DONDERDAG 9 MEI 1935 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 BAROMETER. naar waarnemingen verricht ia den morgen van 9 Mei 1935, medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Inst te De Bilt Hoogste Darometerst.: 775.8 te Aberdeen en Vestman oer. Laagste barometearst: 758.0 te Toulouse. Verwachting tot den avond van 10 Mei: Meest matige wind uit oostelijke richtin gen, helder tot licht- bewolkt, droog weer, iets ■warmer. Het gebied van hoogen luchtdruk reikt van Uslana tot het Duitsche Oostzeegebied en blijft met depressies over het Middel- landsche-r-.-tTgebied de weerstoestand, op het vasteland beheerschen. Het Noord-Zuid gerichte luchtdrukverval heeft een krachtige luchtstrooming uit het Oosten, die droge continentale lucht aan voert uit óe binnenlanden van Europa. Over d* Alpen ligt nog bewolking, de Duitsche middelgebergten zijn thans vrij van bewolking. In het Noord Oosten passeer en nog de pressies uit het Poolgebied, die in de ruch- ting naar Finland trekken. Het is te verwachten, dat het heldere weer zal aanhouden met droge Oostelijke winden en heldere koude nachten met kans op nachtvorst op beschutte plaatsen. LUCHTTEMPERATU UR. 145 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS «JL Van Donderdagnamiddag 8.07 uur tot Vrijdagmorgen 3.45 uur. HOOG WATER. Te Katwijk aan Zee op Vrijdag 10 Mei voorm. 7.43 uur en nam. 8.14 uur. DE TOESTAND IN DE VEEHOUDERS- BEDRIJVEN. In een vergadering van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, te Amsterdam gehouden, is de volgende motie met alge- meene stemmen aangenomen, welke motie aan den Minister van Economische Zaken zal worden gezonden: „De Hollandsche Maatschappij van Landbouw, gehoord de besprekingen, brengt beleefd onder de aandacht van Uwe Excellentie den onhoudbaren toestand, waarin de veehoudersbedrijven verkeeren; is van oordeel, dat directe verbetering m het belang der bedrijven en in 't belang van het platteland en van ons volk, drin gend noodzakelijk is; verzoekt Uwe Excellentie den toeslag op de melk direct te verhoogen en zoo de fondsen uitgeput raken, uit anderen hoofde geld voor dit doel beschikbaar te stellen; is overtuigd, dat bij niet-inwilliging van dit verzoek door de voortschrijdende ar moede en werkeloosheid de offers voor het Nederlandsche volk belangrijk grooter zul len zijn; verzoekt Uwe Excellentie voorts, den af zet in eigen land te vergrooten door ver plicht stellen van de bereiding van melk- brood tegen consumptie-melkprijs den afzet van boter en andere dierlijke vetten door hoogere belasting en con tingen- teer in g van vetten, ingevoerd of voortge bracht met ingevoerde grondstoffen". Internationaal Katholiek Radio Bureau. Het Internationaal Katholiek Radio Bu reau (I.KJt.) tot dan toe gevestigd te Düs- seldorff, is sedert 1 Mei gedomicilieerd bij de K.R.O., Heerengracht 118 te Amsterdam. Pastoor L. H. Perquin, die sedert het be gin van het Bureau, waartoe hij het initia tief nam, het presidentschap bekleedde, heeft in verband met de steeds toenemende werkzaamheden van het IJC.R. zijn functie neergelegd. Om zijn groote verdiensten voor dit internationale radiowerk is hem het Eere-voorzitterschap aangeboden, ter wijl in de ontstane vacature voor het pre sidentschap door de benoeming van Mgr. B. Marschall (tot nu toe directeur) werd voorzien. In de plaats van Mgr. Marschall is Pater J. Dito O.P. tot Directeur benoemd. Het redacteurschap van het door het Bu reau uitgegeven bulletin tweemaande lijks periodiek blijft in handen van den heer P. A. M. Speet. Zouten van ansjovis. De Nederlandsche Visscher ij centrale deelt ons thans mede, dat het in het voor nemen ligt het zouten van ansjovis te ver bieden, zoodra een hoeveelheid van 15.000 ankers gezouten zal zijn. Bij