MAANDAG 13 MEI 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 13 NED. OOST-INDIE PESTVACCINATIE HEEFT GOEDE RESULTATEN. Aneta seint uit Batavia: De pestvacci- natie, welke een voorspoedig verloop heeft werpt reeds gunstige resultaten af. Aange nomen mag worden, dat door de vacci natie negen van iedere* tien personen tegen de doodelijke infectie van de builenpest immuun wordt gemaakt. In verband met het aantal personen, die zich niet aan de vaccinatie onderwerpt, kan worden aan genomen, dat het aantal sterfgevallen aan pest tot een vijfde van het vroegere aantal kan worden teruggebracht. Ter illustratie hiervan wordt medege deeld dat in 10 onderdistricten in de Pre- anger, waar de vaccinatie werd toegepast, in het vierde kwartaal van 1934 per week gemiddeld 142 sterfgevallen aan pest voorkwamen. Dezer dagen werd geconsba- teerd dat dit aantal in een week voor alle districten te zamen 17 was. Tot nu toe zijn in totaal 700.000 personen ingeënt. RECHTZAKEN HOOGE RAAD. Revisie-verzoek toegewezen. De Hooge Raad behandelde heden het revisie-verzoek van den melkknecht K. die in de bekende brandstichtings-affaire (be treffende den brand in de. woning van den melkhandelaar G. te Amsterdam op 17 Dec. 1933) door het Hof te Amsterdam is veroordeeld tot 1J4 jaar gevangenisstraf wegens brandstichting. Een door het par ket van den Hoogen Raad ingesteld onder zoek gaf aanleiding tot de arrestatie van den melkhandelaar G. en den café-houder C. in den Haarlemmermeer resp. op ver moeden van uitlokking van brandstichting en brandstichting. De Hooge Raad besloot tot schorsing vari de tenuitvoerlegging van de opgelegde gevangenisstraf met verwij zing der zaak naar het Hof te 's-Gravenhage en beval de onmiddellijke in vrijheidsstel ling van den aanvrager der revisie. Dc moord op G. de Bie. De procureur-generaal van den Hoogen Raad concludeerde heden tot verwerping van het cassatie-beroep van P. de B., in hooger beroep door het Gerechtshof te Den Bosch, veroordeeld tot 15 jaar gevangenis straf wegens doodslag op zijn neef G. de Bie in Aug. 1933 by Oss gepleegd. De Hoo ge Raad zal op 12 Juni a.s. uitspraak doen. Wetenschappelijke Berichten PROF. W. KOLLE OVERLEDEN. Onjtdckker van vaccine tegen cholera en typhus. Professor Wilhelm Kolle, die o.a. het vaccine tegen cholera en tegen typhus ont dekte, is te Frankfort a. d. Main op 67- jarigen leeftijd overleden. LUCHTVAART DOUGLASSEN OP DE INDIE-ROUTE. „KoeJiilang" vertrekt S3 Mei, De eerste Douglas DC 2, welke op de In- dië-lijn wordt ingezet, zal niet de „Gaai" 2ijn, welke volgens program was aangewe zen, maar de „Koetilang". Die eerste Douglas komt onder commando van Scholte met ais tweede bestuurder Schrey, mecano Naber en marconist Pestman. De voor de Indië-lijn bestemde Douglassen zijn uitge rust met een buffet; ze zijn van binnen ge heel in lichtblauw uitgevoerd. De Douglassen voor de diensten in Euro pa krijgen van binnen een lichtgroene be kleeding. BIJ LANDING VERONGELUKT. Militair vliegtuig over de kop geslagen en ernstig beschadigd. Een militair vliegtuig, thuis behoorende op Soesterberg, is gisteren bij een landing op het vliegveld Welschap te Eindhoven verongelukt. De machine, L. V. A. 600, is, toen ze op de grond neerkwam, in een kuil terecht ge komen. Ten gevolge daarvan sloeg de „kist" over de kop en kwam deerlijk gehavend een eind verder terecht. Wonderlijk genoeg is den inzittenden pi loot, luitenant Geering, geen letsel toege bracht, evenmin als den onderofficier waarnemer. Zij konden na van de schrik bekomen te zijn, naar Soesterberg terug- keèren; ofschoon niet door de lucht.... Het toestel is op Welschap, gedemonteerd en onder bewaking