Een fraaie inzending glocenia'a op Flora 5, welke heden is geopend. Een deel van de machine-installatie's op den proefstandaard op de werf van „De Schelde" te Vlissingen, bestemd voor Hr. Ms. Kruiser „De Ruyter", welke Zaterdag a.a. te water wordt gelaten. Het jacht „Sint Christophus", bestemd voor den heer Gerardin, Voorafgegaan door een lakei, begeeft het bestuur van den Nederlandschen Banketbakkersbond zich naar Fransch consul te Morocco, Donderdag op het T proef- het pa,ela op het Lo0i om HM de Koningül tor gelegenheld ran den Moederdag een taart aan te bieden. De jeugd heeft het werk, dat sloopers moeten doen aan de bouwvallige hofjeshuizen te Scheveningen, voor een groot gedeelte reeds verricht. De Koning en de Koningin van Engeland op weg naar Westminster Hall, vóór de huldiging door het Parlement, Donderdag heeft de asbestfabrlek v/h J. de Boer en Co. voor de brandweer en andere autoriteiten te Rotterdam, een schulmbrand- blu8chdemonstratie gegeven. Tijdens de demonstratie. Donderdag heeft in de Westminster Hall de tweede groote plechtigheid in de jubileum- week plaats gehad. De Koning en de Kóningin begaven zich onder groote belangstel ling van het Buckingham-Palace naar Westminster Hall, waar in een korte zitting van het Hooger en Lager Huis de beide souverelnen op indruk wwenkde wgze werden gehuldigd. voor Vreemdelingenver keer wordt gebouwd en plaats zal bieden aan 1000 personen, nadert ztjn voltooiing. Donderdag werd de nieuwe psychiatrische kliniek „Neder Veluwe" van de „Vereeniging voor Christelijke verzorging van krankzinnigen In Nederland" officieel in gebruik genomen. De aankomst van den Minister van Binnenlandsche Zaken Z.Exc. Mr. De Wilde, die de openingsplechtigheid bijwoonde.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5