de jongste wij ziging van het Crisis-Ansjovisbesluit 1934 I, welke wijziging 1 Mei jl van kracht is ge- orden, is éen bepaling opgenomen, welke de mogelijkheid daartoe opent. DE TELEVISIE-PLANNEN. Waar en wanneer begonnen wordt staat nog niet vast. Het Ned. Televisie Instituut te Utrecht deelt ons het volgende mede: In verband met verschillende aanvragen om werkgelegenheid aan een hier te lan de in te richten Televisie-Studio-laborato- rium achten wij het noodig er op te wijzen, dat nog niet vast is komen te staan, wan neer en waar een dergelijke inrichting, waarvan door ons het goede bestaansrecht betoogd werd, tot stand zal komen. Dit om teleurstellingen te voorkomen. Ook is nog in het geheel niet bekend in hoeverre de Omroepvereenigingen hierin mede zullen werken, alhoewel het plan him volle sympathie heeft. Voor zaken betrekking hebbende op de concessie-aanvraag voor televisie uitzen dingen door den KRO, de NCRV en de VARA, gelieve men zich dus alleen tot deze Vereenigingen zelf te wenden. Verder deelt het Ned. Tel. Instituut me de, dat de Bataviasche Radiovereeniging aan dit Instituut de opdracht gaf plannen voor televisie-uitzendingen in Ned. Indië in studie te nemen en zijn Studio daar voor beschikbaar stelt. Een concessie-aan vraag om televisie uit te mogen zenden is daarvoor door deze Vereeniging bij de In dische Regeering ingediend. Wij vernemen van omroepzijde, dat het geheele televisie-vraagstuk nog nader in studie zal worden genomen in het Comité van Ned. Omroepvereenigingen. Het vraag stuk zal reeds heden een onderwerp van bespreking uitmaken in de vergadering van genoemd Comité te Utrecht. RECHTZAKEN HAAG SC HE RECHTBANK. De Leidsche Kantonrechter heeft den autobestuurder L. D. wegens overtreding der Motor- en Rij wiel wet, veroordeeld tot 15 subs. 10 dagen. De rechtbank sprak D. vrij. De Leidsche Kantonrechter heeft P. v. L. uit Leiderdorp wegens overtreding der Motor- en Rijwielwet, veroordeeld tot 15 subs. 10 dagen. Verdachte werd vrijgespro ken. De 20-jarige textielarbeider W. F. G. uit Lei dep, thans ged., maakte er zijn werk van om studenten, met een aitruistrischen inslag, van hun geld te ontlasten. Reeds in Februari stond hij deswege voor den po litierechter terecht. Een 19-jarig student, kwam thans als ge tuige verklaren, dat hij op zekeren avond door G. werd aangesproken, die daarop een verhaal deed van treurige omstandigheden waaronder hij leefde. Zoo zou hij ojn. dak loos worden, omdat het geld voor de huur ontbrak. Getuige liet zich bewegen G. te helpen, maar kreeg kort daarop weer be zoek en toen volgde een verhaal over een goed beklant zaakje, dat G. kon overne men, dat hem een levenspositie kan ver schaffen maar waarvoor ten eenenmale de middelen ontbraken. De joviale jongeman had weer deernis met den man en hielp opnieuw. G., die er den smaak van te pakken kreeg, kwam tot zeven maal toe terug; de laatste maal met een weerzinwekkend verhaal. Hij vertelde toen, dat zijn moeder zou zijn overleden, en waar er totaal geen geld was, zou zij van de armen worden begraven. Met ge schokte stem vroeg G. om ƒ20 als bijdrage voor een burgerlijke begrafenis. De buren zouden de rest doen. Ook ditmaal geloofde de student het ver haal en gaf de gevraagde twintig gulden. In totaal kwam zijn goedhartigheid hem op 125 verlies uit. Het O.M., waargenomen door jhr. mr. Van Asch van Wijck hield een streng requisitoir en noemde G. een beroepsoplichter, die bij voorkeur zijn slachtoffers onder de leden van het corps zocht. Een strenge straf zal noodig zijn om verdachte te oorrigeeren en spr. eischte derhalve een jaar gevangenis straf. De rechtbank zal 22 Mei uitspraak doen. De Leidsche koopman W. Fr. B. stond terecht wegens het veroorzaken van licha melijk letsel door