van militairen per auto naar Soesterberg teruggebracht. LIJNVLIEGTUIG IN ZEE GESTORT. De beide opvarenden van het. Britsche toestel gered. Reuter meldt uit Le Bourget, dat men zich daar ongerust maakte over een Britsch driemotorig vliegtuig, dat Zaterdag ochtend van Le Bourget naar Londen was vertrokken. Het radiostation Deal had een bericht op gevangen, volgens hetwelk een vliegtuig tusschen Dover en Folkestone in zee zou zijn gevallen. Het is gebleken, dat het vermiste vlieg tuig 15 km. uit de Engelsche kust in zee is gestort. De beide opvarenden, de piloot en de marconist, zijn gered. Passagiers waren niet aan boord, wel post. EINDE VAN EEN LUCHTREUS. Te Berlijn is, naar de „Deutsche Allge- meine Zeitung" meldt, de enorme romp van de vliegboot Do-X aangekomen. De draag vlakken van den luchtreus bevonden zich reeds sedert eenigen tijd in de rijkshoofd stad. De vliegboot, die sedert den vorigen herfst geen dienst meer doet, zal te zijner tijd weer worden gemonteerd, waarna zij de voornaamste bezienswaardigheid van het Berlijnsehe luchtvaartmuseum zal wor den. SPORT WATERSPORT BARON VAN HEEMSTRA t In den ouderdom van 59 jaar is te Den Haag overleden de heer S. baron van Heemstra, oud-kapitein der infanterie en secretaris van de Koninklijke Nederland- sche Roei- en Zeilvereeniging te Amster dam. De heer van Heemstra was in Bussum woonachtig en vertoefde tijdelijk in Den Haag. De thans ontslapene werd in 1875 gebo ren en koos den militairen loopbaan. Als eerste luitenant was hij eenigen tijd or donnans-officier van H.M. de Koningin en als zoodanig toegevoegd als adjudant aan wijlen Prins Hendrik. Hij vergezelde den Prins bij verschillende gelegenheden en was o.a. ook tegenwoordig bij de scheeps ramp met de Berlin te Hoek van Holland. In de kringen van de zeil- en roeisport was hij een bekende persoonlijkheid. Be th al ve als secretaris van de Zeil- en Roei- vereenigdng gaf hij ook zijn krachten aan deze sport als directeur van het Centraal Bureau var de Koninklijke Verbonden Ne- derlandsche Watersportvereenigingen (K.V. NW.V.), gevestigd te Amsterdam. Baron van Heemstra, die als kapitein in 1918 den militairen dienst verlaten had, was ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De begrafenis van het stoffelijke over schot zal piaats hebben Woensdag om 12 dur op Oud Eik en Duinen. POSTDUIVEN „De Snelvlieger" (Leiden). Wedvlucht van af Mons (België) 202 K.M.; duiven los 8 uur, sterken Noord- osten wind met betrokken lucht. Uitslag als volgt: H. Flandrijn le, 6e en 10e; A. P. v. d. Voort 2e, 3e, 4e, 12e en 14e; J. M. A. Lek 5e, 7e, 8e en lie; L. v. d. Nieuwendijk 9e, 15e 16e, 17e en 18e; W. C. v. d. Mark 13e. Eerstgeconstateerde vogel 12.0.12., Laatstgeconstateerde vogel 12.26.0. „Het Oosten" (Leiden)* Concours op Soignies (België) met oude duiven, op Zaterdag 11 Mei 1935. Afstand circa 180 K.M. Gelost om 12 uur met Noord-Oostel. wind, helder weer. No. 1 geconstateerd om 3 uur 28 min. 41 seconden, bereikte een gemiddelde snelheid van 854.10 Meter per minuut, terwijl No. 22 werd geconstateerd om 3 uur 58 min. 31 se conden, gemiddelde snelheid 744.95 Meter per minuut. De uitslag luidt: H. Vecht 1, 2, 5, 10, 17, 20, 21; C. Geel 3, 14, 22; F. Breedijk 4, 6, 7;'Th. Houthoff 8, 9, 18, 19; J. Schipper 11, 13; H. Zaalberg 12. 