Rushmoor Arena te Aldershot werd in tegenwoordigheid van de Engelsche Koninklijke Familie een groote parade gehouden. 70.000 toeschou wers woonden dit indrukwekkende schouwspel bij. Tijdens het défilé der troepen: rechts Koning George en v.l.n.r. de Prins van Wales, de Hertog van York en de Hertog van Gloucester. Te - -» -» Na het tragische auto-ongeluk in Ebelsberg nabij Linz. De kist met het stoffelijk overschot van Mevrouw Schuschnigg is te Linz aangekomen en werd in de Kapel der Carmelitessen opgebaard. spoorweg-tentoonstelling geopend ter gelegenheid van het honderd-jarig bestaan der Duitsche spoorwegen, eerste Duitsche trein mejt de „Adler"-locomotief op de tentoonstelling te Nürnberg, De heer Buziau is thans zoover hersteld, dat hij, hoewel nog in gipsverband, gisteren een korte wandeüng mocht maken. Gisteren zijn te den Haag de inschrijvingen begonnen voor de uitreiking van kostelooze rijwiel-belastingplaatjes aan werkloozen. Een aantal gegadigden voor dit „marken- artikel" in de Hofstraat. Kort geleden werd te Londen de cricket-season tusschen de colleges van Eton en Harrow geopend. Hierbij komen vele tradities weer naar voren. Onze foto toont een ongewoon gekleed paar op weg naar de match. De 14-Juli-feesten te Parijs. Links een overzicht van de groote parade, welke op de Champs Elysees te Parijs werd gehouden. Rechts: dansende Parijzenaars op de Place de la Bastille. Soldaten op wacht met geladen geweren in York Street te Belfast, waar tijdens de drie dagen van de onlusten vijf personen, w.o. een vrouw, den dood vonden.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5