schuld. Op 18 Maart j.L heeft B., die een bak fiets bestuurde, een 54-jarige vrouw, die een kinderwagen voortduwde, waarin zij handelsartikelen vervoerde, aangereden, waardoor de vrouw kwam te vallen en haar pols brak. Zij heeft 6 weken lang tenge volge van dit letsel haar beroep van koop vrouw niet kunnen uitoefenen. Een getuige verklaarde, dat B. de vrouw gemakkelijk had kunnen passé eren. Volgens vend, zelf heeft hij de vrouw te laat gezien, daar op die plaats een scher pen bocht in den weg is. Jhr. mr. Van Asch van Wijck, de Officier van Justitie, meende, dart verd. wel dege lijk schuld had- Spar. vorderde een boete van 40 subs. 40 dagen hechtenis. Uitspraak over 14 dagen. Geknoei met biggenmerken. Wegens geknoei met biggenmerken het verkoopen daarvan aan landbouwers, die geen recht op deze merken hadden stond Adr. v. <L V. uit Nieuwveen, die als biggenmerker van de Landbouw Crisis Organisatie een zekeren voorraad had, dien hij naar gelang van het gebruik moest ver antwoorden, heden voor de Haagsche recht bank terecht. Zoo had hij o.a. eigenmachtig een 28-tal merken voor 75 cent per stuk verkocht aan een landbouwer en anderzijds merken had aangebracht op biggen, waar voor ze niet bestemd waren, zoomede val- sche handteekeningen geplaatst De off. v. justitie cischte tegen den ver dachte, die beweerde tot de gepleegde han delingen gerechtigd te zijn, hetgeen echter niet het geval was, terwijl uit het getui genverhoor het ongeoorloofde van die han delingen kwam vast te staan, zes maanden gevangenisstraf. Verdachte voerde tot zijn verdediging aan, dat hij de merken had verkocht niet uit winstbejag, doch om de betrokken land bouwers te helpen. Het zetten van valsche handteekeningen beschouwde hij in dit ver band als een maatregel om tijd te winnen, daar hij anders daarvoor speciaal bij de betrokken boeren terug zou hebben moe ten komen. Uitspraak over 14 dagen. HAAGSCH GERECHTSHOF. Het Gerechtshof te den Haag heeft gis teren den bontwerker S. te Leiden verduistering van bontvellen was veroor- verduistering van bontstellen was veroor deeld tot 50 boete, vrijgesproken. Verdediger in deze zaak was Mr. L. WeyL DE MOORD OP DEN ELECTRICIEN TE HOOFDDORP. Behandeling in hooger beroep. Het gerechtshof te Amsterdam behandel de vandaag in hooger beroep de geruchtma kende moordzaak te Hoofddorp. In den nacht van 5 op 6 September is de 43-jarige electricien van B. vermoord in zijn werkplaats gevonden. Zijn hoofd was met een zwaar voorwerp ingeslagen. Om het te doen voorkomen of er een ongeluk was gebeurd, had men een zak gips en an dere voorwerpen op het lichaam gesta peld. Eenige dagen later werden te Zeist ge arresteerd de 24-jarige pleegzoon van den vermoorde en diens pleegmoeder. De vrouw werd na eenige dagen vrijgelaten, de pleeg zoon W. K. bleef in arrest Ook ter terechtzitting te Haarlem bleef verd. hardnekkig ontkennen. Het O.M. eischte tegen verdachte wegens doodslag een gevangenisstraf van tien jaar. De rechtbank achtte het ten laste gelegde niet bewezen en sprak den pleegzoon vrij, met opheffing van de voorloopige hechtenis en onmiddellijke invrijheidstelling. De of ficier van justitie teekende hooger beroep aan. De hofzitting. In totaal zijn voor het Hof 25 getuigen gedagvaard, waarvan één a décharge. Ver dedigers zijn mr. Th. Eskens en mr. P. ten Bokkel. POLITIE-STOPTEEKENS Voor verkeer, Voorverkeer, dat Voor verkeer, lat den agent den agent van voren en achteren dat den agent ran achteren nadert. van voren nadert. rnujert. SPORT SCHERMEN NATIONALE WEDSTRIJDEN NED. POLITIE SPORTBOND. Den Bosch wint den korpswedstrijd. Leiden tweede. Hedenmorgen zijn in „Den Burcht" de nationale scherm wedstrijd en voor den Ned. Politie Sportbond aangevangen, waar aan wordt deelgenomen door Den Bosch