15, 16, 23. LETTEREN EN KUNST BUZIAU. De kleurige omslag, waarin Buziau's „le vensfilm" gestoken is, van welke film de vlotte Haagsche journalist J. B. de Gou het scenario schreef, trekt in alle boekwinkels de aandacht. En meer dan dat, want ik vernam uit goede bron, dat de verkoop niet beneden de verwachting blijft. Een aanklacht is dit boel-:! Natuurlijk niet als zoodanig bedoeld, maar toch een aanklacht en wel tegen alle komieken en andere „artisten", die hun kracht zoéken in dubbelzinnigheden. Het moge, helaas, waar wezen, dat wie specu leert op het minderwaaixlige in den mensch, gemakkelijk zeker soort lachers op zijn hand krijgt, het is niet minder waar, dat slechts hij tot zulke middelen zijn toe vlucht neemt, die niet over voldoenden rijkdom van geest beschikt om het publiek ook daarzonder te kunnen bezig houden. Wie 't niet buiten platheden kan stellen, hij doet beter de planken te verlaten, want wegens zijn gebrek aan innerlijke kracht zal hij daar toch niet de algemeene waar deering verwerven. BuziaU heeft, welbewust, nooit die ver keerde paden bewandeld. De Gou, die een reeks interviews met hem had, teekende uit zijn mond op: „Ik wil u ten overvloede nog wel eens uitdrukkelijk zeggen, dat ik voor een vunzig gijritje in mijn werk nooit te vinden ben geweest en er dat ook nim mer in verdragen zal". En gewagend van zijn door veel kinderen bezochte middag voorstellingen zeide „Buus": „Heerlijk de gedachte aan al die ouders, die hun kroost veilig bij mij weten.Geen woord wordt dan uitgeschakeld, niet de minste wijzi ging heb ik dan in mijn „faits et gestes" te brengen". En zoo, op die ongerepte wijze, heeft Bu- -ziau nu al 40 jaren zijn publiek met +elkens nieuwe vindingen van zijn vernuftigen geest weten te boeien. Het heeft hem een dusda nige reputatie bezorgd, dat vooraanstaande mannen zooals de ministers Deckers en Marchant, de burgemeesters van Den Haag, Haarlem en Den Bosch, woonden van k>f en UIT DE OMGEVING NIEUW VEEN. Ledenverg. „Nic. Boys". De vergade ring in het Groene Zaaltje op Zaterdag avond was welhaast druk bezocht. Bijzon der verheugend was de tegenwoordigheid van den voorzitter, den heer C. R. de Groot, die van zijn ernstige ziekte weer zoo her steld is, dat hij de hamer kon zwaaien. De notulen van den secretaris werden goedgekeurd. Medegedeeld werd, dat Woensdagavond as. t<& half zeven de eerste trainingsles op het veld gehouden wordt. De weleerw. heer kap. Nicolaas hield de leden ook karakter- training voor, o.a. geen unfair spel of „krachttermen" aanwenden als het voetbal- hart meent te moeten volschieten.. De secretaris las eenige condidties van verschillende verzekeringen tegen voetbal- ongevallen voor, waar de leden desge- wenscht gebruik van kunnen maken. De clubkas houdt er zich buiten. Wegens bedanken van de heeren R. P. Akerboom en H. S. Ran als bestuursleden, werden door het bestuur naar voren ge bracht de heeren L. van Vliet en C. Be- zuyen. Bij eerste stemming kwam eerstge noemde met groote meerderheid uit de bus. De tweede stemming ging tusschen C. Be-i zuyen en Jan van Tol Jzn., die resp. 8 en 19 van de 2 stemmen behaalden. De laatste zat er dus in. Beide gekozenen aanvaardden hun functie. De heer Van Vliet werd terzeif- dertijd tot 1ste secretaris verheven, wijl de heer Haakman om degradatie naar de 2de plaats had verzocht. Nu moest een nieuwe secretaris der elf talcommissie gekozen worden en het lot viel op Aide Hilders, die 16 stemmen kreeg, tegen Jan van Eyk M.C.zn. 6, blan co 4 en ongeldig 4. De rondvraag legde verschillende zieke plekken bloot. Zoo werd aangedrongen op gezamenlijk vertrek van het schoolplein. Een dringend beroep deed de voorz. op de leden om toch vooral niet zonder opgaaf van redenen de wedstrijd te verzuimen. Door niets als dat wordt de clubgeest meer ondermijnd. Afgesproken werd nog eens bij „aanvoeelnd" verzuim eenige dagen te vo ren den elftal-secretaris hiervan te berich ten. Ook bleek, dat niet allen de bevoegd heid van den elftal-aanvoerder kenden, al thans insubordinatie pleegden. De