Minister Deckers bezocht gisteren de tentoonstelling van de Vereeniging „Stamboek voor het Nederlandsch Trekpaard" te den Bosch. De pontonbrug aan de Kooy (gem. den Helder), zal op 1 Juli a.s. tolvrij worden. De tol was een rijke bron van inkom sten. Pachtsom 900 p. maand. Overvloedige hooi-oogst op de Frie- sche klei. Een „schudder" in actie. De Enschotsche toren, welke uit de 15e eeuw dateert, is zoodanig in verval geraakt, dat het gemeente bestuur van Berkel-Enschot met hulp der provincie met spoed tot de restauratie is overgegaan. De kersenpluk in de Betuwe is begon nen en vrijwel in alle boomgaarden ziet men de plukkers op hun hooge ladders aan het werk. Minzaam wuift de beer de Arnhemsche bezoekers van den dierentuin toe, want in den regel komen deze niet met leege handen. Herriot (links) ontving met enkele an dere vooraanstaande personen het eere- doctcraat te Oxford, Een nieuw gedeelte van het zeeriool te Scheveningen is gisteren ter plaatse aangebracht rw» enorme buis was een allesbehalve handelbaar voorwen). Te Noord wijk werd gisteren een vergadering gehouden van de Ver. voor Nederlandsche Gemeenten, waaraan 320 burgemeesters deelnamen. V.l.n.r. dhr. Jonker, de burge meester van R'dam en burgem. v. d. Mortel. In het Rijksmuseum te A'dam arriveerden gisteren de eerste schilderijen, welke op de a.s. Rembrandt-tentoonstelling zul len worden tentoongesteld. De lustrum-viering te Leiden Het collegium van het Leidsche Studentencorps. S. C H Coebergh, assesor I; F W. v. d. Berg, ab-actis; H. C. Dresselhuijs, praeses; D. A. Nederlof, quaestor; C. A. O. Naudin ten Cate, assesor n,

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5