met 9 equipes, Den Haag en Leiden elk met 2 en Amersfoort met 1 equipe. Gehou den werden wedstrijden op sabel voor corps en individueel. De officieele opening geschiedde door den burgemeester, mr. A. van der Sande Bak- huzen, in tegenwoordigheid van den com missaris van politie, den regiments-com mandant 4e Reg. Infanterie, luit. Steen- hauer, majoor v. Mens, commandant der Leidsche Burgerwacht en verdere genoo- digden. De voorzitter der Leidsche Politie- Sportvereeniging, welke de wedstrijden organiseerde, de heer M. F. Frank, sprak 'n inleidend woord, waarbij hij den Ned. Politie Sportbond dankzegde voor het ver trouwen in de L. P. S. V. gesteld en alle genoodigden welkom heette, benevens de deelnemers en hun dames en de wedstrijd leiders. De burgemeester zeide vervolgens gaar ne de uitnoodiging te hebben aanvaard, ten eerste als hoofd der politie te Leiden, als hoedanig hij er bij voorbaat van verze kerd is, dat de organisatie goed zal zijn. Vervolgens, omdat de wedstrijden belang stelling verdienen. De schermsport is een van de meest oude sporten, welke de menschheid ge kend heeft. Zij is ook een van de edel ste en nobelste sporten, ook al heeft zij hare excessen gekend. Dat de publieke belangstelling voor deze tak van sport betrekkelijk zoo gering is, dankt de schermsport waarschijnlijk wel aan de fijnheid er van, maar daarom is zij er niet minder om en is het wellicht juist een verdienste. Gaarne zou spr. de wedstrijden geheel volgen. Wellicht zou hy er voor de zittin gen van den gemeenteraad nog iets uit lee- ren, want ook daar wordt wel eens ge schermd en ook daar is goede leiding noo dig. Met een woord van hulde tot den lei der der wedstrijden, den heer Gijsberti Hodenpijl en tot de hoofdsecondanten, ver klaarde spr. de wedstrijden geopend. De heer Gijsberti Hodenpijl deed hierna eenige mededeelingen over de wedstrij den, waardoor door acht poules voor de corpswedstrijden wordt deelgenomen en voor de personeele wedstrijden door 12 schermers voor de le en 30 voor de 2de afdeeling. Als hoofdsecondanten fungeerden de heeren General Scheffer, majoor Een hoorn (tot zijn komst de heer Gijsberti Ho denpijl) en de heeren v. Duuren en de Ja ger. Onmiddellijk hierna weïd met de wed strijden een aanvang gemaakt. Al spoedig bleek, dat de eerste equipes van Den Bosch, Leiden en Den Haag den grooten strijd om de eerste plaats zouden stryden. Uit de wedstrijden van de eerste groep kwamen Den Bosch en Leiden elk met 6 gewonnen partijen en Den Haag met 4. Na de resultaten van de tweede groep was de stand Den BoschLeiden 1110, Den Haag 8 gew. part. Na de 3e groep was de stand: Den Bosch 17, Leiden 16, Den Haag 14. De wedstrijden van de 4e groep moesten dus wel de beslissing brengen en dank zij het zeer goede schermen van den Bossche naar v. Ekelenburg, die al zijn partijen won, won Den Bosch met een flinken voor sprong. Het resultaat was als volgt: 1. Den Bosch I (med. H. M. de Konin gin) met 24 gew. part. 2. Leiden I (med. H. K. H. Prinses Ju liana) met 19 gew. part. 3. Den Haag I (med. Minister van Jus titie) met 18 gew. part. 4. Den Haag II (med. Officier van Jus titie) met 14 gew. part. 5. Den Bosch II (med. L. D.) met 13 gew. part. 6. Leiden 13 (med. Kon. Begeer) met 11 gew. part. 7. Amersfoort (med. Ned. Politie Sport bond) met 9 gew. part. 8. Den Bosch III (med. Leidsche poli tie-inspecteurs) met 4 gew. part Dit is voor de derde maal achter elkaar, dat Den Bosch eerste en Leiden tweede werd. De persoonlijke resultaten der Leidsche ploegen zijn: Leiden I: Straathof en v. Hilten 6 gew. part.. Visser 4 en Rempt 3. Leiden II: Paling en v. d. Pol. 4, Ham 2 en Berger 1. DE PERSONEELE WEDSTRIJDEN. Hedenmiddag te 1 uur werd een aanvang gemaakt met de personeele wedstryden der lste afdeeling