Geest Adviseur onderlijnde nog het een en ander van den voorz. Zelfs volgde er applaus, zoo dat dc veronderstelling voor de hand lag, dat het geneesmiddel ook ditmaal heilzaam zou künhen weren, edoch, de wonden zijn nog niet voldoende gezuiverd, blijkens het spijbelen van het heele eerste daags daarna, zij het door de schuld van eenigen hunner. Men zie de sportuitslagen in dit nummer. Tegen "half tien waren de beraadslagin gen beëindigd, die een prettig verloop had den. SASSENHEIM De feestdag van den patroonheilige. Gisteren vierde onze parochie het feest van den patroonheilige, St. Pancratius. Deze dag werd omgezet met een plechtige Hoog mis. Des avonds werd opgevoerd een St. Pancratius-spel, om op die wijze de figuur van den heilige aan de parochianen leven diger voor den geest te stellen. Dit spel werd opgevoerd door de jon gens der K.J.C. onder leiding van den heer Keijzer. Te ruim 8 uur opende de direc teur van het jeugdwerk, de weleerw. heer kapelaan Westerkamp, de bijeenkomst. Spr. moest constateeren, dat de opkomst slechts matig is. Spr. geeft de aanwezigen eenige aanwijzing om het spel te volgen, en hoopt dat de avond mag slagen en ertoe bijdra ge om de patroonheilige aan de parochie meer te doen kennen. Hierna werd het scherm opgehaald. Het spel werd door de jongens mooi op gevoerd. De jeugdige spelertjes gingen ge heel erin op en hoewel het een moeilijk en zwaar stuk voor hen was, hebben zij 't er keurig afgebracht. Aan het slot dankte de directeur de jon gens voor spel en hun leider voor zijn moeite en inspanning. Ook aan den heer Post, bracht spr. dank voor de muzikale me we werking, zoomede aan de heeren welke achter de schermen hebben meege werkt. Tenslotte dankte spr. de aanwezigen voor hun belangstelling hopend, dat zij bekendheid zullen geven aan deze uitvoe ring, opdat hedenavond voor een geheel volle zaal dit stuk weer zal worden opge voerd en alle parochianen eenig denkbeeld verkrijgen van het leven en den martel dood van onzen eigen Patroonheilige. Armbestuur. Het armbestuur is als volgt saamgesteld: Joh. C. v. Reinen, voorz., C. J. Hubers, seer., M. J. Brijnen, penningm., P. W. v. Niekerk, vice-voorz., en de heer M. v. d. Vlugt. Vanaf Woens dag 15 Mei van 7.30 tot 8è30 wordt tot na der aankondiging op eiken Woensdagavond zitting gehouden; de zitting op Woensdag morgen van 9 tot 10 komt te vervallen, bewondering in het boek lieten afdrukken. Op gelijke wijze huldigen hem kunste naars als dr. Mengelberg, Frits Hirsch, Cor van der Lugt Melsert, Jan Musch, Jo van Ammers Küller en Koos Speenhoff. Het boek laat zich, dank zij De Gou's vaardige pen, aangenaam lezen en is ver lucht met ruim 60 foto's en teekeningen, welke de veelzijdigheid van Buziau's crea ties welsprekend doen uikomen. „Waar haalt hij 't vandaan" en „Hóe lapt ie het", zegt de beschouwer onwillekeurig. Moge het succesvolle voorbeeld van B-u- ziau van goeden invloed zijn op allen, die in lied en voordracht, zang en spel naar dé gunst van het publiek dingen. AJO. VOORSCHOTEN Patroonfeest door de St Jozefgezellen- vereeniging. Gisteren vierde de St. Jos. Gezellenvereeniging alhier haar patroon feest. Des morgens naderden alle leden der vereeniging tot de H. Tafel, waarna een gemeenschapelijk ontbijt plaats had in het R.K. Vereenigingsgebouw. Des avonds te 8 uur werd aan de ouders der leden een feestavond aangeboden in het R.K. Ver eenigingsgebouw. De zaal was geheel ge vuld, toen de zeereerw. heer P. Meyer, pas toor alhier, met een pittig woord deze bij eenkomst opende, waarna 18 nieuwe leden werden geinstalleerd op gebruikelijke wijze en de pastoor hun het insigne op de borst spelde. Nadat de jonge mannen