waarvoor 12 schermers wa ren ingeschreven. PAARDENSPORT INTERNATIONAAL CONCOURS HIPPIQUE AMSTERDAM 1935. Frankrijk heeft medegedeeld, dat het op het groote internationale Concours Hip- pique Amsterdam 1935, dat van 1316 Juni in het Stadion zal worden gehouden, ver tegenwoordigd zal worden door een mili tair equipe. Door de groote verlichting van het Sta dion is het voor de eerste keer mogelijk ge worden een concours hippique in de avond uren te houden, het zal dan ook Donder dag 13 Juni om 7 uur 's avonds beginnen en te 11.45 uur eindigen. Ook Vrydag 14 Juni gebeurt hetzelfde, terwijl het Concours op Zaterdag 15 en Zondag 16 Juni in de middaguren wordt gehouden. De eerste twee dagen zullen os. de één spannen en de tweespannen in den ring ko men en de groote demonstratie der huza ren plaats vinden. De landelijke ruiters komen op Zaterdag aan de beurt, terwijl het sprinconcours voor dames op Zondag plaats vindt, evenals de groote landen wedstrijd. Op deze beide dagen vervalt de demon stratie der huzaren en komt daarvoor in de plaats een jachtnummer, waaraan ook de meute der Kon. Ned. Jachtvereeniging zal deelnamen. Zondags zal tevens een demonstratie met vierspannen worden gegeven. CONCOURS HIPPIQUE TE BUSSUM. Bijzondere attracties. Het Concours Hippique, dat de Goodsche Landbouwsportvereen iging van 16 tot en met 18 Mei te Bussum zal houden, draagt een bijzonder karakter, vanwege het 15-ja- rig jubileum van de vereeniging. Een groep Belgische polospelers zal voor de eerste maal in ons land polo te paard spelen. De tien spelers, die tot de hooge adellijke kringen van België behooren, brengen veertig ponneys mede van En- gelsch, Fransch, Duitsch en Argentijnsch ras. Het spel duurt telkenmale een uur en elke ponney legt dan 5000 meter af. De tweede groote attractie wordt de Cross van Bussum. Voor dit snelheidscon cours hebben befaamde rijders ingeschre ven, terwijl voor het springconcours 114 deelnemers zich hebben aangemeld. Er is ditmaal een nummer ingevoegd, waaraan alleen dames kunnen deelnemen. De dames zullen per auto het terrein oprijden en dan door heeren te paard worden geholpen. Het zal dus in alle opzichten een concours d'ele gance worden. De derde bijzonderheid dit jaar zal door den heer De Gruyter te velde worden ge bracht, nl. de dressuur van vier Arabische hengsten. Het polospel zal Donderdag en Zaterdag worden gespeeld, de Cross zal alleen Don derdag plaats vinden. Vrijdag zullen alle deelnemers en de leden van de Gooische j rij vereenigingen een tocht door het Gooi I ondernemen en o.a. langs het Raadhuis te Bussum defileeren. Het einde van de feestelijkheden is des Zaterdags zoo bepaald, dat men nog tijdig te Amsterdam voor den HollandEngeland wedstrijd zal kunnen zijn. AGENDA LEIDEN. Dinsdag. Tweede Sociëteitsavond Reïsver- eeniging voor Katholieken, „Har monie", te 8.15 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Ma a n d a g 6 tot en met Zondag 12 Mei as. waargenomen door de apotheken: C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, Tel. 523 en C. van Zijp, Wilhel- minapark 8, Oegstgeest, TeL 274. DE AFKOELING OP DINSDAG. In overeenstemming met den tijd van het jaar, waarin de zomerwarmte nooit besten dig is, en scherpe afkoelingen dikwijls voor komen, was het te verwachten, dat er spoe dig een weersomslag zou komen, maar dat deze zoo snel zou komen opdagen als van Maandag op Dinsdag en dat de afkoeling zoo sterk zou zijn, zullen weinige menschen verwacht hebben. Toch gaf de algemeene weerstoestand van Maandagmorgen wel voldoende zekerheid, dat spoedig een Noor delijke wind zou doorkomen, die de tempe ratuur zou doen dalen. De daling is dan ook laat in den namiddag van Maandag begonnen en is in den nacht van Dinsdag toegenomen om vervolgens in