door den pastoor waren gewezen op hunne verplich tingen als leden van de gezellenvereeni ging, feliciteerde hij hen met hun toetreding tot de vereeniging van Vader Kolping. Vervolgens werd het Kolpings-lied gezon gen. De tooneelvereeniging „Guido Gezel- Ie" voerde daarna op een tooneelspel, geti teld: „Oessin Blanda", een Indisch tooneel spel in 3 bedrijven. De heer Loeff, direc teur van een suiwerfabriek te Toeloeng- Baroe had een zoon, die administrateur was aan dezelfde onderneming. Het was een jongeman met een mooie toekomst, die echter vriendschap sloot met een onwaar dig sujet, welke de jonge man moreel en financieel ten gronde richtte. Aan dezelfde fabriek werkte een Indo, een half bloed, geheeten Oessin, die bij den directeur, of schoon het een zeer begaafd en intelligent jongmensch was, niet in den smaak viel, daar hij meende dat deze Indo met zijn groot verstand en energie, de toekomst van zijn zoon in den weg zou staan. De vader trachtte den Indo uit de onderneming te drijven. Deze Indo had zelfs een zeer edel karakter en trachtte met vele en groote opofferingen den zoon van den directeur van den ondergang te redden. Zijn bedoe lingen werden echter door den directeur miskent in den beginnne, doch na zwaren strijd behaalde deze Indo de overwinning en redde den zoon van den wissen onder gang, waardoor eindelijk den vader, die in dit opzicht zeer verblind was, de schil len van de oogen vielen. Zeer goed werden de rollen in dit tooneelspel vertolkt en het was zeer leerzaam. Een strijkje uit Was senaar zorgde tijdens de pauzen voor vroo- lijke muzieknummers. Het was een aange name avond en verdiend was het dank woord gesproken aan het einde van deze feestavond door den zeereerw. heer pas toor tot de leden van Guido Gezelle en het muziekgezelschap. f Gemeenteraadsverkiezing. Verleden week werden verschillende uitnoodigingen gezonden aan de inwoners van onze ge- meente van den volgenden inhoud: Vrijdag 10 Mei vergadering in hotel Duurloo, al waar zal worden opgericht en geconstitu eerd de gemeentelijke kiesvereeniging „Na tionaal Front". Oprichting, bestuursverkie zing, candidaatstelling gemeenteraad enz. Op deze bijeenkomst was geen groot be zoek. Men besloot onder de leus „Geen politiek in den gemeenteraad" een vereeni ging op te richten geheeten „Gemeentebe lang Voorschoten". In' het bestuur wer den gekozen: de heeren A. J. van Hil- ten, voorzitter; E. Chr. Muiholland, secr.- penningmeester en N. W. Wassenaar. De. vereeniging zal bij de a.s. gemeenteraads verkiezing met de volgende candidaten uit komen: 1. A. J. van Hilten; 2. E. Chr. Mul- holland, 3. W. L. van der Ham. VOORHOUT. KJeinveevereeniging D.V.V. In café Boerhaave vergaderde de kleinveevereeni- gin.g D.V V onder voorzitterschap van den héér H. Zuidhoek. Onder de ingekomen stukken bevond zich een schrijven waarbij twee leden als lid der vereeniging bedankten, onder de moti veering da' zij zich niet konden vereenigen met de regeling tijdensde wekelijksohe vei ling. Dit senrijven had heel wat voeten in aarde. Een langdurige, soms heftige dis cussie ontspon zich, en men besloot derhal ve twee leoen te benoemen die tot taak kre gen de veiling-directie waarnoodig behulp zaam te zijn, terwijl zü tevens werden be last met de eventueele controle op de ver richtingen van het veiling-comité. Met al gemeene stemmen werd besloten den secre taris der vereeniging aan het veiling-comité toe te voegen, terwijl over de tweede per soon zou worden gestemd. De leden P. An- gevaare en C van Werkhoven Sr. vormden het stembureau. Met meerderheid van stem men werd net lid W. J. Floor als commissie lid benoemd, die zijn functie aanvaardde. Het