den voor middag ten volle tot uiting te komen. De temperatuurval van Zondag op Dinsdag be droeg niet minder dan 8 *4 graad Celsius en is op vijf na de sterkste afkoeling, die se dert tientallen van jaren om dezen tijd is voorgekomen. Ook in andere deel en van Europa heeft de inval van den kouden Noordelijken wind een belangrijke afkoe ling gebracht, oa rondom de Oostzee van niet minder dan ongeveer tien graden. Daar in den regel de afkoeling pas tot staan komt als de Noordelijke luchtstroom op houdt, heeft het koele weer voorloopig aangehouden. Hoewel dit een der scherpste afkoelingen is geweest, die hier ooit zijn waarnamen, heeft het verschijnsel nog niet dien omvang gekregen als in vele gure lentes het geval pleegt te zijn. Gewoonlijk is de koude Noordelijke luchtstroom, die door aanvoer van koude lucht den val der temperatuur veroorzaakt, veel breeder en krachtiger dan hij nu is geweest en duurt het verscheidene dagen eer hy uit onze omgeving is ver dwenen. Soms zijn er weken mee gemoeid eer het weer verbetert en de temperatuur weer stijgt. Tot nog toe is het met deze koude-inval- len in deze lente niet zoo erg geweest en ook nu laat de algemeene weerstoestand zich in dit opzicht niet ongunstig aanzien. HET CONCOURS HIPPIQUE TE ROME. Om den Grooten Prijs van Rome. Gister is het internationale concours hip pique te Rome voortgezet met het verrij den van den Grooten Prijs van Rome, den Premio Urbi. Het was wederom buitenge woon fraai weer en er waren vele toeschou wers aanwezig. De lengte van het parcours bedroeg 1050 Meter, terwijl er 25 hindernissen waren tot een hoogte van 1.60 Meter. Er werd door 158 paarden deelgenomen, waaronder zes Nederlandsche. De wedstrijd werd gewonnen door „Navello", gereden door kapitein Filipponi (Italië) met 0 fou ten, in den tijd van 2 min. 26 sec.; 2. „Bis cuit", gereden door Lt. Beltrao (Portugal) met 0 fouten, in den tijd van 2 min. 29 sec.; 3. „Bururie", gereden door Lt. Apostel (Roemenië), met 0 fouten, in den tijd van 2 min. 31 sec. „Trixie" onder Lt. Greter (Nederland) eindigde als zevende met 2 tydfouten. in 2 min. 53 sec., terwijl „Santabel", onder Lt. Van Schalk met 4 fouten de veertiende plaats bezette. De overige Nederlandsche paapden wer den niet geplaatst. Heden wordt een rustdag gehouden. Vrij dag zal het concours om de „Coppo d'Oro Mussolini" worden verred ene, een landen- wedstrijd, waaraan (W. V.-Nr.) Nederland zal deelnemen met „Santabel", onder Luit. van Schaik, „Danseuse Rose", ander Luit. van Lennep, „Trixie" onder Luit. Greter en „Ernica" ander ritmeester Gpovestins. POSTDUIVEN „De Zwaluw" (Voorschoten) Wedvlucht vanaf Vilvoorde (Blgië), af stand hemelsbreed tot het hok van den lste-n prijswinnaar 133 K.M. 400 Meter. In vryheid gesteld 8 uur voorm., met O. N. O. wind, bereikte de eerste vogel om 9 uur 52 min. 10 sec. het hok. Deze vloog m6t een kruissnelheid van 1189,2 meter per minuut. De laatste prijswinnende duif werd om 10 uur 5 min. 13 sec. geconsta teerd. Iu concours stonden 186 duiven, om den 5den prijs. De prijzen werden als volgt behaald: F. Lemair, Voorschoten le, 8e, 16e, 20e en 32e pr. W. Klink, Zoeterwoude 2e pr„ W. v. d. Meer, Veur, 3e pr., Gebrs. Köhne, Veur, 4e, 28e en 29e pr. C. Zwaan, Voor schoten, 5 pr. J. H. v. d. Elskamp, Voor schoten, 6e. 13e, 14e, 15e, 25e, 26e en 36e pr., B. Versteegen, Voorschoten, 7e pr., G. A. v. Adrichem, Voorschoten, 9e, 17e, 21e 27e, 30e en 35e pr., v. d. Krogt, Veur, 10e en 37e pr., J. Verhoeven, Voorschoten. 11e en 31e pr., H. H. J. v. Klaveren, Voorscho ten, 12e pr., A. de Graaf, Voorschoten. 18e en 22e pr., J. v. d. Burg, Voorschoten, 19e pr., L. C. Janson, Stompwijk 23e en 34e pr„ J. Caspers, Stompwijk, 24e en 33e pr.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 2