belangrijkste punt van de agenda was hierna aan de orde, ni. de bespreking in zake te jrgamseeren pluimvee- en konijneu- tentoonsteiiing. De voorzitter zeide, dat het bestuur heeft overwogen om dit jaar geen tentoonstelling te organiseeren, daar de kasmiddelen een dergelijk debacle niet meer zou kunnen dragen. Het lid J. Ange- varen, exploitant van de tentoonstellings zaal, gaf net bestuur in overweging haar voorstel in te trekken en dus toch een ten toonstelling te houden Werkt de tentoon stelling wederom met een verlies, dan zou de exploitant de zaal aan de vereeniging gratis ter beschikking stellen. Dit voorstel werd met applaus door de vergadering be groet en na eenige discussie door de ver gadering aangenomen. In het komende sei zoen zal nu een tentoonstelling worden ge houden en wel voor Voorhout en Omstre. ken. Als bestuurslid werd gekozen de heer A. Eggen. Hierna sluiting. Bekroningen. Thans is bekend gewor den, dat de afdeeling Voorhout van de Al gemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur mei. haar inzendingen beslag heeft weten te neggen op twee gouden medailles, terwijl de firma J. W. van Reisen alhier met haar inzending dubbele vroege tulpen, Madame Van Zanten een verguld zilveren madaille en P. van Reisen en Zn. met haar inzending dubb. vroege tulpen Coronne dur Sport (bruin) eveneens een verguld zilveren medaille hebben weten te bemach tigen. Voorwaar een mooi succes voor af deeling zoowel als voor de hier gevestigde firma's. INGEZONDEN STUKKEN Geachte Redactie! Gaarne zouden de bewoners van Be schuitsteeg en omwonende Nieuwstraat het volgende als ingezonden stukje in uw veel gelezen blad zien geplaatst. U, geachte redactie, onze hartelijke dank Na den brand in de Beschuitsteeg is een ergerlijke toestand ontstaan, welke de be woners van Beschuitsteeg en onmiddellijke omgeving Nieuwstraat heel wat werk en last bezorgt. Om het totaal uitgebrande perceel is een rasterbeschutting gemaakt. Het had veel beter geweest, wanneer men er gesloten schutting had neergezet. Door de weersgesteldheid, want de wind is aan de orde van den dag, waait alles door dit rasterwerk heen de straat op en zoo de huizen in, ja zelfs op de kamers der bo venverdiepingen. Ramen moet men geslo ten houden, want de bewoners van boven bedoelde woningen komen tot de ontdek king dat zelfs op de slaapkamers de res ten van de verbrande voorwerpen worden aangetroffen. Een willen wij opmerken, dat door genoemde straat nog een druk autoverkeer gaat, u begrijpt met welke gevolgen. Ook voor de jeugd is het een mooie gelegenheid om het rasterwerk als ladder te gebruiken; zoo worden zij in de gelegenheid gesteld, om te vroeten in de puinhoopen, mee te nemen wat naar hun gade is, en het overige de straat op te wer pen, zooals papier, wat in ruime mate aan wezig is. Reeds hebben wij eenige malen de ge meentereiniging per telefoon verzocht, de straat schoon te maken, en zij was dan ook direct bereid, dit te doen, tot zelf j.l. Zon dagmorgen werd de straat gereinigd. Wij hopen langs dezen weg de aandacht van het gemeentebestuur daarop te mogen vestigen, omdat zij daar een einde aan zullen maken, want tenslotte is onze bin nenstad geen vuilnishoop. Geachte redactie, bij voorbaat onze har- telijken dank. De bewoners van Beschuitsteeg en omgeving Nieuwstraat. 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 13 Mei 1935 Hooge Prijzen 1000— 11140 400— 394 912 7701 18028 20850 200.— 7074 100.— 760 17475 19137 Prijzen va n 70— 17 210 368 553 605 894 976 997 1016 1094 1244 1638 1728 1881 1928 1939 2034 2212 2223 2252 2377 2390 2884 2917 3002 3003 3179 3213 3228 3353 3498 3600 3794 3854 3894 3955 3984 4148 4297 4383 4397 4438 4994 5124 5244 5250 5384 5388 5500 5547 5584 5791 5994 6162 6181 6235 6284 6314 6587 6601 6723 7047 7113 7313 7451 7541 7632 7815 8310 8S40 8355 8760 8763 8810 8829 8845 8937 8994 9077 9192 9273 9284 9320 9359 9454 9593 9598 9706 9729 9757 10063 10090 10095 10208 10305 10564 11144 11298 11655 11660 11717 11843 11918 12086 12119 12219 12317 12323 12424 12561 12582 12580 12791 12869 12951 13059 13281 13322 13485 13607 13656 13662 13769 13988 14028 14029 14179 14217 14398 14538 14540 14586 34667 14734 15335 15434 15602 15636 15661 15778 15843 16375 16637 16802 16823 16890 17020 17267 17287 17505 17656 17676 17772 17862 17909 17954 17961 17972 18222 18231 18418 18440 18485 18605 18737 18799 18849 18860 18913 18965 19099 19192 19206 19253 19395 19489 19522 19535 19536 19795 19819 19975 20019 20155 20250 20544 20620 20638 20816 20830 20867 20868 Nieten 20 64 85 96 117 129 174 215 360 392 428 456 486 544 546 560 588 645 651 715 719 742 752 838 864 1212 1230 1316 1354 1402 1453 1491 1529 1531 1537 1626 1654 1704 1708 1738 1790 1839 1857 1970 1975 2005 2072 2034 2098 2304 2423 2434 2464 2509 2680 2720 2738 2744 2746 2795 2806 2812 2833 2852 2929 2941 2965 2993 2996 3027 3045 3047 3058 3062 3086 3087 3088 3142 3237 3288 3297 3333 3531 3598 3677 3740 3785 3974 4077 4182 4195 4249 4254 4257 4261 4474 4520 4553 4558 4560 4571 4648 4682 4720 4742 4829 4835 4871 4880 4930 4969 5075 5173 5184 5195 5213 5220 5232 5288 5319 5328 5339 5345 5450 5514 5522 6551 5557 5640 5661 5709 5725 5758 5767 5797 5935 5943 5977 6025 6G60 6063 6117 6154 6156 6159 6171 6176 6211 6295 6317 6368 6372 6442 6502 6558 6607 6620 6645 6646 6705 6726 6767 6821 6851 6896 6909 6936 6995 7125 7147 7157 7183 7317 7321 7377 7387 7425 7441 7457 7502 7546 7676 7707 7736 7768 7859 7893 7897 7898 7933 7978 8072 8139 8231 8242 8251 8266 8288 8293 8324 8346 8391 8467 8540 8674 8713 8758 8772 8899 8914 8943 9034 9040 9096 9120 9124 9128 9243 9292 9323 9325 9356 9387 9442 9499 9543 9580 9674 9717 9747 9827 9877 9885 9902 9926 9998 10088 10106 10146 10183 10227 10285 10300 10397 10399 10418 10423 10450 10545 10550 10614 10623 10690 10796 10830 10358 10875 10901 10912 10938 10944 11009 11055 11127 11199 11244 11306 11314 11317 11323 11344 11370 11372 11450 11491 11500 11529 11600 11601 11631 11664 11765 11818 11890 11896 11907 11984 120C2 12014 12033 12114 12171 12197 12205 12213 12238 12338 12382 12428 12452 12543 12661 12689 12753 12761 12786 12797 12798 12843 12899 12924 13003 13037 13058 13068 13136 13189 13236 13255 13279 13451 13469 13581 13603 13635 13S51 13087 13688 13717 13736 1S747 13880 13904 13910 13914 13951 13954 13976 13997 14026 14032 14080 14195 14248 14305 14334 14347 14387 14439 14786 14806 14909 14933 15018 15048 15094 15193 15199 15221 15313 15349 15385 15427 15574 15613 15665 15735 15755 15774 15835 15854 15883 15899 15910 15914 15916 15933 15970 16017 16074 16130 16153 16171 16240 16245 16267 16314 16392 16411 16412 16444 16586 36606 16625 16679 16703 16766 16806 16914 16919 16941 16985 16995 17004 17010 17034 17028 17081 17204 17237 17268 17379 17408 17469 17493 17494 17528 17533 17548 17645 17671 17682 17687 17702 17705 17760 17869 17922 18017 18055 18061 18071 18094 18133 18179 18235 18241 18253 18404 18587 18674 18815 18954 18958 19006 19042 19101 19104 19120 19222 19317 19352 19379 19416 19454 19484 19646 19665 19709 19732 19750 19762 19856 19898 19939 19948 19998 20022 20023 20046 20056 20137 20151 20232 20258 20291 20306 20325 20341 20353 20376 20381 20402 20449 20463 20517 20603 2061S 20651 20683 20715 20796 20800 20813 20916 20924 20942 20943

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13